Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Porez na ne imanje djece - Page 3 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Porez na ne imanje djece

+8
croking
WAKA_WAKA
cussler
Miskec
vess
NocniBravar
ivi
Admin
12 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  croking sri pro 08, 2010 6:01 pm

vess je napisao/la:
croking je napisao/la:svatko normalan želi djecu(tko može) ,osim ako nije presebičan pa se ne želi odreći nekog svog komfora i sigurnosti...a komfor se plaća kao i luksuz

A kaj ti to znači normalan? Većina tzv. normalnih i želi djecu iz sebičnih razloga, zbog produženja vrste, tj. nadaju se da će tako na neki način živjeti vječno, plus da imaju kućne robove kad ostare. Nažalost tako uglavnom ne biva - roditeljsko dječji odnosi su uglavnom bljak.

Lijo, prijedlog ti je izvrstan! Laughing

Nisam u životu čuo nešto groznije,da netko tako malo ljubavi ima prema djeci,ne mogu shvatiti,ajd za porez još i shvaćam ali ovo...Kućni robovi?Pa meni,i svima koje ja znam djeca su radost,ona su nam dala puni smisao života.Nema ljepše nego kada te dočeka smiješak na ulaznim vratima i mali bucmasti obrazšćići.Igra,priče navečer, mislim bezbroj razloga s kojima ti ispunjavaju život,ne mogu zamislit da sam u kući sam sa ženom(osim vikendom Smile ).Zato mi je zaista žao ljudi koji ne mogu imati djece,znam ih par i znam kako pate. Odnosi su bljak??Ti imaš neku traumu,definitivno. Ja sam imao sa svojim starim bljak odnose,zato što on nije znao.Ali mu to ne zamjeram,napravio je koliko je znao,a mogao je više.Ali u normalnoj obitelji,nema ljepšeg nego odnosi među roditelja i djece.To je mislim,jedina iskrena i prava ljubav.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25337
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 6:46 pm

kroki ovo si jako lijepo napisao i to je istina...no zar nije pošteno da netko tko ne osjeća takvu potrebu isto tako živi sam bez djece...pa nismo svi na svjetu samo sa tim ciljem...nekome osmjeh na licu napravi maca na stolu u dnevnom boravku, nekome biljka koja je procvjetala, nekome frendica koja je došla na kavu....pa iskreno ja sam uvjek mislila da je imati djete privilegija povlaštenih i sumnjala sam kao i vess da ću ja ikada biti majka...no došao je čas kad više nisam tako mislila....sve nekako u svoje vrijeme...pa zaboga nismo pričali da netko mrzi djecu, dapače imam osjećaj da ljude kao vess djeca vole više nego nas roditelje sa djecom...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  croking sri pro 08, 2010 7:28 pm

ajasofia je napisao/la:kroki ovo si jako lijepo napisao i to je istina...no zar nije pošteno da netko tko ne osjeća takvu potrebu isto tako živi sam bez djece...pa nismo svi na svjetu samo sa tim ciljem...nekome osmjeh na licu napravi maca na stolu u dnevnom boravku, nekome biljka koja je procvjetala, nekome frendica koja je došla na kavu....pa iskreno ja sam uvjek mislila da je imati djete privilegija povlaštenih i sumnjala sam kao i vess da ću ja ikada biti majka...no došao je čas kad više nisam tako mislila....sve nekako u svoje vrijeme...pa zaboga nismo pričali da netko mrzi djecu, dapače imam osjećaj da ljude kao vess djeca vole više nego nas roditelje sa djecom...


Ok,pošteno je ko hoće živjet sam,nek živi ali sad se opet vraćamo na porez,tko neće djecu,neka plati taj luksuz,onima koji se muče da poboljšaju demografsku sliku,,,,jer cijelo je društvo ovisno o mladima,znači moramo imati pomladak i na neki način to treba regulirat,jer kao narod starimo i za 50 godina neće nitko ni imati za penzije po ovoj logici,samačkog života.Treba potaknut ljude da imaju djece,Bandić daje lijepe potpore za novorođenu djecu.Za treće djete 10.000,00 do šeste godine.
Sorry,vess možda sam malo pregrub bio,ali me je šokiralo,,,sofia,kritika,mala,ipak ne možeš uspoređivat macu i dijete,životinje su nešto drugo,oni su samo kućni ljubimci Smile
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25337
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 7:39 pm

croking je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:kroki ovo si jako lijepo napisao i to je istina...no zar nije pošteno da netko tko ne osjeća takvu potrebu isto tako živi sam bez djece...pa nismo svi na svjetu samo sa tim ciljem...nekome osmjeh na licu napravi maca na stolu u dnevnom boravku, nekome biljka koja je procvjetala, nekome frendica koja je došla na kavu....pa iskreno ja sam uvjek mislila da je imati djete privilegija povlaštenih i sumnjala sam kao i vess da ću ja ikada biti majka...no došao je čas kad više nisam tako mislila....sve nekako u svoje vrijeme...pa zaboga nismo pričali da netko mrzi djecu, dapače imam osjećaj da ljude kao vess djeca vole više nego nas roditelje sa djecom...


Ok,pošteno je ko hoće živjet sam,nek živi ali sad se opet vraćamo na porez,tko neće djecu,neka plati taj luksuz,onima koji se muče da poboljšaju demografsku sliku,,,,jer cijelo je društvo ovisno o mladima,znači moramo imati pomladak i na neki način to treba regulirat,jer kao narod starimo i za 50 godina neće nitko ni imati za penzije po ovoj logici,samačkog života.Treba potaknut ljude da imaju djece,Bandić daje lijepe potpore za novorođenu djecu.Za treće djete 10.000,00 do šeste godine.
Sorry,vess možda sam malo pregrub bio,ali me je šokiralo,,,sofia,kritika,mala,ipak ne možeš uspoređivat macu i dijete,životinje su nešto drugo,oni su samo kućni ljubimci Smile
ko je rekao da ja hoću da ti praviš djecu....a što se tiče tvoje mirovine to je tvoj problem....pa kaj bi ti ja i vess trebali brinuti i za tvoju djecu i za tvoju mirovinu....neka ti se hdz brine...no ne na naš račun... lol!
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 7:41 pm

ja si mirovinu uplaćujem privatno.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 9:59 pm

ajasofia je napisao/la:ja si mirovinu uplaćujem privatno.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ako tvoj privatni mirovinski fond bude loše ulagao na burzi ostat ćeš i bez para i bez penzije. bolje onda te novce uložiti u neku sigurnu dionicu tipa ht i imati dividendu 10% godišnje, a sad se isplati kupiti jer je cijena kao što je bila i na početku.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  silver fox sri pro 08, 2010 10:13 pm

sve nekak nemrem vjerovat da neko ko ima djecu hoće da oni koji ih nemaju plačaju porez baš zato kaj ih nemaju.

ajmo redom dalje :
ak nemaš auto plaćaj porez da oni koji imaju mogu jeftinije točit gorivo.

ak nemaš vikendicu plati jer onaj ko ima red je da mu se smanje troškovi

ak nemaš ...

jbg koji smisao ?
hoćeš djecu - ma imaj al nemoj maltretirat one koji nemaju .
hoćeš da ih drugi hrane i oblače? tvoja djeca - ti brini o njima i moralno i materijalno.

pa valjda imaš djecu zbog sebe ,jer ih želiš - a ne zbog teorija nataliteta i izumiranja nacije.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25235
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 8:17 am

silver fox je napisao/la:sve nekak nemrem vjerovat da neko ko ima djecu hoće da oni koji ih nemaju plačaju porez baš zato kaj ih nemaju.

ajmo redom dalje :
ak nemaš auto plaćaj porez da oni koji imaju mogu jeftinije točit gorivo.

ak nemaš vikendicu plati jer onaj ko ima red je da mu se smanje troškovi

ak nemaš ...

jbg koji smisao ?
hoćeš djecu - ma imaj al nemoj maltretirat one koji nemaju .
hoćeš da ih drugi hrane i oblače? tvoja djeca - ti brini o njima i moralno i materijalno.

pa valjda imaš djecu zbog sebe ,jer ih želiš - a ne zbog teorija nataliteta i izumiranja nacije.
sve je to kriv marks koja budala od čovjeka...evo zato ti kod nas komunizam nemre izumrijeti...mjenja samo ambalažu a srž ostaje uvik ista živio komunista... Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  zelenko čet oľu 31, 2011 8:17 am

Uvede se porez na kontracepciju od 70% pa nek se jebe ko kako zna! Razz
Isto kao što su nabili namete na cigarete i gorivo! What a Face
zelenko
zelenko

Broj postova : 32
Points : 23941
Join date : 30.03.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 3 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.