Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
15. obljetnica Oluje - Page 4 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

15. obljetnica Oluje

+10
Boky
s78zr
mika38
BratSrbin
lilly
kutuzov
cussler
Miskec
Il-Dottore
Admin
14 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

15. obljetnica Oluje - Page 4 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  croking sri kol 18, 2010 10:38 pm

Miskec je napisao/la:
croking je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Izvini na ovakvom prostačkom pisanju, ali iznervirao si me tom kolektivnom zezancijom. Nije opravdanje, ali šta sada da radim, napisano se ne može obrisati, pogotovo ako si već pročitao.
Jednostavno ne priznajem nešto što nisam uradio, moje "ratovanje" počinje i završava za kompjuterom, ja sam stručnjak u vazduhoplovstvu, planeta mi je mala a treba da se pravdam zbog jebene Šešeljeve granice Kralobag-Karlovac-Virovitica i valjda Ogulin, ma znaš koliko me zabole za te budalaštine?

Pa šta onda dolaziš na te teme?Ako te toliko živciraju?Trkeljaš.91 ste svi već vidjeli Veliku Srbiju,(možda ne ti ali 95% Srba) i sad kao nitko nije za ništa kriv,kriv je Slobi i Šešelj,ostali dobrovoljci koji su došli klat po Hrvatskoj,su samo mjesečarili,ne treba im zamjeriti.Logori u Srbiji?Ma ajmo to zaboraviti,kao da ih nije ni bilo!I ajmo se još Srbima ispričat,ipak su oni propatili.Tipčna,srpska spika.

Hrvatslkoj

Pokušavam da nađem i ne ide, nigde ne vidim da se ti spominješ u mom tekstu. Šta ti to govori? Da si hronični KRETEN.

Hm,ako me pokušavaš uvrijediti,ražalostit ću te,jedno srbče me ne može uvrijediti.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 4 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec čet kol 19, 2010 7:04 am

croking je napisao/la:
Miskec je napisao/la:
croking je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Izvini na ovakvom prostačkom pisanju, ali iznervirao si me tom kolektivnom zezancijom. Nije opravdanje, ali šta sada da radim, napisano se ne može obrisati, pogotovo ako si već pročitao.
Jednostavno ne priznajem nešto što nisam uradio, moje "ratovanje" počinje i završava za kompjuterom, ja sam stručnjak u vazduhoplovstvu, planeta mi je mala a treba da se pravdam zbog jebene Šešeljeve granice Kralobag-Karlovac-Virovitica i valjda Ogulin, ma znaš koliko me zabole za te budalaštine?

Pa šta onda dolaziš na te teme?Ako te toliko živciraju?Trkeljaš.91 ste svi već vidjeli Veliku Srbiju,(možda ne ti ali 95% Srba) i sad kao nitko nije za ništa kriv,kriv je Slobi i Šešelj,ostali dobrovoljci koji su došli klat po Hrvatskoj,su samo mjesečarili,ne treba im zamjeriti.Logori u Srbiji?Ma ajmo to zaboraviti,kao da ih nije ni bilo!I ajmo se još Srbima ispričat,ipak su oni propatili.Tipčna,srpska spika.

Hrvatslkoj

Pokušavam da nađem i ne ide, nigde ne vidim da se ti spominješ u mom tekstu. Šta ti to govori? Da si hronični KRETEN.

Hm,ako me pokušavaš uvrijediti,ražalostit ću te,jedno srbče me ne može uvrijediti.

Psihijatrijske dijagnoze nisu uvrede, tebi treba pomoć specijalističke ustanove za kretene.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 4 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  che sri oľu 23, 2011 11:34 am

Miškec! Predstavljaš se ovdje u postovima kao neki miroljubiv i pošten srbin, ali svako malo tvoja ćud izlazi na vidjelo. Ne znam kakva zadovoljština može biti normalnom čovjeku doći na hrvatski forum i prostačiti prema svima koji ne prihvaćaju tvoje ograničene stavove.
Zatrovan si glupostima vaših "istoričara" i "objektivnim" novinarima te misliš da imaš pojma o nečemu ako si to pročitao u nekom od vaših tobože ozbiljnih novina.
Ne dao bog novog rata, koji se ne može totalno isključiti, siguran sam da bi ti opet pobego ali ne zato što ne mrziš Hrvate već zato što bi se ukakio u gaće od straha od "ustaša" što je vaš naziv za moj narod.
E vidiš, samo ti laprdaj i vrijeđaj, tako širiš srpsku kulturu i potvrđuješ i najvećim naivcima u Hrvata da većina srpskog življa još nije doživjela katarzu i nije u stanju suočiti se sa činjenicama i odgovornošću vaših vođa za raspad vaše jebene jugoslavije.
I ostade vam Beogradski pašaluk baš kao što bi zapisano.
Opet ste izgubili sve bitke, čak i protiv golorukih protivnika i uz pomoć 4. najjače vojske u Europi, stvarno ste bre nesposobni.

che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 4 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.