Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
srbi v.s hrvati I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
srbi v.s hrvati I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
srbi v.s hrvati I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
srbi v.s hrvati I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
srbi v.s hrvati I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
srbi v.s hrvati I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
srbi v.s hrvati I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
srbi v.s hrvati I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
srbi v.s hrvati I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

srbi v.s hrvati

+3
s78zr
Admin
acafaca
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

srbi v.s hrvati Empty srbi v.s hrvati

Postaj  acafaca sri kol 11, 2010 1:44 pm

Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 1:52 pm

acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.

razlika je što su srbi bili 400 godina pod turcima, a hrvati pod austrijom. jel misliš srbi iz srbije ili svi srbi na području bivše juge? ima velike razlike između srba iz srbije, srba iz hrvatske, srba iz bosne.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  acafaca sri kol 11, 2010 1:56 pm

Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.

razlika je što su srbi bili 400 godina pod turcima, a hrvati pod austrijom. jel misliš srbi iz srbije ili svi srbi na području bivše juge? ima velike razlike između srba iz srbije, srba iz hrvatske, srba iz bosne.
Mislis li da su pokatoliceni srbi veci katolici od pape?

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 1:58 pm

acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.

razlika je što su srbi bili 400 godina pod turcima, a hrvati pod austrijom. jel misliš srbi iz srbije ili svi srbi na području bivše juge? ima velike razlike između srba iz srbije, srba iz hrvatske, srba iz bosne.
Mislis li da su pokatoliceni srbi veci katolici od pape?

mislim na pravoslavne srbe kojih ima u hrvatskoj i bosni. A srbi koji su primili islam kad su došli turci u bosnu?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  acafaca sri kol 11, 2010 2:02 pm

Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.

razlika je što su srbi bili 400 godina pod turcima, a hrvati pod austrijom. jel misliš srbi iz srbije ili svi srbi na području bivše juge? ima velike razlike između srba iz srbije, srba iz hrvatske, srba iz bosne.
Mislis li da su pokatoliceni srbi veci katolici od pape?

mislim na pravoslavne srbe kojih ima u hrvatskoj i bosni. A srbi koji su primili islam kad su došli turci u bosnu?
Znaci prihvatas teoriju da su bosnjaci islamizirani srbi?A ti srbi sto su ostali u Hrvatskoj moraju se sto vise sliciti sa hrvatima jer mogli bi biti izlozeni teroru.Nadam se da ovo poslednje nije tacno?

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 2:08 pm

acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.

razlika je što su srbi bili 400 godina pod turcima, a hrvati pod austrijom. jel misliš srbi iz srbije ili svi srbi na području bivše juge? ima velike razlike između srba iz srbije, srba iz hrvatske, srba iz bosne.
Mislis li da su pokatoliceni srbi veci katolici od pape?

mislim na pravoslavne srbe kojih ima u hrvatskoj i bosni. A srbi koji su primili islam kad su došli turci u bosnu?
Znaci prihvatas teoriju da su bosnjaci islamizirani srbi?A ti srbi sto su ostali u Hrvatskoj moraju se sto vise sliciti sa hrvatima jer mogli bi biti izlozeni teroru.Nadam se da ovo poslednje nije tacno?

dio bošnjaka su islamizirani i srbi i Hrvati koji su primili islam. A srbi u hravtskoj su sami krivi što su slušali onu budalu Martića. Da su se borili demokratskim metodama dobili bi autonomiju. slično i kao srbi na kosovu

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  acafaca sri kol 11, 2010 2:13 pm

Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.

razlika je što su srbi bili 400 godina pod turcima, a hrvati pod austrijom. jel misliš srbi iz srbije ili svi srbi na području bivše juge? ima velike razlike između srba iz srbije, srba iz hrvatske, srba iz bosne.
Mislis li da su pokatoliceni srbi veci katolici od pape?

mislim na pravoslavne srbe kojih ima u hrvatskoj i bosni. A srbi koji su primili islam kad su došli turci u bosnu?
Znaci prihvatas teoriju da su bosnjaci islamizirani srbi?A ti srbi sto su ostali u Hrvatskoj moraju se sto vise sliciti sa hrvatima jer mogli bi biti izlozeni teroru.Nadam se da ovo poslednje nije tacno?

dio bošnjaka su islamizirani i srbi i Hrvati koji su primili islam. A srbi u hravtskoj su sami krivi što su slušali onu budalu Martića. Da su se borili demokratskim metodama dobili bi autonomiju. slično i kao srbi na kosovu
Ne vwerujem da bi Franjo bio toliko darezljiv.Ipak je on bio nacista koji nije zeleo da dozvoli bilo kakvu autonomiju srba u hrvatskoj.A nasi strani prijatelji CIA t.j USA su mu svim sredstvima pomogli da ocisti Srbe iz krajine.

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 2:19 pm

Franjo je bio antifašist i deklarirani ateist. najmlađi titov general i predsjednik partizana. Srbi bi dobili autonomiju pod pritiskom međunarodne zajednice, jer amerika 90' i 91' nije bila naklonjena Hrvatskoj.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  s78zr uto kol 17, 2010 12:02 pm

acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.
Meni je ovo smesno.Razlika izmedju Norvezana i Hrvata?Razlika izmedju Rusa i Hrvata?Razlika izmedju Srba i Danaca..?
Naravo,da postoje razlike...od zemlje do zemlje,od coveka do coveka...ja i moja komsinica se razlikujemo toliko da je tesko verovati da smo iz iste zemlje,iz istog grada...
Da,razlike postoje.Postoje i slicnosti.
Na kraju uvek ostaje pitanje "ili jesi ili nisi"-dobar covek.
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  croking uto kol 17, 2010 12:47 pm

s78zr je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.
Meni je ovo smesno.Razlika izmedju Norvezana i Hrvata?Razlika izmedju Rusa i Hrvata?Razlika izmedju Srba i Danaca..?
Naravo,da postoje razlike...od zemlje do zemlje,od coveka do coveka...ja i moja komsinica se razlikujemo toliko da je tesko verovati da smo iz iste zemlje,iz istog grada...
Da,razlike postoje.Postoje i slicnosti.
Na kraju uvek ostaje pitanje "ili jesi ili nisi"-dobar covek.

Trebali bi nalaziti sličnosti i stvari koje bi nas spajale,u susret boljoj suradnji,a razlike bi trebali isto uočavati ali ih poštovati i uvažavati.Dok god srbi budu mislili da su Hrvati dio njihovog plemena i da su oni pokatoličeni Srbi,suživota neće biti.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Miskec uto kol 17, 2010 12:56 pm

croking je napisao/la:
s78zr je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Da li mislite da se Srbi i Hrvati mentalitetski razlikuju?I u cemu?Ja mislim da smo isti.Priznajem da religijsko -kulturoloskih razlika ima.
Meni je ovo smesno.Razlika izmedju Norvezana i Hrvata?Razlika izmedju Rusa i Hrvata?Razlika izmedju Srba i Danaca..?
Naravo,da postoje razlike...od zemlje do zemlje,od coveka do coveka...ja i moja komsinica se razlikujemo toliko da je tesko verovati da smo iz iste zemlje,iz istog grada...
Da,razlike postoje.Postoje i slicnosti.
Na kraju uvek ostaje pitanje "ili jesi ili nisi"-dobar covek.

Trebali bi nalaziti sličnosti i stvari koje bi nas spajale,u susret boljoj suradnji,a razlike bi trebali isto uočavati ali ih poštovati i uvažavati.Dok god srbi budu mislili da su Hrvati dio njihovog plemena i da su oni pokatoličeni Srbi,suživota neće biti.

croking, stvarno ne razumem to nametanje i optuživanje svega i svkog ko je Srbin. Hajde molim te u kom si mom postu pročitao bilo šta što i liči na slično onome što si napisao. Ko je to, gde si to pročitao u skorije vreme. Pa to više ne izgovaraju niti Nikolić i pudlica Vučić. Nema smisla stvari globalizovati i trpati ih u usta svim Srbima. Zamisli obrnuto, pa gde je kraj svemu tome? Treba da nas spajaju ekonomski i odnosi u kulturi i sportu i kraj, te priče o ponovnom vraćanju YU su za malu decu, od toga nema ništa.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Admin uto kol 17, 2010 1:26 pm

jedna zanimljivost vezana uz ovu temu. Šešelj je nekoliko puta rekao da su zagorci zapravo srbi jer valjda govore ekavicom. a sam Šešelj je porijeklom iz Zagorja jer je to prezime iz tog kraja.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  croking sri kol 18, 2010 8:51 am

Admin je napisao/la:jedna zanimljivost vezana uz ovu temu. Šešelj je nekoliko puta rekao da su zagorci zapravo srbi jer valjda govore ekavicom. a sam Šešelj je porijeklom iz Zagorja jer je to prezime iz tog kraja.

Izrazom "pokatoličeni Srbi" se sve više koriste i mlađe generacije,a taj naziv obuhvaća stanovnike Hercegovine i Dalmacije,oni tvrde da im je Dalmacija oteta jer par godina je njome vladao car Dušan Silni,pa valjda smatraju da treba za sve vjeke vjekova njima pripadati.Slavoniju također smatraju svojom..Od plana o velikoj Srbiji nisu odustali i neće,jer oni su takvi,samo sada idu taktikom mira.Uzor im je Njemačka koja je od poraza 45. do sada uspila obnoviti granice Hitlerove Unije. Plan o Velikoj Srbiji napisao je Ilija Granašanin još prije 200 godina i od tada se on povremeno vadi iz ladice,zadnji put 91. Plan ukratko da objasnim obuhvaća granice Velike Srbije za vrijeme cara Dušana Silnog.Ne vjeruj Srbinu ni kad ti poklone nosi. Very Happy U zadnje vrijeme počeli su opet i po Hrvatskoj da rade derneke,proslave,ulice sa imenima Četnika,npr. u Plaškom pozovu Baju malog Kninđu na koncert,napišu imena ulica na ćirilici,ako na HTVu neko slučajno nešto kaže protiv Srba,drugi dan odma Pupovac protestira u Saboru i žali se na govor mržnje i povrjeđene srpske osjećaje.Šta je sa našim osjećajima u našoj zemlji?Šta je sa Hrvatskim osjećajima u Srbiji?Ne postoje!
































croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Miskec sri kol 18, 2010 9:42 am

Jako je teško komunicirati sa nekim, ko imam utisak, ne želi da sluša drugu stranu.
Da li stvarno mislite da je danas Srbija=Šešelj, da li stvarno to mislite trezvene glave? To je toliko izanđalo da je i deci providno, kada nemate argumente, vi odmah:"A Šešelj"? Koji bre Šešelj, on je tamo odakle će nogama napred i zaboravite na njega.
Ko, gde i kada je i pomenuo granice velike Srbije od kada smo mi na vlasti. Dajte argumente, pa na takav način ja mogu napisati da Hrvatska ima teritorijalne pretenzije prema Sloveniji i Italiji i nikom ništa. Treba li to da dokazujem, neću, dokažite da nisam u pravu, eto to je retorika kojom se služite.
croking, uopšte nisi originalan, te danajske fore su postojale davno pre tebe, probaj nešto sam. Kakav bre jebeni Ilija Garašanin, gde si to čuo, od kog zvaničnika Srbije, hajde malo argumente, nemoj kao klasični Hrvat, ja ću te optužiti, a ti dokaži da nisi kriv, pa valjda je obrnuto?
O kojim problemima Hrvata u Srbiji pišeš, hajde molim te otvori mi pogede na stvarnost, da možda nemaju svoj jezik, školu, o čemu je reč? Zašto vaš predsednik Josipović nije imao primedbi tokom posete Srbiji? Vi možete o njemu šta god hoćete, ali on je za nas legani predsednik i predstavnik Hrvatske i njegove reči su za nas reč Hrvatske, ako nije tako, pa zašto ste ga izabrali?
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  croking sri kol 18, 2010 12:24 pm

Miskec je napisao/la:Jako je teško komunicirati sa nekim, ko imam utisak, ne želi da sluša drugu stranu.
Da li stvarno mislite da je danas Srbija=Šešelj, da li stvarno to mislite trezvene glave? To je toliko izanđalo da je i deci providno, kada nemate argumente, vi odmah:"A Šešelj"? Koji bre Šešelj, on je tamo odakle će nogama napred i zaboravite na njega.
Ko, gde i kada je i pomenuo granice velike Srbije od kada smo mi na vlasti. Dajte argumente, pa na takav način ja mogu napisati da Hrvatska ima teritorijalne pretenzije prema Sloveniji i Italiji i nikom ništa. Treba li to da dokazujem, neću, dokažite da nisam u pravu, eto to je retorika kojom se služite.
croking, uopšte nisi originalan, te danajske fore su postojale davno pre tebe, probaj nešto sam. Kakav bre jebeni Ilija Garašanin, gde si to čuo, od kog zvaničnika Srbije, hajde malo argumente, nemoj kao klasični Hrvat, ja ću te optužiti, a ti dokaži da nisi kriv, pa valjda je obrnuto?
O kojim problemima Hrvata u Srbiji pišeš, hajde molim te otvori mi pogede na stvarnost, da možda nemaju svoj jezik, školu, o čemu je reč? Zašto vaš predsednik Josipović nije imao primedbi tokom posete Srbiji? Vi možete o njemu šta god hoćete, ali on je za nas legani predsednik i predstavnik Hrvatske i njegove reči su za nas reč Hrvatske, ako nije tako, pa zašto ste

Ilija Granašnin,akademik,je otac nacionalnog preporoda Srbije u 19 stoljeću,koji je napisao knjigu tj,plan o ostvarenju Velike Srbije, a zove se
"Načretanije".Čudi me da neznaš za to?! Question
Što se tiče Josipovića,bio je u diplomatskom posjetu,gdje nije bilo mjesta za otvaranje tema koje bi mogle pokvariti dobar utisak.Iako je postavio pitanje,nestanka osoba iz logora na području Srbije(što Srbi negiraju postojanje logora) i ukradenog kulturnog blaga.Srbi bi htjeli preć preko devedesetih kao da ništa nije bilo,i kao da oni nisu ni za šta krivi.Sada se vaša retorika svodi na;ma da,jebiga,svi smo krivi!Malo morgen.



























Načretanije









ga izabrali?
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty mi smo gola govna

Postaj  acafaca sri kol 18, 2010 1:23 pm

Ljudi moji vi se prepucavate oko govana,SVI mi Balkanci smo u istim govnima,ratovali smo za kurac oni pederi su se dogovorili a narod je isao u rat oko niceg,nacionalizam je izgovor za papke koji kad se pripuca odma beze preko grane.Gledajte kako da napravimo bolju buducnost jer smo se usrali sa tim ratom do jaja,da smo u konfederaciji ostali ovi iz evrope bi nam se u supke uvlacili a ne mi njima !

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  croking sri kol 18, 2010 2:12 pm

acafaca je napisao/la:Ljudi moji vi se prepucavate oko govana,SVI mi Balkanci smo u istim govnima,ratovali smo za kurac oni pederi su se dogovorili a narod je isao u rat oko niceg,nacionalizam je izgovor za papke koji kad se pripuca odma beze preko grane.Gledajte kako da napravimo bolju buducnost jer smo se usrali sa tim ratom do jaja,da smo u konfederaciji ostali ovi iz evrope bi nam se u supke uvlacili a ne mi njima !

Pa to je dobrarecimo dobra tema,za sebe,naprimjer kako ustrojiti tu zajedničku regiju ili konfederaciju,da su svi ravnopravni,da nitko ne radi za nikoga,i da svatko od svog rada ima koristi,svakako da bi bili jači ali kako to ustrojiti,a da se poštuju teritorijalne cjeline a o prgavom mentalitetu da ne pričamo,pa tu u pitanje dolazi,kao u prvoj i drugoj Jugi, Srpski hegemonizam i želja za monopolom.Po meni treba otvoriti ekonomsko gospodarsko tržište,kao za vrijeme Juge,i ostalu suradnju,što već i je kao MUP,vojska,željeznica,ali svatko nek se brine i živi za sebe u svom dvorištu.










croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  acafaca sri kol 18, 2010 3:04 pm

croking je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Ljudi moji vi se prepucavate oko govana,SVI mi Balkanci smo u istim govnima,ratovali smo za kurac oni pederi su se dogovorili a narod je isao u rat oko niceg,nacionalizam je izgovor za papke koji kad se pripuca odma beze preko grane.Gledajte kako da napravimo bolju buducnost jer smo se usrali sa tim ratom do jaja,da smo u konfederaciji ostali ovi iz evrope bi nam se u supke uvlacili a ne mi njima !

Pa to je dobrarecimo dobra tema,za sebe,naprimjer kako ustrojiti tu zajedničku regiju ili konfederaciju,da su svi ravnopravni,da nitko ne radi za nikoga,i da svatko od svog rada ima koristi,svakako da bi bili jači ali kako to ustrojiti,a da se poštuju teritorijalne cjeline a o prgavom mentalitetu da ne pričamo,pa tu u pitanje dolazi,kao u prvoj i drugoj Jugi, Srpski hegemonizam i želja za monopolom.Po meni treba otvoriti ekonomsko gospodarsko tržište,kao za vrijeme Juge,i ostalu suradnju,što već i je kao MUP,vojska,željeznica,ali svatko nek se brine i živi za sebe u svom dvorištu.










U pravu je Miskec,ti si neki tezak NACISTA!S tobom nema dogovora! No

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  croking sri kol 18, 2010 4:04 pm

acafaca je napisao/la:
croking je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Ljudi moji vi se prepucavate oko govana,SVI mi Balkanci smo u istim govnima,ratovali smo za kurac oni pederi su se dogovorili a narod je isao u rat oko niceg,nacionalizam je izgovor za papke koji kad se pripuca odma beze preko grane.Gledajte kako da napravimo bolju buducnost jer smo se usrali sa tim ratom do jaja,da smo u konfederaciji ostali ovi iz evrope bi nam se u supke uvlacili a ne mi njima !

Pa to je dobrarecimo dobra tema,za sebe,naprimjer kako ustrojiti tu zajedničku regiju ili konfederaciju,da su svi ravnopravni,da nitko ne radi za nikoga,i da svatko od svog rada ima koristi,svakako da bi bili jači ali kako to ustrojiti,a da se poštuju teritorijalne cjeline a o prgavom mentalitetu da ne pričamo,pa tu u pitanje dolazi,kao u prvoj i drugoj Jugi, Srpski hegemonizam i želja za monopolom.Po meni treba otvoriti ekonomsko gospodarsko tržište,kao za vrijeme Juge,i ostalu suradnju,što već i je kao MUP,vojska,željeznica,ali svatko nek se brine i živi za sebe u svom dvorištu.










U pravu je Miskec,ti si neki tezak NACISTA!S tobom nema dogovora! No

Samo ti i Miškec radite na bratstvu i jedinstvu,nemamo se mi šta više sa Srbima dogovarat.Ovako je sasvim dobro.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Miskec sri kol 18, 2010 4:16 pm

Ni ne trepnuvši croking napiše ovo:
"na primjer kako ustrojiti tu zajedničku regiju ili konfederaciju"
Zatim:
"Po meni treba otvoriti ekonomsko gospodarsko tržište,kao za vrijeme Juge,i ostalu suradnju,što već i je kao MUP,vojska,željeznica".
A na sve to mrtav hladan, bez imalo blama napiše acifaci i mojoj malenkosti:"Samo ti i Miškec radite na bratstvu i jedinstvu".
Kakva bre zajednička regija, kavi bakrači, svako za sebe, plati koliko košta i pali.
Pa ko je ovde lud, ne da sam zapanjen, da nije smešno bilo bi žalosno, čovek, iako je Hrvat, sam sebi skače u usta.
Nemoj to mene da učiš ko je Ilija Garašanin, pametnjakoviću, jasno i glasno sam te pitao ko je od zvaničnika Srbije njega spomenuo, od kada smo skenjali Miloševića?
Ti definitivno to radiš namerno, zamenjuješ teze i pišeš budalaštine
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  SPIKER sri kol 18, 2010 8:27 pm

Nema šanse neka nova Juga.
Kriteriji nisu više politički pa ti moraš kupti jugo jer je Golf puno skuplji i druge zaštite nekvalitetnih proizvoda. Danas, a i u buduće, auto iz Kragujevca mora zadovoljiti homolgacijske standarde i natjecati se sa autom iz npr. Češke ili Francuske. Time nema šanse na ono što je nekad a bilo.
A i mi smo u NATO-u a vama to nije niti interes.
U ovih 20 godina prevelike razlike su nastale.

SPIKER

Broj postova : 12
Points : 25122
Join date : 17.08.2010

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Miskec sri kol 18, 2010 9:12 pm

SPIKER je napisao/la:Nema šanse neka nova Juga.
Kriteriji nisu više politički pa ti moraš kupti jugo jer je Golf puno skuplji i druge zaštite nekvalitetnih proizvoda. Danas, a i u buduće, auto iz Kragujevca mora zadovoljiti homolgacijske standarde i natjecati se sa autom iz npr. Češke ili Francuske. Time nema šanse na ono što je nekad a bilo.
A i mi smo u NATO-u a vama to nije niti interes.
U ovih 20 godina prevelike razlike su nastale.

Pošto još uvek živiš u sećanjima na jebenu YU, o kojoj mislim sve nangore, da te obavestim da je fabriku automobila u Kragujevcu, kupio Fijat i njoj se prave se prave automobili te kompanije sa svim atestima i homologacijom koje zahteva EU. Jbt u kom veku ti živiš, a kupovali ste taj Yugo, nije da nije i keca, bilo onda lepo, nije trabala homologacija. Ja ga nikada nisam vozio, verujem Japancima, Koreancima, ...
To o YU , vidi sa krokingom, on sanja nekakve budalaštine o konfederaciji i tome slično. Prenesi mu da to ostaje samo i isključivo u domenu njegovih snova. Plati i kidaj, samo to i ništa drugo.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  SPIKER sri kol 18, 2010 9:20 pm

Upravo taj Kragujevački Punto se ne prodaje u Hrvatskoj jer ne zadovoljava nove homologacijske propise. A u neku političku uniju ne vjerujem. Ali uvijek ima prostora da se pojedine situacije odrade zajedno. Svako od naših tržišta je malo za prave igrače i sigurno će se firme sretati u poslu. Ali, nitko neće uvjetovati nego slobodno, ako ima zajedničkog intresa...

SPIKER

Broj postova : 12
Points : 25122
Join date : 17.08.2010

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Miskec sri kol 18, 2010 9:32 pm

SPIKER je napisao/la:Upravo taj Kragujevački Punto se ne prodaje u Hrvatskoj jer ne zadovoljava nove homologacijske propise. A u neku političku uniju ne vjerujem. Ali uvijek ima prostora da se pojedine situacije odrade zajedno. Svako od naših tržišta je malo za prave igrače i sigurno će se firme sretati u poslu. Ali, nitko neće uvjetovati nego slobodno, ako ima zajedničkog intresa...

Ne znaš, zato i pričaš bezveze, rade se dva tipa, jedan za naše slepačko tržište u Srbiji, a drugo za izvoz, mešaš babe i žabe.
Uopšte nemam problem da to napišem, tako je kako je, pa to se radi u većini država koje imaju autoindustriju.
Samo potvrđuješ ono o čemu sam i sam pisao, međudržavni ugovori da, nekakve unije, ekonomske, političke, trte, mrte, NIKADA dok je nas iz DS-a na vlasti, a sa ovakvom opozicijom vladaćemo ne sto, dvesta godina.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  croking sri kol 18, 2010 10:08 pm

Miskec je napisao/la:
SPIKER je napisao/la:Upravo taj Kragujevački Punto se ne prodaje u Hrvatskoj jer ne zadovoljava nove homologacijske propise. A u neku političku uniju ne vjerujem. Ali uvijek ima prostora da se pojedine situacije odrade zajedno. Svako od naših tržišta je malo za prave igrače i sigurno će se firme sretati u poslu. Ali, nitko neće uvjetovati nego slobodno, ako ima zajedničkog intresa...

Ne znaš, zato i pričaš bezveze, rade se dva tipa, jedan za naše slepačko tržište u Srbiji, a drugo za izvoz, mešaš babe i žabe.
Uopšte nemam problem da to napišem, tako je kako je, pa to se radi u većini država koje imaju autoindustriju.
Samo potvrđuješ ono o čemu sam i sam pisao, međudržavni ugovori da, nekakve unije, ekonomske, političke, trte, mrte, NIKADA dok je nas iz DS-a na vlasti, a sa ovakvom opozicijom vladaćemo ne sto, dvesta godina.

Ha ha yugo za izvoz,još mi je u glavi slika iz jednog filma,kad lik izlazi iz šuga i zatvara vrata a ona otpadaju,a vjerujem da ni dan danas niste nešto napredovali.Daj mi molim te reci gdje vi to izvozite te makine?Na Kosovo? Ha ha?
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

srbi v.s hrvati Empty Re: srbi v.s hrvati

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.