Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

4 posters

Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  croking pet pro 10, 2010 8:13 pm

U srijedu Haag nagradio Šljivančanina za ubijanje Vukovaraca i razaranje grada,sa 10 god,zatvora za godinu- dvi izlazi.Jučer Sanader pobjego i jebu nas u glavu već dva dana samo sa Sanaderom.Danas je MUP uhitio Merčepa,valjda kao protusluga za Šljivančanina.Čeka se još koje uhićenje,valjda Domazeta.Jer zna se da za svakog Srbina moraju pasti barem tri Hrvata.Zanima me dali će ikada Šeksa uhititi pošto je bio nadređeni Glavašu.Ili je montiranim procesom protiv Glavaša,šeks uspio skinuti odgovornost sa sebe,za ne postojeće zločine,a ipak je Glavaš osuđen za njih.Kod nas je stvarno luda kuća.Bnana država.Svi četnici koji su ubijali, abolirani su i šeću slobodno,i sad prokazuju,okolo branitelje: E,da,burazeru,ovaj me je tukao i zlostavljao,kad su me ulovili na barikadama.
Tako da,bez obzira Hrvati izgubili (45") ili pobjedili (95") uvjek na jebu.Najebali i Frankopan i Zrinski.Braniš se i opet nevalja.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  vess sub pro 11, 2010 12:09 am

Tako je reč da bi rekel. Samo mislim da ovi Zrinski i Frankopan nisu bili rvati već nešto drugo. No najebali su kao pravi hrvati, to je istina.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 8:33 am

turbulencije dobre za frekvencije...evo danas će biti mirnije naime takve reklame nam idu u prilog jer odgađamo ovo ulaženje u seropu...ma što nebi moglo...vess ja ću posjediti prije nego sa tobom popijem kafu... Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 10:13 am

croking je napisao/la:U srijedu Haag nagradio Šljivančanina za ubijanje Vukovaraca i razaranje grada,sa 10 god,zatvora za godinu- dvi izlazi.Jučer Sanader pobjego i jebu nas u glavu već dva dana samo sa Sanaderom.Danas je MUP uhitio Merčepa,valjda kao protusluga za Šljivančanina.Čeka se još koje uhićenje,valjda Domazeta.Jer zna se da za svakog Srbina moraju pasti barem tri Hrvata.Zanima me dali će ikada Šeksa uhititi pošto je bio nadređeni Glavašu.Ili je montiranim procesom protiv Glavaša,šeks uspio skinuti odgovornost sa sebe,za ne postojeće zločine,a ipak je Glavaš osuđen za njih.Kod nas je stvarno luda kuća.Bnana država.Svi četnici koji su ubijali, abolirani su i šeću slobodno,i sad prokazuju,okolo branitelje: E,da,burazeru,ovaj me je tukao i zlostavljao,kad su me ulovili na barikadama.
Tako da,bez obzira Hrvati izgubili (45") ili pobjedili (95") uvjek na jebu.Najebali i Frankopan i Zrinski.Braniš se i opet nevalja.

95 su nas sjebali potomci onih koji su preživjeli 45 ( hrvatsko prokletstvo - ko će kome nek svoj svome ).
zapravo počeli su nas sustavno sjebavat već u 90 -oj.
se sjećaš onih limenki - " čisti hrvatski zrak " ?

danas kad su sve rasprodali fakat je samo zrak ostal .
a ubrzo bumo i na to porez plačali.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  vess sub pro 11, 2010 3:42 pm

Nažalost, točno je tako...
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  croking ned pro 12, 2010 1:50 pm

vess je napisao/la:Tako je reč da bi rekel. Samo mislim da ovi Zrinski i Frankopan nisu bili rvati već nešto drugo. No najebali su kao pravi hrvati, to je istina.

Navik on živi ki zgine pošteno...pošteno djelo govori više od riječi,danas svi busaju u "hrvatska"prsa,a hrvatska im je na adnjem mjestu.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  croking ned pro 12, 2010 1:53 pm

silver fox je napisao/la:
croking je napisao/la:U srijedu Haag nagradio Šljivančanina za ubijanje Vukovaraca i razaranje grada,sa 10 god,zatvora za godinu- dvi izlazi.Jučer Sanader pobjego i jebu nas u glavu već dva dana samo sa Sanaderom.Danas je MUP uhitio Merčepa,valjda kao protusluga za Šljivančanina.Čeka se još koje uhićenje,valjda Domazeta.Jer zna se da za svakog Srbina moraju pasti barem tri Hrvata.Zanima me dali će ikada Šeksa uhititi pošto je bio nadređeni Glavašu.Ili je montiranim procesom protiv Glavaša,šeks uspio skinuti odgovornost sa sebe,za ne postojeće zločine,a ipak je Glavaš osuđen za njih.Kod nas je stvarno luda kuća.Bnana država.Svi četnici koji su ubijali, abolirani su i šeću slobodno,i sad prokazuju,okolo branitelje: E,da,burazeru,ovaj me je tukao i zlostavljao,kad su me ulovili na barikadama.
Tako da,bez obzira Hrvati izgubili (45") ili pobjedili (95") uvjek na jebu.Najebali i Frankopan i Zrinski.Braniš se i opet nevalja.

95 su nas sjebali potomci onih koji su preživjeli 45 ( hrvatsko prokletstvo - ko će kome nek svoj svome ).
zapravo počeli su nas sustavno sjebavat već u 90 -oj.
se sjećaš onih limenki - " čisti hrvatski zrak " ?

danas kad su sve rasprodali fakat je samo zrak ostal .
a ubrzo bumo i na to porez plačali.

sjebali su nas već 45 kad je Koča Popović sa svojom Šumadijskom brigadom "oslobađo" Zagreb od njegovih žitelja i naseljavo šumadince po Zagrebu a i šire.
Osim toga u nas sa na vlasti u demokraciji ljudi koji su provodili partijsku diktaturu,Luka Bebić,Šeks,Manolić,Mesić itd,,,pa kako da idemo naprijed sa tako nazadnim mozgovima???
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  silver fox sri pro 15, 2010 3:04 pm

Pričaju Amerikanac i Hrvat.

Amerikanac:"We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash."

Hrvat:"We have Jadranka Kosor, no wonder, no hope and no cash!



silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  vess čet pro 16, 2010 1:55 am

lol!

A živa istina Crying or Very sad

U humoru je spas, šta'š...

Super ti je ovaj Srećko. I love you
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 9:47 am

vess (čet pro 16, 2010 2:55 am) je napisao/la: lol!

A živa istina Crying or Very sad

U humoru je spas, šta'š...

Super ti je ovaj Srećko. I love you

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek 36 isti ja Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Jester
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Tri turbulentna dana ili nam je tako  oduvjek Empty Re: Tri turbulentna dana ili nam je tako oduvjek

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.