Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
SDP - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
SDP - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
SDP - Page 3 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
SDP - Page 3 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
SDP - Page 3 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
SDP - Page 3 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
SDP - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
SDP - Page 3 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
SDP - Page 3 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

SDP

+10
silver fox
Tomislav
croking
Boky
Vuger
Il-Dottore
lilly
frikusha
mika38
Admin
14 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox sri pro 08, 2010 10:36 pm

ok admine ak je sdp pozitivna opcija sranja hr, reci zašto nisu pozvali narod na opći ustanak,štrajk, blokadu sveg i svačeg nakon svih sranja made in hdz?

bilo šta da su poduzeli? samo prodaju demagogiju na drugoj strani.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  croking sri pro 08, 2010 10:47 pm

Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:Lipi moj,admine,evo ti bi mogao dati odgovor iz prve ruke,šta misliš kad će Kosorica (Bajić) počet hapsit SDPovce?Ja mislim jedno 6 mjeseci prije izbora!?
Iako Linić već sad pokazuje ogroman otpor,šta će tek bit kad htjednu uhapsit,otiće u partizane ha ha!!!
Šta kažeš? Laughing

da imaju ijedan dokaz uhapsili bi oni puno sdp-ovaca jer policija i pravosuđe su hdz-ovski.

Nisu oni tupavi,prvo će počistiti svoje dvorište,pa onda navaliti na SDP,tako da se do izbora zaboravi na njihove grijehe,kladim se u ovaj scenarij.

nemaju nikakve dokaze protiv sdp-ovaca, sve prijave koje je policija podnosila su odbačene. Very Happy Smile Smile

Obersnel je još u obradi,Linić isto tako,prvi bi mogao pasti Dragičević,koji je "jako" dobar prijatelj precjednika i Linića,to što su odbacili optužbu protiv Mršića,ništa ne znači,obruč se steže.Znaš li koliko je Crkvenac pokrao iz poštanske banke?Isto koliko i Šuker samo je pitanje tko će prvi da "poleti" put Remetinca.Nemoraš ovdje prosipat demagogiju "poštenjačina" Laughing

Partija ostaje partija,samo se parole mijenjaju Twisted Evil Laughing
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 10:50 pm

silver fox je napisao/la:ok admine ak je sdp pozitivna opcija sranja hr, reci zašto nisu pozvali narod na opći ustanak,štrajk, blokadu sveg i svačeg nakon svih sranja made in hdz?

bilo šta da su poduzeli? samo prodaju demagogiju na drugoj strani.

i ti misliš da bi se ljudi odazvali?? pa koliko je ljudi bilo na prosvjedu bando lopovska. sdp je poslao puno kvalitetnih prijedloga u saborsku proceduru ali je većina sve to odbila. sdp ima kvalitetan. gospodarski program za razliku od drugih.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 10:52 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:Lipi moj,admine,evo ti bi mogao dati odgovor iz prve ruke,šta misliš kad će Kosorica (Bajić) počet hapsit SDPovce?Ja mislim jedno 6 mjeseci prije izbora!?
Iako Linić već sad pokazuje ogroman otpor,šta će tek bit kad htjednu uhapsit,otiće u partizane ha ha!!!
Šta kažeš? Laughing

da imaju ijedan dokaz uhapsili bi oni puno sdp-ovaca jer policija i pravosuđe su hdz-ovski.

Nisu oni tupavi,prvo će počistiti svoje dvorište,pa onda navaliti na SDP,tako da se do izbora zaboravi na njihove grijehe,kladim se u ovaj scenarij.

nemaju nikakve dokaze protiv sdp-ovaca, sve prijave koje je policija podnosila su odbačene. Very Happy Smile Smile

Obersnel je još u obradi,Linić isto tako,prvi bi mogao pasti Dragičević,koji je "jako" dobar prijatelj precjednika i Linića,to što su odbacili optužbu protiv Mršića,ništa ne znači,obruč se steže.Znaš li koliko je Crkvenac pokrao iz poštanske banke?Isto koliko i Šuker samo je pitanje tko će prvi da "poleti" put Remetinca.Nemoraš ovdje prosipat demagogiju "poštenjačina" Laughing

Partija ostaje partija,samo se parole mijenjaju Twisted Evil Laughing

sdp već 7 godina nije na vlasti! pa kako to da onda nijedan nije završio u remetincu?? Shocked

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox sri pro 08, 2010 10:55 pm

Admin je napisao/la:
i ti misliš da bi se ljudi odazvali?? pa koliko je ljudi bilo na prosvjedu bando lopovska. sdp je poslao puno kvalitetnih prijedloga u saborsku proceduru ali je većina sve to odbila. sdp ima kvalitetan. gospodarski program za razliku od drugih.

ak sdp nije siguran kolki bi bio odaziv koji će nam kuki idući izbori ?
kak je onda sdp siguran u izbornu pobjedu?

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 10:59 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
i ti misliš da bi se ljudi odazvali?? pa koliko je ljudi bilo na prosvjedu bando lopovska. sdp je poslao puno kvalitetnih prijedloga u saborsku proceduru ali je većina sve to odbila. sdp ima kvalitetan. gospodarski program za razliku od drugih.

ak sdp nije siguran kolki bi bio odaziv koji će nam kuki idući izbori ?
kak je onda sdp siguran u izbornu pobjedu?


ljudi će glasati za sdp ali da bi išli prosvjedovat i mlatit se s policijom nema šanse.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  croking sri pro 08, 2010 11:02 pm

Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:Lipi moj,admine,evo ti bi mogao dati odgovor iz prve ruke,šta misliš kad će Kosorica (Bajić) počet hapsit SDPovce?Ja mislim jedno 6 mjeseci prije izbora!?
Iako Linić već sad pokazuje ogroman otpor,šta će tek bit kad htjednu uhapsit,otiće u partizane ha ha!!!
Šta kažeš? Laughing

da imaju ijedan dokaz uhapsili bi oni puno sdp-ovaca jer policija i pravosuđe su hdz-ovski.

Nisu oni tupavi,prvo će počistiti svoje dvorište,pa onda navaliti na SDP,tako da se do izbora zaboravi na njihove grijehe,kladim se u ovaj scenarij.

nemaju nikakve dokaze protiv sdp-ovaca, sve prijave koje je policija podnosila su odbačene. Very Happy Smile Smile

Obersnel je još u obradi,Linić isto tako,prvi bi mogao pasti Dragičević,koji je "jako" dobar prijatelj precjednika i Linića,to što su odbacili optužbu protiv Mršića,ništa ne znači,obruč se steže.Znaš li koliko je Crkvenac pokrao iz poštanske banke?Isto koliko i Šuker samo je pitanje tko će prvi da "poleti" put Remetinca.Nemoraš ovdje prosipat demagogiju "poštenjačina" Laughing

Partija ostaje partija,samo se parole mijenjaju Twisted Evil Laughing

sdp već 7 godina nije na vlasti! pa kako to da onda nijedan nije završio u remetincu?? Shocked

Od 90 nitko nije završio u zatvoru,osim Heraka,ali vrijeme dolazi,vjeruj mi.
SDP je prepasivan i vidi se da su se dogovorili sa vladajućima za pinkicu a da budu kuš.Ja sam 2000 glasao za SDP ali nikad više.Prvo je bilo daj nama,narodu ako šta ostane.
Danas samo mogu reći Bog i Hrvati.Lustracija.I nove generacije koje nisu vezane za ove divije stranke.Isti kurac SDP ili HDZ.Lijevi i desni žep.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 11:06 pm

nismo svi isti, to hdz pokušava putem svojih medija i njihovog pr-a progurati ideju - svi smo isti, i narod puši te fore. račanova vlada je puno napravila i pokrenula gospodarstvo ali hdz je sve uništio.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox sri pro 08, 2010 11:07 pm

Admin je napisao/la:
silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
i ti misliš da bi se ljudi odazvali?? pa koliko je ljudi bilo na prosvjedu bando lopovska. sdp je poslao puno kvalitetnih prijedloga u saborsku proceduru ali je većina sve to odbila. sdp ima kvalitetan. gospodarski program za razliku od drugih.

ak sdp nije siguran kolki bi bio odaziv koji će nam kuki idući izbori ?
kak je onda sdp siguran u izbornu pobjedu?


ljudi će glasati za sdp ali da bi išli prosvjedovat i mlatit se s policijom nema šanse.

ljudima treba gospodar . pravedan, koji će prvo zakinut sebe pa tek onda one ispod sebe ,a sirotinju će, ne ogulit već zbrinut.
za takvog će ljudi ne samo mlatit policiju već ginut sa smješkom jer je to jedini način za boljitak onih koji prežive i potomaka općenito.

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox sri pro 08, 2010 11:10 pm

Admin je napisao/la:nismo svi isti, to hdz pokušava putem svojih medija i njihovog pr-a progurati ideju - svi smo isti, i narod puši te fore. račanova vlada je puno napravila i pokrenula gospodarstvo ali hdz je sve uništio.

sdp-u jedino se može skinut kapa jer nisu izručili niti jednog generala hagu.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin sri pro 08, 2010 11:12 pm

zar misliš da će milijun penzionera ići na prosvjede, ili oni koji skupljaju boce i hrane se u pučkoj kuhinji?? a uostalom brzo će izbori pa će se stvari promijeniti!

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  mirko čet pro 09, 2010 7:18 am

Stvari se mogu promijeniti samo na gore. Twisted Evil
SDP je stranka niškoristi, jedino je dobra za prigovaranje (a i tu baš ne briljiraju).
Samo da ne mislite da ja jako volem HDZ, oni su još gori.

SDP se treba riješiti onog svog Milovanovića ili sl. i postaviti ga ispred akvarija, možda svojim oštrim pogledom prestraši koju ribu. A možda nakon dugo vremena provedenih u društvu s ribama shvati bit tj. bitak.

mirko

Broj postova : 10
Points : 24552
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  croking čet pro 09, 2010 7:19 am

Admin je napisao/la:nismo svi isti, to hdz pokušava putem svojih medija i njihovog pr-a progurati ideju - svi smo isti, i narod puši te fore. račanova vlada je puno napravila i pokrenula gospodarstvo ali hdz je sve uništio.

Ne trebaju nama mediji,da vidimo da su SDP i HDZ isti,jedino što su prave komunjare u HDZu a prozivaju SDP zbog komunizma.
Dobro je rekao fox,to vam je jedini plus.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 7:57 am

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:nismo svi isti, to hdz pokušava putem svojih medija i njihovog pr-a progurati ideju - svi smo isti, i narod puši te fore. račanova vlada je puno napravila i pokrenula gospodarstvo ali hdz je sve uništio.

Ne trebaju nama mediji,da vidimo da su SDP i HDZ isti,jedino što su prave komunjare u HDZu a prozivaju SDP zbog komunizma.
Dobro je rekao fox,to vam je jedini plus.

HDZ hajde da zarađujemo
SDP samo drugovi partizani
HNS hajde nemoj srati
HSP hoću srati partizanima
PNS partizani najbolje sereu
jes ružan ovaj admin čim je u sdpu ja uvijek kad ideem na glasanje izaberem najzgodnijeg ili najzgodniju facu....haj što me krade, ali kad me ružniji od mene krade to mi najgore...meni naj zgodniji čačić i sad si kontam da li je zgodnija MILANka ili LJerka....ha nema veza nako i nako uvjek će to nama naša borba dati...silveru ti bi trebo fino sa menom i mojom curicom u švicarsku, a moj suprug ionako jedva čeka da dam ostavku na mjesto domaćice,,,jer naime kako sam se poružnila neće da mi kupi ništa za uljepšavanje kaže prirodno je prirodno...a ja si mislim u sebi htjećeš ti viaagru... cheers

dobrooooo jutrooooo seljačine nakaradne i marvo forumska....
haj znam ja i finije
ćao.. pao .. jao jao.. kao dao i sao i jao i jebeš jutro dobro jutro namah ti prisjedne reci brate sdp će nate, hdz neće sate, a najlipša je prava ljubav e to vam je ono što nas čeka sa onih 12 zvjezdica...pu ću ja od danas da vam šaljem za dobrojutrodobardandobroveče i ono ko te jebe Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 8:31 am

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:nismo svi isti, to hdz pokušava putem svojih medija i njihovog pr-a progurati ideju - svi smo isti, i narod puši te fore. račanova vlada je puno napravila i pokrenula gospodarstvo ali hdz je sve uništio.

Ne trebaju nama mediji,da vidimo da su SDP i HDZ isti,jedino što su prave komunjare u HDZu a prozivaju SDP zbog komunizma.
Dobro je rekao fox,to vam je jedini plus.

opet kažem nismo svi isti!!! to su fore hdz-a

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 8:39 am

silver fox je napisao/la:ok admine ak je sdp pozitivna opcija sranja hr, reci zašto nisu pozvali narod na opći ustanak,štrajk, blokadu sveg i svačeg nakon svih sranja made in hdz?

bilo šta da su poduzeli? samo prodaju demagogiju na drugoj strani.
to kaj si naveo može samo stranka koja je dosljedna svome programu i svojim obećanjima...obećanje ludom radovanje... Like a Star @ heaven
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox čet pro 09, 2010 8:47 am

Admin je napisao/la:zar misliš da će milijun penzionera ići na prosvjede, ili oni koji skupljaju boce i hrane se u pučkoj kuhinji?? a uostalom brzo će izbori pa će se stvari promijeniti!

pa baš se pitam kak si zalutao u politiku bez elementarnih znanja o ponašanju mase ?

upravo oni koji nemaju više šta za izgubiti dižu revolucije .
milijun penzića i pol milijuna istraživača kontejnera su izborna pobjeda .
a najgora stvar koje bi se trebala sramit svaka iole poštena stranka je činjenica da razočarana masa neće glasat za sdp zbog programa ili zato što im vjeruje već iz činjenice da je hdz prešo sve granice mafijaštva.
znači ne za sdp već po svaku cjenu protiv hdz.

koji smo jadan narod kad nemaš šta za izabrat.[u]
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 9:06 am

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:zar misliš da će milijun penzionera ići na prosvjede, ili oni koji skupljaju boce i hrane se u pučkoj kuhinji?? a uostalom brzo će izbori pa će se stvari promijeniti!

pa baš se pitam kak si zalutao u politiku bez elementarnih znanja o ponašanju mase ?

upravo oni koji nemaju više šta za izgubiti dižu revolucije .
milijun penzića i pol milijuna istraživača kontejnera su izborna pobjeda .
a najgora stvar koje bi se trebala sramit svaka iole poštena stranka je činjenica da razočarana masa neće glasat za sdp zbog programa ili zato što im vjeruje već iz činjenice da je hdz prešo sve granice mafijaštva.
znači ne za sdp već po svaku cjenu protiv hdz.

koji smo jadan narod kad nemaš šta za izabrat.[u]

ti koje si nabrojao nemaju volje više za ništa osim možda izać na izbore iz navike i glasati po onom što čuju na tv-u. velika većina ljudi nema pojma o gospodarstvu i ekonomskoj politici. mi imamo česte rasprave o tome na savjetu za ekonomsku politiku i to baš često komentiramo.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox čet pro 09, 2010 10:45 am

Admin je napisao/la:
ti koje si nabrojao nemaju volje više za ništa osim možda izać na izbore iz navike i glasati po onom što čuju na tv-u. velika većina ljudi nema pojma o gospodarstvu i ekonomskoj politici. mi imamo česte rasprave o tome na savjetu za ekonomsku politiku i to baš često komentiramo.

vidi - tek kad sdp zajebe demagogiju i primi se pravog posla morti nekaj i bude .
trenutno vaš najveći galamđija nemre sa sebe sprat ljagu:

Saborski zastupnik SDP-a Nenad Stazić jučer je konačno progovorio o optužbama iz redova HDZ-a da je na ekskluzivnom brijunskom otočiću ljetos proveo 49 dana po »popularnoj cijeni« od svega sedam kuna dnevno, koliko stoji boravišna pristojba. Stazić je za SEEbiz priznao da je na Brijunima boravio besplatno, štoviše nije platio čak ni tu boravišnu pristojbu, no tvrdi kako to nije bilo ljetovanje nego – naporan posao

http://www.ipress.hr/hrvatska/nenad-stazic-49-dana-ljetovao-na-brijunima-kao-savjetnik-serbedzije-9485.html
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 10:51 am

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ti koje si nabrojao nemaju volje više za ništa osim možda izać na izbore iz navike i glasati po onom što čuju na tv-u. velika većina ljudi nema pojma o gospodarstvu i ekonomskoj politici. mi imamo česte rasprave o tome na savjetu za ekonomsku politiku i to baš često komentiramo.

vidi - tek kad sdp zajebe demagogiju i primi se pravog posla morti nekaj i bude .
trenutno vaš najveći galamđija nemre sa sebe sprat ljagu:

Saborski zastupnik SDP-a Nenad Stazić jučer je konačno progovorio o optužbama iz redova HDZ-a da je na ekskluzivnom brijunskom otočiću ljetos proveo 49 dana po »popularnoj cijeni« od svega sedam kuna dnevno, koliko stoji boravišna pristojba. Stazić je za SEEbiz priznao da je na Brijunima boravio besplatno, štoviše nije platio čak ni tu boravišnu pristojbu, no tvrdi kako to nije bilo ljetovanje nego – naporan posao

http://www.ipress.hr/hrvatska/nenad-stazic-49-dana-ljetovao-na-brijunima-kao-savjetnik-serbedzije-9485.html

i ako je ljetovao besplatno ljetovao je na poziv domaćina, svatko u svoju kuću može pozvati bilo koga i dati mu besplatan smještaj. ništa stazić nije ukrao niti ikakvu lovu zamračio!

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox čet pro 09, 2010 10:58 am

Admin je napisao/la:
i ako je ljetovao besplatno ljetovao je na poziv domaćina, svatko u svoju kuću može pozvati bilo koga i dati mu besplatan smještaj. ništa stazić nije ukrao niti ikakvu lovu zamračio!

halo admine jesi čitao ? nisi?

– Kazalište Ulysses je udruga građana s kojom već godinama surađujem, pa su me tako i ovo ljeto angažirali kao umjetničkog savjetnika, objašnjava Stazić i navodi kako je on »osim političara i kazališni čovjek, koji piše kazališne komade, od kojih su neki i nagrađivani«.

Nema tamo nikakvog osoblja, pa sam ja, želeći pomoći, radio i brojne druge poslove. Tamo nema tko izdati sobe glumcima, pa sam ih ja smještao u sobe, dodjeljivao im ključeve, išao po njih na brod i razvozio ih na probe i kuda je trebalo, čistio sam tvrđavu, izbacivao vodu s terase kad padne kiša...

opis poslova umjetničkog savjetnika ? sere više nek grlica !!!!

svako u kuću može pozvati bilo koga ?

boravišnu taksu mora platiti i to nije privatna kuća eeeeeej ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 11:03 am

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
i ako je ljetovao besplatno ljetovao je na poziv domaćina, svatko u svoju kuću može pozvati bilo koga i dati mu besplatan smještaj. ništa stazić nije ukrao niti ikakvu lovu zamračio!

halo admine jesi čitao ? nisi?

– Kazalište Ulysses je udruga građana s kojom već godinama surađujem, pa su me tako i ovo ljeto angažirali kao umjetničkog savjetnika, objašnjava Stazić i navodi kako je on »osim političara i kazališni čovjek, koji piše kazališne komade, od kojih su neki i nagrađivani«.

Nema tamo nikakvog osoblja, pa sam ja, želeći pomoći, radio i brojne druge poslove. Tamo nema tko izdati sobe glumcima, pa sam ih ja smještao u sobe, dodjeljivao im ključeve, išao po njih na brod i razvozio ih na probe i kuda je trebalo, čistio sam tvrđavu, izbacivao vodu s terase kad padne kiša...

opis poslova umjetničkog savjetnika ? sere više nek grlica !!!!

svako u kuću može pozvati bilo koga ?

boravišnu taksu mora platiti i to nije privatna kuća eeeeeej ?

pa čovjek je radio, što ima u tome sporno??

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox čet pro 09, 2010 11:14 am

Admin je napisao/la:
pa čovjek je radio, što ima u tome sporno??

jel ti to ozbiljno?
upravo takav stav ruši i ono malo vjerodostojnosti što ga sdp ima.

umjesto da se kaže : je bitanga ,iskoristio je mogučnost besplatnog ljetovanja koju plačaju porezni obveznici njega se opravdava i to teorijom koju ni djeca vrtićke dobi više ne puše.

fakat porazno. a to je samo jedan svježi slučaj korištenja povlastica i rupa u zakonima.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  ivi čet pro 09, 2010 11:20 am

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
pa čovjek je radio, što ima u tome sporno??

jel ti to ozbiljno?
upravo takav stav ruši i ono malo vjerodostojnosti što ga sdp ima.

umjesto da se kaže : je bitanga ,iskoristio je mogučnost besplatnog ljetovanja koju plačaju porezni obveznici njega se opravdava i to teorijom koju ni djeca vrtićke dobi više ne puše.

fakat porazno. a to je samo jedan svježi slučaj korištenja povlastica i rupa u zakonima.

i to se nikad nece promjenit rekli mi jedno ili drugo... mozemo mi sad do preksutra tu o tome al ce opet isto iduce ljeto.... zapravo sad su nam zimovanja na redu Very Happy
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  silver fox čet pro 09, 2010 11:25 am

ivi je napisao/la:
i to se nikad nece promjenit rekli mi jedno ili drugo... mozemo mi sad do preksutra tu o tome al ce opet isto iduce ljeto.... zapravo sad su nam zimovanja na redu Very Happy

upravo o tom se i radi .
pomete se prvo pred vlastitim vratima pa se tek onda može sraćkat kod susjeda.
dok god mafija ne bude protjerana iz stranačkih redova nema povjerenja građana , nit pomaka na bolje .

predznak sdp il hdz nije dobro i loše već loše i lošije .
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

SDP - Page 3 Empty Re: SDP

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.