Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Povećan broj članova u dijaspori

+4
Tomislav
ivi
Admin
delux67
8 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess sub pro 11, 2010 3:39 pm

Bome da, kad su 2000te došli na vlasti, imali su glave na panju i ništa. Zaključih da svi imaju putra na glavi, i od tada ne glasam na parlamentarnim izborima. Sada se kao provodi borba protiv korupcije, valjda samo pod pritiskom eu, čija je marioneta Kosorica, a prije bila Sanaderova. Što se tiče Milanovića, čini mi se ful nesposoban i jak samo u blebetanju.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess sub pro 11, 2010 9:26 pm

silver fox je napisao/la:
kad ste dobili izbore 2000 niste se usudili napunit zatvore s mafijašima.
spremali su puč u tom slučaju .

Mislim da je Admin bio malo dijete kad su ovi 2000 došli na vlast, pa se nije zanimao za politiku. Eto, još mogu prevariti samo vrlo mlade ljude...
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:00 pm

vess je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
kad ste dobili izbore 2000 niste se usudili napunit zatvore s mafijašima.
spremali su puč u tom slučaju .

Mislim da je Admin bio malo dijete kad su ovi 2000 došli na vlast, pa se nije zanimao za politiku. Eto, još mogu prevariti samo vrlo mlade ljude...

trebalo je prvo očistiti policiju, pravosuđe, vojsku i tajne službe od kriminala i to je relativno uspješno učinjeno. nažalost neki slučajevi su pali na sudu a za neke nije bilo dokaza da se pokrene postupak jer nije bilo pisanih tragova a među mafijašima vlada zakon šutnje.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:07 pm

Istina je da je SDP na vlasti prekinuo lanac neplaćanja, koji naravno ide od države, najvećeg dužnika. Čim je HDZ došao natrag - evo opet neplaćanja, a sad je to kulminiralo s dolaskom globalne recesije.

Za raščistit situaciju ovdje, zapravo bi trebao čarobni štapić. Svatko tko bi to ozbiljno pokušao, vjerujem da bi završio kao Đinđić u Srbiji. Naime, ova država je temeljena na kriminalu i mafijaška organizacija je toliko isprepletena s državom - zapravo bih rekla da je država servis mafije.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:12 pm

vess je napisao/la:Istina je da je SDP na vlasti prekinuo lanac neplaćanja, koji naravno ide od države, najvećeg dužnika. Čim je HDZ došao natrag - evo opet neplaćanja, a sad je to kulminiralo s dolaskom globalne recesije.

Za raščistit situaciju ovdje, zapravo bi trebao čarobni štapić. Svatko tko bi to ozbiljno pokušao, vjerujem da bi završio kao Đinđić u Srbiji. Naime, ova država je temeljena na kriminalu i mafijaška organizacija je toliko isprepletena s državom - zapravo bih rekla da je država servis mafije.

dolaskom vlade sdp-a pokrenute su strane investicije, započeti su veliki projekti, gospodarski rast je bio jak i išlo je na bolje, ali narod je odlučio kako je odlučio pa sada neka trpi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:15 pm

Što jest jest, mislim da od hadezeja gore nema...
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 10:18 pm

Admin je napisao/la:
dolaskom vlade sdp-a pokrenute su strane investicije, započeti su veliki projekti, gospodarski rast je bio jak i išlo je na bolje, ali narod je odlučio kako je odlučio pa sada neka trpi.

vidi... kad se priča o bilo čemu kao dokaze tvrdnje obično se iznesu činjenice ...

tko,kada,koga,kako,zašto...

ovo što si napisao samo je prazan stih .

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:21 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
dolaskom vlade sdp-a pokrenute su strane investicije, započeti su veliki projekti, gospodarski rast je bio jak i išlo je na bolje, ali narod je odlučio kako je odlučio pa sada neka trpi.

vidi... kad se priča o bilo čemu kao dokaze tvrdnje obično se iznesu činjenice ...

tko,kada,koga,kako,zašto...

ovo što si napisao samo je prazan stih .


imaš sve brojke na siteu državnog zavoda za statistiku i sve tamo piše. btw. ovaj topik ide na politiku.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 10:27 pm

Admin je napisao/la:
imaš sve brojke na siteu državnog zavoda za statistiku i sve tamo piše. btw. ovaj topik ide na politiku.

narod žvače zelje , vladajuća banda mesinu a statistika veli da je u hr. blagostanje jer se klopa sarma.

to bi otprilike bio statistički obrađen podatak.

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:49 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
imaš sve brojke na siteu državnog zavoda za statistiku i sve tamo piše. btw. ovaj topik ide na politiku.

narod žvače zelje , vladajuća banda mesinu a statistika veli da je u hr. blagostanje jer se klopa sarma.

to bi otprilike bio statistički obrađen podatak.


a uvijek imaš bogatih i siromašnih, ali ako je prosjek sve bolji onda to znači da i siromašni malo bolje stoje.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:55 pm

Da, siromašnih ne bi trebalo biti. Država bi se od poreza trebala brinuti da nema beskućnika, gladnih i bez zdravstvene zaštite. Tako je u Skandinaviji, a tamo se zna kako se oporezuje bogate. I društvo se uglavnom sastoji od srednje klase koje ovdje drastično izumire od 1990.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:59 pm

vess je napisao/la:Da, siromašnih ne bi trebalo biti. Država bi se od poreza trebala brinuti da nema beskućnika, gladnih i bez zdravstvene zaštite. Tako je u Skandinaviji, a tamo se zna kako se oporezuje bogate. I društvo se uglavnom sastoji od srednje klase koje ovdje drastično izumire od 1990.

takav susatv imaju samo u skandinaviji, australia i novi zeland. bio sam u švedskoj 10 dana i nije mi baš privlačna za život, puno bolje mi je ovdje.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess sub pro 11, 2010 11:38 pm

Ha, klima je problem, ali inače je život vjerojatno tamo podnošljiviji. Oni nemaju krize sada jer se nisu vezali za međunarodni (čitaj: američki) monetarni sustav. A viđe Norveške! Prije 100 godina to je bila zemlja bijede i uz dobru upravu vidi je sad. Inače, rado bih živjela u Australiji.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 11:59 pm

vess je napisao/la:Ha, klima je problem, ali inače je život vjerojatno tamo podnošljiviji. Oni nemaju krize sada jer se nisu vezali za međunarodni (čitaj: američki) monetarni sustav. A viđe Norveške! Prije 100 godina to je bila zemlja bijede i uz dobru upravu vidi je sad. Inače, rado bih živjela u Australiji.


oni žive kao kompjuterski programi, sve mora biti po špagi i bez imalo improvizacije što je nama iz ovog podneblja nepodnošljivo. hrvatska je jako dobro mjesto za život ako imaš imalo para samo ljudi koji nisu putovali puno nisu toga svjesni.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  croking ned pro 12, 2010 5:43 pm

Admin je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
nema neke razlike između hrvata i strance. po čemu su todorić i kerum bolji od nekog stranca?

njih smatraš hrvatima? ja ih gledam ko strance.

svaki poduzetnik isto razmišlja i postupa bio domaći ili stranac. domaće se smatra sve što je u državnom, a ne u privatnom vlasništvu.

Ono što nas koči u razvoju, je i to što ćemo radije trpiti stranca privatnika nego pomagati domaćem privatniku,to je onaj "jal" ako nemam ja zašto bi iamo on?
Kad shvatimo da mora postojati poredak tad će nam se i društvo i država urediti,mora postajati piramida i ljudi moraju shvatiti tko je za što sposoban i to radi a ne da samo druge kritizira.Ja kažem bolje Todorić nego neki Schweinsteiger,nije on savršen ali ima odgovornosti za Hrvatski proizvod i dobit ostaje u Hrvatskoj,još da imamo svoje banke,,,
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 6:15 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
nema neke razlike između hrvata i strance. po čemu su todorić i kerum bolji od nekog stranca?

njih smatraš hrvatima? ja ih gledam ko strance.

svaki poduzetnik isto razmišlja i postupa bio domaći ili stranac. domaće se smatra sve što je u državnom, a ne u privatnom vlasništvu.

Ono što nas koči u razvoju, je i to što ćemo radije trpiti stranca privatnika nego pomagati domaćem privatniku,to je onaj "jal" ako nemam ja zašto bi iamo on?
Kad shvatimo da mora postojati poredak tad će nam se i društvo i država urediti,mora postajati piramida i ljudi moraju shvatiti tko je za što sposoban i to radi a ne da samo druge kritizira.Ja kažem bolje Todorić nego neki Schweinsteiger,nije on savršen ali ima odgovornosti za Hrvatski proizvod i dobit ostaje u Hrvatskoj,još da imamo svoje banke,,,
domaći privatnik gleda da radnika iskoristi, recimo plaće kod todora su 3500
a u lidlu 7000 pa ti onda reci kod koga bi rađe radio...nije bitno jesu stranci ili domaći bitno je kakav je interes i kakva je politika poslovanja poduzetnika...podjeli pa vladaj ima logike i zdravog razuma...no ja takvih problema nemam... Arrow
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 12, 2010 6:27 pm

dvije su stvari tu bitne u odnosu radnik - poslodavac. prva je loše regulirano radno zakonodavstvo a druga je odnos ponude i potražnje na tržištu rada.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 6:29 pm

Admin je napisao/la:dvije su stvari tu bitne u odnosu radnik - poslodavac. prva je loše regulirano radno zakonodavstvo a druga je odnos ponude i potražnje na tržištu rada.

daaaa, zato kaj su rvati navikli biti ponizni i trpe sranja zato kaj nemaju povjerenja u svoje vrijednosti...i to ti ovi guzičari koriste pametno...udri konja koji može i hoće... Razz
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 12, 2010 6:31 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:dvije su stvari tu bitne u odnosu radnik - poslodavac. prva je loše regulirano radno zakonodavstvo a druga je odnos ponude i potražnje na tržištu rada.

daaaa, zato kaj su rvati navikli biti ponizni i trpe sranja zato kaj nemaju povjerenja u svoje vrijednosti...i to ti ovi guzičari koriste pametno...udri konja koji može i hoće... Razz

misliš da je u hrvatskoj najgore što se toga tiče? u cijelom svijetu je nadničarima teško.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 6:32 pm

Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:dvije su stvari tu bitne u odnosu radnik - poslodavac. prva je loše regulirano radno zakonodavstvo a druga je odnos ponude i potražnje na tržištu rada.

daaaa, zato kaj su rvati navikli biti ponizni i trpe sranja zato kaj nemaju povjerenja u svoje vrijednosti...i to ti ovi guzičari koriste pametno...udri konja koji može i hoće... Razz

misliš da je u hrvatskoj najgore što se toga tiče? u cijelom svijetu je nadničarima teško.

pa onda neka i dalje nadničare... Embarassed
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Admin ned pro 12, 2010 6:40 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:dvije su stvari tu bitne u odnosu radnik - poslodavac. prva je loše regulirano radno zakonodavstvo a druga je odnos ponude i potražnje na tržištu rada.

daaaa, zato kaj su rvati navikli biti ponizni i trpe sranja zato kaj nemaju povjerenja u svoje vrijednosti...i to ti ovi guzičari koriste pametno...udri konja koji može i hoće... Razz

misliš da je u hrvatskoj najgore što se toga tiče? u cijelom svijetu je nadničarima teško.

pa onda neka i dalje nadničare... Embarassed

tako je to kad ljudi nisu željeli socijalizam.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 6:47 pm

Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:dvije su stvari tu bitne u odnosu radnik - poslodavac. prva je loše regulirano radno zakonodavstvo a druga je odnos ponude i potražnje na tržištu rada.

daaaa, zato kaj su rvati navikli biti ponizni i trpe sranja zato kaj nemaju povjerenja u svoje vrijednosti...i to ti ovi guzičari koriste pametno...udri konja koji može i hoće... Razz

misliš da je u hrvatskoj najgore što se toga tiče? u cijelom svijetu je nadničarima teško.

pa onda neka i dalje nadničare... Embarassed




tako je to kad ljudi nisu željeli socijalizam.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  silver fox sri pro 15, 2010 3:03 pm

Imam plaću od 6.000 kn neto. Imam 7 revolving kartica od AMEX-a, ECMC,
DINERS, VISA kod više banaka. Na svakoj imam oko 6.000 kn minusa ili
duga. Kako? Pa jebiga ljudi treba se živjet. Nisam imao televizor pa
sam si kupio plazmu od 112 cm na 65 rata. Svega 117 kn mjesečno do
2016. Jebi ga, kaže susjed, što će ti plazma kad nemaš Blue Ray
player, pa sam si i njega uzeo na 64 rate, što je svega 56 kn
mjesečno.

Tu je i komp na 36 rata mjesečno, pa i kuhinja s tehnikom, auto mi je
na 7 godina, a rata kredita stana je 2.000 kn i molim boga da ne dignu
kamatu, jer ne znam kako ću onda plaćat. Ostalo je još nešto zemlje na
moru za prodat, dok je ostatak prodan davno prije. Kćer se je ženila,
pa sam joj platio svadbu za 400 ljudi, neka svi vide da se ima para.
Danas je eto rastavljena nakon svega 3 godine braka, jer je na vrijeme
prepoznala idiota, pa se je sa malom kćerkom vratila doma, gdje sad
spava u istoj sobi i s bratom. Brat je 9 ispita do kraja. Studira već
12 godina, pa ga još uzdržavam. Žena isto radi, al prima neredovitu
plaću, jer joj plaća ovisi o poslu što napravi. Prodaje Zepter suđe i
police osiguranja, tako da ni tu nije bajno. Izgleda da će mi se kćer
zaposlit kao čistačica. I trebala bi, jer treba plaćat ratu kredita za
auto, koji su uzeli nakon vjenčanja. Dio su platili u kešu od poklona,
a dio na kredit. Još joj je ostalo svega 56 rata od 2.000 kn, a tu je
i redoviti servis i kasko i osiguranje i to sve košta. Ah da, zbog
sigurnosti su uzeli Volva C90 od 275.000 kuna, što podržavam,
sigurnost je najvažnija. Uh, kada se sjetim još i režija koje moram
platit, a nagomilale su se u posljednje vrijeme, znate, teško se živi
pa se nema novaca za još i to.

Vidite, morate i mene shvatit da balansiram najbolje što mogu sa 6.000
kn, a kako bi izgledao u društvu da nemam iPhone, svi bi mislili da
propadam. Uzeo sam ga za jednu kunu, jer ionako plaćam za sve nas oko
600 kn mjesečno mobitele, da se čujemo. Ugovor je na 60 mjeseci, pa
kad izračunaš, nije puno 120 kn mjesečne pretplate za takvu stvarčicu.
Svi su mi zavidni kako mi dobro ide. Ako mi stigne ovrha zbog Iskona i
onog njegovog glupog interneta iz 2004., morat ću prodat i taj
posljednji komad zemlje uz more, al jebi ga, kad se mora, se mora.
Sigurno su napravili čitavo apartmansko naselje od one silne zemlje
prvi red uz more na Hvaru.

Al vidite što mi se je jučer dogodilo, kako bog voli hrabre i pametne
da NE KAŽEM USPJEŠNE. Na putu do posla, naišao sam na oglas na basnoj
stanici, gdje neka štedna zadruga nudi kredite i to ljudi moji BEZ
OPTEREĆENJA NA PLAĆU. SAMO DOĐEŠ TAMO I POTPIŠEŠ. Baš bio jučer,
potpisao neke papire i oni mi dali 750.000 kuna. Malo se je oteglo,
jer sam eto morao skupiti neke bjanko čekove, ZK izvatke od stana i
zemlje, te od punčeve kuće i zemlje i to tamo njima predat. Eto, to
sam vam ja, USPJEŠAN U SVEMU ČEGA SE PRIMIM. Kredit je samo na 78
godina i svega 1.000 kuna mjesečno uz neku kamaticu. Odmah sam
otpeljao cijelu obitelj na večeru. Dok sam čekao da se skupe, uplati
sam nam ljetovanje u Tunisu. Cijena je bila sitnica, last minute
aranžman, pa sam poduplao sa 7 na 14 dana. Nisam odolio.

Uzeo sam si sinu isto tako iPhone, da ga ekipa ne zajebava kakvu
sirotinju od telefona ima. Jebi ga ljudi, onda je koštao 5.000 kuna, a
danas je Blackberry ništa.

Nešto si razmišljam da promijenim auto, ovaj mi je nekako slab i loše
vuče. Zapeo mi je Golf VI za oko. Nije puno, kojih 200.000 kuna sa
full opremom. Žena je presretna kad sam joj to javio. Šta će joj reći
frendice tek od ljubomore. Mogao bih ju otpeljat, da si kupi i neke
nove krpice, uvijek me je davila za nekog Cavalia. Ima se para.

A mogo bi si i malo stan sredit. Onaj namještaj još nismo otplatili,
al mi nekako na prvu i nije bio nešto. Više volim kožnu garnituru od
prave kože, a ne ovo sranje što imamo doma. Sutra ću sve bacit van i
kupit novo. Zapela mi je Natuzzieva garnitura za 70.000 kn s pravom
kožom. Računam, da bi trebalo preuredit i kupaonu. Baš sam si uvijek
želio masažnu kadu s jacuzziem. Ova je baš OK, košta samo 45.000 sa
popustom od 20% na gotovinu.

Uvijek sam si želio imat gliser. Pogledat ću novine, jel ima ono nešto
rabljenog za kupit. Sigurno u ovo vrijeme krize ima onih luzera što si
to ne mogu više priušti, pa moraju prodavat. Samo si nekao mislim, ako
si uzmem neku makinu, trebalo bi to i vuč. Možda je bolji izbor passat
od golfa. Pa je samo 97.000 kn skuplji, možda uspijem nažicat neki
popust.

EJ LJUDI, PA KAKO NISAM SPOSOBAN!!!

Jebo te, baš imam talenta, možda bi se mogo kandidirat za premijera,
da jednom ovu napaćenu zemlju izvučem iz govana u koje tone. Ako ja
nisam sposoban, ne znam ko je?!?


silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  vess čet pro 16, 2010 1:57 am

Odlična literatura! A nije fiction.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  croking sub pro 18, 2010 8:37 am

silver fox je napisao/la:Imam plaću od 6.000 kn neto. Imam 7 revolving kartica od AMEX-a, ECMC,
DINERS, VISA kod više banaka. Na svakoj imam oko 6.000 kn minusa ili
duga. Kako? Pa jebiga ljudi treba se živjet. Nisam imao televizor pa
sam si kupio plazmu od 112 cm na 65 rata. Svega 117 kn mjesečno do
2016. Jebi ga, kaže susjed, što će ti plazma kad nemaš Blue Ray
player, pa sam si i njega uzeo na 64 rate, što je svega 56 kn
mjesečno.

Tu je i komp na 36 rata mjesečno, pa i kuhinja s tehnikom, auto mi je
na 7 godina, a rata kredita stana je 2.000 kn i molim boga da ne dignu
kamatu, jer ne znam kako ću onda plaćat. Ostalo je još nešto zemlje na
moru za prodat, dok je ostatak prodan davno prije. Kćer se je ženila,
pa sam joj platio svadbu za 400 ljudi, neka svi vide da se ima para.
Danas je eto rastavljena nakon svega 3 godine braka, jer je na vrijeme
prepoznala idiota, pa se je sa malom kćerkom vratila doma, gdje sad
spava u istoj sobi i s bratom. Brat je 9 ispita do kraja. Studira već
12 godina, pa ga još uzdržavam. Žena isto radi, al prima neredovitu
plaću, jer joj plaća ovisi o poslu što napravi. Prodaje Zepter suđe i
police osiguranja, tako da ni tu nije bajno. Izgleda da će mi se kćer
zaposlit kao čistačica. I trebala bi, jer treba plaćat ratu kredita za
auto, koji su uzeli nakon vjenčanja. Dio su platili u kešu od poklona,
a dio na kredit. Još joj je ostalo svega 56 rata od 2.000 kn, a tu je
i redoviti servis i kasko i osiguranje i to sve košta. Ah da, zbog
sigurnosti su uzeli Volva C90 od 275.000 kuna, što podržavam,
sigurnost je najvažnija. Uh, kada se sjetim još i režija koje moram
platit, a nagomilale su se u posljednje vrijeme, znate, teško se živi
pa se nema novaca za još i to.

Vidite, morate i mene shvatit da balansiram najbolje što mogu sa 6.000
kn, a kako bi izgledao u društvu da nemam iPhone, svi bi mislili da
propadam. Uzeo sam ga za jednu kunu, jer ionako plaćam za sve nas oko
600 kn mjesečno mobitele, da se čujemo. Ugovor je na 60 mjeseci, pa
kad izračunaš, nije puno 120 kn mjesečne pretplate za takvu stvarčicu.
Svi su mi zavidni kako mi dobro ide. Ako mi stigne ovrha zbog Iskona i
onog njegovog glupog interneta iz 2004., morat ću prodat i taj
posljednji komad zemlje uz more, al jebi ga, kad se mora, se mora.
Sigurno su napravili čitavo apartmansko naselje od one silne zemlje
prvi red uz more na Hvaru.

Al vidite što mi se je jučer dogodilo, kako bog voli hrabre i pametne
da NE KAŽEM USPJEŠNE. Na putu do posla, naišao sam na oglas na basnoj
stanici, gdje neka štedna zadruga nudi kredite i to ljudi moji BEZ
OPTEREĆENJA NA PLAĆU. SAMO DOĐEŠ TAMO I POTPIŠEŠ. Baš bio jučer,
potpisao neke papire i oni mi dali 750.000 kuna. Malo se je oteglo,
jer sam eto morao skupiti neke bjanko čekove, ZK izvatke od stana i
zemlje, te od punčeve kuće i zemlje i to tamo njima predat. Eto, to
sam vam ja, USPJEŠAN U SVEMU ČEGA SE PRIMIM. Kredit je samo na 78
godina i svega 1.000 kuna mjesečno uz neku kamaticu. Odmah sam
otpeljao cijelu obitelj na večeru. Dok sam čekao da se skupe, uplati
sam nam ljetovanje u Tunisu. Cijena je bila sitnica, last minute
aranžman, pa sam poduplao sa 7 na 14 dana. Nisam odolio.

Uzeo sam si sinu isto tako iPhone, da ga ekipa ne zajebava kakvu
sirotinju od telefona ima. Jebi ga ljudi, onda je koštao 5.000 kuna, a
danas je Blackberry ništa.

Nešto si razmišljam da promijenim auto, ovaj mi je nekako slab i loše
vuče. Zapeo mi je Golf VI za oko. Nije puno, kojih 200.000 kuna sa
full opremom. Žena je presretna kad sam joj to javio. Šta će joj reći
frendice tek od ljubomore. Mogao bih ju otpeljat, da si kupi i neke
nove krpice, uvijek me je davila za nekog Cavalia. Ima se para.

A mogo bi si i malo stan sredit. Onaj namještaj još nismo otplatili,
al mi nekako na prvu i nije bio nešto. Više volim kožnu garnituru od
prave kože, a ne ovo sranje što imamo doma. Sutra ću sve bacit van i
kupit novo. Zapela mi je Natuzzieva garnitura za 70.000 kn s pravom
kožom. Računam, da bi trebalo preuredit i kupaonu. Baš sam si uvijek
želio masažnu kadu s jacuzziem. Ova je baš OK, košta samo 45.000 sa
popustom od 20% na gotovinu.

Uvijek sam si želio imat gliser. Pogledat ću novine, jel ima ono nešto
rabljenog za kupit. Sigurno u ovo vrijeme krize ima onih luzera što si
to ne mogu više priušti, pa moraju prodavat. Samo si nekao mislim, ako
si uzmem neku makinu, trebalo bi to i vuč. Možda je bolji izbor passat
od golfa. Pa je samo 97.000 kn skuplji, možda uspijem nažicat neki
popust.

EJ LJUDI, PA KAKO NISAM SPOSOBAN!!!

Jebo te, baš imam talenta, možda bi se mogo kandidirat za premijera,
da jednom ovu napaćenu zemlju izvučem iz govana u koje tone. Ako ja
nisam sposoban, ne znam ko je?!?



U,jebote,ovo si jaaako dobro,sročio,,, Twisted Evil
Za premijera!
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Povećan broj članova u dijaspori - Page 2 Empty Re: Povećan broj članova u dijaspori

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.