Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

+4
silver fox
lavica
sirena
Admin
8 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Da li ste za mogućnost projene nickova na forumu?

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_vote_lcap43%Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_vote_lcap57%Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
 
Ukupno glasova : 7
 
 
Poll closed

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena sri sij 12, 2011 11:08 am

VESS DI SI, KAJ JOŠ NISI OZDRAVILA ILI SE NEĆEŠ S NAMA DRUŽIT?????

scratch flower sunny Question
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena sri sij 12, 2011 11:12 am

Čuj Lijo daj budi tak dobar pa mi objasni kaj su to "bolje greške" ili sam pak krivo prevela već sam ti rekla da ja kao i svaka žena znam pričat oš engleski, oš meksički al kad treba nekaj prevest baš i nisam neki stručnjak , ja ti to onak od oka, ko i kad letimično pročitam kad puno pišete. Embarassed
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox sri sij 12, 2011 8:07 pm

ja ti baš i nisam umjetnička duša al sam zato prihvačen i uzduž i popreko.
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 676bc13d094ff57799c706ccc6e256ea

na čitat letimično bez padobrana.
jer ko visoko leti - najebal je kad mu se zgase motori.



Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Smilie-gross_353Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 AddEmoticons04272
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  ajasofia uto sij 18, 2011 9:00 am

Admin je napisao/la:ma najbolja je zeka peka, ali ima i ozbiljnih tema. a ti lavice nemoraš mijenjati nick ja ću ti ga promijeniti ako hoćepš da ne otvaraš novi account, samo za tebe.
oprosti admine tek sada sam pročitala ovu tvoju ponudu...evo prihvaćam pa te molim da umjesto ajasofije bude edina ... ajasofiju završavamo sa ovom molbom...unaprijed hvala i moram priznati da mi malo nedostaješ....ma zbog onog komentara sa plastičnom ambalažom si mi simpatičan...no da li mogu staviti novu šifru jer želim da ju nitko nezna pa čak ni ti ?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena sri sij 19, 2011 9:03 am

ajasofia je napisao/la:..no da li mogu staviti novu šifru jer želim da ju nitko nezna pa čak ni ti ?

A ženo božja prestani s tim šiframa i sranjima da možeš raditi gluposti,pa sama si rekla da ti je muž neki kompjuteraš stoga, ako bu htio da ti pronađe šifru bude ju i pronašao.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  lavica sri sij 19, 2011 12:29 pm

sirena je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:..no da li mogu staviti novu šifru jer želim da ju nitko nezna pa čak ni ti ?

A ženo božja prestani s tim šiframa i sranjima da možeš raditi gluposti,pa sama si rekla da ti je muž neki kompjuteraš stoga, ako bu htio da ti pronađe šifru bude ju i pronašao.

ok.prestajem. Sad
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  vess sri sij 19, 2011 1:30 pm

Slažem se da je važno svoju šifru držati u tajnosti. Ne vjerujem da će ti se muž truditi otkrit password, pa valjda ima pametnijeg posla.

Nego, što ti ne bi samo promijenila šifru kao ajasofija? To se može, mislim, normalno u profilu.

PS Sad vidim da lavica ima negativnu reputaciju - 33. Ma tko mi može objasniti točno tu problematiku i metodologiju reputacija? Nisam znala da ima i negativnih, već sam mislila da je reputacija sama po sebi negativna. A možda sam u krivu?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena sri sij 19, 2011 2:06 pm

vess je napisao/la:
PS Sad vidim da lavica ima negativnu reputaciju - 33. Ma tko mi može objasniti točno tu problematiku i metodologiju reputacija? Nisam znala da ima i negativnih, već sam mislila da je reputacija sama po sebi negativna. A možda sam u krivu?

A draga moja nisi ti pratila sve... napisala je ajasofija da je ona lavica pa kad namelje preveć gluposti ili je prođe pms sama sebi daje minuse.
A meni se sviđa kad imam mogućnost dati onome plus u smislu da se u potpunosti slažem s komentarom kaj je napisan, na taj način se ne ponavlja jedno teisto,ko kak si i ti pedložila da ne kvotamo ako smo odmah iza onoga tko je nekaj komentiral.Eto svaki put škicnem i sjetim se tvojeg prijedloga.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty bok cure

Postaj  lavica sri sij 19, 2011 3:21 pm

nou gilti. Very Happy
bok curke kako ste vi nama? Very Happy
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 3 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.