Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
U RADU JE SPAS - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

U RADU JE SPAS

+4
silver fox
croking
Admin
ajasofia
8 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 6:31 pm

Admin je napisao/la:
vess je napisao/la:Sve točno, no pitam se u kojem postotku propaganda farmaceutske industrije u sprezi s doktorima ima tu prste. Kod nekih bolesti tipa dijabetes, artritis, srčane bolesti moraju se non stop piti gomile pilseva, jer primitivna zapadnjačka medicina nema drugog rješenja. No, kolike nuspojave izazivaju i sve ostalo poremete što je još zdravo! Strašno.

slažem se ali ti je jako bitno na kakvog doktora naletiš, treba se raspitati o njegovom materijalnom stanju, ako nije bogat onda je sigurno pošten jer pošteni liječnici se ne mogu obogatiti.
prvo da vam se zahvalim na komentarima...ljekovi su mi pomogli (pijem seroqvel 200 mg naveče prije spavanja) naime on me nakon pola sata uspava pa spavam 8 sati kao top) ima nuspojave debljanje i tvrdu stolicu no i to sam rješila fizičkim radom i rakijom prst ujutro prst uveče) no kad sam u bolnici jedno veče sanjala kako u nekom labirintu ili lavirintu ( neznam kak se kaže ) moje djete kako plače i doziva me.... u meni je nešto puklo i to sam jutro otišla svom doktoru sa kojim sam razgovarala za tih 40 dana lječenja samo onda kad mi je dao dijagnozu...te sam mu rekla da želim doma svome djetetu...dobila sam otpusno pismo u kojem piše bap bez psihotičnih elemenata..glavni problem maritalna problematika itako to...no rekli su da moram svakih 21 dolaziti na ambulantne kontrole...pa sam onako u hodniku pitala doktora kad da dođem...on meni onako sve pomalo zbunjeno sa nekim zbunjenim pogledom veli da on preko dana ima gužvu...a ja njemu onako u neznanju pa kaj radite i po noći...on se nasmijao i sve je ostalo na tome...bože dragi ali meni fakat ništa nije jasno...nastavila sam sljedeće četri godine posjećivati dr. Sivić Đurđicu u Martićevoj...razgovori su trajali po 20 tak minuta i ženskica je super onako prizemljena i sve ti kaže u par rečenica...ma znam ja da nisam luda i da nisam pukla kokica ... ali sam glupa kokoš koja nezna i nema muda u životu učiniti onako kako mi emocije govore...ja bi sebe nazvala emotivnim nestabilnim idiotom...ali zaista...no kako se u svemu lošem našđe nekaj dobroga to ti je onda to kaj mene svi vole zbog toga kaj sam eni , pa ću sa ovime danas završiti svoju povjest i svoju prošlost te u potpunosti prihvatiti ono što je bilo...ja zaista ništa nebi mjenjala...no sad je temeljni zadatak nastaviti dalje na način da malo više budem zaokupljena svojim veseljima i svojim ciljevima....podmirila sam sve kaj sam krivo mislila da trebam....djete je jedina odgovornost ostali neka se brinu sami za sebe...jer ni ja ne očekujem od nikoga da se brine za mene...zato od danas kako je brajan rekao FUCK of....no za to treba malo više pameti...ja sam bila u krivom redu...pačaglu bila u prvom redu gdje su djelili emocije...a takvi vam završe na gerijatriji....ja to zaista ne želim...jer sam već dovoljno zbog toga propatila a i oni koji me vole....nego danas dok sam čistila jednu zgradu shvatila da ona izreka vraćanjem u prošlost slabimo svoj duh ima težinu...pa zato sada ode čitati kaj ste pisali i kaj ima novo... Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 6:36 pm

Admin je napisao/la:
vess je napisao/la:As, ti meni djeluješ pet put normalnije od okolnog svijeta. I subabuser s fhr-a koji je pisao svoje doživljaje u jankomiru, bio je, bogami, normalniji od većine. Žišku, vani su ljudi luđi, negp u ludari.
Dobro da se polako skidaš s pilsevi. Koje si uzimala i uzimaš? Ja sam podosta protiv farmakoterapije, opasna je.

ima na ulici luđaka koliko hoćeš. pretpostavka je da 25% ukupne populacije ima određene psihičke probleme. farmakoterapija je nužna za neke bolesti posebno kronične i ne smije se prekidati jer se problemi i bolest mogu vratiti. nova generacija lijekova ima puno manje ili tek beznačajne nuspojave i nije nikakav problem. teško je naći čovjeka starijeg od 40 god koji ne pije nikakve lijekove.

tek kad živite sa nekim možete za njega reći da li je zdrav ili nije....ovo kaj se mi ovdje dopisujemo nije nikakav dokaz moje ili vaše normalnosti...no vi to i sami znate...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  badmax28 čet pro 09, 2010 10:10 am

nemoj se nis sekirati a pogotovo ne zbog drugih..ima sveg i svaceg na ovomm svijetu....a pogotovo debila koji misle da su popili svu pamet svijeta a ni ne kuze da su zgazeni... lol!
badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25539
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 10:19 am

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:
vess je napisao/la:As, ti meni djeluješ pet put normalnije od okolnog svijeta. I subabuser s fhr-a koji je pisao svoje doživljaje u jankomiru, bio je, bogami, normalniji od većine. Žišku, vani su ljudi luđi, negp u ludari.
Dobro da se polako skidaš s pilsevi. Koje si uzimala i uzimaš? Ja sam podosta protiv farmakoterapije, opasna je.

ima na ulici luđaka koliko hoćeš. pretpostavka je da 25% ukupne populacije ima određene psihičke probleme. farmakoterapija je nužna za neke bolesti posebno kronične i ne smije se prekidati jer se problemi i bolest mogu vratiti. nova generacija lijekova ima puno manje ili tek beznačajne nuspojave i nije nikakav problem. teško je naći čovjeka starijeg od 40 god koji ne pije nikakve lijekove.

tek kad živite sa nekim možete za njega reći da li je zdrav ili nije....ovo kaj se mi ovdje dopisujemo nije nikakav dokaz moje ili vaše normalnosti...no vi to i sami znate...

pa normalno da nitko forume ne uzima ozbiljno.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  silver fox čet pro 09, 2010 10:49 am

ajasofia je napisao/la:
tek kad živite sa nekim možete za njega reći da li je zdrav ili nije....ovo kaj se mi ovdje dopisujemo nije nikakav dokaz moje ili vaše normalnosti...no vi to i sami znate...

kaj? ti to ozbiljno? ma daj... affraid lol!
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ivi čet pro 09, 2010 10:51 am

ma rad je zakon.... ja sam vec mjesec dana doma zbog kicme i ne znam kud bi sama sa sobom...... i jedva cekam da se vratim delat.... bounce
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 10:54 am

ivi je napisao/la:ma rad je zakon.... ja sam vec mjesec dana doma zbog kicme i ne znam kud bi sama sa sobom...... i jedva cekam da se vratim delat.... bounce

kaj ti je s kičmom?? nadam se da ćeš brzo ozdraviti.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ivi čet pro 09, 2010 11:01 am

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:ma rad je zakon.... ja sam vec mjesec dana doma zbog kicme i ne znam kud bi sama sa sobom...... i jedva cekam da se vratim delat.... bounce

kaj ti je s kičmom?? nadam se da ćeš brzo ozdraviti.

a ishijas il neki vrag, ne znaju ni oni dok se ne napravi magnetska a znamo svi da bez kuverte u ovoj drzavi se ceka od 3 mjeseca pa na dalje... al dobro 29-tog bi trebala pocet radit weeeee Very Happy
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 11:07 am

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:ma rad je zakon.... ja sam vec mjesec dana doma zbog kicme i ne znam kud bi sama sa sobom...... i jedva cekam da se vratim delat.... bounce

kaj ti je s kičmom?? nadam se da ćeš brzo ozdraviti.

a ishijas il neki vrag, ne znaju ni oni dok se ne napravi magnetska a znamo svi da bez kuverte u ovoj drzavi se ceka od 3 mjeseca pa na dalje... al dobro 29-tog bi trebala pocet radit weeeee Very Happy

moja mama je došla na red za mjesec dana kod privatnika koji ima ugovor sa socijalnim. sve na teret države. treba se samo raspitati i sve se može riješiti bez ikakve kuverte.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ivi čet pro 09, 2010 11:09 am

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:ma rad je zakon.... ja sam vec mjesec dana doma zbog kicme i ne znam kud bi sama sa sobom...... i jedva cekam da se vratim delat.... bounce

kaj ti je s kičmom?? nadam se da ćeš brzo ozdraviti.

a ishijas il neki vrag, ne znaju ni oni dok se ne napravi magnetska a znamo svi da bez kuverte u ovoj drzavi se ceka od 3 mjeseca pa na dalje... al dobro 29-tog bi trebala pocet radit weeeee Very Happy

moja mama je došla na red za mjesec dana kod privatnika koji ima ugovor sa socijalnim. sve na teret države. treba se samo raspitati i sve se može riješiti bez ikakve kuverte.
kod njih recimo 2, 2i pol mj. cekanja i oni su se popunili Mad
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 12:17 pm

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:ma rad je zakon.... ja sam vec mjesec dana doma zbog kicme i ne znam kud bi sama sa sobom...... i jedva cekam da se vratim delat.... bounce

kaj ti je s kičmom?? nadam se da ćeš brzo ozdraviti.

a ishijas il neki vrag, ne znaju ni oni dok se ne napravi magnetska a znamo svi da bez kuverte u ovoj drzavi se ceka od 3 mjeseca pa na dalje... al dobro 29-tog bi trebala pocet radit weeeee Very Happy

moja mama je došla na red za mjesec dana kod privatnika koji ima ugovor sa socijalnim. sve na teret države. treba se samo raspitati i sve se može riješiti bez ikakve kuverte.
kod njih recimo 2, 2i pol mj. cekanja i oni su se popunili Mad

a da, narod sve bolesniji. to je bilo prije godinu i pol.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 1:44 pm

admine de bogati radi malo jes ti ovdje da pričaš il da moderiraš...pitanje je kako da neuka i luda kornjača dadne sirotinji reputaciju? Evil or Very Mad
niko u hravatskoj neće da radi svoj poso svi bi u političare...eeee nikada kraja...najbolje mi ono svi sve znaju...meni muž kaže a što da mi fugiramo kad može i majstor...a ja njemu velim jebo te majstor...napravimo gustu kremu ko onaj što radi palaćinke i samo guraš u rupe da nema praznine onda sve to zagladiš i malo prstom pogladiš,,,na kraju nježno očistiš višak sranja i eto uštede od 40 kuna po metru kvadratnom,,,pa kaže on meni pa tolko nam je naplatio postavljanje pločica, fugiranje bi bilo kojih deset po kvadratu...viš viš pa to je samo devedeset kuna...ma kurac bi ti on postavljo za 40 da ja nisam rekla da ti znaš fugirati...svejedno pošteno je kad se drugima dozvoli da odrade svoj posao i kad imaš okolinu partnera za koje uopće ne sumnjaš da će to obaviti...zato meni krivo što se jaca smije i natuca engleski a ima prevoditelje koji bi bili bolji predsjednici od nje....to ide vas mladih ljudi koji ste zaista prilično svjesni svega oko sebe...no kritična masa vas takvih još nije dovoljno bijesna pa da lipo izađete u svim sferama i kažete kako stvari stoje...pa jebote ljudi ne radi se samo o vama u pitanju su i vaši roditelji i bake i dede...pa rintali su i učili a sada jedan sveučilišni profesor nema ni za godišnju pretplatu u hnk...da ne pričam o tome da može zaboraviti na krstarenje oko jadrana....ma joj nema veze ovi sa bogatim i snalažljivim roditeljima uvijek uspiju pa i bez škole...brigu na veselje....neka štrajkaju radnici, ovi na burzi, ovi u ludarama, naravno i djeca u vrtiću oni su glas koji se najdalje čuje.... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess čet pro 09, 2010 7:13 pm

Admin je napisao/la:
moja mama je došla na red za mjesec dana kod privatnika koji ima ugovor sa socijalnim. sve na teret države. treba se samo raspitati i sve se može riješiti bez ikakve kuverte.

Točno. Ivi naruči se u Medicol u Voćarskoj. Super klinika koja ima ugovor s HZZO-om, a dođeš na MR prije nego u bolnici. Znam jer je tako moj frend i oduševljeno je preporučio Medicol.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess čet pro 09, 2010 7:15 pm

ajasofia je napisao/la:...meni muž kaže a što da mi fugiramo kad može i majstor...a ja njemu velim jebo te majstor...napravimo gustu kremu ko onaj što radi palaćinke i samo guraš u rupe da nema praznine onda sve to zagladiš i malo prstom pogladiš,,,na kraju nježno očistiš višak sranja i eto uštede od 40 kuna po metru kvadratnom,,,

Za postavu i fugiranje uzme ti oko 40 kn.
Inače, nasmijala sam se.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 7:22 pm

vess je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:...meni muž kaže a što da mi fugiramo kad može i majstor...a ja njemu velim jebo te majstor...napravimo gustu kremu ko onaj što radi palaćinke i samo guraš u rupe da nema praznine onda sve to zagladiš i malo prstom pogladiš,,,na kraju nježno očistiš višak sranja i eto uštede od 40 kuna po metru kvadratnom,,,

Za postavu i fugiranje uzme ti oko 40 kn.
Inače, nasmijala sam se.

ma ne postavljanje bez fugiranja 40 kuna...ma vess ja ti to sve izmišljam...inače suprug mi je patentirao jedan vrhunski instrument i vudren je tehnički...uz sve to radi u državnoj firmi....uređuje kuću i mene trpi...svetac u svakom pogledu...no ono crnogorsko u njemu .... tri dana konta kako će zamutiti masu za fugiranje...no to nas je masu puta spasilo jer dok je on kontao mjenjali smo neke odluke na bolje i realizacija je na kraju bila fenomenalna...sve u svemu kod nas uvjek svako zlo za neko dobro...drago mi je da sam te nasmijala...nego nikak nemrem skužiti kak da te stavim za prijatelja na ovom forumu ili da li je to uopće važno santa
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 7:24 pm

ajasofia je napisao/la:
vess je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:...meni muž kaže a što da mi fugiramo kad može i majstor...a ja njemu velim jebo te majstor...napravimo gustu kremu ko onaj što radi palaćinke i samo guraš u rupe da nema praznine onda sve to zagladiš i malo prstom pogladiš,,,na kraju nježno očistiš višak sranja i eto uštede od 40 kuna po metru kvadratnom,,,

Za postavu i fugiranje uzme ti oko 40 kn.
Inače, nasmijala sam se.

ma ne postavljanje bez fugiranja 40 kuna...ma vess ja ti to sve izmišljam...inače suprug mi je patentirao jedan vrhunski instrument i vudren je tehnički...uz sve to radi u državnoj firmi....uređuje kuću i mene trpi...svetac u svakom pogledu...no ono crnogorsko u njemu .... tri dana konta kako će zamutiti masu za fugiranje...no to nas je masu puta spasilo jer dok je on kontao mjenjali smo neke odluke na bolje i realizacija je na kraju bila fenomenalna...sve u svemu kod nas uvjek svako zlo za neko dobro...drago mi je da sam te nasmijala...nego nikak nemrem skužiti kak da te stavim za prijatelja na ovom forumu ili da li je to uopće važno santa

ako hoćeš staviti nekoga za prijatelja odi na svoj profil nađi osobu i pošalji joj zahtjev.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 7:22 am

vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:
moja mama je došla na red za mjesec dana kod privatnika koji ima ugovor sa socijalnim. sve na teret države. treba se samo raspitati i sve se može riješiti bez ikakve kuverte.

Točno. Ivi naruči se u Medicol u Voćarskoj. Super klinika koja ima ugovor s HZZO-om, a dođeš na MR prije nego u bolnici. Znam jer je tako moj frend i oduševljeno je preporučio Medicol.


kako si ivi ša ima? jesi sta obavila ? inače za išijas isto dobra šljivovica...meni to nasljedno od tate ( to ti je on ko reuma, ili sam pobrkala )?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty ŽVOTNO ISKUSTVO

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 8:58 am

ma evo malo kontala o tome kako je životno iskustvo dobro u životu i kako zaista neke stvari treba proći da bi čovjek znao što hoće i što neće...nisam od onih koje bi se mogle busati sa životnim iskustvom no smatram da samo prošla sve kaj mi je bilo potrebno da znam cijeniti svoj život i ljude oko sebe...no ponekad razmišljam o ljudima sa daleko većim životnim iskustvom i kako je to veliko breme...valjda bog svakome da onoliko koliko može nositi..naime tako je rekao jedan slijepi dječak koji je jako lijepo svirao jedan instrument...bio je optimisičan i onako spokojan sa tom spoznajom...naime zamislite ljude koji su spavali sa tisućama žena....i obrnuto....pa to ti je grozno....naime prije jednu mjesec dana jedna sipatična osoba mi preko pm savjetovala da odem ne forum hr. i da si pogledam kremu hrvatskog foruma...kako sam se tamo još prije dva tri mjeseca logirala nisam nikako uspjela pronći kaj sam tražila pa mi suprug otvorio neki link sa onima koji vole u guzu...ma haj ja ti to malo pogledala i čitam ono kako vole to u guzu i sve ok no kad je jedna osoba počela pričati u stilu cure drage guzu morate dobro oprati a ne da je prljava meni se sve nekako smučilo jer ja vam takve muke imala sa govnima zbog tableta i hemeroida....da sam ponekad mislila prokleti šupak što ga bog stvori....no sama pomisao da mi neko svoj čisti penis gura u smrdljivi šupak meni se zgadila... ja zaista poštujem da drugi rade sa svojim organima što god žele i nemam nikakve predrasude prema homoseksualcima...ali kad sam ja u pitanju meni se govna užasno gade...mrzim govno i to mi je najodvratnije...očistim ja to bez gađenja i to mi ne smeta...ali pomisao da nešto prljavo ulazi u nešto čisto...eto morala sam se olakšati na način da vam kažem koliko sam ja zapravo primitivna..no svejedno nemam averziju prema onima koji to rade....no ja to nebi mogla...meni sve ima neku svoju funkciju...a funkcija mog šupka će uvijek biti da se koristi za pražnjenje a ne za punjenje....jadni ljudi koji su imali velika životna iskustva i upoznali puno toga...to ti je da ti se život zgadi...nisam više nikada išla na hr. jer imam strah da bi se i meni mogao život zgaditi....čistoća je pola zdravlja...a ova druga polovica je neiskustvo...zato ne iskušavajte sve mogli bi se razočarati..... Arrow
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  silver fox pet pro 10, 2010 10:17 am

vidim ja da se puno njih hoće spasit.
dapače nemam niš protiv .
čak bi nekak mogel zaključit : spasite se u radu a meni dajte lovu . Embarassed
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 11:59 am

silver fox je napisao/la:vidim ja da se puno njih hoće spasit.
dapače nemam niš protiv .
čak bi nekak mogel zaključit : spasite se u radu a meni dajte lovu . Embarassed
jeli ti to naplaćuješ svoje usluge...bravo lijo ti si najpametniji...mislim da ipak treba poslušati admina i pogledati narnijsku kroniku...meni se svidjela...kažem to jel lisac je spas našao u seksu...a mi budale svršavamo na narnije i kad ostarimo pitamo se ša smo učinili sa darovima kaj smo dobili...ti si lisac brez upucavanja svećenik ljubavi no nama babama to već dosadilo pa drkamo po internetu...haj kad dobijem još koji minusić možda mi inspiracija proradi pa ću za badnjak poželjeti da prestanem drkati....pozz od prostače slonice tonice balonice brez kaktusa..jojojojojo.... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Arrow
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin pet pro 10, 2010 2:10 pm

ajasofia je napisao/la:
vess je napisao/la:
Admin je napisao/la:
moja mama je došla na red za mjesec dana kod privatnika koji ima ugovor sa socijalnim. sve na teret države. treba se samo raspitati i sve se može riješiti bez ikakve kuverte.

Točno. Ivi naruči se u Medicol u Voćarskoj. Super klinika koja ima ugovor s HZZO-om, a dođeš na MR prije nego u bolnici. Znam jer je tako moj frend i oduševljeno je preporučio Medicol.


kako si ivi ša ima? jesi sta obavila ? inače za išijas isto dobra šljivovica...meni to nasljedno od tate ( to ti je on ko reuma, ili sam pobrkala )?

šljiva je uvijek dobra posebno za vrijeme hladnih zimskih dana. Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS - Page 2 Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.