Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
PERVERZIJE I SL. VERZIJE I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

PERVERZIJE I SL. VERZIJE

+5
lavica
silver fox
vess
Admin
ajasofia
9 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 5:39 pm

JEBALA NAS PUDLICA

ma pričam sa suprugom da li ga smetaju ove moje laži, mašte i istine...a on meni ma moš napisati i da imam malog meni bitno da imam kaj za čitat kad dođem na posao...reko dobro ali nemoj onda reći da te nisam pitala...i tako se ja ponukana našim mirkecom sjetila kako sam prije 20 tak godina doselila kod svog supruga i nakon nekog vremena mi se spetljali i poseksali...ma ne sjećam se koji nam je to bio seks po redu ali znam da je imao pudlicu koja je bila prava mustra...naime kad joj je bilo hladno onda je grebala capicama po kaloliferu...kad su na tv bile životinje onda je pratila sa interesom i lajala ... i tako to...no vidim vi željno očekujete perverziju jer svaki pametan novinar zna da novine prodaju naslovi a ne članci i oni koji ih pišu...pa evo da vam ne uskratim to veliko zadovoljstvo...tako ja i moj dragi krenuli u akciju...i u jednom trenutku osjetim ja da mi nešto toplo prolazi preko šupka...nekako se stresla i mislim si kaj je sad ovo da ne umišljam jer ja sam vam onako neugledna žena ali jako senzibilna...no kad sam vidjela da je suprug razgoračio očima znala sam da nekaj nije uredu....naravno nestašna pudlica se pridružila našoj zabavi...bože sačuvaj...naučila sam sljedeću lekciju ne ostavljaj vrata otvorena i ne ljubi životinje...eto znam da ste razočarani i da ste više očekivali od naslova i podnaslova ali čaba ste čitali....ja sam vam perverzija sama po sebi a moj suprug u tome uživa....djete jadno nebilo ni krivo ni dužno rodilo se zdravo i normalno ... oči raskolači jedino ako je dan prije pojela puno čokolade i slatkiša... nego imate li vi neku sličnu perverziju...kao što vidite moja očekivanja nisu velika...no ako me netko uspije nasmijati dati ću mu i plusić i reputaciju.... Sleep Sleep Sleep
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 10:46 am

u jebote koja perverzija, tek sad sam se poigrala i za minusićima i skužila da je to zapravo reputacija ... e sad imam 5 minuta da vam svima udjelim....tebi silvere,admine i pooobješnjeli maksu minusiće a nedojebanom konju plusić morti se malo primiri i usmjeri energiju na nekaj pametnije...cure zgrćete i dalje a nemate pojma da je silver opet u pravu lllova dođe onda kad ju ne očekuješ isto kao i ono love...haj sad da zaigramo poker bez asa... Idea
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:50 am

koja si ti frikuša. hahaha Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 3:53 pm

Admin je napisao/la:koja si ti frikuša. hahaha Laughing
ja sam kljukuša, a ti si frikuša... Embarassed
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 4:13 pm

sjeme pederuluka je začeto u bosanaca...naime moja baka znala opsovati u:x
jebo te babin babo, a babo bio rijetko Mad ali tada bi reko jebem ti boga....sve u svemu to su i oni čuli od svojih pa tako jednog dana neko povezao i probo...zato pazite šta sujete djeci...djeca su vam kamere i sve bilježe...a kad će izaći na površinu ovisi o Mad . Mad nije zarazna ali se prenosi na okolinu... Razz
a sada po radijator u bauhaus...akcija je 10 posto...pozz. kaj vi nemate nikakve perverzije.... Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  vess sub pro 11, 2010 4:35 pm

lol!

Kaj je kljukuša?
Btw, koliko je dođe jedno radijatorsko rebro u Bauhausu?

Za perverzije, nemrem se sjetiti da imam koju. Ako imam valjda mi je ista takva normala da ju ne percipiram kao perverziju...
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia sub pro 11, 2010 7:23 pm

vess je napisao/la: lol!

Kaj je kljukuša?
Btw, koliko je dođe jedno radijatorsko rebro u Bauhausu?

Za perverzije, nemrem se sjetiti da imam koju. Ako imam valjda mi je ista takva normala da ju ne percipiram kao perverziju...
evo da se malo ugrijem...neznam kolko je rebro ali jedan prekrasan metar i dvadeset sa onako malo izbočenim onim za ručnike cca 600kn...a što se tiče kljukuše to ti je brašno krumpiri sol voda i ispečeš....a ima i vrsta koja se radi sa komadima mesa po ovome gore...ma puno varijacija ali jaaaako fino...ja rijetko radim jer moj mujo baš ne voli...fino za prste polizat...no morti ti silver to može i slikovito pokazati...joj kak sam ja luda sjetila se još jedne perverzije al nesmim kasti...moram ipak sačuvati tuđu intimu...no pitaću ih imaju li kaj protiv da napišem....haj sretno svima... Razz
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  vess sub pro 11, 2010 9:22 pm

Možeš napisati tuđe perverzije tak da se ne skuži o kome pišeš, već onako da bude fiction, a morti i science fiction... Very Happy

Ček, ti to meni govoriš o scala radijatoru, ne klasičnom lipovica ili pločastom? Metar i 20 visine? A širina?

Tko o čemu ja o radijatorima i sl. Kaj mogu kad mi je to interesantnije od perverzija...
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 10:06 pm

ajasofia je napisao/la:
evo da se malo ugrijem...neznam kolko je rebro ali jedan prekrasan metar i dvadeset sa onako malo izbočenim onim za ručnike cca 600kn...a što se tiče kljukuše to ti je brašno krumpiri sol voda i ispečeš....a ima i vrsta koja se radi sa komadima mesa po ovome gore...ma puno varijacija ali jaaaako fino...ja rijetko radim jer moj mujo baš ne voli...fino za prste polizat...no morti ti silver to može i slikovito pokazati...joj kak sam ja luda sjetila se još jedne perverzije al nesmim kasti...moram ipak sačuvati tuđu intimu...no pitaću ih imaju li kaj protiv da napišem....haj sretno svima... Razz

kaj pokazat? kak se prsti ližu ? pa to valjda zna !
kak se kuha ? to moram priznat da mi je prava perverzija.
u kuhinji znam pronač frižider i otvarač čepova i s tim spoznajama sam više neg zadovoljan.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:13 pm

lol!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 10:20 pm

vess je napisao/la: lol!

si vidla kak mašem repom od zadovoljstva kad izađem iz kuhinje?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  vess sub pro 11, 2010 10:33 pm

Super ti je ta animacija! Veseli me već par dana lol!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 9:11 am

silver fox je napisao/la:
vess je napisao/la: lol!

si vidla kak mašem repom od zadovoljstva kad izađem iz kuhinje?

pazi pazi s repekom, znaš kaj se dogodilo garfildu kad je preveć izazival peseka, maći ga je morao vaditi... lol!
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty jadna sestra muž ju zlostavljao

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 6:46 pm

evo došla seka i pitala je mogu li napisati njene dogodovštine i sl. perverzije

naime živjeli smo u kući koja je bila udaljena svega pet metara od druge kuće u kojoj ježivjela jedna stara gospođa udovica...i tako jednog dana sretnemo se nas dvije i ona mene onako u povjerenju pita da li suprug moje sestre nju zlostavlja ... ja se zamislila i velim da ne...da su vrlo friško u vezi i da je ljubav u punom zanosu...a ona mene gleda i veli gospođo ali ona vam je neko veče tako jako vrištala ona vam neće reći ali on nju zlostavlja...ja rekla da budem provjerila...došla sestra sa posla i ja ju pitala kaj je to sinoć bilo i da li ju je šog tukao...ona se nasmijala i rekla znaš da sam ja jako bučna kad su u pitanju orgazmi...eto tako vam je to kad ne zatvorite prozor i gubicu ženi...kako god bilo ja sam gospođu umirila i rekla da sestra ima bolest da kad se jako uzbudi pušta neobične glasove ali da ćemo to riješiti tako da postavimo novu stolariju i da ću sestri preporučiti tablete za umirenje...morti je stara i znala ali sve ti se one stare k... prave svetice... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica sub sij 01, 2011 12:53 am

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
evo da se malo ugrijem...neznam kolko je rebro ali jedan prekrasan metar i dvadeset sa onako malo izbočenim onim za ručnike cca 600kn...a što se tiče kljukuše to ti je brašno krumpiri sol voda i ispečeš....a ima i vrsta koja se radi sa komadima mesa po ovome gore...ma puno varijacija ali jaaaako fino...ja rijetko radim jer moj mujo baš ne voli...fino za prste polizat...no morti ti silver to može i slikovito pokazati...joj kak sam ja luda sjetila se još jedne perverzije al nesmim kasti...moram ipak sačuvati tuđu intimu...no pitaću ih imaju li kaj protiv da napišem....haj sretno svima... Razz

kaj pokazat? kak se prsti ližu ? pa to valjda zna !
kak se kuha ? to moram priznat da mi je prava perverzija.
u kuhinji znam pronač frižider i otvarač čepova i s tim spoznajama sam više neg zadovoljan.
ma mislila sam slikovito kao sa onom razvijanom krumpirušom no nema veze prošo voz.
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica sub sij 01, 2011 12:54 am

vess je napisao/la:Možeš napisati tuđe perverzije tak da se ne skuži o kome pišeš, već onako da bude fiction, a morti i science fiction... Very Happy

Ček, ti to meni govoriš o scala radijatoru, ne klasičnom lipovica ili pločastom? Metar i 20 visine? A širina?

Tko o čemu ja o radijatorima i sl. Kaj mogu kad mi je to interesantnije od perverzija...
vess jesi li ti po struci građevinar ili sl. Shocked
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica pon sij 03, 2011 8:41 am

lavica je napisao/la:
vess je napisao/la:Možeš napisati tuđe perverzije tak da se ne skuži o kome pišeš, već onako da bude fiction, a morti i science fiction... Very Happy

Ček, ti to meni govoriš o scala radijatoru, ne klasičnom lipovica ili pločastom? Metar i 20 visine? A širina?

Tko o čemu ja o radijatorima i sl. Kaj mogu kad mi je to interesantnije od perverzija...
vess jesi li ti po struci građevinar ili sl. Shocked

da radi se o skala radijatoru metar i dvadeset a širina šezdeset.
nego ovu temu sam otvorila zbog perverzija a ne zbog radijatora pa bi pokušala koju rječ o najvećoj perverziju koju još ne razumijem.
imala sam nekoliko prijateljica i velika većina njih je uvijek poželjela moje izabranike i uvijek su se nekak našle sa njima u zagrljaju...
nikada ih zbog toga nisam napustila nego sam bila sretna da su mi se ti tzv. frajeri izabranici pokazali u pravom licu...kasnije su klečali i molili oprost no zaista tu nisam imala milosti...ono nekaj u meni je uvijek puklo...postala sam nakon toga totalno nezainteresirana....naime nekaj sa mojom psihom definitivno ne štima jer većina žena bi se još više zapalila.
perverzija je ta da sam jednom prilikom zbog adamovih rebaraca i evinih njedaraca bacila zaručnički prsten u vinograd jer mi zaručnik nakon što sam iščašila zglob na nozi nije otišao na kat donjeti tenisice jer je očijukao sa mojom frendicom...nije mene smetalo očijukanje nego nepoštivanje...i tako su svi oni tražili prsten po vinogradu dok sam ja na terasi pila fino domaće vino i gledala prekrasan stubički krajolik....uvijek ista priča samo drugi glumci...kad smo išli doma...bila je duuuuuboka tišina jedino se čula frendica koja je plakala...perverzija je bila tak kaj sam ju ja tješila i ljutila se u sebi kaj onako bezobrazno trese pepel cigarete na pod našeg novog auta pokraj pepeljare koju sam joj otvorila...etooooo....baš sam bezosjećajna i baš mi nikako nije jasno da li je plakala zbog mene ili zbog toga kaj joj još nikada nitko nije kupio prsten...a ja nezahvalnica bacam ih po vinogradu...ponos je moje najveće oružje koje koristim instiktivno jer naime pokraj sveg salca imam mala njedarca i široka prsna rebra pa se svi zaprepaste kad izmjere moj prsni koš...sport je moja najvejća utjeha no nemam vreću pa onda korisim ronjenje da što više budem pod vodom jer tamo mi bude najljepšije...
Like a Star @ heaven
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  nefer pon sij 03, 2011 8:33 pm

...
da radi se o skala radijatoru metar i dvadeset a širina šezdeset.
nego ovu temu sam otvorila zbog perverzija a ne zbog radijatora pa bi pokušala koju rječ o najvećoj perverziju koju još ne razumijem.
imala sam nekoliko prijateljica i velika većina njih je uvijek poželjela moje izabranike i uvijek su se nekak našle sa njima u zagrljaju...
nikada ih zbog toga nisam napustila nego sam bila sretna da su mi se ti tzv. frajeri izabranici pokazali u pravom licu...kasnije su klečali i molili oprost no zaista tu nisam imala milosti...ono nekaj u meni je uvijek puklo...postala sam nakon toga totalno nezainteresirana....naime nekaj sa mojom psihom definitivno ne štima jer većina žena bi se još više zapalila.
perverzija je ta da sam jednom prilikom zbog adamovih rebaraca i evinih njedaraca bacila zaručnički prsten u vinograd jer mi zaručnik nakon što sam iščašila zglob na nozi nije otišao na kat donjeti tenisice jer je očijukao sa mojom frendicom...nije mene smetalo očijukanje nego nepoštivanje...i tako su svi oni tražili prsten po vinogradu dok sam ja na terasi pila fino domaće vino i gledala prekrasan stubički krajolik....uvijek ista priča samo drugi glumci...kad smo išli doma...bila je duuuuuboka tišina jedino se čula frendica koja je plakala...perverzija je bila tak kaj sam ju ja tješila i ljutila se u sebi kaj onako bezobrazno trese pepel cigarete na pod našeg novog auta pokraj pepeljare koju sam joj otvorila...etooooo....baš sam bezosjećajna i baš mi nikako nije jasno da li je plakala zbog mene ili zbog toga kaj joj još nikada nitko nije kupio prsten...a ja nezahvalnica bacam ih po vinogradu...ponos je moje najveće oružje koje koristim instiktivno jer naime pokraj sveg salca imam mala njedarca i široka prsna rebra pa se svi zaprepaste kad izmjere moj prsni koš...sport je moja najvejća utjeha no nemam vreću pa onda korisim ronjenje da što više budem pod vodom jer tamo mi bude najljepšije...
Like a Star @ heaven [/quote]
..jel roniš s bocom ili na dah (apnea) ??... b.t.w. .. u moje tinejđersko doba, golden 60's/ 70's, kad obala nije bila tako komercijalizirana, vrijeme sam provodio u ronjenju na dah, tada nije bilo zabrana, vadio sam školjke, posebno velike periske i komade amfora i keramičkih tanjira, jedino je podvodni ribolov bio zabranjen kao i sada. A bilo je i cura koje su išle same na usamljene plaže; onda je bila prava sloboda, čak si se i noću mogao sam šetati pored obale po neosvetljenim puteljcima ( a i nismo imali baš neki prevoz, aute , motore ili glisere, kao sada mladi)....

nefer

Broj postova : 1
Points : 24417
Join date : 03.01.2011

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  Admin pon sij 03, 2011 9:13 pm

nefer to su bila vremena pravih galebova. Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  croking čet sij 06, 2011 10:10 am

lavica je napisao/la:
vess je napisao/la:Možeš napisati tuđe perverzije tak da se ne skuži o kome pišeš, već onako da bude fiction, a morti i science fiction... Very Happy

Ček, ti to meni govoriš o scala radijatoru, ne klasičnom lipovica ili pločastom? Metar i 20 visine? A širina?

Tko o čemu ja o radijatorima i sl. Kaj mogu kad mi je to interesantnije od perverzija...
vess jesi li ti po struci građevinar ili sl. Shocked

Vas dvije o perverzijama pričate,kao da slušam Šefa i Jeremiju Very Happy samo što se ne čuje klepet kostiju ha ha
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  Admin čet sij 06, 2011 10:43 am

croking je napisao/la:
lavica je napisao/la:
vess je napisao/la:Možeš napisati tuđe perverzije tak da se ne skuži o kome pišeš, već onako da bude fiction, a morti i science fiction... Very Happy

Ček, ti to meni govoriš o scala radijatoru, ne klasičnom lipovica ili pločastom? Metar i 20 visine? A širina?

Tko o čemu ja o radijatorima i sl. Kaj mogu kad mi je to interesantnije od perverzija...
vess jesi li ti po struci građevinar ili sl. Shocked

Vas dvije o perverzijama pričate,kao da slušam Šefa i Jeremiju Very Happy samo što se ne čuje klepet kostiju ha ha

mnogi ogluše jer nemogu više slušati šefa.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica čet sij 06, 2011 2:08 pm

haj da vas počasti još jednom perverzijom..
ma juče kod frizerke mi se malo raspričale pa došle do toga kak su purgeri i bosanci dobri muževi...no pita ona mene jesil ti ikada bila sa nekim iz ključa...ja njoj reko jesam i to najzgodniji ključanin...ma koji pita ona mene...reko taj i taj...a ona se sva ozarila u nevjerici... i pita ona mene kakav je .... ja onako u neznanju reko ma bilo je dobro dok smo se ljubili i mazili...nego kad je došlo do glavne stvari on nije uspio mene podmiriti ... pa kako pita ona... reko neznam meni nije veličina važna al brate što je majehno majehno je...ona crkla od smjeha ... ma nebi ja to nikad rekla nego kad smo završili nedovršeno ja počela prati suđe a on meni onako frajerski veli ostavljam ti ovu kasetu i nadam se da ćemo se sresti... ja u sebi mislila hvala na kaseti no ni danas mi nije jasno da li je on mislio da je frajer ili je mislio da me nemože zadovoljiti sa tako majuhnim...no dobro je u svemu da smo se tako slatko tome smijali...
prijatelju nemoj se brinuti bila sam ti vjerna u braku no to je bilo dok si sa svojom kobilicom jahao u mraku... zebrica se za to vrijeme vrtila u luna parku i pokušala ulovizi zmaja no shvatila je da je ona zmaj i da treba avatara da ju zajaše....hahahahah... I love you
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 3:52 pm

lavica je napisao/la:haj da vas počasti još jednom perverzijom..
ma juče kod frizerke mi se malo raspričale pa došle do toga kak su purgeri i bosanci dobri muževi...no pita ona mene jesil ti ikada bila sa nekim iz ključa...ja njoj reko jesam i to najzgodniji ključanin...ma koji pita ona mene...reko taj i taj...a ona se sva ozarila u nevjerici... i pita ona mene kakav je .... ja onako u neznanju reko ma bilo je dobro dok smo se ljubili i mazili...nego kad je došlo do glavne stvari on nije uspio mene podmiriti ... pa kako pita ona... reko neznam meni nije veličina važna al brate što je majehno majehno je...ona crkla od smjeha ... ma nebi ja to nikad rekla nego kad smo završili nedovršeno ja počela prati suđe a on meni onako frajerski veli ostavljam ti ovu kasetu i nadam se da ćemo se sresti... ja u sebi mislila hvala na kaseti no ni danas mi nije jasno da li je on mislio da je frajer ili je mislio da me nemože zadovoljiti sa tako majuhnim...no dobro je u svemu da smo se tako slatko tome smijali...
prijatelju nemoj se brinuti bila sam ti vjerna u braku no to je bilo dok si sa svojom kobilicom jahao u mraku... zebrica se za to vrijeme vrtila u luna parku i pokušala ulovizi zmaja no shvatila je da je ona zmaj i da treba avatara da ju zajaše....hahahahah... I love you

aaaaaaaaaa tebi je perverzija pranje suđa .
jel samo nakon il i prije akcije pereš suđe?
znaš ak imaš puno suđa i ak to dugo pereš neke ti to jako slabo motivira na akciju.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  lavica čet sij 06, 2011 7:15 pm

geek lol! flower geek
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  ajasofia sri sij 19, 2011 7:59 am

ma gledam ovo o ronjenu na dah i ovo 60/70 mi nije baš jasno no sjećam se da su mi jednom izmjerili minuta i nekakvih četrdesetak sekundi ali to je bilo u bazenu bez da sam plivala...ono samo sam zagnjurila i oni štopali....jel bi to značilo da sam bolja od tebe...no kaj ima veze kad sad nemrem više od 30tak sekundi....godine i cigare nose svoje...da nepričam o borama i masnim naslagama....no zato sad dobro tresem salom....jojojojoj fakat sam dosadna ... evo još jedna lijepa za dobro jutro..

Embarassed
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

PERVERZIJE I SL. VERZIJE Empty Re: PERVERZIJE I SL. VERZIJE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.