Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

+2
blinky
ajasofia
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  silver fox pet pro 10, 2010 9:58 am

ajasofia je napisao/la:
baš paše...ja ti tak volim te tragične priče...ali ja im uvijek napišem sretan kraj...ono jednog dana su se ponovo rodili i kupili si blindirani mercedes te u njemu živjeli sretno do kraja života... elephant

a išli su pješice i samo putevima di nema prometa ? lol!
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI - Page 2 Empty Re: LJUBAV JE KAO MAGLA NIKAKO JE ULOVITI

Postaj  ajasofia ned pro 12, 2010 11:52 pm

silver fox je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
baš paše...ja ti tak volim te tragične priče...ali ja im uvijek napišem sretan kraj...ono jednog dana su se ponovo rodili i kupili si blindirani mercedes te u njemu živjeli sretno do kraja života... elephant

a išli su pješice i samo putevima di nema prometa ? lol!
ma za ovo ću sve svoje plusiće dati konju morti te ponese da neideš pješice...jojjojjoj sad je vrijeme da idem pišat pa spat...sutra idem onima na jordanovac a taaaaaaaaaak mi se neide... Cool Sad
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.