Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
15. obljetnica Oluje - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

15. obljetnica Oluje

+10
Boky
s78zr
mika38
BratSrbin
lilly
kutuzov
cussler
Miskec
Il-Dottore
Admin
14 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  kutuzov čet kol 05, 2010 5:17 pm

Admin je napisao/la:
kutuzov je napisao/la:Za mene osobno kao Hrvatskog dragovoljca 91 sama akcija Oluja i njeno obilježavanje je sprdnja da ne može bit gora.Veličaju ju samo oni koji pravog rata nisu niti osjetili.Prvo nisu naišli na nikakav otpor ,jer su svi koji koji su imalo bili sposobni za rat (srbi)zbrisali i ostavili samo nekolicinu "specijalaca"od 70 godina za obranu.Kakva je to veličanstvena akcija kad se ni dan danas ne zna točan broj poginulih Hrvatskih vojnika.Po svakoj logici ratovanja napad na neprijateljske redove zahtjeva žrtve u odnosu minimum 5:1.Kako objasniti da se ne zna točan broj žrtava?Nikao jer ih nije niti bilo. Što se zločina u toj akciji tiče ,sve mi liči na priču s otoka Brača .Tamo postoji Lovačko društvo koje odlazi u lov i pošto na Braču ima malo divljači u većini slučajeva se vračaju kući bez ulova pa onako ljuti ,pijani i frustrirani pucaju na mačke koje su na tom otoku usput rečeno ugrožena vrsta.

pa to se može lako utvrditi broj poginulih pozivom njihovim obiteljima da jave da im je netko poginuo u oluji. srbi su sami pobjegli, jedino je pred petrinjom bilo problema kad je Basarac smijenjen.
15 godina je prošlo i nitko ne reagira.Kao što i napisah u prethodnom postu ,to je bila mirna reintegracija samo s upotrebom oružja od strane pijanih gardijaša.I ti pijani pojedinci su iskoristili situaciju i napravili pljačku i zločin za koji odgovaraju generali.U cijeloj toj prići jedino mi je Gotovine žao.
kutuzov
kutuzov

Broj postova : 3
Points : 25173
Join date : 05.08.2010
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin čet kol 05, 2010 5:25 pm

Profesionalni vojnici došli iz JNA ili legije stranaca kao Gotovina nikad nisu imali veze sa zločinima. zločine su činili psi rata i general konobari.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  kutuzov čet kol 05, 2010 5:31 pm

Admin je napisao/la:Profesionalni vojnici došli iz JNA ili legije stranaca kao Gotovina nikad nisu imali veze sa zločinima. zločine su činili psi rata i general konobari.
Tako je.To se upravo kao i moja priča s otoka Braća.
kutuzov
kutuzov

Broj postova : 3
Points : 25173
Join date : 05.08.2010
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  lilly čet kol 05, 2010 5:39 pm

Admin je napisao/la:Profesionalni vojnici došli iz JNA ili legije stranaca kao Gotovina nikad nisu imali veze sa zločinima. zločine su činili psi rata i general konobari.
ali bi, nažalost, Ante vrlo lako moga platiti njihove zločine
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin čet kol 05, 2010 5:55 pm

lilly je napisao/la:
Admin je napisao/la:Profesionalni vojnici došli iz JNA ili legije stranaca kao Gotovina nikad nisu imali veze sa zločinima. zločine su činili psi rata i general konobari.
ali bi, nažalost, Ante vrlo lako moga platiti njihove zločine

Čermaka bi trebalo kazniti ako išta drugo onda zbog ratnog profiterstva, on je multimilijunaš a država mu plaća obranu!

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec čet kol 05, 2010 8:24 pm

Najgore je što su mnogi Srbi iz te bežanije izvukli korist, pa da li je normalno, da se onima u koloni koji više nisu imali kapi goriva, naplaćuje do poslednje kinte desetak litara, kožu su im skidali s leđa "patriote". Bilo je strašno za gledati, a TV je to prikazivala kao ekskluzivni film. Užas!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin čet kol 05, 2010 8:30 pm

Miskec je napisao/la:Najgore je što su mnogi Srbi iz te bežanije izvukli korist, pa da li je normalno, da se onima u koloni koji više nisu imali kapi goriva, naplaćuje do poslednje kinte desetak litara, kožu su im skidali s leđa "patriote". Bilo je strašno za gledati, a TV je to prikazivala kao ekskluzivni film. Užas!!

prestzrašno je to što rat dolazi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec čet kol 05, 2010 8:36 pm

prestzrašno je to što rat dolazi.

Šta ti sad pa to znači, kakav to rat dolazi? Zar opet u zatvor zato što neću pušku, e neću ovaj put nema šanse, idem preko, makar za mene uvek ima posla. Bez problema i u vašoj avio komapniji mogu da radim i još da budu sretni što me imaju.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin čet kol 05, 2010 8:46 pm

Miskec je napisao/la:prestzrašno je to što rat dolazi.

Šta ti sad pa to znači, kakav to rat dolazi? Zar opet u zatvor zato što neću pušku, e neću ovaj put nema šanse, idem preko, makar za mene uvek ima posla. Bez problema i u vašoj avio komapniji mogu da radim i još da budu sretni što me imaju.

zašto nisi 91' otišao u inozemstvo?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec čet kol 05, 2010 9:53 pm

Jbg, nije bilo ni pomena o mobilizaciji, a pogotovo prinudnoj, samo su dolazili na vrata i kupili, kao gestapo u drugom svetskom. Bilo je jako teško za sposobne za pušku izaći iz Srbije, tada se nije moglo ni preko CG Ja kao i Balašević:" Vi ste mobilisani krenite sa nama u kasarnu". Pitam zašto, kaže:" Pa rat je"! Kako rat kada je Milošević neko veče rekao da Srbija nije u ratu? Kaže oficir:" Polazi ili dolazi marica po tebe"" Čekam je, samo napred i dočekam je, bio sam u Padinskoj Skeli, odvojeni od robijaša, ali su ih terali da nas pljuju, da nas zovu izdajnicima, stranim špijunima. S vremena na vreme nas pitaju da li smo se predomislili, pa pošto su videli da nema vajde, pustili nas. Onda su počeli problemi na poslu, odjednom sam na plaćenom, pa na neplaćenom odsustvu, pa više nema potrebe za mojim profilom i tako. Nekako sam preživeo, radio i izdržavao se tako što sam držao časove deci iz engleskog i matematike. Kada danas pitam oficira koji me je privodio, (živi u blizini) zašto je to radio, kaže klasičnu priču:"Jbg, tako je bilo vreme, moralo se". Ma šta se moralo magarčino oficirska, kako ja nisam morao, kaže:"Pa imam porodicu, kako bih drugačije"? Pa šta ja imam govedo oficirsko, majmune? Kaže:" Nemoj pusti, tvoji su na vlasti, sve su ti vratili". Ne mogu da verujem, morao sam da mu opsujem majku komunističku i brozovsku, nije ni trepnuo
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin čet kol 05, 2010 10:35 pm

Miskec je napisao/la:Jbg, nije bilo ni pomena o mobilizaciji, a pogotovo prinudnoj, samo su dolazili na vrata i kupili, kao gestapo u drugom svetskom. Bilo je jako teško za sposobne za pušku izaći iz Srbije, tada se nije moglo ni preko CG Ja kao i Balašević:" Vi ste mobilisani krenite sa nama u kasarnu". Pitam zašto, kaže:" Pa rat je"! Kako rat kada je Milošević neko veče rekao da Srbija nije u ratu? Kaže oficir:" Polazi ili dolazi marica po tebe"" Čekam je, samo napred i dočekam je, bio sam u Padinskoj Skeli, odvojeni od robijaša, ali su ih terali da nas pljuju, da nas zovu izdajnicima, stranim špijunima. S vremena na vreme nas pitaju da li smo se predomislili, pa pošto su videli da nema vajde, pustili nas. Onda su počeli problemi na poslu, odjednom sam na plaćenom, pa na neplaćenom odsustvu, pa više nema potrebe za mojim profilom i tako. Nekako sam preživeo, radio i izdržavao se tako što sam držao časove deci iz engleskog i matematike. Kada danas pitam oficira koji me je privodio, (živi u blizini) zašto je to radio, kaže klasičnu priču:"Jbg, tako je bilo vreme, moralo se". Ma šta se moralo magarčino oficirska, kako ja nisam morao, kaže:"Pa imam porodicu, kako bih drugačije"? Pa šta ja imam govedo oficirsko, majmune? Kaže:" Nemoj pusti, tvoji su na vlasti, sve su ti vratili". Ne mogu da verujem, morao sam da mu opsujem majku komunističku i brozovsku, nije ni trepnuo

Takvi su oficiri. Ako se sjećaš generala Rašete (zapovjednik 5. vojne oblasti) koji je bio pregovarač JNA s hrvatskom vladom kako je ledenog lica govorio da JNA ne napada hrvatsku. A danas traži hrvatsku putovnicu, ali je dobio dvaput odbijenicu. takvi su ti oficiri, profesionalna deformacija.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pet kol 06, 2010 6:33 am

Osam godina brifovanja, što srednje vojne, što akademije, naučeno to da postupa po naređenju, ne uključujući mozak o opravdanosti, bez imalo ponosa i ljudskih osećanja. Zato što je sasvim normalno da oficir bude kamenog lica i bez prava na sopstveno mišljenje.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin pet kol 06, 2010 8:20 am

Miskec je napisao/la:Osam godina brifovanja, što srednje vojne, što akademije, naučeno to da postupa po naređenju, ne uključujući mozak o opravdanosti, bez imalo ponosa i ljudskih osećanja. Zato što je sasvim normalno da oficir bude kamenog lica i bez prava na sopstveno mišljenje.

takvi su svugdje u svijetu!

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  BratSrbin pon kol 09, 2010 1:49 am

Miskec je napisao/la:Osam godina brifovanja, što srednje vojne, što akademije, naučeno to da postupa po naređenju, ne uključujući mozak o opravdanosti, bez imalo ponosa i ljudskih osećanja. Zato što je sasvim normalno da oficir bude kamenog lica i bez prava na sopstveno mišljenje.

Zar ne možeš da shvatiš da si ti ovde prekršio zakon a ne ovaj oficir? Da je tvoja krivica u pitanju a ne njegova?
Sreća tvoja da nisi naišao na nekog poput mene pa da ti više nikad ne padne na pamet da lupetataš koještarije. Pogotovo da psuješ.

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pon kol 09, 2010 6:43 am

BratSrbin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Osam godina brifovanja, što srednje vojne, što akademije, naučeno to da postupa po naređenju, ne uključujući mozak o opravdanosti, bez imalo ponosa i ljudskih osećanja. Zato što je sasvim normalno da oficir bude kamenog lica i bez prava na sopstveno mišljenje.

Zar ne možeš da shvatiš da si ti ovde prekršio zakon a ne ovaj oficir? Da je tvoja krivica u pitanju a ne njegova?
Sreća tvoja da nisi naišao na nekog poput mene pa da ti više nikad ne padne na pamet da lupetataš koještarije. Pogotovo da psuješ.

Koji zakon, na koji se pozivaš, možda na onaj u kom su svi regruti isti, ili skoro isti, pa sin predsednika Srbije nikako da dobije poziv za vojsku, a ja treba da ostavim porodicu i odem u rat koji Srbija zvanično nikada nije vodila?. Baš volim takve koji bi mi hebali mater, ali nikako da naletim na njih. Vrati se u istoriju, idi u Požarevac pa evociraj "slavne dane" Miloševića, skako se obogatiti akuplajnjem gajbica kao njegovog prestolonaslednik, zatim Arkana, Šešešlja i ostalih "srpskih junaka", neka ti priča Arkan pošto košta oslobađanje sela u Slavoniji po komadu. Brate Srbine!!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  BratSrbin pon kol 09, 2010 9:26 am

Miskec je napisao/la:Koji zakon, na koji se pozivaš, možda na onaj u kom su svi regruti isti, ili skoro isti, pa sin predsednika Srbije nikako da dobije poziv za vojsku, a ja treba da ostavim porodicu i odem u rat koji Srbija zvanično nikada nije vodila?. Baš volim takve koji bi mi hebali mater, ali nikako da naletim na njih. Vrati se u istoriju, idi u Požarevac pa evociraj "slavne dane" Miloševića, skako se obogatiti akuplajnjem gajbica kao njegovog prestolonaslednik, zatim Arkana, Šešešlja i ostalih "srpskih junaka", neka ti priča Arkan pošto košta oslobađanje sela u Slavoniji po komadu. Brate Srbine!!!

Zar misliš da će ti pominjanje Miloševića, Arkana i Šešelja pomoći da sa sebe skineš žig pobegulje? Onoga koji je prekršio ljudskost, moral i zakon? Sramno. Ja takvima samo kažem - "Fuuuuj!" Ponekad i "Pljuc."

Nisi vredan dalje diskusije.

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 10:09 am

BratSrbin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Koji zakon, na koji se pozivaš, možda na onaj u kom su svi regruti isti, ili skoro isti, pa sin predsednika Srbije nikako da dobije poziv za vojsku, a ja treba da ostavim porodicu i odem u rat koji Srbija zvanično nikada nije vodila?. Baš volim takve koji bi mi hebali mater, ali nikako da naletim na njih. Vrati se u istoriju, idi u Požarevac pa evociraj "slavne dane" Miloševića, skako se obogatiti akuplajnjem gajbica kao njegovog prestolonaslednik, zatim Arkana, Šešešlja i ostalih "srpskih junaka", neka ti priča Arkan pošto košta oslobađanje sela u Slavoniji po komadu. Brate Srbine!!!

Zar misliš da će ti pominjanje Miloševića, Arkana i Šešelja pomoći da sa sebe skineš žig pobegulje? Onoga koji je prekršio ljudskost, moral i zakon? Sramno. Ja takvima samo kažem - "Fuuuuj!" Ponekad i "Pljuc."

Nisi vredan dalje diskusije.

pa kako srbin može tako pljuvati srbina? Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  BratSrbin pon kol 09, 2010 10:32 am

Admin je napisao/la:pa kako srbin može tako pljuvati srbina? Laughing

Ne, gospodine. Ja pljujem na hulju koja hoće od nečoveštva da napravi bogougodno delo. Pljujem na ljude koji se za svoje idiotluke vade na ponašanje drugih. Niko (me, te) se ne može nabrukati dok se sam ne obruka.

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pon kol 09, 2010 10:42 am

BratSrbin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Koji zakon, na koji se pozivaš, možda na onaj u kom su svi regruti isti, ili skoro isti, pa sin predsednika Srbije nikako da dobije poziv za vojsku, a ja treba da ostavim porodicu i odem u rat koji Srbija zvanično nikada nije vodila?. Baš volim takve koji bi mi hebali mater, ali nikako da naletim na njih. Vrati se u istoriju, idi u Požarevac pa evociraj "slavne dane" Miloševića, skako se obogatiti akuplajnjem gajbica kao njegovog prestolonaslednik, zatim Arkana, Šešešlja i ostalih "srpskih junaka", neka ti priča Arkan pošto košta oslobađanje sela u Slavoniji po komadu. Brate Srbine!!!

Zar misliš da će ti pominjanje Miloševića, Arkana i Šešelja pomoći da sa sebe skineš žig pobegulje? Onoga koji je prekršio ljudskost, moral i zakon? Sramno. Ja takvima samo kažem - "Fuuuuj!" Ponekad i "Pljuc."

Nisi vredan dalje diskusije.

Zaboravio sa Marka, nekako njega stalno preskačete, pa ako sam sve to kako si me nazvao, onda sam ni manje ni više nego on, s tim što je on još i diler, droge, cigareta, alkohola, nafte i svega ostalog zbog čega nije hteo ili imao vremena da bude patriota, makar kao ti. Ja sam svojoj Srbiji svakako više doprineo od takvih kao što si ti, time što sam se školovao o svom trošku i postao priznati stručnjak u sferi koja je daleko do tvog poimanja znanja i vrednosti. Takvi kao ti kojima je okvir demokratije, patriotizma metak i nož su nas i doveli tu gde jesmo. Ali mi žuti ćemo je vratiti tamo gde je Srbiji prirodno, privredno, tehnološki i na svaki drugi način mesto. Voleo ti to ili ne. Uzmi nauči neki zanat, radi nešto skini se sa grbače roditelja i mene kao poreznika, muka mi je od vas neradnika i samozvanih patriota na čelu sa neobaveštenim mongoloidnim mutantom, pudlicama Nikolićem i Vučićem, njihovim tatom, naučno dokazanim Srbinom Šeršeljom i svima onima kje vodi parola:"Što gore, to bolje". Po vas "patriote". Brate Srbine.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  mika38 pon kol 09, 2010 10:52 am

Miskec, hvala na iskrenosti!
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 11:01 am

mika38 je napisao/la:Miskec, hvala na iskrenosti!

većina u srbiji su normalni i dragi ljudi koje sam upoznao kad sam bio u beogradu, radikala imaš svugdje.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  mika38 pon kol 09, 2010 11:22 am

Nije problem Beograd, večina je normalnih. Već je problem sve osim Beograda.
A sad moram ići raditi, jer bogu hvala još radim Very Happy
Bok i do skorog viđenja.
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 11:24 am

mika38 je napisao/la:Nije problem Beograd, večina je normalnih. Već je problem sve osim Beograda.

Nije, Vojvodina je isto super, bio tamo nekoliko puta i super se proveo.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Miskec pon kol 09, 2010 12:07 pm

Admin je napisao/la:
mika38 je napisao/la:Nije problem Beograd, večina je normalnih. Već je problem sve osim Beograda.

Nije, Vojvodina je isto super, bio tamo nekoliko puta i super se proveo.

Nigde nije problem, pojave se ovako hrabre patriote, ali smo na internetu, samozvani psi rata, koji su prošli sva bojišta, bili rame iz rame i Arkanu, i tigrovima, i Mladiću, samo niko ih ne zna. Za kafanskim stolom su svi bili tigrovi, vukovi, mada uglavno ovce.
Ne bojte se ovakvih, kevću ispred ogledala ili na nekom forumu, sretni kako su nekom hebali kevu i baš ga odvalili.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 12:26 pm

Miskec je napisao/la:
Admin je napisao/la:
mika38 je napisao/la:Nije problem Beograd, večina je normalnih. Već je problem sve osim Beograda.

Nije, Vojvodina je isto super, bio tamo nekoliko puta i super se proveo.

Nigde nije problem, pojave se ovako hrabre patriote, ali smo na internetu, samozvani psi rata, koji su prošli sva bojišta, bili rame iz rame i Arkanu, i tigrovima, i Mladiću, samo niko ih ne zna. Za kafanskim stolom su svi bili tigrovi, vukovi, mada uglavno ovce.
Ne bojte se ovakvih, kevću ispred ogledala ili na nekom forumu, sretni kako su nekom hebali kevu i baš ga odvalili.

isto kao i kod nas. mi to zovemo munchenska brigada.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

15. obljetnica Oluje - Page 2 Empty Re: 15. obljetnica Oluje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.