Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
HSP - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
HSP - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
HSP - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
HSP - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
HSP - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
HSP - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
HSP - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
HSP - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
HSP - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

HSP

+5
croking
Vuger
Il-Dottore
PICOLOG1
Admin
9 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  croking ned kol 15, 2010 9:39 pm

mika38 je napisao/la:
Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

A zamisli što bi bilo da je Tuđman otišao na bleiburg?? Vidi se da u sdpeju nemaju pojma o politici i da su jedna masa gluposti.
Tuđman je prije svega državnik za sve ove jebivetre koji su bili poslije njega da ne govorim o onom izrodu mesiću.
Partizani su ubijali poslije rata, vješali kao ustaše i klali kao ustaše. Valjda je to po tebi u redu. A zamisli da je recimo franjo kao tito naredio likvidaciju cijelog skh?

Bilo bi nam lakše da je ipak neke odstranio,danas nam nebi bili toliki uteg prema nazad Laughing
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 9:40 pm

mika38 je napisao/la:
Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

A zamisli što bi bilo da je Tuđman otišao na bleiburg?? Vidi se da u sdpeju nemaju pojma o politici i da su jedna masa gluposti.
Tuđman je prije svega državnik za sve ove jebivetre koji su bili poslije njega da ne govorim o onom izrodu mesiću.
Partizani su ubijali poslije rata, vješali kao ustaše i klali kao ustaše. Valjda je to po tebi u redu. A zamisli da je recimo franjo kao tito naredio likvidaciju cijelog skh?

a nije li Franjo isto bio partizan i najmlađi titov general? možda je i on nekoga likvidirao.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  croking ned kol 15, 2010 9:46 pm

Admin je napisao/la:
mika38 je napisao/la:
Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

A zamisli što bi bilo da je Tuđman otišao na bleiburg?? Vidi se da u sdpeju nemaju pojma o politici i da su jedna masa gluposti.
Tuđman je prije svega državnik za sve ove jebivetre koji su bili poslije njega da ne govorim o onom izrodu mesiću.
Partizani su ubijali poslije rata, vješali kao ustaše i klali kao ustaše. Valjda je to po tebi u redu. A zamisli da je recimo franjo kao tito naredio likvidaciju cijelog skh?

a nije li Franjo isto bio partizan i najmlađi titov general? možda je i on nekoga likvidirao.
Javna tajna je da je likvidirao Antu Parađika i Blaža Kraljevića jer nikako nije htjeo pakt sa Bošnjacima za što su se ovi zauzimali,nego je bio skloniji podjeli Bosne u dogovoru sa Miloševećem.I kažem ,velika mu je greška što nije doveo mlade ljude nego je ostavio komunistički kadar koji i dan danas vlada i davi nas.Sve su zemlje napravilile lustraciju osim Hrvatske.Čak i Albanija.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 9:52 pm

Što to znači lodrestracija? koga i kojim mjerama treba samo neke članove SKJ ili sve članove kompletno? btw. nemožeš recimo nekoga lustrirati za bleiburg ako taj nije osuđen jer je to protupravno

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  croking ned kol 15, 2010 9:59 pm

Admin je napisao/la:Što to znači lodrestracija? koga i kojim mjerama treba samo neke članove SKJ ili sve članove kompletno? btw. nemožeš recimo nekoga lustrirati za bleiburg ako taj nije osuđen jer je to protupravno

Znači samo glavne,nositelje knjižice,sekretare,znači zabraniti im javno djelovanje.Bilo bi glupo a i nemoguće sve članove lustriati.Mnogi su samo zbog interesa bili u partiji.Za Bleiburg nemože biti lustracije nego samo presude.Treba istražiti tko je po zapovjednoj odgovornosti kriv i točka.I svi bi bili zadovoljeni i prestala bi prepucavanja,ovako se narodu uvjek iznova baca ta kost.A narod uvjek to puši. Crying or Very sad
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 10:25 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:Što to znači lodrestracija? koga i kojim mjerama treba samo neke članove SKJ ili sve članove kompletno? btw. nemožeš recimo nekoga lustrirati za bleiburg ako taj nije osuđen jer je to protupravno

Znači samo glavne,nositelje knjižice,sekretare,znači zabraniti im javno djelovanje.Bilo bi glupo a i nemoguće sve članove lustriati.Mnogi su samo zbog interesa bili u partiji.Za Bleiburg nemože biti lustracije nego samo presude.Treba istražiti tko je po zapovjednoj odgovornosti kriv i točka.I svi bi bili zadovoljeni i prestala bi prepucavanja,ovako se narodu uvjek iznova baca ta kost.A narod uvjek to puši. Crying or Very sad

Zabraniti nekome javno djelovanje je kršenje ljudskih prava, zar da se vraćamo u komunizam kad se tako ljudima zabranjivalo javno djelovanje. a što je uopće javno djelovanje. može taj kome je zabranjeno javno djelovanje doći nasred trga i početi držati politički govor zar bi i to trebalo zabraniti što ne krši niti jedan zakon jer se skup mora prijaviti policiji samo ako je organiziran i ako sudjeluju 3 ili više osoba.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 12:04 am

vidi vidi član HČSP na ovom forumu (i na večim forumima ih nema..) ..jao Laughing
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  croking pon kol 16, 2010 9:17 am

Vuger je napisao/la:Hsp mi je uvijek bila malo smiješna stranka(ali najsmješnija je HČSP)..uvijek traže neprijatelja u Hrvatskoj...

Neprijatelje ne treba tražiti,oni sami,dođu to jest već su tu godinama.
Evo neću krenuti sa Srbima,oni su danas manja prijetnja.Krenut ću sa bankama ,koje nas legalno reketare.Zapravo su prije banaka, unutarnji neprijatelji,kad si već uzeo taj izraz,,,,koji su domaće banke prepustili strancima.Ti unutarnji neprijatelji(kojima upravljaju strani "neprijatelji",kroz razno razne nepravedne zakone,koje su oni napisali,dopuštaju trgovcima da nas iskorištavaju i nabijaju drastične marže,da kod trgovci rade radno vrijeme kakvog nema u EU,dopuštaju osiguranjima da reketera građane i uzimaju im imovinu kako žele.Jer običnog čovjeka ništa ne štiti.Plaćaš kredit 25 godina,onda ti recimo tri rate zaštekaju,dođe osiguranje i proda ti stan.A ti si već otplatio i stan i njihovu zaradu.Ali nisi platio tri rate i nitko ne želi izaći u susret.Ti unutarnji neprijatelji ne žele napraviti gospodarsku reformu,sela jer im paše uvoz.Jer dobivaju provizije.Na žele restruktuirat brodogradnju,jer ju žele dovesti do ruba ponora i onda reći,a gle ljudi,brodogradnja se ne isplati,moramo ju zatvoriti.I ima još toga ali pametnom je i ovo dosta.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 9:20 am

..lako je loše poteze HDZ protumačiti kao utjecaj vanjskih neprijatelja...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  croking pon kol 16, 2010 9:41 am

[quote="Vuger"]..lako je loše poteze HDZ protumačiti kao utjecaj vanjskih neprijatelja...

Ne inzistiram na teoriji vanjskih neprijatelja,zato sam i upotrjebio izraz "unutarnji neprijatelji"ali moraš priznati da potezi naših političara(bilo HDZ ili SDP dok je bio na vlasti) idu na ruku strancima i sumnjivom kapitalu.A sve na štetu naroda...
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 9:44 am

...u vezi brodogradnje, nju nemože financirati samo država. A znalo se još iz 90 ih da će bankrotirati. Privatizacija je najbolja solucija, ali ne na naš hrvatski način. Naša privatizacija se je pokazala užasnom, gdje su politički močnici zgrabili, velike kompanije.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  croking pon kol 16, 2010 9:50 am

Vuger je napisao/la:...u vezi brodogradnje, nju nemože financirati samo država. A znalo se još iz 90 ih da će bankrotirati. Privatizacija je najbolja solucija, ali ne na naš hrvatski način. Naša privatizacija se je pokazala užasnom, gdje su politički močnici zgrabili, velike kompanije.

Upće je nebuloza da država financira brodogradnju,ali kako drukčije oprati lovu?!?A da su privatizirali to ne bi bilo moguće,ovako Vlada da lovu brodogradilištu,a poslije raznorazne firme kroz donacije daju lovu strankama.I svi zadovoljni.Viktor Lenac(koji bio propao skroz) ili Uljanik su pravi primjer kako brodogradilišta mogu dobro funkcionirat ako se politika makne.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  SPIKER sub sij 15, 2011 10:53 am

Hm, kakve to veze ima sa HSPom?
Mozemo li rszgovarati o razlikama i slicnostima Hspa i Hcspa?

SPIKER

Broj postova : 12
Points : 25122
Join date : 17.08.2010

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 10:28 am

SPIKER je napisao/la:Hm, kakve to veze ima sa HSPom?
Mozemo li rszgovarati o razlikama i slicnostima Hspa i Hcspa?
dvije zaostale stranke, nema previše šta za usporediti...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  SPIKER pon sij 17, 2011 8:03 pm

Hej, malo pristojnosti molim.
A zar bi ove komunjarske stranke mogli nazvati naprednijima?
Hrvatska drzavotvornost je jos uvijek aktualna.

SPIKER

Broj postova : 12
Points : 25122
Join date : 17.08.2010

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 8:41 pm

SPIKER je napisao/la:Hej, malo pristojnosti molim.
A zar bi ove komunjarske stranke mogli nazvati naprednijima?
Hrvatska drzavotvornost je jos uvijek aktualna.
...pa nemogu poreći da postoji mnogo struja i u SDP-u, ali veliki dio pogotovo mlađi , pa i ja naginju na europsku ljevicu, tipa Pes.(europske stranke socijalista), koji su druga najjača stranka u EU-u. Nemogu poreći da starkelje naginju na ex-jugovinu što je glupo, ali i nepotrebno. Kod nas postoji još onaj post-komunistički stereotip da su ljevičari komunisti, ali prava desnica hsp,hčsp nisu nigdje dobrodošli, ni ovdje niti u EU. Kada kojim slučajem ultra desničarska stranka uđe u parlament, digne se neviđena bura, te odmah završe na sudovima (Nizozemska).EU, ne podnosi nacionalizam, jer ju može uništiti, a i nacionalizam sam po sebi je apsolutno iracionalan, sklon dijeljenju.
A nanašnji slučaj kada je tajnik HČSP prijetio novinaru, dokazuje moj slučaj. A za dodatne dokaze samo čitajte HČSP stranicu.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 10:27 pm

Vuger je napisao/la:
...pa nemogu poreći da postoji mnogo struja i u SDP-u, ali veliki dio pogotovo mlađi , pa i ja naginju na europsku ljevicu, tipa Pes.(europske stranke socijalista), koji su druga najjača stranka u EU-u. Nemogu poreći da starkelje naginju na ex-jugovinu što je glupo, ali i nepotrebno. Kod nas postoji još onaj post-komunistički stereotip da su ljevičari komunisti, ali prava desnica hsp,hčsp nisu nigdje dobrodošli, ni ovdje niti u EU. Kada kojim slučajem ultra desničarska stranka uđe u parlament, digne se neviđena bura, te odmah završe na sudovima (Nizozemska).EU, ne podnosi nacionalizam, jer ju može uništiti, a i nacionalizam sam po sebi je apsolutno iracionalan, sklon dijeljenju.
A nanašnji slučaj kada je tajnik HČSP prijetio novinaru, dokazuje moj slučaj. A za dodatne dokaze samo čitajte HČSP stranicu.

mjenjati nacionalni identitet za stranaštvo ?

zaboraviti svoju povijest i identitet i obojiti se bojom stranke koju vodi masa lažljivih političara koji izvrču činjenice ovisno o slučaju ?

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 10:39 pm

silver fox je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
...pa nemogu poreći da postoji mnogo struja i u SDP-u, ali veliki dio pogotovo mlađi , pa i ja naginju na europsku ljevicu, tipa Pes.(europske stranke socijalista), koji su druga najjača stranka u EU-u. Nemogu poreći da starkelje naginju na ex-jugovinu što je glupo, ali i nepotrebno. Kod nas postoji još onaj post-komunistički stereotip da su ljevičari komunisti, ali prava desnica hsp,hčsp nisu nigdje dobrodošli, ni ovdje niti u EU. Kada kojim slučajem ultra desničarska stranka uđe u parlament, digne se neviđena bura, te odmah završe na sudovima (Nizozemska).EU, ne podnosi nacionalizam, jer ju može uništiti, a i nacionalizam sam po sebi je apsolutno iracionalan, sklon dijeljenju.
A nanašnji slučaj kada je tajnik HČSP prijetio novinaru, dokazuje moj slučaj. A za dodatne dokaze samo čitajte HČSP stranicu.

mjenjati nacionalni identitet za stranaštvo ?

zaboraviti svoju povijest i identitet i obojiti se bojom stranke koju vodi masa lažljivih političara koji izvrču činjenice ovisno o slučaju ?

.. pa meni je važnija europska unija i njezina borba da postane punopravna država, a ne samo nadnacionalna organizacija. Činjenica je da kada uđemo u Eu imat čemo dva parlamenta, pa ja se uklopim u ljude koji imaju slične svjetonazore, kao i ja. To je normalno. Eurobirokrati ipak imaju neku istinitu težinu (koliko je to kod političara moguče), jer ipak se radi o 500 miliuna ljudi. A Hrvatska u Eu neče izgubiti identitet nego če ga nadograditi novim, koji če potisnuti stari, te jednog lijepog dana kada države postanu pokrajine i kada više prestanu prepucavanja između europskih država(kojih više i nema osim na balkanu)..
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 10:44 pm

evo otkad se guzimo potpisujući raznorazne pristupne sporazume i usklađenja nisam još pročitao ni jednu pozitivnu stranu od koje mi kao država imamo koristi.

pa ajd mi ti pojasni što smo mi to dobili i što ćemo dobit dobroga od eu.
nemoj samo filozofiju općenitog tipa nego konkretno.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 10:55 pm

silver fox je napisao/la:evo otkad se guzimo potpisujući raznorazne pristupne sporazume i usklađenja nisam još pročitao ni jednu pozitivnu stranu od koje mi kao država imamo koristi.

pa ajd mi ti pojasni što smo mi to dobili i što ćemo dobit dobroga od eu.
nemoj samo filozofiju općenitog tipa nego konkretno.

..pa još se ništa ne vidi, jer mi i ne primjenjujemo to što smo potpisali, ali i nismo niti obvezani sve dok ne uđemo...
...dobra strana kaj i več sada možemo vidjeti su EU fondovi,tipa IPA program, te mnogi poljoprivrednici koji nisu usko grudni posegnuli su za tim novcem. EU, ima slobodno tržište, što je dobro, jer se otvaraju i Hrvatskoj nova tržišta(ali tek kada se uđe)..idu mi na živce oni koji niš ne rade i gunđaju kak nisu i nebudu konkurenti velikoj EU, pa da malo posegnu za parama iz iste te EU, i da više rade, bili bi konkurenti, kako je Poljska uspjela. I napokon ne razmišljati da kad uđemo u EU da čemo se obogatiti, jer sve ovisi ona našoj strahovladi KDZ-u, kako če oni dati te novce i rasporediti. Dobro je to kaj dolazi glomazna nomenklaturna birokracija koja neče dati previše prostora za pogreške, jer vidi se po primjeru Irske, Grčke, da Eu ne tolerira ljenost. Razumljivo je da se za sada ne vidi puno, ali ulaskom i možda uvođenjem eura i bude. Europska je unija jedini projekt koji čak i ima budučnost, koji može dovesti do mira i razvoja, samo mu treba dati više kontrole nad državnom vlasti.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 11:04 pm

Putnik u balonu je izgubio orijentaciju.
Spustio je balon nize i ugledao jednu zenu na tlu. Spustio se jos nize i pozvao zenu:
- "Oprostite, mozete li mi pomoci? Obecao sam jednom prijatelju da cu se naci sa njim, ali ne znam gde se nalazim."
Zena mu odgovara:
- "Nalazite se u balonu, otprilike 10 met. Iznad zemlje, 49 stupnjeva 28 minuta i 11sekundi sirine, te 8 stupnjeva, 28 minuta i 58 sekundi duzine."
- "Vi ste sigurno inzenjerka" - kaze covijek u balonu.
- "Jesam", potvrdi zena, "ali kako to znate?"
- "Pa, sve sto ste mi rekli je tehnicki korektno, ali ja nemam pojma sta bih uradio sa tim informacijama, a cinjenica je da jos uvek ne znam gdje sam. Otvoreno govoreci, niste mi bili od prevelike pomoci, samo ste mi produzili putovanje."
Zena mu na to odgovori: "Vi sigurno radite u menadzmentu !"
"Da", odgovara covek iz balona "ali kako to Vi znate??"
"Tja", odgovara zena "niti znate gdje ste, niti kuda idete. Vi ste na temelju velike kolicine vruceg zraka dospjeli do ove pozicije. Dali ste obecanje prijatelju, a da nemate pojma kako cete ga odrzati, a ocekujete od ljudi ispod vas da rese vas problem.

Cinjenica je da ste sada u istoj izgubljenoj poziciji kao i prije naseg susreta, ali sada sam nekako ja kriva za to !"

susret eu i hrvatske
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 11:09 pm

silver fox je napisao/la:Putnik u balonu je izgubio orijentaciju.
Spustio je balon nize i ugledao jednu zenu na tlu. Spustio se jos nize i pozvao zenu:
- "Oprostite, mozete li mi pomoci? Obecao sam jednom prijatelju da cu se naci sa njim, ali ne znam gde se nalazim."
Zena mu odgovara:
- "Nalazite se u balonu, otprilike 10 met. Iznad zemlje, 49 stupnjeva 28 minuta i 11sekundi sirine, te 8 stupnjeva, 28 minuta i 58 sekundi duzine."
- "Vi ste sigurno inzenjerka" - kaze covijek u balonu.
- "Jesam", potvrdi zena, "ali kako to znate?"
- "Pa, sve sto ste mi rekli je tehnicki korektno, ali ja nemam pojma sta bih uradio sa tim informacijama, a cinjenica je da jos uvek ne znam gdje sam. Otvoreno govoreci, niste mi bili od prevelike pomoci, samo ste mi produzili putovanje."
Zena mu na to odgovori: "Vi sigurno radite u menadzmentu !"
"Da", odgovara covek iz balona "ali kako to Vi znate??"
"Tja", odgovara zena "niti znate gdje ste, niti kuda idete. Vi ste na temelju velike kolicine vruceg zraka dospjeli do ove pozicije. Dali ste obecanje prijatelju, a da nemate pojma kako cete ga odrzati, a ocekujete od ljudi ispod vas da rese vas problem.

Cinjenica je da ste sada u istoj izgubljenoj poziciji kao i prije naseg susreta, ali sada sam nekako ja kriva za to !"

susret eu i hrvatske
ovaj "vic" nam je ispričao profesor s menadžmenta, i počeo se smijati..pa ok.. kaj god tu smiješno bilo.. Laughing
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 11:13 pm

Vuger je napisao/la:

..pa još se ništa ne vidi, jer mi i ne primjenjujemo to što smo potpisali, ali i nismo niti obvezani sve dok ne uđemo...
...dobra strana kaj i več sada možemo vidjeti su EU fondovi,tipa IPA program, te mnogi poljoprivrednici koji nisu usko grudni posegnuli su za tim novcem. EU, ima slobodno tržište, što je dobro, jer se otvaraju i Hrvatskoj nova tržišta(ali tek kada se uđe)..idu mi na živce oni koji niš ne rade i gunđaju kak nisu i nebudu konkurenti velikoj EU, pa da malo posegnu za parama iz iste te EU, i da više rade, bili bi konkurenti, kako je Poljska uspjela. I napokon ne razmišljati da kad uđemo u EU da čemo se obogatiti, jer sve ovisi ona našoj strahovladi KDZ-u, kako če oni dati te novce i rasporediti. Dobro je to kaj dolazi glomazna nomenklaturna birokracija koja neče dati previše prostora za pogreške, jer vidi se po primjeru Irske, Grčke, da Eu ne tolerira ljenost. Razumljivo je da se za sada ne vidi puno, ali ulaskom i možda uvođenjem eura i bude. Europska je unija jedini projekt koji čak i ima budučnost, koji može dovesti do mira i razvoja, samo mu treba dati više kontrole nad državnom vlasti.

ha..ha..ha..

odgovorio si baš ko što sam i očekivao općenito jer nema niš dobrog što nas očekuje.
pristupnim fondovima nemaju pristup oni kojima su i namjenjeni već političari koji će sebi osigurat bankovne račune ,a raji ostaje da to kroz više poreze i prireze vraća uz jebenu kamatu.

kad su strenđeri pokupovali hr industriju s guštom su ju zgasili i poslali škvadru na burzu jer su tim načinom uz blagoslov lopova koji se nazivaju vladom hr uništili konkurenciju.
jugoturbina,torpedo,jedinstvo,rade končar,prvomajska ... samo su najveći .
a koliko je tek malih obrtnika uništeno zajedno s ovim gigantima.

zato danas imamo masu šoping centara di možemo kupovat na kredu sve dok i to ne dođe na naplatu pa nam uz banke,zemlju otmu i ognjišta.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 11:15 pm

silver fox je napisao/la:
Vuger je napisao/la:

..pa još se ništa ne vidi, jer mi i ne primjenjujemo to što smo potpisali, ali i nismo niti obvezani sve dok ne uđemo...
...dobra strana kaj i več sada možemo vidjeti su EU fondovi,tipa IPA program, te mnogi poljoprivrednici koji nisu usko grudni posegnuli su za tim novcem. EU, ima slobodno tržište, što je dobro, jer se otvaraju i Hrvatskoj nova tržišta(ali tek kada se uđe)..idu mi na živce oni koji niš ne rade i gunđaju kak nisu i nebudu konkurenti velikoj EU, pa da malo posegnu za parama iz iste te EU, i da više rade, bili bi konkurenti, kako je Poljska uspjela. I napokon ne razmišljati da kad uđemo u EU da čemo se obogatiti, jer sve ovisi ona našoj strahovladi KDZ-u, kako če oni dati te novce i rasporediti. Dobro je to kaj dolazi glomazna nomenklaturna birokracija koja neče dati previše prostora za pogreške, jer vidi se po primjeru Irske, Grčke, da Eu ne tolerira ljenost. Razumljivo je da se za sada ne vidi puno, ali ulaskom i možda uvođenjem eura i bude. Europska je unija jedini projekt koji čak i ima budučnost, koji može dovesti do mira i razvoja, samo mu treba dati više kontrole nad državnom vlasti.

ha..ha..ha..

odgovorio si baš ko što sam i očekivao općenito jer nema niš dobrog što nas očekuje.
pristupnim fondovima nemaju pristup oni kojima su i namjenjeni već političari koji će sebi osigurat bankovne račune ,a raji ostaje da to kroz više poreze i prireze vraća uz jebenu kamatu.

kad su strenđeri pokupovali hr industriju s guštom su ju zgasili i poslali škvadru na burzu jer su tim načinom uz blagoslov lopova koji se nazivaju vladom hr uništili konkurenciju.
jugoturbina,torpedo,jedinstvo,rade končar,prvomajska ... samo su najveći .
a koliko je tek malih obrtnika uništeno zajedno s ovim gigantima.

zato danas imamo masu šoping centara di možemo kupovat na kredu sve dok i to ne dođe na naplatu pa nam uz banke,zemlju otmu i ognjišta.
previše se vežeš uz zemlju.....pa kao je privatizacija zakazala kod nas, ne znači da je svugdje drugdje...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 11:24 pm

uzeli su banke - nemamo više svoj novac
pokupovat će i ostatak zemljišta - nećemo imat ni to

a bez vlastitog novca i zemlje nemaš gdje sagraditi dom već samo možeš bogatašima bit sluga pokoran za komadić kruha i prenočište.

a šta je najgore - imamo ono što je najvažnije za opstanak, a što oni više nemaju : zdravu hranu i pitku vodu - i to je kapital kojeg se žele dočepat.

jebeš i vile i nove aute ak si gladan i žedan.

i umjesto da smo mi ti koji određuju pravila igre - mi se samo guzimo i meškoljimo da nam lakše uđe.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

HSP - Page 2 Empty Re: HSP

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.