Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
babilonsko bratstvo  - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

babilonsko bratstvo

4 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin pet tra 08, 2011 8:33 pm

vess je napisao/la:Čekaj, nije li David Icke govorio da nama vladaju zapravo vodozemci, ali u našem ljudskom tijelu kamuflirani?
pa napisao sam u uvodnom što znam a knjigu nisam čitao ... nisam čuo da su vodozemci vec da su se nakad davno na istoku parili došljaci iz svemira sa zemljankama i da se njihovi potomci koji su inteligentniji drže na okupu i tvore to babilonsko bratstvo ... a dobra ti je i ova sa vodozemcima , pa tu teoriju da smo ustvari izašli iz vode imamo i prije rodjenja D. I cka ... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin pet tra 08, 2011 8:39 pm

vess je napisao/la:Nemam vremena sve čitati pravo, ali onako dijagonalno - crno nam se piše, i to već odavno?

Meni se čini, nosioc svega zla su banke. Što mislite?
a zašto kriviš bankare nisam te skužio ? ( nije valjda zbog medjuplanetarnog sexa ) ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess sub tra 09, 2011 10:06 am

Hm, čudno pitanje, pa zar to nije očito? Meni je odavno čudno da su sve države redom dužne, banke su generalni vjerovnik svima. Ovu recesiju nisu osjetile jedino npr. skandinavske zemlje, švicarska i sl. koje su van tog globalnog monetarnog sustava. Kako bi se inače osjećao zli utjecaj nekakve zle urote ako ne kroz rabotu banaka? To je najočitije.

Evo tu jedan filmić:
https://www.youtube.com/watch?v=6S0ruTUdVfg

Prijevod je malo bezveze, stalno umjesto trilijun prevodi bilijun, npr., to me živcira, ali kuži se bit.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sub tra 09, 2011 9:03 pm

vess je napisao/la:Hm, čudno pitanje, pa zar to nije očito? Meni je odavno čudno da su sve države redom dužne, banke su generalni vjerovnik svima. Ovu recesiju nisu osjetile jedino npr. skandinavske zemlje, švicarska i sl. koje su van tog globalnog monetarnog sustava. Kako bi se inače osjećao zli utjecaj nekakve zle urote ako ne kroz rabotu banaka? To je najočitije.

Evo tu jedan filmić:
https://www.youtube.com/watch?v=6S0ruTUdVfg

Prijevod je malo bezveze, stalno umjesto trilijun prevodi bilijun, npr., to me živcira, ali kuži se bit.
Šta reci nakon filmića kojeg si mi ostavila ... i prije postanja i stvaranja ove teme nam je opće poznata stvar da onaj ko posjeduje izvore energije a i onaj ko ima novčića i odviše da ima i moć ... forumaši prije tebe su tako stigli do jevreja i bankara iz venecije u nekim od proteklih vijekova , ti si stigla do bankara današnjice ... lik iz filmića ima metu,cilj i sada bi revoluciju (linčovanje bankara ).samo moje mišljenje je da taj lik nikad nije uspio organizirati ni rušenje snjegovića jer vidjeno u filmiću mi daje pravo da mislim na taj način . nastupa agresivno a to jednostavno plaši male ljude koji gledaju da prožive samo svoj životni vijek a da se nikom od močnika ne zamjere. Mlade generacije neće dotaknuti njegova spika jer su oni mišljenja da su već rodjeni u usrano doba i ne očekuju ništa i teško da će krenuti za starkeljkom . lik iz filmića je uspio 15 puta (brojao sam) spomenuti veterane i vojnike . totalno pogrešno , neće na taj način pokrenuti taj stalež na revoluciju . veteranu ne spominji njegovu bol i rane a vojnika ne podsjećaj na moguću invalidnost i ženu kod kuće želiš li imati akciju . ... ostali , ovi visočiji , oni su već odviše dužni i dobro ih ide , mišljenja su da su osigurali materijalno par budućih generacija svoga naraštaja pa i ne haju odviše ... ovaj lik ne osporavam razumije matematiku ali je slab sa klimom i zbog te slabosti sumnjam da će išta uspjeti ... ... u svakom slučaju sam ti zahvalan na tvom postanju i štujem to jer gadjaš u centar moći ... ... (nemoj mi zamjeriti što zbog tvog filmića imam potrebu da ga prebacim na drugi forum , tamo su mi ovu temu modovi bacili u septičku jamu pa da vidim šta imaju reći za filmić ... da ispitam klimu tamo , da vidim jesu li revolucionari ili vodozemci ) ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess ned tra 10, 2011 6:40 am

Čuj, kad bi se svatko borio na svoj način, kao što ovaj tip radi, bila bi drukčija situacija. No, nema dosta kritične mase, jako je mali broj na dovoljnoj razini svijesti. Gledala sam inače još jedan njegov filmić u kojem je radio social experiment 'ubijajući Ipad", zanimljivo je bilo.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin ned tra 10, 2011 11:29 am

vess je napisao/la:Čuj, kad bi se svatko borio na svoj način, kao što ovaj tip radi, bila bi drukčija situacija. No, nema dosta kritične mase, jako je mali broj na dovoljnoj razini svijesti. Gledala sam inače još jedan njegov filmić u kojem je radio social experiment 'ubijajući Ipad", zanimljivo je bilo.
E da , pojam mase i „mase koja se krčka u pretis loncu“ pa ponekad propišti ... masa se od iskona ponaša poput sisara vole krda i razna grupisanja , svako će pronaci sebe bilo u biljojedima , svaštojedima , mesožderima i sl . ... na glavnog ce teško udarati i sklonit ce se u stranu da glavnom ne zasmetaju ... za svoje frustracije i potrebe za šikaniranjem vec nadju slabu kariku pored pojila kojoj ce pokazivati svoju snagu . uglavnom drže pravac u stilu „ne talasaj odviše „ ... ... kad je masa u periodu pred vrenjem , mogu malo ustati i dozvoliti da riknu par puta prema otvorenom nebu , samo i to ide preteško jer naučena je masa na krdo pa svi problemi skupljani desetljecima ne mogu se riješiti preko noći , užasno ih sputava to što uvjek žele da probleme riješi neko drugi i što prije jer sisari nisu trkači na duge staze i jednostavno nemaju snage ni volje da stvari rade polako , planski , uvjek naleti neki zajeb i sve stane ... kad pretis lonac propišti --- masa bude nagurana na male rupice i izložena vrelini pare ; prošlo je odavno doba kad su se mogle uzeti motike i vile i krenuti put dvora pa skinuti kralju glavu pa kolike god on imao rogove na kruni . uvjek će pomoc biti isfabrikovana (kao što govori lik iz tvog filmića ) , proširit ce se zapremina pretis lonca , biljojedi ce postati svaštojedi izvjestan period i kad se izjedu izmedju sebe mnogi ce nestati i ostaviti prostora u pretis loncu . sistem ce gurnuti pretis lonac pod mlaz hladne vode ne hajući za mogucnost pucanja stjenke jer sistemaši su na sigurnom a sisarima jedino parenje dobro ide i znaju sistemaši da ce se sisari brzo namnožiti i biti opet njihovo roblje u pretis loncu ... ... ... kad bi se svatko borio ( sa razinom svjesti ) riječi su tvoje ... usamljeni ratnici nisu prijetnja sistemu jer se sve namjesti da ga masa smatra glupanom , bolesnikom , seratorom , nepodobnim i sl. – čak to masi i odgovara jer imaju priliku za podsmjeh . ... e sada, više kvalitetnih ratnika na okupu ne smije vec biti primjeceno odviše , to ce sistem vec riješiti sa svojim psima tragačima i huškačima ... ŠTA NAM JE ČINITI dok nam se planet još uvjek okrece i mi zajedno sa njim ? Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess ned tra 10, 2011 12:47 pm

Stvarno sjajan ekspoze, nemam ni riječi dodati.
A što da se radi, ne znam, ništa. Jedino što smatram nužnim je da se svatko buni na svom konkretnom mjestu na kojem jest. No, znaš i sam da je jako malo tzv. zviždača, a znamo i kako prolaze. Crying or Very sad
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin ned tra 10, 2011 6:53 pm

vess je napisao/la:Stvarno sjajan ekspoze, nemam ni riječi dodati.
A što da se radi, ne znam, ništa. Jedino što smatram nužnim je da se svatko buni na svom konkretnom mjestu na kojem jest. No, znaš i sam da je jako malo tzv. zviždača, a znamo i kako prolaze. Crying or Very sad
... nemoj biti tužna ni na smajliću , pričajmo dalje ... " naša tišina" odgovara svima , tišina odgovara i nadobudnim kuvarima svjetskog lonca i uspavanim krdima i stoga samo pričajmo za početak ... a da ti ni smajlić ne bude tužan evo malo glazbe da ti probam vratiti pozitive trun ... https://www.youtube.com/watch?v=ZtXE_-pOBCI&feature=related Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess pon tra 11, 2011 10:41 am

Hvala na muzičkom prilogu!

Dobila danas mailom, pa evo tebi malo Icke-a:

PS Možda je ovo više vezano na temu o savršenstvu, ako, ocijeni sam. Svejedno spominju se i Illuminati...

"Istraživanja su pokazala da postoji puls, električni signal, koji je emitiran iz središta galaksije Mliječni put prema našem Suncu (i drugim suncima), a odatle na Zemlju. Ljudsko srce hvata taj puls, prenosi ga u mozak, i on odatle odlazi do stanica tijela. Kada taj puls, ta vibracija, prođe kroz taj slijed nedirnuta i nenarušena, ljudsko biće je jedno sa svemirom. Svaka je stanica povezana i u harmoniji sa svemirskim pulsom.

Međutim, ono što tome staje na put su niskovibracijske emocije (strah) i neravnoteža koja razbija krug i, još jednom, odvaja ljude od Zemlje i šireg svemira. Veza srce-mozak kod većine je ljudi prekinuta zbog razdvajanja glave i srca, intelekta i intuicije, tjelesnog i duhovnog. Razlog zašto danas Illuminati (tajni vladari) tako ubrzavaju provođenje svog Programa (mikročipovi, GMO, Chemtrails …) je u tome što znaju da se nalaze pred kolosalnim izazovom.

Stvaranjem upravljaju energetski ciklusi. Na jednoj razini vidimo ih u zemljinim dobima, proljeću, ljetu, jeseni i zimi. Ali postoje i daleko veći ciklusi, također, i njih su u brojevima i simbolima zabilježili drevni narodi kao što su Sumerani, Egipćani, Indijci, Kinezi, Maje iz Srednje Amerike i američki Indijanci poput naroda Hopi iz Arizone. Oni su mjere ciklusa Sunčeve, Mjesečeve i drugih svemirskih energija koje transformiraju Zemljina energetska polja, a time i život na ovom planetu.

Mi se danas nalazimo usred možda najvećeg od tih transformacijskih ciklusa, koji se događa, kako se procijenjuje, samo jednom u svakih 26.000 godina (ciklus koji se zove procesija), i majanski kalendar predviđa da je kritična točka prijelaza 21. prosinca 2012. To je stvarna žarišna točka transformacije, a ne izmišljeno novo tisućljeće. Ti ciklusi svijesti su poput vrata ili portala koji se otvaraju za one koji su spremni proći kroz njih u jedno puno više stanje svijesti.

Kad se propusti iskoristiti otvaranje ovih vrata, ciklus počinje iznova dok se ne otvore druga vrata. Ali ono s čim se sada suočavamo, čini se, nisu toliko vrata koliko golemi ponor mogućnosti za globalnu transformaciju kakva nam je iz sadašnje perspektive nevjerojatna.Tekstovi raznih religija i misterijskih škola to otvoreno i simbolički najavljuju već tisućama godina. Sada postoje fizički, duhovni, a u sve većem broju i znanstveni dokazi koji potvrđuju da se nalazimo pred takozvanom “Velikom smjenom doba”.

Niz događaja koje je Gregg Braden opisao u knjizi Awakening To Zero Point (Otkrivanje nulte točke), potvrdio je da se vremena mijenjaju. 1991. otkrivena je nova frekvencija koja titra iz središta spirale naše galaksije Mliječni put, a sonda Ulysses je 1994. poslana da istraži promjene na Suncu. Od sredine 1980-ih traje zastrašujuće povećanje učestalosti solarnih baklji i bljeskova rendgenskih zraka. Ulysses je otkrio da se magnetsko polje Sunca ubrzano smanjuje. Očitanja na sjevernom i južnom polu i ekvatoru bila su daleko niža od očekivanih.

Također, dok se Sunce hladi, planeti Sunčevog sustava, posebno oni vanjski postaju sve topliji. To sugerira da toplina planeta potječe iz njihove unutrašnjosti, iako to može biti stimularno magnetskim i električnim promjenama u Suncu. Istovremeno, dok su se na suncu događale te promjene, oluja na Jupiteru, koju su prvi put dokumentirali Kinezi prije 3.000 godina, takođe je pokazala iznenadne promjene. Ogromna spirala unutar te Jupiterove oluje počela se okretati u drugom smjeru. Udarni valovi i druge pojave izazvane udarom kometa Shomemaker-Levy u Jupiter 1994. također su djelovali na širi Sunčev sustav, uključujući i Zemlju. Jasno je da su se promjene u Sunčevom magnetskom polju odrazile i ovdje.

Zemlja je divovski magnet s različitim razinama koji vrtnjom stvara magnetsko polje. Što se zemlja brže vrti,magnetsko je polje jače i gušće. Prije dvije tisuće godina to magnetsko polje dosegnulo je vrhunac svog intenziteta u trenutnom ciklusu, i od tada neprekidno slabi, jer se planet vrti sve sporije i sporije, tvrdi Braden. Polje je sada 50% slabije nego što je bilo prije 1.500 godina, i brzina tog opadanja rapidno se povećava. Nema potrebe za panikom, jer je sve to dio prirodnog ciklusa, duže i neizmjerno snažnije verzije godišnjih doba. Zajedno s tim dolaze vijesti da se Zemljina rezonantna frekvencija, njen srčani ritam, ako tako hoćete, rapidno ubrzava. Ta frekvencija, zvana bazna rezonantna frekvencija ili rezonancija Schumanove šupljine, otkrivena je 1899. Od tog vremena do sredine 1980-ih imala je konstantan puls oko 7.8 Hz ili 7 ciklusa u sekundi. Ali čini se da se od 1986-87. on počeo ubrzavati. Do kraja 1995. je prema istim procjenama dosegnuo 8.6, a posljednje što sam u vezi s tim čuo je da je prošao 10 i da još uvijek raste.

Greg Braden vjeruje da bi u majanskoj godini transformacije 2012., Zemljina rezonancija mogla biti 13 ciklusa u sekundi, dok bi njeno magnetsko polje moglo biti na nuli ili blizu nule. On to zove nulta točka, kad će Zemljino magnetsko polje gotovo nestati, jer će se rotacija planeta zaustaviti. To ne znači da neće biti gravitacije, jer nju stvara masa, a ne vrtnja planete. Čini se da se tako nešto dogodilo barem četrnaest puta u posljednjih 4,5 milijuna godina. Procijenjuje se da se posljednji put dogodilo prije oko 11-13.000 godina, što je vremenski okvir koji se poklapa s mnogim procjenama vremena kraja Atlantide i početka oporavka od te velike kataklizme nakon približno 10.500 pr. Kr.

Prije 13.000 godina bila je sredina velikog ciklusa od 26.000 godina koji sada završava, još jedno vrijeme velikih promjena. Ne tvrdim da će se Zemlja prestati vrtjeti, samo da Braden sugerira tu mogućnost.

Ljudi poput Bradena procijenjuju da će se Zemlja prestati vrtjeti na nekoliko dana prije nego što se počne vrtjeti u suprotnom smjeru. Kao što možete vidjeti kad se preokrene tok struje kroz željeznu šipku, preokrenu se polovi. Kad se planet počne vrtjeti u drugom smjeru, tok struje će se obrnuti, što znači da se moraju obrnuti i polovi. Kad bi se planet prestao vrtjeti, jedna strana Zemlje bi u tom razdoblju bila neprestano osunčana, a druga u tami, i to je ono za što drevni narodi tvrde da se dogodilo prije više tisuća godina. Peruanci su govorili o dugim noćima od tri dana, a u bibliji se spominje dan koji je trajao 20 sati – najduži dan. Pleme Hopiza bilježilo je da je Sunce dvaput izašlo u jednom danu. Prvo je izašlo na zapadu i zašlo na istoku, a kasnije je izašlo na istoku i zašlo na zapadu, i takav ciklus traje do danas. Druge drevne priče govore da je sunce nekada izlazilo na zapadu i zalazilo na istoku, što je još jedan znak da se Zemlja okrenula u suprotnom smjeru.

Ranih 1990-ih dok sam tek postajao svjestan tih stvari,primio sam kanalizirane informacije od jednog medija koji je rekao:”Svijet se mijenja i sjever će postati jug, a istok zapad. Tako je zapovijedano od početka vremena”

Pun pogodak čini se. Brian Desborough,kalifornijski znanstvenik-istraživač, takođe mi je rekao da se zbivaju neki veliki geofizički fenomeni koji su predmet medijske blokade. On potvrđuje da zemljino elektromagnetsko polje slabi eksponencijalnom brzinom i da će uskoro doći do nule. Poput mene, on vjeruje da se nalazimo pred geološkom, najblaže rečeno, vožnjom po grbavom terenu. Američka geološka služba kaže da Zemljino magnetsko polje pada do nule svakih 500.000 godina, zatim polako jača, i da su to razdoblja kataklizmičkih promjena na Zemlji, potresa i vulkana zbog privremenog zastoja u vrtnji planeta. Ja mislim da se to događa češće.

Prema Brianovim kontaktima, Sunčevo magnetsko polje već je palo na nulu, i čini se da je doseglo višu razinu pretvaranja vodika u helij. On kaže da se solarne baklje javljaju iznad i ispod Sunčevog ekvatora na geografskoj širini od 19,5 stupnjeva. To je točka u kojoj se razmjenjuje energija između rotirajućih sfera, i to je geografska širina na kojoj su na Zemlji smještene piramide. Pratili smo vezu između promjena u titranju od središta galaksije preko promjena na Suncu do promjena na Zemlji.One idu dalje do ljudskog srca, zatim mozga i do svake stanice tijela. Što više otvorite svoje srce, to će ovaj tok biti jači i brže ćete se uskladiti srastućim vibracijama i transformirati u više stanje svijesti. Ako zatvorite svoje srce i svoj UM, opirat ćete se tim promjenama i sve više i više vaše energije trošiti ćete na borbu s energijama koje će transformirati vaš život i osloboditi vas. Također, vaše će tijelo biti sve slabije sinkronizirano s energijom oko vas, i mentalne, emocionalne i fizičke posljedice bit će očigledne. Možete stajati u toj brzoj rijeci pokušavajući je zaustaviti, ili se možete opustiti, leći na zračni madrac i ploviti s njom. To je vaš izbor, i što god se dogodilo, vi živite vječno.
Ako dopustimo sebi da nas prožme to visoko frekvencijsko svjetlo, naša tijela će se popraviti i nećemo starjeti. Živjet ćemo u fizičkom tijelu neograničeno dugo, ako to budemo željeli, a naše mentalne i psihičke moći bit će bezgranične.
Drevni narodi znali su za te velike cikluse promjena, i drevni su kalendari Egipćana, Maja, Tibetanaca i drugih završavaju u razdoblju koje sad proživljavamo. Maje su tvrdili da će doći do prijelaznog razdoblja između starog i novog svijeta dok jednu verziju vremena bude zamjenjivala druga. To su razdoblje zvali “bezvremenost” i rekli su da će to početi u srpnju 1982. i dovesti do preokreta 21. prosinca 2012.Učinak svega toga na čovječanstvo lako je vidjeti. U posljednjih nekoliko godina posjetio sam više od dvadeset zemalja, i u svima njima odvija se buđenje. Nipošto se još ne radi o većini, ali broj ljudi raste iz dana u dan dok ih ova duhovna budilica budi iz njihovog sna. Ubrzavanje vibracije zemlje, i zapravo cijele galaktike, uzrok je osjećaja da vrijeme prolazi sve brže i brže. To je iluzija, jer vrijeme zapravo ne postoji, ali mi imamo takav osjećaj zato što je frekvencija sve brža i brža. Sjećam se kako mi je početkom 1990-ih jedan medij prenio kanaliziranu poruku da dolazi dan kad će se činiti da vrijeme prolazi toliko brzo da će to biti zastrašujuće. Taj je trenutak blizu. To nije nešto zbog čega bi se trebali zabrinuti, nego samo prirodan ciklus, ali će predstaviti mnoge izazove, a time i beskrajne mogućnosti.
Kao i sav fizički svijet, svemir je hologram – zrake svjetlosti koje sudarajući se stvaraju privid trodimenzionalnog oblika. To je kao da bacate kamenčiće u baru i gledate valove koji se sudaraju i stvaraju uzorke. Dvojica znanstvenika iz sjedinjenih država,Terrance i Dennis McKenne, iznjeli su mišljenje da je svemir hologram od 64 vala ili vremenske skale, i da je to razlog zašto imamo 64 heksagrama I-Chinga, 64 ključa Stabla života i 64 kodova DNA. Njihova kompjuterska analiza sugerira da će sva 64 vala istovremeno postići najvišu vrijednost 2012. To će sljedećih par godina činiti razdobljem zapanjujućih promjena. McKenne kažu da se brzina promjena udvostručila u sve kraćem i kraćem vremenskom okviru, što se manifestira u vidu skokova u tehnološkom razvoju u proteklom stoljeću.Predviđajući stanje u budućnosti, kažu da će se to nastaviti do transformacijske godine 2012., kad će u tom razdoblju od 364 dana biti više transformacije svijesti nego u svim prethodnim ciklusima zajedno. Nakon toga će doći šestodnevni ciklus u kojem će se događaji odvijati još brže, i u posljednjih 135 minuta dogodit će se još osamnaest enormnih skokova ljudske svijesti, s kulminacijom u posljednjih 0,0075 kad će ih se dogoditi još 13. Nekako mislim da nećemo gledati tko želi biti milijunaš dok se to bude događalo. Znaš draga, mislim da sam upravo prošao kroz nekoliko transformacija koje mijenjaju život dok je trajala ova zadnja reklama. Jesi li za šalicu čaja?

Ubrzavanje, odnosno raspadanje vremena smatram kao ključno po pitanju buđenja 2012. godine i nakon. Svi smo svjedoci ubrzanja vremena, odnosno raspadanja iluzije zvane vrijeme. Nestankom iluzije vremena, čovječanstvo će se usidriti u beskonačni sadašnji trenutak, u beskonačno sada, što znači da će nestati posljedica življenja u iluziji vremena, STRAH. Nestankom straha, kao glavne prepreke buđenju, čovječanstvo će konačno biti u mogućnosti napraviti istinski izbor, odbaciti iluzije, i prepustiti se bezuvjetnoj ljubavi.









vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin pon tra 11, 2011 8:13 pm

vess draga , za tebe --- Ups. ... stvarno tako jednostavno uspjevaš da zalepršaš temu ... uspjevaš da me odvedeš do središta galaksije , da probam osjetiti energiju koja upravlja svemirom pa bila ona božja ili neizmjeriva nuklearna , neka treca ili četvrta, peta svjedno je već ... evo otkrijem ti nešto ; uistinu sam štovalac jutarnje svjetlosti koja razbija mrak i stvara novi dan --- ne vidim ja u toj svjetlosti energiju koja pokrece galaksije , vidim nešto sebi svojstveno stvoreno u nekim nemirnim vremenima i razumječeš što o tome ne mogu ovdje i sada ... ; znam spomenuti bezuvjetnu ljubav čak štaviše u stanju sam je i ponuditi samo to kod mene nema veze sa bezvremenskim stanjem ili pak nekom svemirskom energijom , tu je stvar jednostavna , kad spomenem bezuvjetnu ljubav tu prvenstveno pomislim na stil da te ne mogu mrziti i da ne tražim ništa zauzvrat a spreman sam i učiniti dosta opet ne tražeci ništa i naglasiti da ne mogu ostati razočaran jer nisam ništa ni očekivao ni tražio... sama si otipkala da se danas ne možemo više raščlaniti od materijalnog pa češ nadam se razumjeti o čemu ja tu sada , jer u ova interesna vremena kad ponudiš ljubav , prijateljstvo ili bilo što drugo skoro pa svi će pomisliti na neki dil,trampu, trgovinu ili će pitati jednostavno „gdje je tvoj interes u tome?“... jednostavno ne mogu pratiti galatičke stvari koje si spomenula , nisam temu o babiloncima otvorio sa tom nakanom i opet priznam izvrsno je razvijaš , lepršaš ... primjetila si da sam 7 preporučenih ponašanja ponovio dvaput , te su me stvari zanimale jer čvrsto vjerujem da bi planet ovaj bio ugodnije mjesto za život da ih većina prakticira a to što ih je D.I. provukao kroz priču o vodozemcima,babiloncima i ostalim mi je manje važno ali ovoj mojoj nakani i forumskom časkanju daje draž da se može o svemu diskutirati na jednom mjestu ... u 7 stvari koje su spomenute se kaže da previše pratimo modne trendove , ti si mi i u temi „zavodjenje“ stigla do modnih trendova i marketinga a znaš i sama koliko je isfabrikovanih to jest interesnih i uvjetovanih zavodjenja naspram veoma malog broja zavodjenja motiviranog bezuvjetnom ljubavi ... sve to isfabrikovano vodi prema nesrećnim ljubavima , rasturenim brakovima , upropaščenih djetinjstava , raznim tugama i depresijama , razvijanju negativnosti i još mnogo čemu ... ... ... energiju koju si spomenula i moguća dešavanja koja se mogu desiti uskoro , ne znam šta reci ... znači ta ce energija plivati vodom , letiti zrakom , prolaziti snježne oluje , trčati kopnom,kročiti vrelom pustinjom , putovati mrakom , penjati se uz planine i samo ljudi odredjenih sposobnosti sa odredjenom polazirajućom energijom idu u drugi stadij života ... naumpade mi jedna vojna jedinica iz jedne skandinavske zemlje koja ima najstrožije kriterije obuke sa ogromnim brojem polaznika a sa užasno malim brojem sposobnih pripadnika ... jedna od rijetki gdje se nakon niza testova sposobnosti traži odredjena „ energija“ ako je nemaš u sebi neceš biti njen pripadnik , prvo traže inteligenciju a potom fizičku snagu , inteligenciju pracenu sa energijom u stilu da se dobro osječaš u samoći ,na ogromnoj hladnoci i temperaturi gdje ljudsko tijelo izdaje a grije te ili hladi i održava um tvoja unutrašnja energija ... tako da sam se dao za pravo misli usmjeriti poslije tvog postanja da će samo nazovimo ih odredjeni specijalci moći u drugi nivo života ako stvari budu tekle opisanim nizom i biti u bezuvjetnoj ljubavi ... ... nastavimo pričati , nisam primjetio tvoje razmišljanje u vezi galaktičkog prevrata i tvog odnosa naspram pojma bezuvjetna ljubav ... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess pon tra 11, 2011 8:34 pm

Znam ja da ovaj tekst ne spada u ovu tvoju temu, nego eto se desio određeni sinkronicitet da mi je frendica poslala ovaj tekst David Icke-a (da, to je sve njegov tekst, ne moj :-))) pa sam stoga postala jer se u ovoj temi radi o Ickeovim teorijama. Znam da se ovdje ne davi zbog takvih offtopica Cool

Meni ne zvuči nevjerojatno da slijedi ovakva kataklizma, kao što mi ni teorije urote ne zvuče kao besmislica, sve to može biti. A je li i što jest, ne znam (točno). Zemlja kroz svoju povijest, toliko dugu da je ne možemo ni zamisliti, prolazi kroz događaje koji su za bića našeg tipa generalna kataklizma, a za nju nisu.

A glede ovog podizanja na viši nivo svijesti...ne znam kaj bih rekla, nisam baš uvjerena, nekako mi je to romansirano. No, ako bi netko to preživio bit će to takvi kakve ti navodiš.

Za bezuvjetnu ljubav mi se čini da se može gajiti samo prema životinjama, eventualno. Jer, od razumnog bića očekuješ barem nešto a to je da te ne gazi i maltretira. Dakle, to je ipak jedan uvjet. Bez njega je ta ljubav bolesna, a onda morti i nije ljubav, nego nešto patološko. A opet ako je ljubav u svojoj biti bezuvjetna, onda - postoji li uopće?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin pon tra 11, 2011 9:17 pm

vess ... bezuvjetna ljubav --- po meni postoji i satkana je od odredjenog osjećaja i odredjene energije ... ... a pitanje za tebe ako me možeš skužiti o čemu ja tu sada ... " a šta nas sputava do te mjere da pomislimo čak da bezuvjetna ljubav ne postoji ?"... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess pon tra 11, 2011 9:37 pm

To je više filozofsko nego psihološko pitanje. Pročitaj zadnji pasus u moj prethodnom postu. Inače, smatram da se životinje može voljeti bezuvjetno. Volila sam i ja svog zeku koji je bio štetočina kakve nema, ali svejedno.

PS Palo mi je na pamet - ako se uzdižeš na kakav nadnaravni, božanski nivo, nešto a la Isus, e onda naravno možeš voljeti bezuvjetno. Pa ta priča o takvoj ljubavi, u našoj kulturi i potječe iz kršćanstva.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin uto tra 12, 2011 10:58 pm

Vess draga sa zadnjim tvojim postom kao da sam se uzdignuo na stolicu a ti mi stavila omču oko vrata , želim vjerovati da ti to nije bila nakana od početka naših razgovora u vezi bezuvjetne ljubavi pa se necu odviše ni braniti ... necu se braniti samo probajmo radi boljeg razumjevanja malo pospremiti stvari iz ranijeg postanja . ... pružio sam ti trenutak glazbe „ ono što pokušavam sad“ , to nisam ucinio da bi ti prenio poruku da ja nešto pokušavam, vec sam to uradio nakon tvog posta gdje tipkaš da bi svatko trebao voditi bitku na svom mjestu i na svoj način pa sam ti pružio trenutak glazbe da možeš u tim svojim bitkama za koje cu vjerovati da su iskrene imati glazbe trag ... ti si prva u našim razgovorima spomenula bezuvjetnu ljubav i moja je krivica što sam priznao da sam je u stanju nekad i ponuditi ... nemoj to mješati sa Isusom i nemam ja te furke ... tipkaš mi da se bezuvjetna ljubav pronalazi u korjenu krščanstva ... zamjenimo sada na moment izraz „bezuvjetna ljubav“ sa izrazom „ljubav jednog glupaka“ i pošto ljudska povjest ima dosta vremena natoloženog iza sebe , skupljenih priča , analiza i studija , skupljenih drama i knjiga , budeš li dovoljno dugo kopala iskopat češ negdje i „ljubav jednog glupaka“ pa češ mi skrenuti pozornost i reci „eto to je to“ ... ipak u naše diskutiranje vratimo izraz „bezuvjetna ljubav“ ... vec sam spomenuo da je vidim satkanu od osjecaja i energije ... da se bezuvjetna ljubav može samo usmjeriti prema životinji riječi su tvoje , spominješ zeku i skreceš mi pozornost na svoje riječi ... u redu posvetim vremena riječima tvojim , ispričam ti jednu priču u kojoj budem ja tvoj zeko a ti budeš mala vess ... ... u kutku jedne sobe , u kutku jedne drvene gajbe spavam ja mali zeko i sanjam slobodu , livade cvjetne , trčim i skakucem sa svojim sestrama i braćom koje jedva da pamtim jer me ljudske spodobe davno od njih razdvojiše ali oni su sa mnom u mojim snovima i rastu sa mnom u njima ... bježimo od lisice i skrivamo se u rupe kao što zeke od iskona rade , pijemo vodu na potoku i preskačemo puževe što u svojoj sporosti tako mudro izgledaju ... otvaraju se vrata sobe , ulazi mala vess ,instiktivno skačem kao što to zeke od pamtivjeka rade i protrčim po gajbi pokušavajuci se skriti no nemam gdje . mala vess je legla na krevet , ispružila noge da izgleda što veća , prekrižila ruke preko grudi sa glavom zavaljenom na jastuk i na licu ima preozbiljan izgled za svoje godine ... nemam se gdje sakriti , ožednio sam . bočica za vodu mi je prazna , zdjelica za hranu prazna mi je i šta drugo mogu nego posmatrati svoju tamničarku malu vess širom otvorenih očiju u kojima nosim strah i tugu , želju za slobodom i gledat cu je uporno dugo jer znam da to u mojim očima tamničarka voli pa me nagradi sa vodom i hranom ... ... ja sam mala vess . danas mi je grozan dan , matematika mi je preteška bila a toliko sam se trudila , zašto mama stalno galami na mene kad svoje cipelice ne složim u kut predsoblja ? zašto tata stalno gleda u tv pa mu smetam kad prolazim kroz sobu ? šta hoce svi od mene ? ... ipak vess je premlada pa u sebi nosi energiju , nije izgubila duh i tako dok koluta očima preko sobe ugleda svoga malog zeku ,ustane i uzme malog zeku u naručje , gladeci ga niz dlaku ispred osunčanog prozora kaže sebi „ ja volim svog malog zeku , zeku voli mene , meni je zeko sve ja sam svom zeki sve , zeko volim te puno !“ ... ... malom zeki srce od straha tuče i misli zeko tad „tamničarko mala daj mi vode daj mi hrane daj da poživim još jedan dan , da ojačam da steknem iskustvo pa kad me u parkicu budeš pokazivala prijateljicama da ti šmugnem u obližnji šumarak , da imam slobodu da živim život svoj , da budem zeko , da mi priroda bude dom“... --- ... eto dodje kraj priči o malom zeki i mladoj vess . zašto sam je tipkao i šta sam želio tebi reci vess draga ? bezuvjetna ljubav satkana od osjecaja i energije po meni postoji , koje sačuvao duh i ko je želi prepoznati i dozvoliti sebi da ispliva na površinu a sada što je mala vess svoju energiju usmjerila prema malom zeki a osjecaj ljubavi se stvorio nakon vremena druženja to je već druga stvar... ( zašto i odakle nam potreba da porobljavamo životinje i držimo ih kao ljubimce po domovima svojim to je već tema preširoka i predugačka poput ove o bezuvjetnoj ljubavi i nemojmo sad o tome ) ... ... znači nema ta ljubav baš jaku vezu sa Isusom vec je ona u nama prirodno a što sebi dozvolimo njeno nerazvijanje , gubljenje čojstva i što tu energiju ne osjecamo odvec često i što taj osjecaj ne želimo poznavati , e to ... potražimo u priči drugoj . vess draga vrijeme je za priču drugu i u njoj moramo malo uloge promjeniti , ipak je ovo forum pa ne mogu tu reci sve , moguce da dodje do nerazumjevanja a da bi se to izbjeglo pokušat cu izbaciti na scenu bitne elemente ... ... ... ja sam vess i nisam više ona klinka samo pamtim tu energiju i tu pozitivu dok sam se igrala sa svojim malim zekom . vrijeme to mi nedostaje... propala sam , vrijeme i nedace slomile su me , muškarci su me varali , uzimali bez osjecaja ... imam loš posao , primanja nikakva , imam dvoje djece i bože ako postojiš znaj da živim samo radi njih inace bi vene sjekla vec odavno ... za mene više nema proljeca , nemam vjere u ništa , ljubav ne postoji , prijateljstvo ne postoji , sretni dane za mene više ne postoje ... ... onda na scenu ulazim ja nikakav i neugledan , želim takav biti ... smetaju me mnoge stvari , ne slažem s mnogim ... smetaju me oni što stalno žure ,što površnost štuju , što ne žele zastati ni trenutak da im šta ne promakne što se lako da uzet i što ne košta mnogo ... takav sam jer imam i ja svoje tuge , svoje sam bočice za vodu sam punio , svoje male slobode sam sebi pronašao ,svoje rane sam cjelio, nigdje ne žurim . ne želim mjenjati svijet jer ja to ne mogu . nekad ne mogu pomoći ni sebi pa necu ni pokušavati pomoci svima ... samo eto danas u parkicu pod sunčanim sjajem vidim ženu što se vess zove , ženu shrvanu , pregaženu . za nju se svašta priča , da je kurva , da je nikakva , da je ovakva i onakva ... vidi vess ima dvoje dijece , djeca su zapuštena ... što je to tako ? kako do toga uopce dodje ... šta je to sa čovjekom i gdje je nestalo čojstvo ? osjetim energiju , osjetim potrebu nešto učiniti , mogu sebi dozvoliti popraviti dan il dva shrvanoj ženi što se vess zove , po potrebi mogu sa njom i bočicu vode podjeliti , nece vode nedostajati ni meni ni mom dijetetu , a ako i bude manjka pa bitka za vodu i održala me takvim kakav sam i ne želim gubiti sebe, želim ostati svoj ... samo moram paziti kako joj prici , ne smijem učiniti pogrešan korak , ne smijem previše nade uliti u nju , ne smije pomisliti da sam stao pred nju samo da je uzmem tjelesno , a ne smije mi ni svoju dušu dati u ruke , to se daje bogovima ili vragu već šta želiš ... a ja nisam ni bog ni vrag , samo sam jednostavan čovjek koji osjeti energiju i dozvolim nekad sebi neki osjecaj koji ću usmjeriti prema nepoznatoj slomljenoj ženi dok ce drugi možda izabrati zeku ili psa , kanarinca šta li vec ... ... ... priči drugoj dodje kraj . drugu priču necu komentirati , to ostavljam tebi . samo nemoj odviše ipak je ovo forum , i sa ovim sam sebi previše dozvolio . ostavio prostora mnogim zlonamjernicima da me gaze ako požele ... ... ako si me uopce razumjela o kakvoj bezuvjetnoj ljubavi pokušavam ti pričati onda cu ponoviti i dopuniti pitanje sa kraja svoga zadnjeg posta ... šta nas sputava u osjecaju bezuvjetne ljubavi , zašto nam je lakše tu ljubav usmjeriti prema životinji nego prema čovjeku ? ... ... ... ---- --- --- da ne zaboravim ; spomenula si nešto u stilu ljubav-omalovažavanje a tu me nisi razumjela kad sam se izjasnio da sam spreman ponuditi a nisam tipkao da cu navaliti svim silama da je utrpam ... ... p.s. kad pogledam dužinu posta dobro je pa se nisam branio ,vec samo malo pojasnio ... ... Basketball pepam balun u nadi da ceš se vratiti ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess sri tra 13, 2011 5:12 pm

Pa to što si ti opisao nije bezuvjetna ljubav već milosrđe, ljubaznost, suosjećanje. Meni daleko razumljiviji pojmovi i ne bi ih trebalo miješati s pojmom bezuvjetne ljubavi, a ti to činiš. Samo ostaje nepoznanica zašto to usmjerevaš samo prema skrhanim ženama, ako je to slučaj?
Ne znam jesi li čitao Filipa Latinovića, tamo bijaše neka spodoba od žene Bobočka, prototip fatalne žene, nije to jedini takav lik u literaturi - redom je uništavala živote svima koji su je (unatoč tome ili baš zbog toga) obožavali umjesto da daju petama vjetra. E pa to je patološka neka ljubav, ali bezuvjetna očito. Kako oprostiti tako nešto razumnom stvoru? I kako mu dozvoliti? Ja ne znam kako, a da ne bude patološki. Sa životinjama je druga stvar - kako zamjeriti zeki što sve po kući uništava, što svugdje piša/obilježava teritorij i ostavlja kuglice, kad je to životinja, koja tako živi, bezumna u ljudskom smislu, i otrgnuta od prirodnog načina života? Žišku na što ciljam?
Ukratko, bezuvjetna ljubav nije svojstvena homo sapiensu, možda jest psima, ali i to stavljam pod upitnik. U svakom slučaju psi imaju više kapaciteta za takvu ljubav. I, naravno, valjda i božanska bića, točnije Isus Krist. Da se razumijemo, nisam Isusov poklonik ili sl. već to se priča u tom kršćanskom kontekstu, to im je teza - bezuvjetna i beskonačna ljubav je ono kaj dobivaš. Inače, zanimljivo, neki debelo vjerski indoktrinirani tvrde da ljubav nije osjećaj već odluka, pa sad bogapitaj što pod tim misle.


Zadnja promjena: vess; sri tra 13, 2011 5:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sri tra 13, 2011 5:27 pm

slabo sam čitao , tako da ne znam za Filipa i Bobočku ... nisam opisivao fatalne žene , žene zmije ... vec žene koje pregazilo nevrijeme i nemirne životne rijeke , koje su izgubile vjeru u sve pozitivno ... ... zeki i ne možeš ništa zamjeriti , zeko se ponaša prirodno . nije on kriv kad završi kao kućni ljubimac , krivi smo mi ... zeko u svom prirodnom staništu kaki kuglice i gricka sve redom , zeko nije uzgubio sebe za razliku od nas ljudi , koji sve sebi dozvolimo a sve ljudsko polako i neumitno gubimo i uništavamo ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess sri tra 13, 2011 5:36 pm

Malo sam dopunila post - pogledaj na početak, imam jedno pitanje.

Povratak Filipa Latinovicza je temeljno djelo hrvatske književnosti, od Krleže, i srednjoškolska lektira.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sri tra 13, 2011 5:37 pm

ups. dok sam tipkao svoj zadnji post ti si svoj proširila i dodala dijelić u vezi pasa ... kada već tako često ubacuješ životinje u dijaloge mogu li te zamoliti da prvo objasniš neke stvari da bi te mogao pratiti ... ako nemaš psa , zamisli da ga imaš pa mi reci i definiši svoje osjećaje prema psu i znaš li otkuda oni u tebi ... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sri tra 13, 2011 5:50 pm

vess je napisao/la:Malo sam dopunila post - pogledaj na početak, imam jedno pitanje.

Povratak Filipa Latinovicza je temeljno djelo hrvatske književnosti, od Krleže, i srednjoškolska lektira.
odgovore si dobila na p.p. i ne mogu sebi tretnutno dozvoliti još razgolićavanja ... a pepam balun dok mi ne otipkaš u vezi pasa , želiš li još diskutirati ... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess sri tra 13, 2011 6:17 pm

Imam psa, a imala sam i puno mačaka, a i zeku. Pa životinje su divne, ja ih obožavam stoga, ne znam što bih drugo rekla. Mile, zanimljive, drage, lijepe čak i ako baš i nisu. Životinje su svakodnevni izvor ushićenja. Moja pesekica mi je najbolji prijatelj, takvi su moji osjećaji prema njoj, kao što i poslovica kaže, ne uzalud.
Glede pitanja kojeg sam postavila, say no more...mislim da mi je jasno.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sri tra 13, 2011 9:03 pm

vess ... -Ne govorim više , nisam ni pomislio ... necemo raditi psihoanalize i profile karaktera (ti-mene , ja – tebe ) , tako da nebitno je mi kakvu sliku imaš o meni ... vrludaš mi bez pravih bez odgovara na moja pitanja , trebam li ja sada tipkati šta bi rekli vjernici (u vezi pasa) ko se obožava i koje bi formulacije koristili ostali ... šta da poklonimo forumu sada ? ... šta bi nam teorija evolucije sada stavila pred nas , pitam se jer pričajući o ljudskom rodu krenuli smo od vodozemaca , prešli sisare , u naše domove zakoračili sa kućnim ljubimcima ... neka nas još malo na životinjama koje su ti drage , stvar je u biti ista sa istim pitanjem mojim samo malo preformulirana ... u prvoj priči što stvorio sam za tebe vess draga , pričao sam ti da te tvoj zeko promatrao širom otvorenih očiju koje su ispunjene strahom i tugom i mislio je zeko taj da to voliš i da zbog toga dobija punu bočicu vode i punu zdjelicu hrane ... da li si ikada uspjela u zekinim očima očitati sreću ? ... pitanje mi je na mjestu ako me ne možeš pratiti probam na ovaj način " da li je patološki usadjeno u nama da imamo robove koje cemo nagradjivati vodom i hranom ? " , da li mi je pitanje filozofsko ili psihološko ili neke trece vrste to nebitno je vec ... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess sri tra 13, 2011 9:53 pm

Hahahaha, moj zeko je bio gospodar u kući, nipošto neko potlačeno stvorenje koje moli za hranu i vodu. On si je sve uzimao sam, što bi poželio. To što se tiče osobno njega, a inače - naravno, generalni položaj životinja u ovom ljudskom svijetu nije takav (isključujem one gmazove s početka priče koji su pravi gospodari prividno ljudskog svijeta).
Odnos s ljubimcima je ipak drukčiji, mnogi ljudi iskreno i više od svega vole svoje ljubimce.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin čet tra 14, 2011 4:46 pm

vess --- Ups. ... tako malo tvoga smijeha nije na odmet ... budi ovdje ministrica za zečja pitanja , necu ti ja biti oporba ... sačekajmo kojeg drugog forumaša da zastupa prava svih zeka ... ... ja cu ipak , pa kako god to ti ocjenjivala i nazivala , ponekad svoju energiju usmjeriti prema ženi da stekne snagu i jakost i da svoj komadic patnje pretvori u glasnika proljeca ... ... nastavimo svoje bitke na svojim mjestima kao što otipkala si neki dan .ti vodi bitku za zeke u gajbama a ja cu za sretne zečice i budemo popravili sistem ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess čet tra 14, 2011 5:07 pm

Ok, ali možemo li se ipak složiti da se u tvom slučaju ne radi o bezuvjetnoj ljubavi već o selektivnom milosrđu?

Inače, na ovom forumu uistinu više nema nikoga osim nas. Čak ga je i Admin napustio... Shocked Shocked Shocked
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin čet tra 14, 2011 6:53 pm

zekaš ti mene ... vec sam ti dao pravo da ocjenjuješ i da nazivaš kako ti volja , a milosrdje je tvoj izbor i nikako nije moj ... ... nisi niš razumjela i nema veze ... a forum je odličan , pa zato nemoj dozvoliti da se previše prepiremo ... daj mo se složiti ... kaj bum admin sa nas dvoje ? ... bolje je ovako ... evo ti albino ... ups. pa nije zeko , piše da je albino ... nek bude zeko albino ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  - Page 2 Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.