Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

jedan dan je snježilo dva dana

+5
badmax28
vess
sirena
ajasofia
silver fox
9 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  lavica sri sij 19, 2011 7:41 am

dobro jutro....evo našla na hr.forumu
Sjedi zeko u šumi i oštri nokte, naleti vuk i upita: Zeko, što radiš? A zeko će: Oštrim nokte idem ubiti lisicu. Pročulo se to, vuk istračao uokolo. Kad evo mede: Zeko, što radiš? A zeko će: Oštrim nokte idem ubiti lisicu. I pročulo se dalje nego prošli put, kad evo ti lisice: Zeko, što radiš? A zeko će, onako uplašeno: Evo ništa, oštrim nokte i pričam gluposti.

kod mene takva magla da je depresivno i pogledati kroz prozor....ma baš sam došla u ovoj svojoj knjizi na tu temu vezano uz dječiju depresiju i pouka bi bila pomozite djeci da pobjede svoje strahove jer upravo oni su uzrok depri!!!
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  sirena sri sij 19, 2011 9:06 am

[quote="lavica"]
dobro jutro....evo našla na hr.forumu
Sjedi zeko u šumi i oštri nokte, naleti vuk i upita: Zeko, što radiš? A zeko će: Oštrim nokte idem ubiti lisicu. Pročulo se to, vuk istračao uokolo. Kad evo mede: Zeko, što radiš? A zeko će: Oštrim nokte idem ubiti lisicu. I pročulo se dalje nego prošli put, kad evo ti lisice: Zeko, što radiš? A zeko će, onako uplašeno: Evo ništa, oštrim nokte i pričam gluposti.

Pa ti si ženo totalno prolupala, pa kaj ti ne kužiš da mi kužimo tvoje gluposti.

Shocked
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  ajasofia sri sij 19, 2011 12:18 pm

[quote="sirena"]
lavica je napisao/la:
dobro jutro....evo našla na hr.forumu
Sjedi zeko u šumi i oštri nokte, naleti vuk i upita: Zeko, što radiš? A zeko će: Oštrim nokte idem ubiti lisicu. Pročulo se to, vuk istračao uokolo. Kad evo mede: Zeko, što radiš? A zeko će: Oštrim nokte idem ubiti lisicu. I pročulo se dalje nego prošli put, kad evo ti lisice: Zeko, što radiš? A zeko će, onako uplašeno: Evo ništa, oštrim nokte i pričam gluposti.

Pa ti si ženo totalno prolupala, pa kaj ti ne kužiš da mi kužimo tvoje gluposti.

Shocked
505 sa ___________.
okeeeee. neću više. nego ja mislila da vi ne kužiteeeeee. evo biću dobra. I love you


Zadnja promjena: ajasofia; sri sij 19, 2011 12:20 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : petstopetsacrtom)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  sirena sri sij 19, 2011 2:13 pm

silver fox je napisao/la:Lisica upucala lovca
http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/lisica-upucala-lovca.html

Pa kaj je ovo...??????Kaj hoćeš reći da si totalno prolupal i da buš počel ubijati?!?!?!
Znaš onaj lisac tam ima četiri noge i nemreju mu niš, a ti si na dvije pa bi mogel završit i u čuzi,kaj bumo onda? Question Question Question Question Question
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  blinky čet sij 20, 2011 6:18 pm

ko će koga napucati??? Smile

pozdravčić veseljaci
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  ajasofia uto sij 25, 2011 4:17 pm

ovo me danas posjetilo na našeg dragog lisca...ma ovaj zvonkec zbilja ima nekih frekvencija sa silverom...ma djete gledalo pa nisam mogla odoliti


I love you lijo nedostajem li ti ?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox uto sij 25, 2011 4:45 pm

lijo nedostajem li ti ?
hm, dal mi može nedostajati neko ko je cjeli dan na forumu ?
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 1f3be8243b47178b9f147b39ea2bb67f

paaaaaaa, teško ,reko bi.
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 F5d22505ced91f05206a4b97082ed582

drž se ti svoje kuhinje .
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 H040
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  lavica uto sij 25, 2011 5:50 pm

vidim tebi je trebalo 21 minuta za par postića i par sličica a ja se dam kladiti da nisam potrošila više od 20 na sve ove rječi rečenice i čitanje vaših postića...vrijeme je relativno i ono kaj vi čitav dan ja napravim u pola sata...eustahije brzić mi je tata...no svejedno hvala kaj si došao pa evo danas dobila za poklon u pp sa hr. foruma...pa sam se zabrinula da nisi ti u pitanju sa obzirom na tvoje sklonosti ženama..

Otpala mi kita
Otpala mi kita. Naime, probudio sam se ujutro i odma me obuzeo čudan osjećaj. Kao da nešto fali. Prvo onako u bunilu nisam kužio o čemu se radi. Onda sam upalio svjetlo i pogledao dolje kad ono otpala mi kita!! Jaja su ostala. Ajde barem neka satisfakcija. Ali šta je najgore, uopće ne mogu naći kitu, kao da je u zemlju propala. Samo da je netko od ukućana ne nađe na nezgodnom mjestu, o kakva bi to bruka bila.
MarioMaas is offline Received Infraction
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox uto sij 25, 2011 7:46 pm

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Emot0

dobila s foruma privatnu poruku i zabrinula se da nisam ja ?
kaj ti preskočiš pročitat ko šalje poruku ?
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Emot4

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  lavica sri sij 26, 2011 4:15 pm

ma nisi shvatio pp mi je poslao jedan naš forumaš koji je malo lurkao po hr forumu i našao ono kaj sam kopi pejst...no ja malo u pauzi pa smislila nastavak priče...
ovako

naime mačak se probudio usred noći i zamirisala mu kita...kako je bio jaaako gladan počeo žvakati...no to bilo tako žilavo da je odlučio kitu odnijeti u lonac u kojem su se namakale mrkva, celer, pasternjak i ostalo povrće za nedeljnu juhicu...sad je mačak strpljivo čekao kad će se baka probuditi da stavi juhicu na laganu vatru da se kuva...čekao mačak i čekao za to vrijeme si kontao kak će to biti najnajbolji nedeljni ručak koji je ikada jeo...i naravno dočekao on to...svi za stolom sjeli i počela baka točiti juhicu...u jednom trenutku neopreznoj baki se šefljica nagela i pade kita na pod...taman kad je mario ili kak se zove veseljak koji je izgubio kitu uvidio da je to njegova kita i krenuo za njom...mačak sav unezvjeren zgrabi svoju duuuugo čekanu porciju i krene ju kušati...no unezvjereni mario ščepa mačka i počne mu iz usta trgati svoju kitu...borba je trajala cijelu vječnost dok konačno baka nije bijesno lupila šefljom po vratima mariove sobe i povikala : sinko probudi se došla ti je djevojka i pita da li je ovo tvoje...u ruci je držala nepoznate ženske gaćice koje je pronašla u njihovom novom autu...naravno draga malo sam eksperimentirao svoje seksualne sklonosti...djevojka naivno prihvatila argument a naš mario pomisli koja satisfakcija ipak će mi ostati i jaja i kita i djevojka...no drugi puta ću se kloniti mački i ostalih praćki koje uznevjereno vrebaju na moje prešs...
ma bezveze nego malo mi se vrti u glavi od gripe pa ono trabunjam nebi li me što prije prošlo...
jiġġustifikaw il-mezzi magħżula
ovo nebute nikada preveli...hahaha

http://www.24sata.hr/politika/vlada-mora-stisnuti-gas-do-daske-da-uemo-u-eu-2013-20748
http://img1.jurko.net/avatar_6301.gif





jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Avatar_6301


Zadnja promjena: lavica; pet sij 28, 2011 2:56 pm; ukupno mijenjano 5 put/a. (Reason for editing : gas do daske....slatko)
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  sirena sub sij 29, 2011 7:30 am

ovdje uopće ne mogu niš pročitati jer mi je sve pred očima crveno, a tko je to tako ljut pa samo djeli minuse? Question Question Question Question Question
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox sub sij 29, 2011 4:52 pm

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Ljut

ni ja nemrem skužit jel ljutnja il samo tvrda stolica?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  ajasofia ned sij 30, 2011 3:11 pm

ma sinoć bio dobar crtić ledeno doba , pa se sjetila zadnjih rječi svoje frendice ono u stilu da sam ja sama sebi okrenula leđa...pa se sjetila jednog detalja sad već mogu reći sa frendom...naime igrali smo neku neobičnu igricu kao ono tašin tašin tanana...no sa rukama....pa se ja nisam mogla usredotočiti na igricu jer su mi u glavi bile neke predrasude...i tak si sad kontam kak sam ja zapravo vaš pacijent...silver je najuspješniji doktor jer humor zaista sve lječi,,,vess ti si glavna sestra i ono preispituješ sve dobrano i naširoko...sirena ti si kuharica i ono kuhaš nekaj kaj ja još nisam skontala...nego fakat kod vas je bolje nego u ludnici pa ako mogu ja bi još jednu mjesec dana gostovala na račun admina koji je toliko tajan da je nestao...eto sad znam kaj si mislila sa onim da agnostik nezna...pa sve više uviđam da sam ja rođena agnostična...no vrijeme je da se lječim od anksioznosti jer više pojma nemam tko sam...ajhejtlav...no ne kao lava nego kao love...potisnuta ljutnja je opasana pa ju čovjek mora malo otpustiti za sveopće dobro....jedna slika govori više od tisuću rječi no ja ju ovijek opišem sa jednom rječju pa u to ime moja najdraža pjevačica i te slatke rječi


upravo je počeo dobar film na hbo gran torino... Arrow Arrow
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  blinky uto vel 01, 2011 7:16 am

lijo, ma zanima me samo kako si preturio ovu zimu bez kožnjaka Smile What a Face
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox uto vel 01, 2011 1:54 pm

nisi saznala kraj priče.
dobro sam prošo s novim kožnjakom zahvaljujući domišljatosti reklamacije.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  blinky uto vel 01, 2011 6:42 pm

ne, nisam baš bila u toku....
hmm..mogu misliti...kad si upotrebio svoju istančanu blagoglagoljivost...i još koji smajlić, još su ti se valjda i ispričavali što kožnjak nije bil tak supermoćan da odoli napadu jednog peseka... Smile alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox sri vel 02, 2011 6:33 pm

otprilike tako nekako.
uvjeril sam ih da je miris jakne inicirao psa na napad.
jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 AddEmoticons04267jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 B54c6dd4c8f98678710c42e42ee0b050jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 59d5728760d0627702d6a1226bd53126jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 F3b5c5f8fc7b3db5d69f5241dbcb2215
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  blinky čet vel 03, 2011 7:32 pm

alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  lavica čet vel 03, 2011 9:52 pm

Lijo, pa kad te to snimiše?

lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox pet vel 04, 2011 3:51 pm

cccc ni boje se ne razlikuju .
ono gore ti je moj susjed alkić .



silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  ajasofia pet vel 04, 2011 9:34 pm

[quote="silver fox"]nisi saznala kraj priče.
dobro sam prošo s novim kožnjakom zahvaljujući domišljatosti reklamacije.
[/quote
mene zanima kraj priče, ak nije problem...nego čitam onu sai babinu knjigu pa mi palo na pamet jesi ti budista?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox pet vel 04, 2011 9:58 pm

ne , ja sam jedan od bogova olimpa i slikam opširniju verziju
"posljednje večere"

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 180477_10150089077379309_528199308_5951371_297427_n
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox pet vel 04, 2011 10:16 pm

čarobno pitanje "zašto"

Sigurno ste imali prilike u životu čuti neki od mitova koji se vežu uz kvalitetu japanskih, a posebice Toyotinih automobila. Toyota je svoju automobilsku industriju počela razvijati poslije drugog svjetskog rata u času kada su automobili već vladali cestama i kako bi razvili kompetitivnu prednost pred drugim proizvođačima koji su već tada bili osigurani ekonomijom veličine i beskonačnim serijama na svojim proizvodnim trakama. Japanci su jednostavno morali osmisliti način na koji će proizvesti bolji automobil od bilo koga drugoga, a koji je jeftiniji unatoč neusporedivo manjim serijama. Neovisno o tome što mislili ili znali o njihovoj tehnološkoj pozadini, ključ uspjeha nije u robotima ili automatiziranim procesima nego u primjeni nekih jednostavnih principa koji su tipični za istočnjačku filozofiju, a iz nekog razloga, koliko god bili logični, jednostavno nisu dio naše kulture.

Evo i konkretnog primjera, pokušajte zamisliti da radite u nekoj tvornici upravljajući nekim strojem. U jednom trenutku, usred vaše smjene, stroj se pokvari jer je neki od vijaka koji pridržavaju ili učvršćuju neki bitni dio stroja jednostavno pukao. Riječ je o običnom vijku koji i nema neku osobitu vrijednost. Ono što ćete kao upravitelj stroja učiniti je da ćete zaustaviti stroj, počistiti eventualni nered koji se dogodio, detektirati gdje je problem, otići ćete do skladišta rezervnih dijelova i pronaći odgovarajući zamjenski vijak i potom pristupiti popravku na način da ćete izvaditi stari puknuti vijak i zamijeniti ga novim. Nakon što se uvjerite da ste sve napravili kako treba, pokrenuti ćete proizvodnju i nakon nekoliko desetaka minuta zastoja proizvodnja se nastavlja.

Koliko god se gore opisani slijed činio logičnim i ispravnim, on to jednostavno nije, jer niste pokušali otkriti stvarni razlog zašto je vijak puknuo, te ste umjesto toga napravili korektivnu akciju i nastavili proizvodnju, ili, jednostavnije rečeno, niste napravili niti jedan korak da bi spriječili da se greška s vijkom ne ponovi.

Toyotina filozofija na ovakve probleme ima pitanje “5x Zašto”. Ispravan način za rješavanje puknutog vijka po Toyotinoj filozofiji bio bi otprilike slijedeći; Zašto je pukao vijak? Zbog toga što nije bio podmazan. Zašto vijak nije bio podmazan? Zato što ga Marijan nije podmazao u okviru redovitog tjednog održavanja. Zašto Marijan nije napravio tjedno održavanje? Zato što se Marijan razbolio. Zašto netko drugi nije obavio tjedno održavanje? Zato što procedura ne predviđa takvu situaciju. Zašto procedura ne predviđa takvu situaciju? Zato što rukovoditelj, direktor, vlasnik nisu predvidjeli takvu situaciju. Poanta je dakle da jednostavnim ispitivanjem dođemo do korjena problema i potom otklonimo izvor problema umjesto da korigiramo samo krajnju manifestaciju; tj. da promišljamo o problemu izvan granica očiglednih činjenica. Iz jednostavne i dosljedne primjene koncepata poput ovoga proizlazi perfekcija koja je omogućila japanskoj ekonomiju njezinu današnju poziciju.

“5x Zašto?” nije princip koji se može koristiti samo u automobilskoj industriji nego ga možete koristiti doslovce bilo gdje. Jednako je primjenjiv na vašem radnom mjestu, u vrtiću, dućanu, a mogli bi ga početi koristiti i na globalnim temama te bi neke društvene probleme možda trebali početi rješavati pitajući se pet puta za redom zašto. Primjerice, neka od prvih pitanja koja bi mogli postaviti su: Zašto je Sanader uhićen? Zašto smo u recesiji? Zašto je Vlada neučinkovita? Zašto autoceste toliko koštaju? Zašto su nam političari korumpirani i nesposobni?

Naravno, problem s ovim pristupom je to što se negdje u odgovoru na peto pitanje zašto najvjerojatnije nalazi i vaše ili moje ime, a to je sasvim novi problem (na koji su Japanci pronašli odgovor, no mi zasada nismo).
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox pet vel 04, 2011 10:59 pm

Neke statisticki utvrdene cinjenice:

- 10% zena su imale seksualni odnos samo jedan sat posle pocetka prvog sastanka sa nekim muskarcem
- 20% zena je vodilo ljubav na neobicnim mestima
- 36% zena se izrazava u prilog nudizma
- 45% zena privlace muskarci sa crnom kosom i plavim ocima
- 70% zena najvise voli da vodi ljubav ujutru
- 80% muskaraca nije imalo homoseksualne kontakte
- 90% zena bi volelo da vodi ljubav u sumi
- 99% zena nije nikada vodilo ljubav u kancelariji

Zakljucak:

Statisticki posmatrano, imate vise sanse da se kresnete ujutru sa nepoznatom zenom u sumi, nego sa koleginicom posle radnog vremena u kancelariji…


Pouka:
Ne ostajte do kasno u kancelariji, od toga nema nikakve koristi.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  silver fox pet vel 04, 2011 11:09 pm

Sluzbenik vlade US je pitao indijanskog poglavicu "Dva Orla": "Vi ste
bili svjedok ponasanja bjelog coveka 90 godina. Vidjeli ste ratove i njegov
tehnoloski napredak. Vidjeli ste njegov progres i stetu koju je nanio."

Poglavica je klimnuo glavom saglasan sa tim.

Sluzbenik je nastavio: "Uzimajuci sve to u obzir, po vasem misljenju, u
cemu je bjeli covek pogrijesio?"

Poglavica je pogledao sluzbenika i onda mu odgovorio: "Kada je bjeli
covjek dosao na ovu zemlju, Indijanci su upravljali njom, nije bilo poreza,
nije bilo dugova, bilo je bufala u izobilju, bilo je dabrova u izobilju, voda
je bila cista. Zene su radile sav posao, vracevi su lijecili besplatno.
Indijanci su citav dan provodili u lovu i ribolovu, a citave noci su vodili
ljubav."

Nakon toga se poglavica naslonio i osmjehnuo: "Samo bjeli covjek je bio
toliko glup da pomisli da moze da unaprijedi takav sistem".
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

jedan dan je snježilo dva dana - Page 6 Empty Re: jedan dan je snježilo dva dana

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.