Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Povećan broj članova u dijaspori

+4
Tomislav
ivi
Admin
delux67
8 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox ned pro 19, 2010 12:45 pm

Admin je napisao/la:slažem se s dosta stvari koje si napisao ali tvoj prijedlog da se stranke ne financiraju iz proračuna je loš jer otvara prostor korupciji. trebaju se stranke financirati iz proračuna i članarina, a donacije ukinuti s tim da postoji salary cap.

zašto otvara prostor korupciji ? daj primjer.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 12:47 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:slažem se s dosta stvari koje si napisao ali tvoj prijedlog da se stranke ne financiraju iz proračuna je loš jer otvara prostor korupciji. trebaju se stranke financirati iz proračuna i članarina, a donacije ukinuti s tim da postoji salary cap.

zašto otvara prostor korupciji ? daj primjer.

zato jer ako ja financiram neku stranku onda je vrlo vjerojatno da to ne radim iz altruizma nego očekujem neku korist ili protuuslugu od te stranke.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox ned pro 19, 2010 12:55 pm

Admin je napisao/la:
zato jer ako ja financiram neku stranku onda je vrlo vjerojatno da to ne radim iz altruizma nego očekujem neku korist ili protuuslugu od te stranke.

OK kak je primjer generalan onda bi i generalan zaključak bio da svi koji su ikad financirali stranke činili su to isključivo iz vlastite koristi .

odmah mi se pojavila slika : Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 MV5BMjA0MDIwMDYwNl5BMl5BanBnXkFtZTcwMjY0Mzg4Mw@@._V1._CR266,0,1516,1516_SS99_ kapiš?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 4:59 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
zato jer ako ja financiram neku stranku onda je vrlo vjerojatno da to ne radim iz altruizma nego očekujem neku korist ili protuuslugu od te stranke.

OK kak je primjer generalan onda bi i generalan zaključak bio da svi koji su ikad financirali stranke činili su to isključivo iz vlastite koristi .

odmah mi se pojavila slika : Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 MV5BMjA0MDIwMDYwNl5BMl5BanBnXkFtZTcwMjY0Mzg4Mw@@._V1._CR266,0,1516,1516_SS99_ kapiš?

recimo u sdp-u većinom nije tako. doniraju većinom članovi stranke posebno saborski zastupnici po tisuću dvije kuna i par firmi po nekoliko desetaka tisuća kuna. ali s hdz-om nije tako zato sam za zabranu donacija.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox ned pro 19, 2010 5:17 pm

Admin je napisao/la:
recimo u sdp-u većinom nije tako. doniraju većinom članovi stranke posebno saborski zastupnici po tisuću dvije kuna i par firmi po nekoliko desetaka tisuća kuna. ali s hdz-om nije tako zato sam za zabranu donacija.

hej, aj razmisli malo .
nije donacija ono što je loše već neki koji doniraju.
nije čovječanstvo generalno loše već masa ( upotrijebit ću blažu riječ ) krimosa . kaj bumo istrebili i zabranili čovjeka ? viva mali zeleni?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 AddEmoticons04259
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 5:42 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
recimo u sdp-u većinom nije tako. doniraju većinom članovi stranke posebno saborski zastupnici po tisuću dvije kuna i par firmi po nekoliko desetaka tisuća kuna. ali s hdz-om nije tako zato sam za zabranu donacija.

hej, aj razmisli malo .
nije donacija ono što je loše već neki koji doniraju.
nije čovječanstvo generalno loše već masa ( upotrijebit ću blažu riječ ) krimosa . kaj bumo istrebili i zabranili čovjeka ? viva mali zeleni?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 AddEmoticons04259

ovakav sustav stavlja stranku na vlasti u povoljniji položaj jer će dobiti puno više novca od donatora nego oporba. sdp je morao uzeti kredit od 14 mil kn za predizbornu kampanju za razliku od hdz-a

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess ned pro 19, 2010 5:50 pm

Admin je napisao/la:
vess je napisao/la:Pa šteta je ako je bio dobar. Da je bio neki gnom, bila bi sreća.

ničija smrt nije sreća, a od osoba koje sam upoznao za niti jednu ne bi mogao reći da je zla, naravno da ima ljudi koji nisu uredu ali opet nisu toliko pokvareni. ili se ja krećem u dobrom društvu pa nemam kontakta s njima.

Bit će da je to. Ima ljudi bez kojih bi se lakše disalo jer zagađuju mentalni krajolik, ugrožavaju, upropaštavaju. Da riknu, bila bi to sreća.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 5:52 pm

vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:
vess je napisao/la:Pa šteta je ako je bio dobar. Da je bio neki gnom, bila bi sreća.

ničija smrt nije sreća, a od osoba koje sam upoznao za niti jednu ne bi mogao reći da je zla, naravno da ima ljudi koji nisu uredu ali opet nisu toliko pokvareni. ili se ja krećem u dobrom društvu pa nemam kontakta s njima.

Bit će da je to. Ima ljudi bez kojih bi se lakše disalo jer zagađuju mentalni krajolik, ugrožavaju, upropaštavaju. Da riknu, bila bi to sreća.

recimo hebrang, sanader, šuker, šeks Smile

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox ned pro 19, 2010 5:53 pm

Admin je napisao/la:
ovakav sustav stavlja stranku na vlasti u povoljniji položaj jer će dobiti puno više novca od donatora nego oporba. sdp je morao uzeti kredit od 14 mil kn za predizbornu kampanju za razliku od hdz-a

aj zaboravi sdp i hdz . ajmo se prvo složit oko onog što treba Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 205xlw8
pa tek onda komentirat ko ,komu,kako i zašto.

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Wet
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 5:55 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ovakav sustav stavlja stranku na vlasti u povoljniji položaj jer će dobiti puno više novca od donatora nego oporba. sdp je morao uzeti kredit od 14 mil kn za predizbornu kampanju za razliku od hdz-a

aj zaboravi sdp i hdz . ajmo se prvo složit oko onog što treba Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 205xlw8
pa tek onda komentirat ko ,komu,kako i zašto.

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Wet

pa ako jedna stranka mora uzimati krdite za kampanje, a druga ima novca koliko hoće kako je onda to ravnopravna borba?? a dobivaju približno isti postotak na izborima.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox ned pro 19, 2010 6:03 pm

Admin je napisao/la:
pa ako jedna stranka mora uzimati krdite za kampanje, a druga ima novca koliko hoće kako je onda to ravnopravna borba?? a dobivaju približno isti postotak na izborima.

gleč, sve dok gledaš svijet s očalama stranke ne vidiš dobro .
fino skineš stranačke očale , pogledaš kaj ljudi rade , poslušaš kak žive ,
obratiš pažnju na prijedloge kak i kaj bi trebalo ,pa onda deneš opet stranačke očale i doneseš odluku jel buš stranački poslušnih il buš revolucionar -
jbg hamlet vječno živi .Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 AddEmoticons04278
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess ned pro 19, 2010 6:07 pm

Admin je napisao/la: Bit će da je to. Ima ljudi bez kojih bi se lakše disalo jer zagađuju mentalni krajolik, ugrožavaju, upropaštavaju. Da riknu, bila bi to sreća.

recimo hebrang, sanader, šuker, šeks Smile [/quote]

....pa Bandić, MMD...
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 6:09 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
pa ako jedna stranka mora uzimati krdite za kampanje, a druga ima novca koliko hoće kako je onda to ravnopravna borba?? a dobivaju približno isti postotak na izborima.

gleč, sve dok gledaš svijet s očalama stranke ne vidiš dobro .
fino skineš stranačke očale , pogledaš kaj ljudi rade , poslušaš kak žive ,
obratiš pažnju na prijedloge kak i kaj bi trebalo ,pa onda deneš opet stranačke očale i doneseš odluku jel buš stranački poslušnih il buš revolucionar -
jbg hamlet vječno živi .Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 AddEmoticons04278

dobro ja sve gledam sa svim naočalama. što se tiče revolucije mislim da je vrijeme revolucija u hrvatskoj završeno.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 6:11 pm

vess je napisao/la:
Admin je napisao/la: Bit će da je to. Ima ljudi bez kojih bi se lakše disalo jer zagađuju mentalni krajolik, ugrožavaju, upropaštavaju. Da riknu, bila bi to sreća.

recimo hebrang, sanader, šuker, šeks Smile

....pa Bandić, MMD...[/quote]

slažem se, ima ih još. jel se misliš opet kandidirati na Kregarovoj listi na slijedećim lokalnim izborima?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess ned pro 19, 2010 6:11 pm

Glede ove rasprave o financiranju stranaka, ja bih voljela da nit ne dobivaju iz državne kase, a da im nije dozvoljeno ni primati donacije.

Nek osnuju profitabilnu djelatnost, fino pošteno d.d., d.o.o., obrt i nek tako zarađuju! Ako su sposobni voditi državu, moraju biti sposobni voditi profitabilnu firmu koja se bavi nekom produktivnom djelatnošću, otvara radna mjesta, plaća i porez...

Možda sam nerealna, ali fakat mi se ova skupa demokracija od koje je sama šteta više zgadila.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess ned pro 19, 2010 6:13 pm

Admin je napisao/la:
....pa Bandić, MMD...

slažem se, ima ih još. jel se misliš opet kandidirati na Kregarovoj listi na slijedećim lokalnim izborima?[/quote]

Ma iskreno, moja je djelatnost više bila PROTIV Bandića, iako mi je Kregar ok. No, na kraju zaključih da nije politika za pametne ljude. Poučena sam iskustvom kako me je kao gonič robova tjerao djubretar koji se htio i uspio uvaliti u Vijeće četvrti ili kaj već.

No, bila bih i dalje za Kregara kao gradonačelnika, ako bi se kandidirao, to da.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 6:14 pm

vess je napisao/la:Glede ove rasprave o financiranju stranaka, ja bih voljela da nit ne dobivaju iz državne kase, a da im nije dozvoljeno ni primati donacije.

Nek osnuju profitabilnu djelatnost, fino pošteno d.d., d.o.o., obrt i nek tako zarađuju! Ako su sposobni voditi državu, moraju biti sposobni voditi profitabilnu firmu koja se bavi nekom produktivnom djelatnošću, otvara radna mjesta, plaća i porez...

Možda sam nerealna, ali fakat mi se ova skupa demokracija od koje je sama šteta više zgadila.

a koliko troše zemlje koje imau parlamentarnu monarhiju na troškove kraljevske obitelji? mislim da 70 mil kn nije puno za financiranje stranaka.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 6:18 pm

vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:
....pa Bandić, MMD...

slažem se, ima ih još. jel se misliš opet kandidirati na Kregarovoj listi na slijedećim lokalnim izborima?

Ma iskreno, moja je djelatnost više bila PROTIV Bandića, iako mi je Kregar ok. No, na kraju zaključih da nije politika za pametne ljude. Poučena sam iskustvom kako me je kao gonič robova tjerao djubretar koji se htio i uspio uvaliti u Vijeće četvrti ili kaj već.

No, bila bih i dalje za Kregara kao gradonačelnika, ako bi se kandidirao, to da. [/quote]

ja sam se isto smrzavao na štandu za vrijeme kampanje i izvan njih, dijelio letke, lijepio plakate itd. svi su to prošli na početku političke karijere. Bernardić je bolje riješenje od kregara jer kregar drži najkorumpiraniju katedru na pravu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess ned pro 19, 2010 6:23 pm

Ne znam da bi Kregar držao najkorumpiraniju katedru na Pravu, zapravo iskreno u to sumnjam. Nema dokaza. Sve sam čula najbolje o njemu, čak da je branio i mačke iz dvorišta Sveučilišta :-))))) To je meni jako važno.

Bernardića ne poznam, no čim je stranački igrač, za mene nije interesantan, jbg. U stranci se zna kak je - čkomi i ponavljaj ono kad govori tebi pretpostavljeni. Nije moj par rukava.

Čuj, ja sam volontirala i Kregar je fakat bio ok, ali ovaj djubretar nije - nemreš ti mene pozivati na red i kontrolirat me, sumnjičit, provjeravat... sve da mi plaćaš, a pogotovo ako volontiram! Malo poštovanja i pristojnosti molim, to niš ne košta. No takvi gnomovi znaju kak treba - gazit bagru. Sorry, ali fuck off...:kava:
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 6:37 pm

vess je napisao/la:Ne znam da bi Kregar držao najkorumpiraniju katedru na Pravu, zapravo iskreno u to sumnjam. Nema dokaza. Sve sam čula najbolje o njemu, čak da je branio i mačke iz dvorišta Sveučilišta :-))))) To je meni jako važno.

Bernardića ne poznam, no čim je stranački igrač, za mene nije interesantan, jbg. U stranci se zna kak je - čkomi i ponavljaj ono kad govori tebi pretpostavljeni. Nije moj par rukava.

Čuj, ja sam volontirala i Kregar je fakat bio ok, ali ovaj djubretar nije - nemreš ti mene pozivati na red i kontrolirat me, sumnjičit, provjeravat... sve da mi plaćaš, a pogotovo ako volontiram! Malo poštovanja i pristojnosti molim, to niš ne košta. No takvi gnomovi znaju kak treba - gazit bagru. Sorry, ali fuck off...:kava:

ja baš nisam pristalica nezavisnih kandidata jer nikad ne znaš tko stoji iza njih. kregar nema nikakav program jer samo pljuje po bandiću. u svakoj stranci ili nezavisnoj listi imaš kretena ali to nije razlog da digneš ruke od svega.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess ned pro 19, 2010 6:43 pm

Kako nema program? Pa čovjek je stručan za upravljanje lokalnim zajednicama. I njegov je program (bio) na njegovom web-u. Bandića je teško ne pljuvati, to se naprosto ne da izbjeći ni uz najbolju volju.
Naprosto, stranke kao takve, u svojoj biti, temelje se na poslušnicima. Nemreš biti u stranci ako nisi poslušnik. Pa Bandić ti je flagrantan primjer. On je nosio glasove i zato je sdp žmirio na sve njegove kriminale. Kad je prestao biti poslušnik - vritnjak iz stranke sdp u roku keks. Dakle, možeš biti crni vrag, samo da si poslušan. Taj je sistem u svojoj biti, sam po sebi - bljak.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 6:53 pm

vess je napisao/la:Kako nema program? Pa čovjek je stručan za upravljanje lokalnim zajednicama. I njegov je program (bio) na njegovom web-u. Bandića je teško ne pljuvati, to se naprosto ne da izbjeći ni uz najbolju volju.
Naprosto, stranke kao takve, u svojoj biti, temelje se na poslušnicima. Nemreš biti u stranci ako nisi poslušnik. Pa Bandić ti je flagrantan primjer. On je nosio glasove i zato je sdp žmirio na sve njegove kriminale. Kad je prestao biti poslušnik - vritnjak iz stranke sdp u roku keks. Dakle, možeš biti crni vrag, samo da si poslušan. Taj je sistem u svojoj biti, sam po sebi - bljak.

naravno da bandić nije valjao ali je donosio novce stranci i ni račan ni milanović nisu imali snage da ga izbace. ja osobno nisam glasao za bandića nego sam prekrižio listić ali sam morao raditi u njegovoj kampanji jer sam bio na listi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess ned pro 19, 2010 6:55 pm

E vidiš - morao si. Ok, ti si cool tip, to ti možeš lako podnijeti ali ja bih ziher kakav skandal napravila Very Happy
Zato si mislim, lakše je meni bez svekolike stranačke stege, nisam ja za to.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox ned pro 19, 2010 7:05 pm

Admin je napisao/la:

naravno da bandić nije valjao ali je donosio novce stranci i ni račan ni milanović nisu imali snage da ga izbace. ja osobno nisam glasao za bandića nego sam prekrižio listić ali sam morao raditi u njegovoj kampanji jer sam bio na listi.

Admin je napisao/la:
dobro ja sve gledam sa svim naočalama. što se tiče revolucije mislim da je vrijeme revolucija u hrvatskoj završeno.

možda dobro gledaš al da li vidiš?
a doba revolucija pogotovo u hr tek počinje - uči iz povijesti - uvijek se ponavlja.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 19, 2010 7:19 pm

neće biti više nikakvih revolucija, prošli su ti dani.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 4 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.