Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

TEMA KOJA NEMA TEMU

+5
Admin
vess
sirena
silver fox
ajasofia
9 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 12:25 pm

kad sam bila mala i provodila praznike kod bake i dede u bosni bilo mi uvijek čudno što se baki uvlače dimije u guzicu...naravno da sam bila znatiželjna no najčudnije mi bilo što nosi breskve u kupaonu...kad sam malo narasla shvatila sam da baka ne nosi gaće po ljeti i da ne posti....sad znam da je bila najmudrija žena na selu...a najbolja mi fora bila kad je silazila sa kata koji je imao vanjski ulaz pa onako uzela onaj sudžuk u ruku i mahala susjedi koja je bila jako jalna...viđe kako je ovaj velik ko u moga muslije...a ova jadna crkla od jada...em ima sudžuka em joj muž ima velikoga...jadna patila sve dok nije našla utjehu u allahu pa i ona počela postiti i klanjati... Arrow istinite laži cheers cheers cheers
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  mirko čet pro 09, 2010 1:04 pm

ajasofia je napisao/la:kad sam bila mala i provodila praznike kod bake i dede u bosni bilo mi uvijek čudno što se baki uvlače dimije u guzicu...naravno da sam bila znatiželjna no najčudnije mi bilo što nosi breskve u kupaonu...kad sam malo narasla shvatila sam da baka ne nosi gaće po ljeti i da ne posti....sad znam da je bila najmudrija žena na selu...a najbolja mi fora bila kad je silazila sa kata koji je imao vanjski ulaz pa onako uzela onaj sudžuk u ruku i mahala susjedi koja je bila jako jalna...viđe kako je ovaj velik ko u moga muslije...a ova jadna crkla od jada...em ima sudžuka em joj muž ima velikoga...jadna patila sve dok nije našla utjehu u allahu pa i ona počela postiti i klanjati... Arrow istinite laži cheers cheers cheers

e jesam se nasmijao na ovaj post!

Ja uvijek nosim čiste gaće sa sudžukom! Twisted Evil

mirko

Broj postova : 10
Points : 24552
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 1:11 pm

i ja.
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  mirko čet pro 09, 2010 1:13 pm

ajasofia je napisao/la:i ja.

ček, ček, ti si muško?

mirko

Broj postova : 10
Points : 24552
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 1:25 pm

mirko je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:i ja.

ček, ček, ti si muško?
jebiga sad sam se izdala...haj nema veze volim ja i žene What a Face
jebote sada će da mi maknu sve moje reputacije zbog mog pederluka...nema veze znam ja pisati i bez reputacije...jebeš reputaciju bez para...to ti je ko da se seksaš bez one stvari... Sleep Sleep Sleep
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 1:31 pm

nego ja se malo slabije snalazim na ovom tipu stranica pa molim imam danas potrebu za jednom reputacijjom pa da i ja udjelim sirotinji...admine pomozi...ili ak možeš daj ti reputaciju u moje ime... Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty današnji mladi zaposlenici

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 9:48 am

ma evo maloprije me probudila jedna djevojka u vezi ankete...i kaže vršimo ispitivanja itd....ja nju pitam da li vi imate neke koristi od te ankete...ona meni mrtvo hladno veli ja nemam...ja njoj velim pa da li ima smisla da vam ja onda odgovorim na tu anketu...ona meni mrtvo hladno veli ne....ja se ljubazno zahvalim i velim onada mogu ići kuhati kavu...ona se nasmije i poželi mi ugodan dan...ja njoj uzvratim vama također...joj kak je meni to fora...mladi su zaista došli na ovaj svijet bez potrebe da zadovolje bilo koga....no kak god okreneš mene je zadovoljila i sad ode piti svoju kafu....dobro mi počeo dan...jer jutro sam debelo preskočila...ali zato sam u kući pa sad mogu raditi ono koj radim svaki dan....kafa cigara i bagra forumska....suuuuper....no ovaj konj je neki teški psihopata...kopira me di god stigne...molim da me takvi izbjegavaju...ne volim kopirače....rađe otirače...fuuuj... Twisted Evil bounce bounce idem si malo poslušati mjuzu... sunny
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 1:15 pm

ma evo maloprije došli nam ispred dvorišta drgovi policajci...a kak smo mi mafijaška obitelj...suprug onak zbumjeno kaj smo sad zajebali...ja onako u neznanju ak trebaju buraza reci da je na poslu,,,ak trebaju mamu reci da je u bosni...ak trebaju mene reci da sam u ludnici...a ako trebaju tebe reci da si izgubio pamćenje...morti ti se smiluju....izašo on van i digo ruke u vis i kaže predajem se...oni razgolačili oči pa pitaju zašto...on njima u neznanju kaže zato jer sam nevin....svi se grohotom nasmijaše....naime pitali za susjeda koji kad se napije čitavu familiju natjerava puškom po selu...nedavno je i vlastitog sina natjeravao...naravno dobra i pametna žena mu sve oprostila jer je on jedini na svijetu....inače dotični gospodin radi kao čuvar i spasioc jadnih firmi koje bi netko mogo opljačkati....a suprug aaaaaaaa poštovani gospon perk.... vam je ona bijela kuća malo niže....no pazite da vas ne pogodi snajperom...naime ima u kući toliko naoružanja da se ponekad pitam da nije i vlastitu kuću miniro...no najtužnije je u cijeloj priči kad je gad zgazio mog bobija i kad sam ga molila da ga ubije jer mu je sa kotačom prešao preko lubanje...on onako dušebrižno šamaro mog peseka koji nije mogao izdahnuti.....i ja onako u plaču molim i preklinjem da ga ubije no on to nije htio učiniti...veliki humanista....nazvala sam veterinare i nakon nekih pola sata olakšali su mu groznu smrt...ja mrzim ljude...ja sam skot...no brigu na veselje našla sam i ja svog del boja ... svako dobro mafijašima...takvi nama i trebaju jer oni su naši spasitelji.... Twisted Evil Basketball affraid affraid


Zadnja promjena: ajasofia; pon pro 13, 2010 1:18 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : glupost)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  Admin pon pro 13, 2010 1:19 pm

tužna priča Sad Sad

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 1:30 pm

Admin je napisao/la:tužna priča Sad Sad
no takav ti je pasji život scratch no nikada se ne samosaaljevam jer iz svakog zla nekaj se nauči...nažalost
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  Admin pon pro 13, 2010 5:02 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:tužna priča Sad Sad
no takav ti je pasji život scratch no nikada se ne samosaaljevam jer iz svakog zla nekaj se nauči...nažalost

nekim psima je bolje nego ljudima ali eto ovaj je nažalost tako završio. Crying or Very sad

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  blinky sri pro 15, 2010 12:17 pm

ajasofia je napisao/la:
venera zove blinky, blinky javi se,,,,,blinky šljaka i zgrće lovu dok se ja zajebavam na internetu....


evo blinky...blinky šljaka i zapišava lovu, blinky dušu prodala za siću i još uvijek se kompromitira za sigurnost obitelji, blinky luda ko kupus jer parents ludi ko kelj, blinky spekla prste na superkrumpiruši a tebe NEMAAAAAA I love you Suspect alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  blinky sri pro 15, 2010 12:24 pm

ajasofia je napisao/la:da je svijet poludio poludio je. pa jeli možete vjerovati da neko kupuje nečije gaće...naime gaće kraljice elizabete jedan kolekcionar prodaje za gore navedene pare pa za toliko para ja mogu kupiti sedam svojih automobila skupa sa pajonir radiom i relativno dobrim zvučnicima...a budalaaaa...dam im ja svoje za 100 kuna, no morti su perverznjaci njuškali gaćice pa svršavali na gospođu elizabetu...nononono ne bu to izdobrilo....meni iskreno najdraže ono muške kaj su spojene sa potkošuljom tak da kad se sagneš nisu gola leđa...kažu da su po istoj cijeni prodane gaćice kraljice viktorije....aaaaaaaaaaa moraš biti kraljica da ti gaće vrijede....joj kaj ne vele bum se udala za kralja pa ćemo prodavati budalama moje smrdljive gaće....samo bu ih i kralj moral prljat da stignemo naštancat tolike smrdljive gaće...onda traba brzo roditi što više djece pa neka i oni prljaju gaće pa ćemo biti kraljevska obitelj smrdljive gaće koje budale privlače---nonono opet sam neozbiljna a to su tako ozbiljne stvari...zamisli kad budali bukne požar u stanu,,,ne spašava on djecu i ženu, on ti spašava smrdljive gaće...joj odoh ja slušati mjuzu morti mi se poboljša...ša ima vess sad si i ti počela zgrtati lovu....e kad as počne mlatiti pare na gaćama sve ću vas zajebati....a ti blinky ak oš i tebe zaposlim kao pomoćnicu...no nevjerujem da bi ti to ikad radila ti si kao i sirenica jako fino čeljade....zato vas dvije nikako ne čitajte teme koje nemaju teme....znatiželja ubila nemam pojma koga...morti boga...jer u zanje vrijeme mi se ne odaziva...ima valjda prečeg posla... Very Happy


eh, ja nemrem srati koliko i ti, ali ću rado ti pomoći oko čiščenja sveg što zbriše iz gaća, i mislim da ću namlatiti više para od tebe alien king
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia pon pro 20, 2010 12:47 pm

blinky je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
venera zove blinky, blinky javi se,,,,,blinky šljaka i zgrće lovu dok se ja zajebavam na internetu....


evo blinky...blinky šljaka i zapišava lovu, blinky dušu prodala za siću i još uvijek se kompromitira za sigurnost obitelji, blinky luda ko kupus jer parents ludi ko kelj, blinky spekla prste na superkrumpiruši a tebe NEMAAAAAA I love you Suspect alien
bokić,
blinky ona krumpiruša sa malo čvaraka je mrakača...ma ja se danas moram primiti knjigovodstvenog posla pa se bivši suprug smilovao i otključo mi kompić-nekompić....ti blinky veliš da se kompromitiraš za sigurnost obitelji i to je u redu...naime evo ja se malo kompromitiram zbog svoje glupe odgovornosti spram djeteta...spram zločestog djeteta i spram sebe same...ne vidim ništa loše u tome da čovjek ima neke ciljeve i da se ponekad malo kompromitira...pa nemogu biti tako sebična i misliti na svoju dobrobit na način da idem na štetu dobrom djetetu...pa suprug je htio novi auto, pa ja sam htjela urediti dom da se moje djete i svi mi skupa u njemu osjećamo ugodnije...htjeli nehtjeli moramo se ponekad žrtvovati svojim željama...kako sam ja odgovorna nikako ne želim izaći iz pakla koji smo zajedno stvorili svojim iluzijama i željama...naime sljedeće godine u ožujku izlazimo iz svih sranja te tada mogu reći da sam ja svoju misijju materijalnog žrtvovanja odradila...lijepo je ne biti materijalno neopterećen i biti stalno blagoslovljen no u meni još nije umro bog i ja ću svoju vjernu nadu odživjeti..nisam ovisna o ničemu i nikome no moje djete jeste...ne želim izaći iz njenog života iz sebičnih razloga jer me ona usrećuje...a mislim da ja nju također...to je to kompromitiranje sa strane drugih gledano je ponekad uživanje ... što ja mogu kad sam tako sebična i što ne želim da u djetinjstvu moje djevojčice bude mlađa i ljepša mama....kad ona ugleda mene u nekoj drugoj ženi ja ću se povući i biti sretna da moje djete može vidjeti veću ljepotu u drugoj osobi...ja sam sretna što u drugima vidim sebe i što me takav pogled vodi kroz život...ponekad je to moj bivši suprug...ponekad moja djevojčica a ponekad ljudi koji me okružuju...možda je i to sebično ali ne mogu iz svoje kože...naprimjer jučer sam se vidjela u svojoj srodnoj duši i to mi je bilo prekrasno i predivno iskustvo...nisam znala da je tako nešto moguće. sad kada to znam sad vidim koliko sam ja prekrasna i divna dušica...sretna sam...rastem a tako sam malena...veselim se a tako sam tužna...nadam se a tako sam sama...vjerujem a tako sam naivna...sanjam a tako sam budna...letim a tako sam okovana...radim a tako sam lijena...a sada dragi moji idem se kompromitirati jer bivši suprug sve što čini čini zato jer me voli...a ja nezahvalna jer njegovu ljubav više ne osjećam...osjećam poštovanje spram čovjeka koji mi je darovao prekrasno djete i moje poštovanje spram toga će biti vječno...s ljubavlju i nesvjesnošću odlazim na krilima vječne ljubavi svojoj srodnoj duši koja u meni pobuđuje samo i samo lijepo i koja mi bezgranično vjeruje i koja me bezgranično razumije...sebe tebi darivati mogu... I love you sretan ti rođendan mileni moj...tvoja a uvijek svoja jedina... queen
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia pon pro 20, 2010 7:01 pm

ma evo da se malo olakšam i zabavim od sebe same...naime maloprije ja vidim dvije privatne poruke a jedna od konja koji mi napiso znam ja ko je vess..te ovaj smajlić cheers
haj sretna da se njemu konačno dogodi da zna nekaj kaj ja neznam...meni nije bitno ko je vess u reali jer sam ovdje u virtuali prilično zadovoljna njenom prizemljenom načinu gledanja na život i ljude oko sebe...onako zna pozitivno usmjerit ljude i u svemu uvijek gleda da smiri tenzije i da čovjeka umiri... smatram da idealizira jedino dobro u ljudima i da pri tome vidi i ovo loše ali ga ne stavlja nikome pod nos dok je taj pošteno ne uvrijedi...meni se to sviđa jer time govori da ima dobro mišljenje o sebi i o drugime dok se ne pokaže suprotno...sve u svemu ja sam zadnjih mjeseci bila bliskija sa njom nego sa svojim mužem...seks je meni sporedna stvar u životu...jer kad se vratim u nazad puno muke za tih pola sata užvanja, ma nije ni to problem ali ne volim kad se sve ostalo minimizira ako seks štima...pa ljudi moji današnje žene toliko toga imaju na svojoj glavi da je jedan seks nemre usrećiti...pa nije sve u seksu...zar nekad nije ugodnije bezbrižno pričati i slušati muziku u dvoje ... seks zaboravimo za nekoliko dana ali ta jedna dimenzija kad se sjedinite u drugim stvarima ostaje vječno...pamtim puno takvih trenutaka ali toliko ih je bilo malo da su mi postale nedovoljne da živim samo zbog njih...nisam razmažena ali vi znate da sam ja zaigrana i nadasve ozbiljna te da želim malo uzvraćene pažnje na koju obraćam pažnju svome bivšem suprugu već dugi niz godina...no ne i to moram sam...pa kaj će mi onda partner ako sve moram sama...samo zbog seksa...pa to isto onda mogu sama...pobogu nisam ja hotel koji napustiš nakon seksa i ne platiš ni smještaj, ni hranu, ni piće...već još uzmeš inventari i ošamariš kobilu koju si jahao....sramota no eto negledaj poklonjenom konju u zube...no kad svoga konja platite krvavo počnete mu gledati i u šupak...od straha da vam se nebu mogal sutra posrati...šala...no treba cijeniti što imaš jer jednog dana je kasno lupati se po glavi...prošo voz....meni sve dobro no malo sam odlučila biti realnija i molim boga da mi pomogne da stvari konačno pogledam sa dobrom dioptrijom, a ne da svemu dajem ružičastu boju jer to nije fer ni prema sebi ni prema drugima....e sad mogu palaćinke....sa pekmez od šipaka...mljac mljac... cherry
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia uto pro 21, 2010 1:22 pm

evo sve podmireno pa da prekršim obećanje da nebum visila na forumu...naime konj me zove u grad na kavu a meni se nekak neda jer kobila se umorila ... ma ne od palaćinki i spisateljstva i života kao takvog nego od sebe same....ja sam sebi toliko dosadna da nemrem u miru biti više od sat vremena...i namah idjeja i ja je moraam negdje staviti nebili je jednog dana bolje shvatila...naime konj veli istina je ljubav...ja mislim da je život ljubav a da istina može biti iluzija...tj. svi možemo vjerovati da je bred pit lud za anđelinom i obrnuto...no kad bih pogledali kameru njihovih 24 sata netko bi rekao ne to nije ljubav...naime mene ovako slušajući čovjek će reći ta nikoga ne voli...opet gledajući me 24 sata na kameri neki bi mogli reći ta je puna ljubavi...no po meni je ljubav kad sa nekim u društvu uživate i kad vam ta ista osoba svojim postojanjem uljepšava dan...e sad netko može reći ti možeš nerealno gledati na tu osobu i umisliti si da je to tako...no zar sva naša sjećanja ne govre upravo o tome da su neki ljudi ostali vječno u ljepom sjećanju mada smo sa njima proveli najmanje vremena...ok...ne vraćajmo se u prošlost...evo recimo ja jedva čekam kad se istuširam i spremim ići čistiti jedan stan jedne djevojke koja to nikako ne voli raditi...pa onda kad se sjetim da će mi za taj posao pllatiti,,,,pa da će u tom redu i čistoći uživati...pa da će početi i sama uživati održavajući red koji je pllatila...te će mi još ispričati hrpu dobrih viceva...te ću rikavati od smjeha njenim životnim dogodovštinama...te će se na kraju sjesti piti kafa i maksuzija...i naravno kako pijana ne vozim ostati ću kod nje prenoćiti...eto moje djete će reći da je mama preslatka a ja mislim da je mama spičena...djete je u školi i sestra će je pokupiti dok joj se tata ne vrati sa posla...a ja ću sutra ujutro doći i biti ću tako sretna jer mene vam ove moje gluposti zaista vesele i čine životnom i nikako nebi potvrdila da je ljubav izjava ona je djelo bez puno rječi i puno obećanja...ono činiš sebe sretnim i svi budu sretni,,,jer tko ne voli sretne ljude jako je nesretan...pa neka ih pokuša kopirati jer kako enky veli nasmiješ se ddva puta na silu treći puta će biti spontano...tj. sreću i ljubav treba izazvati a ne sjediti doma i misliti kako nas nitko nevoli i kako su svi zločesti jer sada kad je tebi koma oni se svi udaljili...ponekad nam se u životu ljudi maknu da bi mogli imati slobodan put da upoznamo i nove ljude te na taj način počnemo cijeniti i ove prijašnje...tak nekak no dobro sve vas srdačno pozdravljam i želim vam svako dobro no više smijeha i zlatnog humora a manje seksa i posesivne ljubavi...nada je istina...jer ako postoji u njoj nemre biti sumnja...no u svakome zlu ima i trunčica dobra...a u svakome dobru ima sjeme nade....papapapappapapaap Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  sirena pet pro 31, 2010 4:00 pm

Ovo mi je preveć za čitat, a obzirom da je tema koja nema temu ja sam zabrinuta i zanima me:"LJUDI DI NAM JE NESTALA VESS?"
VESS JAVI SE KAJ SE DOGAĐA PA ZBOG TEBE SAM TU ....ALO VESS DE SI JE???

Tko zna možda ona od Božića slavi novu pa kad se otrijezni bu se i javila.SRETNA NOVA GODINA santa
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty jfjkfajklfačjl

Postaj  ajasofia uto sij 25, 2011 2:57 pm

pesimistična
optimistična
realistična
specifična

ma nedavno na eforumu je netko rekao da su inteligentni ljudi češće nesretni i pesimistični. neznam. neznam ni kaj je inteligentan. znam da je veći dio mog življenja pesimizam...možda posljednih sedam više realnost uz male doze optimizma...ali to ide tako kad postanete roditelji.
većina ljudi je ipak u krletkama kaj god mi pričali...i sad još interneti...sve ide u smjeru da ćemo ipak morati očistiti svoj mali hram da bi mogli poletjeti iz krletke...pa možda još nekome pomogne internet u tom vidu...
ma maloprije sam se rasplakala čitajući svoje bljezgarije...naime prvi put sam osjetila da u mojim tekstovima ima neka tuga i bol...nisam to ni znala...nisam nikad previše otvorena kad su u pitanju nepoznati...naprotiv treba mi užasno puno da imam povjerenje u osobu...jednom mi je adam reko da sam toliko puna životnog čemera i jada da bi unesrećila svaku osobu sa kojom bi živjela...bio je u pravu...osjećam da je taj neki usrani bol tak potisnut te izlazi milimetar po milimetar svakih mjesec dana a imam osjećaj da je atomska bomba potisnuta...možda mi ni devet života neće biti dosta da to izbacim iz sebe...ma ovo pišem da jednoj personi pokušam otvoriti oči da ne prelazi crtu poslije koje neće imati povratka...ne bojim se svojih osjećaja već se bojim da bi ja mogla povrijediti tuđe osjećaje...evo sirena jeste klon i nije kriva kaj je živa ali ja sam joj dala minuse samo zato kaj mi je išla na živce sa pp witch i ostalim debilanama...ono zakaj uopće obraćam pažnju ta takve gluposti....no to je profesionalna deformacija ... ja nemrem proći pokraj papirića da ga ne počistim... no u zadnje vrijeme oko mene može biti totalni kaos a ja kao da ga ne doživljavam....najneobičniji san koji sam sanjala je veliko prostranstvo sa širokom asvaltiranom cestom kojoj se nevidi ni početak ni kraj ... nebo prekrasno plavo sa šarenim prekrasnim oblacima ...
na cesti sjedimo sestra i ja ... silno se trudim da je uvjerim da se netreba bojati a prema nama ide divovski nosorog...gledam je u oči i govorim joj smirenim i uvjerljivim glasom NEBOJ SE TO JE PRIVID ... taj veliki nosorog prolazi kroz nas i moj san tu završava... nevidim u tome skriveno značenje osim što sam nedavno saznala od blinky da nosorozi gase požar u pustinjama...i tako to...vidim sličnost jer sam od malena imala strašnu potrebu gasiti nemir među ljudima i smirivati to nešto...sad sam već prilično umorna od toga svega i mogu samo reći da mi je pun kurac govana...želim živjeti dugo i mirno, okružena sa samo malo malo ljudske topline...a ako ne onda puno živinčadi pa bar budem zdravo jela a samim time kak ves veli bum ljepši leš ... ZNAM DA JE ŽIVOT LIJEP jer to osjećam od onog trenutka kada sam zanjela svoju djevojčicu...ali milsim da svakako prvo trebamo izlječiti te nevidljive rane, oprostiti sebi i drugima na nesavjesnom i neodgovornom ponašanju, pa nek budu te kako sam pročitala greške manje ili bar manje bolne... oprosti sirena ne želim ja nikome ni dobre ni loše reputacije ja u biti privlačim pažnju a to ti rade sva djeca kad se osjete zapostavljenima....no kak sam već matora krava imam sve manje i manje opravdanja....što se tiče seksa seksam se jednom tjedno nekad i manje ali tada je to baš onako iz duboke želje da uživam u sebi i u onome koji vodi ljubav samnom...nemam takve porive često...slažem se sa silverom da je kod seksa bitna kvaliteta...što se tiče perverzija najveća moja seksualna perverzija je da sam kad smo se muž i ja seksali maštala da je on moj ljubavnik a da mi je muž neki stari bogati koji više ionako nemre....meni to užasno smješno...kaj je najbolje muž je u tim situacijama bio kuhar. očito imam potrebu da konačno netko počne meni kuhati. ili možda je zbilja vrijeme da nađem ljubavnika...ali onda bi bilo super da bude neki sportaš jer ono koliko znam oni znaju najbolje tehnički to odraditi Embarassed


Zadnja promjena: ajasofia; sri sij 26, 2011 9:02 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : TO JE PRIVID)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  Admin uto sij 25, 2011 3:01 pm

lijepo napisano!! Smile

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  ajasofia uto sij 25, 2011 4:03 pm

Admin je napisao/la:lijepo napisano!! Smile
ovo mi je promaklo staviti na kraju...no hvala.
Razz Idea Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  blinky sri sij 26, 2011 9:50 am

...da...
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty da da da da tebe mi nebi mi ne ne ne ne

Postaj  lavica sri sij 26, 2011 12:20 pm

sori ali maksuzija preveć djeluje pa ovako pijana ko tajo da započnem sa današnjim krajem i početkom...voljem da voljem pa maloprije se psikiči seksala sa suprugem jer ovo fizički mu uredno uskraćujem već duže vrijeme...ono ženski principi i tako to...i ono kaj se njemu više diže ja još ustrajnija i uvjerenija u svoju ispravnost i nedam pa nedam...nego onda ono psihiči ga ispunjavam pa mu onako fino ljudski objašnjavam da to tako neide i da me nemre silovati u zdrav razum jer nedam se ja....i tako on zadovoljan kaj mu ja dam pa makar i psihički jer bolje išta nego ništa...i najsmješnije u svemu kad sam ja tako ladna i ljuta kuja njemu se i nemre dići...nego najlošije u svemu kaj moja mala tako ladna i neutješna i nikak da se opusti...ma cure kaj da vam velim ponos jeste najjače oružje ali ak mu nedate to nekak više efekta napravi....ma maloprije nazvala baka i veli boljeg od moga sina nebuš našla...najbolje u svemu kaj i moja mama tak misli....ma volim ja mame i sinove no drage moje uvijek od boljeg ima bolji i od bolje bolja...neću se podcjenjivati i reći da će on morti naći bolju jer ja mislim da gora od mene ne postoji nego muči me kaj mame ipak više vole sinove i kaj uvijek sinovi imaju neke frekvencije...ma nedavno mi ciganka rekla da bum rodila sina i ja si mislim kak meni nije više do rađanja jer toliko iscrpljena da nisam ni za metle a kamoli za porađanje...nego cure drage moje cvijeće raste samo kad mene ugleda,,,nemoram ga ni zaljevati ni pjevati mu nego samo ga gledam a ono se diže i raste, uuuuuuuuu jebal ga pero nadam se da me nebu tak nadraslo da bum ostala mala i jadna u svom tom raslinju...nego reputaciju više nedam nikome osim lavici...i tako dok se nekaj u mojoj bolesnoj psihi ne promjeni...mislim da mi je vrijeme da promjenim lijek....a sad što se tiče psihe jedne žene .... većina njih voli biti ponižena i podtlačena...ja ne....borim se svim silama protiv toga ... nedam ja ćere.... nedaj bože onoga kad joj on svršava u usta....taj se još nije rodio...jebali vas vaši frajeri i njihova sperma...odvratno....konzerva koja ne želi da ju jebu u zdrav razum i koja neda da ju siluju perverznjaci....užas...mislim da više nikad nebum nikaj gledala na hr. forumu...ljudi su zaista najgora vrsta....turbo folk i maksuzija su jedini lijek za moju neizlječivu psihu....oreuvar Twisted Evil
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  blinky uto vel 01, 2011 7:49 am

uuu jebal ga pero kaj malo ne zmiksaš tu zelenjavu kad tako ludo raste pa je malo uz maksuziju mazni i da vidiš, buš ko ftičica cvrkutala.....

he, mame uvijek vole i hvale svoje i tuđe sinove.....to je program tisućama godina programiran u ženski misaoni sustav da je skoro postao dio žemskog dnk, daklem..sinovi, jelte ..........ma dobri su oni, evo i mene opet....da, htjedoh reći tko ih uzdiže-mame-žene.....jelte, opet smo se same zajebale, tako da ja mogu za svoju mamu reći da je dobrog sina odgojila što jest jest, ali je zato ćer razjebala ali dobro, bar jednog sina imamo koji je dobar sebi i svojoj ženi a za druge......nek se objese o klin.... To je mali, ali značajan korak za mušku populaciju.....jerbo nekako, koliko se sjećam kćerkice su odgajane da se uklope u tuđe kalupe...a sineki su ti koji izrađuju kalupe...he, ako je to kalup od 50 kila, a ja imam stotku...jebal ga pero moram puno zelenjave zmiksati...he, ali i žene su počele raditi kalupe i boriti se za nekakva svoja prava...da, do 65 ima da rintam, da rađam, na poslu da dojim, jednom rukom hrani dijete, drugom maminog sina, nogom dodaj šefu sve što mu treba, a onom slobodnom daj se počeši po dupetu jer svrbi ko sam vrag......i usput daj operi prozor jer je svijet puno ljepši nego li se čini na prvi pogled......

hebal ga jež, bodljikavo je to misaono područje....možda čak i močvarno.... alien

blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  blinky uto vel 01, 2011 7:59 am

jel zna tko kako se priprema batat? Smile
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  despot uto vel 01, 2011 8:38 pm

blinky je napisao/la:jel zna tko kako se priprema batat? Smile

ti si stvarno ugrožena...hahaha.. Very Happy

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 252551

eo' malo,pa uzivaj.. Laughing
despot
despot

Broj postova : 58
Points : 25141
Join date : 23.08.2010
Age : 51
Lokacija : RH

[Vrh] Go down

TEMA KOJA NEMA TEMU - Page 2 Empty Re: TEMA KOJA NEMA TEMU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.