Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
zašto volimo peseke i maceke? I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

zašto volimo peseke i maceke?

2 posters

Go down

zašto volimo peseke i maceke? Empty zašto volimo peseke i maceke?

Postaj  ajasofia ned pro 05, 2010 2:42 pm

zašto kornjača...zato kaj ona to sve nekako poooooooooolako, kao ono sve mi je tu negdje nikam ne moram žuriti...kao ono siromašan duhom...da bi se opravdala kao kornjača želim vam reći da mi to tak nekak paše,,,imam vremena za sve...tugu,smijeh,suze,brigu,ljubav,vjeru,nadu te spas kao takav...a opet aj se ti spasi kad se baciš sa litice i zoveš boga a on se smije...a budaleeeee, znači kornjača sve stigne jer kome se žuri taj neka preskoči liticu ak se ne boji...moji strahovi postoji i oni su onako realani sa svime oko mene...taj strah me ponekad spaševa od sranja koja bi se mogla dogoditi, no kad plešem, pjevam, plivam, kuham i sl. čega da se bojim...ma opet seruckam...pričali su naime na tv. kako je strah vražje djelo...pa ljudi zbilja iz krajnosti u krajnost...ono ajmo se svi poubijati nema straha da bu kaj lošega iz toga izrodilo...zbilja ja više nemam kaj gledati na tv. osim putopisa i dokumentaraca,,,no no no i necenzuriranog foruma na kojima osim mojih bisera imamo divne filmeke, slikice u manjem broju i naravno članova u najmanjem broju...pa kaj vam je ljudi dajte se učlaniti i serite kaj vam god padne na pamet pa neće vam past dlaka sa glave...možda vam padne koja fora na pamet pa se svi grohotom nasmijemo....volim piti volim piti i ljubiti...
e sad da me još čujete kako pjevam umirali bi od smjeha Suspect

https://www.youtube.com/watch?v=4dAxUiAx0dE
gdje je veliko djete nestalo, brzo doma napravila sam ti krompirušu?!
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

zašto volimo peseke i maceke? Empty Re: zašto volimo peseke i maceke?

Postaj  croking ned pro 05, 2010 4:31 pm

ja najviše volim pipice i "mačkice" bounce
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

zašto volimo peseke i maceke? Empty Re: zašto volimo peseke i maceke?

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 5:15 pm

[quote="croking"]ja najviše volim pipice i "mačkice" bounce [/quote
vidiš vidiš oni koji vole mačkice vole i peseke a tko voli životinje voli i ljude pa onda navali na majmuna koji puši jer je on najbolji u duši..nego onako kak sam si malo raspisana da ti ispričam zgodu iz bosne naime imali ćuku jedni ljudi i naučilil ga da puši cigare. no kako su mu stalno davali ronhil, ćuko se naviko na taj parfumirani duvan i nije više nikada htio drugu cigaru zapaliti...kako majmuni znaju biti robovi navikama tak ti je i sa nama insanima...naviknemo jedni na druge pa nikako da se prestanemo voliti...to su ti divne strane kromanjonaca balkanaca...nećemo mi u švicarsku šljakati zašto bi kad smo ovdje i bez šljake građani prvog reda...počasni smo kak vess veli i sami sa sobom...kakvi smo tek u društvu,,,evo mene neki dan izbacili sa počasne stolice jer sam rekla da vjerujem u isusa a da sam po vjeroispovjesti muslimanka...naime izbacili me sa stolice koja je imala manu da se nako što sjediš u njoj pola sata guzica te zaboli...pa imaš tvrdu stolicu a kako je isus sveta osoba samim spominjanjem imena njegovog i ti postaješ svet....pa oni mene smjestili u fotelju i počastili dobrim sokom od borovnice...eto kako je ljude lako zavesti i šarmirati...nego kak ono vele da papa ima svetu stolicu...blago njemu ja bi se mjenjala sa njim jedino za tu stolicu da mi oči ne ispadnu kad serem...evo da sada i vama ne ispadnu oči ja vam priznajem da vjerujem u ljude koji su živjeli na zemlji i svojim dobrim djelima učinili svijet ljepšim i podnošljivijim....kakoje među njima i papa ivan pavao drugi ja vam zbog toga poštujem katoličku vjeru....volim i gandijeve pa vam zbog toga poštujem i islam ... no nikako nebi odbacila sve ljude ovog svijeta za koje nitko ni nezna a u svome životu su činili divna i dobra djela...kako ne spomenuti i ljude koji strpljivo meditiraju te svoju svjesnost usmjeravaju na mir u svijetu...sve to ima neke preferencije te ih ne treba odbaciti...sve se svodi na onu bakinu živi i pusti druge da žive...ali vragec u meni voli ove koji nedaju drugima da žive malo piknut i iz njihove inkvizicijske psihodelične psihe izazvati pomutnju da si malkice porazmisle kaj je pisac htel reči...nemreš naime gledati profesoricu koja ti u oči laže kao dobronamjernu i pedagoški osvještenu osobu već je moraš malo pogledati onak kak ona ustvari izgleda a to ti je kak da gledaš vješticu na metli koj već dugo dugo ni nikom krv pila...e takvih vampira ja više nebum hranila već bum im rekla da si nađu nečastivog pa nek ih on počasti....znamo sa čime..joj sad sigurno ništa od spavanja odoh ja speglati one tri košulje...i oprati četri tanjura četri čaše i malo bešteka jer ovo mi nekak šteka....papapa ša ima di ste svi bagro forumska tu se razgovaram sama sa sobom opet će me strpati u ludaru a tam imaš inspiracije za cijeli život.... king
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

zašto volimo peseke i maceke? Empty Re: zašto volimo peseke i maceke?

Postaj  croking pon pro 06, 2010 8:02 pm

ajasofia je napisao/la:zašto kornjača...zato kaj ona to sve nekako poooooooooolako, kao ono sve mi je tu negdje nikam ne moram žuriti...kao ono siromašan duhom...da bi se opravdala kao kornjača želim vam reći da mi to tak nekak paše,,,imam vremena za sve...tugu,smijeh,suze,brigu,ljubav,vjeru,nadu te spas kao takav...a opet aj se ti spasi kad se baciš sa litice i zoveš boga a on se smije...a budaleeeee, znači kornjača sve stigne jer kome se žuri taj neka preskoči liticu ak se ne boji...moji strahovi postoji i oni su onako realani sa svime oko mene...taj strah me ponekad spaševa od sranja koja bi se mogla dogoditi, no kad plešem, pjevam, plivam, kuham i sl. čega da se bojim...ma opet seruckam...pričali su naime na tv. kako je strah vražje djelo...pa ljudi zbilja iz krajnosti u krajnost...ono ajmo se svi poubijati nema straha da bu kaj lošega iz toga izrodilo...zbilja ja više nemam kaj gledati na tv. osim putopisa i dokumentaraca,,,no no no i necenzuriranog foruma na kojima osim mojih bisera imamo divne filmeke, slikice u manjem broju i naravno članova u najmanjem broju...pa kaj vam je ljudi dajte se učlaniti i serite kaj vam god padne na pamet pa neće vam past dlaka sa glave...možda vam padne koja fora na pamet pa se svi grohotom nasmijemo....volim piti volim piti i ljubiti...
e sad da me još čujete kako pjevam umirali bi od smjeha Suspect

https://www.youtube.com/watch?v=4dAxUiAx0dE
gdje je veliko djete nestalo, brzo doma napravila sam ti krompirušu?!


jesi znala da voda reagira na dobro i zlo,na dobre i loše pojave,pa tu i tamo ispere malo ovaj "blijedi" svijet,u obliku "tzunamia",,,čak i čovjek na sebi može napraviti sličan pokus sa vodom,da vidi jeli dobar ili zao,,,naime umije se,hladnom vodom,,,a onda pogleda u zrcalo i zagleda si kroz oči duboko u dušu,tamo leže svi odgovori...jedino ako duše više nema ,onda ne treba više ni tražiti odgovore...
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

zašto volimo peseke i maceke? Empty Re: zašto volimo peseke i maceke?

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 12:00 am

croking je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:zašto kornjača...zato kaj ona to sve nekako poooooooooolako, kao ono sve mi je tu negdje nikam ne moram žuriti...kao ono siromašan duhom...da bi se opravdala kao kornjača želim vam reći da mi to tak nekak paše,,,imam vremena za sve...tugu,smijeh,suze,brigu,ljubav,vjeru,nadu te spas kao takav...a opet aj se ti spasi kad se baciš sa litice i zoveš boga a on se smije...a budaleeeee, znači kornjača sve stigne jer kome se žuri taj neka preskoči liticu ak se ne boji...moji strahovi postoji i oni su onako realani sa svime oko mene...taj strah me ponekad spaševa od sranja koja bi se mogla dogoditi, no kad plešem, pjevam, plivam, kuham i sl. čega da se bojim...ma opet seruckam...pričali su naime na tv. kako je strah vražje djelo...pa ljudi zbilja iz krajnosti u krajnost...ono ajmo se svi poubijati nema straha da bu kaj lošega iz toga izrodilo...zbilja ja više nemam kaj gledati na tv. osim putopisa i dokumentaraca,,,no no no i necenzuriranog foruma na kojima osim mojih bisera imamo divne filmeke, slikice u manjem broju i naravno članova u najmanjem broju...pa kaj vam je ljudi dajte se učlaniti i serite kaj vam god padne na pamet pa neće vam past dlaka sa glave...možda vam padne koja fora na pamet pa se svi grohotom nasmijemo....volim piti volim piti i ljubiti...
e sad da me još čujete kako pjevam umirali bi od smjeha Suspect

https://www.youtube.com/watch?v=4dAxUiAx0dE
gdje je veliko djete nestalo, brzo doma napravila sam ti krompirušu?!


jesi znala da voda reagira na dobro i zlo,na dobre i loše pojave,pa tu i tamo ispere malo ovaj "blijedi" svijet,u obliku "tzunamia",,,čak i čovjek na sebi može napraviti sličan pokus sa vodom,da vidi jeli dobar ili zao,,,naime umije se,hladnom vodom,,,a onda pogleda u zrcalo i zagleda si kroz oči duboko u dušu,tamo leže svi odgovori...jedino ako duše više nema ,onda ne treba više ni tražiti odgovore...

ma ja ti gledala pola sata i vidim samo neku crnu točkicu u sredini...sve si mislim hoće li nestati no ništa se ne događa, a morti je to ta crna rupa...o kojoj svi nešto strašno pričaju...no kad si zamislim da nema zjenice to bi ti bilo ko onaj alien osmi putnik...bože sačuvaj nam zjenicu ko zjenicu oka u glavi...ajme meni kaj ja mogu brbljati...ovo je sve posljedica petogodišnje šutnje i ljutnje i pomutnje ... kroki nemoj kaj zamjerit...svako dobro u pogledima sa ogledalima... cyclops
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

zašto volimo peseke i maceke? Empty Re: zašto volimo peseke i maceke?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.