Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
ČUDA  koja smo doživjeli I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

ČUDA koja smo doživjeli

+3
silver fox
vess
ajasofia
7 posters

Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia čet pro 02, 2010 6:14 pm

evo zanima me da li je netko od vas doživio nešto neuobičajeno što neki zovu čudo neki halucinacije a nekima je to normalno no ne pričaju o tome da ih se nebi počelo gledati čudno.... Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  vess čet pro 02, 2010 10:35 pm

Osobno nisam. Pitanje je jesu li to halucinacije ili naprosto neki ljudi imaju sposobnost vidjeti što većina ne može, a aparati još ne mogu izmjeriti/detektirati te energije.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia pet pro 03, 2010 7:08 am

vess je napisao/la:Osobno nisam. Pitanje je jesu li to halucinacije ili naprosto neki ljudi imaju sposobnost vidjeti što većina ne može, a aparati još ne mogu izmjeriti/detektirati te energije.
meni nebi mogli izmjeriti te alergije jer naprosto meni čuda svakodnevena. evo sad umjesto da materijaliziram kafu ja ode u birc popiti jednu a kad tamo evo čuda mene čudne malene debele slatke putene smetene itd..... Embarassed
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia pet pro 03, 2010 7:10 am

čudo br. 1
rodila mama svega al para neće
čudo br.2
vess nije stvor
čudo br.3
silver nije lisica
čudo br.4
blinky nije duh
čudo br.5
gdje je nestala sirena
itd...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  silver fox pet pro 03, 2010 9:57 pm

ajasofia je napisao/la:čudo br. 1
rodila mama svega al para neće
čudo br.2
vess nije stvor
čudo br.3
silver nije lisica

čudo br.4
blinky nije duh
čudo br.5
gdje je nestala sirena
itd...

silver je lisica s pišom . Embarassed
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  Tomislav pet pro 03, 2010 10:23 pm

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:čudo br. 1
rodila mama svega al para neće
čudo br.2
vess nije stvor
čudo br.3
silver nije lisica

čudo br.4
blinky nije duh
čudo br.5
gdje je nestala sirena
itd...

silver je lisica s pišom . Embarassed

S muškom ili ženskom pišom confused

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  vess sub pro 04, 2010 12:06 am

Znači da ti se čini neodoljivim, kao i svima. Mislim da je tajna: muški piša, kitnjasti repić i ženska senzibilnost, a nije gay, navodno. Dakle, kak se na Liju ne bi palili muški i ženski, ne?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty eforum

Postaj  vess sub pro 04, 2010 12:13 am

Ne znam gdje je nestala tema o eforumu. Išla ja tamo pogledat - ostalo je 5 sugovornika: Adam, Apemant, colibri, enky, sanja. Rolling Eyes
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  silver fox sub pro 04, 2010 9:55 am

Tomislav je napisao/la:

silver je lisica s pišom . Embarassed

S muškom ili ženskom pišom confused
[/quote]
vidim da se markalo satove biologije . Smile
ženskom pišom ? valjda ženskom pišicom ! elephant
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  Tomislav sub pro 04, 2010 10:02 am

Ha ha
Ma izraz je unisex

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  silver fox sub pro 04, 2010 10:08 am

Tomislav je napisao/la:Ha ha
Ma izraz je unisex

svak si izraz zeme kak mu paše . Surprised
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  sirena sub pro 04, 2010 6:03 pm

ajasofia je napisao/la:čudo br. 1
rodila mama svega al para neće
čudo br.2
vess nije stvor
čudo br.3
silver nije lisica
čudo br.4
blinky nije duh
čudo br.5
gdje je nestala sirena
itd...

Ma nisam nigdje nestala nego imam dosta obaveza ovih dana, a na eforumu sam ostala zbog colibri.Ona voli moje slikice i prihvatila me je takvu kakva jesam pa joj volim udovoljiti i razveseliti je.
Kao što znaš eš od tebe za lijepe stvari i nisam dobila dobre kritike nego tek ovdje stoga ne brini kad imam vremana javim se.Znaš nas smo troje i svatko želi neko vrijeme provesti s virtualnim prijateljima,a obzirom da je moj muž ovisnik o netu on je tu najviše,a kako je meni dijete prioritet meni ostaje najmanje vremena. Smile
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia sub pro 04, 2010 7:02 pm

sirena je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:čudo br. 1
rodila mama svega al para neće
čudo br.2
vess nije stvor
čudo br.3
silver nije lisica
čudo br.4
blinky nije duh
čudo br.5
gdje je nestala sirena
itd...

Ma nisam nigdje nestala nego imam dosta obaveza ovih dana, a na eforumu sam ostala zbog colibri.Ona voli moje slikice i prihvatila me je takvu kakva jesam pa joj volim udovoljiti i razveseliti je.
Kao što znaš eš od tebe za lijepe stvari i nisam dobila dobre kritike nego tek ovdje stoga ne brini kad imam vremana javim se.Znaš nas smo troje i svatko želi neko vrijeme provesti s virtualnim prijateljima,a obzirom da je moj muž ovisnik o netu on je tu najviše,a kako je meni dijete prioritet meni ostaje najmanje vremena. Smile
sve mi je jasno. Smile
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  sirena ned pro 05, 2010 8:20 am

vess je napisao/la:Znači da ti se čini neodoljivim, kao i svima. Mislim da je tajna: muški piša, kitnjasti repić i ženska senzibilnost, a nije gay, navodno. Dakle, kak se na Liju ne bi palili muški i ženski, ne?


Ljudi dragi ovo su prekrasni epiteti za Silvera samo što zaboravljate da je on Lija a obzirom da su lije lukave i sve ostalo što ide uz to nemojte poslije biti razočarani ili reći da vas nisam upozorila.

sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia ned pro 05, 2010 8:41 am

sirena je napisao/la:
vess je napisao/la:Znači da ti se čini neodoljivim, kao i svima. Mislim da je tajna: muški piša, kitnjasti repić i ženska senzibilnost, a nije gay, navodno. Dakle, kak se na Liju ne bi palili muški i ženski, ne?


Ljudi dragi ovo su prekrasni epiteti za Silvera samo što zaboravljate da je on Lija a obzirom da su lije lukave i sve ostalo što ide uz to nemojte poslije biti razočarani ili reći da vas nisam upozorila.

ma sve dok nije bijesna lijadotle smo svi bezbrižni... cheers
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  silver fox pet pro 10, 2010 10:33 am

sirena je napisao/la:
Ljudi dragi ovo su prekrasni epiteti za Silvera samo što zaboravljate da je on Lija a obzirom da su lije lukave i sve ostalo što ide uz to nemojte poslije biti razočarani ili reći da vas nisam upozorila.


sve ostalo što ide uz to?


Shocked

jesi ti sirena il gavran? Wink
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 4:45 pm

evo samo da malo zagrijem pstriće jer vani zima a ja nemam rukavide ... vrijeme da se bacim u trošak...ma imala sam jedne al negdje ih zagubila ... mislim da su ostale kod dede...najsmješnije mi kad sam jednom bila u posjeti kod dede i poslije ošla na posao...a kad tamo izgubila sat...brzo ja nazovem dedu i pitam da mi nije ispo sat kod tebe... veli on meni nemoj to nikom govoriti šta će ljudi misliti šta smo radili...ja se onako zamislila pa ga pitala pa šta smo radili...ma veli on čudni su ti ljudi mogu svašta da pomisle...da shvaćam ja kako se deda bojao da ne ispadne kako se snajka sa njim seksala...ma sve vam ja to razumijem i nisu ljudi od kamena ali dićeš mene božje djete... zajebana sam vam ja ali nikada ne pomišljam šta će drugi reći... mene uvijek brinulo što će drugi reći ako im ne velim ono kaj mislim...evo danas svi sretna familija što na umu to na drumu pa se vraćamo u prošlost kad god ko stigne...jedino pred djetetom finoća a ona jadna krvi bosansko crnogorsko hrvatske trpi trpi pa kad se naljuti veli pička mi materina...ma bilo je to samo par puta...nemrete iz svoje kože i kak se veli nepada jabuka daleko od stabla...i ova kaj se odkotrlja uvijek sama...evo prstići zagrijani pobješnjeli maks mi je producent još nam fali scenarij i evo para....a kaj bumo pisali ja naime vodim tako dosadan i jednoličan život da jednostavno jedino kaj me inspirira su prostačine i pederluci...evo skupljam ideje....ko će prvi njemu provizija...hoću reći meni dosta 50% ovo ostalo vam ostavljam za cugu....što znači meni pedeset kuna a vama pedeset...jeli pošteno....idem sad kod silvera da mu ispričam kakav sam dobar događaj čula...no da ne ispadne kako je deda pokvaren neki dan mi reko da sam ja jedino njegovo djete....ima ih još troje ali slabo ga vole....svi vole samo sebe...i jedino sebe....ma imo je i deda takav stav...ali ono život ga nije nimalo mazio pa vizavi toga nije nikada nikome napravio zlo...sve u svemu meni fali da me neko mrzi pa evo idem se baciti na silvera...on me fascinaira ne zato kaj je lisica već zato kaj je srebrni a ja vam obožavam srebro....zlato je krasno ali onak malo kićasto...
venera zove silvera silvere javi se....ma nema veze opet ga uzimaju a on samo lovu u buksu baca...no živo me zanima na kaj on troši pare....morti na žablje krake... Suspect Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 9:35 am

ajasofia je napisao/la:sve u svemu meni fali da me neko mrzi pa evo idem se baciti na silvera...on me fascinaira ne zato kaj je lisica već zato kaj je srebrni a ja vam obožavam srebro....zlato je krasno ali onak malo kićasto...
venera zove silvera silvere javi se....ma nema veze opet ga uzimaju a on samo lovu u buksu baca...no živo me zanima na kaj on troši pare....morti na žablje krake... Suspect Suspect

kupujem srebro...jebeš lovu ...tek kad ju ignoriraš počne stizat sama ...
lol!
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty čudo od guske enky

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 4:33 pm

ma nisam ja osvetoljubiva ali nemogu da se ne osvrnem na to da je enki našoj vess napisala tukan na prekrasnu sliku avatara....ja prvo mislilla da se vess šali na moj račun di sam ja sebi iz fore stavljala slične epitete....evo čitam neki dan njen članak da islam nemere biti moderan...te danas metući stubište sjetim se kako sam dobila od nane kuran i čitajući jedan dio pročitala da se muž i žena smiju rastati i naći drugog partnera ako nemaju seksa dulje od četrdeset dana...pa si pomislila kako sam ja po tome trebala već davno naći drugog...no to samo govori da je islam najmodernija vjera....hahahaha....toliko o tukama i guskama...moj bi babo njoj to fino objasnio ali nebi ona to shvatila jer svi ti preobraćeni islamisti sve rade ali ne žive ni svoju vjeru a kamoli tuđu...

Laughing


Zadnja promjena: ajasofia; ned pro 12, 2010 4:34 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : slika avatara)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  blinky ned pro 12, 2010 6:24 pm

silver fox je napisao/la:
Tomislav je napisao/la:Ha ha
Ma izraz je unisex

svak si izraz zeme kak mu paše . Surprised

E, to je čudo broj 7 Very Happy
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  blinky ned pro 12, 2010 6:30 pm

sirena je napisao/la:
vess je napisao/la:Znači da ti se čini neodoljivim, kao i svima. Mislim da je tajna: muški piša, kitnjasti repić i ženska senzibilnost, a nije gay, navodno. Dakle, kak se na Liju ne bi palili muški i ženski, ne?


Ljudi dragi ovo su prekrasni epiteti za Silvera samo što zaboravljate da je on Lija a obzirom da su lije lukave i sve ostalo što ide uz to nemojte poslije biti razočarani ili reći da vas nisam upozorila.


Hm, nametnuta slika o lukavosti i podmuklosti lija.....ili možda ne... Very Happy
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 6:31 pm

blinky je napisao/la:
sirena je napisao/la:
vess je napisao/la:Znači da ti se čini neodoljivim, kao i svima. Mislim da je tajna: muški piša, kitnjasti repić i ženska senzibilnost, a nije gay, navodno. Dakle, kak se na Liju ne bi palili muški i ženski, ne?


Ljudi dragi ovo su prekrasni epiteti za Silvera samo što zaboravljate da je on Lija a obzirom da su lije lukave i sve ostalo što ide uz to nemojte poslije biti razočarani ili reći da vas nisam upozorila.


Hm, nametnuta slika o lukavosti i podmuklosti lija.....ili možda ne... Very Happy

došla blinki to ti je 8 čudo... bounce bounce bounce
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  blinky ned pro 12, 2010 6:39 pm

ajasofia je napisao/la:
blinky je napisao/la:
sirena je napisao/la:
vess je napisao/la:Znači da ti se čini neodoljivim, kao i svima. Mislim da je tajna: muški piša, kitnjasti repić i ženska senzibilnost, a nije gay, navodno. Dakle, kak se na Liju ne bi palili muški i ženski, ne?


Ljudi dragi ovo su prekrasni epiteti za Silvera samo što zaboravljate da je on Lija a obzirom da su lije lukave i sve ostalo što ide uz to nemojte poslije biti razočarani ili reći da vas nisam upozorila.


Hm, nametnuta slika o lukavosti i podmuklosti lija.....ili možda ne... Very Happy




došla blinki to ti je 8 čudo... bounce bounce bounce


da osmo čudo, eto doslovno ukrala malo vremena da vidim što mi žbrljite Smile
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 8:43 pm

blinky je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
blinky je napisao/la:
sirena je napisao/la:
vess je napisao/la:Znači da ti se čini neodoljivim, kao i svima. Mislim da je tajna: muški piša, kitnjasti repić i ženska senzibilnost, a nije gay, navodno. Dakle, kak se na Liju ne bi palili muški i ženski, ne?


Ljudi dragi ovo su prekrasni epiteti za Silvera samo što zaboravljate da je on Lija a obzirom da su lije lukave i sve ostalo što ide uz to nemojte poslije biti razočarani ili reći da vas nisam upozorila.


Hm, nametnuta slika o lukavosti i podmuklosti lija.....ili možda ne... Very Happy




došla blinki to ti je 8 čudo... bounce bounce bounce


da osmo čudo, eto doslovno ukrala malo vremena da vidim što mi žbrljite Smile
ja žbrljam i mrljam oni su ti jako fini... Arrow Like a Star @ heaven
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  lavica sub sij 15, 2011 10:37 am

mislim da je to bilo 90 ili 91 kad sam sa bratićem i sestričnom išla u kulašić...naime kad smo prolazili pokraj branimirove tržnice dvoje muškaraca su se žestoko svađali na tram. stanici i bilo je neke priče ko hrvat ko srbin te u jednom trenutku jedan od njih je ispucao hitac u ovog drugog i na moju sreću ili nesreću hitac prošao kraj moje bosanske glave u staklenu stjenku tržnice...nije stvar što sam ja doživjela šok neg je stvar što sam ja u tom jednom trenutku vidjela kaj će se sve dogoditi ... naime cijeli rat i sva stradanja su se odvijala u tom jednom isječku u mome umu...ne mislim da sam vidovita i nikada nikome baš nikome nebih poželjela da je imao tu mogućnost....mogućnost vidjeti što će se dogoditi....nije problem u tome kaj sam ja to sve vidjela i kasnije napisala pismo mesiću što će se dogoditi raspadom jugoslavija...problem je u tome što sam ja bila nemoćna to spriječiti....užas....to je mora koja je bila najgora u mome životu...danas kad se taj film priveo kraju i kad se pitam zakaj sam baš ja to morala znati shvaćam da ne želim više nikada imati iskustvo sa takvim čudima....kad bi morala birati dar prošlosti, sadašnjosti ili budućnosti svakako da bi izabrala dar SAD, no ne sjedinjene am. države nego sad, sad i samo sad....taj trenutak, ta moć sadašnjeg trenutka je upravo ŽIVOT...sve ostalo pada u zaborav no zaista moja vizija da mjenjajući sadašnjost mjenjamo percepciju prošlosti i svijet budućnosti mi govori da je bila ISTINITA. job time.... cyclops
čudo br. 3
letjeti na metli za male pare lol!
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

ČUDA  koja smo doživjeli Empty Re: ČUDA koja smo doživjeli

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.