Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

+6
konjko
Admin
badmax28
vess
silver fox
ajasofia
10 posters

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia sub pro 04, 2010 11:12 pm

bila sam malo na onoj temi spamera i zaista ne shvaćam zašto to služi...evo recimo kad čitate eforum onda preskočite veliku većinu i čitatate skoro pa ništa..nisam se snašla no spamera sam pronašla...jednom mi kolibri nešto komentirala koju temu...tek sada shvaćam kaj je tjela reći ... odnosno ak nekaj hoćeš saznati onda odeš na internet i to saznaš,,a na forumu se u principu nadmudruješ...no kak sam ja praktična onda volim da drugi rade za mene...pa naprimjer imam sve na jednom mjestu...kako bi bilo dobro da mi se sada da dići i uzeti ona sa puuuuno posto kakaa...opet betonažžaaaalakunoć
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia ned pro 05, 2010 8:47 am

ajasofia je napisao/la:bila sam malo na onoj temi spamera i zaista ne shvaćam zašto to služi...evo recimo kad čitate eforum onda preskočite veliku većinu i čitatate skoro pa ništa..nisam se snašla no spamera sam pronašla...jednom mi kolibri nešto komentirala koju temu...tek sada shvaćam kaj je tjela reći ... odnosno ak nekaj hoćeš saznati onda odeš na internet i to saznaš,,a na forumu se u principu nadmudruješ...no kak sam ja praktična onda volim da drugi rade za mene...pa naprimjer imam sve na jednom mjestu...kako bi bilo dobro da mi se sada da dići i uzeti ona sa puuuuno posto kakaa...opet betonažžaaaalakunoć
vjerovali ili ne digla sam se pojela 100grama i nisam oprala zube...koja neodgovornost, a djetetu stalno objašnjavam da se zubi moraju oprati...nedosljednost...di će mi duša... lol!
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 7:33 am

jooooj kako sam ljuta. naime zeznula sam se i u čizmicu stavila čokoladu koju je moja djevojčica već vidjela sinoć u ormariću gdje držim slatkše...počelo ispitivanje i propitivanje i ja onako već malo bez ideja i mašte kažem joj da sam ja sveti nikola te da je on meni šapnuo kaj da stavim u čizmice....ona se rasplakala a ja ljuta ko ris...ona kaže ali ja vjerujem da postoji sveti nikola....joj kak sam sad ljuta...raskrinkala sam sv. nikolu te joj objasnila da nije u redu da njoj sveti nikola ostavi slatkiše kod tetke, dajdže, kume i u mome autu, te da joj na kraju i napuni čizmice...a koliko jadne dječice ne dobije ništa... Arrow
evo već mašta radi pa mi govori da on najvjerovatnije nije stigao doći do nje pa neka čizmice ostanu još koji dan pa ćemo vidjeti...ma nebi bilo greške da sam samo sakrila crtež za sv.nikolu koji je bio pored čizmica...kako je to mogao zaboraviti uzet...joj ljudi kak je to meni sve glupo....no dobro moraš se prilagoditi, ali se nadam da nebuju sva djeca u školi počela plakati kad im moga djevojčica ispriča kaj joj je mama rekla....nego kako ste vi meni...odoh ja malo na kafu, i samo da se pohvalim meni sveti nikola vratio muža kući...ja već bila pomislila da me je zbilja ostavio, on se malo zarundao sa kumom....jojojojojoj dečki daj već jednom odrastite, tako se zaigrani... Razz
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 9:32 am

kaj ti je život. rješiš jedan evo drugog...zove gospođa iz doma da više nemre sa dedom izaći na kraj jer je ovaj naš deda malo nestašan...naime ona navikla sa babama koje samo pletu i same za sobom sve počiste te joj pljeve vrt i obrezuju voćke, te još ponekad i skuhaju ručak...a sve to plaćaju 4 do 5 tisuća kuna,,,sa tim da njihova djeca još šalju za jabuke i slatikiše....ma fenomenalno...samo još da i primaju pare u svoje ruke za takav posao...no problem je taj da kad smo se dogovarali i ugovarali bilo je dogovoreno da smo mi bez obaveze,,,a sad svaki put kad odem u posjetu moram slušati njene prigovore i njene zamjerke na dedu...ljudi moji to vam je kao da ja kad čistim zgradu odem kod upravitelja zgrade i stalno mu kvocam kako su na stepenicama čikovi, popišanci od peseka te govanca....kaj njih boli kurac za sve to pa ja sam prihvatila ugovor o čišćenju i to znači da čistim i povraćotinu pa ko mi je kriv kaj nisam išla za cvjećara....ma eto svi bi mi lovu bez da radimo i to vam je problem nas ljudi,,,,no nemogu nikako shvatiti zakaj stara sve to meni priča....ak treba psihijatra nek ide k njemu....ja sam samo onako pristojno rekla da li dedi treba kupiti jednu dedamrazicu ili samo kozjeg sira...na što se ona malkice nasmijala, a ja nadodala da bi bilo najbolje da ona stavi kapu djedamrazice pa mu nemora ni kuhati biti će samo dovoljno da mu ispriča koju bajku prije spavanja....nenenenennenenenenenene nisam ja za rješavanje tuđih nebuloza .... evo rješen problem suprug razgovarao sa jednim domom koji nam je nekih par kilometara od nas pa ćemo dedu prebaciti....vjerujem da bi deda volio biti kod nas ali moja kupaona će biti gotova tek za 15 tak dana a do tada deda neka se ne ljuti.... čudno mi je samo to što netko ne vidi svoju glupost jer ja vidim svoju jaaaako dobro....radi ono za što si sposoban...a ne prihvaćaj se posla za koji nisi sposoban.... ja sam najsposobnija za kafu,igru i malooooo onoga kaj jedna domaćica treba napraviti a to vam je maksimalno 45-65 minuta dnevnou zimskim mjesecima....ručak se sam skuha ti samo malo oko njega plešeš, veš se sam pere ti samo staviš i izvadiš, usisavač ne treba je tepihe streseš a parkedt prebrišeš, prašinu ak oš ak neš i kaj malo mace kuce i cvitiće koji su najnezahtjevnij...ljudi moj kaj ne kužite kak je to jednostavno....zakaj komplicirate...zdavlja i veselja od svete ajasofije...hahahhaah
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox pon pro 06, 2010 10:38 am

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 11:07 am

koja si ti budala Very Happy Very Happy Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox pon pro 06, 2010 11:47 am

ajasofia je napisao/la:koja si ti budala Very Happy Very Happy Very Happy

opa ! idu pohvale ! cheers
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 7:50 pm

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:koja si ti budala Very Happy Very Happy Very Happy

opa ! idu pohvale ! cheers
pa jesu pohvale ja ti u rječniku imam dvije vrste budale...one dobrice koji su mi dobronamjerni i one glupe budale koji nisu loši ali su glupi...ono kao gaće za 48tisuća kuna...kužiš....sad mi je neugodno kaj me nisi dobro shvatio....ko je sad od nas troje budala... Embarassed
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty NIJE FER NO SUPER JE ISPALO

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 8:11 pm

ma evo da iskoristim ovo današnje pisanje jer kad me primi neka vrsta manije tad ju trebam iskoristiti jer sutra morti opet budem tužna kad vidim koliko sam ružna no nedam se smesti...slušam pjesmu lili alen nije fer i mislim si kako sam se čekajući djete da dođe iz tvornice kraš na autobusnoj stanici toliko smijala da sam morala nazvati supruga tak da ak me ko gleda da mu nebudem onako luđački neobična...i tako ja kažem suprugu sjećaš se kad sam bila u vrapču pa kad su me nakon nekih tjedan dana izabrali dopredsjednika...pa ja onako u neznanju prihvatila tu veliku funkciju...naime među pacijentima vam je to veliko priznanje...htjeli su oni mene i za zapisničara no ja to odbila jer lakše je pričati nego pisati....i tako fino ja njih malo nasmijavala pa onda oni mene malo više...no priznajem sebi da sam okupila većinu pacijenata....ma to vam je trajalo kojih pola sata prije doručka...ja to zaobilazila u luku jer sam išla u dućan po jogurt i na kafu u birc di su imali đuboks...ono na monitoru...no kako sam dobila funkciju morala sam malo drugačije funkcionirati...sve je to trajalo nekih par dana dok jedne večeri jedan neobični pacijent zbog moje sveopće nezainteresiranosti za njega nije bezobrazno opsovao moju balijsku mamu...kako ja ne volim biti dužna i ja njemu namah vratila ali ustašku...nakon incidenta vratila se u svoju sobu br. 3 gdje su bile još tri dame...legla i mislim si u sebi valjda me nebu budala došla ubiti...pa onako kontala kaj napraviti...no takvi su vam velike kukavice...otišao kod sestre i lagao da sam ja njemu opsovala....ok. došla sestra pitala kaj je bilo ja joj ispričala a ona se samo nasmijala i rekla da će ona to rješiti...sutradan ja kod doktora na razgovor i on onako ozbiljno pita hoću li ja na zatvoreni odjel...ja onako pokunjeno rekla da može...onda naravno zaplakala od nanesenog bola...on izvadio bijeli malboro i ponudio me...a ja se nama nasmijala i kroz suze u očima zapalila malogboru....on izvadio neku knjigicu i listo listo dok nije našao moju dijagnozu...bipolarni afektivni poremećaj....i tako ja dobila svoju dijagnozicu te sretna ostala na otvorenom odjelu...a malog bezobraznika vratili kući da si sam kuha i da zajebava samog sebe....ma onaj smješni dio je bio drugi dan kad sam kao dopredsjednica pred cijelom svitom pacijenata i sestara rekla onako strogo ozbiljno da dajem ostavku....svi se grohotom nasmijali...a iz publike se javio ustaša nedeljko koji je rekao da on preuzima funkciju dopredsjednika....pacijenti pitali pa bi li ja htjela biti bar zapisničar....ja se zahvalila na pažnji no opravdala svoju nemogućnost zapisivanja time jer me svrbi guzica od sjedenja i razmišljanja o jogurtu, kafi i džuboksu...meni je bilo tako smješno to kaj sam ja bila dopredsjednica luđacima i što je to trajalo puna tri dana po pola sata...zamislite koju sam slobodu osjetila kad više nisam imala tako odgovornu funkciju..................jojjjj nemrem se prestati smijati tome kak nije bilo fer a super je ispalo No No No budi as kad već nisi pas bounce
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 8:19 pm

ajasofia Laughing Laughing
uz tebe ćemo svi završiti u vrapču. hahahahhaha. ovo će postati noćna mora No.2

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 8:30 pm

Admin je napisao/la:ajasofia Laughing Laughing
uz tebe ćemo svi završiti u vrapču. hahahahhaha. ovo će postati noćna mora No.2
ak dovedeš malnara lako moguće...no nemoj zaboraviti da bez pacijenta nema ni doktora...a vrapče ti je ponekad ko samostan...no nemreš ti to shvatiti nisi bio tamo...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 8:32 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:ajasofia Laughing Laughing
uz tebe ćemo svi završiti u vrapču. hahahahhaha. ovo će postati noćna mora No.2
ak dovedeš malnara lako moguće...no nemoj zaboraviti da bez pacijenta nema ni doktora...a vrapče ti je ponekad ko samostan...no nemreš ti to shvatiti nisi bio tamo...

ja sam malnar! hahaha. kaj niko nikog nije prebio u vrapču dok si bila tamo?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 8:36 pm

Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:ajasofia Laughing Laughing
uz tebe ćemo svi završiti u vrapču. hahahahhaha. ovo će postati noćna mora No.2
ak dovedeš malnara lako moguće...no nemoj zaboraviti da bez pacijenta nema ni doktora...a vrapče ti je ponekad ko samostan...no nemreš ti to shvatiti nisi bio tamo...

ja sam malnar! hahaha. kaj niko nikog nije prebio u vrapču dok si bila tamo?
je grom je prebio jedno veeeeeliko drvo flower a ja prebila dug sakupljajući plastičnu povratnu ambalažu lol!
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 8:39 pm

kolika ti je socijalna pomoć kad moraš skupljati boce? Laughing Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 8:47 pm

Admin je napisao/la:kolika ti je socijalna pomoć kad moraš skupljati boce? Laughing Laughing
dobra..moram kod doktora pa mu kukam kako mi djete neće jesti ni meso ni slatko ni krumpirušu...a on kaže od kada je to počelo...a ja mu velim od kada su mi počeli davati socijalnu pomoć....joj sad zzbilja moram nešto pojesti...hvala na društvu baš mi je godilo....alfa malnar...ugodno druženje na ovom forumu i kad me želite počastiti onda me banirajte...hvala unaprijed.as,pas,adidas.
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 8:52 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:kolika ti je socijalna pomoć kad moraš skupljati boce? Laughing Laughing
dobra..moram kod doktora pa mu kukam kako mi djete neće jesti ni meso ni slatko ni krumpirušu...a on kaže od kada je to počelo...a ja mu velim od kada su mi počeli davati socijalnu pomoć....joj sad zzbilja moram nešto pojesti...hvala na društvu baš mi je godilo....alfa malnar...ugodno druženje na ovom forumu i kad me želite počastiti onda me banirajte...hvala unaprijed.as,pas,adidas.

ajd pozz. uživaj. Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess uto pro 07, 2010 12:35 am

As, baš mi je bilo ovo zanimljivo o tvojoj predsjedničkoj funkciji kod tzv. luđaka. Podsjetilo me na pisanja subabusera o njegovim doživljajima u Jankomiru na fhr-u. Bogami, taj subabuser je bio jedan od najnormalnijih likova na fhr-u, a i ovako općenito.

Objasnio mi Admin kako se skupljaju bodovi. Ima s desne strane od posta plusić i minusić, pa kad kolege klikaju na plusić dobivaš bodove. Isto tako i kad otvaraš nove teme. Ti bi morala imati puuuno bodova do sada. Evo, ja sam ti kliknula plusić, dva, a tako ću i nadalje.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 8:56 am

vess je napisao/la:As, baš mi je bilo ovo zanimljivo o tvojoj predsjedničkoj funkciji kod tzv. luđaka. Podsjetilo me na pisanja subabusera o njegovim doživljajima u Jankomiru na fhr-u. Bogami, taj subabuser je bio jedan od najnormalnijih likova na fhr-u, a i ovako općenito.

Objasnio mi Admin kako se skupljaju bodovi. Ima s desne strane od posta plusić i minusić, pa kad kolege klikaju na plusić dobivaš bodove. Isto tako i kad otvaraš nove teme. Ti bi morala imati puuuno bodova do sada. Evo, ja sam ti kliknula plusić, dva, a tako ću i nadalje.
ma supać ovo sa plusićima i minusićima kad oš izaći sa neke teme onda samo klikneš na to i eto te vani....hajmo se sada častiti...joppp hoppp coppp goppp i na kraju opet na početku do one dedine ako nisam jedan sat ljubio, jedan sat risao, jedan sat pisao i jedan sat trpio...nisam ni gladan... a kako djete već predugo spava....idemo buđenje...samo da malo pojačam radio...pusica vess i evo i tebi jedan plusić sunny
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 9:40 am

ajasofia je napisao/la:
vess je napisao/la:As, baš mi je bilo ovo zanimljivo o tvojoj predsjedničkoj funkciji kod tzv. luđaka. Podsjetilo me na pisanja subabusera o njegovim doživljajima u Jankomiru na fhr-u. Bogami, taj subabuser je bio jedan od najnormalnijih likova na fhr-u, a i ovako općenito.

Objasnio mi Admin kako se skupljaju bodovi. Ima s desne strane od posta plusić i minusić, pa kad kolege klikaju na plusić dobivaš bodove. Isto tako i kad otvaraš nove teme. Ti bi morala imati puuuno bodova do sada. Evo, ja sam ti kliknula plusić, dva, a tako ću i nadalje.
ma supać ovo sa plusićima i minusićima kad oš izaći sa neke teme onda samo klikneš na to i eto te vani....hajmo se sada častiti...joppp hoppp coppp goppp i na kraju opet na početku do one dedine ako nisam jedan sat ljubio, jedan sat risao, jedan sat pisao i jedan sat trpio...nisam ni gladan... a kako djete već predugo spava....idemo buđenje...samo da malo pojačam

radio...pusica vess i evo i tebi jedan plusić sunny

joj joj evo drug bandić će se opet pošteno reklamirati jer naime nebu u hrvatskoj niko spavao u automobilu sa četvero djece il već koliko....no najbolja mi fora žena se srušila od muke kad je čula da za stan treba proći proceduru....zna žena kaj znači procedura u rvackoj.....i drugar bandić onako nesebično veli luđakinji koja se srušila .... DAJTE SE DIGNITE... sram je bilo,,,,kak je mogla druga tako sramotiti pred kamerama....nego uz to bi išla ona nije sve tako sivooooooo......
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  silver fox uto pro 07, 2010 10:27 am

niko se niš ne hvali s darovima od svetog nikole ? Question

kaj ste svi šibu dobili ? Twisted Evil
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 12:04 pm

silver fox je napisao/la:niko se niš ne hvali s darovima od svetog nikole ? Question

kaj ste svi šibu dobili ? Twisted Evil
zloćko jedan, meni sveti nikola sinoć bio suprug...dobra šiba ko da je iz raja izašla....nononono....morti nas djeca čitaju.... santa
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Admin uto pro 07, 2010 12:16 pm

našim ministrima bi trebalo bič dati a ne šibe da nas mogu i dalje mlatiti.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 12:22 pm

Admin je napisao/la:našim ministrima bi trebalo bič dati a ne šibe da nas mogu i dalje mlatiti.
malnaru nemoj da ti dam nadimak maleru....pa kaj će ministrima bič kad se mi sami bičujemo....mi smo ti mazohisti....a ministri su sadisti...ono u stilu samo SAD....a sutra ko koga j... tada nastupaju šiberi i štreberi koji će nam skrojiti gaće u koje će da seremo bez da se bojimo.... ono slobodno i demokratski....opet sam zalutala...no ne vidim na kkojoj sam temi....il dilemi...šiba iz raja kojoj nema kraja....moram posjetiti nećakinju...ostalo djete u bolnici zbog bronhitisa...eto taman jedan problem rješen došo novi...to vam je moj sjebani život...u ludnici nemate takvih problema...jedina briga su vam ljekovi i doktori a sa pacijentima najlakše... Sad oreuvar...sutra je novi dan Sad
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Admin uto pro 07, 2010 12:28 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:našim ministrima bi trebalo bič dati a ne šibe da nas mogu i dalje mlatiti.
malnaru nemoj da ti dam nadimak maleru....pa kaj će ministrima bič kad se mi sami bičujemo....mi smo ti mazohisti....a ministri su sadisti...ono u stilu samo SAD....a sutra ko koga j... tada nastupaju šiberi i štreberi koji će nam skrojiti gaće u koje će da seremo bez da se bojimo.... ono slobodno i demokratski....opet sam zalutala...no ne vidim na kkojoj sam temi....il dilemi...šiba iz raja kojoj nema kraja....moram posjetiti nećakinju...ostalo djete u bolnici zbog bronhitisa...eto taman jedan problem rješen došo novi...to vam je moj sjebani život...u ludnici nemate takvih problema...jedina briga su vam ljekovi i doktori a sa pacijentima najlakše... Sad oreuvar...sutra je novi dan Sad

u ludnici je najbolje. nemaš nikakvih briga, na državnoj si skrbi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  vess uto pro 07, 2010 2:14 pm

Bilo bi dobro da nismo u ludnici kad nismo u ludnici, ali tek tada smo u većoj ludnici nego da smo zatvoreni. Admine u pravu si. Trebalo bi u ludnicu pobjeći na odmor od ove ludnice vani.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE - Page 2 Empty Re: ISPOVJEDI JEDNE KORNJAČE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.