Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

PERVERZIJE I SL. VERZIJE

+5
lavica
silver fox
vess
Admin
ajasofia
9 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:06 pm

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Avatar_7493
jesam li sad uspjela Very Happy
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:07 pm

juuuupi jesam.... bounce bounce bounce
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:08 pm

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Avatar_7493PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Cartoon12am1
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:20 pm

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Avatar_116PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Avatar_112PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 GIF_0082615PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Avatar_2040
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:21 pm

silveru di da nađem još slikica???
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:29 pm

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Aniwow
silver je škrtica Razz
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:31 pm

ništa nitko se neće igrati pa ja ode na PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Smiley10
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  silver fox pet sij 28, 2011 4:20 pm

lavica je napisao/la:PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Aniwow
silver je škrtica Razz

itekakva. niš ne dam, sve je moje ,moje ,samo moje.
PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Mravi
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  silver fox pet sij 28, 2011 4:30 pm

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Zivot
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  silver fox pet sij 28, 2011 4:33 pm

Škrtcu naređeno da kupi 124 000 ruža:
Škrtcu iz Irana naređeno je da kupi 124 000 crvenih ruža svojoj zanemarenoj ženi. Tu odredbu je donio Iranski sud. Iranski vijesnik Etemad reportira da žena poznata samo po prvim imenom Hengameh je odlučila zatražiti miraz poslije 10 godina braka zbog njezinog škrtog muža. Jedna dugačka ruža u Islamskoj Republici košta oko 10 kuna, što znači da će škrti muž trebat potrošiti više od miljun kuna na svoju ženu. Iranska policija je zaplijenila stan Hengameh’s muža, vrijednog oko 400 000 kuna, tako dugo dok ne kupi 124 000 ruža. Muž tvrdi da nije škrt I da je nije zanemario, I kaže da može kupiti samo 5 ruža na dan. Te dodaje da je to ideja njezininh bogatih prijatelja koji su joj to utuvili u glavu.
Nemojte biti škrti jer vidite što se može dogoditi. Dijelite, darujte poklone svojim najbližima.
Izvor: Ananova Quirkles
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia pet sij 28, 2011 4:38 pm

zakaj se logirate pa odlogirate i tak stalno...nemorate se ni odlogirati samo minimizirate i do sljedećeg gledanja maksimizirate...kaj škrtarite tam di ne trebe...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 9:33 pm

u jebala ga općina i asu opada reputacija...nonono zar se pokvarila...a dok je pričala perverzije i ostale gadosti plusići sad kad se pravi pametna minusići...no kak se mene nemrete rješiti jer mi je još uvijek dosadno evo da malo zapaprim...
bold oriđnal difrents ma gledam asi i veli njena mama kaj ti englezi ne pišu onak kak čitaju i skužim da nisam jedina kojoj se to neda pisati i tako to...nego u toj seriji neznaš kome je gore....ma sigurno nemre biti nikome gore nego majci kojoj su lagali i htjeli joj ubiti djete...no sad ta njena želja za osvetom i tako to ...no kak god okrenem ona ih kažnjava nježno u odnosu kak je ona bila kažnjena ... no svejedno nisu oni to skrivili nego ihsanov otac koji je već kaputo...sve u svemu mislim da jedino ljudskost u nekolicini može razbiti tu želju za osvetom....ma glupo mi kaj je asi pred demirom zaplakala....fakat je poznanik imao pravo kad je meni i seki rekao dečki....ma ja sam vam ovak pričljiva jer u reali nemam muda za to...i tak samozatajnost će mi ostati samo u onim stvarima koje čuvam zbog poštovanja prema onome što su mi drugi povjerili....nego rekla sam da ću zapapriti aha jaaaaaaaaaaaaaaaavi se, jaaaaaaaaaaavi se, jaaaaaaaavi se....ma da sjećam se kad sam bila mala i onaj takozvani rođak me zašlato ma kaj ja znam imala sam petnestak godina.....i zviznula mu ja šamarčinu....i sve to došlo do dede i bake....i svi oni onako ponosni....ma sve je to sranje .... ljudi rade takve fame oko seksualnosti.....meni je uvijek gora prevara kad bi me čovjeka uvjeravao da me voli a bio samnom iz nekih drugih pobuda...no sa godinama nemreš fulati takve stvari....ono ljubav se nemre sakriti veli demir i ja isto vjerujem u to.....demir mi je definitivno najjača karika....kvaliteta kakva krasi jednog dečka....zna da je psihički izna svih no nikada to ne pokazuje na način da je nadmoćniji....ihsan nemre izdržati duh prošlosti i taj svoj teret nosi sa takvom boli da će puknuti po šavovima...pravedan i obziran muškarac zapravo najviše pati....sve razumije a sebi okreće leđa....on gleda situaciju iz svih kuteva ... dok mnogi gledaju samo sa svoje točke gledišta....no demir je objektivan. demir je junak filma a ne asi...asi sumnja i prebrzo donosi zaključke....nema povjerenje....zašto?
možda voli zapapriti da bi bilo zanimljivije....hahaha mi žene naprosto zakaj bi bilo jednostavno kad može biti komplicirano i tako to...no da li je zanimljivije ono nedostižno i nam je upravo potrebno ono dostižno....basta. Suspect
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  vess pet sij 28, 2011 11:43 pm

lavica je napisao/la:vess bokić...postat ću još sličica ak i ti malo pokažeš svoje umjeće..naime meni je ideja nastala kad sam razmišljala o tebi i tvojoj vreći za boksanje...imam osjećaj da si dobra arhitektica..pa pokaži nekaj!!!

Ma nemam se čime pohvaliti. Zapravo mi je žao što nisam studirala pravo, no seljančura ko seljančura ja mislila da inženjeri uvijek imaju posla :cerek:

Btw, ova je tema riznica svekolika blaga. Nasmijala sam se više puta, a i razdragala bome.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  sirena sub sij 29, 2011 7:25 am

silver fox je napisao/la:Škrtcu naređeno da kupi 124 000 ruža:
Škrtcu iz Irana naređeno je da kupi 124 000 crvenih ruža svojoj zanemarenoj ženi. Tu odredbu je donio Iranski sud. Iranski vijesnik Etemad reportira da žena poznata samo po prvim imenom Hengameh je odlučila zatražiti miraz poslije 10 godina braka zbog njezinog škrtog muža. Jedna dugačka ruža u Islamskoj Republici košta oko 10 kuna, što znači da će škrti muž trebat potrošiti više od miljun kuna na svoju ženu. Iranska policija je zaplijenila stan Hengameh’s muža, vrijednog oko 400 000 kuna, tako dugo dok ne kupi 124 000 ruža. Muž tvrdi da nije škrt I da je nije zanemario, I kaže da može kupiti samo 5 ruža na dan. Te dodaje da je to ideja njezininh bogatih prijatelja koji su joj to utuvili u glavu.
Nemojte biti škrti jer vidite što se može dogoditi. Dijelite, darujte poklone svojim najbližima.
Izvor: Ananova Quirkles


viš,viš sad je meni jasno zakaj si ti slobodnjak da te ne dopadne ovakva sudbina....ti ionak samo u jednoj stvari nisi škrt to znamo svi sam pazi da nebuš bubini! Twisted Evil
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty cenzura

Postaj  lavica čet vel 24, 2011 6:49 am

ma evo da se malo osvrnem....bilo je punooooo događaja i perverzija no nisam ih imala potrebu djeliti jer ja bez obzira dosta toga cenzuriram....no to je onaj dio kolača koji je samo moj problem i ne volim svoja sranja teže prirode djeliti sa drugima....mislila sam da sam lavica sad shvaćam da sam drito krava....no kak vele da je krava sveta životinja pronalazim malo utjehe u tome....muči me činjenica da se drugi smiju tome kaj je netko bio šupendara i kaj je u svojoj naivnosti činio najbolje što je mislio i osjećao....danas takve osobe gube reputaciju i danas je moto use nase i podase...naime nije bog sebi maćeha...no svejedno ponekad to i nije baš tako...tuđa nesreća me uvijek pogađa no ne dozvoljavam više da me tuđe brige zaokupljaju....moje probleme sam uvijek rješavala sama i nikada me to sprečavalo da idem dalje...jednom mi je jedan čovjek rekao da sve loše dolazi od ljudi a ne od boga...a ja naivna mislila da me bog testira....kad sve odvrtim najrađe bi se ispovraćala....cenzuru radim jer nikada ne želim po drugima pljuvati jer kad tad svi mi smo budale u svojim i u tuđim očima.

nikad mi nije došlo do guše kao neki dan....no krava ko krava neće reći ništa osim muuuuuuuuuuuuuuuuu....mislim da je ona ako neće milom oće silom došla na red....perverzija u svemu tome je da mi je pun kurac tuđih izigravanja i manipuliranja....sretno.
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE - Page 4 Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.