Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

+2
vess
lavica
6 posters

Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  lavica sub sij 29, 2011 11:27 am

Dragi milane,
u vezi sam već 18 godina..imam dobrog muža i jako me voli...međutim nismo još imali pravi seks,,,on je jako strpljiv i rekao je da će me čekati koliko god treba...mi se samo prcamo...nekad u glavu a nekad i dole...naime jako sam zbunjena jer se pitam da li je to u redu...moje prvo seksualno iskustvo je bilo prcanje sa djevojčicama...pa se bojim da to nije uzrok moje bolesti...jednom su me dečki zezali da se samozadovoljavam sa nekim čudnim spravama....međutim bilo mi je neugodno reći da ja volim samo prcanje...nego muči me najviše to kaj mi nikako nije jasno kako sam mogla roditi djevojčicu a jedino kaj sam stavila u svoju malu je jedna mrkva umotana sa sterilnom vatum te prekrivena sa sterilnim kurtonom...da li je moguće da je nakon četrnaest godina mrkva urodila plodom...oprosti ali jako sam zbunjena jer se plašim da ako mi muž stavi svoga zmaja sve ne urodi nekom velikom nevoljom....nevolim nevolje pa molim te pomagaj ako znaš?
unaprijed zahvalna i vjerujem da ti znaš odgovor na sve.... Embarassed
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  vess sub sij 29, 2011 2:32 pm

lol! lol! lol!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty nema pomoći nema lijeka

Postaj  ajasofia sub sij 29, 2011 3:12 pm

study cheers cheers cheers DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ 142718avbizevbnm
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  ajasofia sub sij 29, 2011 3:16 pm

vess je napisao/la: lol! lol! lol!
vess rušiš mi reputaciju, lavici daješ minuse ak te nasmijala a plusiće ak te razočarala....ajasofiji kontra....e tako da ne izgubim inspiraciju. Idea
zakaj čovjek bude samozatajan...pa zar se u virtuali ne očiste najbolje sve loše vibracije...ono ko oni tvoji kristali...ma i ja ostavim vodu da odstoji pa proučim euzubismila i tako to....ma zaboravi...mi žene smo praznovjerne...ja još uvijek pljuckam kad mi crna maca pređe prek ceste...glupo ali istinito. affraid
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  vess sub sij 29, 2011 10:41 pm

Nisam još dala minusića nikome. Čekaj kak hoćeš da dajem -
lavici minuse za duhovitost, plusove ako me razočara?
ajasofiji minuse za kaj, a pluseve za kaj?
Tak je komplicirano da sam samo pola ukapirala. Ako.

Evo sad sam ukapirala, dat ću odmah lavici koji minus.

Samozatajnost vrijedi i u reali i u virtuali. Ako si takav - takav si.

Virtuala često potiče na vrlo neugodno ponašanje i loše vibre - iskustva s drugih foruma!

Što je euzbismil?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty di si draga vess

Postaj  ajasofia sub sij 29, 2011 10:44 pm

ma tak svejedno no najbolje nedaj nikome ništa osim gubavcima njima daj sve..nego kaj ima novo kod tebe Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  ajasofia sub sij 29, 2011 10:48 pm

vessssssssssss, vesssssssss, vessssssssss di siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  vess sub sij 29, 2011 10:48 pm

Ova zima nikako da prođe i ide mi na kuki. Novo je da sam se kao vratila u normalu sa spavanjem pa ne spavam po danu Very Happy

A evo - euzbismila

http://www.islambosna.ba/index.php/kolumne/4371-o-iskrenosti-i-odgaanju-injenja-dobrih-djela


Zadnja promjena: vess; sub sij 29, 2011 10:51 pm; ukupno mijenjano 1 put.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  ajasofia sub sij 29, 2011 10:50 pm

euzubismilahi rahmani rahim maleikijevmidim ijaken abduveijaken .... itd. je molitva na arapskom kojom se započinje svaka životna radnja u namjeri da izdobri...neznam točan prijevod ali volim tu molitvu .... study


Zadnja promjena: ajasofia; sub sij 29, 2011 10:51 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : gutanje slova)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  vess sub sij 29, 2011 10:54 pm

Odličan je ovaj tekst gore!

http://www.islambosna.ba/index.php/kolumne/4371-o-iskrenosti-i-odgaanju-injenja-dobrih-djela

Samo imam problema s obiljem stranih izraza koje ne razumijem.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  ajasofia sub sij 29, 2011 10:56 pm

Samozatajnost vrijedi i u reali i u virtuali. Ako si takav - takav si.

da li misliš da odgađanjem viđenja sebe u tuđim očima činimo propust spram sebe...no nema veze idem spavati jer jaaaaako sam umorna...ni danas nemam osjećaj propusta. dala sam sve od sebe da mi nije žao ako večeras umrem...ma bilo bi mi žao ali zaista sam dala sve od sebe i tako to....da li si ti muslimanka?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  vess sub sij 29, 2011 11:01 pm

Ja ne pripadam ni jednoj konfesiji, ja sam agnostik.

Ne znam jel možemo vidjeti sebe kako nas drugi vide, a ne znam ni jel to važno. Uostalom, razni ljudi nas vide na razne načine.

Uistinu zanimljiv tekst - navodno su i tuđe pohvale podvala šejtana. No ja mislim da to ne mora biti samo gorivo za samoljublje itsl.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty nije važno kako nas drugi vide

Postaj  ajasofia ned sij 30, 2011 8:49 am

jutreko
drugi nas vide uvijek kroz svoju prizmu tako da nije bitno kak nas vide ali meni je bitno kako ja sebe vidim...što se tiče agnostika i ateista ja ti to baš ne razumijem...meni se sviđa ona izreka nekoga...moralni zakon u meni i zvjezdano nebo nadamnom mi govore da nešto postoji....a u ovoj svojoj molitvi sam zaboravila spomenuti mine šejtani....jer ja zaista mislim da vragovi ili sotone ne postoje nego su ih ljudi izmislili da bi strašili ljude....a ako postoje onda ih još nikada nisam ni vidjela ni osjetila...nego što se tiče ovog mog pisanja ono mi pomaže da razbistrim svoje misli...nekak su u zadnje vrijeme protočnije i osjećam da sam malo više upoznala sebe na način da ima neke frekvencije u tome da našišem jednu knjigicu...ak niš drugo da to ostavim djetetu na dar kao ostavštinu sebe njoj...no evo ti jedan članak ono svidio mi se..
http://www.24sata.hr/psihologija/pisanje-osjecaja-na-papir-brise-tremu-i-prevladava-strah-207808


Zadnja promjena: ajasofia; ned sij 30, 2011 8:51 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : kjljčj)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  vess ned sij 30, 2011 12:00 pm

Naravno, jedino je bitno kako sam sebe vidiš, a smatram i da se možeš uspoređivati samo sam sa sobom, sve drugo je besmisleno.

Agnostik je 'onaj koji nije spoznao' kako samo ime kaže, dakle on zna da ne zna. Za razliku od vjernika i atesita koji misle da znaju, dapače su čvrsto uvjereni i počesto u misiji.

Zanimljiv je ovaj članak - da, pisanje je terapija, to je poznato. Nego, zaintrigiralo me nešto što sam nedavno čula na telki ali zaboravila detalje. Radili su ispitivanje, zaboravila gdje i kakvo :-))), pa je jedna kontrolna grupa imala za pisati svoje frustracije, a druga kontrolna grupa pisati što ih veseli. Ne znam kojim metodama je utvrđeno, ali ovi koji su pisali o onome što ih veseli bili su u boljem stanju nakon što je eksperiment istekao.

Još zaboravih dodati da mi se nekako čini da su i šejtan i bog dio jedinke.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  blinky uto vel 01, 2011 7:26 am

Pa to je logično, jer ono na što usmjerimo pažnju to raste. Ako sam danas odlučila biti ljuta jer je dan siv, pun magle i hladan a ja bolesna i još moram ići raditi i na to usmjerim pažnju...skočil bu mi tlak i temperatura i zamračit će mi se pred očima, ali ako ustanem i pomislim, pred menom je lijep dan, ok malo sam bubana ali nema veze, čaj i med će to zaliječiti...upalim radio i pjevam svom forcom kojom mogu...gle nema temperature, tlak normalan, osmijeh na licu...ručak već skuhan, čaj spreman, zelenjava smiksana a ja nasmijana i zadovoljna .....hebemu robu sam zaboravila staviti sušiti...sad ću, samo da još malo tu prozujim...

Sve ovisi koliko je čist iliti prljav prozor kroz koji gledamo..... alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  blinky uto vel 01, 2011 7:29 am

hej milane


ima jedan šumar kojeg bi tila potrošiti, s obzirom da sam udana žena u fantastičnom braku, što da radim?

Ali stvarno bi ga rado potrošila alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  despot uto vel 01, 2011 8:30 pm

blinky je napisao/la:hej milane


ima jedan šumar kojeg bi tila potrošiti, s obzirom da sam udana žena u fantastičnom braku, što da radim?

Ali stvarno bi ga rado potrošila alien

...kakva si ti žena,u fantastičnom braku,a nisi u stanju osvojiti šumara,a oni hoće baš mlade žene,i poseksat ga,i još na sav glas,tražiš pomoć...eo' ja ti pomognm,al' najprije da meni malo zavrtiš,kad se popneš! Laughing
despot
despot

Broj postova : 58
Points : 25141
Join date : 23.08.2010
Age : 51
Lokacija : RH

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  konjko sri vel 02, 2011 6:04 pm

konjko
konjko

Broj postova : 30
Points : 24588
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  lavica sri vel 02, 2011 6:21 pm

evo shvatih svoj psiho test ja naime ovakva neguledna još nisam upoznala rječ ljubav...nije ni čudno obzirom da sam neki dan snimljena u pravom svjetlu....
http://www.jokeroo.com/pictures/funny/big-girl-motorcycle.html Cool Sad Razz
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  blinky čet vel 03, 2011 7:34 pm

despot je napisao/la:
blinky je napisao/la:hej milane


ima jedan šumar kojeg bi tila potrošiti, s obzirom da sam udana žena u fantastičnom braku, što da radim?

Ali stvarno bi ga rado potrošila alien

...kakva si ti žena,u fantastičnom braku,a nisi u stanju osvojiti šumara,a oni hoće baš mlade žene,i poseksat ga,i još na sav glas,tražiš pomoć...eo' ja ti pomognm,al' najprije da meni malo zavrtiš,kad se popneš! Laughing



ma imam ja šumara u šaci, ali dvoumim dal se isplati Smile
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  despot pet vel 04, 2011 7:30 pm

blinky je napisao/la:
despot je napisao/la:
blinky je napisao/la:hej milane


ima jedan šumar kojeg bi tila potrošiti, s obzirom da sam udana žena u fantastičnom braku, što da radim?

Ali stvarno bi ga rado potrošila alien

...kakva si ti žena,u fantastičnom braku,a nisi u stanju osvojiti šumara,a oni hoće baš mlade žene,i poseksat ga,i još na sav glas,tražiš pomoć...eo' ja ti pomognm,al' najprije da meni malo zavrtiš,kad se popneš! Laughing



ma imam ja šumara u šaci, ali dvoumim dal se isplati Smile

..to ti nije ništa,nema tu dvoumljenja...kresnite se vi,pa ako valja ponovite,ja čekao nebi,idu dani...i ne vraćaju se... Wink
despot
despot

Broj postova : 58
Points : 25141
Join date : 23.08.2010
Age : 51
Lokacija : RH

[Vrh] Go down

DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ Empty Re: DRAGI MILANE, POMAGAJ AKO ZNAŠ

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.