Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
HSP - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
HSP - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
HSP - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
HSP - Page 3 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
HSP - Page 3 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
HSP - Page 3 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
HSP - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
HSP - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
HSP - Page 3 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

HSP

+5
croking
Vuger
Il-Dottore
PICOLOG1
Admin
9 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 11:34 pm

Europska je unija jedini projekt koji čak i ima budučnost, koji može dovesti do mira i razvoja, samo mu treba dati više kontrole nad državnom vlasti.

ovo sam nekim čudom zaboravio skomentirat no ipak nije mi skroz promaklo.

eu kad se bude raspala , a to će se desit u skorije vrijeme ,potonut će višestruko gore od bivše jugoslavije .

dat više kontrole nad državnom vlasti ?
pa tu državnu vlast je, kao većina ,izabrala pa vidi kako nam je.
misliš da će nam bit bolje ak veći lopovi budu kontrolirali ove naše manje ?

a pogotovo se mir i razvoj vidio u grčkoj .

btw jel znaš da slovenci izdvajaju lovu od plaće za grčku ?
da idiotarija bude veća imaju manje plaće nego grci.

viva la eu ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 11:42 pm

silver fox je napisao/la:
Europska je unija jedini projekt koji čak i ima budučnost, koji može dovesti do mira i razvoja, samo mu treba dati više kontrole nad državnom vlasti.

ovo sam nekim čudom zaboravio skomentirat no ipak nije mi skroz promaklo.

eu kad se bude raspala , a to će se desit u skorije vrijeme ,potonut će višestruko gore od bivše jugoslavije .

dat više kontrole nad državnom vlasti ?
pa tu državnu vlast je, kao većina ,izabrala pa vidi kako nam je.
misliš da će nam bit bolje ak veći lopovi budu kontrolirali ove naše manje ?

a pogotovo se mir i razvoj vidio u grčkoj .

btw jel znaš da slovenci izdvajaju lovu od plaće za grčku ?
da idiotarija bude veća imaju manje plaće nego grci.

viva la eu ?
pa Grčka je potonula jer je krivo trošila nije to krivica unije, unija tada pa i sada ipak nema još moć utjecati na vladu. A pošto je Grčka bila nemarna i sada plača svoj danak. Eu če se jako teško raspasti jer če se lobirati na sve strane, a i da ne govorim da bi krah Eu, dovelo burze do sloma, i ajmo mi koji 200 godina unazad. Eu gledajući kao država je največe tržište, ima največi bruto dohodak po stanovniku. I ako baš ti nevalja Hrvastka odseli se, barem u Eu-u to nije teško, ako imaš diplomu priznaje ti se, znam mnogi ljudi koji su sada u Danskoj ili Švedskoj... pa i ja sam si razmišljal o tome.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 11:55 pm

jel su krivo trošili novac grčki političari na vlasti il raja ?
kod nas bu drukčije ? ma nemoj ?

kad si već na veličini tržišta - to nije europa već azija.

ova mudrolija ak ti ne valja hrvatska - odseli se .
ma nemoj ? bandičeva teorija ?
tu sam rođen ( u zagrebu )i samo treba da me istjeraju oni koji su jučer još u opancima ganjali ovce po planini i sve što su u životu napravili je, u pravom trenutku kad ih se gledalo, stavili ruku na srce dok je svirana himna.

i ne, diplome se ne priznaju - trebaš ju dati na uvid i tek tada imaš mogučnost polagati njihove testove . i tek kad to položiš, to ti priznaju.

pokušaj stvari sagledavati kroz običan život - kroz obiteljsku zajednicu.

da li ćeš pokušati sve da popraviš ono što ne valja il ćeš pri prvim poteškočama dignuti sidro i otploviti dalje ( danska,švedska ) ?

koliko će vremena proć prije nego što shvatiš da postaješ, zapravo da već jesi - skitnica ?

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox uto sij 18, 2011 12:03 am

Vuger je napisao/la:
previše se vežeš uz zemlju.....pa kao je privatizacija zakazala kod nas, ne znači da je svugdje drugdje...
[/quote]

nije kod nas privatizacija "zakazala" - to ti je tuđman i hdz legalizirao opću pljačku hrvatskog dobra .

misliš da lopovi u eu ne znaju lukavije načine legalizacija otimačine ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto sij 18, 2011 4:53 am

nije azija, jer to je kontinent, ona nije povezana... pravno naravno.. Eu je potencijalna država... nepostoji formalna unija u aziji..
u vezi diploma u Eu, od bolonjaca stvarno nisam čuo pritužbe...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox uto sij 18, 2011 9:53 am

za mene je europa još uvijek kontinent ko i azija .
država mora imati ustav što eu nema ( lisabonski sporazum nije ustav ).
samim time pravno nije povezanija od azije.

da ne čuješ pritužbe nije mi uopće neobično .
kad se nešto ne želi čuti tek kad te lupi po glavi - tek tad počneš osluškivat.

a da ne želiš slušat vidim jer uopće ne komentiraš sve činjenice koje sam naveo protiv ulaska u eu već samo slijepo ponavljaš bez dokaza eu je ok.



silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox uto sij 18, 2011 10:01 am

za one koji znaju slušat :

Bolonjski sustav nije dobar i nije polučio potrebne rezultate, zaključak je istraživanja provedenog među studentima, ali i među profesorima. Naime, program 3+2 trebao je povećati postotak onih koji uspješno završavaju studij te potaknuti mobilnost, no to se nije dogodilo.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/02/01/0465006.htmlhttp://www.matica.hr/Vijenac/vijenac338.nsf/AllWebDocs/Bolonjski_proces_otkrio_je_dosad_skrivene_problemeHSP - Page 3 31917

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  lavica uto sij 18, 2011 11:00 am

a šta je najgore - imamo ono što je najvažnije za opstanak, a što oni više nemaju : zdravu hranu i pitku vodu - i to je kapital kojeg se žele dočepat.

bravooooo dečko ... to je to zlato kojeg mi nismo svjesni a oni jesu....no bagateliziramo ga jer ona titina svoje nedamo tuđe nećemo nama budalama nikada neće biti jasna Twisted Evil

bravo mali !
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto sij 18, 2011 12:24 pm

silver fox je napisao/la:za one koji znaju slušat :

Bolonjski sustav nije dobar i nije polučio potrebne rezultate, zaključak je istraživanja provedenog među studentima, ali i među profesorima. Naime, program 3+2 trebao je povećati postotak onih koji uspješno završavaju studij te potaknuti mobilnost, no to se nije dogodilo.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/02/01/0465006.htmlhttp://www.matica.hr/Vijenac/vijenac338.nsf/AllWebDocs/Bolonjski_proces_otkrio_je_dosad_skrivene_problemeHSP - Page 3 31917

mi imamo na faksu 4+1 , i za sada nije bilo pritužbi i povečao se postotak ljudi koji polažu magisterij...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  croking uto sij 18, 2011 4:48 pm

Vuger je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
...pa nemogu poreći da postoji mnogo struja i u SDP-u, ali veliki dio pogotovo mlađi , pa i ja naginju na europsku ljevicu, tipa Pes.(europske stranke socijalista), koji su druga najjača stranka u EU-u. Nemogu poreći da starkelje naginju na ex-jugovinu što je glupo, ali i nepotrebno. Kod nas postoji još onaj post-komunistički stereotip da su ljevičari komunisti, ali prava desnica hsp,hčsp nisu nigdje dobrodošli, ni ovdje niti u EU. Kada kojim slučajem ultra desničarska stranka uđe u parlament, digne se neviđena bura, te odmah završe na sudovima (Nizozemska).EU, ne podnosi nacionalizam, jer ju može uništiti, a i nacionalizam sam po sebi je apsolutno iracionalan, sklon dijeljenju.
A nanašnji slučaj kada je tajnik HČSP prijetio novinaru, dokazuje moj slučaj. A za dodatne dokaze samo čitajte HČSP stranicu.

mjenjati nacionalni identitet za stranaštvo ?

zaboraviti svoju povijest i identitet i obojiti se bojom stranke koju vodi masa lažljivih političara koji izvrču činjenice ovisno o slučaju ?

.. pa meni je važnija europska unija i njezina borba da postane punopravna država, a ne samo nadnacionalna organizacija. Činjenica je da kada uđemo u Eu imat čemo dva parlamenta, pa ja se uklopim u ljude koji imaju slične svjetonazore, kao i ja. To je normalno. Eurobirokrati ipak imaju neku istinitu težinu (koliko je to kod političara moguče), jer ipak se radi o 500 miliuna ljudi. A Hrvatska u Eu neče izgubiti identitet nego če ga nadograditi novim, koji če potisnuti stari, te jednog lijepog dana kada države postanu pokrajine i kada više prestanu prepucavanja između europskih država(kojih više i nema osim na balkanu)..

Odi djedu na grob,ako ga imaš i ako ga poštuješ,kada budeš iznad groba dobro počuj što ti zakopane kosti govore,počuj šum rijeke,krvi,kojom su naši pretci zalijevali rodnu grudu,u pokošaju da tebi(nama) ostave nešto u nasljeđe,,,,ako ne budeš ništa od ovog čuo i razumio svakako posjeti neuropshijatra.

Ako ti sine stijeg pretežak da ga nosiš,zabodi ga u zemlju nosit će ga kosti tvojih očeva.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  croking uto sij 18, 2011 4:52 pm

SPIKER je napisao/la:Hm, kakve to veze ima sa HSPom?
Mozemo li rszgovarati o razlikama i slicnostima Hspa i Hcspa?

Glavna razlika danas između dvije stranke,je ulazak u EU,HSP je za a HČSP protiv.
Vodi ih obadvije učenje Ante Starčevića,ali HSP je se odmaknuo od tog učenja kao i onda kada ga je Starčević napustio i osnovao HČSP.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto sij 18, 2011 4:55 pm

croking je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
...pa nemogu poreći da postoji mnogo struja i u SDP-u, ali veliki dio pogotovo mlađi , pa i ja naginju na europsku ljevicu, tipa Pes.(europske stranke socijalista), koji su druga najjača stranka u EU-u. Nemogu poreći da starkelje naginju na ex-jugovinu što je glupo, ali i nepotrebno. Kod nas postoji još onaj post-komunistički stereotip da su ljevičari komunisti, ali prava desnica hsp,hčsp nisu nigdje dobrodošli, ni ovdje niti u EU. Kada kojim slučajem ultra desničarska stranka uđe u parlament, digne se neviđena bura, te odmah završe na sudovima (Nizozemska).EU, ne podnosi nacionalizam, jer ju može uništiti, a i nacionalizam sam po sebi je apsolutno iracionalan, sklon dijeljenju.
A nanašnji slučaj kada je tajnik HČSP prijetio novinaru, dokazuje moj slučaj. A za dodatne dokaze samo čitajte HČSP stranicu.

mjenjati nacionalni identitet za stranaštvo ?

zaboraviti svoju povijest i identitet i obojiti se bojom stranke koju vodi masa lažljivih političara koji izvrču činjenice ovisno o slučaju ?

.. pa meni je važnija europska unija i njezina borba da postane punopravna država, a ne samo nadnacionalna organizacija. Činjenica je da kada uđemo u Eu imat čemo dva parlamenta, pa ja se uklopim u ljude koji imaju slične svjetonazore, kao i ja. To je normalno. Eurobirokrati ipak imaju neku istinitu težinu (koliko je to kod političara moguče), jer ipak se radi o 500 miliuna ljudi. A Hrvatska u Eu neče izgubiti identitet nego če ga nadograditi novim, koji če potisnuti stari, te jednog lijepog dana kada države postanu pokrajine i kada više prestanu prepucavanja između europskih država(kojih više i nema osim na balkanu)..

Odi djedu na grob,ako ga imaš i ako ga poštuješ,kada budeš iznad groba dobro počuj što ti zakopane kosti govore,počuj šum rijeke,krvi,kojom su naši pretci zalijevali rodnu grudu,u pokošaju da tebi(nama) ostave nešto u nasljeđe,,,,ako ne budeš ništa od ovog čuo i razumio svakako posjeti neuropshijatra.

Ako ti sine stijeg pretežak da ga nosiš,zabodi ga u zemlju nosit će ga kosti tvojih očeva.
nisam za tradiciju Smile
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  croking uto sij 18, 2011 5:31 pm

Vuger je napisao/la:
croking je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
...pa nemogu poreći da postoji mnogo struja i u SDP-u, ali veliki dio pogotovo mlađi , pa i ja naginju na europsku ljevicu, tipa Pes.(europske stranke socijalista), koji su druga najjača stranka u EU-u. Nemogu poreći da starkelje naginju na ex-jugovinu što je glupo, ali i nepotrebno. Kod nas postoji još onaj post-komunistički stereotip da su ljevičari komunisti, ali prava desnica hsp,hčsp nisu nigdje dobrodošli, ni ovdje niti u EU. Kada kojim slučajem ultra desničarska stranka uđe u parlament, digne se neviđena bura, te odmah završe na sudovima (Nizozemska).EU, ne podnosi nacionalizam, jer ju može uništiti, a i nacionalizam sam po sebi je apsolutno iracionalan, sklon dijeljenju.
A nanašnji slučaj kada je tajnik HČSP prijetio novinaru, dokazuje moj slučaj. A za dodatne dokaze samo čitajte HČSP stranicu.

mjenjati nacionalni identitet za stranaštvo ?

zaboraviti svoju povijest i identitet i obojiti se bojom stranke koju vodi masa lažljivih političara koji izvrču činjenice ovisno o slučaju ?

.. pa meni je važnija europska unija i njezina borba da postane punopravna država, a ne samo nadnacionalna organizacija. Činjenica je da kada uđemo u Eu imat čemo dva parlamenta, pa ja se uklopim u ljude koji imaju slične svjetonazore, kao i ja. To je normalno. Eurobirokrati ipak imaju neku istinitu težinu (koliko je to kod političara moguče), jer ipak se radi o 500 miliuna ljudi. A Hrvatska u Eu neče izgubiti identitet nego če ga nadograditi novim, koji če potisnuti stari, te jednog lijepog dana kada države postanu pokrajine i kada više prestanu prepucavanja između europskih država(kojih više i nema osim na balkanu)..

Odi djedu na grob,ako ga imaš i ako ga poštuješ,kada budeš iznad groba dobro počuj što ti zakopane kosti govore,počuj šum rijeke,krvi,kojom su naši pretci zalijevali rodnu grudu,u pokošaju da tebi(nama) ostave nešto u nasljeđe,,,,ako ne budeš ništa od ovog čuo i razumio svakako posjeti neuropshijatra.

Ako ti sine stijeg pretežak da ga nosiš,zabodi ga u zemlju nosit će ga kosti tvojih očeva.
nisam za tradiciju Smile

onda ti spasa nema tongue

Što se tiče stranica HČSPa,nećeš nigdje pročitat istinoljubljivije i objektivnije tekstove,ali itina danas nije na cijeni.("Dok istina oblači cipele,laž obleti planet tri puta" Laughing ) !!Pogotovo kod takvih kao ti,koji drže glavu u pijesku kao nojevi.Zato smo mi protiv Pilsela podnijeli kaznenu prijavu zbog širenja mržnje,poticanja na vandalizam i osvetu,laži itd.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto sij 18, 2011 5:44 pm

croking je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
croking je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
...pa nemogu poreći da postoji mnogo struja i u SDP-u, ali veliki dio pogotovo mlađi , pa i ja naginju na europsku ljevicu, tipa Pes.(europske stranke socijalista), koji su druga najjača stranka u EU-u. Nemogu poreći da starkelje naginju na ex-jugovinu što je glupo, ali i nepotrebno. Kod nas postoji još onaj post-komunistički stereotip da su ljevičari komunisti, ali prava desnica hsp,hčsp nisu nigdje dobrodošli, ni ovdje niti u EU. Kada kojim slučajem ultra desničarska stranka uđe u parlament, digne se neviđena bura, te odmah završe na sudovima (Nizozemska).EU, ne podnosi nacionalizam, jer ju može uništiti, a i nacionalizam sam po sebi je apsolutno iracionalan, sklon dijeljenju.
A nanašnji slučaj kada je tajnik HČSP prijetio novinaru, dokazuje moj slučaj. A za dodatne dokaze samo čitajte HČSP stranicu.

mjenjati nacionalni identitet za stranaštvo ?

zaboraviti svoju povijest i identitet i obojiti se bojom stranke koju vodi masa lažljivih političara koji izvrču činjenice ovisno o slučaju ?

.. pa meni je važnija europska unija i njezina borba da postane punopravna država, a ne samo nadnacionalna organizacija. Činjenica je da kada uđemo u Eu imat čemo dva parlamenta, pa ja se uklopim u ljude koji imaju slične svjetonazore, kao i ja. To je normalno. Eurobirokrati ipak imaju neku istinitu težinu (koliko je to kod političara moguče), jer ipak se radi o 500 miliuna ljudi. A Hrvatska u Eu neče izgubiti identitet nego če ga nadograditi novim, koji če potisnuti stari, te jednog lijepog dana kada države postanu pokrajine i kada više prestanu prepucavanja između europskih država(kojih više i nema osim na balkanu)..

Odi djedu na grob,ako ga imaš i ako ga poštuješ,kada budeš iznad groba dobro počuj što ti zakopane kosti govore,počuj šum rijeke,krvi,kojom su naši pretci zalijevali rodnu grudu,u pokošaju da tebi(nama) ostave nešto u nasljeđe,,,,ako ne budeš ništa od ovog čuo i razumio svakako posjeti neuropshijatra.

Ako ti sine stijeg pretežak da ga nosiš,zabodi ga u zemlju nosit će ga kosti tvojih očeva.
nisam za tradiciju Smile

onda ti spasa nema tongue

Što se tiče stranica HČSPa,nećeš nigdje pročitat istinoljubljivije i objektivnije tekstove,ali itina danas nije na cijeni.("Dok istina oblači cipele,laž obleti planet tri puta" Laughing ) !!Pogotovo kod takvih kao ti,koji drže glavu u pijesku kao nojevi.Zato smo mi protiv Pilsela podnijeli kaznenu prijavu zbog širenja mržnje,poticanja na vandalizam i osvetu,laži itd.
nezaboravi..i prijetili i smrću..toliko o demokratičnosti...
da istina...prepucavanja..moj tata je ustaša tvoj partizan...XD
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  croking uto sij 18, 2011 7:41 pm

Vuger je napisao/la:]
Vuger je napisao/la:


Odi djedu na grob,ako ga imaš i ako ga poštuješ,kada budeš iznad groba dobro počuj što ti zakopane kosti govore,počuj šum rijeke,krvi,kojom su naši pretci zalijevali rodnu grudu,u pokošaju da tebi(nama) ostave nešto u nasljeđe,,,,ako ne budeš ništa od ovog čuo i razumio svakako posjeti neuropshijatra.

Ako ti sine stijeg pretežak da ga nosiš,zabodi ga u zemlju nosit će ga kosti tvojih očeva.
nisam za tradiciju Smile

onda ti spasa nema tongue

Što se tiče stranica HČSPa,nećeš nigdje pročitat istinoljubljivije i objektivnije tekstove,ali itina danas nije na cijeni.("Dok istina oblači cipele,laž obleti planet tri puta" Laughing ) !!Pogotovo kod takvih kao ti,koji drže glavu u pijesku kao nojevi.Zato smo mi protiv Pilsela podnijeli kaznenu prijavu zbog širenja mržnje,poticanja na vandalizam i osvetu,laži itd.[/quote]


(Vuger) nezaboravi..i prijetili i smrću..toliko o demokratičnosti...
da istina...prepucavanja..moj tata je ustaša tvoj partizan...XD[/quote]

(croking)nije dobro da lažeš i izmišljaša to će do dovesti u psihotični stadij u kojem se nalazi Pilsel,,,paranoična šizofrenija,mržnja,netolerancija,itd.,,nemoj,,,znači njemu nitko nije prijetio smrću,,nego mu je u privatnom mailu,naš član iznio želju da jedva čeka da crkne...to je nešto drugo,samo želja,,,iako ja ne odobravam takav način komunikacije,jer nije kršćanski i samo daje gnjidi Pliselu na važnosti,,,tolko o tome Exclamation
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Admin uto sij 18, 2011 8:31 pm

Vi svi iz HČSP-a stanete u jedan lift.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto sij 18, 2011 8:59 pm

Admin je napisao/la:Vi svi iz HČSP-a stanete u jedan lift.
i manje
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  croking uto sij 18, 2011 10:06 pm

Admin je napisao/la:Vi svi iz HČSP-a stanete u jedan lift.

Kao i svi pošteni iz SDPa!
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Admin ned sij 23, 2011 2:07 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:Vi svi iz HČSP-a stanete u jedan lift.

Kao i svi pošteni iz SDPa!

nitko iz SDP-a ne želi drugima smrt za razliku od velikih katolika.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger ned sij 23, 2011 2:25 pm

..baš se pitam kako desničarstvo može biti normalno..hm.. (ok ljevica u HR sucks, pa nije niti ona neki ideal)..ali tražiti stalno nekog neprijatelja, žaliti se oko svake sitnice, biti toliko zatvoreni , ksenofobični..itd. Mislim da je nacionalizam donio previše boja na karti svijeta.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Admin ned sij 23, 2011 2:33 pm

Vuger je napisao/la:..baš se pitam kako desničarstvo može biti normalno..hm.. (ok ljevica u HR sucks, pa nije niti ona neki ideal)..ali tražiti stalno nekog neprijatelja, žaliti se oko svake sitnice, biti toliko zatvoreni , ksenofobični..itd. Mislim da je nacionalizam donio previše boja na karti svijeta.

ma treba se cijeli svijet pojebat međusobno pa da ne bude više tih razlika genetskiih

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  croking pet kol 26, 2011 10:21 pm

Admin je napisao/la:
Vuger je napisao/la:..baš se pitam kako desničarstvo može biti normalno..hm.. (ok ljevica u HR sucks, pa nije niti ona neki ideal)..ali tražiti stalno nekog neprijatelja, žaliti se oko svake sitnice, biti toliko zatvoreni , ksenofobični..itd. Mislim da je nacionalizam donio previše boja na karti svijeta.

ma treba se cijeli svijet pojebat međusobno pa da ne bude više tih razlika genetskiih

To je lako Admine,uzmeš putovnicu i koju kilu "vazeljina"i kreni u bijeli svijet na jebačinu,kad se vratiš budemo vidjeli razliku. Laughing
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Admin uto ruj 06, 2011 9:57 pm

Debela svinja se vraća u politiku po nalogu hdz-a

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP - Page 3 Empty Re: HSP

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.