Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

+3
vess
Tomislav
ajasofia
7 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  ajasofia sub pro 04, 2010 2:49 pm

znamo što nam se događalo na eforumu i da nas se je sustavno baniralo i omalovažavalo...no mi smo to sve trpili do trenutka dok kap nije prelila čašu i dok nam vess nije dala prijedlog da dođemo ovdje...moj suprug je komentirao da su mu energije između ljudi na ovom forumu daleko smirenije i ljudskije...pitanje kako to da je ovakav dobar forum ostao bez članova...
moje mišljenje je da upravo zbog toga što je bio necenzuriran i ljudi su se izlječili od takozvane ovisnosti... Question Idea Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Tomislav sub pro 04, 2010 5:42 pm

Tu si u pravu,a zamisli moj položaj moderatora i nemrem vas maltretirati i da hoću Basketball

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  ajasofia sub pro 04, 2010 6:59 pm

Tomislav je napisao/la:Tu si u pravu,a zamisli moj položaj moderatora i nemrem vas maltretirati i da hoću Basketball
moraš priznati da baš i nemaš puno posla...onako malo si popričaš i to je to...super idealan forum za pohvaliti....svako dobro u daljnjoj moderatorskoj karijeri...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 3:03 pm

As, jako dobro zapažanje, sve u svemu. Pitam se, jel ljudi žele biti ugnjetavani, samo je potrebno imati mjere? Jučer malo pogledala eforum po tvojoj uputi - uistinu opustio s razlogom, i dalje izmišlja nekakve pretenciozne nebuloze. Tema ekskluziva - alim-feniks, dobro joj je smalltownboy napisao na temi za komentiranje te 'ekskluzive'.
Ovdje je stvarno ugodno, ne znam kak se ljudima uopće da biti po drugim forumima, ali ljudi su jako čudni i glupi.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 3:31 pm

vess je napisao/la:As, jako dobro zapažanje, sve u svemu. Pitam se, jel ljudi žele biti ugnjetavani, samo je potrebno imati mjere? Jučer malo pogledala eforum po tvojoj uputi - uistinu opustio s razlogom, i dalje izmišlja nekakve pretenciozne nebuloze. Tema ekskluziva - alim-feniks, dobro joj je smalltownboy napisao na temi za komentiranje te 'ekskluzive'.
Ovdje je stvarno ugodno, ne znam kak se ljudima uopće da biti po drugim forumima, ali ljudi su jako čudni i glupi.
bok breskvice moja...evo ja baš ručala...moram priznati da volim promjene pa sam stavila u onaj krompir dvije žlice ajvara moram priznati da je za prste polizat...ma meni ti uvijek najljepše u pustinjama,,,evo ovdje sam po prvi put u životu sve stavila u javnost...bili ste bolji od moje psihićke a koštalo samo malo vremena i volje...baš me briga kaj ko misli o meni jer ja znam ko sam i kakva sam...imam ćuku i imam muda...no kad sam sa ljudima sve zadržavam za sebe pa tako da onaj kukavica u meni sa razlogom čuči...opet bi me u ludnicu strpali jer nemreš biti pravednik u svjetu nepravednih..moraš se adaptirati...evo svi po sanaderu...a kad su za njega radili svi su šutili ko p...ma puna mi ih kapa...tak će uvijek biti...zato ja nigdje nemam mjesto pod ovim nebom osim u svome domu...reci ti meni da sam najveća kurva na svijetu...ja ti se nasmijem i pusu ti dam...jer najveće kurve su oni koji žive sa takvima i ne usude im se nikaj reći...ja sam zato u krletci i niš mi ne fali...a koliko me sjećanje ne vara najveće su kurve ovi koji žene koriste za svoje sebične ciljeve...znaš ono lijepa pametna pa će mu zavoditi njegove prijatelje i poznanike...pa će on fino politički, društveno i dr. napredovati...a ako ona slučajno upozna ljubav u drugome i poželi ga napustiti onda je ona kurva...a on recimo princ čarls i sl. oni su plemeniti i divni ljudi...ma poserem im se na poštenje i pravdu...crkli dabogda...nego na kojoj sam temi aaahhhaaa nema cenzure ma jebeš i cenzuru ja kad sam bila iskrena i dobronamjerno govorila kaj mislim svi me mrzili...sad kad ima velim kaj hoće čuti sad sam divna pametna i dobra...jebo sve...treba se samo boriti za sebe i svoje interese ovo ostalo zaobilaziti u luku...mrzzimmm dipolomaciju...govnara kakve nema...diplomatski vam sada velim da sam vas iskoristila za svoje interese i da mi je drago...nikada nikada nikome nisam rekla koliko sam vama...a uz sve to sam vas i nasmijala....a adam nek oprosti i nek vidi sa kakvom marvom je htio biti u vezi...jebo veze samo vas otruju...treba na sve prdnut i smješak na lice i oprosti al ja sam zauzeta trebam štrikat štucen....nedam ja svakome svoje pameti...no vjerujte mi da sam sigurna da sam u nekim stvarima pametnija od drugih...no kako ja svoju pamet nisam materijalizirala onda nema ni potvrde...ma potvrdila sam ja to u odnosu sa djecom....dok me god oni vole znam da nisam zalutala...a kad budem nemoćna i nebudem se mogla brinuti za sebe...onda ću se baciti sa jabuke i mirisati travu...ako se naduvam možda i poletim....to mi je najljepši san koji sam sanjala....zelene ravnice, šume, zlatna polja i jedan prekrasan crveno žuti cvijet.......vau kako je to bilo lijepo dožvjeti...vess oprosti ali ne želim te osobno upoznati jer ovako ću ostati anonimna a to mi je najveće zadovoljstvo....svijet anonimnosti....svako dobro odoh ja na sevdah....
bounce
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 3:46 pm

Ma ti si meni super. Drukčija si od drugih što mi se čini plus, a ne minus. Vani je strahota hladno, ja uopće ne izlazim. Mogli bi na kavu kad bude normalna temperatura. Ja sam kao limun u Sibiru.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 3:48 pm

vess je napisao/la:Ma ti si meni super. Drukčija si od drugih što mi se čini plus, a ne minus. Vani je strahota hladno, ja uopće ne izlazim. Mogli bi na kavu kad bude normalna temperatura. Ja sam kao limun u Sibiru.

Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 3:52 pm

Bome da. Drugi funkcioniraju, a ja nisam u stanju. Sanjam zimski san - čitaj bdijem noću, a spavam danju, ma strašno...ne izlazim jer bih se sigurno teško razboljela. Ovo dva tri dana sad kad je bilo proljeće hodala sam po 20 km okolo, no sad opet ova temperatura koju ja jednostavno ne podnosim.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 3:55 pm

[quote="vess"]Bome da. Drugi funkcioniraju, a ja nisam u stanju. Sanjam zimski san - čitaj bdijem noću, a spavam danju, ma strašno...ne izlazim jer bih se sigurno teško razboljela. Ovo dva tri dana sad kad je bilo proljeće hodala sam po 20 km okolo, no sad opet ova temperatura koju ja jednostavno ne podnosim. [/quote

20 km...kaj sada dobrovoljni rada za nike patike Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 4:33 pm

Naprosto obožavam hodati brzim korakom kilometrima. To mi dođe, osim čišćenja po kući, jedina rekreacija. Nike mi se zgadile jer ih rade mala djeca za dolar dnevno, a ovdje koštaju min 100 usd. Sad

Nego, što je s tim reputacijama? Kad nekom daš minus, taj dobije reputaciju? Znači to je nekakav doslovni prijevod s engleskog. Imati reputaciju na engleskom znači, u slobodnom prijevodu, da te se puno trača Laughing
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 7:32 pm

vess je napisao/la:Naprosto obožavam hodati brzim korakom kilometrima. To mi dođe, osim čišćenja po kući, jedina rekreacija. Nike mi se zgadile jer ih rade mala djeca za dolar dnevno, a ovdje koštaju min 100 usd. Sad

Nego, što je s tim reputacijama? Kad nekom daš minus, taj dobije reputaciju? Znači to je nekakav doslovni prijevod s engleskog. Imati reputaciju na engleskom znači, u slobodnom prijevodu, da te se puno trača Laughing
onda supać ja ti to obožavam...najčešće slažem onima koji vole tračati pa onda im dam materijala da se zabavljaju...recimo nedavno susjedi rekla da sam bila kod psihijatrice i da mi je rekla da imam šizofreniju i da se nikako nemože izlječiti...od tada imam tako čisto selo ... niko mi se ne obraća i svi me nekako žale ... ma ludilo...nikad nisam bila ovako bezbrižna... dobra ti to stvar reputacija...a ja mislila da je to ono kad ti ja preporučim nekog književnika pa to nekako bude ko reputacija...no da ne serem ja ti najviše volim kad sam obučena ko sirotanka te onako neugledna i jadna popričam sa nekim tko se time ne opterećuju...u startu se rješim snobova i sl. seronja i seronjica....suuuuper....kaj sad...ima dobar filmek zebra trkačica na trećem ... Like a Star @ heaven
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 8:58 pm

hvala na pohvalama. ja sam uvijek za slobodu govora i protiv cenzure. nažalost ovaj forum sam napravio besplatno pa mu mogućnosti i dizajn nisu na nekom nivou.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 9:14 pm

Ma što fali? Malo su čudni smajlići, ali po ničemu drugom ne vidim da bi bio lošiji od forum.hr-a ili pretencioznog eforuma.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 9:55 pm

vess je napisao/la:Ma što fali? Malo su čudni smajlići, ali po ničemu drugom ne vidim da bi bio lošiji od forum.hr-a ili pretencioznog eforuma.

imam frenda programera i dizajnera i on bi mi mogao napraviti odličan forum i dobro dizajniran samo je pitanje da li bi mi vlasnik servisa dao export baze podataka tako da se svi postovi i članovi prenesu na novi forum. ako forum naraste i preraste ovo razmislit ću o toj mogućnosti i raspitati se za to.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 9:57 pm

Admin je napisao/la:hvala na pohvalama. ja sam uvijek za slobodu govora i protiv cenzure. nažalost ovaj forum sam napravio besplatno pa mu mogućnosti i dizajn nisu na nekom nivou.

nije bitna forma već sadržaj.
niko nikog ne vređa nit nastoji maltretirat što je u prvom redu tvoja zasluga.
bit strpljiv i pažljiv s korisnicima je itekakva vrlina za razliku od većine snobovskih admina.
svaka čast.

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:06 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:hvala na pohvalama. ja sam uvijek za slobodu govora i protiv cenzure. nažalost ovaj forum sam napravio besplatno pa mu mogućnosti i dizajn nisu na nekom nivou.

nije bitna forma već sadržaj.
niko nikog ne vređa nit nastoji maltretirat što je u prvom redu tvoja zasluga.
bit strpljiv i pažljiv s korisnicima je itekakva vrlina za razliku od većine snobovskih admina.
svaka čast.


hvala. projekt sličan ovome na svjetskoj razini je u pripremi i kad moj frend to složi bit će mrak. mene verbalna uvreda ne jebe u svakodnevnom životu, a kamoli na forumu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 10:08 pm

Admin je napisao/la:
hvala. projekt sličan ovome na svjetskoj razini je u pripremi i kad moj frend to složi bit će mrak. mene verbalna uvreda ne jebe u svakodnevnom životu, a kamoli na forumu.

bravo.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:09 pm

Admin je napisao/la:
mene verbalna uvreda ne jebe u svakodnevnom životu, a kamoli na forumu.

Ni mene. Držim se onoga: sticks and stones may break my bones but words will never hurt me.

No ovdje nekak stvarno nitko i ne pokušava vrijeđati i gnjaviti, kako reče Lija. Dok svugdje drugdje toga ima.

Ali u svakom slučaju radije sloboda svekolikog govora, pa i iritantnog nego verbalni delikt.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:18 pm

vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:
mene verbalna uvreda ne jebe u svakodnevnom životu, a kamoli na forumu.

Ni mene. Držim se onoga: sticks and stones may break my bones but words will never hurt me.

No ovdje nekak stvarno nitko i ne pokušava vrijeđati i gnjaviti, kako reče Lija. Dok svugdje drugdje toga ima.

Ali u svakom slučaju radije sloboda svekolikog govora, pa i iritantnog nego verbalni delikt.

apsolutno sam za slobodu govora i pisanja, svi forumi su cenzurirani jer je to interes vlasnika i njegovih oglašivača, a ja tog pritiska nemam jer mi zarada nije toliko bitna i imam samo oglase koje google stavlja i na koje ne mogu utjecati.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:31 pm

Zar nemaš neku pinku od google oglasa?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:45 pm

vess je napisao/la:Zar nemaš neku pinku od google oglasa?

imam, zaradio sam dosad 27 eura, ali na to ko će se oglašavati na mom forumu ne određujem ja nego google to automatski mjenja.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:47 pm

Ako mi klikamo na te oglase, hoćeš više zaraditi?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:55 pm

vess je napisao/la:Ako mi klikamo na te oglase, hoćeš više zaraditi?

da, za svaki klik dobijem određen novac ali nikako nemojte klikati više od 5 puta mjesečno jer bi me mogli izbaciti zbog sumnje da sam sebi klikam s drugog kompjutera. izbaciti te mogu a da ti ne dokažu krivnju, to je njihova procjena kad dobiju podatke od svojih robota. btw. ja ovim ne pozivam nikoga na klikanje jer je to zabranjeno googleovim pravilima koja sam prihvatio.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:58 pm

Ok, ja ću kliknut po koji put. Neke stvari mi budu i zanimljive.

Hehe, sad sam se sjetila subabusera s fhr-a. On je pisao o svojim doživljajima iz Jankomira i ubrzo postigao veliku popularnost. A jako poduzetan je bio. Onda je otvorio svoj blog i pozivao na fhr-u ljude da reklamama isklikću dušu lol!

Poduzetan dečkić. Sad vidim, nije se zamarao google pravilima.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 11:07 pm

vess je napisao/la:Ok, ja ću kliknut po koji put. Neke stvari mi budu i zanimljive.

Hehe, sad sam se sjetila subabusera s fhr-a. On je pisao o svojim doživljajima iz Jankomira i ubrzo postigao veliku popularnost. A jako poduzetan je bio. Onda je otvorio svoj blog i pozivao na fhr-u ljude da reklamama isklikću dušu lol!

Poduzetan dečkić. Sad vidim, nije se zamarao google pravilima.

ma ja sam preozbiljan da bi se bavio takvim stvarima kao taj, meni je ovaj forum razonoda i malo zajebancija, imam svoj posao od kojeg živim.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA Empty Re: ZAŠTO JE NECENZURIRANI FORUM OSTAO BEZ AKTIVNIH ČLANOVA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.