Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

+4
silver fox
lavica
sirena
Admin
8 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Da li ste za mogućnost projene nickova na forumu?

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_vote_lcap43%Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_vote_lcap57%Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
 
Ukupno glasova : 7
 
 
Poll closed

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  Admin čet sij 06, 2011 11:38 am

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:

ti najviše voliš jesti zabranjeno voće, posebno ono koje je ukusno. Very Happy

kaj je - je! uvijek je bilo i više nek ukusno.
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Smilie-gross_300

al kaj se tiče zabranjenog - niko se nije branil već napadal ( žestoko ).

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 AddEmoticons04235

bolje nemoj jer ćeš dobiti istočni grijeh. Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 11:52 am

Admin je napisao/la:
bolje nemoj jer ćeš dobiti istočni grijeh. Very Happy

opa! vidim da baš vjerski i nisi naukovan.pa da pojasnimo :

istočni grijeh - dobio ime ne po tome jer je došel s istoka već je
- istočen rođenjem od adama i eve .
tj. kad su pojeli jabuku dobili su moč spoznaje između dobra i zla i ta moč spoznaje je u svakom od rođenja.

eeeeeee admine moj admine horvatska 98% katolička i ti bi dobil izbore a nisi informiran ni o osnovnim spoznajama. cccc...

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 15_9_29
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  Admin čet sij 06, 2011 12:04 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
bolje nemoj jer ćeš dobiti istočni grijeh. Very Happy

opa! vidim da baš vjerski i nisi naukovan.pa da pojasnimo :

istočni grijeh - dobio ime ne po tome jer je došel s istoka već je
- istočen rođenjem od adama i eve .
tj. kad su pojeli jabuku dobili su moč spoznaje između dobra i zla i ta moč spoznaje je u svakom od rođenja.

eeeeeee admine moj admine horvatska 98% katolička i ti bi dobil izbore a nisi informiran ni o osnovnim spoznajama. cccc...

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 15_9_29


sav grijeh i sve zlo je došlo s istoka Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 1:22 pm

Admin je napisao/la:
sav grijeh i sve zlo je došlo s istoka Laughing

ajoj,ajoj,ajoj...
ni povjest nam nejde . ccc

zemlje zapada su bile te koje su kolonijalizirale sav ostatak slabijih na svim kontinentima.
zapraf rade to i dan danas, sam kroz kapital u zemljama koje imaju stabilnije diktatore na vlasti i kroz (oprobane) ratne metode di stupanj civilizacije i nije na cjeni.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  lavica čet sij 06, 2011 1:57 pm

haj fala bogu lisac konačno pokazuje i druge odlike te vještine...
nego ko mi krade reputaciju...
evo jučer dobila jednu reputaciju u reali..
priča počinje da sam štrikajući ono oko vrata mozgala kako osam kuna vune i jednu osam sati rada vrijedi truda...
prvih dva sata rada sam štrikala naopako pa kad je stara skužila i pokazala mi ono ispravno ja se preporodila...naime kad se mučiš i naučiš lakši put tek tada shvatiš da bez muke nema nauke...i tako ja popizdila kad sam se sjetila da me štrikanje navodi na razmišljanje i nove pothvate...digla se i otišla kod frizerke te zamolila da me malo popravi...ona predloži farbanje a ja onako nevoljko reko neću veliku promjenu rađe pramenove...i tada shvatim poveznicu nikova i frizura...naime žene vole mjenjati neke stvari jer iznutra i nemaju potrebu za promjenom....čast izuzetcima kao što sam ja...nego eto ti odogovora za te vaše nikove...no vi volite biti ćelavi pa mjenjate samo žene i aute...i tako to...nego ona reputacija pala sinoć u kafani kad je jedan mladić sjeo pored mene...poznanik...mnogi ga vide retardiranog no ja ne...i tako počastila nas ja pivom i čajem te malo popričala...stiže poruka dođi doma...došla ja doma i nakon malo priče kaže mama taj mladić će sad pričati da je sa tobom spavo...ja malo razgolačila oči i onako u neznanju velim baš mi je drago...ona gleda i smije se te veli koja si ti budala...reko što....pa šta ti to nesmeta...a ne mama to ti je reputacija...to ti je ono ko mala je dobra i baš bi sa njom imo ono nešto...a ona veli što ti je smetalo kad je onaj navodni rođak reko da će te po..... a ja njoj velim to je drugo ovo prvo je bilo rečeno u budućem vremenu a ovo danas je u sadašnjem ... pa koja je razlika ... razlika je u tome što ovo u budućem more biti a i nemora ... a ovo u sadašnjem jeste....ništa nismo shvatile ali ja vam ipak više volim biti je.... nego poštena....i tako vam je to sa provokatoricom ko što sam ja...volim reputacije ali koristim manipulacije jer su mene manipulirali gori od mene....oni koji vole biti i jebeni i pošteni...nego admine šta misliš da otvorimo temu jebeni i pošteni... Question
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 4:03 pm

a tek da si umjesto posjete frizerki zaštrikala kapicu .
kolko bi tek tad ušparala.

1 klot 2 frket ?Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 2zhmgbb
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 4:07 pm

klot-frket = krivo-pravo ( za one koji se ne kuže u štrikeraj )



Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Garfieldv
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  Admin čet sij 06, 2011 4:10 pm

zaštrikat ću ja tebe štrikom lijo.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 4:21 pm

Admin je napisao/la:zaštrikat ću ja tebe štrikom lijo.

joj,ovo su već ozbiljne prijetnje .
da smo na temi o perverzijama pomislil bi da je obečanje.
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 36_14_14
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty sugestija

Postaj  vess čet sij 06, 2011 10:05 pm

Imam jednu sugestiju - nemojte citirati prethodni post ako nije nužno, tj. ako nema postova između vašeg odgovora i posta na kojeg odgovarate. Ovako je teško pratiti temu.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox pet sij 07, 2011 5:49 pm

lavica je napisao/la:i opet naravno u neznanju se pitam kaj ovo sa nikovima nitko nemre ili nezna argumentirano razložiti... evo recimo urednik i preurednik tuđih tekstova nezna reći te objasniti djeci i ostaloj rodbini ... nisam za to zato jer bi time nastalo to i to...a to i to bi moglo prouzročiti to i to...a time bi dobili to i to tj. izgubili to i to ...
oprostite zaista glupost nema granica... Twisted Evil

petero djece , jedan otac...

sva djeca imaju različita imena ( pero,piro,paro, puro, poro )
mijenjaju imena svaki dan ( jučer pero, danas piro il poro...)
otac viče: pero donesi mi pivo !
koji sin će mu donijet pivo ? možda nijedan .
na kog će se ljutit ? ko je danas pero ?

a recimo da je sve sinove nazvao istim imenom - pero.
eeeeeeeeee stiže pet piva.

vidiš - to ti znači da bi svi mi trebali imat isti nik da olakšamo poso adminu.

jel dovoljno dobro objašnjeno?



Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 36_18_6
Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 36_12_6
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  lavica pet sij 07, 2011 8:21 pm

vic
dobio ivica u školi zadaću da napiše sastavak sa naslovom SAMO JE JEDNA MAMA...došao u školu i ovako glasi njegov uradak
došao sam doma i dere se stara iz kreveta sineeeee donesi nam dvije pive
ja otvorio frižider i derem se SAMO JE JEDNA MAMA..

NAime pametan otac dovoljno da kaže sine jedan pametan sin od njih petorice će skočiti i donjeti mu pivo...problem bi bio kad bi otac bio glup mogućnost da se piva ne donese kad bi ih sve imenovao nikovao molio kumio i umirao je isto tako moguća----i tako to...

prijatelj mi je spomenuo mogućnost mjenjanja ap adrese ištekavanjem nečega iz nečega te time mogućnost ometanja tzv. posla admina bi se mogla napraviti...i tako to...

usput braneći konzumiranje više vrsta droga sve više vrsta droga se konzumira...

pored svega zašto to tebe smeta ... samo pitam onako usput....
da li se ti nečega bojiš *?*

ADIO Suspect
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox pet sij 07, 2011 9:44 pm

NAime pametan otac dovoljno da kaže sine jedan pametan sin od njih petorice će skočiti i donjeti mu pivo.

niko nije spominjao pametne . također niko nije postavio pitanje objedinjavanja nazivlja . pitanje je bilo promjene imena : zašto da zašto ne .
objedinjavanje nazivlja umjesto promjene nikova bi bilo oslovljavanje svih -forumaši .
i naravno niko nikome ništa još nije branio - možemo konzumirati i pamet i glupost u količinama koje želimo ( unatoč tome droga saks ).

pored svega zašto to tebe smeta ... samo pitam onako usput....
da li se ti nečega bojiš *?*

volim znat kog zekam jer svako ima svoje granice di popušta i počne zeku primat srcu pa mu poraste tlak.
isto tako svako ima afiniteta prema određenoj vrsti zeke. koja mu paše a koja ne, isto je bitno znat.

evo ja odgovorio pored puta .

u životu sam se suočio sa dosta strahova i pobjedio.
evo jučer navečer sam svakakve mikseve natrpao u želudac i već po kruljenju osjetio navalu meke stolice , al kad mi je došlo - hrabro sam prdnuo.
gaćice su ostale neokrznute - shvatio sam izreku " sreća voli hrabre" , al ipak je štipalo za oči.


silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  lavica sub sij 08, 2011 9:42 am

ti hoćeš reći da voliš znati koga zekaš i da ne voliš kad drugima raste tlak...ž

ovako?
meni tlak ne raste na tvoju zeku bez obzira pod kojim se nikom nalaziš,,jer tvoja produhovljenost meni odgovara.,..no da li su ljudi upravo zbog straha i silnog baniranja zbog svoje osobnosti koja je sadržajna morali otvoriti nekoliko nikova da bi time udovoljili adminima...tj. nik febo je bio kod enki jednostavan i spontan te kao takav sve okretao na seks...dok isti taj febo kad bi nešto rekao na filozofiji ili politici nije ozbiljno shvaćen jer je enkina predrasuda da je budala u njoj bila negoraničena pa je tada tog istog febu banirala...tj. febo je bio prisiljen otvoriti nekoliko nikova te na taj način dokazao sebi da je ipak njegova neograničena mudrost i znanje prihvaćeno....

te na kraju...
da bi dokazali svoju neograničenost igramo se nikovima te istoj toj ograničenoj pametnoj administratorici dokazujemo da je se ne bojimo tj. da ju cijelo vrijeme prčimo u vugla... i tako to...da sam ja kod enki htjela mjenjati nikove bilo bi ih desetak u kojima bi ona mislila da sam profesor noveznanosti te njih tri u kojima bi mislila da sam kurva nad kurvama....

naime ljudskoj gluposti zaista nema kraja ni početka isto kao i ljudskoj pohlepi..

no zaista mi se više neda o ovome jer izgleda da sam ja ona tvoja ovca u štiklama... i što više ju gledam više mi se sviđa od čupave lavice koja ima više osobnosti....kad je gladna i ugrožena grize, kad je sita i podmirena igra se sa mladuncima... i tako to...

no meni se više sviđa jelen jer osjećam da sam mali bambi kojemu je vrijeme da odraste uz pametnog oca...

sretan ti rođendan SUNCE MOJE MALO....
sunny flower jocolor king queen afro elephant lol!
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox sub sij 08, 2011 11:42 am

ti hoćeš reći da voliš znati koga zekaš i da ne voliš kad drugima raste tlak...

djelomično točno.da probam pojasnit.
volim znat kog zekam jer neke nikove ne želim kroz zeku povrijedit već osvježit dan dok neke druge obožavam isprovocirat do te mjere da iskaču iz kože (enky tip ). pod "volim znat kog zekam" ne mislim na upoznavanja u rl već iz napisanog se da isčitati karakteristike pojedinih nikova.

no da li su ljudi upravo zbog straha i silnog baniranja zbog svoje osobnosti koja je sadržajna morali otvoriti nekoliko nikova da bi time udovoljili adminima

jebeš i forum i admine i moderatore koje moraš zadovoljavati.
tad gubiš svoju osobnost i postaješ ulizica promišljajući kakav upis bi se svidio dotičnima.
tad nikako nije riješenje logirat više nikova već se od takve grupacije maknut što dalje.
jer čemu provodit vrijeme tamo gdje te niko neće? - nema smisla.

što se enky tiće , nikad se nije odnosila prema meni kao prema tebi i febi i vess. čak mi je u pp napisala da ostanem na njenom forumu.
sama znaš da sam joj uvijek trljao nos na njene ispade licemjerja i bahatosti a kap koja je prelila čašu je bila kad je u izlivu zlobe našoj vess napisala tuka iznad sličke. kolko je samo vess uložila vremena i energije pozivajući ljude na enkyn forum da joj se to vrati na takav način je tolko zlobno i kvarno da rijetko koja isrika to može ispravit .
isprika koju je enky , nakon toga napisala, je takav formalitet ,bez imalo osjećaja ( da stvarno sam pogriješila ),vođen mišlju - joj moram nekaj napisat da mi večina forumaša ipak ostane.

da bi dokazali svoju neograničenost igramo se nikovima te istoj toj ograničenoj pametnoj administratorici dokazujemo da je se ne bojimo tj. da ju cijelo vrijeme prčimo u vugla...

krivo. ne pokazuješ neograničenost već svoja razmišljanja prilagođavaš onome što admini vole čuti - zapraf počinje uvlakuša.





silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  blinky sub sij 08, 2011 11:43 am

mijenjanjem nickova da bi nadređenom nešto dokazao....možda. Volim svoj nick, i ne bih ga mijenjala da bi me netko prihvatio ili shvatio ozbiljno. Jer, tko je odredio što je ozbiljno a što neozbiljno, na kojoj temi mogu dati komentar a na kojoj ne? Slažem se sa usporedbom koju si navela vezano za enkyn forum, ali zato je sve tamo ošlo o nepovratno kruženje lizanja dupeta bog te pita komu a za što? za koga? Ako već moram lizat dupe, pa bar ću birkati koje dupe moram blinkati...... alien
Ovako u miru blebnem što mi padne na pamet svidjelo se to kome ili ne?

zato jedan cmokač adminu i svim ovdje nadležnima jerbo nedaju da se njihovo dupe dirka.... king

A ko voli da mijenja nek mijenja Smile(gaće, nickove, frikove...ma što god vam pamet servira ovog ludog dana:) )
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  lavica sub sij 08, 2011 4:38 pm

ok rekli ste svoje mišljenje i ja to poštujem....naime vaša meni najbitnija četiri glasa su iznešena te ne želim glumiti advokata i boriti se za nekaj kaj meni uopće niš ne znači...unaprijed zahvaljujem na argumentima...

molba administratoru:
obzirom da su nikovi koji su meni bitni izglasali protiv a ja jedna ostala i dalje pri svome da je život iskušnje i da ga treba iskusiti te kao takva idem korak dalje sa jednim jedinim nikom koji bi voljela da se zove jedina a prva tema koju ću otvoriti zvati će se u društvu barabe sve je džabe

samim time svoj poraz prihvaćam sa time što ću nastavak igranja sa svima vama nastaviti jedino u slučaju da se do ponoći obriše profil lavice i ajasofije Very Happy

UNAPRIJED hvala a sad ode se okupati jer večeras konačno disko i ostale radosti...bilo bi super da ste mi blizu pa da svi zajedno zaplešemo....

Za tebe.... NE MOGU JA KORMILARITI TVOJIM SRCEM...NO ZAISTA ZNAM SA SVOJIM No
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  badmax28 sub sij 08, 2011 6:35 pm

a ja jos gledam ko je sad ova lavica kad to ludakinja sofija hahaah ma sta se mene tice napravi jos 5 nickova...sto vise to bolje lol!
badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25539
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  blinky sub sij 08, 2011 9:18 pm

a ja molim admina nek se nekako onda bar sačuva što su aja i lavica pisale....please please please.... alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena ned sij 09, 2011 8:24 am

lavica je napisao/la:
Za tebe.... NE MOGU JA KORMILARITI TVOJIM SRCEM...NO ZAISTA ZNAM SA SVOJIM :no:

Ja ne kužim koga ovo ide?daj mi pojasni molim te,volim kad ljudi izražavaju ono što osjećaju a bilo bi lijepo da znamo i za koga.Ja sam dala do znanja da obožavam vess i da sam se na svoj bedast način u nju zaljubila. Very Happy I love you
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena ned sij 09, 2011 8:28 am

Aaaaa skužila sam sory to je za našega Liju još nisi preboljela kaj te odbio, a kaj ćeš čovijek voli mlade i slobodne.Daj odrasti i shvati da ti on nije u rl kaj je tu.
On ovdje zeza sve od reda a prave komade si gušta u rl,vidiš da se svaki put pohvali kad ga dopadne nekaj lijepoga i mladoga. Laughing
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 6:11 pm

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Smileymsncommonstres670uh9

kaj to kuhaš sirenice? cccc

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 1iii4pu1

lupila južina?

i danas bum se hvalil - mislim da sam nabasal na jednu tvoje vrste ( sirenu ).

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 34zv9
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena ned sij 09, 2011 6:59 pm

A zakej si ti ljut na mene?Sad sam i vještica zato kaj ženi želim otvoriti oči.Oprosti molim te tebi valjda paše da uzdiše za tobom, ak te to čini sretnim samo ti reci, bum i ja samo ne znam kad?, mene je teško osvojit jer sam osvojena prije 17 godina i ne padam na kojekakva piskaranja.
Žao mi je da pati i sanja o tebi umjesto da si da truda da joj doma sve štima.
Meni kad je muž počeo s bedastočama nisam tražila drugog nego dala sve od sebe da sve bude kao prije i da svi budemo sretni i zadovoljni, stoga ne želim joj niš loše nego da se trgne i prisjeti s kim ima dijete i u kog se zaljubila.
Vidiš ja se s tobom volim zezat i možeš mi pisat kaj hočeš i ne buš me osvojil ko kakvu balavicu jer imam dovoljno godina i bračnog iskustva i znam što mi je sveto:1.moje dijete
2. moj muž
3. moj brak
I da dalje ne nabrajam, mislim da si dovoljno pametan i inteligentan kaj sam htjela reći, stoga idemo se zekat.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 7:49 pm

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 20090111212324
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  sirena sri sij 12, 2011 11:07 am

Joj pa ne buš stalno griješil, valjda si naučil nekaj na tim svojim greškama.
Ti si poput one pjesme Albatros iz srednje škole, svi su mislili da pjesnik piše o ptici, samo sam ja uspjela odgonetnut da se radi o pjesniku koji nije prihvačen u društvu.Vidiš kužim ja te pjesnike, a kad ljudi napišu najjednostavniju stvar ponekad mi baš i nejde...a kaj češ zato ja tražim objašnjenje obzirom da sam umjetnička duša.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati? - Page 2 Empty Re: Da li ste zato da se nickovi mogu mijenjati?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.