Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Zašto koristimo tako malo mozga?

+5
vess
silver fox
ajasofia
ivi
Vuger
9 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pon pro 20, 2010 7:18 pm

ajasofia je napisao/la:piše se pećina..memorija mi dobro radi a nisam nikada imala s meko i tvrdo ć i č. pitaj vess i ona to kuži...


Like a Star @ heaven

jesi proguglala pa vidla razliku ?Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 36_18_6
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ajasofia pon pro 20, 2010 7:22 pm

da razlika je da si firmu ili nik moreš staviti pečina...ali kad govorimo o pećinama onda su one pećine...i točka...a ti kako oš. Razz
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pon pro 20, 2010 7:24 pm

pobuna na farmi ? jel to s one tri krave koje spašavaju farmu ?

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pon pro 20, 2010 7:26 pm

ajasofia je napisao/la:da razlika je da si firmu ili nik moreš staviti pečina...ali kad govorimo o pećinama onda su one pećine...i točka...a ti kako oš. Razz

OK ak nečeš guglat evo ti na tacni :
http://pticica.gorila.hr/slike/crkva-pecina-galebove-stijene/944601
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ajasofia pon pro 20, 2010 7:35 pm

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:da razlika je da si firmu ili nik moreš staviti pečina...ali kad govorimo o pećinama onda su one pećine...i točka...a ti kako oš. Razz

OK ak nečeš guglat evo ti na tacni :
http://pticica.gorila.hr/slike/crkva-pecina-galebove-stijene/944601

ma sve sam ja to vidjela no pećina je prirodna udubina u zemlji i tako to a ovo pečina je nekaj kaj nema niš prirodno...tj. ima ali nije nastala prirodnim putem nego ljudskom rukom...aaa na to si mislio dok si onu kuću smislio...lol povlačim rječi...pečina je to di ti živiš...oprosti na izgubljenom vremenu a i moje palaćinke propale djete pojelo griz sa kraš ekspresom... Rolling Eyes
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 21, 2010 12:01 am

Puno ste napisali, čitala sam dijagonalno, pa zasada samo kratko.

Evo koga je kopirao autor 'kuće za egibicioniste', Mies van der Rohe-a of course Very Happy To je meni po volji.

[img]Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Farnsworth_house_gmad06_3[/img]

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Farnsworth-house-by-mies-van-der-rohe-architect-entrance

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Tugendhat-CRTugen1930deSandalo

Velike staklene stijene nisu energetski problem, baš dapače. Valjana stolarija je s izo-staklom i dobro dihta, a po zimi za sunčana dana, potpomaže zagrijavanju prostora takva velika staklena površina. Po ljeti se i ja šećkam gola, jbg, u svom sam stanu a drugi ako škicaju kroz spuštene rolete (što ipak sumnjam) tko ih j.

Glede staklenih podova i stepenica, ja ih lako očistim, kao i svako staklo, jer imam specijalizirane krpice za staklo. Niš teže nego obične stepenice obložene npr drvom.

Titan sivo plava boja mi je jako sviđa.

Već sam eš pisala - za wc/kupaonu želim posebna vrata, da se otvaraju na kip i gore da imaju nadsvjetlo jer se jako bojim plina. A za njih bih morala kešnuti min 500 eura, što nikako da skupim.

eš, epoksi pod nije uopće jako skup. Firma Rinolit ima od 100 kn naviše. Rad i materijal. Nije to skuplje od pločica kad sve zbrojiš. A imaju 25 osnovnih nijansi!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 21, 2010 12:06 am

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:da razlika je da si firmu ili nik moreš staviti pečina...ali kad govorimo o pećinama onda su one pećine...i točka...a ti kako oš. Razz

OK ak nečeš guglat evo ti na tacni :
http://pticica.gorila.hr/slike/crkva-pecina-galebove-stijene/944601

E, i ovaj bi trebao ispraviti iz pečina u pećina. Dobro da nije napisal ptićica. Lijo, reklo bi se da si Dalmoš. Moji dida i stric, obrazovani ljudi, no uzalud, stalno fulavaju č i ć.

Eš, evo delfina koliko hoćeš, biraj:
http://www.google.hr/images?q=delfin+slika&hl=hr&prmd=ivns&source=lnms&tbs=isch:1&ei=3PAPTejHK8mt8QOC8PSABw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&ved=0CBAQ_AU&biw=1280&bih=605

I ja sam imala delfina kao avatar na reklamacijama jedno vrijeme.

Ja sam ti jedan dio zida u kuhinji koji se jako zmazao i zamastio prefarbala običnom perivom bojom, nekom našom ili slovenskom jub. Pere se bez frke. Pa mislim, Dulux će još bolje. Uvijek to preporučim investitorima, pa netko hoće netko neće. Ako je boja čisto bijela, razlika u cijeni prema neperivoj nije drastična. Što je ton tamniji, to je sve skuplje, naravno, kao i kod obične boje, a riskantno ih je sam tonirati.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ajasofia uto pro 21, 2010 9:00 am

silver fox je napisao/la:pobuna na farmi ? jel to s one tri krave koje spašavaju farmu ?

daaaa meni taj najbolji...najveća mi fora kad konj i ćuko igraju križić kružić pa kad konj odluta u svoj svijet....no nije mi jasno koji kompleks su imala ona tri izvršitelja nepravde....možda kompleks bezvrijednosti....ja se naravno osjećam kao ona krava koja je sve htjela na finjaka,,,no najpametnija je ona koja je znala kako se rješavaju problemi...po kratkom postupku bez previše razmišljanja ali sa malo diplomacije....greta bara i gospođica Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  blinky uto pro 21, 2010 11:31 am

Admin je napisao/la:
blinky je napisao/la:daklem, u modi je ne koristiti mozak???? hm, držim se ja svoj mraka Smile

neki i nemaju mozga Laughing

ma nažalost svi imaju, samo nekima je uzalud dato...šteta... alien drunken
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  blinky uto pro 21, 2010 11:41 am

[quote="vess"]
E, i ovaj bi trebao ispraviti iz pečina u pećina. Dobro da nije napisal ptićica. Lijo, reklo bi se da si Dalmoš. Moji dida i stric, obrazovani ljudi, no uzalud, stalno fulavaju č i ć.

Hočeš reč da Dalmosi ne kuze ražliku u kvacićama? Very Happy Very Happy I love you alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 2:02 pm

ajasofia je napisao/la:
ma sve sam ja to vidjela no pećina je prirodna udubina u zemlji i tako to a ovo pečina je nekaj kaj nema niš prirodno...tj. ima ali nije nastala prirodnim putem nego ljudskom rukom...aaa na to si mislio dok si onu kuću smislio...lol povlačim rječi...pečina je to di ti živiš...oprosti na izgubljenom vremenu a i moje palaćinke propale djete pojelo griz sa kraš ekspresom... Rolling Eyes

tooooooooooooooooooooooooooooooooo
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 D9b0c1d27fc7416d49987ab650fa43fe
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 2:09 pm

vess je napisao/la:
E, i ovaj bi trebao ispraviti iz pečina u pećina. Dobro da nije napisal ptićica. Lijo, reklo bi se da si Dalmoš. Moji dida i stric, obrazovani ljudi, no uzalud, stalno fulavaju č i ć.

ah, evo i dalmoš postal - a sam zato kaj su č i ć jebeno blizu i kaj sadržaj volim više nek formu .

no ipak je ono bila pečina jer nije rad prirode nek čovjeka.

i odmah poslje sam napisal neču a to niko nije skužil.
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 8_2_83vž

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 2:24 pm

vess je napisao/la:

Velike staklene stijene nisu energetski problem, baš dapače. Valjana stolarija je s izo-staklom i dobro dihta, a po zimi za sunčana dana, potpomaže zagrijavanju prostora takva velika staklena površina.

Glede staklenih podova i stepenica, ja ih lako očistim, kao i svako staklo, jer imam specijalizirane krpice za staklo. Niš teže nego obične stepenice obložene npr drvom.

Titan sivo plava boja mi je jako sviđa.

Već sam eš pisala - za wc/kupaonu želim posebna vrata, da se otvaraju na kip i gore da imaju nadsvjetlo jer se jako bojim plina. A za njih bih morala kešnuti min 500 eura, što nikako da skupim.


OK dobra stolarija s izo staklom dihta ,al staklo ko meterijal ima loša izolacijska svojstva . ak nemaš ugrađenu dodatnu ventilaciju i dogrijavanje ne velikim staklenim površinama poludiš od vlage ( kondenzacije )koja se sljeva niz staklo na pod.da, kad sunce zagrije kroz šajbu daje toplinu al ak nije šajba na južnoj strani ( što više sunca ) i ak je po zimi jako malo sunčanih dana što je kod nas slučaj - od velikih šajbi samo problemi .

fakat znaš dobro ribat ak ti je svejedno jel staklo il drvo. jak stisak ?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 3_11_11

vrata na kip ? misliš ko u western filmovima, na saloonu ?
ak te plin tak zabrinjava imaš detektore na baterije i nisu skupi.

u svakom slučaju ulazak u tvoj wc s kipom mi se čini zabavan.
ak ti je turbo sila ne pati te kvaka .
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 36_12_6
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 21, 2010 2:41 pm

Viđe, ova prava izo stakla su ti 4-16-4. Što će reći 4 mm staklo, 16 mm prostor ispunjen izolacijskim argon plinom, pa opet 4 mm staklo. I nema šanse da ima problema ako je sve napravljeno kak treba. A jest, jer se svi ti prozori, vrata, staklene stijene kroje iz gotovih profila napravljenih u tvornici. Ja sam danas fakat uživala što je ovo sunce ulazilo u sobi kroz tu stijenu. No nisam imala problema ni po jednom drugom vremenu.

Na kip ti je ono kad zatvoreni prozor/vrata možeš nakriviti pa struji zrak. Naravno, možeš i skroz zatvoriti, a i skroz otvoriti. Na kraju zaključih da bi i bilo najbolje alu ili pvc vrata napraviti, kao balkonska, s mutnim staklom, tak da u kupaonicu dolazi svjetla.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 2:49 pm

vess je napisao/la:Viđe, ova prava izo stakla su ti 4-16-4. Što će reći 4 mm staklo, 16 mm prostor ispunjen izolacijskim argon plinom, pa opet 4 mm staklo. I nema šanse da ima problema ako je sve napravljeno kak treba. A jest, jer se svi ti prozori, vrata, staklene stijene kroje iz gotovih profila napravljenih u tvornici. Ja sam danas fakat uživala što je ovo sunce ulazilo u sobi kroz tu stijenu. No nisam imala problema ni po jednom drugom vremenu.

Na kip ti je ono kad zatvoreni prozor/vrata možeš nakriviti pa struji zrak. Naravno, možeš i skroz zatvoriti, a i skroz otvoriti. Na kraju zaključih da bi i bilo najbolje alu ili pvc vrata napraviti, kao balkonska, s mutnim staklom, tak da u kupaonicu dolazi svjetla.

o tim velikim staklenim stjenama ti pričam iz prve ruke i naravno radi se o staklu koje si opisala jer na velikim staklenim površinama treba deblje zbog čvrstoće.

aha, kipa nije ljevo-desno već gore - dolje .
znal sam ja da je kod tebe zabavno na zahodu.

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 36_12_6
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 21, 2010 3:04 pm

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Staklenastijena-2

Grrrr, riknuo mi miš, mučim se ko kristuš. Evo vidi moje stijene, dim. 392 x 260 cm. Bolja je nego zid. Jer propušta sunny

Ne, kip ti nije gore dolje, nego se prozor/vrata zakose prema tebi kad otvoriš na kip. Dakle, donji dio krila je fiksiran uz okvir, gornji dio krila odmahnut od okvira cca 10 cm. Mogu ti nacrtati, pa uploadati pdf, možda. A morti sad skužiš, pa vidio si to sto puta.

Inače, u wc/kupaoni imam kadicu bazenčić, tralalalala cheers


Zadnja promjena: vess; uto pro 21, 2010 3:27 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 21, 2010 3:07 pm

jebemu, stalno prevelika Shocked

Admine, do koliko pixela se ovdje stavljaju fotke da se vide u cijelosti?

Nakon muke uspjela - veća strana mora biti max 500.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 21, 2010 3:55 pm

E, glede čišćenja stakla - s ovim pravim krpicama ne moraš ništa posebno pritiskati, glačati...
Ja sam kupovala prvo u chipoteci set specijaliziranih krpica, a sada sam našla još bolje! U importanneu na Glavnom kolodvoru, etaža minus 1, otvorila se trgovina NKD, super je. Još bolje krpice, 5 komada u pakungu, ubola sam za cca 35 kn.
Inače stakla čistim prvo s gumom, a s krpicom malo uglačam mjestimično. Perem prozore max svako 10 dana i nije nikakav problem.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 6:19 pm

vess je napisao/la:
Grrrr, riknuo mi miš, mučim se ko kristuš. Evo vidi moje stijene, dim. 392 x 260 cm. Bolja je nego zid. Jer propušta sunny

Ne, kip ti nije gore dolje, nego se prozor/vrata zakose prema tebi kad otvoriš na kip. Dakle, donji dio krila je fiksiran uz okvir, gornji dio krila odmahnut od okvira cca 10 cm. Mogu ti nacrtati, pa uploadati pdf, možda. A morti sad skužiš, pa vidio si to sto puta.

Inače, u wc/kupaoni imam kadicu bazenčić, tralalalala cheers

rekel sam ja da imaš čvrst stisak . hm, jedino ak miša nije dohvatila mačka ?

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 AddEmoticons04280
OK imaš cca 90 cm stakla pa okir - mislil sam na komplet staklene stijene - ono bar 4 metra x 2,5 metra u komadu .
no svejedno , kaj mi hoćeš reč da ti se ne kondenzira vlaga na staklu jer na slici ne vidim ni podni fencooil ni u blizini niš slično kaj bi spriječilo kondenzaciju ?

pa da to sam i mislil " na kipu " donji dio je fiksan a gornji se naginje prema tebi cca 20 cm svojim vrhom.
zato sam i napisal da je sigurno šaljivo ić kod tebe na zahod .

imaš facu kad te stisne Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 AddEmoticons04268
dok ne skontaš kak uć , pa ak neko skuži facu numero cvaj Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 AddEmoticons04231
onda konačno skužiš kak uč Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 AddEmoticons04233

i na kraju sljavlje kad se olakšaš Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 36_16_26

no na kraju , kad je već ulaz skompliciran, baš me interesira koji je patent kojim se voda pušta ?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 AddEmoticons04267

a i kadica - bazenčić

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 7_16_8

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 36_12_6
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 6:23 pm

pride vreča je za šminku il je često u upotrebi ?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 36_18_4

mislim nekak je preblizu šajbama i kad se zalaufaš ...
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 22, 2010 12:50 am

Ma dobro, weceja glede sad nema vrata pa nema ni frke. Ideja je ako vrata ikad dođu na kip bu se otvarala samo iznutra, jel.

Ova moja alu stijena ima ispuste za kondenzat na profilima izvana, na fiksnim dijelovima, sutra ću ti ufotkati.

Kod ovih velikih šajbi bez okvira koristi se daleko deblje staklo. Osim toga, za riješavanje tog detalja angažira se stručnjak za građevinsku fiziku da ne bi došlo do takvih problema o kojima govoriš. Vidi KD Lisinski, nema tamo rošenja ni pizdarija.

Baš sam danas uspoređivala MMSU i KD Lisinski, pa mi se Lisinski daleko više sviđa. Žalosno što onaj gnom Franić nije mogao smisliti ništa maštovitije pred kraj 20tog stoljeća. Još imaju i neke primitivne dekoracije - na plavotirkiznoj podlozi animirane crvene riječi Muzej revolucije (?!?).

A vidi kaj je Frank Gehry smislio za muzej suvremene umjetnosti u Bilbaou, i to odavno:
uguglaj Frank Gehry museum Bilbao.
Fakat mi se ne da uploadati na Photobucket.

Nema pomoći...mi smo nacija mediokriteta i debila Rolling Eyes

Boks vreće glede, ona je nažalost samo smetnja. Kad lupam po njoj čini mi se da će mi košćice puknut, a isto se dešava kad potrčim. Nešto nije u redu s mojim tankim košćicama Sad Inače smještena je kak spada - na min 1.5 m od zida/stijene, koliko je prostor dopuštao.

No stalno se nadam da ću ipak lupati po toj vreći, nekim čudom. Kako bilo, za izboj negativne energije na kraju mi se puno upotrebljiviji pokazao fuksa nego moja vreća. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox sri pro 22, 2010 3:48 pm

pa kaj nemaš prostora iznad vrata za prozor na kipu?
il imaš već gotova vrata za zahode s rupicama pri dnu cca fi rupe 40 mm .
no ipak najjednostavnija detekcija plina je detektor na baterije .

problem kondenzacije na staklenim površinama najuspješnije se riješava s podnim fancool-om montiranim po cijeloj dužini stijene .
ima ih u dvije varijante ( bez i sa ventilatorom ) ovisno o visini i okolini gdje je staklena stijena montirana .

veliš bole kosti od šusanja po vreći ? hm, nekaj ziher krivo radiš .
veliš 1,5 m od zida ? hm, uvjek pogodiš vreću ?

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 AddEmoticons04263
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 22, 2010 10:21 pm

Otvor za vrata sam ostavila, građevinsku mjeru, 85 x 260 (dakle do stropa). Em bi se vrata otvarala na kip, em bi još gore bilo i nadsvjetlo na kip. Sigurnosti nikad dosta, a stvarno ne bi bilo loše i da te detektore nabavim. Reagiraju na ugljični monoksid ili samo plin, jer ovog prvog se najviše/zapravo bojim? Znam za vrata s rupicama dolje, ali ja želim i estetski efekt postići s tim vratima. Dakle, cijela da budu staklena, osim jel okvira. Mutno staklo, pak ne bi bilo transparentno već samo translucentno.

Ma bole me kosti i od trčanja (od hodanja ne). Dakle kosti mi loše reagiraju na povratni udar. Čuj, nemam tak dugu ruku da bih uspjela zid zakačiti Very Happy

Ovo kaj mi pišeš za te fancoolove baš ću proučiti. Ja ih nigdje ne vidim u KD Lisinski, bum bolje pogledala kako su to tamo riješili.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox čet pro 23, 2010 2:34 pm

evo stranice di je sve u detalje objašnjeno .
http://www.fsb.hr/termolab/nastava/AF-Instalacije%20zgrada-v04.pdfZašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 AF-Instalacije%20zgrada-v04

a ovak izgleda
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox čet pro 23, 2010 2:43 pm

kaj se staklenih vrata tiće kombinacije su neograničene i puno ljepša su mi bez okvira . rupe , rupice sve i svašta...

http://www.staklorez-buric.hr/katalog-3-staklena-vrata-i-stijene.php

detektora ima baš za sve , sam je cifra različita .

ma, nisam mislil da imaš tak duge ruke, neg kad se zaneseš ...

baš ti kosti reagiraju il zglobovi ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 4 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.