Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

DA LI JE LJUBAV OVISNOST

+3
silver fox
Tomislav
ajasofia
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 8:09 pm

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
može reputacija... cheers cheers

sređeno. santa

hvala santa farao
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty zaključati i ovu temu

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 11:01 pm

evo čekam još pet minuta da mogu ppodjeliti plusiće i sl. pa mmolim adminćeka da slobodno i ovo zaključa jer gruden sigurno nebu došel u noćnu moru ddva...a kakk samm ja počččela mmuccc mucccccccati onda morammmm otvorittti novu temuu koja će glasiti kako vjerovati u sebe i svoju ljjjubbbaavvv....evo još samo dve minute....i kaj reći da ne muljam..ma sviđa mi se del boj kad rodniju veli da bu sve sa njime dijelio kad bude bogat..a ovaj veli kaj i milijon funta...daaaaaaa...kaj i rols rojs ..... daaaaaaaaa....a bistri rodni ga cimao....pa ga pita a ona dva ronilačka sata kaj imaš doma...naravno del boj namah zamucaooo...tako vam je to kad ne vjerujete samom sebi...kad tad vas se razotkrije....evo dvanaest....laku i ugodnu noćcu i ovo je zaista spremno za zaključat...da nedođe kakav vragi iz torbe i sveo pomuti.... I love you
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  ivi pon pro 13, 2010 11:30 pm

fakat ja ne mogu objasnit kaj sam mislila re. izrazavanje mi nije jaca strana mtak da odustajem.. al opet ljubav je jedna vrsta ovisnosti.... Cool and thats my last Razz
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 11:44 pm

ivi je napisao/la:fakat ja ne mogu objasnit kaj sam mislila re. izrazavanje mi nije jaca strana mtak da odustajem.. al opet ljubav je jedna vrsta ovisnosti.... Cool and thats my last Razz
težnje 9ivi težimo joj jer je dio nas onakvih kakvi želimo biti...no shvatićeš kad ju doživiš sa nekim tko ti je sličan... Very Happy sretno...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  ivi uto pro 14, 2010 9:23 am

ajasofia je napisao/la:
ivi je napisao/la:fakat ja ne mogu objasnit kaj sam mislila re. izrazavanje mi nije jaca strana mtak da odustajem.. al opet ljubav je jedna vrsta ovisnosti.... Cool and thats my last Razz
težnje 9ivi težimo joj jer je dio nas onakvih kakvi želimo biti...no shvatićeš kad ju doživiš sa nekim tko ti je sličan... Very Happy sretno...

ali ja volim, i jesam u vezi, 3 godine ... Question
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  silver fox uto pro 14, 2010 5:49 pm

ivi je napisao/la:fakat ja ne mogu objasnit kaj sam mislila re. izrazavanje mi nije jaca strana mtak da odustajem.. al opet ljubav je jedna vrsta ovisnosti.... Cool and thats my last Razz

šteta , odustaje a još se nismo ni zagrijali. Basketball
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  ivi uto pro 14, 2010 6:07 pm

silver fox je napisao/la:
ivi je napisao/la:fakat ja ne mogu objasnit kaj sam mislila re. izrazavanje mi nije jaca strana mtak da odustajem.. al opet ljubav je jedna vrsta ovisnosti.... Cool and thats my last Razz

šteta , odustaje a još se nismo ni zagrijali. Basketball

a jebi ga
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  ajasofia sub pro 25, 2010 7:42 pm

evo neki filmek koji po treći puta gledam ali volim ovog glumca ... no svejedno malo učmalo ... no evo malecka skakuće a glavni glumac svojim šefovima govori da ga poljube u guzicu... kako sam se uspjela po drugi put danas nasmijati dajem plusić ćevi ćejsu .... evo opet se smijem sada samoj sebi kako pišem koda me je vuk karađić napravi...no ne volim komplikovati i glumiti kak ja to nešto znam jer zaista neznam...naime imam samo početni tečaj iz engleskog koji je rajao nekih dva mjeseca...i eto sad me dijete uči ingliš...no meni to imponira jer najbolje mi kad se pravim da neznam navodeći je tako da misli svojom glavom i da koristi male vijugice...i onako ponosno sama odgovori na neku srednje bitnu problematiku...pa kad tad svi nauče brojati i pisati slova...no malo je teže sam naučiti misliti svojom glavom...no da neispadne da se hvalim jer upravo to i radim ja sam danas doživjela prvi put u životu da mi netko čestita božić...bila sam ugodno iznenađena jer je to moja prijateljica iz mladih dana i nismo se već dugo dugo čule...a njeno ime je dušica...baš nekako prikladno...da meni to dušica jako zanimljivo jer je neopipljivo i uvjerena sam kak postoje znanstvenici kaj bi rado i to stavili na vagu i dokazali da je teško makar jedan gram jer bi tada možda i oni sami počeli vjerovati da su gram duševni...hahaha...neda mi se više o tome nego koja je ono tema....nemam pojma kaj sam htjetla reći...evo još jedna poruka i čestitka putem poruke...zašto ne...pa tako je to u virtuali a opet ne umanjuje dobre želje i dobru namjeru...sve pet...nego danas biskup pozančić reko kako ne treba tražiti boga nego se treba pitati gdje je čovjek...ja se onako slatko nasmijala po prvi puti i odgovorila evome...hahaha...da li sam umišljena ili samo idealiziram....neznam nego još sam se i nasmijala kad sam vidjevši silverovih tridesetdevet repki pa mu ja kliknula još jedan plusić da zaokružimo ... kak se jaa dobro zabavljam...no muči me jedna druga stvar zašto je nestao čovjek...

znam čovjek nije nestao nego se sakrio od svijeta jer se boji da ga taj isti svijet ne uništi...istina je lijepa no nevoli je svatko čuti....zna biti bolna...no zar upravo ta bolna istina nije i najljepša jer te uvijek motivira da se korigiraš i da stremiš ka njoj...evo pola devet je i ja zaista nemam niti jedne duše kojoj nešto zamjeram i koju bi htjela izvagati...sve baš sve su dušice imale svoj smisao i svoju realizaciju u životu mene i mojih najdražih...ne postoji karika koja nedostaje i to me opet čini mirnom i spokojnom...evo ćevi se opet mažnjava po glavi i ispada teška budala...no kad se sjetim koliko sam se ja puta maznula u glavu i dobila udaraca u srce čudim se da sam još uvijek ovako sretna i ovako razumna....sve u svemu četri loša nisu ubila miloša...miloš sada ode malo razmisliti da li ima ijednu želju za sebe...jer do sada je nikada nikada nije imao....osim naravno jedne...a vi pogađajte i ne važite druge duše jer neznate sa kojom dušom vas mogu spojiti i povezati na ovom malenom proputovanju planetom zemljom koja je možda najteža za samorealizaciju ali vjerujem da je taj put najljepšiji koji čovjek može zamisliti...evo to je ta jedina koju sam oduvijek željela...jedna jedina za jedinu edinu... queen
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty asi

Postaj  lavica sri sij 26, 2011 10:54 pm

ufffffff, baš sam se uživila u ovoj turskoj seriji gledajući asi....ma ženska je po mojoj volji...baš mi imponuje....joj uvijek kad spomenem ovu rječ sjetim se jednog srpskog filma kad jednu glumicu njen dečko pita jel ti imponuje....ma meni baš malo toga imponuje...ono sve nekako prekratko da bi mogla reći velike rječi hvale...evo sad mi malo imponuje demirova i asina ljubav...i ono veselim se tim njihovim obratima i malim ljudskim borbama za pravdu i ono drago ti je to vidjeti pa makar bilo i izmišljeno....ma najvjerovatnije ću i umrijeti a takvo nešto neću doživjeti...ono osjećaj da je pravda u mom vlastitom životu zadovoljena....nije da ja nisam strpljiva nego ono gledam jednu budalu kak loče i uništava svoj život nekim površnim aferama i još si misli da je neka faca....pa opet gledam drugu budalu kak trabunja i piše neke gluposti koje baš nikoga ne zanimaju....pa onda gledam ovaj svoj bor i tak mi ga se neda izbaciti van....pa opet se pitam zakaj nema snjega ove godine....pa se sjetim jedne krasne pjesmice koju sam neki dan pročitala i mislim da idiot ostaje idiot pa u to ime prije spavanja jedna recitacija ...roki: a što nebi moglo....
TIČ I TIČICA
TIČEK LETI,TIČEK LETI,
TIČICA ZA NJIM LETI:
"VZEMI MENE, VZEMI MENE TIČEK TI."
"KAJ BUM S TOBOM, KAJ BUM STOBOM,
DROBNA MALA TIČICA?"
"VZEMI MENE, VZEMI MENE
DROBNI MALI TIČEK TI,
TVE BU SRCE, ME BU SRCE
SAMO JEDNO SRČCE ! "

ova pjesma nema autora ali je sigurno na kajkavskom narječju

PS opet spremna za daaaaleki put....za ljubav ti u životu netrebaju maglenke nego samo dobar tenk...maglenke ti samo odmognu....sve u svemu fack off...
study
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty djelić iz moje knjige

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 8:53 am

možda nekome pomogne
JKKVPSMS

Misao je zapravo ono sjeme koje sijemo pa samim time one postaju naš mali raj ili naš mali pakao u kojem živimo. Upravo naše misli su plod naše mašte.

Zato trebamo naučiti kreirati lijepe misli u kojima će naš svijet biti vrt u kojem ćemo uživati i rasti zajedno sa svima onima koji dijele slične misli tj. Slična iskustva na osnovu kojih rastemo i razvijamo se.

Sukobi zapravo dolaze ako pokušamo drugima nametnuti svoju misao.
Sukobi nastaju kad smo pažnju usmjerili na ono nešto što nije štimalo i što nije bilo korektno. Korekcijom svojih misli korigiramo sebe mjenjajući time svoju percepciju prošlosti pa ono što nam se činilo loše dobiva novi pogled pa zbog toga to više nevidimo kao loše nego kao jedno životno iskustvo na osnovu kojeg smo nešto naučili.
A SADA KAFA... Arrow
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty di ste ljudi kaj je neko umro

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 2:47 pm

ma evo da se malo odmorim sad je 3 i 37 pa da vidim koliko mi treba za ovakav tekstić. vess jako me zanima kaj to znaži kružni tok il kak si već nazvala izgled svoga stana...veselilo bi me da fotkaš i pokažeš nam...nego prije metlanja čitam ja 24 sata i ono draga milena .. priča frajer kak je upoznao prekrasnu curu...kao svi joj se dive...no uvijek ima neki problem u tom milena kutku pa tako njemu veliki problem kaj njegovoj curi užasno smrde noge...kaže ko da je crknula strvina ili ko da je pokraj septičke,,, ma nemam pojma jel oni to izmišljaju ili ne nego ja sam rikavala od smjeha...kao čudno mu da joj to nikada nitko nije rekao...a kaj je najgore ni on nema muda reći joj isto...ma za krepat...a druga priča još luđa...frajer upozno curu i zaljubio se ...međutim cura u stanu imala papigicu i ta papigica bila vrlo živahna...ma sve pet nego luđak jedan dan kad je cura bila vani zavrnuo vrat papigici...trajalo to neko vrijeme sve u tužnoj atmosferi jer se cura vezala za papigu...nego dolazi luđak jedan drugi dan doma i nećete vjerovati cura kupila novu papigu....navodno se okrenuo i nikad se više nije ni vratio....ma nevjerujem da je to istina ali bilo je tak uvjerljivo napisano da sam metlala sa takvim guštom ko nikad do sada....
jojojojo u boj u boj u boj i tako to...nego blinki sori danas sam skužila da sam ti drpila upaljač....vraćam što prije jer mi je u zadnje vrijeme kleptomanija nesvjesna....ono zapalim pljugu i upaljač u padže...nemam se sa čime pohvaliti pa evo do slušanja....admine da li i tebe uzimaju ili si odustao od bagre forumske? jebal ga pero pa na ovom satu je još uvije 3 i 37...mislim da je na ovom forumu vrijeme stalo. Shocked
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  vess pet sij 28, 2011 2:58 pm

Kružni tok ti je to da mogu kružiti kroz sve prostorije stana. Krenem od predsoblja, pa desno u dnevnu, pa lijevo u kujnu, pa pravo u spavaću, pa lijevo u predsoblje ispred kupaonice, pa lijevo u početno predsoblje. Ovo sad sam ti bolje napisala nego što bi mogla vidjeti na fotkama.

Upaljača glede, to je stvarca koja se pod normalno i najčešće "krade" i tako stalno mijenja vlasnika. Nije greda, ako nije neki skupi, zlatni, srebrni, platina s briljantima Very Happy

Ovog tipa s papigom bi trebalo ubit Evil or Very Mad

A živo me zanima što su odgovorili ovome koji ima curu sa smrdljivim nogama? Question
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  lavica pet sij 28, 2011 3:04 pm

meni se to tvoje kružno sve više dopada mislim da imam osjećaj kak to zgleda no naravno nema puno bespotrebnog namještaja pa to sigurno dolazi do izražaja ... mislim prostor....
kaj se tiče odgovora za smrdljive noge rekla je da joj mora to reći...pitam se zakaj nije ako ju voli...
kaj se tiče papige mislim da mu je na finjaka rekla da nije normalan...ma vess to ti je izmišljeno ne uzbuđuj se previše...
nego kaj misliš da li je pokvareno kad ti netko gleda u oči i laže? a nije dijete!!
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  silver fox pet sij 28, 2011 4:14 pm

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Kruzni-tok

šezdesetdvogodišnjoj njemici iz braunšvajga policija je morala pomoći da nakon više od 50 krugova izađe iz kružnog toka.

njemačka prometna policija morala je da intervenira kako bi izvukla ženu koja je autom napravila više od 50 krugova oko jednog kružnog toka u braunšvajgu, jer nije znala izići iz njega.
bila su potrebna dva policijska automobila da usmjere unezverenu Andreu cimer (62) ka izlazu nakon što su pojedini vozači javili policiji da jedna gospođa neprestano kruži.

gospođa cimer je cijeli događaj prokomentirala ovako: „Isprobavala sam novi automobil, da vidim kako se ponaša u prometu, a onda više nisam mogla da dođem do jednog od izlaza iz kružnog toka. Moram vam priznati da mi baš leži i da lako upravljam. Sa sigurnošću tvrdim da je odličan u krivini“.

Policija joj je savjetovala da ubuduće koristi poligone specijalno namjenjene za probu novih vozila.

„Možemo da razumijemo da neko želi izvesti različite manevre bezbroj puta da bi stekao osjećaj za automobil, ali postoje mjesto i vrijeme za takve stvari, a kružni tok to svakako nije“, rekao je portparol gradske policije.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  sirena sub sij 29, 2011 7:48 am

ma naravno ti bi se kod vess ovak vrtel ko i ova žena zato si i stavil ovu sliku, a to ti je tak kad koristiš preveć axe
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  silver fox sub sij 29, 2011 5:03 pm

i ja se vrtim,vrtim,vrtim...
DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 42499
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  silver fox sub sij 29, 2011 5:19 pm

kad koristim svoj miris onda nije limena gužva već ovakva:
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  silver fox sub sij 29, 2011 5:27 pm

kod drugih je totalno suprotan efekt:
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  silver fox sub sij 29, 2011 5:28 pm

ima još:


Zadnja promjena: silver fox; sub sij 29, 2011 5:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

DA LI JE LJUBAV OVISNOST - Page 2 Empty Re: DA LI JE LJUBAV OVISNOST

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.