Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Zašto koristimo tako malo mozga? I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Zašto koristimo tako malo mozga?

+5
vess
silver fox
ajasofia
ivi
Vuger
9 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Vuger sub kol 21, 2010 4:35 pm

Zašto? Zbog evolucije, zbog manjka energije u tijelu?
I kako bi bilo da ga koristimo 100%?

Istraživanja su dokazala da u svakome trenutku koristimo max 10% ukupnog kapaciteta mozga.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ivi uto ruj 28, 2010 6:51 pm

zato sto kad bi svi koristili 100% mozga ne bi bilo tolko sranja jer bi bili pametniji pa onima koji nas negdje u svemiru gledaju na kabelskoj ne bi bili zanimljivi lol!
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ivi pet lis 01, 2010 2:17 pm

ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 10:25 am

ivi je napisao/la:zato sto kad bi svi koristili 100% mozga ne bi bilo tolko sranja jer bi bili pametniji pa onima koji nas negdje u svemiru gledaju na kabelskoj ne bi bili zanimljivi lol!
ovo mi je najbolje kaj sam pročitala zadnjih 50 godina...hahaha...ivi ti si genijalac...ja isto to mislim.... jocolor
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ivi pon pro 13, 2010 2:26 pm

ajasofia je napisao/la:
ivi je napisao/la:zato sto kad bi svi koristili 100% mozga ne bi bilo tolko sranja jer bi bili pametniji pa onima koji nas negdje u svemiru gledaju na kabelskoj ne bi bili zanimljivi lol!
ovo mi je najbolje kaj sam pročitala zadnjih 50 godina...hahaha...ivi ti si genijalac...ja isto to mislim.... jocolor

pa to je onak nekak naj logicnije Very Happy
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pon pro 13, 2010 7:11 pm

večina populacije se munjevito naljuti ak se samo pokuša aludirat na njihovu glupost.
nakon takve spoznaje dalo bi se zaključit da je pamet najbolje raspoređena stvar na svijetu jer svako misli da je ima dovoljno.

ipak razlike nameću pitanje - jel svi koristimo samo 10% mozga ili neki koriste manje ili možda imaju manji mozak ?


Suspect
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 7:44 pm

silver fox je napisao/la:večina populacije se munjevito naljuti ak se samo pokuša aludirat na njihovu glupost.
nakon takve spoznaje dalo bi se zaključit da je pamet najbolje raspoređena stvar na svijetu jer svako misli da je ima dovoljno.

ipak razlike nameću pitanje - jel svi koristimo samo 10% mozga ili neki koriste manje ili možda imaju manji mozak ?


Suspect

Rolling Eyes
rodana,,,pa se nekima nemre udjeliti....ja mislim da jedino kaj svi dobimo jednako je zdrav razum...a onda ko uspije zadržati nije tako nadrapo...a ko uspije taj je tek nadrapo... Razz
silveru nemoj se brinuti ti si tu u plusiću...mogo bi malo prodati za ono srebro kaj skupljaš...


Zadnja promjena: ajasofia; pon pro 13, 2010 7:47 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : silver)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pon pro 13, 2010 8:14 pm

ajasofia je napisao/la:

Rolling Eyes
rodana,,,pa se nekima nemre udjeliti....ja mislim da jedino kaj svi dobimo jednako je zdrav razum...a onda ko uspije zadržati nije tako nadrapo...a ko uspije taj je tek nadrapo... Razz
silveru nemoj se brinuti ti si tu u plusiću...mogo bi malo prodati za ono srebro kaj skupljaš...

jel to teorija - blago onom ko rano poludi pa mu život u veselju prođe ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 8:19 pm

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:

Rolling Eyes
rodana,,,pa se nekima nemre udjeliti....ja mislim da jedino kaj svi dobimo jednako je zdrav razum...a onda ko uspije zadržati nije tako nadrapo...a ko uspije taj je tek nadrapo... Razz
silveru nemoj se brinuti ti si tu u plusiću...mogo bi malo prodati za ono srebro kaj skupljaš...

jel to teorija - blago onom ko rano poludi pa mu život u veselju prođe ?
daaaaaaaa... Mad no zato ja sad mogu slušati muziku gledati film i misliti sa tobom...


Zadnja promjena: ajasofia; pon pro 13, 2010 8:21 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ludost mlados i ostale revizije)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess uto pro 14, 2010 8:03 pm

Jest to mit da koristimo samo 10% mozga (kako piše i u onom linku kojeg je ivi dala), ali mozak definitivno zakržlja ako se ne koristi, kao kakav mišić.
Inače je mozak vrlo malo istražen i još uvijek velika nepoznanica.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  sirena sri pro 15, 2010 1:19 pm

vess je napisao/la:Jest to mit da koristimo samo 10% mozga (kako piše i u onom linku kojeg je ivi dala), ali mozak definitivno zakržlja ako se ne koristi, kao kakav mišić.
Inače je mozak vrlo malo istražen i još uvijek velika nepoznanica.

Slažem se s tobom u potpunosti, evo od kad ne radim stvarno mi je mozak na paši pa ponekad i sama sebi kažem da sam otupila jer mi mozak premalo aktivan.
Jedva čekam da počnem raditi i da natjeram mozak da radi da totalno ne zakržlja.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox sri pro 15, 2010 3:10 pm

sirena je napisao/la:
Slažem se s tobom u potpunosti, evo od kad ne radim stvarno mi je mozak na paši pa ponekad i sama sebi kažem da sam otupila jer mi mozak premalo aktivan.
Jedva čekam da počnem raditi i da natjeram mozak da radi da totalno ne zakržlja.

ha , sad bi ja pital : a kaj ti to radiš ?

i nekak imam filing da buš mi odgovorila : pečem kolače !

lol!
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess čet pro 16, 2010 12:33 pm

I pečenje kolača nije loše. Iako bi se čovjek trebao prisiliti npr. učiti iz riječnika stranih riječi napamet ili sl. To je čisti trening pamćenja. Kao recimo bildanje mišića. Ja k. ne radim i poglupila sam sve u 16. Neutral
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  sirena čet pro 16, 2010 7:04 pm

silver fox je napisao/la:
sirena je napisao/la:
Slažem se s tobom u potpunosti, evo od kad ne radim stvarno mi je mozak na paši pa ponekad i sama sebi kažem da sam otupila jer mi mozak premalo aktivan.
Jedva čekam da počnem raditi i da natjeram mozak da radi da totalno ne zakržlja.

ha , sad bi ja pital : a kaj ti to radiš ?

i nekak imam filing da buš mi odgovorila : pečem kolače !

lol!

Ma da ti kao i uvijek sve znaš i znaš kaj bum odgovorila pa je zbilja suvišno išta nadodati ,ti fakat ne trebaš sugovornika kad znaš na sve odgovor, vidim ja da to tebi ide superZašto koristimo tako malo mozga? Smajlic-thumbs-up
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 10:00 pm

sirena je napisao/la:
Ma da ti kao i uvijek sve znaš i znaš kaj bum odgovorila pa je zbilja suvišno išta nadodati ,ti fakat ne trebaš sugovornika kad znaš na sve odgovor, vidim ja da to tebi ide superZašto koristimo tako malo mozga? Smajlic-thumbs-up

aaa , si vidla kak se mozak koristi ? Zašto koristimo tako malo mozga? Smiley4

Zašto koristimo tako malo mozga? 244
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 10:08 pm

vess je napisao/la:I pečenje kolača nije loše. Iako bi se čovjek trebao prisiliti npr. učiti iz riječnika stranih riječi napamet ili sl. To je čisti trening pamćenja. Kao recimo bildanje mišića. Ja k. ne radim i poglupila sam sve u 16. Neutral

ne radiš jel nemaš potrebu radit Zašto koristimo tako malo mozga? Dollars

il te stigla kriza ? Zašto koristimo tako malo mozga? Smoke_lots
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 8:34 am

silver fox je napisao/la:
sirena je napisao/la:
Ma da ti kao i uvijek sve znaš i znaš kaj bum odgovorila pa je zbilja suvišno išta nadodati ,ti fakat ne trebaš sugovornika kad znaš na sve odgovor, vidim ja da to tebi ide superZašto koristimo tako malo mozga? Smajlic-thumbs-up

aaa , si vidla kak se mozak koristi ? Zašto koristimo tako malo mozga? Smiley4

Zašto koristimo tako malo mozga? 244

Gle nisam ni očekivala drugačiji odgovor obzirom da si to ti, a mene baš i ne simpatiziraš... a kaj češ kad se ja nemrem zaljubiti u takve ko ti.....budeš valjda jednog dana odrastao, a dok se to ne desi samo ti uživaj i zabavljaj sve oko sebe, to tebe veseli...a znaŠ KAK VELE SVAKI BEDAK IMA SVOJE VESELJE TAK I TI I SVI MI. Very Happy geek flower
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pet pro 17, 2010 2:51 pm

sirena je napisao/la:
Gle nisam ni očekivala drugačiji odgovor obzirom da si to ti, a mene baš i ne simpatiziraš... a kaj češ kad se ja nemrem zaljubiti u takve ko ti.....budeš valjda jednog dana odrastao, a dok se to ne desi samo ti uživaj i zabavljaj sve oko sebe, to tebe veseli...a znaŠ KAK VELE SVAKI BEDAK IMA SVOJE VESELJE TAK I TI I SVI MI. Very Happy geek flower

eeeeeeeeee , sad kužim - malo te smeta kaj se ne znaš veselit ko ja .
tvoje veselje ti se malo zlizalo ? a gleć ,moraš radit na tom - svakodnevno - težak ti je to poso - zna boljet trbuh i oči znaju suzit od prevelikih doza.

Zašto koristimo tako malo mozga? BasketballZašto koristimo tako malo mozga? Viannen_08Zašto koristimo tako malo mozga? 251
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 6:18 pm

silver fox je napisao/la:
sirena je napisao/la:
Gle nisam ni očekivala drugačiji odgovor obzirom da si to ti, a mene baš i ne simpatiziraš... a kaj češ kad se ja nemrem zaljubiti u takve ko ti.....budeš valjda jednog dana odrastao, a dok se to ne desi samo ti uživaj i zabavljaj sve oko sebe, to tebe veseli...a znaŠ KAK VELE SVAKI BEDAK IMA SVOJE VESELJE TAK I TI I SVI MI. Very Happy geek flower

eeeeeeeeee , sad kužim - malo te smeta kaj se ne znaš veselit ko ja .
tvoje veselje ti se malo zlizalo ? a gleć ,moraš radit na tom - svakodnevno - težak ti je to poso - zna boljet trbuh i oči znaju suzit od prevelikih doza.

Zašto koristimo tako malo mozga? BasketballZašto koristimo tako malo mozga? Viannen_08Zašto koristimo tako malo mozga? 251

A čovječe ti stvarno pretjeruješ!znam se ja zezati samo zavisi da li želim biti u centru pažnje kao ti ili ne.A očito je da to tebi bolje ide ovdje,a meni doma s mojom sestrom vjeruj nema dana kad dođe a da se ne rasplačemo od smijeha.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  blinky pet pro 17, 2010 6:38 pm

Ah, to sve nešto znanstveno.....pa niko nezna točno koliko mozga koristimo, mislim da ga koristimo koliko nam treba, npr. kad sam rodila i bila skroz doma znala sam sve o bebi, hrani, kućanstvu.....i osjećala sam se da mi je mozak spužva puna majčinskog mlijeka....kad sam se vratila u svijet, brrrrrr mislila sam da nemam mozga....sad kad radim i nestane struje sva izbezumljena tražim dije digitrončić jer nemrem zbrojit dva plus dva...a znam u mraku najmračnijem bez sapletanja pronaći svako artikl i di je koja polica, stepenica......aj sad, koliko li ja to mozga koristim?????? alien cyclops
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pet pro 17, 2010 6:56 pm

sirena je napisao/la:
A čovječe ti stvarno pretjeruješ!znam se ja zezati samo zavisi da li želim biti u centru pažnje kao ti ili ne.A očito je da to tebi bolje ide ovdje,a meni doma s mojom sestrom vjeruj nema dana kad dođe a da se ne rasplačemo od smijeha.

kad nosite luk po đepovima .Zašto koristimo tako malo mozga? 490Zašto koristimo tako malo mozga? 244
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox pet pro 17, 2010 8:11 pm

blinky je napisao/la:Ah, to sve nešto znanstveno.....pa niko nezna točno koliko mozga koristimo, mislim da ga koristimo koliko nam treba, npr. kad sam rodila i bila skroz doma znala sam sve o bebi, hrani, kućanstvu.....i osjećala sam se da mi je mozak spužva puna majčinskog mlijeka....kad sam se vratila u svijet, brrrrrr mislila sam da nemam mozga....sad kad radim i nestane struje sva izbezumljena tražim dije digitrončić jer nemrem zbrojit dva plus dva...a znam u mraku najmračnijem bez sapletanja pronaći svako artikl i di je koja polica, stepenica......aj sad, koliko li ja to mozga koristim?????? alien cyclops

ne znam kolko al očito po mraku više nek na svjetlu .Zašto koristimo tako malo mozga? AddEmoticons04259Zašto koristimo tako malo mozga? AddEmoticons0434
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess pet pro 17, 2010 11:00 pm

silver fox je napisao/la:
vess je napisao/la:I pečenje kolača nije loše. Iako bi se čovjek trebao prisiliti npr. učiti iz riječnika stranih riječi napamet ili sl. To je čisti trening pamćenja. Kao recimo bildanje mišića. Ja k. ne radim i poglupila sam sve u 16. Neutral

ne radiš jel nemaš potrebu radit Zašto koristimo tako malo mozga? Dollars

il te stigla kriza ? Zašto koristimo tako malo mozga? Smoke_lots

Ovo prvo bi bilo za početak sjajno ali nije tako da stvar bude gora. Stigla me kriza pa raduckam, no sve i da ful radim opet bih bila sve gluplja. Jer to su sve stvari koje sam odavno naučila i radim ih lijevom nogom. Pokazatelj da sam nazadovala je to što mi je problem učiti nove stvari.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  silver fox sub pro 18, 2010 3:12 pm

vess je napisao/la:
Ovo prvo bi bilo za početak sjajno ali nije tako da stvar bude gora. Stigla me kriza pa raduckam, no sve i da ful radim opet bih bila sve gluplja. Jer to su sve stvari koje sam odavno naučila i radim ih lijevom nogom. Pokazatelj da sam nazadovala je to što mi je problem učiti nove stvari.

stigla me kriza pa raduckam ? hm , to se da skužit dvojako :

1) prije krize sam bila puna para pa sad moram i nekaj delat
2) prije krize sam imala puno posla a sad mi klijenti nemreju više plačat

btw napisala si da si arhitekta - to mi se čini dost kreativan poso i u vrhu branše nosi puno Zašto koristimo tako malo mozga? 36_2_50
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  vess sub pro 18, 2010 11:38 pm

Varijanta je pod 2. Dajbože da sam ikad imala rentu, i to dostatnu, pa neka i od gay posvojitelja, no brus.

Mali je broj zvezda arhitekata koji uz to imaju i veliku lovu. I ne samo kod nas, nego po vascelom svetu. Mit o arhitektima je ono kako mali Ivica (tj. George Constanza) zamišlja tu profesiju.

Doduše, onaj koji radi za kriminalce ima i sada posla. Tko radi za obične ljude (onakve kakvog si opisao na drugoj temi) nema sad posla, eventualno jako malo.

Ja odavno znam da sam se trebala prekvalificirati, ali niš nisam po tom pitanju odlučno i s voljom napravila. Osim toga, teško mi išlo pa sam vidjela da sam poglupila.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Zašto koristimo tako malo mozga? Empty Re: Zašto koristimo tako malo mozga?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.