Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
bosanski jezik I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
bosanski jezik I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
bosanski jezik I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
bosanski jezik I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
bosanski jezik I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
bosanski jezik I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
bosanski jezik I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
bosanski jezik I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
bosanski jezik I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

bosanski jezik

4 posters

Go down

bosanski jezik Empty bosanski jezik

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 7:18 pm

inspirirana silverovim engleskim vješticama ilti švicarskim ja sada malo bacam bosanski koji ja u prevodu zovem božanski...
evo na primjer kada mama kaže djetetu p... ti materina ili idi u pm
to ti je ono kao vrati se u prošlost
pa kada ti netko kaže k.... ti znaš
to ti je ono kao znaš sve
a kada tata psuje djetetu mater
to ti je ono volim svoju ženu
itako dalje itako dalje sve do one najsmiješnije kada mojoj mami ispadne posuda sa gumbima koncima i iglama pa onako u neznanju kaže j... ti allah mater....a ja kako imam bujnu maštu i zdrav razum zamišljam sijedog bradatog ali mladolikog bogeka kak moju sagnutu mamu dok ona kupi gumbe i igle i konce...nebi to spojio ni jedan krojački alat na hrpu...fakat mi nikada nisu išle psovke...pa to prepuštam muškom spolu jer naime iz njihovih usta to uopće ne izgleda tako loše....
najljepšije mi kad bosanka kaže kaj ti znaš ali prevedi na bosanski Like a Star @ heaven
nonono najbolje se pričaju crnogorski vicevi to ko zna taj je glavni u vicevima....vice prvak vica...a sad malo na trbušni....bosanski bi rekl stomakški ... Arrow
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  silver fox uto pro 07, 2010 10:32 pm

kad si već krenula sa psovkama evo jedne grozne :

da bog da živjela od zarade moderatora eforuma. flower
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25235
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 7:37 am

silver fox je napisao/la:kad si već krenula sa psovkama evo jedne grozne :

da bog da živjela od zarade moderatora eforuma. flower

šo sine...
nemoj taaaako...
pa ako treba ima da probamo ko oni koji mogu živjeti a da i ne dišu...
jesi na takav moj prosperitet mislio...pa đećeš meni taku sreću ...

u sebi se misli kornjača:(dabogda ti pamet bila kao svima skupa na eforumu)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  lavica ned sij 16, 2011 10:56 pm

ma evo vidim ja da meni svi žele dobro no gledajući gospodara prstenova treći dio i smigulovu borbu za prešes pitam se da li je jadničak u onoj svađi sa njim kad ovaj pada u provaliju i žali za istim tim smigulom ta njegova dobrota u očima mnogih glupa...odnosno da li neki zaista u jednom bosanskom krajnje dobrom duhu vide budalu...nonono ne muči mene kaj ko misli o meni nego mene muči zakaj ja žalim iste te smigule u nekim životnim situacijama pa makar to bio moj brat, moje djete i tako dalje...da li tu pupčanu vrpcu sa ljudima ipak jednom moramo prerezati i jednostavno neke stvari pustiti da idu svojim tokom...to bi bilo ono kad neko veli u ruke bogu...a ja velim na volju vašu...pa nije mali frodo u svojoj misiji taj koji treba u drugima probuditi ono dobro...on ima jedan jedini zadatak a taj je uništiti prsten zla...nonono...da li ga je upravo ta njegova samilost i dobronamjernost i dovela do te mogućnosti da uspije pobjediti i doći do svog cilja....naime bosanac u frodu meni je i dalje najinteresantnija ljudska karakteristika....zato ga i nemože nitko mrziti...on će uvijek biti mister frodo...meni super kad se svemirska inteligencija pita no kaj buš shvatila već jednom....jebal ga frodo koja si ti budalaaaa....evo pišem i gledam film i kontam si kako prodati onu knjigu ante markovića financijska neovisnost jer ja je zaista nisam ni trebala pročitati...ja sam to znala već jako jako davno...da mislim da sam u nekim stvarima jako pametna no u ovim drugim sam totalni idiot....ne sramim se toga nego sjetim se one jedne koja se čuva za pravu ljubav no neznam u kojem smislu i pita me onako pametno dokle, dokle....ma dosadno no zaista nama ženama je samo jedno sveto i to nedirajte...Majka...odoh ja u svoj sveti krevet i zapamtite onu bosansku psovku smijete opsovati samo i samo svojoj djeci...

silveru nije ti uspjela kletva ja od nove godine bogatija nego svih ovih trideset osam godina....imam novi fetiš buksanje para...nadam se da će potrajati bar do prvog milijuna...a onda ću zatvoriti konto i nastaviti sa svojom pustolovinom. laku i ugodnu noć jer noć vještica je završila.

Rolling Eyes
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24453
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  sirena pon sij 17, 2011 8:31 am

lavica je napisao/la:....imam novi fetiš buksanje para..... laku i ugodnu noć jer noć vještica je završila.

Rolling Eyes

A kak se to radi odaj mi tajnu?
A kad je počela? Di su nisam ih vidjela niti srela.



sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24798
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  ajasofia pon sij 17, 2011 9:26 am

pa one na metli kaj tvoja simpatija stalno meće...plave i ogoljene...no kak sam ja okrugla i putena onda morem samo na leteći tanjurćek...no danas vele da je najdepresivniji dan u godini...kaj misliš oće li to djelovati na ove kojima je mjesec na dan rođenja bio u ribama....sirena kaj misliš da stavim avatara kaj mi je vess ponudila (delfinćeke kak se igraju)?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  sirena pon sij 17, 2011 12:31 pm

ajasofia je napisao/la:pa one na metli kaj tvoja simpatija stalno meće...plave i ogoljene...no kak sam ja okrugla i putena onda morem samo na leteći tanjurćek...no danas vele da je najdepresivniji dan u godini...kaj misliš oće li to djelovati na ove kojima je mjesec na dan rođenja bio u ribama....sirena kaj misliš da stavim avatara kaj mi je vess ponudila (delfinćeke kak se igraju)?


Malo si pobrkala lončiće nije on moja simpatija to ti ja nemam.

Glupost,depresivan je onima koji žele da im bude depresivan, ja vani vidim sunce i odmah sam super volje.Druge stvari me bacaju u depresiju kao npr. nepravda,bešćutnost,dvolićnost a ni to me dugo ne drži.


A zakaj ne,ja obožavam delfine,ovo s sirenom mi je predložilo moje dijete, a još k tome sam riba u horoskopu.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24798
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  ajasofia pon sij 17, 2011 6:04 pm

nemaš simpatiju...joj to je jako tužno evo meni svijet simpatija neobično velik .. ono empatija prema nekome bi ti bila i simpatija prema tom istom... tak da ja imam jako puno simpatija....kako sam zaljubljive prirode danas se zaljubila u onoga tko je lavici dao negativne reputacije...ono tak je drska i umjesto da lijepo i nježno objasni svoje mišljenje ona nama pljuje i kritizira...nemreš ti ukroktiti jednu lavicu...ma bez obzira na sve meni je i ona simpatična jer to kaj nema takta ne znači da je loša ali definitivno nije za diplomaciju i te stvari...nego kaj ti sirena hoćeš reći da naša lija nije simpatična....ak on nije onda su djeca sigurno naša budućnos no dali im dajemo taj osjećaj da su posebni i da li njihov uspjeh upravo ovisi o tome da vjerujemo u njih kao individue, ako ne onda nećemo uspjeti sagraditi bolju budućnost.
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

bosanski jezik Empty Re: bosanski jezik

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.