Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Vaši pogledi na religiju? - Page 3 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Vaši pogledi na religiju?

+10
Miskec
drzavni_neprijatelj_No.1
lilly
d-lusion
Mato
Tomislav
badmax28
ivi
miss_ska
Admin
14 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  Admin pet kol 13, 2010 1:02 pm

lilly je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Žene koje su na ispovijedi rekle da su imale pobačaj svećenici su istjerali iz ispovjedaonice. Samo se Bogu ili nekoj višoj sili ili bilo kome u što vjeruješ ako si stvarno nešto loše učinio (kriminal, povrijedo nekoga ili učinio nekome nešto loše). svećenici primaju na ispovijed i najveće talijanske mafijaše naravno uz dobar milodar! sve za pare.

Svatko ima pravo na ispovijed. I talijanski mafijaš.
A ti nemaš pravo da sudiš, jer ti nisi Bog.
Pa tako nemaju ni ti svećenici. I to sve što oni svi skupa rade ide na njihovu dušu.
Kad sam imala 15 godina bila sam bijesna na Crkvu, na svećeniike, na ovo ili ono. A onda sam shvatila da mi "oni" ništa ne znače. Dolazim na misu čuti svetu riječ, a ne svećenika. Dolazim se ispovijedati jer meni to nešto znači, a ne jer mi je to netko zapovijedio. Nitko meni ne može kroijiti moj odnos s Bogom. A ponajmanje ne jedan drugi čovjek.

ako ti svećenici ništa ne znače zašto se onda ideš njima ispovijedati, zaš se ne ispovijediš nekom drugom. Te svete riječi su sve izmišljotina crkve, a što uopće znači riječ svet. Možeš sama komunicirati s Bogom kod kuće i moliti i zahvaljivati mu svojim riječima.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  ivi pet kol 13, 2010 2:17 pm

Admin je napisao/la:
lilly je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Žene koje su na ispovijedi rekle da su imale pobačaj svećenici su istjerali iz ispovjedaonice. Samo se Bogu ili nekoj višoj sili ili bilo kome u što vjeruješ ako si stvarno nešto loše učinio (kriminal, povrijedo nekoga ili učinio nekome nešto loše). svećenici primaju na ispovijed i najveće talijanske mafijaše naravno uz dobar milodar! sve za pare.

Svatko ima pravo na ispovijed. I talijanski mafijaš.
A ti nemaš pravo da sudiš, jer ti nisi Bog.
Pa tako nemaju ni ti svećenici. I to sve što oni svi skupa rade ide na njihovu dušu.
Kad sam imala 15 godina bila sam bijesna na Crkvu, na svećeniike, na ovo ili ono. A onda sam shvatila da mi "oni" ništa ne znače. Dolazim na misu čuti svetu riječ, a ne svećenika. Dolazim se ispovijedati jer meni to nešto znači, a ne jer mi je to netko zapovijedio. Nitko meni ne može kroijiti moj odnos s Bogom. A ponajmanje ne jedan drugi čovjek.

ako ti svećenici ništa ne znače zašto se onda ideš njima ispovijedati, zaš se ne ispovijediš nekom drugom. Te svete riječi su sve izmišljotina crkve, a što uopće znači riječ svet. Možeš sama komunicirati s Bogom kod kuće i moliti i zahvaljivati mu svojim riječima.

drito ... izjava ne vjerujem u svecenike al cu im reci sve svoje tajne i grijehe nema smisla
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  Admin pet kol 13, 2010 2:42 pm

Bolje reći to nekom drugom, uvijek se nađe osoba s kojom se to može podijeliti. npr. da netko svećeniku na ispovijedi kaže da je nekoga ubio da li će svećenik nazvati policiju. po zakonu svaki je građanin dužan prijaviti kazneno dijelo ako ima saznanja o tome, a opet s druge strane postoji svećenička tajna. kako to riješiti?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  ivi pet kol 13, 2010 3:53 pm

Admin je napisao/la:Bolje reći to nekom drugom, uvijek se nađe osoba s kojom se to može podijeliti. npr. da netko svećeniku na ispovijedi kaže da je nekoga ubio da li će svećenik nazvati policiju. po zakonu svaki je građanin dužan prijaviti kazneno dijelo ako ima saznanja o tome, a opet s druge strane postoji svećenička tajna. kako to riješiti?
mislim da svecenik u tom slucaju mora traziti dozvolu od vatikana da bi nesto reko..
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  Slou pon kol 16, 2010 1:30 pm

Ateist...zadrti! Very Happy
I mrzim religije ( bez uvrede vjernicima)..
ali fkt su mi smijesni kad pođu da se prepucavaju po raznim forumima "islam je jedina prava religija", "krščanstvo je jedina ispravna religija"... mislim da su ljudi jebeno izopačili svaku od tih religija.. vise nitko ne poštuje zakone religija, evo,recimo primjer.. svaku noc s balkona gledam sve one djevojcice koje su se hvalisale da poste.. svaku noc prolaze u miniciama,podkresane..idu u kafice il gdje vec..mislim,nek rade sta hoce zaboli me,iskreno..ali smijesno je,brate.. ovo se odnosi na sve religije..jer vise niko nije pravi vjernik! Svi su veliki vjernici,a zapravo su samo pičke od vjernika! Trudim se da budem ok osoba.. a sto se tice Boga.. čak i da postoji,ja dobrovoljno potpisujem za pakao!

Slou

Broj postova : 29
Points : 25081
Join date : 14.08.2010
Age : 32
Lokacija : Sarajevo

[Vrh] Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  Markić sri pro 28, 2011 10:19 pm

Ateist, sve te priče o Bogu služe samo za manipuliranje ljudima.

Markić

Broj postova : 8
Points : 22553
Join date : 28.12.2011

[Vrh] Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  Admin sri pro 28, 2011 10:20 pm

Markić je napisao/la:Ateist, sve te priče o Bogu služe samo za manipuliranje ljudima.

Vidiš što se događa da je crkva najprofitabilnija organizacija na svijetu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Vaši pogledi na religiju? - Page 3 Empty Re: Vaši pogledi na religiju?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.