Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Zašto koristimo tako malo mozga?

+5
vess
silver fox
ajasofia
ivi
Vuger
9 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 28, 2010 12:27 pm

A evo konačno da odgovorim. Ova skroz staklena vrata su jako fancy ali i adekvatno skupa pa su više za urede i javne prostore nego za wc Very Happy

Da, bole me baš kosti. Podlaktice kad udarim vreću, potkoljenice kad malo potrčim. Vrlo neugodno.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox uto pro 28, 2010 10:24 pm

na z1 reklamiraju detektore plina po 399.00 kuna.

a kaj misliš o zahodskim rolo vratima od onog tankog bambusa ( ko rolete ) ?
takva vrata garant niko nema ...Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 7_2_208
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 12:47 am

Hehehe, ja imam.

Danas išla kupiti špagice za taj rolo da si ga obnovim, ali nema odgovarajuće debljine špagice. Bum tražila poslije NG. Problem je što dućan radi samo do 16 h (a i jest vala tamo jedan lijeeeen prodavač), a ja uglavnom ustajem u 15.30. Nego, probudila se danas prije 10. Spavala max 4 sata. I svejedno - opet isti fenomen, što noć više odmiče, ja sve budnija.

399 kn je za mene bogatstvo. Obnovila si malo garderobu u skladu s polarnim uvjetima pa sam gecrkt love glede.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox sri pro 29, 2010 10:05 am

vess je napisao/la:Hehehe, ja imam.

Danas išla kupiti špagice za taj rolo da si ga obnovim, ali nema odgovarajuće debljine špagice. Bum tražila poslije NG. Problem je što dućan radi samo do 16 h (a i jest vala tamo jedan lijeeeen prodavač), a ja uglavnom ustajem u 15.30. Nego, probudila se danas prije 10. Spavala max 4 sata. I svejedno - opet isti fenomen, što noć više odmiče, ja sve budnija.

399 kn je za mene bogatstvo. Obnovila si malo garderobu u skladu s polarnim uvjetima pa sam gecrkt love glede.

u bauhausu imaš veliki izbor špagica , a radi skoro non-stop.
i tak veliš - 4 glave malo bogatstvo ... hm, da , i ja sam čul da onaj ko preživi ovu godinu iduće je najebo .
no možda sad ( kad nije više ministar ) šuki napiše knjigu "kak umiljato nažicat kredit" - pa bumo preživeli i iduća 52 tjedna .

što noć odmiće ti budnija ? a jel i očnjaci rastu ?
Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 36_12_6

ps znam da ti očnjaci garant ne rastu na meso ( rekla si da si vegeterijanka ) al mrkvica si već ima kaj za mislit...
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 1:24 pm

Očnjaci mi rastu na okruglice sa šljivama rabbit
Uvijek si ih kuham oko 3 u noći lol!

Ma daleko je Bauhaus, ova Konoplja je u Vlaškoj.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  lavica sri pro 29, 2010 5:13 pm

Zato jer smo lišeni slobode u razmišljanju. Mnogi razmišljaju glavom koja mu koristi samo ponekad i ponegdje, žene zbog toga grdo stradavaju. Evo pogledajte kako je završila Anđa Marič!
Recimo da je Sanader malo češće koristio donju onda bi ova gornja bila manje lakoma.
Ah. Kako sam sretna zbog glava. Uvijek ih je višak. Lav je ušao. Moram ga zadovoljiti. Pohlepa nije Božnska. Kako je onda Bog znao što se događa kad jedeš sa drva sranja. To je ipak njegova odlika. Baš su mu djeca krasna. Ćao.
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 5:24 pm

lavice ti dobro razmišljaš. ali ko bi s mirjanom išao u krevet sad kad je ostarila??

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 5:30 pm

lavica je napisao/la:
Recimo da je Sanader malo češće koristio donju onda bi ova gornja bila manje lakoma.

Priča se da je koristio šupak u te svrhe, no tko zna?!?
Inače, logično zvuči ova teza.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 5:39 pm

vess je napisao/la:
lavica je napisao/la:
Recimo da je Sanader malo češće koristio donju onda bi ova gornja bila manje lakoma.

Priča se da je koristio šupak u te svrhe, no tko zna?!?
Inače, logično zvuči ova teza.

jandroković mu je bio navodni ljubavnik

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 5:57 pm

lol!

Sve sami pater familiasi i stupovi tradicionalnog društva. Mislim, Jandroković nije onaj sdp-ovac koji se deklarira kao homić. Naime, čula sam da ima taj neki zastupnik u Saboru.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 6:13 pm

vess je napisao/la: lol!

Sve sami pater familiasi i stupovi tradicionalnog društva. Mislim, Jandroković nije onaj sdp-ovac koji se deklarira kao homić. Naime, čula sam da ima taj neki zastupnik u Saboru.

niti jedan sdp-ov zastupnik se ne deklarira kao gay. Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 6:15 pm

Onda sam krivo čula. A jel se koji saborski zastupnik deklarira kao gay? Morti nije sdp-ovac, ali zastupnik jest.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 7:18 pm

vess je napisao/la:Onda sam krivo čula. A jel se koji saborski zastupnik deklarira kao gay? Morti nije sdp-ovac, ali zastupnik jest.

nijedan, od političara nitko se ne deklarira.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 7:47 pm

Hahahahaha, zašto koristim tako malo mozga?
Ja povjerovala u urbanu legendu iako naravno takvo što nije za očekivati od političara.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 7:54 pm

vess je napisao/la:Hahahahaha, zašto koristim tako malo mozga?
Ja povjerovala u urbanu legendu iako naravno takvo što nije za očekivati od političara.

ja se slažem s rojsom da bi svi trebali priznati da su pederi. kažu da je u hrvatskoj 10% pedera, kad bi svi izašli iz ormara nitko ih ne bi diskriminirao jer je to 450 000 ljudi. da na gay pride dođe 20 000 ljudi nitko ih ne bi mogao napasti jer bi se s napadačima lako obračunali.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 9:18 pm

I ja se slažem s tim, ali ljudi su šupci, ne samo političari, već općenito. Radije glumataju.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 9:30 pm

vess je napisao/la:I ja se slažem s tim, ali ljudi su šupci, ne samo političari, već općenito. Radije glumataju.

ma sve te udruge pedera služe samo da bi dobivali novac iz proračuna i ništa više.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 9:32 pm

trebali bi ti pederi osnovati svoju stranku i vjerojatno bi ušli u sabor sa par mjesta pa bi onda dobili političku težino, ovo sve ostalo krađa bogu dana.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 9:51 pm

Je, ništa bez politike. Trebali bi i prijatelji životinja tako. Mislim da negdje u svijetu (u Nizozemskoj?) i postoji stranka prijatelja životinja. Za ekskluzivno homo stranku ne znam, ali ima transnacionalradikalna stranka koja zastupa pederska prava.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Admin sri pro 29, 2010 10:10 pm

vess je napisao/la:Je, ništa bez politike. Trebali bi i prijatelji životinja tako. Mislim da negdje u svijetu (u Nizozemskoj?) i postoji stranka prijatelja životinja. Za ekskluzivno homo stranku ne znam, ali ima transnacionalradikalna stranka koja zastupa pederska prava.

u nizozemskoj postoji stranka pedofila, a u švedskoj je stranka pirata ušla u parlament. u hrvatskoj niti jedna stranka ne zastupa prava pedera.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sri pro 29, 2010 11:31 pm

Kad su pederčine ti političari svi redom!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ajasofia čet pro 30, 2010 10:46 am

vess je napisao/la:Kad su pederčine ti političari svi redom!
pederčina sigurno nije bio niti će biti ante prkačin...dobro bi on sve njih sprčio... Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? - Page 5 Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.