Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

+6
konjko
Admin
badmax28
vess
silver fox
ajasofia
10 posters

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon stu 29, 2010 8:32 pm

evo za neupućene ovdje ću se ogoliti sa malo istine, malo laži tj. malo moje malene i ne tako bujne mašte... sve sličnosti i povezanosti sa stvarnim likovima nisu slučajne

bila sam luda, sad sam još luđa a di je kraj nije mi ni na kraj pameti...ovo započinjem motivirana jednom djevojkom koja me je uspjela razumjeti te kojoj nisam tako dosadna kako mi se činilo...

ništa ne pišem zbog drugih no drugi me uvijek nanovo inspiriraju...u dosadi i potrazi za jednom prazninom koju već dugi niz godina ne uspijevam popuniti te se kao takva izražava depresijom, tugom, frustracijama te bijesom kao takvim Twisted Evil

kaže moja blinky praznina je dobar dio nas jer da je nema kako bi u nas moglo doći nešto novo...

svidjelo mi se njeno razmišljanje pa ću ovih 20 minuta probati isprazniti ono kaj je većim djelom već isprazno...

as: u šta ja vjerujem

u život.

as: u šta ja nevjerujem

e ovo je već malo teže....

morti koja pametnija kornjača pomogne pa mi ponudi jedan odgovor...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox pon stu 29, 2010 10:04 pm

ajasofia je napisao/la:kaj je većim djelom već isprazno...

as: u šta ja vjerujem

u život.

as: u šta ja nevjerujem

e ovo je već malo teže....

morti koja pametnija kornjača pomogne pa mi ponudi jedan odgovor...

ha, sigurno ne vjeruješ u enkynu pristojnost i dobre namjere ( za početak ). Laughing
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto stu 30, 2010 6:32 am

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:kaj je većim djelom već isprazno...

as: u šta ja vjerujem

u život.

as: u šta ja nevjerujem

e ovo je već malo teže....

morti koja pametnija kornjača pomogne pa mi ponudi jedan odgovor...

ha, sigurno ne vjeruješ u enkynu pristojnost i dobre namjere ( za početak ). Laughing

ne vjerujem u njenu dobronamjernost...ona voli omalovažavati druge i u tome se osjeća moćno. snagu i energiju crpi tako da podcjenjuje-nema tu pomoći.

no najveće zlo eforuma je to što je izbrisala moj profil zbog privatne poruke koju je ona meni napisala(BILA JE TO SVE A NE DOBRONAMJERNA PORUKA MADA SAM JA prvotnoPISMO UPUTILA ADMINISTRATORU) želja mi je bila da me se uputi gdje to ja griješim i da mi se to da do znanja...nisam bila sigurna da li će to učiniti jer napravila sam joj medveđu uslugu. usrala se kad je vidjela to pismo a nema muda odgovoriti pristojno i reći draga eš jebi se nisi mi ovdje poželjna, šetaj ili bilo koju rječ. no treba za to malo pameti..

NEVJERUJEM ENKY! PAZI OPASNOST affraid

evo silveru da li ti je malo jasnije, ako vas zanimaju potankosti ja ću vam objasniti samo pitajte.ionako treba nam malo zagrijavanje pa zakaj nebi rekli istinu o enky. naime ona voli kad se o njoj razglaba i sl.
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox uto stu 30, 2010 10:09 am

a ja ti nekak imam dojam da se ona najbolje popljuje sama . queen
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto stu 30, 2010 12:21 pm

prije mnogooooo godina bila sam u nac.parku brijuni i šetajući sa mamom i sestrom približili smo se onoj čudnoj životinji koja te pljune...na sreću nismo se dovoljno približili...tako da nekada treba držati distancu Razz
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto stu 30, 2010 12:47 pm

sad mogu oprati suđe...vozdra... cheers cheers cheers punih 30 minuta trajala je ta užasna rabota...no evo idemo dalje do domaće zadaće koja se treba napraviti do 15 i 30 flower study geek
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess uto stu 30, 2010 1:31 pm

ajasofia je napisao/la:prije mnogooooo godina bila sam u nac.parku brijuni i šetajući sa mamom i sestrom približili smo se onoj čudnoj životinji koja te pljune...na sreću nismo se dovoljno približili...tako da nekada treba držati distancu Razz

Mislim da je o enky ovime sve rečeno.
A u pravu je i Lija kad veli da ona sama sebe najbolje popljuje. A ako bi bila u tome manje uspješna, tu je njena sanja koju smatra valjda "vođom čopora" (govoreći psećom terminologijom). Sanja je popljuje, a ona sva sretna - postala je pametnija lol!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto stu 30, 2010 1:38 pm

heeeeej di si vess kućo stara, haj ti nama otvori jednu pametnu temu da se malo opametima...naime možda dobijemo kakvu diplomu pa si njome obrišemo guzu jer koliko vidim najbolje uspijevaju ovi sa kupljenim diplomama ili oni koji si umisle da su diplomirali bez diplome...

ja diplomirala za čistačicu i imam više slobodnog vremena od psihijatrice enky penky menky koja me počastila prisustvom na svom e(zero)forumu....možda da ga nazovemo jezeroforum bez je.... Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess uto stu 30, 2010 1:57 pm

Jebo diplomu. Moja skuplja prašinu. Uostalom i kaj će mi. Sve da ima posla, i da tražim posao kod gazde, imam što pokazati što sam radila do sad. Inače sam i ja vrsna čistačica, pokušala sam razviti čistačičku karijeru, ali nije mi uspjelo. Glede enky, jel ima ona uopće diplomu? Zamišljam da joj se nije dalo izlaziti na ispite ukoliko nije bila ziher da će dobiti čistu peticu lol!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto stu 30, 2010 2:00 pm

vess je napisao/la:Jebo diplomu. Moja skuplja prašinu. Uostalom i kaj će mi. Sve da ima posla, i da tražim posao kod gazde, imam što pokazati što sam radila do sad. Inače sam i ja vrsna čistačica, pokušala sam razviti čistačičku karijeru, ali nije mi uspjelo. Glede enky, jel ima ona uopće diplomu? Zamišljam da joj se nije dalo izlaziti na ispite ukoliko nije bila ziher da će dobiti čistu peticu lol!

pa ti si vidovita Idea
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess uto stu 30, 2010 2:05 pm

Nisam vidovita nego sam je skužila. Sirotu blokira taj neurotični perfekcionizam. A ono kaj sam vidjela da radi iz svog foruma - to je zaokružilo sliku.

PS Poslah ti mailove, a sad moram juriti na gruntovnicu!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia sri pro 01, 2010 8:24 am

evoga da krenem...pitam se pitam kako nastaju ideje...evo meni jedna pala na pamet pa me napada i neda mi mira..
ako imam svjest da li sam je svjesna...
svjesna svjesti sam samo sa svjesnošću svrhishodnosti svjesti...dosta slova s za danas...odoh malo na mjuzu pa na burzu... cheers bounce bounce
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess sri pro 01, 2010 2:30 pm

Decartes je zaključio: Cogito ergo sum. Dakle, ako mislimo, valjda postojimo.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia čet pro 02, 2010 8:10 am

vess je napisao/la:Decartes je zaključio: Cogito ergo sum. Dakle, ako mislimo, valjda postojimo.
jutros nakon dobro prospavane noći rodila se jedna ideja...
evo ovako ako smo svjesni sebe i svjesni da postojimo svjesni smo i svojih ideja..ponekad su te ideje pune straha a većinom nisu..
naime imam ideju da je svijet oko mene prekrasan..ljudi koji me okružuju su puni ljubavi i prekrasni,,no ponekad strah u njima ih sprečava da tu svoju ljubav izjave...zašto strah...zato jer se svatko više manje boji odbijanja i neuzvraćene ljubavi...evo ovo je primjer ideje koja nije realizirana...zato ja kad malo popijem nemam nikakvog straha i puna sam te ideje kako sve volim i kako sam voljena...

da ne duljim što više smo opušteni i neopterećeni što drugi misle i kako smo sve više ono što jesmo tada smo sretniji i potpuniji...no zaista je potrebno da i bez alkohola to zaživimo...ideja ljubavi je u nama samo ju treba zaživjeti a ovo predblagdansko vrijeme je idealno za provođenje ideje u djelo...pa se onda pitam zašto je ljubav bol?
scratch

kornjača: sve je to plod nečije mašte...
as: pa ja mislim dakle postojim dakle maštam dakle sanjam dakle snovi su moja stvarnost, dakle sve je prekrasno i evo dajem priliku sebi samoj da maštam stvarnost prekrasnog postojanja...

kornjača: a budaleeeeeeee flower
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  badmax28 čet pro 02, 2010 9:05 am

ajasofia je napisao/la:
jutros nakon dobro prospavane noći rodila se jedna ideja...
evo ovako ako smo svjesni sebe i svjesni da postojimo svjesni smo i svojih ideja..ponekad su te ideje pune straha a većinom nisu..
naime imam ideju da je svijet oko mene prekrasan..ljudi koji me okružuju su puni ljubavi i prekrasni,,no ponekad strah u njima ih sprečava da tu svoju ljubav izjave...zašto strah...zato jer se svatko više manje boji odbijanja i neuzvraćene ljubavi...evo ovo je primjer ideje koja nije realizirana...zato ja kad malo popijem nemam nikakvog straha i puna sam te ideje kako sve volim i kako sam voljena...

jel ti to nama pokusavas rec da si alkoholicarka lol!
badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25539
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox čet pro 02, 2010 9:49 am

vess je napisao/la:Decartes je zaključio: Cogito ergo sum. Dakle, ako mislimo, valjda postojimo.

e jučer sam imal naporan dan - postojal sam od ranog jutra do kasno navečer.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia čet pro 02, 2010 10:58 am

silver fox je napisao/la:
vess je napisao/la:Decartes je zaključio: Cogito ergo sum. Dakle, ako mislimo, valjda postojimo.

e jučer sam imal naporan dan - postojal sam od ranog jutra do kasno navečer.

dabogda postojal još koje stoljeće... sunny ako u jesen kiši, zimi snježi kaj u proljeće? bounce bounce bounce
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox čet pro 02, 2010 11:09 am

ajasofia je napisao/la:
dabogda postojal još koje stoljeće... sunny ako u jesen kiši, zimi snježi kaj u proljeće? bounce bounce bounce

u proljeće pupa . Idea
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia čet pro 02, 2010 11:32 am

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
dabogda postojal još koje stoljeće... sunny ako u jesen kiši, zimi snježi kaj u proljeće? bounce bounce bounce

u proljeće pupa . Idea

ahaaaa u ljeto sijaaaa sunny
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia čet pro 02, 2010 1:07 pm

evo vidim svi su vrijedni, rade zarađuju za kruh naš svagdašnji jedino se ja ne moram mučiti...suuuuper
ma neki dan se javila gospođa iz doma za starije i nemoćne pa onako jadna rekla kako je deda poludio...
meni to odmah bilo malo čudno jer poznam dedu jednu 17 godina pa mi za njega nikako ne ide da bi mogao poludjeti .. pa tako ja nebilo mi teško preključer otišla do dede...
ja pred vratima a on tamam ispred staklenih vrata pogledom me ugleda ... osmjeh od uva do uva i srdačno me pozdravi...
malo smo zasjeli i zapričali se te u jednom trenutku deda veli da večeras u 9 sati mora na posao....
ja se u prvi mah malo zamislila a onda ga onako luda pitam deda jesi li ti poludio pa ti si u mirovini i nigdje ne radiš...
on se nasmijao i ljubazno mi odgovorio pa imam i ja pravo malo poludjeti...
nasmijali smo se i nastavili čavrljati te rašpati njegove već uredne i lijepe nokte...
deda zajebo i šefa i stanicu ...
došla kasnije gazdarica te se malo našalili da u biti deda želi da ona koji puta prespava u krevetu do njegovog te da mu ispriča koju priču za laku noć..

i njoj to smiješno al neznam da li kuži da je to istinito...

svi mi se ponekad ponašamo kao luđaci da bi nas morti ovaj drugi ozbiljno shvatio i malkice zavolio ilti malkice zagrlio...

ooooooooo kako nam malo treba....ooooooooo kako je jednostavno.......a opet iz toga radimo romane te kompliciramo a kako vidim na e forumu apemante najviše rekao sa jednim video isječkom.....suuuper....napredak u svakom pogledu...nadam se da će se i meni posrećiti pa ću se naučiti od dede malo češće poigravati sa ljudima oko sebe....
pitam se tko je luđi onaj ko se pravi lud
ili onaj koji to ne kuži??? queen
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess čet pro 02, 2010 1:44 pm

U goroj je poziciji (a sad jel luđi, gluplji ili što) onaj koji ne kuži da se netko pravi lud. Jer kad se pravi lud, a ti ne kužiš, definitivno te uspio izmanipulirati. Ako te netko izmanipulira, nisi u dobroj situaciji.

A vremena glede, koliko se sjećam, kiši i u proljeće, nema više proljeća. Pa i u ljeto. Smo par dana nesnosne žege, pa ajmo opet.

Ne da mi se ići na eforum pa ne znam kaj je Apemant stavio. Možeš ovdje staviti taj link?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess čet pro 02, 2010 1:45 pm

silver fox je napisao/la:
vess je napisao/la:Decartes je zaključio: Cogito ergo sum. Dakle, ako mislimo, valjda postojimo.

e jučer sam imal naporan dan - postojal sam od ranog jutra do kasno navečer.

Uh tako je meni svaki dan Shocked
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia čet pro 02, 2010 2:42 pm

[quote="vess"]U goroj je poziciji (a sad jel luđi, gluplji ili što) onaj koji ne kuži da se netko pravi lud. Jer kad se pravi lud, a ti ne kužiš, definitivno te uspio izmanipulirati. Ako te netko izmanipulira, nisi u dobroj situaciji.

A vremena glede, koliko se sjećam, kiši i u proljeće, nema više proljeća. Pa i u ljeto. Smo par dana nesnosne žege, pa ajmo opet.

Ne da mi se ići na eforum pa ne znam kaj je Apemant stavio. Možeš ovdje staviti taj link? I love you
Twisted Evil
evo uspjela operacija




Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess čet pro 02, 2010 10:36 pm

Sjajna reklama!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia sub pro 04, 2010 7:12 pm

nice to meet you, sve će biti ko ranije...opet će selo okitit kapije...sve ćemo vratiti ali jedno nikad ne...uspomene što ....
lijepa pjesma...onako buntovnička...teško je živjeti u sredini gdje se kao takav ne možeš uklopiti...
evo slušam julišku i mislim se kako je moj prvi odlazak na more sa današnjim suprugom skoro katrasofalno završio zbog iste te juliške...život je ipak jedno čudo bez premca...u to ime jedna juliška...

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers sunny
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.