Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Konzervativci vs liberali

+3
lilly
Admin
Vuger
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Jeste li konzervativni ili liberalni?

Konzervativci vs liberali - Page 2 I_vote_lcap57%Konzervativci vs liberali - Page 2 I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
Konzervativci vs liberali - Page 2 I_vote_lcap43%Konzervativci vs liberali - Page 2 I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
 
Ukupno glasova : 7
 
 

Konzervativci vs liberali - Page 2 Empty Re: Konzervativci vs liberali

Postaj  Vuger pet kol 13, 2010 7:54 am

ja sam govori za Europu, pogotovo zapadnu, židovi i arapi nisu u njoj... Laughing
cjepanje država uzrokuje viš eratova i napetosti nego ujedinjenje. Nadam se da ćemo uči u Eu, a i ako ne lako se odseliti, meni ovak nacionalnost ne znači puno, smatram se kozmopolitom.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Konzervativci vs liberali - Page 2 Empty Re: Konzervativci vs liberali

Postaj  Admin pet kol 13, 2010 10:03 am

Vuger je napisao/la:ja sam govori za Europu, pogotovo zapadnu, židovi i arapi nisu u njoj... Laughing
cjepanje država uzrokuje viš eratova i napetosti nego ujedinjenje. Nadam se da ćemo uči u Eu, a i ako ne lako se odseliti, meni ovak nacionalnost ne znači puno, smatram se kozmopolitom.

EU neće izdržati više od 50 godina jer ima previše različitosti. a mi ko guske u maglu srljamo u nju u najnepovoljnijem trenutku. btw. EU nikad neće biti država nego samo unija.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Konzervativci vs liberali - Page 2 Empty Re: Konzervativci vs liberali

Postaj  Vuger pet kol 13, 2010 5:04 pm

ako nisi znao unija je ove godine proslavila 60 rođendan... Prije se drukčije zvala, ali uvijek je bila ista. Ujedinjavale zemalja.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Konzervativci vs liberali - Page 2 Empty Re: Konzervativci vs liberali

Postaj  BratSrbin pet kol 13, 2010 8:49 pm

Ja, cist kozervativac. Mladjima prepustam istrazivanje, meni je bilo dosta. Trazio, trazio i sad sam se ustalio. Verujem u svoje iskustvo i svoju pamet.

BratSrbin

Broj postova : 8
Points : 25158
Join date : 09.08.2010

[Vrh] Go down

Konzervativci vs liberali - Page 2 Empty Re: Konzervativci vs liberali

Postaj  croking uto kol 24, 2010 9:10 pm

Vuger je napisao/la:ja sam govori za Europu, pogotovo zapadnu, židovi i arapi nisu u njoj... Laughing
cjepanje država uzrokuje viš eratova i napetosti nego ujedinjenje. Nadam se da ćemo uči u Eu, a i ako ne lako se odseliti, meni ovak nacionalnost ne znači puno, smatram se kozmopolitom.

Svako ujedinjenje je kroz,povjest,značilo i razjedinjenje samo puno krvavije i brutalnije,jer dolazi do masovnih ratova,između svakog,kad se svi posvađaju,od Rimskog carstva,pa nadalje,ljudsku prirodu je nemoguće zauzdat i ograničiti,što se pogotovo pokušava kroz zakone EU,a s sa druge strane se naturaju i i zakonski(silom) nameću liberalne teze o ispravnosti homosexualizma,koji je uzgred,bolest,dokazani poremaćaj,a te plaćene dokaze o tome kako je to prirodno objesite mačku o rep.Drugo,daju se ljudska prava,ubojicama,silovateljima,pedofilima,gdje su prava žrtava?Tko će zaštiti nevine?Ona rečenica :"dali živite na idealima prošlosti"?pa šta je,stobom,tko još danas živi na idealima prošlosti,ali ako su neke stvari zastarile,ne bi li bilo bolje malo ih modernizirati,nego ih skroz izvrtati.Danas su ljudi sve izokrenuli,od ponašanja,morala,kulture,sve u duhu liberalno-modernog napredka,a sad vidimo da nas to ne vodi nikud,ali nitko nema snage minjati,nove društvene poredke.Ako netko misli da je pobačaj,normalana stvar,ok,ja ga ne osuđujem,ali ako ja mislim da je to ubojstvo,zašto će liberali reći da sam primitivan?Ako ja kažem da su ljudi prije,par tisuća godina rekli pametne stvari,koje vrijede za sva vremena,zar je to zaostalost?Danas ljudi puno govore a ništa ne kažu.Puna su im usta ljubavi,a nitko se ne voli,svi govore o toleranciji a nitko se ne poštuje.Liberalni globalizam(kapitalizma,duha,misli)?!?Širi se misao da je sve dopušteno,da je sve moguće reći,bez posljedica,da je normalno nekoga izvrijeđati,meni recimo nikad nije palo ni na pamet da nekome i na forumu da kažem budalo,dok je liberalu to normalno,meni nije normalno prevariti poslovnog partnera,ali liberalu,je to sastavni dio poslovne kulture,jer nova su vremena.Ne mislim da su svi liberali,ovako kako sam opisao,ali kroz taj "novi"liberalizam nam se puno toga lošeg dešava,samo zato što nismo umjereni.Treba malo liberalizma,ali samo toliko,kao što sam rekao na početku,da malo modernizira neke zastarjela razmišljanja.Ali 10 Božjih zapovjedi nikad neće zastariti,bez i za vjernika i nevjernika,ubojstvo je ubojstvo,prevara je prevara.

I još ću jednom ponoviti, budite umjereni.





















croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Konzervativci vs liberali - Page 2 Empty Re: Konzervativci vs liberali

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.