Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
babilonsko bratstvo  I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

babilonsko bratstvo

4 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

babilonsko bratstvo  Empty babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin pet oľu 18, 2011 9:36 pm

David Icke je dugo pripremao,pisao i napisao knjigu „najveca tajna svijeta“ – slušao sam o njoj neke stvari , samo je nisam citao . sjetio sam se tih stvari kada je grupa G20 odlucila da ne posustaje, kada se formirala europska unija, kada je euro nadmašio dolar ,posmatrajuci kako istok gori od stalnog ratovanja , kako tamo bolesti cvjetaju , u nicem ne napreduju , kako amerika kao tupi i blijedi , kako su se kao afrikanci oslobodili ropstva a sada se mrcvare medjusobno da ugode evropskim buržujima . ... navodno se D.I. još kao mali pitao : kako taj par otoka tako mali na globusu da je opasao vojno cijeli planet i tvorio „ veliko britansko carstvo „ ... posvetio je tome dosta zivota , skupljao dokaze , izucavao povjest i druge nauke , u pojedine šupljine ubacio malo svojih razmišljanja i za stvari što su bile stvarno preodavno inspirisao taj dijelic price svojom maštom ... postavlja pitanje „ što ako je slika svijeta koju nam namecu mediji i školstvo lažna ? „ ... u knjizi se tvrdi da jeste. Tu se kaže da veliko britansko carstvo to u suštini nije bilo vec da je to sve „carstvo babilonskog bratstva „ ... to babilonsko bratsvo je skup odredjenih obitelji koja se mjesaju krvno samo izmedju sebe vec od postanka i kontroliraju sve ljude,sve dogadjaje ,skoro ništa nije slucajno jer sve je rezirano i zamišljeno od njihove strane ... to rade sa ciljem da duhovno , umno , fizicki kontrolišu sve ljude ove planete , da bi stvorili na kraju jednu vladu , jednu vojsku ,jednu valutu . na kraju ce svi sem njih imati i ugradjene cipove za kontrolu osjetila ... babilonsko bratstvo je u punoj snazi u europi . ono stvara ratove da bi smanjili broj obicnih smrtnika i polako neumitno ostvarili svoje nakane ... mi navodno radimo što oni žele a to se odrazuje u tome : 1 : nama je gledati nasilje zabavno a još zabavnije stvarati ga ... 2 : stalno se nadmecemo ,poredimo sa susjedima i drugim ljudima ... 3 : ludimo , pratimo ,kupujemo modne trendove ... 4 : srecu pronalazimo samo u materijalnom blagostanju ... 5 : varacemo supruznike i sve druge redom ... 6 : pravicemo se da nam je dobro u životu , cak i ako na moment spoznamo da nije pocinjemo uzimati droge , alkohol , opijate razne da bi nastavili misliti da nam je dobro ... 7 : nece nam smetati ni isprani mozgovi koji su najviše zastupljeni u S.A.D.-u . ... u najvecoj tajni cemo nam biti pruženo na uvid kako smo tisucama godina kontrolirani od istih krvnih linija sa zapanjujucim dokumentima rodoslovlja još od Djingis kana i pracenje tih rodoslovlja preko plemica , kraljevskih obitelji , americkih i evropskih predsjednika ... navodno su egipcani znali tajnu ko zna od koga vec a tu tajnu su preuzeli templari a preko tri templara teutonca nastaju masoni a od masona G20 i sve drugo što nas sputava,uzima slobode danak jer se oni bave kontrolom naših misli to jest kontrolom razmišljanja mase , pa je nama tako dobro dok smo uklopljeni u masu,grupu i sl ... ako ste me dosad pratili ozbiljno zamolio bi da tako i nastavite . koju tajnu oni kriju D.I. ne može znati niti ikako dokazati no pracenjem skupa čimbenika iz nauke svih oblasti covjek je ateista i tako razmišlja . on ce nam reci da nismo od boga stvoreni vec vjerovatno su nekako na dalekom istoku postojali praljudi koji nikad ne bi napredovali ali se tu upetljavaju vanzemaljci koji spolno opce sa probranim i njihovi potomci postaju inteligentniji i nastavljaju sve kontrolirati do dana današnjeg . to bi bila prica o carstvu babilonskog bratstva ... D.I. ce se dati slobodu pa nas upozoriti da prestanemo gledati televizore i ciniti sve drugo što masa cini da se okrenemo prirodi dok ne ocistimo misli i um , da izgubimo navike koje su nam nametnute ... ... i da ne bude ovako : 1 : nama je gledati nasilje zabavno a još zabavnije stvarati ga ... 2 : stalno se nadmecemo ,poredimo sa susjedima i drugim ljudima ... 3 : ludimo , pratimo ,kupujemo modne trendove ... 4 : srecu pronalazimo samo u materijalnom blagostanju ... 5 : varacemo supruznike i sve druge redom ... 6 : pravicemo se da nam je dobro u životu , cak i ako na moment spoznamo da nije pocinjemo uzimati droge , alkohol , opijate razne da bi nastavili misliti da nam je dobro ... 7 : nece nam smetati ni isprani mozgovi koji su najviše zastupljeni u S.A.D.-u . ... ... šta mislite o navodnom „ carstvu babilonskog bratstva „ ?

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking pet oľu 18, 2011 10:34 pm

I ja sam čitao nešto(malo toga je dostupno) o tajnom "babilonskom plemtvu" ili ti Crnoj sekti,iz Babilona ništa dobro nije izašlo,zato je i uništen.Nisu ni Egipćani bez razloga gradili piramide,jer sve je na svijetu postavljeno u obliku piramide,tako i vladari.Jedan da vlada svima.Povezao sam tu i Crno plemstvo Venecije,imaš nešto o njima na internetu.Oni su prvi osnovali burze,financijske institucije itd.Njima prodaješ dušu kada uzimaš kredit.Ili vragu.Na isto ti dođe.Kroz povijest je sotona mijenjao nazive i povijesne okvire ali djeluje uvjek,je tu jer se hrani ljudskim izborom,da budu zli.Ta sva bratstva,plemstva, to su njegove podružnice za pokorovanje.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sub oľu 19, 2011 4:25 am

nisam nikad upratio ništa o crnom plemstvu venecije , a što se tice babilonskog bratstva želi nam se reci da je svaka veca religija njihovo djelo , rezirano , osmišljeno i provedeno radi utjecaja nad masama . tako da se oni ne brinu o sotoni , bogu , oni ne traze istinu . oni znaju tajnu ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking sub oľu 19, 2011 7:25 pm

Fijolin je napisao/la:nisam nikad upratio ništa o crnom plemstvu venecije , a što se tice babilonskog bratstva želi nam se reci da je svaka veca religija njihovo djelo , rezirano , osmišljeno i provedeno radi utjecaja nad masama . tako da se oni ne brinu o sotoni , bogu , oni ne traze istinu . oni znaju tajnu ...

To su gluposti,čuo sam i ja da su i prije u babilonu imali nešto slično kao Mariju,Isusa itd, ali svatko tko ima imalo mozga i može sagledati svoje biće i osjećaje,upitao je se u životu imali Boga?Netko ga nađe prije neko poslije,netko nikad.Vjera nije ničji izum,nego takve priče služe da bi ubijale smisao vjere.A prošao je srednji vijek,kad je crkva mogla vragom plašiti mase.To je jedino još u islamu moguće.Ono u šta ja vjerujem,ne može mi nitko nametnuti.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sub oľu 19, 2011 8:25 pm

- crokingu - radi boljeg razumjevanja nisam ja babilonac , cak veoma poštujem iskrene prave vjernike i necu im ici kontra ... samo idemo malo diskutirati kad smo krenuli ... vec si naglasio da su iz babilona to jest moguceg babilonskog bratstva proistekle sotone i da je to sotonin naum ... u spomenutoj knjizi koja nam predstavlja babilonsko bratsvo se nudi prica kako su oni preuzeli još u zacetku cijelu holivudsku mašineriju ... da li je moguce da su babilonci to jest sotona uistinu gospodari holivuda to jest filmske industrije pa samim tim naše generacije odrastaju uz ekrane pune nasilja , pronalazimo idole medju kriminalcima , gubimo liniju poštenja i nepoštenja , pomjeramo granice dobra i zla i to u korist zla ... i skužit ceš vec o cemu pokušavam ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking sub oľu 19, 2011 8:53 pm

Fijolin je napisao/la: - crokingu - radi boljeg razumjevanja nisam ja babilonac , cak veoma poštujem iskrene prave vjernike i necu im ici kontra ... samo idemo malo diskutirati kad smo krenuli ... vec si naglasio da su iz babilona to jest moguceg babilonskog bratstva proistekle sotone i da je to sotonin naum ... u spomenutoj knjizi koja nam predstavlja babilonsko bratsvo se nudi prica kako su oni preuzeli još u zacetku cijelu holivudsku mašineriju ... da li je moguce da su babilonci to jest sotona uistinu gospodari holivuda to jest filmske industrije pa samim tim naše generacije odrastaju uz ekrane pune nasilja , pronalazimo idole medju kriminalcima , gubimo liniju poštenja i nepoštenja , pomjeramo granice dobra i zla i to u korist zla ... i skužit ceš vec o cemu pokušavam ...

skužio sam da nisi "babilonac" Smile .Babilon bi uništen(nekoliko puta) i napušten(poslije smrti Alexandra Makedonskog).Sotona seli dalje.Osim Hollywooda,moje mišljenje je,koje sam stvorio i kroz neka saznanja i izjave nekih svećenika,da je naselio i u sami Vatikan.To je ona struja koja kompromitira nauk Krista i Crkvu,kroz raznorazne afere i nedjela.A svećenici nemaju rješenja da odgovre na taj napad.Pod pojmom sotone mislim na na te babilonce,masone,iluminate ili kako god.Hram koji se gradi na Ksaveru u Zagrebu u središtu ima masonsku kapelicu(okruglu piramidu,koja u vrhu ide kao dimnjak,koji na kraju prepolovljen u simbolu oka.Sve znaš.Ali Bozanić nema snage i znanja da se tome odupre,ako i sam nije u tome.To je ukratko o Crkvi.A sad Hollywood.Pogledaj sve filmove,pogledaj sve što dolazi iz Amerike.To je pravo carstvo Babilonsko.Osvajanja,razaranja,ratovi,ucjene,ubojstva,zatvori.Cilj filmova je kompromitirati i izvrgnuti ruglu Isusa Krista i njegov nauk.Nasilje,sex,psovke itd.Kroz medije se provlači zaključak da su danas kršćani,nešto zaostalo,primitvno,nazadno,pout dinosaura koji mora izumrt.Sad su počela i suđenja vjeroučiteljima koji govore da su pederi bolesni i njihov način života da je protivan Bogu.To je progon.Sotona je ispisao zakone da služe njemu.A zapravo je crkva stvorila preduvjete za tehnološko-civilizacijski skok zapada.Ali nije prilagodljiva kao sotona.Evo,probaj razmisliti,i sjetiti se,kada bude Božić,jeli i jedan novinar kaže.Sretan vam Božić dan rođenja Isusa Krista?NE! svi govore,sretan vam blagdan,danas se rodilo djetešce koje slave vjernici i slično.Koji blagdan,kako se zove djetešce?Cilj je znači što manje spominjati Isusovo ime,da jednostavno postane strano ljudima.Jer uz Božić mlađe generacije vežu poklone,djeda mraza,i sve druge pizdarije osim one istinske poruke,Krista.Gubitkom njegovog imena iz javnosti gubi se i njegova poruka i nauk.Gledaj današnje crtiće.Sve nasilje i neke nemani.Zato je danas sve manje "ljudi" a sve više zvijeri.Civilizacija tehnološki napreduje,a moralno je potonula u mrak.Ja ne vjerujem da je čovjek potomak majmuna,da je plemenitije i vrijednije biće,ali ne osuđujem onog koji vjeruje da je od majmuna postao,dok će ti isti potomci majmuna mene izrugivati i ismijavati,da kako ja to vjerujem da sam stvoren od Boga.Evo ti jedan link u vezi knjige Otkrivenja,jako je dobar tumač,pisao ga je pravoslavac(srbin) ali ćeš sve shvatiti.Drago mi je da je naišao netko skim se može noramalno razgovart a da se ne krevelji,vrijeđa na suprotno mišljenje ili piše gluposti.
Pozdrav.
http://srpski-glas-dobro-dosli.com/Docs/Unutrasnjost%20Knjige%20Otkrivenja.pdf
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  che sub oľu 19, 2011 9:21 pm

"za sve su krivi židovi, masoni i Bin Laden" - kraj citata

che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking sub oľu 19, 2011 9:43 pm

che je napisao/la:"za sve su krivi židovi, masoni i Bin Laden" - kraj citata

Može li se išta argumentiranije i očekivati od "che"?Svi oni su samo oružje u rukama princa tame,protiv Židova nitko ništa nema.Cionistčki pokret,je opet nešto drugo kao i misija mudraca sa Siona.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking sub oľu 19, 2011 9:47 pm

[quote="Fijolin"]David Icke je dugo pripremao,pisao i napisao knjigu „najveca tajna svijeta“ – slušao sam o njoj neke stvari , samo je nisam citao . sjetio sam se tih stvari kada je grupa G20 odlucila da ne posustaje, kada se formirala europska unija, kada je euro nadmašio dolar ,posmatrajuci kako istok gori od stalnog ratovanja , kako tamo bolesti cvjetaju , u nicem ne napreduju , kako amerika kao tupi i blijedi , kako su se kao afrikanci oslobodili ropstva a sada se mrcvare medjusobno da ugode evropskim buržujima . ... navodno se D.I. još kao mali pitao : kako taj par otoka tako mali na globusu da je opasao vojno cijeli planet i tvorio „ veliko britansko carstvo „ ... posvetio je tome dosta zivota , skupljao dokaze , izucavao povjest i druge nauke , u pojedine šupljine ubacio malo svojih razmišljanja i za stvari što su bile stvarno preodavno inspirisao taj dijelic price svojom maštom ... postavlja pitanje „ što ako je slika svijeta koju nam namecu mediji i školstvo lažna ? „ ... u knjizi se tvrdi da jeste. Tu se kaže da veliko britansko carstvo to u suštini nije bilo vec da je to sve „carstvo babilonskog bratstva „ ... to babilonsko bratsvo je skup odredjenih obitelji koja se mjesaju krvno samo izmedju sebe vec od postanka i kontroliraju sve ljude,sve dogadjaje ,skoro ništa nije slucajno jer sve je rezirano i zamišljeno od njihove strane ... to rade sa ciljem da duhovno , umno , fizicki kontrolišu sve ljude ove planete , da bi stvorili na kraju jednu vladu , jednu vojsku ,jednu valutu . na kraju ce svi sem njih imati i ugradjene cipove za kontrolu osjetila ... babilonsko bratstvo je u punoj snazi u europi .


Glavna loža slobodnih zidara ili masona je upravo u Britaniji.Krvava i imperatorska povijest Britanije dovoljno govori o njoj.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sub oľu 19, 2011 10:22 pm

- croking - u vezi linka na koji si me uputio zadrzao sam se sa razmišljanjem na dva mjesta ... prvo - kad se spominje korupcija babilona , no to bi me odvelo od teme odvec daleko ... drugo - mjesto gdje se spominje žig - da svi koji štuju sotonu ili su pod sotoninim djelovanjem a da to i ne žele znati štuju žigove i ističu žigove ... da , žig je drag kao oznaka pripadnosti klana , kaste ili bilo čega drugog . mnogi nose žigove na lancicima , majicama , privjescima a da cak i ne znaju pravo znacenje istih . mnogi su glancali i poštovali svoje žigove i ne hajuci za sve ružne i užasne stvari , pojave , dešavanja koje su činjene pod tim žigovima ... mnogi ce i tijelo izložiti tetovažama , bez jasnog objašnjenja ( u vecini slucajeva ne znaju ni sebi objasniti , sve skrate kao da je to " in " i spika gotova . ) žigovi , dalo bi se o tome dosta ( probaj otvoriti temu o žigovima , preko linka što si postavio i stigao sam do žigova ) ... što se tice crkve i njezinih dostojanstvenika kao i samog Rima tu se necu oglašavati komentarima , jednostavno ne mogu , nema u meni dovoljno vjere a ne mogu sebi dozvoliti da kritikujem bilo što vezano u vezi pobrojanog ... da se primjetiti da se okolina štrecne na svim mjestima kad se pominje ime Isusovo a ono što me užasno smeta je da na tim istim mjestima možeš psovati , spominjati sotonu , ismijavati i rijetko kada da ce se netko štrecnut i bilo kako reagirati , kao u stilu sve je to tako u redu tako treba biti ... bozicne cestitke preko tiska , pa tisak bi trebao pratiti šta citaocima odgovara , pa se nemoj čuditi kad se vec ljudi štrecaju na spomen Isusovog imena da se to jednostavno zaobidje ... ... i kako ti je uspjelo pred kraj posta stici da uvežeš izrugivanje i majmune ? e vid . prije nego cu se ovdje registrirati pisao sam po slobodnom forumu i smetalo me što precesto ismijavaju rome , kroz viceve ali im je to ismijavanje drago ... pokušao sam braniti rome lijepo pristojno , poceo lijepo pristojno kroz postove ismijavati gomilu koja ismijava rome ... i ups . počeo primati privatne poruke da sam rom . jesam li trebao objašnjavati da nisam rom . nisam osjetio potrebu za tim vec sam se izjasnio kao rom kroz sva koljena i pitao u čemu je fora ,da li to nekom smeta ... no počelo je smetati i modovima pa su brisali postove , počeli prijetiti kartonima . uglavnom vole izrugivati nebranjene i smeta im kad se oni izvrnu ruglu . a zadnji moj post prije nego sam napustio taj forum je bio baš lijepo uoblicen kroz pricu o velikim majmunima i povjesti smjeha i izrugivanjima . ... no vratimo se temi . pa imali nade za ljude i čojstvo . šta se da učiniti bilo crkvenim stazama , bilo pokušajima pojedinaca i onih svih neshvacenih što se ne uklapaju u gomilu mase i onih što ne cjene i ne ginu za žigovima svih vrsta ? ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin sub oľu 19, 2011 10:29 pm

che je napisao/la:"za sve su krivi židovi, masoni i Bin Laden" - kraj citata
napisao si kraj citata a može li se znati ko ga si citirao i da li uistinu misliš da bi sve bilo krasno i duhovno i pristojno da skinemo glave svim pobrojanim ... post ti je nakako kao agresivan pa nemoj pomisliti da izazivam , nego jednostavno je forum i diskutirajmo u mirnoci duha ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  che ned oľu 20, 2011 3:07 pm

croking je napisao/la:
che je napisao/la:"za sve su krivi židovi, masoni i Bin Laden" - kraj citata

Može li se išta argumentiranije i očekivati od "che"?Svi oni su samo oružje u rukama princa tame,protiv Židova nitko ništa nema.Cionistčki pokret,je opet nešto drugo kao i misija mudraca sa Siona.

lol!

Mala provokacija i već si se odao. Može li se išta argumentiranije i očekivati od "che"? Kako bi mogao replicirati nekom s toliko predrasuda
Moj nick ti je dovoljan da bi ocijenio da nemam ništa argumentiranije za reći?
Nadalje, da bi ublažio svoj stav kažeš: "protiv Židova nitko ništa nema."
Povijest a i današnjica potvrđuju da protiv Židova uvijek netko ima nešto.
Istina je da mi je ova tema bez veze i citirao sam Mladena Badovinca a pošto sam citirao samo kraj rečenice ostatak možete čuti kupite li cd Galerija Tutnplok od TBF-a i poslušate pjesmu Smak Svita.
Moram priznati da se u potpunosti ne slažem sa svim što je ovdje napisano. Ima puno boljih načina za provesti slobodno vrijeme no čitati trash publicistiku.

che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin ned oľu 20, 2011 8:30 pm

che - propuštaš stvari ... ovdje se nije pojavio još niko ko je čitao spomenutu knjigu ... smetaju ti jevreji ? a zašto onda pratiš tudje tragove ? istresi sve iz sebe što imaš protiv jevreja , ovdje i sada ... samo dozvoli da to bude tvoje osobno ... nemoj dozvoliti da to bude ono što si pokupio kroz medije , stvari kojima su te učili , norme ponašanja kojima se masa hrani , da ne osjetiš potrebu citirati nekog antisemita ili bilo kojeg lajavca iz muzike,književnosti ... dozvoli sebi biti ono što jesi ispod svi krinki ... a sada da cujem tvoj osobni stav prema jevrejima ... ( iznenadi me pa reci da si uopce ikad upoznao jevreja ili jevrejku i razmjenio poglede na svjet i razmišljanja ) ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking ned oľu 20, 2011 8:45 pm

Fijolin je napisao/la:che - propuštaš stvari ... ovdje se nije pojavio još niko ko je čitao spomenutu knjigu ... smetaju ti jevreji ? a zašto onda pratiš tudje tragove ? istresi sve iz sebe što imaš protiv jevreja , ovdje i sada ... samo dozvoli da to bude tvoje osobno ... nemoj dozvoliti da to bude ono što si pokupio kroz medije , stvari kojima su te učili , norme ponašanja kojima se masa hrani , da ne osjetiš potrebu citirati nekog antisemita ili bilo kojeg lajavca iz muzike,književnosti ... dozvoli sebi biti ono što jesi ispod svi krinki ... a sada da cujem tvoj osobni stav prema jevrejima ... ( iznenadi me pa reci da si uopce ikad upoznao jevreja ili jevrejku i razmjenio poglede na svjet i razmišljanja ) ...

sad kad već okrećemo na jevreje...protiv njih mogu imati "nešto" samo oni koji im nisu dorasli ili nisu sposobni da se odupru njihovim sposobnostima.Jesu li Židovi Božji narod?Pa po svemu sudeći,nešto ima po čemu su odabrani,da budu najpametniji,najsposobniji,najustrajniji u vjeri u uspjehu,najstariji narod,koji je preživio u svim svojim segmentima.I danas židovi 50 godina poslije Hitlera drmaju svijetom,vlasnici su svih najvećih korporacija,od nafte,prehrane,farmacije,trgovine,kod su vlasnici svih trgovačkih lanaca židovi,cijeli centar Zagreba je njihov a tako je većinom u svijetu,oni su ti koji grade i investiraju.I šta bi ih sada trebalo mrziti zbog toga?Ja mislim da ne nego da treba učiti od njih i boriti se protiv njih njihovim oružjem.A to je moć uma i snaga znanja.
Evo i jedan link,ko nije čitao, Protokole sionskih mudraca,možda će mu neke stvari biti jasnije.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin pon oľu 21, 2011 5:03 am

croking - linka nema ... šta se desilo ?

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  che pon oľu 21, 2011 10:30 am

Fijolin je napisao/la:che - propuštaš stvari ... ovdje se nije pojavio još niko ko je čitao spomenutu knjigu ... smetaju ti jevreji ? a zašto onda pratiš tudje tragove ? istresi sve iz sebe što imaš protiv jevreja , ovdje i sada ... samo dozvoli da to bude tvoje osobno ... nemoj dozvoliti da to bude ono što si pokupio kroz medije , stvari kojima su te učili , norme ponašanja kojima se masa hrani , da ne osjetiš potrebu citirati nekog antisemita ili bilo kojeg lajavca iz muzike,književnosti ... dozvoli sebi biti ono što jesi ispod svi krinki ... a sada da cujem tvoj osobni stav prema jevrejima ... ( iznenadi me pa reci da si uopce ikad upoznao jevreja ili jevrejku i razmjenio poglede na svjet i razmišljanja ) ...
Očito zalutah. De mi, boga ti, objasni otkuda si izvukao zaključak da mi smetaju Židovi ( Jevreji nije hrvatski naziv za Židove, hrvatski Židovi sebe nazivaju Židovima )
Nemam pojma koliko godina nosiš na leđima ali pišeš kao netko tko je tek u fazi početka formiranja nekog svog stava o životu.
Rođen sam i živim u multikulturalnom društvu među Hrvatima, Mađarima, Nijemcima, Židovima, Slovacima itd. U obitelji imam Hrvate, Nijemce, Grke, Židove, Slovake, Srbe, Makedonce, Mađare, Bošnjake, Slovence, Rumunje, Amerikance, Kanađane, Venecuelance, Talijane, Australce, koliko se mogu sjetiti na brzaka.
Strina mi je Židovka, s 14 godina od ustaške kame pobjegla u partizane.
Osobno sam poznavao Pravednika među narodima iz mog mjesta. I ti iz zapećka svog mozga izvlačiš zaključak da sam antisemit.

Vrlo je očito da nisi poslušao moj savjet te preslušao Galeriju Tutnplok od TBF-a jer bi, možda, shvatio smisao navedenog citata.
Mislim da nakon ovoga nije neophodno da iznosim svoj osobni stav o Židovima iz jednostavnog razloga što ljude ne dijelim po nacionalnosti ili vjeroispovjesti.

Ali ih dijelim po tome koriste li svoj mozak ili ne. That's all folks.

che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking pon oľu 21, 2011 11:33 am

Fijolin je napisao/la:croking - linka nema ... šta se desilo ?

Aha,evo,ali šaljem i još jedan koji baca jednu drugu dimenziju na same protokole,i baca na nova razmišljanja,pa eto razbijajte, glave Smile)


http://www.bosanska-desnica.com/Knjige%203/Protokoli_Sionskih_Mudraca.pdf

http://www.galaksija.com/protokoli.htm
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin uto oľu 22, 2011 1:03 am

che - e dobro je bilo, iz " zapecka " , čovjek ti si napisao " za sve su krivi židovi " a šta sam ja tu mogao , da pomislim da si njihov veliki štovatelj ... a dobra je i ona " kao da tek formiraš svoj stav " , uzmi to ovako " čovjek sam iz svjetine pa prisluškujem i bavim se nadogradnjom " evo i djelic iz linka što nam je croking ostavio radi boljeg razumjevanja - Treba razumjeti da je svjetina slijepa, nerazborita i bez
sposobnosti rasuđivanja, da ropski prisluškuje lijevo-desno. - ( usput jevreje nastavljam zvati jevrejima ) ... croking - linkove sam ovlaš pogledao , ostavicu jednom osvrt na te stvari , par sati je iza ponoci i ne mogu sebi dozvoliti da sada iščitavam te stvari ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin uto oľu 22, 2011 8:39 pm

croking - pa previše je toga ... daj sažmi šta si nam želio reci sa ovim linkovima ... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking sub tra 02, 2011 6:47 pm

Fijolin je napisao/la:croking - pa previše je toga ... daj sažmi šta si nam želio reci sa ovim linkovima ... Basketball

Prvi link(sami protokoli) sasvim realistično predstavlja plan kako se treba i na koji način ovladati svijetom.I s obzirom na ovo što nam sa sada dešava u društvu,možemo zaključiti da protokoli funkcioniraju.I da iza njih ne stoji nitko svet,već samo zlo.

A sada drugi link pokušava protumačiti,ono zbog čega si i ti pokrenuo temu.Tko stoji iza protokola?Jevreji,sami za sebe,kao "odabrani narod" ili frakcija jevreja poznata kao "cionisti"?Sad sam skoro uvjeren da jevreji ne stoje iza protokola.Ja bih čak rekao da Iluminati,masoni,crna plemstava ili su svi oni zajedno zapravo tajna društvo uništenog Babilona,nad kojim Jahve izvršio osvetu i čiju su propast navjestili proroci u Bibliji!Naravno Babilon je razrušen kao grad ali kao misao i dalje živi u svijetu i pokušava zavladati na sve moguće načine,jedan od načina su i protokoli,pomoću kojih i diskreditiraju jevreje,a miču sa sebe svjetla.Sve ima svoj kraj,tako će i oni doživijeti svoje konačno uništenje,koje je prorokovano u zadnjoj biblijskoj knjizi Apokalipse,tj. Otkrivenja. To su neka moja razmišljanja,ovako ukratko.Probaj i ti malo sve proučiti pa iznijeti svoje mišljenje.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Fijolin pon tra 04, 2011 3:45 am

croking je napisao/la:
Fijolin je napisao/la:croking - pa previše je toga ... daj sažmi šta si nam želio reci sa ovim linkovima ... Basketball

Prvi link(sami protokoli) sasvim realistično predstavlja plan kako se treba i na koji način ovladati svijetom.I s obzirom na ovo što nam sa sada dešava u društvu,možemo zaključiti da protokoli funkcioniraju.I da iza njih ne stoji nitko svet,već samo zlo.

A sada drugi link pokušava protumačiti,ono zbog čega si i ti pokrenuo temu.Tko stoji iza protokola?Jevreji,sami za sebe,kao "odabrani narod" ili frakcija jevreja poznata kao "cionisti"?Sad sam skoro uvjeren da jevreji ne stoje iza protokola.Ja bih čak rekao da Iluminati,masoni,crna plemstava ili su svi oni zajedno zapravo tajna društvo uništenog Babilona,nad kojim Jahve izvršio osvetu i čiju su propast navjestili proroci u Bibliji!Naravno Babilon je razrušen kao grad ali kao misao i dalje živi u svijetu i pokušava zavladati na sve moguće načine,jedan od načina su i protokoli,pomoću kojih i diskreditiraju jevreje,a miču sa sebe svjetla.Sve ima svoj kraj,tako će i oni doživijeti svoje konačno uništenje,koje je prorokovano u zadnjoj biblijskoj knjizi Apokalipse,tj. Otkrivenja. To su neka moja razmišljanja,ovako ukratko.Probaj i ti malo sve proučiti pa iznijeti svoje mišljenje.
osunčani vrtovi babilona , terase pitke vode , pogled sa visine , stvarno je to bilo mocno u tom periodu na tom mjestu ... a sad ko u polutmini pozornice povlači zavjese da pokaže pod svjetlima šta svjetina treba da vidi o tom bi se moglo predugo i preširoko , previše je danas kazališta i histriona opcenito . treba li bi se fokusirati samo na one bitne , najmocnije . samo ti znaju dobro svoju igru i svoje neprepoznavanje su doveli do savršenstva ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  croking uto tra 05, 2011 7:14 pm

Fijolin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Fijolin je napisao/la:croking - pa previše je toga ... daj sažmi šta si nam želio reci sa ovim linkovima ... Basketball

Prvi link(sami protokoli) sasvim realistično predstavlja plan kako se treba i na koji način ovladati svijetom.I s obzirom na ovo što nam sa sada dešava u društvu,možemo zaključiti da protokoli funkcioniraju.I da iza njih ne stoji nitko svet,već samo zlo.

A sada drugi link pokušava protumačiti,ono zbog čega si i ti pokrenuo temu.Tko stoji iza protokola?Jevreji,sami za sebe,kao "odabrani narod" ili frakcija jevreja poznata kao "cionisti"?Sad sam skoro uvjeren da jevreji ne stoje iza protokola.Ja bih čak rekao da Iluminati,masoni,crna plemstava ili su svi oni zajedno zapravo tajna društvo uništenog Babilona,nad kojim Jahve izvršio osvetu i čiju su propast navjestili proroci u Bibliji!Naravno Babilon je razrušen kao grad ali kao misao i dalje živi u svijetu i pokušava zavladati na sve moguće načine,jedan od načina su i protokoli,pomoću kojih i diskreditiraju jevreje,a miču sa sebe svjetla.Sve ima svoj kraj,tako će i oni doživijeti svoje konačno uništenje,koje je prorokovano u zadnjoj biblijskoj knjizi Apokalipse,tj. Otkrivenja. To su neka moja razmišljanja,ovako ukratko.Probaj i ti malo sve proučiti pa iznijeti svoje mišljenje.
osunčani vrtovi babilona , terase pitke vode , pogled sa visine , stvarno je to bilo mocno u tom periodu na tom mjestu ... a sad ko u polutmini pozornice povlači zavjese da pokaže pod svjetlima šta svjetina treba da vidi o tom bi se moglo predugo i preširoko , previše je danas kazališta i histriona opcenito . treba li bi se fokusirati samo na one bitne , najmocnije . samo ti znaju dobro svoju igru i svoje neprepoznavanje su doveli do savršenstva ...

Bravo,savršeno si to napisao,zadnja rečenica sve govori,onima koji znaju čitati između redaka.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess čet tra 07, 2011 7:01 pm

Nemam vremena sve čitati pravo, ali onako dijagonalno - crno nam se piše, i to već odavno?

Meni se čini, nosioc svega zla su banke. Što mislite?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess čet tra 07, 2011 7:05 pm

Btw - ovo jebeno citiranje nepotrebno sjebe sve :-((((
PS Fuck, teško pratiti tko što piše :-((((
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  vess čet tra 07, 2011 7:17 pm

Čekaj, nije li David Icke govorio da nama vladaju zapravo vodozemci, ali u našem ljudskom tijelu kamuflirani?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

babilonsko bratstvo  Empty Re: babilonsko bratstvo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.