Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Incest I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Incest I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Incest I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Incest I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Incest I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Incest I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Incest I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Incest I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Incest I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Incest

+9
Anton Gorodecki
croking
despot
Miskec
stela69
Tomislav
Vuger
Crow Jane
AliBaba
13 posters

Go down

Incest Empty Incest

Postaj  AliBaba pon kol 16, 2010 12:54 am

čuo da će u EU prestati slati ljude u zatvor samo zato što su se pojebali, a recimo su brat i sestra

odakle opće nekome ideja zatvorit čovjeka jer je jebo ženu koja je na to pristala?

AliBaba

Broj postova : 4
Points : 25046
Join date : 16.08.2010
Age : 43

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Crow Jane pon kol 16, 2010 10:26 am

Nisam za tako rigorozne kazne, radije neka probaju s liječenjem...
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25103
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 10:29 am

..pa glupo je slat u zatvor, ako je bio pristanak obaju subjekata. Incest je čudna pojava, ali to je zato jer nas je Crkva naučila da je to nečasno.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25329
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Crow Jane pon kol 16, 2010 10:32 am

Znači ti si to u crkvi naučio? Laughing Laughing
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25103
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 10:34 am

nisam mislio doslovno, nego kroz utjecaj kršćanstva nazad 2000 godina...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25329
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Crow Jane pon kol 16, 2010 10:39 am

Neki psiholozi smatraju da je incest tabuiziran radi podjele žena. Naime otac obitelji čuva svoje kćeri za druge muškarce jer na taj način osigurava svome sinu ženu.
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25103
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Tomislav čet kol 19, 2010 12:25 pm

Crow Jane je napisao/la:Neki psiholozi smatraju da je incest tabuiziran radi podjele žena. Naime otac obitelji čuva svoje kćeri za druge muškarce jer na taj način osigurava svome sinu ženu.
Ne kužim Rolling Eyes

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25384
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Crow Jane čet kol 19, 2010 5:43 pm

Tomislav je napisao/la:
Crow Jane je napisao/la:Neki psiholozi smatraju da je incest tabuiziran radi podjele žena. Naime otac obitelji čuva svoje kćeri za druge muškarce jer na taj način osigurava svome sinu ženu.
Ne kužim Rolling Eyes

Pojednostavljeno: otac čuva svoju kčer za susjeda ili njegova sina, a za uzvrat susjed također čuva svoju za njegova sina-žene kao predmet razmjene..no to je samo jedna od teorija..
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25103
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Tomislav čet kol 19, 2010 5:52 pm

Koma Shocked ....hvala

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25384
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Krscanstvo i sex

Postaj  stela69 pon kol 30, 2010 6:28 pm

Ne stoji li u bibliji da smo svi nastali od Adma i Eve koji su imali dva sina, Kaina i Abela. A kako je islo onda dalje otac mama i dva sina i nastade covjecansto? Nesto mi tu ne stima ili su sinovi shevili mamu pa kasnije sestre. Zar u crkvi ne govore svecenici braco i sestre znaci da se ipak jebemo medjusobno kakav incest ??? Ili su nas krivo ucili ?
stela69
stela69

Broj postova : 16
Points : 24986
Join date : 30.08.2010
Lokacija : Malo tu malo tam!

http://www.69.com

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Miskec pon kol 30, 2010 7:41 pm

stela69 je napisao/la:Ne stoji li u bibliji da smo svi nastali od Adma i Eve koji su imali dva sina, Kaina i Abela. A kako je islo onda dalje otac mama i dva sina i nastade covjecansto? Nesto mi tu ne stima ili su sinovi shevili mamu pa kasnije sestre. Zar u crkvi ne govore svecenici braco i sestre znaci da se ipak jebemo medjusobno kakav incest ??? Ili su nas krivo ucili ?

A da se poševiš sa bratom ili ocem pa nam javiš šta si spoznala?
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  despot pon kol 30, 2010 7:54 pm

Miskec je napisao/la:
stela69 je napisao/la:Ne stoji li u bibliji da smo svi nastali od Adma i Eve koji su imali dva sina, Kaina i Abela. A kako je islo onda dalje otac mama i dva sina i nastade covjecansto? Nesto mi tu ne stima ili su sinovi shevili mamu pa kasnije sestre. Zar u crkvi ne govore svecenici braco i sestre znaci da se ipak jebemo medjusobno kakav incest ??? Ili su nas krivo ucili ?

A da se poševiš sa bratom ili ocem pa nam javiš šta si spoznala?

Uh..jesi gruba,al' i nema drugačije,pa ljudi se i razlikuju,od životinja,što su postavili pravila,i ne ševi se obitelj svak sa svakim,ne jede se prstima,nego ima pribor za jelo...druga stvar je pravosuđe,a ako i usvoje to,da nije kazneno djelo-taman idemo ka čoporu,doslovce...ženka i mužjak...i borba...mužjaka...hahaha,a ima u tome nešta...ako nije silovanje...zašto osuditi...ipak...nisam pristalica,pa i kad bi svi mislili da je to ispravno... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
despot
despot

Broj postova : 58
Points : 25066
Join date : 23.08.2010
Age : 51
Lokacija : RH

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  stela69 uto kol 31, 2010 10:11 am

Miskec je napisao/la:
stela69 je napisao/la:Ne stoji li u bibliji da smo svi nastali od Adma i Eve koji su imali dva sina, Kaina i Abela. A kako je islo onda dalje otac mama i dva sina i nastade covjecansto? Nesto mi tu ne stima ili su sinovi shevili mamu pa kasnije sestre. Zar u crkvi ne govore svecenici braco i sestre znaci da se ipak jebemo medjusobno kakav incest ??? Ili su nas krivo ucili ?

A da se poševiš sa bratom ili ocem pa nam javiš šta si spoznala?

A kako znas da vec nisam? A spoznaja je da kurac ostaje kurac bez obzira od koga bio, jedini uvjet da stoji i da je tvrd. Odrasti!!!
stela69
stela69

Broj postova : 16
Points : 24986
Join date : 30.08.2010
Lokacija : Malo tu malo tam!

http://www.69.com

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  despot uto kol 31, 2010 11:23 am

stela69 je napisao/la:
Miskec je napisao/la:
stela69 je napisao/la:Ne stoji li u bibliji da smo svi nastali od Adma i Eve koji su imali dva sina, Kaina i Abela. A kako je islo onda dalje otac mama i dva sina i nastade covjecansto? Nesto mi tu ne stima ili su sinovi shevili mamu pa kasnije sestre. Zar u crkvi ne govore svecenici braco i sestre znaci da se ipak jebemo medjusobno kakav incest ??? Ili su nas krivo ucili ?

A da se poševiš sa bratom ili ocem pa nam javiš šta si spoznala?

A kako znas da vec nisam? A spoznaja je da kurac ostaje kurac bez obzira od koga bio, jedini uvjet da stoji i da je tvrd. Odrasti!!!

istina,jer to je realnost..ja znam,hehehe...grubo zvuči...ima,ima...gdje se brat i sestra seksaju iliti jebu..i stela kaže dobro...kurac je kurac,kao šo je pička piča,samdali uska ili karađorđuša...hehehe..sad je pitanje.. affraid
despot
despot

Broj postova : 58
Points : 25066
Join date : 23.08.2010
Age : 51
Lokacija : RH

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Miskec uto kol 31, 2010 6:23 pm

stela69 je napisao/la:
Miskec je napisao/la:
stela69 je napisao/la:Ne stoji li u bibliji da smo svi nastali od Adma i Eve koji su imali dva sina, Kaina i Abela. A kako je islo onda dalje otac mama i dva sina i nastade covjecansto? Nesto mi tu ne stima ili su sinovi shevili mamu pa kasnije sestre. Zar u crkvi ne govore svecenici braco i sestre znaci da se ipak jebemo medjusobno kakav incest ??? Ili su nas krivo ucili ?

A da se poševiš sa bratom ili ocem pa nam javiš šta si spoznala?

A kako znas da vec nisam? A spoznaja je da kurac ostaje kurac bez obzira od koga bio, jedini uvjet da stoji i da je tvrd. Odrasti!!!

Tebi je bitan jedino tvrd, ma od koga bio, a ja treba da odsrastem, postoji u psihijatriji naziv za takve kao ti. Jedino Frojd vas je opravdavao, u svom ludilu, pušeći tompus na nos.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Uzbudio si me

Postaj  stela69 uto kol 31, 2010 9:22 pm

Miskec da bas ODRASTI ponavljam. Jadno je po nekom jebenom forumu diskutirat o sexu incestu i ostalim starima vezanim za krevet i zadovoljstva koja nam pruza spajanje mesa. A sto se tice incesta steta sto ne zivis u stvarnosti. I admin ovog chata je vecinu usera prikupio sa net chata. Prati malo samo na chatu da skuzis koliko ima incesta. Sto se tice psihijatra mogu ja otici do njega ne ustrcavam se mozda i on nesto nauci od mene. A sta mislis da me ti odpratis??? Pusa drago moje!
stela69
stela69

Broj postova : 16
Points : 24986
Join date : 30.08.2010
Lokacija : Malo tu malo tam!

http://www.69.com

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  despot sri ruj 01, 2010 3:00 pm

stela69 je napisao/la:Miskec da bas ODRASTI ponavljam. Jadno je po nekom jebenom forumu diskutirat o sexu incestu i ostalim starima vezanim za krevet i zadovoljstva koja nam pruza spajanje mesa. A sto se tice incesta steta sto ne zivis u stvarnosti. I admin ovog chata je vecinu usera prikupio sa net chata. Prati malo samo na chatu da skuzis koliko ima incesta. Sto se tice psihijatra mogu ja otici do njega ne ustrcavam se mozda i on nesto nauci od mene. A sta mislis da me ti odpratis??? Pusa drago moje!

...aj stela,pa nije kod tebe,da se uzbuđuješ...na svaki spomen spajanja mesa...hahahaha..eo' tebi jedna pusa...Incest Smilie_love_015..i Incest 10823
despot
despot

Broj postova : 58
Points : 25066
Join date : 23.08.2010
Age : 51
Lokacija : RH

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Miskec sri ruj 01, 2010 3:42 pm

stela69, čemu frustracije, zašto te žesti moj komentar? Samo mislim da, hajde da napišem, nije zgodno u, eto tvom slučaju, ženskom društvu reći:" Uuuu ćale me je odvalio od kurca, a tek brat, trpali su me kao nenormalni", slažem se iskarikirao sam, ali od prilike tako ide priča u bliskom društvu! Nema šanse da me ubediš da ćeš i pomenuti tako nešto. Šta imam na umu, pa ukoliko društvo ne prihvata spoznaju o incestu kao paradigmu , neće biti da je to, većinsko društvo, kome pripadam, dozvolićeš, nedoraslo. Pri tom ne mislim da si i ti nedorasla. Ima incesta, to je nešto što ide kroz istoriju, samo nije prihvatljivo za većinu, mislim ogormnu. No ukoliko je to tvoj fetiš, onda je to tako. Ali, ako je bitan samo tvrd, ma od koga, gde su onda ljudske granice shvatanja načela moralnih vrednosti? Dozvolićeš da neke postoje, pa ako su te a priori opšte prihvaćene ljudske vrednosti, koje nas odvajaju od, recimo labudova, iz mog ugla dekadente i izopačene, onda se izvinjavam.
Što se tiče psihijatra, mislio sam u principu, Frojda sam uzeo kao moralni inhibitor, jer je umeo da svojim načinom viđenja uspori i navede psihoanalitičare da ne osuđuju, već shvataju kao stručni izazov.


Zadnja promjena: Miskec; čet ruj 02, 2010 6:58 am; ukupno mijenjano 5 put/a.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  croking sri ruj 01, 2010 6:15 pm

stela69 je napisao/la:Miskec da bas ODRASTI ponavljam. Jadno je po nekom jebenom forumu diskutirat o sexu incestu i ostalim starima vezanim za krevet i zadovoljstva koja nam pruza spajanje mesa. A sto se tice incesta steta sto ne zivis u stvarnosti. I admin ovog chata je vecinu usera prikupio sa net chata. Prati malo samo na chatu da skuzis koliko ima incesta. Sto se tice psihijatra mogu ja otici do njega ne ustrcavam se mozda i on nesto nauci od mene. A sta mislis da me ti odpratis??? Pusa drago moje!

Pa ja bi Stelu,"odvalio", pa nije mi sestra Laughing










croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25337
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Anton Gorodecki sri ruj 08, 2010 8:56 am

Ljudi koji upraznjavaju incest su u najmanju ruku bolesne osobe... Shocked
Anton Gorodecki
Anton Gorodecki

Broj postova : 18
Points : 24949
Join date : 08.09.2010

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Anarhišt pet pro 17, 2010 6:49 pm

jebeš incest,pored toliko slobodnih cura,žena,udovica.... Very Happy
Anarhišt
Anarhišt

Broj postova : 3
Points : 24428
Join date : 17.12.2010
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  vess pet pro 17, 2010 11:51 pm

Incest je nekad bio sasvim normalna i prihvaćena pojava, a danas je izopćen. Osobno, smatram to privatnom stvari odraslih pojedinaca i ne zanima me kao neki osobit društveni problem. Jedino me malo brine ukoliko bi se razmnažali. Pa i u životinjskom svijetu, kod uzgoja rasnih pasa npr, izbjegava se parenje bliskih srodnika jer postoji opasnost od genetskih poremećaja.

Evo ovo dvoje, npr.

http://www.cafe.ba/fun/4554_Otac-i-kci-na-televiziji-pokazali-zajednicko-dijete.html

Mene je iznenadila hrpa komentara punih mržnje na portalu indexa ili Jutarnjeg lista (ne sjećam se više). To dvoje i nisu mogli razviti normalne roditeljsko dječje osjećaje jer se nisu vidjeli 30 godina tj. kći je odrastala bez oca. No vidiš belaja (ne da mi se čitati ponovno) - prvo dijete im se rodilo teško bolesno, morti je i umrlo. To smatram problemom.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25606
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  logo1 čet pro 29, 2011 1:13 pm

ja se slažem sa ovom stelom. ljudsko sex je sex. istko ko da te netko izmasira. ako dvoje ljudi žele jebat jedno drugo zašto bi ga kaženjavali ili osuđivali.

logo1

Broj postova : 1
Points : 22541
Join date : 29.12.2011

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Admin čet pro 29, 2011 4:39 pm

logo1 je napisao/la:ja se slažem sa ovom stelom. ljudsko sex je sex. istko ko da te netko izmasira. ako dvoje ljudi žele jebat jedno drugo zašto bi ga kaženjavali ili osuđivali.

apsolutno se slažem.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Incest Empty Re: Incest

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.