Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

+2
blinky
ajasofia
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia pon stu 29, 2010 8:46 pm

di je, ko je vidi affraid
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  blinky uto stu 30, 2010 6:23 pm

ajasofia je napisao/la:di je, ko je vidi affraid

alien možda oni znaju alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia uto stu 30, 2010 7:52 pm

blinky je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:di je, ko je vidi affraid

alien možda oni znaju alien

misliš mali zeleni, mogli bismo ih onda zvati alienKI ( ovo ki kao koji ) joooj opet serem...baš sam dosadnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....odoh vidjeti kaj se sluša i baciti šogijevu prognozu...a di je magla Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty mirisava ljubav

Postaj  ajasofia uto stu 30, 2010 9:54 pm

ma gledam film sa vil smitom dr.ljubavi pa se nakon priče za lakunoć odlučila podjeliti istu sa vama...napisala ju je nada mihoković kumrić

tanja i nenad su se voljeli i svi je na ljubav mirisalo. svaki pokret i rečenica koju su izmijenili na ljubav su mirisali. kad su sjedili ili šetali zajedno, i zrak je iznad njih na ljubav mirisao.
zar ljubav doista miriše?!
a onda jednog dana nenad nije dočekao tanju pred školom. nenad nije sjedio ni u tanjinoj klupi kad je ušla u razred. okrenuo se na drugu stranu kad su se mimoišli u hodniku. gle! na ljubav je zamirisao hodnik škole! a na kraju godnika nenad razgovara s verom! oči im izmjenjuju pritajene osmijehe, ruke traže tajni stisak.
u tanjino srce i oči, umjesto ljubavi, smjestila se tuga. i tanjine misli, posvećene nenadu, na tugu su zamirisale. Zar hodnik na ljubav miriše i kad nenad s drugom razgovara i kad drugu drži za ruku? -s gorčinom pomisli tanja.
kad se dvoje vole, sve na ljubav miriše.
ali...kao sunce nakon kiše, tako i nakon tuge u srce dolazi nova ljubav. do tada se srce, misli i snovi moraju strpljivo nadati i vjerovati da će se to dogoditi.

evo i dr. ljubavi ilti savjetnik hitch će se po mome mišljenju pogubiti u magli ljubavi...ili neće neznam vidjećemo?

lakunoć
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  silver fox sri pro 01, 2010 10:59 am

ajasofia je napisao/la:di je, ko je vidi affraid

ha! ima puno magli , no nekak mi se čini da trebaš imat samo prave maglenke tak da možeš videt kroz maglu . jer dok niš ne vidiš kak znaš di si?

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia sri pro 01, 2010 8:23 pm

da silveru maglenke

GDJE SU MLADI DANI

gdje su dani moga djetinjstva
koji se više nikad ne će vratiti?

gdje su noći zvjijezda,
duboke, tajanstvene,
kad sam ručice pružao
da s neba uberem krupnu, žutu zvijezdu?

gdje su zimnje večeri,
kod ognjišta kad bi mi baka
pripovjedila o dragom Bogu
u bijeloj bradi dugačkoj?

gdje su tajni, slatki časovi,
kad mi je srce dječačko
zakucalo živo, plašljivo,
čim bi mi se ukazala...ti?

Brod(Samostan), svibanj 1921.

Dragutin Tadijanović 3.05.


<ovo sigurno nije magla>
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia sub pro 04, 2010 10:42 am

evo sad shvatih onu silverovu da je ljubav kao kad daltonist slaže rubikovu kocku kak god da ju složi sve mu paše...pa samim time maglenke kao takve su ta naša percepcija i želja da ju vidimo...sve štima no nekak mi se ne sviđa ova moja rima...onaj koji daje taj i prima...bez obzira bilo ljeto ili zima...uvjek gdje ima vatre ima i dima...pa te sve to po malo cima...ruuuuučak. Question kad bi barem došla mama da razvjije krumpirušu i razbije smirušu pirat
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  blinky ned pro 05, 2010 11:22 am

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:di je, ko je vidi affraid

ha! ima puno magli , no nekak mi se čini da trebaš imat samo prave maglenke tak da možeš videt kroz maglu . jer dok niš ne vidiš kak znaš di si?


..treba imat tvrdu glavu, ako zabrazdiš opet ideš dalje...... What a Face
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia uto pro 07, 2010 9:58 pm

blinky je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:di je, ko je vidi affraid

ha! ima puno magli , no nekak mi se čini da trebaš imat samo prave maglenke tak da možeš videt kroz maglu . jer dok niš ne vidiš kak znaš di si?


..treba imat tvrdu glavu, ako zabrazdiš opet ideš dalje...... What a Face
jel se meni čini ili ti mene ovdje malo zaj...., koja glava zabrazdi Question
prostača jedna prostačka...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  blinky sri pro 08, 2010 5:50 pm

ajasofia je napisao/la:
blinky je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:di je, ko je vidi affraid

ha! ima puno magli , no nekak mi se čini da trebaš imat samo prave maglenke tak da možeš videt kroz maglu . jer dok niš ne vidiš kak znaš di si?


..treba imat tvrdu glavu, ako zabrazdiš opet ideš dalje...... What a Face
jel se meni čini ili ti mene ovdje malo zaj...., koja glava zabrazdi Question
prostača jedna prostačka...


ah dofraga i bestraga, kaj prvo si pomisliš nek ti bude... Very Happy Embarassed
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 7:50 pm

blinky je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
blinky je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:di je, ko je vidi affraid

ha! ima puno magli , no nekak mi se čini da trebaš imat samo prave maglenke tak da možeš videt kroz maglu . jer dok niš ne vidiš kak znaš di si?


..treba imat tvrdu glavu, ako zabrazdiš opet ideš dalje...... What a Face
jel se meni čini ili ti mene ovdje malo zaj...., koja glava zabrazdi Question
prostača jedna prostačka...


ah dofraga i bestraga, kaj prvo si pomisliš nek ti bude... Very Happy Embarassed

ne to sam drugo pomisila a ovo prvo nisam ni shvatila I love you
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  silver fox sri pro 08, 2010 10:18 pm

ajasofia je napisao/la:
ne to sam drugo pomisila a ovo prvo nisam ni shvatila I love you

kaj ? zgorele žarulje u maglenkama? baš peh! jocolor
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia sri pro 08, 2010 10:45 pm

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
ne to sam drugo pomisila a ovo prvo nisam ni shvatila I love you

kaj ? zgorele žarulje u maglenkama? baš peh! jocolor
čekam dvanaest sati da ti dam plusić za onu audiciju....a do tada promjenim i žarulje... Rolling Eyes
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  mirko čet pro 09, 2010 7:33 am

NIJE!
Ljubav je tuga a sreća je magla.
Ima jedna prigodna od Josipe Lisac...

mirko

Broj postova : 10
Points : 24552
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 8:01 am

mirko je napisao/la:NIJE!
Ljubav je tuga a sreća je magla.
Ima jedna prigodna od Josipe Lisac...
đe si ba mirko, koji mirko , koji ti je svirko....evo da razbijem monotoniju ja ti tu od josipe pjevala kao djete ali nikada me niko nije slušo,,,meni lipša njena ave maria,,,haj idem je stavit... Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 11:19 am

evo slušam oluju losipe lisac i čitam divnu pričicu koju je moja djevojčica danas čitala
ZLATNI KLJUČ Braća Grim
Zimi, kad je bio dubok snijeg, morao je siromašni dječak izaći te dovesti drva na sanjkama. Kad ih je skupio i utovario, a budući da mu je bilo hladno, nje još htio ići kući, nego je htio naložiti vatru i malo se ugrijati. Odgurao je snijeg, pa kad je tako očistio tlo, našao je zlatni ključić. I pomislio da tamo gdje je ključić mora biti i ključanica te je stao kopati po zemlji i našao željezni ormarić.
-kad bi samo ključ odgovarao! -pomisli on.
-u ormariću su sigurno vrijedne stvari.
-potražio je, ali nije bilo rupice
za ključ, no napokon je otkrio jednu, ali tako malu da se jedva
vidjela. Pokušao je, i ključić je izvrsno pristajao. Jednom je okrenuo, a mi moramo čekati da potpuno otključa i otvori poklopac.
Onada ćemo saznati kakve su divne stvari bile u ormariću.

Čekamo...čekamo...
čekamo...I?
Kakve su divne stvari bile u ormariću?
Dovrši ovu priču.
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ivi čet pro 09, 2010 11:21 am

ajasofia je napisao/la:evo slušam oluju losipe lisac i čitam divnu pričicu koju je moja djevojčica danas čitala
ZLATNI KLJUČ Braća Grim
Zimi, kad je bio dubok snijeg, morao je siromašni dječak izaći te dovesti drva na sanjkama. Kad ih je skupio i utovario, a budući da mu je bilo hladno, nje još htio ići kući, nego je htio naložiti vatru i malo se ugrijati. Odgurao je snijeg, pa kad je tako očistio tlo, našao je zlatni ključić. I pomislio da tamo gdje je ključić mora biti i ključanica te je stao kopati po zemlji i našao željezni ormarić.
-kad bi samo ključ odgovarao! -pomisli on.
-u ormariću su sigurno vrijedne stvari.
-potražio je, ali nije bilo rupice
za ključ, no napokon je otkrio jednu, ali tako malu da se jedva
vidjela. Pokušao je, i ključić je izvrsno pristajao. Jednom je okrenuo, a mi moramo čekati da potpuno otključa i otvori poklopac.
Onada ćemo saznati kakve su divne stvari bile u ormariću.

Čekamo...čekamo...
čekamo...I?
Kakve su divne stvari bile u ormariću?
Dovrši ovu priču.

knjiga secret Laughing
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  silver fox čet pro 09, 2010 11:40 am

evo jedne tužne za ovaj kišni dan :

Djevojka i momak se voze na motoru...
DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, bas nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kazi mi da me voliš..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znaš."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..."
SLIJEDEĆE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobraćajnu nesreću, jer su otkazale kočnice.
Na motoru su bile dvije osobe.
Jedna je poginula, a jedna preživjela..."
A PRAVA ISTINA JE:
Momak je na pola puta shvatio da su kočnice otkazale, ali nije želio da kaže djevojci. Želio je posljednji put od nje čuti riječi VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj. Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da ce onda ona prezivjeti... iako je to značilo da će on poginuti...
VOLIO JU JE VIŠE OD SVOG ŽIVOTA...
Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLJELA GA JE VIŠE OD SVOG ŽIVOTA...

ovakve pričice nisu moj stil al tu nekak paše...



Wink
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 12:14 pm

to je to kaj je dječak imao u kutiji...no mojoj djevojčici nesmijem dati takav odgovor...ona ga mora pronaći sama...ja i dalje vjerujem u čarobni prah...danas mi nećakinja rekla da i njoj malo donesem...naime samo je to tražila...djeca su kao patuljci pojma nemaju...no svakodnevno odgovore daju...haj sad odoh ispeglati gaće jer govnjiva fleka otišla pomoću sapuna i vode...jebote nemrem vjerovati kaj ljudi sve kupuju zbog reklama...meni najbolja ona reklama za pivo...evolucija...no nikak je nemogu pronaći...svako dobro i ako bude snježilo jedan dan dva dana evo nama snjegovića u dvorištu...istinite laži uvjek su najbolje prodavana reklama... afro
divove koje sam konstruirala postali su duhovi koje sam banirala...baš smo sada sretna porodica...jebote kak ja mogu srati...a sve u dobrotvorne svrhe...sretan rođendan draga moja Sofija...kornjači ispala glava...još malo pa ću u delfine... cheers
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ivi čet pro 09, 2010 12:39 pm

ajasofia je napisao/la:to je to kaj je dječak imao u kutiji...no mojoj djevojčici nesmijem dati takav odgovor...ona ga mora pronaći sama...ja i dalje vjerujem u čarobni prah...danas mi nećakinja rekla da i njoj malo donesem...naime samo je to tražila...djeca su kao patuljci pojma nemaju...no svakodnevno odgovore daju...haj sad odoh ispeglati gaće jer govnjiva fleka otišla pomoću sapuna i vode...jebote nemrem vjerovati kaj ljudi sve kupuju zbog reklama...meni najbolja ona reklama za pivo...evolucija...no nikak je nemogu pronaći...svako dobro i ako bude snježilo jedan dan dva dana evo nama snjegovića u dvorištu...istinite laži uvjek su najbolje prodavana reklama... afro
divove koje sam konstruirala postali su duhovi koje sam banirala...baš smo sada sretna porodica...jebote kak ja mogu srati...a sve u dobrotvorne svrhe...sretan rođendan draga moja Sofija...kornjači ispala glava...još malo pa ću u delfine... cheers

17 tema u jednom postu... lol svaka cast cheers
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  mirko čet pro 09, 2010 1:12 pm

ajasofia je napisao/la:
mirko je napisao/la:NIJE!
Ljubav je tuga a sreća je magla.
Ima jedna prigodna od Josipe Lisac...
đe si ba mirko, koji mirko , koji ti je svirko....evo da razbijem monotoniju ja ti tu od josipe pjevala kao djete ali nikada me niko nije slušo,,,meni lipša njena ave maria,,,haj idem je stavit... Very Happy

Ave marija nije od Josipe, ona je samo pjava...

Ja sam ovđeka, a mirko je svašta dirko..

mirko

Broj postova : 10
Points : 24552
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 1:22 pm

mirko je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
mirko je napisao/la:NIJE!
Ljubav je tuga a sreća je magla.
Ima jedna prigodna od Josipe Lisac...
đe si ba mirko, koji mirko , koji ti je svirko....evo da razbijem monotoniju ja ti tu od josipe pjevala kao djete ali nikada me niko nije slušo,,,meni lipša njena ave maria,,,haj idem je stavit... Very Happy

Ave marija nije od Josipe, ona je samo pjava...

Ja sam ovđeka, a mirko je svašta dirko..
znači puljavi miko...haj okupaj se morti se miko pročisti...a ti fino stavi veniša pa će da ti sapere svu mađiju...no mora da odstoji makar pola sata...veniš je iš iš iš nego na kojoj sam sad temi...joj tak mi se neda peglat...znam vrijeme je za mućke....pozz. Arrow
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 6:49 pm

mirko je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
mirko je napisao/la:NIJE!
Ljubav je tuga a sreća je magla.
Ima jedna prigodna od Josipe Lisac...
đe si ba mirko, koji mirko , koji ti je svirko....evo da razbijem monotoniju ja ti tu od josipe pjevala kao djete ali nikada me niko nije slušo,,,meni lipša njena ave maria,,,haj idem je stavit... Very Happy

Ave marija nije od Josipe, ona je samo pjava...

Ja sam ovđeka, a mirko je svašta dirko..

nisi ti mirko samo svašta dirko nego si ga i svugdje guro i nekima zaturo.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 7:25 am

Admin je napisao/la:
mirko je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
mirko je napisao/la:NIJE!
Ljubav je tuga a sreća je magla.
Ima jedna prigodna od Josipe Lisac...
đe si ba mirko, koji mirko , koji ti je svirko....evo da razbijem monotoniju ja ti tu od josipe pjevala kao djete ali nikada me niko nije slušo,,,meni lipša njena ave maria,,,haj idem je stavit... Very Happy

Ave marija nije od Josipe, ona je samo pjava...

Ja sam ovđeka, a mirko je svašta dirko..

nisi ti mirko samo svašta dirko nego si ga i svugdje guro i nekima zaturo.
pa ako je pjeva onda je njena, ti kad jedeš domaćicu to su ti onda tvoji kolači a ne moji...ma haj dobro ti misliš na proizvodnju....a kaj misliš da ovo kaj mi pištemo da je naše...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 9:18 am

silver fox je napisao/la:evo jedne tužne za ovaj kišni dan :

Djevojka i momak se voze na motoru...
DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, bas nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kazi mi da me voliš..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znaš."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..."
SLIJEDEĆE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobraćajnu nesreću, jer su otkazale kočnice.
Na motoru su bile dvije osobe.
Jedna je poginula, a jedna preživjela..."
A PRAVA ISTINA JE:
Momak je na pola puta shvatio da su kočnice otkazale, ali nije želio da kaže djevojci. Želio je posljednji put od nje čuti riječi VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj. Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da ce onda ona prezivjeti... iako je to značilo da će on poginuti...
VOLIO JU JE VIŠE OD SVOG ŽIVOTA...
Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLJELA GA JE VIŠE OD SVOG ŽIVOTA...

ovakve pričice nisu moj stil al tu nekak paše...



Wink

baš paše...ja ti tak volim te tragične priče...ali ja im uvijek napišem sretan kraj...ono jednog dana su se ponovo rodili i kupili si blindirani mercedes te u njemu živjeli sretno do kraja života... elephant
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.