Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

+6
konjko
Admin
badmax28
vess
silver fox
ajasofia
10 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  blinky sri pro 15, 2010 12:10 pm

bum ti kupil rošule ak želiš biti eustahije brzić... Laughing samo piši i dalje, ima nas još i sporijih tipa pužeka, taman te uspijevam pratiti Shocked Shocked Shocked
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24919
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 9:53 am

ajasofia (pon pro 13, 2010 9:36 pm) je napisao/la:danas samo odlučila da više nikak nemrem biti kornjača...naime toliko je spora da me iritira do zla boga...vrijeme je da joj ugradim turbo ili da je nahranim grahom i kupusom...pa morti ubrza...evo sada bi zamolila adminćeka da zatvori ovu temu a ja se više nebum ispovjedala nego samo povedala kak tovariši vele...a najbolja mi fora kad sam ko djevojčica došla sa ujakom u ljubljanu i tako mi ulazimo u lift do njegovog stana a sa nama uđe i jedna fina gospoja slovenka....i ja kako dugo nisam vidjela ujaka prvo kaj sam ga pitala bilo je dajdža imaš li ti curu...a ona fina gospoja razgolačila oči i gleda u mog dajdžu...kasnije sam saznala kaj znači cura....ne zaista za mene je najbolje da u životu samo šutim jer nemrem reći nikaj a da se to ne protumači krivo...eto tako se ja u ljude razumijem ko nanina mara u kk....slijedeća tema će biti povodljivosti i zavodljivosti jednog zelenog lista...laku i ugodnu noć vam želi moja malenkost... Wink
MOLBA:ADMINE ZAKLJUČAJ OVU KORNJAČU PROSEM... @

kaj veliš ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 922
ni moguće ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 898
ni slučajno ne ključat ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 6

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  blinky čet pro 16, 2010 11:48 am

blinky (sri pro 15, 2010 1:10 pm) je napisao/la:bum ti kupil rošule ak želiš biti eustahije brzić... Laughing samo piši i dalje, ima nas još i sporijih tipa pužeka, taman te uspijevam pratiti Shocked Shocked Shocked
bok ljudi, malo me nestalo pa samo da vas pozdravim...suprug ljubomoran na vas pa mi zaključal kompjutor...no evo samo da vam javim da se rastajem i da skupljam lovu za odvjetnika i za polovni laptop...kaj da velim osim da nisam smjela sa silverom komentirati kaj je to ljubav...silveru sve si ti kriv...no ne rastajem se zbog tebe nego zbog sebe...djete će jednog lijepog dana shvatiti da sam pokušavala samo preživjeti...jebal ga brk ove godine djed božićnjak uranio...politčki, društveno i ljubavno...imam već puno ideja no realizacija dolazi tek kad se vi malo isprsite...vess nemrem licenotes tak da neznam kaj ćemo sa onom našom kafom...no sad bi mi prilično prijala...help me...lupi me da se konačno opametim.... Suspect ajasofija
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24919
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess čet pro 16, 2010 11:59 am

Hej, nemrem vjerovati, pa što nisi pisala da ti je muž dobar? Mislim da se zezaš i da ćete se pomiriti...zar ne?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25821
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  blinky čet pro 16, 2010 12:06 pm

vess (čet pro 16, 2010 12:59 pm) je napisao/la:Hej, nemrem vjerovati, pa što nisi pisala da ti je muž dobar? Mislim da se zezaš i da ćete se pomiriti...zar ne?
biti će najsretnij kad shvati da nisam za njega...no ja sam shvatila da sam najbolja sama sa onima koji su sami sa sobom dobri...sve je pod kontrolom...metla je najbolji lijek...koja čaša vina i čak mi ni cigarete više tolko ne šmekaju... Smile mir sa vama..
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24919
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess čet pro 16, 2010 12:11 pm

Čuj, svatko je najbolji s onim tko je sam sa sobom dobar. Sjebani ne mogu imati normalne veze, a uglavnom smo svi sjebani. Zato sam ja usidjelica.
Vrijeme je jezivo hladno, ali jučer sam ipak išla vani. Pa možemo na kafu ako hoćeš. Javi.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25821
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 10:27 pm

blinky je napisao/la:
bok ljudi, malo me nestalo pa samo da vas pozdravim...suprug ljubomoran na vas pa mi zaključal kompjutor...no evo samo da vam javim da se rastajem i da skupljam lovu za odvjetnika i za polovni laptop...kaj da velim osim da nisam smjela sa silverom komentirati kaj je to ljubav...silveru sve si ti kriv...no ne rastajem se zbog tebe nego zbog sebe...djete će jednog lijepog dana shvatiti da sam pokušavala samo preživjeti...jebal ga brk ove godine djed božićnjak uranio...politčki, društveno i ljubavno...imam već puno ideja no realizacija dolazi tek kad se vi malo isprsite...vess nemrem licenotes tak da neznam kaj ćemo sa onom našom kafom...no sad bi mi prilično prijala...help me...lupi me da se konačno opametim.... Suspect ajasofija

pa napisala si slijedeće :
ajasofia je napisao/la:navika je kad se na nekaj navikneš kao na normalno jer to nemožeš ili nemaš muda promjeniti...poljitik...ženino prigovaranje...mužev alkoholizam...i sl.
ovisnost je kad ovisiš o nečijoj ljubavi i to je onda poremećaj...
a ljubav kad je prava ona je suživot i uživanje u svem pa i u prigovaranju, alkoolu pa i u samoj ljubavi kao takvoj....
zaključak: ljubav nije ovisnost ljubav je snaga iz koje crpiš sve lijepo pa više nisi o ničem ovisan jer si u svojoj ljubavi neovisan i samopostojan.
..nego kaj da odemo na virtualnu pijanku.... Question

kao prvo ne kužim zakaj si se klonirala u blinky .
kao drugo napisala si fantastičnu definiciju ljubavi kojom bi se tvoj suprug trebao ponosit.
ljubomora je jebena stvar jer kad uzme previše maha postane posesivnost.
u pisanju si dosta hirovita pa se nadam da je tako i s odlukom o rastavi.
prije definitivne odluke , obzirom da su i djeca u pitanju , treba popušiti još dosta cigareta,popiti još litara maksuzije i pojesti kile krumpiruše važući razloge za i protiv.
ishitrene odluke su uvijek loše.

a ono najvažnije si sama napisala :
ljubav nije ovisnost ljubav je snaga iz koje crpiš sve lijepo pa više nisi o ničem ovisan jer si u svojoj ljubavi neovisan i samopostojan.

i kad s takvim razmišljanjem i ti i tvoj suprug sjednete za stol i započnete razgovor stvari će se popravljat same od sebe.

lako je bilo šta srušit - treba znat i moč izgradit.

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess čet pro 16, 2010 10:45 pm

Počesto sama sebe upravo zaprepastim. Za mene su eš i blinky definitivno dvije različite osobe na način da mi niti sad nije palo na pamet da je eš=blinky Shocked

Ne znam kaj sam si ufurala u dubinama atrofiranog mozgića - da eš diktira blinkyci postove preko telefona, jer je komp zaključan?!?

Sad sam ubijena u pojam, idem se malo intenzivno brinuti oko mogućeg ranog Alzheimera Question Arrow
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25821
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 8:05 am

blinky je napisao/la:
blinky (sri pro 15, 2010 1:10 pm) je napisao/la:bum ti kupil rošule ak želiš biti eustahije brzić... Laughing samo piši i dalje, ima nas još i sporijih tipa pužeka, taman te uspijevam pratiti Shocked Shocked Shocked
bok ljudi, malo me nestalo pa samo da vas pozdravim...suprug ljubomoran na vas pa mi zaključal kompjutor...no evo samo da vam javim da se rastajem i da skupljam lovu za odvjetnika i za polovni laptop...kaj da velim osim da nisam smjela sa silverom komentirati kaj je to ljubav...silveru sve si ti kriv...no ne rastajem se zbog tebe nego zbog sebe...djete će jednog lijepog dana shvatiti da sam pokušavala samo preživjeti...jebal ga brk ove godine djed božićnjak uranio...politčki, društveno i ljubavno...imam već puno ideja no realizacija dolazi tek kad se vi malo isprsite...vess nemrem licenotes tak da neznam kaj ćemo sa onom našom kafom...no sad bi mi prilično prijala...help me...lupi me da se konačno opametim.... Suspect ajasofija

Eš nemoj me krivo shvatiti al mislim da griješiš kad tako brzo odlučiš da češ se rastati i spominješ da SILVER nije kriv.
Ti si već puno puta javno napisala da si virtualno zaljubljena u Silvera a sad se čudiš da ti je suprug ljubomoran.....Isto tako si na eforumu pisala da se vi forumaši svi nalazite na kavama i ugodnim druženjima pa maolo odvrti film da li ti je Silver tada uletavao u svom stilu a suprug čuo pa mu se nije svidilo.

Nemoj misliti da branim tvog supruga samo ti želim reći da sam imala sličnu situaciju samo što ja nisam suprugu mogla zaključati kompjuter te sam tražila mišljenje ljudi na e-forumu gdje si me ti popljuvala a o Silveru da i ne pričam, samo me ismijavao. no kako ja njemu ništa ne zamjeram kao ni tebi želim ti reći da malo promisliš o rastavi jer najlakše je rastati se a vjeruj mi da dijeca najviše pate,eto ja sam dijete rastavljenih roditelja pa znam što je to.

sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 25013
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 8:18 am

.
[quote]kao drugo napisala si fantastičnu definiciju ljubavi kojom bi se tvoj suprug trebao ponosit.
ljubomora je jebena stvar jer kad uzme previše maha postane posesivnost.
u pisanju si dosta hirovita pa se nadam da je tako i s odlukom o rastavi.
prije definitivne odluke , obzirom da su i djeca u pitanju , treba popušiti još dosta cigareta,popiti još litara maksuzije i pojesti kile krumpiruše važući razloge za i protiv.
ishitrene odluke su uvijek loše.

a ono najvažnije si sama napisala :
ljubav nije ovisnost ljubav je snaga iz koje crpiš sve lijepo pa više nisi o ničem ovisan jer si u svojoj ljubavi neovisan i samopostojan.

i kad s takvim razmišljanjem i ti i tvoj suprug sjednete za stol i započnete razgovor stvari će se popravljat same od sebe.

lako je bilo šta srušit - treba znat i moč izgradit.

Silveru,Silveru vidiš kako je ovo lijepo......stvarno si pokazao da si "DOBRICA"
kakvim se prikazuješ samo imam jedno pitanje za tebe...
Ako nisi zaljubljen virtualno u EŠ zašto mene nisi ovako lijepo tješio nego si me ismijavao?
Nekako mi na ovom forumu djeluješ zrelije i ozbiljnije, čini mi se da sam ja jedina koja te poznaje u dušu i koju ne možeš zavarati svojim šalama jer kako sam već ranije napomenula imam doma jako sličnog tebi, vjerojatno zato samonom ni ne želiš komentirati neke stvari jer jako dobro znaš da bih ja bila ta koja je u pravu, a samo zbog toga što ja uvjek, al zaista uvjek pišem istinu pa makar ona bila i crna nemam skrivenih namjera ni krinki da izigravam ono što nisam.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 25013
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox pet pro 17, 2010 3:14 pm

sirena je napisao/la:
Eš nemoj me krivo shvatiti al mislim da griješiš kad tako brzo odlučiš da češ se rastati i spominješ da SILVER nije kriv.
Ti si već puno puta javno napisala da si virtualno zaljubljena u Silvera a sad se čudiš da ti je suprug ljubomoran.....Isto tako si na eforumu pisala da se vi forumaši svi nalazite na kavama i ugodnim druženjima pa maolo odvrti film da li ti je Silver tada uletavao u svom stilu a suprug čuo pa mu se nije svidilo.

Nemoj misliti da branim tvog supruga samo ti želim reći da sam imala sličnu situaciju samo što ja nisam suprugu mogla zaključati kompjuter te sam tražila mišljenje ljudi na e-forumu gdje si me ti popljuvala a o Silveru da i ne pričam, samo me ismijavao. no kako ja njemu ništa ne zamjeram kao ni tebi želim ti reći da malo promisliš o rastavi jer najlakše je rastati se a vjeruj mi da dijeca najviše pate,eto ja sam dijete rastavljenih roditelja pa znam što je to.


ovo više nisu zdrave zeke već gadne objede na moj račun pa evo da malo pojasnimo stvari.

prvo i osnovno : bilo čiji brak je za mene svetinja i nikad - ponovit ću - nikad mi nije palo na pamet i nikad neće : petljet se di mi nije mjesto .
kao drugo :ko god moju zeku shvati ko uvredu,omalovažavanje,upucavanje,
i tome slično može se kandidirat za oskara - temu kandidature nek si sam odabere - dobija garant.

a sad da se vratim u svoju kožu jer mi se počela kostrešit dlaka .




ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Viannen_37
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 6:01 pm

silver fox je napisao/la:
sirena je napisao/la:
Eš nemoj me krivo shvatiti al mislim da griješiš kad tako brzo odlučiš da češ se rastati i spominješ da SILVER nije kriv.
Ti si već puno puta javno napisala da si virtualno zaljubljena u Silvera a sad se čudiš da ti je suprug ljubomoran.....Isto tako si na eforumu pisala da se vi forumaši svi nalazite na kavama i ugodnim druženjima pa maolo odvrti film da li ti je Silver tada uletavao u svom stilu a suprug čuo pa mu se nije svidilo.

Nemoj misliti da branim tvog supruga samo ti želim reći da sam imala sličnu situaciju samo što ja nisam suprugu mogla zaključati kompjuter te sam tražila mišljenje ljudi na e-forumu gdje si me ti popljuvala a o Silveru da i ne pričam, samo me ismijavao. no kako ja njemu ništa ne zamjeram kao ni tebi želim ti reći da malo promisliš o rastavi jer najlakše je rastati se a vjeruj mi da dijeca najviše pate,eto ja sam dijete rastavljenih roditelja pa znam što je to.


ovo više nisu zdrave zeke već gadne objede na moj račun pa evo da malo pojasnimo stvari.

prvo i osnovno : bilo čiji brak je za mene svetinja i nikad - ponovit ću - nikad mi nije palo na pamet i nikad neće : petljet se di mi nije mjesto .
kao drugo :ko god moju zeku shvati ko uvredu,omalovažavanje,upucavanje,
i tome slično može se kandidirat za oskara - temu kandidature nek si sam odabere - dobija garant.

a sad da se vratim u svoju kožu jer mi se počela kostrešit dlaka .




ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Viannen_37

Da naravno ovo ide isljučivo mene, pa daj si pogledaj kaj ti je Eš pisala a to da si me ismijavao jesi,no nebitno važno da svi uživaju u tvojim šalama bez obzira da li su datom trenutku dobronamjerne ili ne.
A što se tiće da ti je BRAK svetinja i neznam baš jer koliko ja čitam ono što ti pišeš nisi oženjen pa mislim da i ne možeš komentirati što je sveto a što ne.
No vidim da se braniš i opravdavaš,a ti najbolje znaš da li si što skrivio ili ne ja sam samo reagirala na izjavu da se Eš rastaje, a znam da ima dijete, meni je uvijek teško bez obzira o kome se radi da dođe u tu fazu jer smatram da treba puno strpljenja, ljubavi i tolerancije da bi brak opstao a pogotovo kad su dijeca u pitanju.
EŠ zaista želim da dobro promisliš da li radiš dobru stvar, život je tako kratak i treba u njemu uživati maksimalno.Želim ti puno sreće.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 25013
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox pet pro 17, 2010 7:10 pm

sirena je napisao/la:
Da naravno ovo ide isljučivo mene, pa daj si pogledaj kaj ti je Eš pisala a to da si me ismijavao jesi,no nebitno važno da svi uživaju u tvojim šalama bez obzira da li su datom trenutku dobronamjerne ili ne.
A što se tiće da ti je BRAK svetinja i neznam baš jer koliko ja čitam ono što ti pišeš nisi oženjen pa mislim da i ne možeš komentirati što je sveto a što ne.
No vidim da se braniš i opravdavaš,a ti najbolje znaš da li si što skrivio ili ne ja sam samo reagirala na izjavu da se Eš rastaje, a znam da ima dijete, meni je uvijek teško bez obzira o kome se radi da dođe u tu fazu jer smatram da treba puno strpljenja, ljubavi i tolerancije da bi brak opstao a pogotovo kad su dijeca u pitanju.
EŠ zaista želim da dobro promisliš da li radiš dobru stvar, život je tako kratak i treba u njemu uživati maksimalno.Želim ti puno sreće.

pa kak te ne bum zekal kad se na svim temama zapikneš na mene ?
te silver ovakav , te onakav ...

evo sad bi po tebi trebal bit u braku da bi mi to bila svetinja i zapraf ak nisam kak to mogu komentirat .
ha , sad sam se sjetil da si komentirala o vanzemaljcima - viš odmah mi je sve puno jasnije .

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 508ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 508
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess pet pro 17, 2010 10:46 pm

Sirena, za Liju nemamo nikakvih dokaza da bi bio podao ili sličan bilo kome drugome. Ja nikad nisam vidjela da je zloban, on se zeka, ne fali mu smisla za humor, a bome ni mudrosti.
Glede eš, on joj je rekao u principu isto što i ti.
A što reče za tuđi brak da mu je svetinja - shvatila sam to da mu je to stvar u koju se ne petlja, što je ok.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25821
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox sub pro 18, 2010 3:02 pm

vess je napisao/la:Sirena, za Liju nemamo nikakvih dokaza da bi bio podao ili sličan bilo kome drugome. Ja nikad nisam vidjela da je zloban, on se zeka, ne fali mu smisla za humor, a bome ni mudrosti.
Glede eš, on joj je rekao u principu isto što i ti.
A što reče za tuđi brak da mu je svetinja - shvatila sam to da mu je to stvar u koju se ne petlja, što je ok.

a kaj drugo reć nek : ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 8_8_46

a sad bu sirena rekla :ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 15_9_29

al nema beda - ja bum sireni rekel : ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 36_16_49

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena uto pro 21, 2010 6:55 am

[quote="silver fox
pa kak te ne bum zekal kad se na svim temama zapikneš na mene ?
te silver ovakav , te onakav ...

evo sad bi po tebi trebal bit u braku da bi mi to bila svetinja i zapraf ak nisam kak to mogu komentirat .
ha , sad sam se sjetil da si komentirala o vanzemaljcima - viš odmah mi je sve puno jasnije .

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 508ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 508[/quote]

Oprosti al ja se ne napikavam ni na nikoga a ponajmanje na tebe,to tak ispadne već sam ti napisala da si ti poput onog zabavljača na dvorovima koji uveseljava kralja i ostale.
jocolor king queen

Ma ne trebaš biti u braku jer kao što vidiš kod nas je itekak popularo razoriti nečiji brak onda si faca, novine su pune ti k..a i još bez srama pričaju o pravoj ljubavi.

Ne sjećam se tih komentara pa mi objasni tko je od nas dvoje vanzemaljac ja sam ti nažalost malo priglupa, a jako nam je poznato da ti super objasniš svakome kaj ne razumije. Embarassed scratch
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 25013
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto pro 21, 2010 9:17 am

vess je napisao/la:Sirena, za Liju nemamo nikakvih dokaza da bi bio podao ili sličan bilo kome drugome. Ja nikad nisam vidjela da je zloban, on se zeka, ne fali mu smisla za humor, a bome ni mudrosti.
Glede eš, on joj je rekao u principu isto što i ti.
A što reče za tuđi brak da mu je svetinja - shvatila sam to da mu je to stvar u koju se ne petlja, što je ok.
ma još samo da rješim sve vas sumnje ja nemam klona i pisala sam kod blinki taj dan jer sam bila revoltirana kaj suprug neda da se igram....jer nisam zapostvila ništa osim tv koji ionako sve reprizira...
kad sam ga pitala zašto on kaše zato kaj je tako najbolje za tebe...đ

pa ja sam ko djete koje se mora kontrolirati
okeee to sam prihvatila i danas ću opet prestati pisati da dokažem da mogu bez kompića
no jasam se htjela rastati prije četiri godine i završila u vrapču...
tko mi kriv kaj nisam otišla odvjetniku i obavila ono kaj sam htjela...
evo sada sam malo starija pa sam tako i odlučilla bez puno rječi...
naime žao mi je kaj on ne kuži da ja nisam prilika...ja sam neprilika koju treba izbjegavati...
pa ćem ovaj puta onako kako rade pametne budale..
definicija ljubavi je upravo to no tada to nisam znala...bila sam sa voljom ali bez znanja...
joj kako je život lijep...
sirena silver nije moj suprug ja se samo zekam...
vess ja nisam luđakinja ja se samo pravim ludom...
silveru ja nisam dobra ja samo prikrivam zlo...
blinki ja sam ista ona kao prije nekoliko godina....no ne mogu ista u istu rijeku stati...
majko terezo di si bila kad su me strpali u ludaru da obrišeš moje suze i da mi ponudiš jednu maksuziju...
hitleru di si bio da mi daš pištolj pa da sve poštedim bezpotrebne muke...
KUD SE NISAM UTOPILA ONDA KAD SAM UPALA U SEPTIČKU JAMU....
A budaleeee.....pa septička ti je bila do struka...
a budaleeeee... pa mogo si ju napuniti do očiju
a budaleeee... pa mogla si zaroniti
a budaleeee...pa govna mi uvijek do grla
a budaleee...ko ti je reko da se kupaš u govnima

apament : dođi u moju ordinaciju imam malbora i maksuzije
as: imam li ja vremene za tu tvoju ordinaciju
good: koje ste vi budale....svijet vas treba tražiti svijećom.... Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25378
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  blinky uto pro 21, 2010 12:03 pm

blinky je blinky, i vess u pravu si mi smo dvije potpuno različite osobe ali jebeno iste duše.

....možda sam mrvicu u prednosti jer sam slušala što srce kaže i išla za njim, ...tko to zna, možda si i ti slušala srce, možda nisi....de se malo pomakni, mislim da kraj tebe plutaju posrane mudante Smile alien


pošto ste uglavnom ovdje, sve vas lipo pozdravlja blinky koja nakon jutarnje ide zgrtati pare u popodnevnu, a u međuvremenu hitam kod zubaricem da joj kresnem nesposobnu sestru jerbo uhhhh.....baš boli zub, a ona meni nazovite nas iza Tri Kralja (jel se piše tako? )


sve vas lijepo pozdravljam i ljubim, ajd uživajte alien alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24919
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 2:39 pm

sirena je napisao/la:
Oprosti al ja se ne napikavam ni na nikoga a ponajmanje na tebe,to tak ispadne već sam ti napisala da si ti poput onog zabavljača na dvorovima koji uveseljava kralja i ostale.
jocolor king queen

Ma ne trebaš biti u braku jer kao što vidiš kod nas je itekak popularo razoriti nečiji brak onda si faca, novine su pune ti k..a i još bez srama pričaju o pravoj ljubavi.

Ne sjećam se tih komentara pa mi objasni tko je od nas dvoje vanzemaljac ja sam ti nažalost malo priglupa, a jako nam je poznato da ti super objasniš svakome kaj ne razumije. Embarassed scratch

da se više napikavaš bila bi manje nervozna.
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 36_18_1

moju opasku o braku baš i nisi skopčala pa ajd još jednom. ak nejde bumo pojasnili.
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 36_18_6

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox uto pro 21, 2010 2:42 pm

ajasofia je napisao/la:
ma još samo da rješim sve vas sumnje ja nemam klona i pisala sam kod blinki taj dan jer sam bila revoltirana kaj suprug neda da se igram....

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 36_14_1

ma, kaj veliš ?

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 36_12_6
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena sri pro 22, 2010 9:49 am

sirena silver nije moj suprug ja se samo zekam...

Pa kaj da i je, ja nemam niš protiv. Very Happy
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 25013
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena sri pro 22, 2010 9:53 am

silver fox je napisao/la:
da se više napikavaš bila bi manje nervozna.
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 36_18_1

Čuj dušice draga ....o tome koliko se ja napikavam i na kaj ti ne bum odgovorila a ti si samo misli ....ja sam svaki dan dobre volje stoga ovo ti baš i ne drži vodu. Very Happy Embarassed sunny flower
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 25013
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  croking sri pro 22, 2010 10:10 am

sirena je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
da se više napikavaš bila bi manje nervozna.
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 36_18_1

Čuj dušice draga ....o tome koliko se ja napikavam i na kaj ti ne bum odgovorila a ti si samo misli ....ja sam svaki dan dobre volje stoga ovo ti baš i ne drži vodu. Very Happy Embarassed sunny flower

Opće je poznata stvar da se sirene vole napikavat. jocolor Zato uvjek pjevaju Very Happy
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25552
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena sri pro 22, 2010 10:38 am

croking je napisao/la:
Opće je poznata stvar da se sirene vole napikavat. jocolor Zato uvjek pjevaju Very Happy

Jooooj ja sam ti malo bedasta pa uopće ne kužim kak je poznata stvar da se SIRENE vole napikavat?lijepo te molim daj mi to malo bolje pojasni?vidiš ja imam jaku želju biti pametna al mi baš nejde trebam pomoć.

A to da pjevaju to sam samo na crtiću čula.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 25013
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox sri pro 22, 2010 6:21 pm

sirena je napisao/la:
croking je napisao/la:
Opće je poznata stvar da se sirene vole napikavat. jocolor Zato uvjek pjevaju Very Happy

Jooooj ja sam ti malo bedasta pa uopće ne kužim kak je poznata stvar da se SIRENE vole napikavat?lijepo te molim daj mi to malo bolje pojasni?vidiš ja imam jaku želju biti pametna al mi baš nejde trebam pomoć.

A to da pjevaju to sam samo na crtiću čula.

a kaj je ovo kaj si prije napisala ?
sirena je napisao/la:
Čuj dušice draga ....o tome koliko se ja napikavam i na kaj ti ne bum odgovorila a ti si samo misli ....ja sam svaki dan dobre volje stoga ovo ti baš i ne drži vodu. Very Happy Embarassed sunny flower

viš da pjevaš svaki dan.


ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 AddEmoticons04267
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25450
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 4 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.