Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

+6
konjko
Admin
badmax28
vess
silver fox
ajasofia
10 posters

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  lavica pon sij 24, 2011 1:27 pm

ma evo sve rješeno dobit ćemo i maks tv i televizor...a baš sam jučer na domi gledala dobar i smiješan filmek nekaj sa sudbinom itd. i baš kad su njih dvoje nakon godinu dana neviđanja trebali pročitati pisma koja su jedno drugom napisali meni počelo prekidati zbog preopterećenosti linija i tako da sam samo uspijela vidjeti kraj gdje se oni nakon godinu dana upoznaju preko tetke lude bogatašice...a fora je bila kaj su se u biti tako i trebali upoznati prije nego su se upoznali,,,,ma guba no zaista mala je bila toliko luda da ju je bilo fora gledati...a on još luđi jer se u nju zaljubio i naravno zavolio ju kao takvu...

vess hvala otići ću jednog lijepog dana da provjerim da li se mogu mrdati sa ovim svojim šlaufekima i da li će se jedna krutost moći otkačiti kao nekada....nego meni bor još zelen pa ga nisam raskitila pa si slušam još ove božićne pa evo jedna da podjelim sa vama....dobra teta ima neke frekvencije...
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty u pauzi

Postaj  lavica pon sij 24, 2011 4:23 pm

on je moćan, on je jak, on je moj san, on zna i znam i ja, on me vodi na krilima vječnosti na daleki put, on je samo moj, sa njim mogu sveeee, on me razumije, on me može povući, on nikada ne vidi blokade, on je san svake pametne žene on je moj najveći san i ja ga tako siiiilno želim I love you
http://www.dragtimes.com/images/10918-2007-Bentley-Continental-GT.jpg
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty vještice i pjesmica

Postaj  lavica pon sij 24, 2011 11:01 pm

ma da se ispovijedim prijedim prije spavanja...
dragi bože oprosti mi bila sam drska prema jednoj vještici i rekla joj da odjebe...bila sam drska pa sam pitala konobara da li nakon dvije šalice popijenog čaja možemo dobiti ova dva nagradna kaj piše na frankovom papiriću...oprosti kaj sam u sebi psovala onoga kaj mi je izletio sa sporedne ceste, oprosti kaj stalno lažem i smišljam nepodopštine...da da ne zaboravim oprosti kaj spominjem tvoje ime uzaludno...laka i ugodna noćna smjena od meneme.
bog
hvala dosado dosadna da dosadnija nemreš biti...dabogda dobila uši i ovo ljeto i sada briši kaj ne vidiš da sada nastupaju vještice... I love you



Zadnja promjena: lavica; pon sij 24, 2011 11:04 pm; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : pjesmica i uma)
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  lavica pon sij 24, 2011 11:11 pm

ova je još bolja
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  lavica pon sij 24, 2011 11:17 pm

joj tko će ustati sutra u devet sati no ova i idem spavati

kiler song Suspect
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  lavica uto sij 25, 2011 7:42 am

lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  sirena uto sij 25, 2011 7:58 am

Uuuuu pa kaj je ovo??????S kakvima ti to jado jadni imaš posla?????Ćini mi se da si već imala posla s nekim vješticama.....a...znaš i meni se jedna javila i nadam se da nebu opet jer je pobrkala lončiće.
Ja joj neću još za užitak stavljati pjesmice niti biti zločesta jer ak je vještica uvjek bu gora od mene. Evil or Very Mad Twisted Evil
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty opet uspjela nasmijati sama sebe

Postaj  ajasofia pon vel 07, 2011 3:44 pm

ma danas malo sunčala bore i ostale pore...i tako ležim i kontam kako sam ja zapravo u svakoj nesreći imala sreće...naime kad sam startala sa svojom forumskom školom nakon kaj su me banirali ja pročitala nešto u stilu nagradni ban...i to vam se meni činilo kao nagrada kaj sam nekaj dobro rekla i tako to...no kako je vrijeme prolazilo skužila ja da to nije nagrada nego kao kazna za nekaj....no dok sam ja to shvatila već prošlo podosta vremena...no još mi ni danas nije jasno zakaj nagradni...ma ono ju stupid vumen....mi baš nekako ide na ovo....ali ljudi dont bi ridikls.....ponekad vam je zaista smješno kaj ste ispali glupi....nego jednom je bila tema da li glupost treba neznam kaj...a ja vam na sve to velim bolje biti pijan nego star...pa evo jedna pjesmica ali ne od plavog orkestra već od

đe si ba vess Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty da li imamo strah od neuspjeha

Postaj  ajasofia pon vel 07, 2011 10:19 pm

evo malo gledala asi i shvaćam da je suhejla zapravo u svojoj psihi doživjela osjećaj neuspjeha...naime njena nerealna očekivanja spram drugih su je dovela u tu situaciju...nakon toliko godina davanja sebe drugima i sam njene patnje za izgubljenom ljubavi, izgubljenim sinom su u njoj upravo napravili tu veliku provaliju koju nije znala preći...mogao bi to biti taj labirint kad se neznamo malo osvrnuti i vidjeti sve ono što smo napravili i sve ono čime smo živote oplemenili...no dobro svatko dođe u tu slijepu ulicu i misli da nema izlaza no danas kada sam shvatila da uvjek postoji izlaz opet nemogu biti u koži ljudi koji dožive tragedije gubitka bližnjih...kada si djete to nekako lakše prihvaćaš jer život nekako ide dalje...no u dobi kada si sam roditelj, partner, brat, sestra i djete to doživljavamo kao tragediju u kojoj nema lijeka...vjerujem da je tako...no postoje neki ljudi koje sam imala priliku upoznati koji nastavljaju dalje...i kad sam malo razmišljala o njima uvidjela sam da oni nisu sav svoj smisao života imali u drugom ljudskom biću...naprosto imali su druge sfere,,,nemam ja strah od neuspjeha ali pitam se koje su moje druge sfere...nema ih.
moja jedina sfera i smisao je djete. da li je došlo vrijeme da o tome ozbiljno promislim i zapitam se da li to u nekoj krajnjoj fazi ide na njenu štetu ili ne.
kad sam ju rodila bila sam najsretniji čovjek na svijetu...to je trajalo i stalno sam znala da je upravo to najbitnije kod roditeljstva .. sretni roditelji.
mislim da mi žene nemamo strah od neuspjeha nego više strah od neispunjenosti... strah od praznine...strah od toga da nismo bile dovoljno sretne sa našom obitelji....zahvalnost. zahvalnost. zahvalnost. suhejla nije bila zahvalna na onome što ima. posesivno je željela da njen ponor očaja ispune bića koja su morala voditi svoje vlastite živote...ima jedna lijepa izreka ... od nameta nema selameta....odnosno od nametanja svoje volje nema blagoslova .... tako da me zanima da li će njen ponor očaja moći ispuniti ljudska toplina i komunikacija te naravno njeno prevladavanje straha od životnog neuspjeha....asi opet plače zbog gluposti ... ono brije kak ju demir ne voli kak ju odbija...bezveze....no demir koji sve svoje probleme nosi u sebi i rješava ih bez potrebe da druge time opterećuje no opet sa velikom opreznošću i odgovornošću kakve krase jednog čovjeka....no svejedno mogao se javiti na telefon i reći: asi imam probleme o kojima sada trenutno ne mogu razgovarati .... no kaj bi mi onda gledali u neznam im ni broj nastavaka....mene živo zanima kad ću ja prestati glumiti ćatu?

scratch
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty evo slušamo neke lijepe pjesmice

Postaj  ajasofia uto vel 08, 2011 8:07 am

otkrili šabana šaulića....ima neke frekvencije....ovo je trebalo ići u pjesme za dušu...no neda mi se tražiti je ono kornjača dok dođe prođe voooz...
Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto vel 08, 2011 4:37 pm



ma evo nisam dugo...no bliži se dan zaljubljenih pa vam želim malo više zaljubljivanja ak niš drugo onda u same sebe...ono ne očekujte od nekog da vas se sjeti te vas uveseli...odite u restać i pojedite nekaj kaj vas je uvijek privlačilo a niste si to mogli priuštiti...odite na klackalicu i zamolite nekog u prolazu da se poklacka sa vama...zagrlite neko lijepo stablo i recite mu da ga volite...mrvice kruha ne bacajte u kantu za smeće pa nahranite male ptičice jer njihova ljubav iza zatvorenog prozora ponekad donese više sreće i radosti nego sam vaš odabranik....da sad ćete vi reći kak ja seruckam i kak se zna da je dan zaljubljenih dan kada svojoj boljoj polovici trebate sve to reći i sa njim sve to realizirati....nononono onda to nebi bilo iznenađenje....ma shvaćam da sam sve ovo vrijeme bila krivo shvaćena i da ste se svi vi zgražavali kada sam hirovito izražavala svoju zaljubljenost i tome ste davali takve dimenzije koda sam govorila da tu osobu želim odmah odvesti u svoj krevet....krivo krivo krivo....zaljubljenost u ljudsku toplinu i dobronamjernost....zaljubljenost u one koji te usrećuju i u trenutcima kad tonete drže za ruku i ne dozvoljavaju da potonete...da za mene su to uvijek bile najbitnije ljudske odlike....no kako vidim svi zaljubljenost nekako spominju u kontekstu seksualne zaljubljenosti i sve to nekako bez te crte i nije zaljubljenost....no koliko puta ste bili zaljubljeni u nekoga i na kraju sve zapravo bila jedna vaša iluzija toga nečega....ono ljubav nije urodila plodom...no dobro valentina i valentino su ipak sastavni dio naše prirode i dragi moji moremo mi pričati kaj oćemo ali dok smo djeca takva stanja su česta i poželjna no kad odrastete to nikako ne pristaje jednom ozbiljnom muškarcu ili jednoj ozbiljnoj ženi....to je neozbiljno i neodgovorno...pogrešno...BITI ZALJUBLJEN UISTINU JE NEŠTO NAJLJEPŠE NA SVIJETU UKOLIKO U TOME SVEMU NE IZGUBIMO ZDRAV RAZUM I POČNEMO RADITI GLUPOSTI KOJE ZAPRAVO ZA CILJ IMAJU ODLAZAK U KREVET. UŽIVAJTE U ZALJUBLJENOSTI BAŠ KAO I MALA DJECA...KLACKAJ TE SE!!! Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  konjko uto vel 08, 2011 7:00 pm

bla...lol!


Zadnja promjena: konjko; sri vel 09, 2011 9:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
konjko
konjko

Broj postova : 30
Points : 24588
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  blinky uto vel 08, 2011 7:58 pm

hej, ja te vodim na klackanje ako ti meni nađeš dobar brežuljak za kotrljanje...Smile



što je ćato?


...i svaki dan je Valentiiiinovoooooo........o mama, mama mama rodi me................još jednom kada prođe ovo sveeeee, jer kad sam sa njim cvijeta ruža stoooooooooooo.........i svaki dan je Valentinovooooooooooooooooooooooooooooo....

ma eto sjetih se te pjesmice......tako bi i trebalo biti....svaki dan se zaljubiti u samog sebe, i sve one okolo mene......nasmiješiti se sjenicama dok kljucaju sjemenje, podragati i nahraniti macu što ti panđe zabi u nogu...a kao sve od dragosti.......veselo pozdraviti svaki korak koji napravimo, leći na svaki brežuljak koji ugledam i otkotrljati se nizbrdo, hebi ga ako treba sam onda sam, možda moj smijeh i radost privuku koju veselu pčelicu..........otvoriti oči i gledati....samo gledati.....sanjati......


jeste da, sve je to dobro iskorišteno u marketinške tvrtke-svrhe kako opelješiti malog potrošača, eh ah pa taj mali potrošač ima nešto pameti u toj maloj glavi pa da skuži....a možda i nema.....ma nema veze, ja valentinovo koristim da si obnovim kuhinjsku aparaturu ili ti možda sjedaću garnituru, ono nek bude korisno i trajno.......:)volim dobit čokoladu i fino upakiranu marmeladu, još više volim cvijeće ali ono u proljeće što u vrtu se ljepotom i mirisom razmeće, poljubac il dva, šapat u tišini sobe....a možda i mamaaaaa daj kakao.......he, da, sve je to valentinovo...a možda i ništa od toga, ma hebemu može i na zadnjem sjedištu tvoga autaaaa ooooooooooo oooooooo ooooooooo oooooooo, e, tako vam je kad ljubi bosanac....al ne očekujte prsten i zlatni lanac......

ma, sve je to postala gnjavaža....svi ti nekakvi blagdani, praznici, svece i nesveci....e ja vam najviše volim maškare......





a onda malo na pučinu plavu....









e, a on će meni....






a ja vam se mislim....











pa nek nam živi valentinovo.....




eto, tolko od mene, bay bay alien king
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty ritam života - ćato je piskaralo (mislm)

Postaj  ajasofia uto vel 08, 2011 9:49 pm

prihvaćam klackanje no morat ćeš povesti i djete tak da vas dvije uspijete prevagnuti meneme....a što se tiče beljenja ja ti tak zgledam bez pokušaja beljenja....sve u svemu ritam života je to sve nekaj kaj smo mi ovdje naserali....blinki ovo kak taubeka dva je zaista prigodno ... no zahvaljujem i konju na ovoj simpatičnoj pm....mali zaista ima ritma...nemrem vjerovat !
http://www.jokeroo.com/videos/funny/brazilian-samba-baby.html
Arrow Like a Star @ heaven Arrow
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty homoseksualnost

Postaj  lavica sri vel 09, 2011 1:38 pm

http://www.jokeroo.com/videos/funny/laughing-monkey.html
ma evo čitala nešto od brune šimleše pa ono kak sam ja neznam kak se to zove ali volim suprotan spol što se tiče seksualnosti...no uvijek sam se žustro raspravljala sa svima koji su homoseksualnost smatrali nečim odvratnim i nečim što je za pakao...jednostavno nekak imam osjećaj da se u prirodi sve nekako odvija uravnoteženo ako se prirodi ne prkosi...onaj vic u kojem indijanac uspoređuje bijelog čovjeka i njih kao takve zapravo puuuno govori...nemislim pri tome da je genetika bitna i da smo odmah predispozirani za nasljeđivanje roditeljskih mana ili vrlina...svatko je individua i svatko najbolje zna što mu paše a što ne...no ovjdje bi se malo osvrnula na svog susjeda bosanca koji mi je upravo u jednoj takvoj debati postavio pitanje zašto u bosanaca nema homoseksualaca....a ja se opet pitam kako on to zna...naime bojim se da bi jednog bosanca koji javno prizna tako nešto pošteno osudili...ma nemam pojma kaj bi napravila da mi djete jednog dana prizna svoju ljubav prema djevojčici....nisam baš neki stručnjak po pitanju kaj bi bilo kad bi bilo ... ali ono veselim se unučicama i unučićima pa bi sigurno u početku bila malo tužna no zaista ima ona izreka nedaj bože većeg zla,,,no opet mislim da kad prestanemo javno osuđivati homoseksualnost ... tada će barem biti pravedniji homoseksualci jer neće voditi dvostruke živote a time će biti pošteđeni nevini životi...jer kako sam saznala najveća prevara jednoj ženi je ta da njen muškarac spava sa drugim muškarcem...meni je najveća prevara već sam rekla je ta da je netko samnom iz nekih drugih interesa a ne zato jer me iskreno voli....ono recimo zbog moje love, statusa, imena i tako to....to bi me jako unesrećilo i tada bi se osjetila kao da sam najveća pačaglu na svijetu...no da smo počesto u ljubavnim zabludama to sam već jako daaaavno shvatila... no molima vas lijepo tko nikada nije bio u zabludi...ono uvjerite se u tu konstrukciju u kojoj ni ne vidite zabludu jer priznati sam sebi da je konstrukcija bila pogrešna je bogami hrabar čin. ma fenomenalno mi onaj crtić ledeno doba kad otac uči mladog nestašnog sina kak hrabrost nije stvarati nevolje već kad te zadesi nevolja izvući se iz nje tako da se suprostavimo. mislim da sam to zaboravila u jednom postu reći a ta mi je ideja bila na umu. nego za mene su homoseksualci koji to otvoreno priznaju sebi i drugima hrabri ljudi i naravno svoji u svakom pogledu. da li je zapravo u budizmu ta ideja da svakom biću
treba prići sa razumjevanjem i suosjećanjem jer nikada neznamo kaj nas čeka na slijedećoj stanici....tako da ništa ne treba generalizirati niti su svi homoseksualci loši niti su svi biseksualci dobri...sretan hrabri čin svakome tko ima dileme sa sobom i strah od drugih jocolor
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty ma nisam dugo

Postaj  ajasofia sri vel 09, 2011 5:26 pm

krug
trokut
kvadrat

kugla
piramida
kocka

prvo su likovi a ovo drugo su tijela, a ovo ispod se može piti i jesti i tako to..

alkohol
bejlis
coctel
drambui
evian
fanta
graševina
hladna voda
istra vino
jabukovača
konjak
loza
ljubavni napitak
mlijeko
new štok
njegoš votka
otopina alkoholnog pića
piva
rakija
stock
šljivovica
travarica
utjeha južnjačka
vino crno
zeleni sokovi sa rumom
žuti konjak sa ledom

ananas
burek
cicvera
dinja
eurokrem
friško ubrana salata
gelato
hljeb
iscjeđeni sok od narandže
lubenica
ljekovito bilje i ljimun
marmelada
neskvik
nj noklice
omač
peka iznad janjetine, krumpira, hobotnice i dr.
riba morska brancin
sladoled sarma slatko slano
špageti špageti špageti milanjez bolonjez siranjez
torte, taglieti s četri pet vrsta sira
u paradajzu lazanje
vrhnje
zrak
želudac

od sutra ću raditi meni za kuhanje pa ko nema ideja nek se posluži....


Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  blinky čet vel 10, 2011 6:22 am

da ne uzimam preveć mjesta ne bum citiral, ali što se tiče homoseksualnosti tu se slažem s tobom, sve dok ne ugrožavaju druge živote svatko ima pravo biti što osjeća.....mada u nekakvim razmišljanjima o svemu tome mi je pala i ovakva misao na tintaru alien ....hm, ide ovako nekako...već stoljećima ljudi se razmnožavaju nezaustavljivo pa je majka priroda pokušala sa razno raznim potresima, poplavama, ledenim dobima malo to suzbiti ali nije joj baš pošlo za rukom, onda je mudra majka priroda poslala raznolike boleštine ama ni to joj nije uspjelo, e sad....misli se majka priroda kako to već izmiće kontroli...i eto, ma nek oni budu sa istim spolom pa nećeju moći tak preveć se množiti......i što mislite, jel joj naum uspio?...... alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty evo vrijeme za ručak

Postaj  ajasofia čet vel 10, 2011 10:30 am

u litru kipuće vode stavite jednu goveđu kocku....u to dodajte mrkvicu narezanu na kockice i pred kraj stavite šaku graška i rezance za juhu kad je skuhano stavite lišće peršina i pasternjaka...poklopite po potrebi stavite međuprst soli i vegete...malo papra dobro dođe.

namakanu piletinu u malo mlijeka ili vina bijeloga sa malo začina od vegete i soli iscijedimo iz te marinade i stavimo peći na malo ulja....kad dobije zlatno narandžastu boju ugasimo i izvadimo iz tave u kojoj se sve fino speklo...na to ulje stavimo mlince koje smo predhodno držali u vrućoj slanoj vodi...no ne predugo jer će biti mljackavi....malo ostavimo u tavi i kad odpusti sve lijepom malo promješamo dodamo malo maslinovog ulja i može malo soli....

danas za desert samo iscjeđeni sok od narandže i limuna te malo meda ... da bi se med otopio stavite ga u malo toplije vode i kad se otopi ubacite u sok te dobro promješajte....ne stavljati previše limuna jer onda morate dodati puno vode pa sve izgubi svoj okus....

dobar tek...vrijeme potrebno za sve ovo je 30 minuta no postupak je bitan
dok se grije voda za juhu i mlince pecite piletinu....za to vrijeme je sav ostali posao samo nadgledanje i ubacivanje potrebnih sastojaka

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 7_13_17

djeca su dar...roditelji su blagoslov...hrana je kao i svaki korak i svaki pogled može okrijepiti dušu.... sunny

zaboravih reći da vam uz ovo super ide salata od slatkog zelja sa malo bućinog ulja ili cikla...treba vam maksimalno 25 minuta bez pranja suđa...


Zadnja promjena: ajasofia; čet vel 10, 2011 10:52 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : salata)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  konjko čet vel 10, 2011 2:16 pm

njam, njam... geek
konjko
konjko

Broj postova : 30
Points : 24588
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  lavica čet vel 10, 2011 6:14 pm

meni to nekak ne šmeka...no jedan konj bi bio dobra porcija...izdržalo bi se desetak dana geek geek geek
nego ovo me neki danas jako nasmijalo...
došao se čovjek ispovjediti, pita ga svećenik šta ste zgrješili. ovaj mu ozbiljno veli spavao sam sa puno žena . svećenik će na to sa koliko ste žena spavali ?
a čovjek će mu na to : pa nisam se došao hvaliti !


Zadnja promjena: lavica; čet vel 10, 2011 6:17 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : vic)
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty ovo ide tebete

Postaj  ajasofia pet vel 11, 2011 8:49 am

ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  konjko pet vel 11, 2011 9:47 am


znači ako netko za Jacu kaže da je glupa ko' ovca, zapravo joj daje kompliment..
konjko
konjko

Broj postova : 30
Points : 24588
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  lavica sub vel 12, 2011 11:32 am

daaaa. no ak neko za tebe veli da si konj onda ti veli da je jaca pametnija od tebe...no bez obzira na to želim ti sretno valjentinjovo ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Ab159e0063a041cb721367d9ac3aa014 te naravno svako dobro sa kobilama jer one najbolje ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 AddEmoticons04234 dok su zebre ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 1055241mowsp7za1z a ja sam ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 1192464lrz2y0w8ko lavica koju sam upoznala. srdačan pozdravčić Twisted Evil
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia sub vel 12, 2011 11:39 am

zdinstati dvije glavice luka, posoliti ... kad je fino odpustio svoj sok na to baciti malo brašna te podliti jušnim temeljcem...u sve to bubnuti goveđi gulaš iz konzerve i kao prilog skuhati žgance...salata od crvenog zelja ili cikla.... vrijeme trajanja oko 20 minuta sa cigarom i maksuzijom između. desert voćni jogurt ili ona pita koja će biti gotova oko 16 i 23 min.
pita od jabuka ... ali od prhkog tjesta je neopisivo ukusna ali nedam vam recept jer niste zaslužili Very Happy
dobar tek i dajte već jednom prestanite čitati da mogu prestati pisati.
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia sub vel 12, 2011 12:45 pm

kaj sam ono htjela ... aaaa .... cccc.... i tako do .... dosadan si i daj se uozbilji...
nego sjetih se prilikom dinstanja...
idealan muškarac
kad ugledam u njemu djete
voli plesati
voli plesati
voli plesati
voli raditi
voli jesti
voli putovati
voli uvažavati potrebe
voli istraživati
ne voli se preseravati
ne voli isticati svoju ljepotu
zna tko je i zna koji mu je cilj
pamet nije prednost a nije ni mana
voli voljeti i biti voljen
cijeni i poštuje male stvari
voli seks ali mu nije na prvom mjestu
voli se tuširati i prati zube
novac mu nije na prvom mjestu
nepostoji veći muškarac od onoga koji je ostao malo djete Razz
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 7 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.