Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
SDP I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
SDP I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
SDP I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
SDP I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
SDP I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
SDP I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
SDP I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
SDP I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
SDP I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

SDP

+10
silver fox
Tomislav
croking
Boky
Vuger
Il-Dottore
lilly
frikusha
mika38
Admin
14 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

SDP Empty SDP

Postaj  Admin sri srp 07, 2010 3:08 pm

Za sve simpatizere SDP-a

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin ned srp 25, 2010 8:45 am

Završili unutarstranački izbori i ja vjerujem u Bernardića jer je to jako sposoban čovjke i budući zagrebački gradonačelnik.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  mika38 sub srp 31, 2010 8:04 pm

Pa di je onaj hdzeovac zoki milanović Laughing vidi se da je karijerističko govno.
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin sub srp 31, 2010 8:08 pm

mika38 je napisao/la:Pa di je onaj hdzeovac zoki milanović Laughing vidi se da je karijerističko govno.

misliš na to što mu je bio stari u hdz-u? Milanović je učinio nekoliko velikih pogrešaka i izgubio dobivene izbore, ali slijedeće nema šanse da sdp izgubi!

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  mika38 ned kol 01, 2010 8:19 am

Nisam baš siguran ipak je to nesposobnjaković zoki. Što se njega tiće on bi ostao u hdzju da je mogao napredovati ali očito nije pa je otišao u sdp. Jak mu je sličan onaj Bernardić mister neznam, nemam pojma.
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin ned kol 01, 2010 11:34 am

mika38 je napisao/la:Nisam baš siguran ipak je to nesposobnjaković zoki. Što se njega tiće on bi ostao u hdzju da je mogao napredovati ali očito nije pa je otišao u sdp. Jak mu je sličan onaj Bernardić mister neznam, nemam pojma.

Bernardića znam osobno i mogu reć da je čovjek prtva liga. zato ga i blate jer im je opasan zato što donosi promjene. zagrebački sdp je puno jači nego što je bio pod bandićem.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  mika38 ned kol 01, 2010 1:29 pm

Jači u čemu? Zaduživanju? Laughing Licemjeri u sdpeju podržavali onu lopinu Bandića sve ove godine, licemjerno se ispričavaju ma hdz i sdp su ista stoka a sve je počelo od onog Račana. A taj seronja je imao priliku sve promijeniti na bolje a on je samo onako beskičmenjački promatrao situaciju.
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin ned kol 01, 2010 1:31 pm

mika38 je napisao/la:Jači u čemu? Zaduživanju? Laughing Licemjeri u sdpeju podržavali onu lopinu Bandića sve ove godine, licemjerno se ispričavaju ma hdz i sdp su ista stoka a sve je počelo od onog Račana. A taj seronja je imao priliku sve promijeniti na bolje a on je samo onako beskičmenjački promatrao situaciju.

zato dolaze nove snage sdp-a koje nose promjene.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  mika38 ned kol 01, 2010 3:36 pm

Jedini koji nešto vrijedi u tom saboru je Lesar ostali su govnari, lopovi i prevaranti.
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin ned kol 01, 2010 3:54 pm

mika38 je napisao/la:Jedini koji nešto vrijedi u tom saboru je Lesar ostali su govnari, lopovi i prevaranti.

lesar je sindikalist a ne političar.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  frikusha sri kol 04, 2010 7:59 pm

Admin je napisao/la:
mika38 je napisao/la:Jedini koji nešto vrijedi u tom saboru je Lesar ostali su govnari, lopovi i prevaranti.

lesar je sindikalist a ne političar.

Lesar nije sindikalist nego je političar.........i to za sad dobar.
A što se SDP-a tiće, bila sam njihov veliki simpatizer za vrijeme Račana ( ma što god govorili o njemu, bio je daleko pošteniji od svih političara tada, a i od velike večine danas). Međutim, dolaskom Milanovića SDP galopirajuće gubi na kvaliteti. Btw Milanović je SDP-u ono što je Sanader bio HDZ-u

frikusha

Broj postova : 12
Points : 25232
Join date : 26.07.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  frikusha sri kol 04, 2010 8:00 pm

Nisam dovršila post........Milanović SDP vodi u raskol

frikusha

Broj postova : 12
Points : 25232
Join date : 26.07.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  lilly sri kol 04, 2010 8:04 pm

Zbgo trenutne situacije u Zg, SDP gubi sve više potpore običnih građana, i ukoliko ozbiljno ne promijeni kurs, potonut će sigurno.
Milanović mi je u početku bio iznimno simpatičan, a onda se ispostavilo da niti smrdi niti miriše, Jednostavno je naporan, bez ikakvih rezultata.
SDP treba hitne korijenite promjene.
Ali, u njihovu obranu, te iste promjene trebaju sve stranke u Hrvatskoj.
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin sri kol 04, 2010 9:55 pm

lilly je napisao/la:Zbgo trenutne situacije u Zg, SDP gubi sve više potpore običnih građana, i ukoliko ozbiljno ne promijeni kurs, potonut će sigurno.
Milanović mi je u početku bio iznimno simpatičan, a onda se ispostavilo da niti smrdi niti miriše, Jednostavno je naporan, bez ikakvih rezultata.
SDP treba hitne korijenite promjene.
Ali, u njihovu obranu, te iste promjene trebaju sve stranke u Hrvatskoj.

Bernardić je nova snaga SDP-a, čovjek koji puno radi koji se za sve u životu morao sam izboriti i on će zamijeniti Milanovića za najviše 6 godina. na slijedećim lokalnim izborimka postaje gradonačelnik. SDP je prva stranka na balkanu koja je imala neposredne unutarstranačke izbore za sve predsjednike organizacija ali to građani nažalost nisu prepoznali.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Il-Dottore čet kol 05, 2010 12:57 am

lilly je napisao/la:Zbgo trenutne situacije u Zg, SDP gubi sve više potpore običnih građana, i ukoliko ozbiljno ne promijeni kurs, potonut će sigurno.
Milanović mi je u početku bio iznimno simpatičan, a onda se ispostavilo da niti smrdi niti miriše, Jednostavno je naporan, bez ikakvih rezultata.
SDP treba hitne korijenite promjene.
Ali, u njihovu obranu, te iste promjene trebaju sve stranke u Hrvatskoj.

XXX

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Il-Dottore čet kol 05, 2010 12:58 am

Admin je napisao/la:
lilly je napisao/la:Zbgo trenutne situacije u Zg, SDP gubi sve više potpore običnih građana, i ukoliko ozbiljno ne promijeni kurs, potonut će sigurno.
Milanović mi je u početku bio iznimno simpatičan, a onda se ispostavilo da niti smrdi niti miriše, Jednostavno je naporan, bez ikakvih rezultata.
SDP treba hitne korijenite promjene.
Ali, u njihovu obranu, te iste promjene trebaju sve stranke u Hrvatskoj.

Bernardić je nova snaga SDP-a, čovjek koji puno radi koji se za sve u životu morao sam izboriti i on će zamijeniti Milanovića za najviše 6 godina. na slijedećim lokalnim izborimka postaje gradonačelnik. SDP je prva stranka na balkanu koja je imala neposredne unutarstranačke izbore za sve predsjednike organizacija ali to građani nažalost nisu prepoznali.

Ja sam za Zlatka Komadinu kao predsjednika SDP-a Cool

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  lilly čet kol 05, 2010 11:40 am

Admin je napisao/la:
Bernardić je nova snaga SDP-a, čovjek koji puno radi koji se za sve u životu morao sam izboriti i on će zamijeniti Milanovića za najviše 6 godina. na slijedećim lokalnim izborimka postaje gradonačelnik. SDP je prva stranka na balkanu koja je imala neposredne unutarstranačke izbore za sve predsjednike organizacija ali to građani nažalost nisu prepoznali.

Čitala sam dosta o njemu. Mlad, obrazovan, težak život. Vidjet ćemo hoće li isplivati. Varšavska ga je malo zaj..
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin čet kol 05, 2010 12:34 pm

lilly je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Bernardić je nova snaga SDP-a, čovjek koji puno radi koji se za sve u životu morao sam izboriti i on će zamijeniti Milanovića za najviše 6 godina. na slijedećim lokalnim izborimka postaje gradonačelnik. SDP je prva stranka na balkanu koja je imala neposredne unutarstranačke izbore za sve predsjednike organizacija ali to građani nažalost nisu prepoznali.

Čitala sam dosta o njemu. Mlad, obrazovan, težak život. Vidjet ćemo hoće li isplivati. Varšavska ga je malo zaj..

on nije nimalo kriv za varšavsku.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  lilly čet kol 05, 2010 1:29 pm

Admin je napisao/la:
on nije nimalo kriv za varšavsku.
nisam ni rekla, on s tim nema nikakve veze, ali kad je sjeo na pod, usred onog najgoreg dana prosvjeda, i kad je njega i još onog jednog drugogo SDP-ovca počeo prati Vili Matula, mislim da mu je to onako, oduzelo par poena.
Danas je sve stvar medijskog dojma, a u tom ternutku je ostavio jako loš dojam, jer se cerio i slušao.
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin čet kol 05, 2010 1:34 pm

lilly je napisao/la:
Admin je napisao/la:
on nije nimalo kriv za varšavsku.
nisam ni rekla, on s tim nema nikakve veze, ali kad je sjeo na pod, usred onog najgoreg dana prosvjeda, i kad je njega i još onog jednog drugogo SDP-ovca počeo prati Vili Matula, mislim da mu je to onako, oduzelo par poena.
Danas je sve stvar medijskog dojma, a u tom ternutku je ostavio jako loš dojam, jer se cerio i slušao.

varšavska će za 2 mjeseca pasti u zaborav, još ako sabor izmjeni zakon o referendumu i smjeni se bandića, onda na novim izborima sdp glatko pobjeđuje i on postaje gradonačelnik.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Vuger uto kol 10, 2010 1:53 pm

i aj sam SDP-ovac...i ja sam primjetio pad popularnosti u ZG-u..a malo mi je glupa ta dvoličnost oko Varšavske, a i u vezi Bandića..ali..to je politika..
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin uto kol 10, 2010 2:16 pm

Vuger je napisao/la:i aj sam SDP-ovac...i ja sam primjetio pad popularnosti u ZG-u..a malo mi je glupa ta dvoličnost oko Varšavske, a i u vezi Bandića..ali..to je politika..

ma napisao sam jedan komentar na fb sdp-a o tome. ljudi koji su podržavali bandića i koji su gradski zastupnici bili kd se radio taj projekt i digli ruku za njega sad peru ruke. i to su uglavnom bili ljudi koji su bili za jelušića, i zato je dobro da je bero pobijedio. Josipović je super napravio što je bio suzdržan.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Boky sri kol 11, 2010 3:05 pm

Admin je napisao/la:
Vuger je napisao/la:i aj sam SDP-ovac...i ja sam primjetio pad popularnosti u ZG-u..a malo mi je glupa ta dvoličnost oko Varšavske, a i u vezi Bandića..ali..to je politika..

ma napisao sam jedan komentar na fb sdp-a o tome. ljudi koji su podržavali bandića i koji su gradski zastupnici bili kd se radio taj projekt i digli ruku za njega sad peru ruke. i to su uglavnom bili ljudi koji su bili za jelušića, i zato je dobro da je bero pobijedio. Josipović je super napravio što je bio suzdržan.
Suzdržan znači biti za... mislim da bi se uvijek trebalo uvijek imati svoje mišljenje pogotovo jedan intelektualac...

Boky

Broj postova : 19
Points : 25160
Join date : 11.08.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 3:25 pm

Boky je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Vuger je napisao/la:i aj sam SDP-ovac...i ja sam primjetio pad popularnosti u ZG-u..a malo mi je glupa ta dvoličnost oko Varšavske, a i u vezi Bandića..ali..to je politika..

ma napisao sam jedan komentar na fb sdp-a o tome. ljudi koji su podržavali bandića i koji su gradski zastupnici bili kd se radio taj projekt i digli ruku za njega sad peru ruke. i to su uglavnom bili ljudi koji su bili za jelušića, i zato je dobro da je bero pobijedio. Josipović je super napravio što je bio suzdržan.
Suzdržan znači biti za... mislim da bi se uvijek trebalo uvijek imati svoje mišljenje pogotovo jedan intelektualac...

po poslovniku ako za jedan prijedlog bude 20 za i 25 suzdržanih prijedlog nije prošao. znači suzdržan znači biti protiv ako gledaš pravno.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Boky sri kol 11, 2010 3:36 pm

Admin je napisao/la:
Boky je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Vuger je napisao/la:i aj sam SDP-ovac...i ja sam primjetio pad popularnosti u ZG-u..a malo mi je glupa ta dvoličnost oko Varšavske, a i u vezi Bandića..ali..to je politika..

ma napisao sam jedan komentar na fb sdp-a o tome. ljudi koji su podržavali bandića i koji su gradski zastupnici bili kd se radio taj projekt i digli ruku za njega sad peru ruke. i to su uglavnom bili ljudi koji su bili za jelušića, i zato je dobro da je bero pobijedio. Josipović je super napravio što je bio suzdržan.
Suzdržan znači biti za... mislim da bi se uvijek trebalo uvijek imati svoje mišljenje pogotovo jedan intelektualac...

po poslovniku ako za jedan prijedlog bude 20 za i 25 suzdržanih prijedlog nije prošao. znači suzdržan znači biti protiv ako gledaš pravno.
Ako je bilo toliko suzdržanih kad se glasalo o varšavskoj onda je Josipović u pravu.

Boky

Broj postova : 19
Points : 25160
Join date : 11.08.2010

[Vrh] Go down

SDP Empty Re: SDP

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.