Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
U RADU JE SPAS I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
U RADU JE SPAS I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
U RADU JE SPAS I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
U RADU JE SPAS I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
U RADU JE SPAS I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
U RADU JE SPAS I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
U RADU JE SPAS I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
U RADU JE SPAS I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
U RADU JE SPAS I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

U RADU JE SPAS

+4
silver fox
croking
Admin
ajasofia
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

U RADU JE SPAS Empty U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia sub pro 04, 2010 7:50 pm

ovu temu sam namjerno otvorila ovdje jer zaista u mome životu uvijek me je rad činio zdavijom...psihički, fizički i ono ostalo neznam kak se veli...kaj vi mislite imali istine u toj maloj a opet velikoj izreci? cheers
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 8:09 pm

ajasofia je napisao/la:ovu temu sam namjerno otvorila ovdje jer zaista u mome životu uvijek me je rad činio zdavijom...psihički, fizički i ono ostalo neznam kak se veli...kaj vi mislite imali istine u toj maloj a opet velikoj izreci? cheers

da je u radu spas onda ne bi umirali mnogi radnici ( na sueskom kanalu, na piramidama, robovi na plantažama), bili bi zdravi ko dren.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 8:17 pm

Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:ovu temu sam namjerno otvorila ovdje jer zaista u mome životu uvijek me je rad činio zdavijom...psihički, fizički i ono ostalo neznam kak se veli...kaj vi mislite imali istine u toj maloj a opet velikoj izreci? cheers

da je u radu spas onda ne bi umirali mnogi radnici ( na sueskom kanalu, na piramidama, robovi na plantažama), bili bi zdravi ko dren.
ma nisam mislila na robovanju...nego ono malo fizičkog rada koji oplemenjuje i koji ti razbistri zle misli (depresivne misli) Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 8:20 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:ovu temu sam namjerno otvorila ovdje jer zaista u mome životu uvijek me je rad činio zdavijom...psihički, fizički i ono ostalo neznam kak se veli...kaj vi mislite imali istine u toj maloj a opet velikoj izreci? cheers

da je u radu spas onda ne bi umirali mnogi radnici ( na sueskom kanalu, na piramidama, robovi na plantažama), bili bi zdravi ko dren.
ma nisam mislila na robovanju...nego ono malo fizičkog rada koji oplemenjuje i koji ti razbistri zle misli (depresivne misli) Question

ako je već nešto fizički onda je bolje sport, po mogućnosti u društvu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  croking uto pro 07, 2010 6:18 am

Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:ovu temu sam namjerno otvorila ovdje jer zaista u mome životu uvijek me je rad činio zdavijom...psihički, fizički i ono ostalo neznam kak se veli...kaj vi mislite imali istine u toj maloj a opet velikoj izreci? cheers

da je u radu spas onda ne bi umirali mnogi radnici ( na sueskom kanalu, na piramidama, robovi na plantažama), bili bi zdravi ko dren.
ma nisam mislila na robovanju...nego ono malo fizičkog rada koji oplemenjuje i koji ti razbistri zle misli (depresivne misli) Question

ako je već nešto fizički onda je bolje sport, po mogućnosti u društvu.

Pa ponekad sport i ne donese toliko zadovoljstva,teška tekma,netko stalno prigovara itd.....
Nema većeg zadovoljstva,nego kada čovjek nešto dobro i lijepo napravi
probaj jedan zid pobojat,pa kad završiš vidjet ćeš kak si sretan i zadovoljan,,,
upravu je kornjača,,,

Arbeit macht frei Twisted Evil
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  silver fox uto pro 07, 2010 10:42 am

u radu je spas - ok. al ipak u odmaranju je užitak .

bit spašen il uživat pitanje je sad Question

ak nećemo dvojbe onda je najbolje odmarat se radeći . Shocked

ajmo s idejama...(degustator madraca je malo ofucano al je dobro za početak ).

ha sinulo mi još jedno radno mjesto : - ispitivač kvalitete bestežinskog stanja u
svemirskim letjelicama .
a pazi logo firme : vaše putovanje naš je užitak

lol!
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess uto pro 07, 2010 2:52 pm

Ugodan rad dođe kao radna terapija, a uz to je plaćen. Kud ćeš bolje?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin uto pro 07, 2010 2:57 pm

vess je napisao/la:Ugodan rad dođe kao radna terapija, a uz to je plaćen. Kud ćeš bolje?

ima i onih koji rade besplatno tj. ne dobivaju plaću.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess uto pro 07, 2010 3:44 pm

Dobro je to, ako je po volji volontera i tako dogovoreno. Nažalost masa radi tzv. plaćeni posao besplatno ili debelo potplaćeno Mad
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin uto pro 07, 2010 4:45 pm

vess je napisao/la:Dobro je to, ako je po volji volontera i tako dogovoreno. Nažalost masa radi tzv. plaćeni posao besplatno ili debelo potplaćeno Mad

bolje volontirat za neku akciju nego raditi bez plaće.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  croking uto pro 07, 2010 4:56 pm

istini za volju,iz prve ruke,u hrvatskoj se najmanje isplati pošteno raditi,najbolje prođeš,sa muljažama,preprodajama robe,prodajom posla,utajom poreza,krađa,naravno,pa prevara je još uvjek "in" itd. sve ostaje na osobnom izboru,što izabrati od dotičnog,a da svjest ostane čista? Evil or Very Mad
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 5:45 pm

evo svi podmireni osim mene pa sam malo u razgovoru sa mužjakom došla do novih ideje kaj mislite o tušu koji mijenja boje ovisno o temperaturi...neka firma u americi prodaje te stvari mislim da se zove dealextreme...jojjojjoj kak mi je to slatko...

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin uto pro 07, 2010 7:25 pm

ajasofia je napisao/la:evo svi podmireni osim mene pa sam malo u razgovoru sa mužjakom došla do novih ideje kaj mislite o tušu koji mijenja boje ovisno o temperaturi...neka firma u americi prodaje te stvari mislim da se zove dealextreme...jojjojjoj kak mi je to slatko...

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

sve se to može kupiti od socijalne pomoći? ili možda od boca biznisa?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  sirena uto pro 07, 2010 8:22 pm

[quote bolje volontirat za neku akciju nego raditi bez plaće.[/quote]

Apsolutno se slažem s ovim zaključkom,tako čovjek zna da je napravio nešto humano na što danas mnogi zaboravljaju.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 9:54 pm

Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:evo svi podmireni osim mene pa sam malo u razgovoru sa mužjakom došla do novih ideje kaj mislite o tušu koji mijenja boje ovisno o temperaturi...neka firma u americi prodaje te stvari mislim da se zove dealextreme...jojjojjoj kak mi je to slatko...

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

sve se to može kupiti od socijalne pomoći? ili možda od boca biznisa?
daaaaaaaaaa....no cijele dane niš ne jedemo.....samo pušimo i udišemo kisik jer nas je na enkinom forumu jedan profesor potaknuo da moremo živjeti od zraka...pa evo već mjesec dana smo se tolko nadisali da nas pere ko da smo se trave napušili Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  silver fox uto pro 07, 2010 10:29 pm

ajasofia je napisao/la:
daaaaaaaaaa....no cijele dane niš ne jedemo.....samo pušimo i udišemo kisik jer nas je na enkinom forumu jedan profesor potaknuo da moremo živjeti od zraka...pa evo već mjesec dana smo se tolko nadisali da nas pere ko da smo se trave napušili Suspect

aaaa živiš negdje di je zrak zagađen il di je spalionica opijata ? lol!
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  silver fox uto pro 07, 2010 10:47 pm

Admin je napisao/la:
bolje volontirat za neku akciju nego raditi bez plaće.

ja radim na tom da volontiram za veću plaću. Embarassed
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess sri pro 08, 2010 1:17 am

Admin je napisao/la:
vess je napisao/la:Dobro je to, ako je po volji volontera i tako dogovoreno. Nažalost masa radi tzv. plaćeni posao besplatno ili debelo potplaćeno Mad

bolje volontirat za neku akciju nego raditi bez plaće.

To svakako.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess sri pro 08, 2010 1:19 am

ajasofia je napisao/la:
daaaaaaaaaa....no cijele dane niš ne jedemo.....samo pušimo i udišemo kisik jer nas je na enkinom forumu jedan profesor potaknuo da moremo živjeti od zraka...pa evo već mjesec dana smo se tolko nadisali da nas pere ko da smo se trave napušili Suspect

Mora bit onaj otkačeni geza lol!
Jbt, kak je lud, a kak mu se ona ulizuje... Shocked
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 11:39 am

vess je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
daaaaaaaaaa....no cijele dane niš ne jedemo.....samo pušimo i udišemo kisik jer nas je na enkinom forumu jedan profesor potaknuo da moremo živjeti od zraka...pa evo već mjesec dana smo se tolko nadisali da nas pere ko da smo se trave napušili Suspect

Mora bit onaj otkačeni geza lol!
Jbt, kak je lud, a kak mu se ona ulizuje... Shocked
vess brkaš lončiće nije geza lud ja sam luda...naime nisam ti rekla da je ono u ludnici istina...istina je da pijem antipsihotike...istina je da sam mislila da mogu promjeniti druge...istina je da sam bolesna...naime...konstatacija da treba biti reda je naprosto nemoguća...moguće je jedino u neredu vidjeti red tek tada nastupa ozdravljenje...kad sam prije par mjeseci bila kod doktorice folnegović oduševila me njena zatrpana soba njena vreća paprika kraj stola hrpa majkih božji naokolo po stolu i zidu...to ti je onak jednostavna zdrava žena...no najveća fora kaj sam ja k njoj došla ono suprug mislio da je vrijeme za ponovnu hospitalizaciju a meni bi onak malo pasalo...no zamisli zločestu doktoricu nije me htjela primiti jer su kao moje frustracije sada već znatno manje...pa mi onako prijateljski ispričala kak i ona sa mužom ima slične probleme i kak bi sad mogla piti sam jednu tabletu koja djeluje 24 sata...ja to sve prihvatila no suprug i dalje misli da su oni stari ljekovi bolji...naime od njih čitave dane spavam... e sad da ga jebeš ja ti više neznam koje doktor ko je pacijent...no dobro kak ti meni sve paše ja ti sve njih slušam i doooobro se zabavljam no i dalje neznam ko je predsjednik ludnice...ako sam to ja onda ovaj svijet zbilja ima šanse za opstanak....lud zbunjen normalan.....svako dobro a sada na posao i kod male slatke bolesnice... bounce bounce bounce bounce bounce flower
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 1:58 pm

pukla si ko kokica. kaj tablete baš ne djeluju? Smile

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess sri pro 08, 2010 2:22 pm

As, ti meni djeluješ pet put normalnije od okolnog svijeta. I subabuser s fhr-a koji je pisao svoje doživljaje u jankomiru, bio je, bogami, normalniji od većine. Žišku, vani su ljudi luđi, negp u ludari.
Dobro da se polako skidaš s pilsevi. Koje si uzimala i uzimaš? Ja sam podosta protiv farmakoterapije, opasna je.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 2:35 pm

vess je napisao/la:As, ti meni djeluješ pet put normalnije od okolnog svijeta. I subabuser s fhr-a koji je pisao svoje doživljaje u jankomiru, bio je, bogami, normalniji od većine. Žišku, vani su ljudi luđi, negp u ludari.
Dobro da se polako skidaš s pilsevi. Koje si uzimala i uzimaš? Ja sam podosta protiv farmakoterapije, opasna je.

ima na ulici luđaka koliko hoćeš. pretpostavka je da 25% ukupne populacije ima određene psihičke probleme. farmakoterapija je nužna za neke bolesti posebno kronične i ne smije se prekidati jer se problemi i bolest mogu vratiti. nova generacija lijekova ima puno manje ili tek beznačajne nuspojave i nije nikakav problem. teško je naći čovjeka starijeg od 40 god koji ne pije nikakve lijekove.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  vess sri pro 08, 2010 2:53 pm

Sve točno, no pitam se u kojem postotku propaganda farmaceutske industrije u sprezi s doktorima ima tu prste. Kod nekih bolesti tipa dijabetes, artritis, srčane bolesti moraju se non stop piti gomile pilseva, jer primitivna zapadnjačka medicina nema drugog rješenja. No, kolike nuspojave izazivaju i sve ostalo poremete što je još zdravo! Strašno.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 2:58 pm

vess je napisao/la:Sve točno, no pitam se u kojem postotku propaganda farmaceutske industrije u sprezi s doktorima ima tu prste. Kod nekih bolesti tipa dijabetes, artritis, srčane bolesti moraju se non stop piti gomile pilseva, jer primitivna zapadnjačka medicina nema drugog rješenja. No, kolike nuspojave izazivaju i sve ostalo poremete što je još zdravo! Strašno.

slažem se ali ti je jako bitno na kakvog doktora naletiš, treba se raspitati o njegovom materijalnom stanju, ako nije bogat onda je sigurno pošten jer pošteni liječnici se ne mogu obogatiti.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

U RADU JE SPAS Empty Re: U RADU JE SPAS

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.