Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Porez na ne imanje djece - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Porez na ne imanje djece

+8
croking
WAKA_WAKA
cussler
Miskec
vess
NocniBravar
ivi
Admin
12 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  croking uto pro 07, 2010 5:36 pm

vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:mislim da bi trebalo uvesti porez od 1000kn za sve one koji do 30god nemaju niti jedno dijete i od tog novca financirati mnogobrojne obitelji, inače nam prijeti izumiranje.

Apsurd!!! Što s onima koji NE ŽELE imati djecu? Znači, treba ih se kažnjavati zbog toga? Vrhunska diskriminacija, samo nam još to fali. Većina ljudi ionako nije u stanju odgajati djecu, pa stoga hrpa problematičnih odnosa. Mene više muči kako zabraniti nekima da imaju djecu. Sve u svemu na Zemlji je 7 milijardi ljudi, to je previše po svakom mjerilu, ogroman broj umire od gladi svaki dan, a što ćemo mi Rvati izumrijet, pa nek izumremo konačno, ionako smo najgluplji oblik života na planeti.

Inače, to bi bilo 1000 kn mjesečno ili godišnje? lol!

U Njemačkoj "ledik" iliti samac plaća veći porez kroz plaću itd.Na taj se način prisiljava mlade na što brži brak i djecu,što je i određeni smisao,svakog čovjeka.Potomci.Oni koji ne žele,neka plaćaju,zato što narušavaju demografsku sliku zemlje.Po meni bi to trebalo iznositi od 10 do 20 % plaće.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 5:39 pm

croking je napisao/la:
vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:mislim da bi trebalo uvesti porez od 1000kn za sve one koji do 30god nemaju niti jedno dijete i od tog novca financirati mnogobrojne obitelji, inače nam prijeti izumiranje.

Apsurd!!! Što s onima koji NE ŽELE imati djecu? Znači, treba ih se kažnjavati zbog toga? Vrhunska diskriminacija, samo nam još to fali. Većina ljudi ionako nije u stanju odgajati djecu, pa stoga hrpa problematičnih odnosa. Mene više muči kako zabraniti nekima da imaju djecu. Sve u svemu na Zemlji je 7 milijardi ljudi, to je previše po svakom mjerilu, ogroman broj umire od gladi svaki dan, a što ćemo mi Rvati izumrijet, pa nek izumremo konačno, ionako smo najgluplji oblik života na planeti.

Inače, to bi bilo 1000 kn mjesečno ili godišnje? lol!

U Njemačkoj "ledik" iliti samac plaća veći porez kroz plaću itd.Na taj se način prisiljava mlade na što brži brak i djecu,što je i određeni smisao,svakog čovjeka.Potomci.Oni koji ne žele,neka plaćaju,zato što narušavaju demografsku sliku zemlje.Po meni bi to trebalo iznositi od 10 do 20 % plaće.
vess luda petica za ludnicu van ludnice...plusić od meneme
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  croking uto pro 07, 2010 5:54 pm

ajasofia je napisao/la:
croking je napisao/la:
vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:mislim da bi trebalo uvesti porez od 1000kn za sve one koji do 30god nemaju niti jedno dijete i od tog novca financirati mnogobrojne obitelji, inače nam prijeti izumiranje.

Apsurd!!! Što s onima koji NE ŽELE imati djecu? Znači, treba ih se kažnjavati zbog toga? Vrhunska diskriminacija, samo nam još to fali. Većina ljudi ionako nije u stanju odgajati djecu, pa stoga hrpa problematičnih odnosa. Mene više muči kako zabraniti nekima da imaju djecu. Sve u svemu na Zemlji je 7 milijardi ljudi, to je previše po svakom mjerilu, ogroman broj umire od gladi svaki dan, a što ćemo mi Rvati izumrijet, pa nek izumremo konačno, ionako smo najgluplji oblik života na planeti.

Inače, to bi bilo 1000 kn mjesečno ili godišnje? lol!

U Njemačkoj "ledik" iliti samac plaća veći porez kroz plaću itd.Na taj se način prisiljava mlade na što brži brak i djecu,što je i određeni smisao,svakog čovjeka.Potomci.Oni koji ne žele,neka plaćaju,zato što narušavaju demografsku sliku zemlje.Po meni bi to trebalo iznositi od 10 do 20 % plaće.
vess luda petica za ludnicu van ludnice...plusić od meneme

vess kada budeš stara i nebude tko imao dati vode,kada ti bude preglasna šutnja zidova,malo ćeš drukčije razmišljat
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  sirena uto pro 07, 2010 8:38 pm

Unašoj dragoj državi treba najprije mnoge stvari istjerati na čistac jer ak nam niš u državi ne funkcionira tak nebu ni zakon o plaćanju većeg ili manjeg poreza a isto tak nebu se niš promjenilo po pitanju nastavka ljudske vrste jer nažalost sve ovo oko nas i nije ljudska vrsta nego svaki dan sličnija sotonskoj.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 9:47 pm

sirena je napisao/la:Unašoj dragoj državi treba najprije mnoge stvari istjerati na čistac jer ak nam niš u državi ne funkcionira tak nebu ni zakon o plaćanju većeg ili manjeg poreza a isto tak nebu se niš promjenilo po pitanju nastavka ljudske vrste jer nažalost sve ovo oko nas i nije ljudska vrsta nego svaki dan sličnija sotonskoj.
ma lijepo je imati puno djece ali nebi bilo fer da ih ja naštancam desetak onda da ovi koji su po mome svjesni odgovornosti i imaju jedno ili nijedno plaćaju neku vrstu poreza na moj gušt imanja djece...tako bi se to moglo rastegnuti i na svinje, pa pse i mačke i naravno poteglo bi se i pitanje poreza na prozore...mislim da bi bilo poštenije da svak plaća svoje troškove i da se svatko pokrije koliki mu je pokrivač...jebiga svi bi mi da svi imamo isto...nemere neko ima jahte neko ima skupe aute a neko ima puno djece....ovi kaj plaćaju poreze na jahte i skupe aute financiraju meni na neki način vrtić...odnosno ja bi samo kardinalno povisila kazne za sve vrste delikta...odnosno onaj kaj je silovao djevojku neka mu se oduzme sva imovina i neka se na taj način refundira zločin a u zatvorima bi uvela najteže radove i tamo ih kažnjavala ne pederlukom nego radovima u rudnicima, platformama i sl.... ma serem kao obično...no vjerujte mi nikada nebi prihvatila da netko tko nema djece odvaja od svog prihoda za moj gušt...naime bilo bi poštenije da takva osoba ako već treba doprinjeti zajednici doprinese tako da se njegovo nazovimo slobodno vrijeme iskoristi za neku vrstu dobrotvornog rada....recimo evo vess bi mogla jedan sat dnevno raditi za one hitne dječije pozive u pomoć pa na taj način učiniti višše dobra nego da daje stotinjak kuna mjesečno...ili recimo hdzovskasvinja bi mogla raditi dobrotvorno u zatvoru kao dobrovoljnidavateljseksualnih usluga no ako voli djecu bojim se da bi ostao suhog dika tj. diva---oprostite na izrazu ali sam radila danas ko kobila pa mi se glava već uvukla u oklop...evo idem malo do sirene i silvera na engleski...papapapa Embarassed
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  croking uto pro 07, 2010 10:02 pm

svatko normalan želi djecu(tko može) ,osim ako nije presebičan pa se ne želi odreći nekog svog komfora i sigurnosti...a komfor se plaća kao i luksuz
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  croking uto pro 07, 2010 10:06 pm

ajasofia je napisao/la:
sirena je napisao/la:Unašoj dragoj državi treba najprije mnoge stvari istjerati na čistac jer ak nam niš u državi ne funkcionira tak nebu ni zakon o plaćanju većeg ili manjeg poreza a isto tak nebu se niš promjenilo po pitanju nastavka ljudske vrste jer nažalost sve ovo oko nas i nije ljudska vrsta nego svaki dan sličnija sotonskoj.
ma lijepo je imati puno djece ali nebi bilo fer da ih ja naštancam desetak onda da ovi koji su po mome svjesni odgovornosti i imaju jedno ili nijedno plaćaju neku vrstu poreza na moj gušt imanja djece...tako bi se to moglo rastegnuti i na svinje, pa pse i mačke i naravno poteglo bi se i pitanje poreza na prozore...mislim da bi bilo poštenije da svak plaća svoje troškove i da se svatko pokrije koliki mu je pokrivač...jebiga svi bi mi da svi imamo isto...nemere neko ima jahte neko ima skupe aute a neko ima puno djece....ovi kaj plaćaju poreze na jahte i skupe aute financiraju meni na neki način vrtić...odnosno ja bi samo kardinalno povisila kazne za sve vrste delikta...odnosno onaj kaj je silovao djevojku neka mu se oduzme sva imovina i neka se na taj način refundira zločin a u zatvorima bi uvela najteže radove i tamo ih kažnjavala ne pederlukom nego radovima u rudnicima, platformama i sl.... ma serem kao obično...no vjerujte mi nikada nebi prihvatila da netko tko nema djece odvaja od svog prihoda za moj gušt...naime bilo bi poštenije da takva osoba ako već treba doprinjeti zajednici doprinese tako da se njegovo nazovimo slobodno vrijeme iskoristi za neku vrstu dobrotvornog rada....recimo evo vess bi mogla jedan sat dnevno raditi za one hitne dječije pozive u pomoć pa na taj način učiniti višše dobra nego da daje stotinjak kuna mjesečno...ili recimo hdzovskasvinja bi mogla raditi dobrotvorno u zatvoru kao dobrovoljnidavateljseksualnih usluga no ako voli djecu bojim se da bi ostao suhog dika tj. diva---oprostite na izrazu ali sam radila danas ko kobila pa mi se glava već uvukla u oklop...evo idem malo do sirene i silvera na engleski...papapapa Embarassed

Ti si vidim već naučila kakvo je iskustvo, biti dobrovoljni davatelj sexualnih usluga u zatvoru,,,osjećaju se i male devijacije,valjda kao posljedica,,,
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 10:13 pm

daaaaaaaa Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  silver fox uto pro 07, 2010 11:00 pm

Admin je napisao/la:mislim da bi trebalo uvesti porez od 1000kn za sve one koji do 30god nemaju niti jedno dijete i od tog novca financirati mnogobrojne obitelji, inače nam prijeti izumiranje.

da i obavezno uvesti još veći porez za one koji do 45god nemaju ni čamac i od tog novca financirati ponosne vlasnike velikih jahti jer inače nam ode brodogradnja u krasan. Rolling Eyes drunken
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess uto pro 07, 2010 11:48 pm

croking je napisao/la:svatko normalan želi djecu(tko može) ,osim ako nije presebičan pa se ne želi odreći nekog svog komfora i sigurnosti...a komfor se plaća kao i luksuz

A kaj ti to znači normalan? Većina tzv. normalnih i želi djecu iz sebičnih razloga, zbog produženja vrste, tj. nadaju se da će tako na neki način živjeti vječno, plus da imaju kućne robove kad ostare. Nažalost tako uglavnom ne biva - roditeljsko dječji odnosi su uglavnom bljak.

Lijo, prijedlog ti je izvrstan! Laughing
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess uto pro 07, 2010 11:54 pm

Admin je napisao/la:mi još imamo sreće što nam se nije naselila hrpa emigranata iz azije i afrike.

Nemamo sreće nego nismo bili kolonizatori. Stoga normalno, nisu nam se iz naših nepostojećih kolonija mogli naseliti.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess uto pro 07, 2010 11:56 pm

cussler je napisao/la:Po mom mišljenju nije pametno nabijati porez parovima koji ne imaju djece. Pošto su samo njih dvoje u domaćinstvu oni imaju samo manju neoporezivu stopu, jedino takvima treba još smanjiti neoporezivu stopu i prikazati da to nije porez zbog nedostatka djece u obitelji već jebiga ko vas jebe kad ste samci.

E tako je.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess uto pro 07, 2010 11:59 pm

croking je napisao/la:
Ti si vidim već naučila kakvo je iskustvo, biti dobrovoljni davatelj sexualnih usluga u zatvoru,,,osjećaju se i male devijacije,valjda kao posljedica,,,

Sereš li ga, sereš... Rolling Eyes
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess sri pro 08, 2010 12:01 am

croking je napisao/la:
vess kada budeš stara i nebude tko imao dati vode,kada ti bude preglasna šutnja zidova,malo ćeš drukčije razmišljat

Bolje to bez djece nego s djecom.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 7:31 am

vess je napisao/la:
croking je napisao/la:
vess kada budeš stara i nebude tko imao dati vode,kada ti bude preglasna šutnja zidova,malo ćeš drukčije razmišljat

Bolje to bez djece nego s djecom.

fakat...koji je to usran osjećaj...želio volio živio za njih a onda jednog dana sramota te i reći da ih imaš troje jer te naime niti ne obiđu...ma možda ipak pretjerujem Exclamation
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess sri pro 08, 2010 7:39 am

Nažalost ne pretjeruješ Crying or Very sad
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 7:47 am

vess je napisao/la:Nažalost ne pretjeruješ Crying or Very sad
nije to tako strašno nekad ti je bolji tuđin nego vlastitio djete ali to je sila prilika, morti je sad mojoj majci susjeda kao vlastito djete...i obratno...ne treba imati velika, ma nikakva očekivanja...to te samo razočara,,,,
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 1:53 pm

ma nikakvi nas porezi ne mogu spasiti jer šuker i čobanković sve požderu pa nama ne ostane ništa

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess sri pro 08, 2010 2:24 pm

Vala jest. Ja sam zato totalno protiv poreza u ovoj smiješnoj državetini. Drugo da je čovjek u nekakvoj Skandinaviji, rado bi plaćao porez, jer se vidi red okolo i da novci idu u nekakve korisne svrhe.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 2:38 pm

vess je napisao/la:Vala jest. Ja sam zato totalno protiv poreza u ovoj smiješnoj državetini. Drugo da je čovjek u nekakvoj Skandinaviji, rado bi plaćao porez, jer se vidi red okolo i da novci idu u nekakve korisne svrhe.

porezima se većina stavri regulira u svim državama. problem je i utaja poreza koja doseže do 7 milijardi kuna, ali to je već tema za ekonomiju.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess sri pro 08, 2010 2:56 pm

Da i nema te utaje, kako si rekao, Čobanković i Šuker (metaforički rečeno) sve požderu. Inače je poznato da država oprašta poreze najvećim bogatunima tipa Todorić. A kaj je ono bilo s bankama? Sanirane iz proračuna pa prodate ispod cijene?!? Jasno je da je to za sve loše, osim za one pojedince u prilici koji su uzeli proiviziju.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 3:01 pm

vess je napisao/la:Da i nema te utaje, kako si rekao, Čobanković i Šuker (metaforički rečeno) sve požderu. Inače je poznato da država oprašta poreze najvećim bogatunima tipa Todorić. A kaj je ono bilo s bankama? Sanirane iz proračuna pa prodate ispod cijene?!? Jasno je da je to za sve loše, osim za one pojedince u prilici koji su uzeli proiviziju.

apsolutno se slažem. zato i djelujem u politici da se nešto promjeni. i nismo svi isti što je politika hdz-a

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess sri pro 08, 2010 3:21 pm

Nadam se da si u Laburističkoj stranci. Ja imam malo povjerenja tek u tog Lesara, ok čovjek uvijek sve govori.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 3:42 pm

vess je napisao/la:Nadam se da si u Laburističkoj stranci. Ja imam malo povjerenja tek u tog Lesara, ok čovjek uvijek sve govori.

u sdp-u sam. lesar samo prodaje maglu i nema nikakva riješenja. on je sindikalac u politici. dok je bio u hns-u šutio je. lako je laprdati kao nezavisni zastupnik. a i znam neke ljude koji su bili tamo i brzo su pobjegli jer je on teški autokrat.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  vess sri pro 08, 2010 4:10 pm

Ah, to mi je žao ali nije iznenađujuće. Sorry, ali ja ti ne vidim razliku između hdz-a i sdp-a. Zato već godinama ne glasam. Jedino sam gradonačelnika glasala, a i volontirala za Kregara.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Porez na ne imanje djece - Page 2 Empty Re: Porez na ne imanje djece

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.