Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
15. obljetnica Oluje - Page 3 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

15. obljetnica Oluje

+10
Boky
s78zr
mika38
BratSrbin
lilly
kutuzov
cussler
Miskec
Il-Dottore
Admin
14 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  BratSrbin pon kol 09, 2010 7:42 pm

Miskec je napisao/la:Zaboravio sa Marka, nekako njega stalno preskačete, pa ako sam sve to kako si me nazvao, onda sam ni manje ni više nego on, s tim što je on još i diler, droge, cigareta, alkohola, nafte i svega ostalog zbog čega nije hteo ili imao vremena da bude patriota, makar kao ti. Ja sam svojoj Srbiji svakako više doprineo od takvih kao što si ti, time što sam se školovao o svom trošku i postao priznati stručnjak u sferi koja je daleko do tvog poimanja znanja i vrednosti. Takvi kao ti kojima je okvir demokratije, patriotizma metak i nož su nas i doveli tu gde jesmo. Ali mi žuti ćemo je vratiti tamo gde je Srbiji prirodno, privredno, tehnološki i na svaki drugi način mesto. Voleo ti to ili ne. Uzmi nauči neki zanat, radi nešto skini se sa grbače roditelja i mene kao poreznika, muka mi je od vas neradnika i samozvanih patriota na čelu sa neobaveštenim mongoloidnim mutantom, pudlicama Nikolićem i Vučićem, njihovim tatom, naučno dokazanim Srbinom Šeršeljom i svima onima kje vodi parola:"Što gore, to bolje". Po vas "patriote". Brate Srbine.

Ovde si se višestruko debelo Z.

Prvo, ja ne diskutujem o Marku nego o tebi i o tvome nedelu.
Ako mi se pruži prilika da Marku nesto kažem - reći ću mu.

Dalje, otišao sam iz Srbije (Beograda, Jugoslavije, kako hoćeš) već punih 20 godina, tako da ti ni u snovima nemaš šansu da me na bilo kakav način izdržavaš.

Hvala na savetu, inače, naučio sam zanat. Dobro.

Ne širi dalje priču na Nikolića, Vučića i ostale jer ti i to samo odmaže. Oni su bili korektni prema pozivu otadžbine, makar. Ili je možda bolje da se kaže - za razliku od tebe.

Ima jedna dobra stara srpska izreka: Sedi Ruga pokraj puta i svakome se ruga. A svak' njoj.

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 9:02 pm

vas dvojica se svađate kao nekad Đukić i Pupovac u hrvatskoj. srbina samo sloga spašava! lol!

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pon kol 09, 2010 9:16 pm

BratSrbin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Zaboravio sa Marka, nekako njega stalno preskačete, pa ako sam sve to kako si me nazvao, onda sam ni manje ni više nego on, s tim što je on još i diler, droge, cigareta, alkohola, nafte i svega ostalog zbog čega nije hteo ili imao vremena da bude patriota, makar kao ti. Ja sam svojoj Srbiji svakako više doprineo od takvih kao što si ti, time što sam se školovao o svom trošku i postao priznati stručnjak u sferi koja je daleko do tvog poimanja znanja i vrednosti. Takvi kao ti kojima je okvir demokratije, patriotizma metak i nož su nas i doveli tu gde jesmo. Ali mi žuti ćemo je vratiti tamo gde je Srbiji prirodno, privredno, tehnološki i na svaki drugi način mesto. Voleo ti to ili ne. Uzmi nauči neki zanat, radi nešto skini se sa grbače roditelja i mene kao poreznika, muka mi je od vas neradnika i samozvanih patriota na čelu sa neobaveštenim mongoloidnim mutantom, pudlicama Nikolićem i Vučićem, njihovim tatom, naučno dokazanim Srbinom Šeršeljom i svima onima kje vodi parola:"Što gore, to bolje". Po vas "patriote". Brate Srbine.

Ovde si se višestruko debelo Z.

Prvo, ja ne diskutujem o Marku nego o tebi i o tvome nedelu.
Ako mi se pruži prilika da Marku nesto kažem - reći ću mu.

Dalje, otišao sam iz Srbije (Beograda, Jugoslavije, kako hoćeš) već punih 20 godina, tako da ti ni u snovima nemaš šansu da me na bilo kakav način izdržavaš.

Hvala na savetu, inače, naučio sam zanat. Dobro.

Ne širi dalje priču na Nikolića, Vučića i ostale jer ti i to samo odmaže. Oni su bili korektni prema pozivu otadžbine, makar. Ili je možda bolje da se kaže - za razliku od tebe.

Ima jedna dobra stara srpska izreka: Sedi Ruga pokraj puta i svakome se ruga. A svak' njoj.

E vi iz pičke materine ste mi posebna poslastica, obožavam vas, najviše da mi držite slovo o patriotizmu, ali tamo, na sigurnom, daleko od Straževice, varvarinskog mosta, Generalštaba i još nazivate me izdajicom. Pa što ti junače Srbine, patrioto nisi došao onomad na, recimo Brankov most i branio ga, iako su i mala deca znala da ni jedan beogradski most nije meta, nije dao gazda a, ima da se rmbači od jutra do sutra za dobrobit tamo neke daleke, daleke kraj mora, kakav kurac rat, jebe se njemu za to, a ti baš hteo, ali eto godišnji ti padao na Božić, ali katolički. Pa recimo na Trg Republike, da održiš jedan vatreni govor između govora braće Rusa, koji samo što nam nisu pomogli, zajedno sa Kozacima (na konjima valjda, kako bi drugačije). Eto ja izdajnik, a ti dobar, podoban, Srbin, sa velikim S, za razliku od mene.
Hajde postidi me, gde si to ispalio prvi metak (to se pamti, tako barem pričaju patriote sa metkom i nožem), na kom ratištu, gde si ga roknuo među oči ustaši i baliji, koliko imaš zareza na pištolju? Piši nam Arkanove priče:"Puzimo mi, sneg do kolena, ciča zima, puca kamen, a komarci pojedoše (niko nije smeo da mu kaže da nema komaraca po snegu)". De slave ti napiši meni izdajniku da osetim sramotu.
Vučić i Nikolić bili korektni prema pozivu otadžbine, ma da kako da ne, iz sigurnih bunkera u Dobanovcima sa porodicama, a za to vreme ja držim moju ćerkicu od tri godine, jer skače do plafona na svaku eksploziju na Straževici, a pre toga treba da stanem u red pored tebi sličnih, a tebe nema, do duše jurišaš ali se probudiš znojav i razočaran (jebiga opet san) i vidiš da si daleko do nas izdajnika, smradova, ...
Sedi tu gde si i ne seri, jedi ta govna, kad već nisi hteo ovde i mani se nas koji smo, ako ništa drugo makar gledali kako se ruši Avalski toranj, puca po Straževici, ruši Generalštab. Nemaš ti pojima seronjo gastarbajterski u pepito odelu i belim frotirskim čarapama, šta je ovde bilo. Pošteniji sam ja što sam rekao NE, od tvog Da, ali u toplom, sigurnom sobičku, s pogledom na pacove. Jebi se bre instant patrioto, na daljinu.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 10:22 pm

Miskec ovaj post je po meni dosada najbolji na cijelom forumu. strašno dobro argumentiran. slično je i kod nas, oni koji nisu vidjeli fornte dobili velike penzije, obogatili se, a pravi ratnici su ostali invalidi, puno ih se ubilo, imaju PTSP, žive na rubu siromaštva i državu boli kurac za njih. A kosorica kad je bila ministrica javno je dala svoj broj mobitela da joj se jave svi sa ti koji su totalno na margini društva da bi skupila političke poene. Recimo u registru branitelja je Dragan Primorac (bivši ministar obrazovanja i znanosti) koji je 91 napustio Hrvatsku iako je imao zabranu odlaska i otišao u ameriku i tamo proveo cijeli rat. Taj registar koji je objavljen je pun današnjih politčara koji nisu maknuli od kuće, a hvale se domoljubljem. ma isto je to svugdje u bivšoj jugi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  s78zr uto kol 10, 2010 1:04 pm

Admin je napisao/la:Akcija oluja je bila nužno potrebna jer su srbi odbili plan mirne reintegracije. Akcija je odlično provedena uz mali broj žrtava. počinjeni su neki zločini zbog kojih se sudi Gotovini, Čermaku i Markaču. Famam o prekomjernom granatiranju knina je izmišljena jer je moj stari bio u kninu 7 dana nakon oluje i niti jedna kuća nije bila srušena. ali gorjele su kuće od drniša prema kninu i za to je odgovoran čermak jer je on bio upravitelj knina. Srbi da su se 90' borili za svoja prava demokratskim sredstvima sigurno bi postigli određeni stupanj autonomije, ali su ih vodili luđaci poput Martića i Babića.

lol..lol..ja sam dosla ovde da izvidim situaciju,jer mi se ide u Hrvatsku na more..i kako stvari stoje necu ja jos tamo...

Ne mogu da verujem.Znaci,ne mogu da verujem.
Citam vas i ne mogu da prestanem da se gadim.
Muka mi je od ovih seljackih prica.Oluja je opravdana?Kao I Srebrenica?
Srbi i Hrvati jos nisu culi da je rat zavrsen?
Nijedna akcija,kao ni sam rat u bivsoj Jugi nemaju opravdanje,a ni pokrice.The end story.
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Protiv rata sam i ja, ali teško da se mogu uspoređivati Srebrenica i Oluja.

Postaj  Boky sri kol 11, 2010 2:26 pm

s78zr je napisao/la:
Admin je napisao/la:Akcija oluja je bila nužno potrebna jer su srbi odbili plan mirne reintegracije. Akcija je odlično provedena uz mali broj žrtava. počinjeni su neki zločini zbog kojih se sudi Gotovini, Čermaku i Markaču. Famam o prekomjernom granatiranju knina je izmišljena jer je moj stari bio u kninu 7 dana nakon oluje i niti jedna kuća nije bila srušena. ali gorjele su kuće od drniša prema kninu i za to je odgovoran čermak jer je on bio upravitelj knina. Srbi da su se 90' borili za svoja prava demokratskim sredstvima sigurno bi postigli određeni stupanj autonomije, ali su ih vodili luđaci poput Martića i Babića.

lol..lol..ja sam dosla ovde da izvidim situaciju,jer mi se ide u Hrvatsku na more..i kako stvari stoje necu ja jos tamo...

Ne mogu da verujem.Znaci,ne mogu da verujem.
Citam vas i ne mogu da prestanem da se gadim.
Muka mi je od ovih seljackih prica.Oluja je opravdana?Kao I Srebrenica?
Srbi i Hrvati jos nisu culi da je rat zavrsen?
Nijedna akcija,kao ni sam rat u bivsoj Jugi nemaju opravdanje,a ni pokrice.The end story.

Boky

Broj postova : 19
Points : 25160
Join date : 11.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  BratSrbin čet kol 12, 2010 11:59 pm

Miskec je napisao/la:E vi iz pičke materine ste mi posebna poslastica, obožavam vas, najviše da mi držite slovo o patriotizmu, ali tamo, na sigurnom, daleko od Straževice, varvarinskog mosta, Generalštaba i još nazivate me izdajicom. Pa što ti junače Srbine, patrioto nisi došao onomad na, recimo Brankov most i branio ga, iako su i mala deca znala da ni jedan beogradski most nije meta, nije dao gazda a, ima da se rmbači od jutra do sutra za dobrobit tamo neke daleke, daleke kraj mora, kakav kurac rat, jebe se njemu za to, a ti baš hteo, ali eto godišnji ti padao na Božić, ali katolički. Pa recimo na Trg Republike, da održiš jedan vatreni govor između govora braće Rusa, koji samo što nam nisu pomogli, zajedno sa Kozacima (na konjima valjda, kako bi drugačije). Eto ja izdajnik, a ti dobar, podoban, Srbin, sa velikim S, za razliku od mene.
Hajde postidi me, gde si to ispalio prvi metak (to se pamti, tako barem pričaju patriote sa metkom i nožem), na kom ratištu, gde si ga roknuo među oči ustaši i baliji, koliko imaš zareza na pištolju? Piši nam Arkanove priče:"Puzimo mi, sneg do kolena, ciča zima, puca kamen, a komarci pojedoše (niko nije smeo da mu kaže da nema komaraca po snegu)". De slave ti napiši meni izdajniku da osetim sramotu.
Vučić i Nikolić bili korektni prema pozivu otadžbine, ma da kako da ne, iz sigurnih bunkera u Dobanovcima sa porodicama, a za to vreme ja držim moju ćerkicu od tri godine, jer skače do plafona na svaku eksploziju na Straževici, a pre toga treba da stanem u red pored tebi sličnih, a tebe nema, do duše jurišaš ali se probudiš znojav i razočaran (jebiga opet san) i vidiš da si daleko do nas izdajnika, smradova, ...
Sedi tu gde si i ne seri, jedi ta govna, kad već nisi hteo ovde i mani se nas koji smo, ako ništa drugo makar gledali kako se ruši Avalski toranj, puca po Straževici, ruši Generalštab. Nemaš ti pojima seronjo gastarbajterski u pepito odelu i belim frotirskim čarapama, šta je ovde bilo. Pošteniji sam ja što sam rekao NE, od tvog Da, ali u toplom, sigurnom sobičku, s pogledom na pacove. Jebi se bre instant patrioto, na daljinu.

Sada bi ti da tvoje greške meni pripisuješ? Neće moći, ja nikoga i nikada nisam izdao i nisam kršio zakone. Svoju sramotu nosi sam i nemoj se njome ponositi jer čega se pametan stidi...
Koliko si neobavešten potvrdiće ti samo jedan podatak: Natakaruša Kandić je dugo javno pretila Nikoliću da je odgovoran za neke zločine u Hrvatskoj. E sad, ako su Dobanovci u Hrvatskoj... Ma šta imam dalje da ti lupam čvrge? Tebe bi i od ovoga trebalo glava neprestalno da boli makar godinu dana ali zlo goveče doveka june, kažu moji Srbi.

To bi, otprilike, bilo sve o topiku. Na one druge tvoje idiotluke mogu samo da se zalim, izgleda. Popu Šimi!

Op, op, opančići
na kljunčiće,
pepito odelce
i šeširče, nakrivljeno
na jedno oko...

Pa bele čarape i bele patiiiike! Uz taksido i leptir mašnu. IIIIhhhhaaaajjjjj, idi begaj!

Sta bi dao da si na mom mestu
da te mrze a da ti se diveeeeee...

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pet kol 13, 2010 9:12 am

"ja nikoga i nikada nisam izdao i nisam kršio zakone. Svoju sramotu nosi sam i nemoj se njome ponositi jer čega se pametan stidi..."

Kao što sam i mislio, a očekivao sam, nije da nije, onako potajno, da me razapneš na krst, kad ja tamo, a ono međutim, jedno veliko NIŠTA.
Obožavam vas koji niste ni ovo ni ono, ali umete da nam držite patriotska predavanaj, tipa:" Da sam bio tu, ne bi meni ni ustaše ni balije, ali eto nisam mogao, bio sam sprečen, nije mi dao gazda, a vrcalo bi od patriotizma", ali nisi, šteta, a ima vas, odavde do Tokija (što bi rekao Dejo).
Pobegli ste iz one i onakve Srbije, daleko od bitange zbog koga je moja tetka ostala bez sina jedinca, jer je napaljen pričama Šešeljevih i Nikolićevih lešinara i kokošara, da se pljačka bez problema popio snajperski metak po sred čela, a nije bio ni punoletan. To li su tebi patriote, tako li se Srbija ne izdaje, tako li se Srbija brani, punim kamionima opljačkanih kuća po Hrvatskoj?
Ne nemaš greške, imamo ih mi koji smo ostali, koji smo imali onu stvar među nogama da se nosimo sa bitangom, iako je neobavešteni mongoloidni mutant sve činio da spreči nemoguće, iako su Šešelj i Nikolić, dokazane patriote pobegli (pitam se zašto, a toliko su učinili za Srbiju) i ispod nekog kamena tražili priliku da se "presvuku". Pa kada su videli da ne ide, obasnili Dr. Zoranu Đinđiću da je i Broz imao problema sa nogom (aludirajući na Brozovu amputiranu i Zoranove pokidane ligamente) pred smrt, pa mu ubivši ga, pokazali da Srbija treba da ostane ono što jeste, a ne ono što hoće. Samo prevarili su se, znao je Zoran da će ga tvoje "patriote" ubiti, ono što je započeo, dešava se, Srbija nezadrživo ide ka EU, sa nama na čelu, bolelo to patriote ili ne, taj proces je nezaustavljiv. Biće moderna, demokratska (što već i jeste), prosperitetna, demilitarizovana (da više ne idu rado Srbi u vojnike i gube vreme, umesto da se školuju), politički nagažovana, bez namere da bude lider u bilo čemu u regionu.
Žao mi je zbog takvih kao ti, ali smo, mi izdajnici, strani plaćenici, bitangu sa radošću predali i presudili, jer bolje nije ni zaslužio, mada je trabalo da završi kao Čaušesku, ali mi smo demokrate, žuti kako nas zovete, držimo se zakona, pa i njegovih po kojima je poslat da se ne vrati.
Vidim raspevan si, lepo ti je, a kako i ne bi, daleko od Srbije, uživancija. Nemoj ni da se vraćaš, šta ćeš u ovoj slepačkoj državi, više nam ne trebaju patriote, pogotovo oni koji samo što nisu došli.
Ako sam jedan od onih koji žele takvu Srbiju, izdajnik, neko ko se ne drži zakona (ne znam kojih kada Srbija, zvanično, nikada nije bila u ratu devedesetih), onda sam ponosan na to. Ponosan da ovi slepci u njoj mogu bez viza u EU, ponosan da se u SAD može na desetogodišnju vizu, ponosan na ...!
A ti, jadni ti i otac i majka, mani se mene, nastavi da navijaš iz te rupe i pevaj, pevaj, pev..., znaš onu:"Vratiću se majko, ali ne znam, kada, vratiću se ...
Od mene ti prosto!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  BratSrbin pet kol 13, 2010 8:44 pm

Ti bi da od tvog dezerterstva, izdaje, cvikanja i pizdisanja napravis propast sveta? Ne ide. To ostaje na tom tvom nivou i nigde dalje. Ni do Nikolica, ni do Djindjica ili Seselja, ni do Josipovica, Kosorke (koja jos nije vratila oteti stan Srbinu), Putina ili Ahmedinedzada a najmanje do mene. Shvati da moras ziveti i umreti sa tom svojom sramotom. Ali sto pre ti dodje kraj pre ce Srbiji svanuti.

Pizda ko izda. Bilo i bice.

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pet kol 13, 2010 9:39 pm

BratSrbin je napisao/la:Ti bi da od tvog dezerterstva, izdaje, cvikanja i pizdisanja napravis propast sveta? Ne ide. To ostaje na tom tvom nivou i nigde dalje. Ni do Nikolica, ni do Djindjica ili Seselja, ni do Josipovica, Kosorke (koja jos nije vratila oteti stan Srbinu), Putina ili Ahmedinedzada a najmanje do mene. Shvati da moras ziveti i umreti sa tom svojom sramotom. Ali sto pre ti dodje kraj pre ce Srbiji svanuti.

Pizda ko izda. Bilo i bice.

Gde je razlika između nas dvojice po tvojim merilima, ti dezertirao pre dvadeset godina, ja rekao neću i gledao u oči i ne sećam se da sam osuđen od tvog ljubimca za to i ostao u Srbiji, ALO, ostao, a ti kidnu prvim vozom ili busom do Mađarske sve nogama u guzicu. Rekoh tvom ljubimcu neću u tvoj rat, u rat u kom ćeš ti i tvoji imati samo koristi i pljačku, a ja krv, zajebi, nema šanse. Pogledaj se u ogledalo, reci sebi da se razlikujemo, da si ti bolji od mene, jes da nisi ni ti bio u ratu, ali ti imaš objektivnih okolnosti, nisi bio tu, baš tada jebote, kako se potrefilo. Šta da ti napišem, pozdravi mi Marka, reci mu da više nema gajbica u Srbiji i dođi bre nekad kod nas izdajnika, osvedočenih i obeleženih, bez osude do duše, ali takvi smo. Skupi neku kintu, pa za šta radiš ako nemaš za avion, evo tih niskobudžetnih za gastose kao poručeni, pa o Božić ili srpku novu, svrati da nas pljuneš, nije niko odavno, evo od prilike petnaestak godina, dođi poseti grob ljubimca, ja bio na sahrani, nosio glogov kolac, bilo nas dosta i ne uhapsiše nas, kažu nemojte, dobio je svoje, dosta je. Stide se šta li,da nas pljunu, ali ti možeš, smeš, imaš pravo, moralno jebote, nisi kao mi, ja, ti si svetinja srpskog morala i patriotizma. Tačno, pizda ko izda, kao i pička ko pobegne. Ima jedna stvar, minorna, nisi bio i nisi ni sada u Srbiji. I ZATO JEDI GOVNA SMRADU JEDAN, MARŠ U RUPU ISPOD KAMENA I NE SERI ! BRE !!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  BratSrbin sub kol 14, 2010 6:32 pm

Miskec je napisao/la:Gde je razlika između nas dvojice po tvojim merilima, ti dezertirao pre dvadeset godina, ja rekao neću i gledao u oči i ne sećam se da sam osuđen od tvog ljubimca za to i ostao u Srbiji, ALO, ostao, a ti kidnu prvim vozom ili busom do Mađarske sve nogama u guzicu. Rekoh tvom ljubimcu neću u tvoj rat, u rat u kom ćeš ti i tvoji imati samo koristi i pljačku, a ja krv, zajebi, nema šanse. Pogledaj se u ogledalo, reci sebi da se razlikujemo, da si ti bolji od mene, jes da nisi ni ti bio u ratu, ali ti imaš objektivnih okolnosti, nisi bio tu, baš tada jebote, kako se potrefilo.

Ja sam se uredno prijavio vojnom odseku kod same namere da idem i neposredno pre odlaska. Dobio sam od njih sve papire kako valja i niko na ovome svetu ne moze da mi kaze da sam uradio bilo sta nezakonito. Osim tebe, dezertera sa iskrivljenim pogledom na stvarnost iliti picke izdajnicke.

Miskec je napisao/la:Skupi neku kintu, pa za šta radiš ako nemaš za avion, evo tih niskobudžetnih za gastose kao poručeni, pa o Božić ili srpku novu, svrati da nas pljuneš, nije niko odavno...

Nemam na sta ni pljuvacku da potrosim.

Miskec je napisao/la: I ZATO JEDI GOVNA SMRADU JEDAN, MARŠ U RUPU ISPOD KAMENA I NE SERI ! BRE !!

Kada bih govna jeo ti bi sigurno medju prvima bio pojeden, ne bi ovoliko dugo gadio Srbiju.

Govno čačnes a govno zasmrdi, jos jedna poslovica potvrdjena po milijarditi put. Ali ovo govno izuzetan smrad siri. Miskec, po smradu koji siris mora ti se priznati da si OGROMNO govno.

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec sub kol 14, 2010 6:43 pm

BratSrbin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Gde je razlika između nas dvojice po tvojim merilima, ti dezertirao pre dvadeset godina, ja rekao neću i gledao u oči i ne sećam se da sam osuđen od tvog ljubimca za to i ostao u Srbiji, ALO, ostao, a ti kidnu prvim vozom ili busom do Mađarske sve nogama u guzicu. Rekoh tvom ljubimcu neću u tvoj rat, u rat u kom ćeš ti i tvoji imati samo koristi i pljačku, a ja krv, zajebi, nema šanse. Pogledaj se u ogledalo, reci sebi da se razlikujemo, da si ti bolji od mene, jes da nisi ni ti bio u ratu, ali ti imaš objektivnih okolnosti, nisi bio tu, baš tada jebote, kako se potrefilo.

Ja sam se uredno prijavio vojnom odseku kod same namere da idem i neposredno pre odlaska. Dobio sam od njih sve papire kako valja i niko na ovome svetu ne moze da mi kaze da sam uradio bilo sta nezakonito. Osim tebe, dezertera sa iskrivljenim pogledom na stvarnost iliti picke izdajnicke.

Miskec je napisao/la:Skupi neku kintu, pa za šta radiš ako nemaš za avion, evo tih niskobudžetnih za gastose kao poručeni, pa o Božić ili srpku novu, svrati da nas pljuneš, nije niko odavno...

Nemam na sta ni pljuvacku da potrosim.

Miskec je napisao/la: I ZATO JEDI GOVNA SMRADU JEDAN, MARŠ U RUPU ISPOD KAMENA I NE SERI ! BRE !!

Kada bih govna jeo ti bi sigurno medju prvima bio pojeden, ne bi ovoliko dugo gadio Srbiju.

Govno čačnes a govno zasmrdi, jos jedna poslovica potvrdjena po milijarditi put. Ali ovo govno izuzetan smrad siri. Miskec, po smradu koji siris mora ti se priznati da si OGROMNO govno.

Uuuuu sada si me odvalio, pokopao si me, ovo prevazilazi moj vokabular, ne postoji način da ti odgovorim, ne barem tako prostački i lično. Eto, ja sam sve to što si napisao, dezerter, govno, najveće, e a možda sam i peder, ko zna, a možda i ustaša, balija, sve odjednom ali sam u Srbiji i onda i sada, nisam Zone pobegUlja, sa urednim papirima.
Dosta je bilo, šta će ti da se dopisuješ sa OGROMNIM govnetom, koje bi među prvima da pojedeš.
Sretno patrioto sa urednim papirima.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin sub kol 14, 2010 7:25 pm

jel se tako svađaju i u skupštini srbije? šešeljevci i tadićevci? Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec sub kol 14, 2010 7:49 pm

Admin je napisao/la:jel se tako svađaju i u skupštini srbije? šešeljevci i tadićevci? Laughing

Ma to ti je u domenu pluskvamperfekta, ali ima recidiva tipa:" Kad smo mi radili ovo, oni su radili ono, kad smo mi bili patriote, oni su bili izdajnici, špijuni, dezerterske pičke sa iskrivljenim pogledom na stvarnost i tako. Samo, verovatno i kod vas, najglasniji su oni koji, ne da nisu učestvovali, nego nisu ni bili u Srbiji. Razumem da me napadne neko ko je imao ispravne ciljeve, tamo ginu moji drugovi, bilo šta, ali da mi to radi neko ko ima uredne papire-kidnuo na vreme, e to ne ide. Piše čovek dezerter, jbt kako, pa nisam ni otišao, razumem da sam bio tamo pa bacio pušku i krenuo nazad, ali ovako, ne ide nikako. Još gore što nisu imali zakonskog osnova da nas osude, jer Srbija NIJE BILA U RATU, tražili smo da nas osude, bili bezobrazni, terali ih, ali ne vredi nema načina. I onda dođu takvi sa urednim papirima-kidnuli na vreme da me zajebavaju, da sam govno najsmrdljivije, hoće da me pojedu i tako to.
Vidi radikali odlaze u prošlost, njihov rejting je minoran, ne prelaze cenzus ni na lokalnim izborima, prošlo je vreme patriota, tipa:"Napred braćo ja za vama ili daleko od vas".
Mi ćemo Srbiju dovesti na svoje mesto koje joj geopolitički priridno pripada, mi žuta govna, najsmrdljivija i najveća, koje hoće da pojedu među prvima.
Ne bih više o ovome, zagrcnuće mi se patriota od punih usta.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin sub kol 14, 2010 8:10 pm

Miskec potpisujem. a donedavno su radikali bili najjača stranka u srbiji.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  laneSUBOTICA pon kol 16, 2010 7:59 pm

Možda ovo nema neke veze ali moram reći da se dobro sećam mobilizacije u Srbiji, iako sam onda imao samo 5 godina.. U Subotici je bilo podosta mobilizovanih za rat u Hrvatskoj, čak ima i spomenik žrtvama rata u centru grada (među kojima su osim Srba bili i Mađari i Bunjevci).. moj otac, inače Srbin, je bio smešten u kasarni nekoliko meseci ali nije išao u rat zbog viška kilograma Smile ali, pošto je radio na železnici, vozio je teretne vozove do Vinkovaca tokom rata (pošto promet robe nije smeo da stane) i doživeo dosta neprijatnosti od strane zenga, koji su ga pretresali od glave do pete svaki put na granici i zadržavali voz po 30-40 sati.. Takođe, moj ujak, inače Bunjevac, nikada nije mogao da prežali to što je bio u ratu, ne dugo posle Oluje je i umro od infarkta u svojoj 43. godini. Dobro se sećam i kraja rata, bio sam 3. razred, kada je u gotovo svako odeljenje u gradu bilo priklučeno 3-5 dece iz Krajine i BiH, kojima smo davali novac za užinu, sveske, knjige.. Većina su ih otišli u SAD, Kanadu, Australiju... Sećam se i rodbine iz Srba kod Knina, koji su bili smešteni 4-5 godina u oronulim prihvatilištima u gradu.. mnogo žalosti je bilo tada, inflacija, rat, kriza, nemaština... većina nije imala za hleb a pojedinci su preko noći postali milioneri...
Bombardovanje 1999. je za mene bilo traumatično. Kad god sam čuo sirene i bombardere, tresao sem se kao prut.
Poenta priče je da nije umesno prepirati se oko nečega što se ne može promeniti.. Oluja je bila strašno i traumatično iskustvo za mnoge, ne sme se dolivati ulje na vatru..

Poz

laneSUBOTICA

Broj postova : 1
Points : 25116
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  croking pon kol 16, 2010 8:23 pm

.. Oluja je bila strašno i traumatično iskustvo za mnoge, ne sme se dolivati ulje na vatru..

Pogotovo je bilo traumatično vrijeme prije Oluje za nekoliko miljuna Hrvata koji su se skrivali za vrijeme zračnih opasnosti,za vrijeme raketiranja,za vrijeme klanja od strane kojekakvih Srbenda,tipa "Arkan".Međutim to sve pada u zaborav a u prvi plan dolazi par ubijenih baba za vrijeme Oluje!?Srbi nisu protjerani nego su iselili i većina njih je naselila Republiku Srpsku.Dok su Hrvati iz Posavine naselili Hrvatsku.Može se to nazvati političkom razmjenom. ljudi.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pon kol 16, 2010 8:59 pm

croking, ili ne želiš ili nećeš da shvatiš suštinu, zbog tih par ubijenih baba, kako sarkastično pišeš, Gotovina će ležati u zatvoru, decenijama. Mada neće biti da je baš tako, vezano za babe. Sve je to u vezi sa vašom tezom da su svi Srbi krivi zato što postoje i poistovetili ih sa nekoliko bitangi, koji su iz tog rata izvukli ogoromnu ličnu korist, kao i kod vas.Tužno je što u skoro svakom tekstu dodirnete traktorijadu, a dobro znaš šta su zenge radili po Kninu i okolini, jeste ubijali su babe, ali zato što su samo one ostale, jer bi svi bili ubijeni.
Ja sam o Arkanu pisao ovde dosta, nije teško shvatiti da je bio patriota do poslednje kinte.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  s78zr uto kol 17, 2010 11:22 am

croking je napisao/la:.. Oluja je bila strašno i traumatično iskustvo za mnoge, ne sme se dolivati ulje na vatru..

Pogotovo je bilo traumatično vrijeme prije Oluje za nekoliko miljuna Hrvata koji su se skrivali za vrijeme zračnih opasnosti,za vrijeme raketiranja,za vrijeme klanja od strane kojekakvih Srbenda,tipa "Arkan".Međutim to sve pada u zaborav a u prvi plan dolazi par ubijenih baba za vrijeme Oluje!?Srbi nisu protjerani nego su iselili i većina njih je naselila Republiku Srpsku.Dok su Hrvati iz Posavine naselili Hrvatsku.Može se to nazvati političkom razmjenom. ljudi.
Ja tebe ne razumem.Stvarno te pale sve ove price oko rata?Zasto prica ne moze da se zavrsi sa "uzajamnim ispricavanjem naokolo?"Ja imam svoju toriju.Fali vam vise s.eksa i da vas neko voli u privatnom zivotu,jer ljudi koji su s.exualno i emotivno ispunjeni ne mogu da pisu ovako i/ili slicno.
Ako ne mozete da ostavite proslost iza sebe-to je slucaj za eksperte.
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  s78zr uto kol 17, 2010 11:37 am

Boky je napisao/la:
s78zr je napisao/la:
Admin je napisao/la:Akcija oluja je bila nužno potrebna jer su srbi odbili plan mirne reintegracije. Akcija je odlično provedena uz mali broj žrtava. počinjeni su neki zločini zbog kojih se sudi Gotovini, Čermaku i Markaču. Famam o prekomjernom granatiranju knina je izmišljena jer je moj stari bio u kninu 7 dana nakon oluje i niti jedna kuća nije bila srušena. ali gorjele su kuće od drniša prema kninu i za to je odgovoran čermak jer je on bio upravitelj knina. Srbi da su se 90' borili za svoja prava demokratskim sredstvima sigurno bi postigli određeni stupanj autonomije, ali su ih vodili luđaci poput Martića i Babića.

lol..lol..ja sam dosla ovde da izvidim situaciju,jer mi se ide u Hrvatsku na more..i kako stvari stoje necu ja jos tamo...

Ne mogu da verujem.Znaci,ne mogu da verujem.
Citam vas i ne mogu da prestanem da se gadim.
Muka mi je od ovih seljackih prica.Oluja je opravdana?Kao I Srebrenica?
Srbi i Hrvati jos nisu culi da je rat zavrsen?
Nijedna akcija,kao ni sam rat u bivsoj Jugi nemaju opravdanje,a ni pokrice.The end story.
Sta je ovo?Ne razumem...jedan zlocin je opravdan,jedan neopravdan?Da, kao ti ces sad da mi drzis slovo o broju zrtava i slicno-ne gutam ta s.ranja.Da ti neko ubije babu,tebi bi ona bila vredna kao i x zrtava u Srebrenici.Ovo je jako lepo-prosto super-Hrvati su verovatno ponosni na ovog idiota koji je stavio bombu u auto sa srpskim tablicama...seljacine,seljaci,prostaci..to je sve sto ja imam da kazem za ovakve osobe,bolesnici.To je za psihijatriju.Nema veze da li je Srbin ili Hrvat ili Svedjanin...aman ljudi sta je sa vama?hahaha...
http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/74713/Zabranjeno-kupanje-Srbima-cetnicima-i-psima
i cant believe:lol:
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  SPIKER sri kol 18, 2010 8:58 pm

Koliko vidim, srbi uporno niječu svoju odgovornost počimanjem rata i zločinima kao u Vukovaru ili Škabrnji i druga mjesta. I kada su se kolone izbjeglica kretale prema Zagrebu a mladići bez oružja, tek mobilizirani, kretali prema bojišnici. I rečeno im je; oružje vas čeka na liniji. I ginulo se. Nije to bila organizirana, obučena vojska. A onda srbi požanju oluju nakon pet godina i još se čude "Pa ko nas bre zavadi*?".

SPIKER

Broj postova : 12
Points : 25122
Join date : 17.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec sri kol 18, 2010 9:25 pm

SPIKER je napisao/la:Koliko vidim, srbi uporno niječu svoju odgovornost počimanjem rata i zločinima kao u Vukovaru ili Škabrnji i druga mjesta. I kada su se kolone izbjeglica kretale prema Zagrebu a mladići bez oružja, tek mobilizirani, kretali prema bojišnici. I rečeno im je; oružje vas čeka na liniji. I ginulo se. Nije to bila organizirana, obučena vojska. A onda srbi požanju oluju nakon pet godina i još se čude "Pa ko nas bre zavadi*?".

Koji bre Srbi, misliš na mene, ma jebi se, razumeš. Samo zato što sam Srbin treba da imam nekakav osećaj krivice, ma evo sve se češem zbog toga, te fore o kolektivnoj krivici propagirajte među vama. Niti sam učestvovao u ratu niti imam osećaj krivice zbog drugih. Zabole me baš, a da mi je žao svih žrtava, naravno da jeste i samo to.
Uopšte me ne zanima da li nas je i ko zavadio, o tome ne razmišljam, mene nije niko ni sa kim, imam svoje prijatelje i kumove u Hrvatskoj od davnina i čuvamo se, a sve te fore koje ovde patetično prosipaš, možeš po sebi, ja mogu svakog pogledati u oči. Kao što i jesam kada sam zadnji put pre par meseci bio u Zagrebu kod kuma Nedeljka, isti takav sličan kao croking i ti mi nadmeno laprda o nekakvoj krivici svih Srba, zamolio sam kuma da me ne brani mogu sam. Pitam ga koji problem ima u vezi sa mnom, kaže da nema sa mnom već sa Srbima, pa ja sam Srbin i šta to imaš da čujem, pa znaš vi ovo, ono svi u rat, trte, mrte. Napušio sam ga normalno i pitao gde je mene video u ratu, kaže pa nije to baš tako, to su Milošević, Šešelj, Arkan. Dobro i gde sam opet tu ja, pa oni su Srbi. Onda je i njemu bilo jasno da laprda, pa smo popili, on skivi ja đus i pričali kao normalni ljudi.
Zato se još jednom jebi sa tom kolektivnom krivicom, razumeš, kaj ne?
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec sri kol 18, 2010 9:39 pm

Izvini na ovakvom prostačkom pisanju, ali iznervirao si me tom kolektivnom zezancijom. Nije opravdanje, ali šta sada da radim, napisano se ne može obrisati, pogotovo ako si već pročitao.
Jednostavno ne priznajem nešto što nisam uradio, moje "ratovanje" počinje i završava za kompjuterom, ja sam stručnjak u vazduhoplovstvu, planeta mi je mala a treba da se pravdam zbog jebene Šešeljeve granice Kralobag-Karlovac-Virovitica i valjda Ogulin, ma znaš koliko me zabole za te budalaštine?
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  croking sri kol 18, 2010 10:25 pm

Miskec je napisao/la:Izvini na ovakvom prostačkom pisanju, ali iznervirao si me tom kolektivnom zezancijom. Nije opravdanje, ali šta sada da radim, napisano se ne može obrisati, pogotovo ako si već pročitao.
Jednostavno ne priznajem nešto što nisam uradio, moje "ratovanje" počinje i završava za kompjuterom, ja sam stručnjak u vazduhoplovstvu, planeta mi je mala a treba da se pravdam zbog jebene Šešeljeve granice Kralobag-Karlovac-Virovitica i valjda Ogulin, ma znaš koliko me zabole za te budalaštine?

Pa šta onda dolaziš na te teme?Ako te toliko živciraju?Trkeljaš.91 ste svi već vidjeli Veliku Srbiju,(možda ne ti ali 95% Srba) i sad kao nitko nije za ništa kriv,kriv je Slobi i Šešelj,ostali dobrovoljci koji su došli klat po Hrvatskoj,su samo mjesečarili,ne treba im zamjeriti.Logori u Srbiji?Ma ajmo to zaboraviti,kao da ih nije ni bilo!I ajmo se još Srbima ispričat,ipak su oni propatili.Tipčna,srpska spika.











Hrvatslkoj
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec sri kol 18, 2010 10:34 pm

croking je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Izvini na ovakvom prostačkom pisanju, ali iznervirao si me tom kolektivnom zezancijom. Nije opravdanje, ali šta sada da radim, napisano se ne može obrisati, pogotovo ako si već pročitao.
Jednostavno ne priznajem nešto što nisam uradio, moje "ratovanje" počinje i završava za kompjuterom, ja sam stručnjak u vazduhoplovstvu, planeta mi je mala a treba da se pravdam zbog jebene Šešeljeve granice Kralobag-Karlovac-Virovitica i valjda Ogulin, ma znaš koliko me zabole za te budalaštine?

Pa šta onda dolaziš na te teme?Ako te toliko živciraju?Trkeljaš.91 ste svi već vidjeli Veliku Srbiju,(možda ne ti ali 95% Srba) i sad kao nitko nije za ništa kriv,kriv je Slobi i Šešelj,ostali dobrovoljci koji su došli klat po Hrvatskoj,su samo mjesečarili,ne treba im zamjeriti.Logori u Srbiji?Ma ajmo to zaboraviti,kao da ih nije ni bilo!I ajmo se još Srbima ispričat,ipak su oni propatili.Tipčna,srpska spika.

Hrvatslkoj

Pokušavam da nađem i ne ide, nigde ne vidim da se ti spominješ u mom tekstu. Šta ti to govori? Da si hronični KRETEN.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 3 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.