Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Ustastvo vs Srbi I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Ustastvo vs Srbi

+6
s78zr
badmax28
peep
ivi
Admin
acafaca
10 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Ustastvo vs Srbi

Postaj  acafaca pon kol 09, 2010 12:53 pm

Hteo bih da cujem iskreno misljenje dobronamernih Hrvata!Zasto su Ustase bile toliko surove prema srbima?Jasno je meni da nema nesrece dok se braca ne zakrve,ali otkud uopste takva morbidna Ideoloska postavka kao sto je ustastvo,cak su se i Nemci cudili njihovom zverstvu!Jasno je i meni da vam nije prijala Jugoslovenska monarhija Karadjordjevica,ali Ustastvo nije nesto sto je trebalo da bude odgovor na VELIKOSRPSKU HEGEMONIJU!Pozdrav iz Srbije oD Brata Srbina!

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 1:24 pm

acafaca je napisao/la:Hteo bih da cujem iskreno misljenje dobronamernih Hrvata!Zasto su Ustase bile toliko surove prema srbima?Jasno je meni da nema nesrece dok se braca ne zakrve,ali otkud uopste takva morbidna Ideoloska postavka kao sto je ustastvo,cak su se i Nemci cudili njihovom zverstvu!Jasno je i meni da vam nije prijala Jugoslovenska monarhija Karadjordjevica,ali Ustastvo nije nesto sto je trebalo da bude odgovor na VELIKOSRPSKU HEGEMONIJU!Pozdrav iz Srbije oD Brata Srbina!

Ustaše nisu bile takve samo prema srbima nego i prem židovima, romima, i hrvatima koji su bili protiv njih. u Zagrebu su po stu povima vješani Hrvati koji su bili protiv ustaša. bilo je pravilo da za svakog poginulog ustaškog oficira mora biti streljano 10 ljudi i to onih prvih koji su bili u zatvoru ( a u zatvoru si mogao završiti npr. ako te policajac ustaški zaustavi na cesti bez osobne iskaznice). Pa Meštrovića su skoro streljali koji je čisti Hrvat i veliki umjetnik i da nije bilo intervencije Vatikana bio i streljan. U kuću moje bake su dolazili ustaše raditi racije a njezina obitelj vuče austrijske korijene.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  ivi pon kol 09, 2010 3:18 pm

Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Hteo bih da cujem iskreno misljenje dobronamernih Hrvata!Zasto su Ustase bile toliko surove prema srbima?Jasno je meni da nema nesrece dok se braca ne zakrve,ali otkud uopste takva morbidna Ideoloska postavka kao sto je ustastvo,cak su se i Nemci cudili njihovom zverstvu!Jasno je i meni da vam nije prijala Jugoslovenska monarhija Karadjordjevica,ali Ustastvo nije nesto sto je trebalo da bude odgovor na VELIKOSRPSKU HEGEMONIJU!Pozdrav iz Srbije oD Brata Srbina!

Ustaše nisu bile takve samo prema srbima nego i prem židovima, romima, i hrvatima koji su bili protiv njih. u Zagrebu su po stu povima vješani Hrvati koji su bili protiv ustaša. bilo je pravilo da za svakog poginulog ustaškog oficira mora biti streljano 10 ljudi i to onih prvih koji su bili u zatvoru ( a u zatvoru si mogao završiti npr. ako te policajac ustaški zaustavi na cesti bez osobne iskaznice). Pa Meštrovića su skoro streljali koji je čisti Hrvat i veliki umjetnik i da nije bilo intervencije Vatikana bio i streljan. U kuću moje bake su dolazili ustaše raditi racije a njezina obitelj vuče austrijske korijene.

podosta hrvata su pobili... a i cetnici srba a danas se to gleda ovako : u srbiji hrvati su ustase u hrvatskoj srbi su cetnici... nema smisla al dobro...
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty ?

Postaj  acafaca pon kol 09, 2010 4:31 pm

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
acafaca je napisao/la:Hteo bih da cujem iskreno misljenje dobronamernih Hrvata!Zasto su Ustase bile toliko surove prema srbima?Jasno je meni da nema nesrece dok se braca ne zakrve,ali otkud uopste takva morbidna Ideoloska postavka kao sto je ustastvo,cak su se i Nemci cudili njihovom zverstvu!Jasno je i meni da vam nije prijala Jugoslovenska monarhija Karadjordjevica,ali Ustastvo nije nesto sto je trebalo da bude odgovor na VELIKOSRPSKU HEGEMONIJU!Pozdrav iz Srbije oD Brata Srbina!

Ustaše nisu bile takve samo prema srbima nego i prem židovima, romima, i hrvatima koji su bili protiv njih. u Zagrebu su po stu povima vješani Hrvati koji su bili protiv ustaša. bilo je pravilo da za svakog poginulog ustaškog oficira mora biti streljano 10 ljudi i to onih prvih koji su bili u zatvoru ( a u zatvoru si mogao završiti npr. ako te policajac ustaški zaustavi na cesti bez osobne iskaznice). Pa Meštrovića su skoro streljali koji je čisti Hrvat i veliki umjetnik i da nije bilo intervencije Vatikana bio i streljan. U kuću moje bake su dolazili ustaše raditi racije a njezina obitelj vuče austrijske korijene.

podosta hrvata su pobili... a i cetnici srba a danas se to gleda ovako : u srbiji hrvati su ustase u hrvatskoj srbi su cetnici... nema smisla al dobro...

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  peep pon kol 09, 2010 4:54 pm

a ja nešto nikako da razumijem - jesu li četnici fašisti ili antifašisti?

peep

Broj postova : 71
Points : 25237
Join date : 07.08.2010

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 5:09 pm

peep je napisao/la:a ja nešto nikako da razumijem - jesu li četnici fašisti ili antifašisti?

četnici su suradnici fašizma i kvislinzi, nemože se reć da su bili fašisti, a antifašisti nisu bili nikako. oni su prije svega bili velikosrpski nacionalisti koji su se borili za stanje kao prije 1939.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty ma daj

Postaj  acafaca pon kol 09, 2010 5:18 pm

Admin je napisao/la:
peep je napisao/la:a ja nešto nikako da razumijem - jesu li četnici fašisti ili antifašisti?

četnici su suradnici fašizma i kvislinzi, nemože se reć da su bili fašisti, a antifašisti nisu bili nikako. oni su prije svega bili velikosrpski nacionalisti koji su se borili za stanje kao prije 1939.
Cetnici su bili regularna vojska kraljevine Jugoslavije.Borili su se za kralja i otadzbinu,a ne znam kako su mogli biti kvislinzi kad su se borili protiv Ustasa? Sve do 1943 imali su podrsku Londona i Pariza.Dok Cercil nije napravio dil sa sovjetima i udario na propagandu da su partizani ti koji su izneli otpor Nemcima i njihovim kompaljonima Ustasama!

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  badmax28 pon kol 09, 2010 5:35 pm

peep..kak ne razumijes...pa po sta su cetnici dolazili u hrvatsku...dolazili su klat i pljackat i zauzimat teritorij...jel tako..unistit sve sta je hrvatsko samo zato sta je hrvatsko..ako to nije fasizam onda neznam sta je..kaj ti nije jasno..
badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25539
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Admin pon kol 09, 2010 6:52 pm

acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
peep je napisao/la:a ja nešto nikako da razumijem - jesu li četnici fašisti ili antifašisti?

četnici su suradnici fašizma i kvislinzi, nemože se reć da su bili fašisti, a antifašisti nisu bili nikako. oni su prije svega bili velikosrpski nacionalisti koji su se borili za stanje kao prije 1939.
Cetnici su bili regularna vojska kraljevine Jugoslavije.Borili su se za kralja i otadzbinu,a ne znam kako su mogli biti kvislinzi kad su se borili protiv Ustasa? Sve do 1943 imali su podrsku Londona i Pariza.Dok Cercil nije napravio dil sa sovjetima i udario na propagandu da su partizani ti koji su izneli otpor Nemcima i njihovim kompaljonima Ustasama!

kraljevina jugoslavija je do 39' bila zapravo proširena velika srbija, srbi su negirali pravo makedonaca na postojanje još od balkanskih ratova. oni su se borili za veliku srbiju. a zajedno s ustašama su se povlačili 45'. cijelo vrijeme su surađivali s njemcima u borbi protiv partizana. sjeti se sutjeske.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  s78zr uto kol 10, 2010 1:35 pm

acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
peep je napisao/la:a ja nešto nikako da razumijem - jesu li četnici fašisti ili antifašisti?

četnici su suradnici fašizma i kvislinzi, nemože se reć da su bili fašisti, a antifašisti nisu bili nikako. oni su prije svega bili velikosrpski nacionalisti koji su se borili za stanje kao prije 1939.
Cetnici su bili regularna vojska kraljevine Jugoslavije.Borili su se za kralja i otadzbinu,a ne znam kako su mogli biti kvislinzi kad su se borili protiv Ustasa? Sve do 1943 imali su podrsku Londona i Pariza.Dok Cercil nije napravio dil sa sovjetima i udario na propagandu da su partizani ti koji su izneli otpor Nemcima i njihovim kompaljonima Ustasama!
Ovako,ovo bi mogao biti tacan odgovor.Neko bi zaista to trebao da objasni konacno.Pokusacu.Ti kazes:"Cetnici su bili regularna vojska kraljevine Jugoslavije",da.Postojalo je vise grupa cetnika.Kada u Srbiji cujete da su neki cetnici dobili penzije,da neko podrzava cetnike,itd.,tu se pre svega misli na Drazine cetnike.Drazini cetnici nisu smeli da ubiju nijednog zarobljenika,nisu smeli da pljackaju,imali su strogo naredjenje da poste,da se mole Bogu tri puta dnevno,da ratuju protiv fasista i komunista.E,sad.Problem je nastao kada su se mnogi cetnici koji su radili uzasne stvari,izjasnili kao Drazini cetnici-sto nisu bili.Drazina grupa je prosto bila ostatak "regularne" vojske koji nije hteo da se prikloni novom rezimu u Srbiji, a ni Nemcima.To je zaista mala i pobozna grupa "za kralja i otadzbinu",ciji ugled su ukaljali cetnici koji se nisu pridrzavali ni Boga,ni kralja.
Ukoliko neko pocini zlocin nad zarobljenikom ili se na bilo koji nacin ponasa nedolicno prema pripadniku druge nacionalnosti,kazna je bila iskljucenje iz cetnika ili streljanje.Ovo je sprovodjeno nad svima onima koji su zaista bili Drazini cetnici,sto potvrdjuju iskazi prezivelih Srba,Hrvata,muslimana.
Ovo ne shvatate ni vi, ani mnogi iz Srbije koji misle da "cetnik" znaci "protiv drugih".
"Ustase"..to je druga prica.To je nesto sasvim drugo,i oni su isto sto i takozvani lazni cetnici iz Srbije.Osobe bez morala,nacionalisti...pod snaznim uticajem "psihologije grupe",a to znaci kada jedan cini zlocine,mi ucestvujemo ili samo posmatramo,ali se ne protivimo.
Sve te price treba zaboraviti.Potrebno je nastaviti zivot normalno.
Meni je strasno kad cujem klince iz Srbije i Hrvatske koji nisu ni bili rodjeni kad se sve to desavalo kako iznose neke svoje teorije.
Treba zaliti za zrtvama u celoj Jugi,odati im postovanje i jednostavno pokusati ziveti normalno,kao sav normalan svet.Religija i nacionalnost ne mogu i ne smeju biti razlog za mrznju.
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  croking ned kol 15, 2010 8:51 pm

Kada je u Beogradskoj skupštini pucano u Stjepana Radića i ostale Hrvatske zastupnike,Ante Pavelić je iskočio kroz prozor i tada je odlučio iz Sabora preći u ilegalu i protiv srpskog metka boriti se metkom.Bježi iz Jugoslavije i osniva Ustaški pokret.Revolucionarni pokret za oslobođenje Hrvatske iz ralja Velikosrpskog hegemonizma.Naime Alexandar je uveo diktaturu,uništen je Hrvatski gospodarski poredak na ruku srpskog seljaka,ubijani su Hrvati diljem zemlje,raspušten je sabor u Zagrebu je ćirilicom pisalo na svim javnim mjestima,banke,pošte sve je pisalo ćirilicom,zapravo je napravljena velika srbija po Načretju Ilije Granašanina.I zato i Ustaše i makedonski VMRO izvršavaju atentat na kralja.Zašto su Ustaše bile brutalne prema Srbima?Pa kada je proglašena NDH,čak i par dana prije ,čim je se Jugoslavija raspala uslijed Hitlerove ofenzive,Srbi su počeli raditi ustanke i protjerivati Hrvate.Logičan odgovor Ustaške vlasti bila je represija.Da se tada nije tako postupilo prema Srbima,toliko bi ih bilo 91 da oslobođenje i proglašenje Hrvatske 91 ne bilo ni moguće,zapravo pitanje srba koje rješeno,traktorijadom poslije Oluje,počelo je se rješavati 41 završilo je 95.Srbi što su tražili to su dobili a Ustaški zločini nisu upće toliki koliko su ih preuveličali,više je ljudi u Jasenovcu ubijeno poslije 45,nego za vrijeme Ustaša,zato su ga komunisti i preorali da sakriju dokaze,A u Beogradu postoje i službeni dokumenti o stradalima u svim logorima ali ih Beograd neće objaviti jer brojke ne odgo0varaju mitu.Sa koji se manipulira masama.I treba razlikovati Ustašku vojsku koja je bila sastavljena od profesionalaca koji bili obučeni samo za prodore i vojne operacije od "nastaša" kako su ih zvali tada,a to su lokalne jedinice koje su se osvećivale za neka svoja stradanja.Recimo četnici su pekli svećenike,dok Ustašama tako nešto nikad nije palo ni na pamet.Sa Ustašama je spriječen san o Velikoj Srbiji.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  s78zr uto kol 17, 2010 11:28 am

croking je napisao/la:Kada je u Beogradskoj skupštini pucano u Stjepana Radića i ostale Hrvatske zastupnike,Ante Pavelić je iskočio kroz prozor i tada je odlučio iz Sabora preći u ilegalu i protiv srpskog metka boriti se metkom.Bježi iz Jugoslavije i osniva Ustaški pokret.Revolucionarni pokret za oslobođenje Hrvatske iz ralja Velikosrpskog hegemonizma.Naime Alexandar je uveo diktaturu,uništen je Hrvatski gospodarski poredak na ruku srpskog seljaka,ubijani su Hrvati diljem zemlje,raspušten je sabor u Zagrebu je ćirilicom pisalo na svim javnim mjestima,banke,pošte sve je pisalo ćirilicom,zapravo je napravljena velika srbija po Načretju Ilije Granašanina.I zato i Ustaše i makedonski VMRO izvršavaju atentat na kralja.Zašto su Ustaše bile brutalne prema Srbima?Pa kada je proglašena NDH,čak i par dana prije ,čim je se Jugoslavija raspala uslijed Hitlerove ofenzive,Srbi su počeli raditi ustanke i protjerivati Hrvate.Logičan odgovor Ustaške vlasti bila je represija.Da se tada nije tako postupilo prema Srbima,toliko bi ih bilo 91 da oslobođenje i proglašenje Hrvatske 91 ne bilo ni moguće,zapravo pitanje srba koje rješeno,traktorijadom poslije Oluje,počelo je se rješavati 41 završilo je 95.Srbi što su tražili to su dobili a Ustaški zločini nisu upće toliki koliko su ih preuveličali,više je ljudi u Jasenovcu ubijeno poslije 45,nego za vrijeme Ustaša,zato su ga komunisti i preorali da sakriju dokaze,A u Beogradu postoje i službeni dokumenti o stradalima u svim logorima ali ih Beograd neće objaviti jer brojke ne odgo0varaju mitu.Sa koji se manipulira masama.I treba razlikovati Ustašku vojsku koja je bila sastavljena od profesionalaca koji bili obučeni samo za prodore i vojne operacije od "nastaša" kako su ih zvali tada,a to su lokalne jedinice koje su se osvećivale za neka svoja stradanja.Recimo četnici su pekli svećenike,dok Ustašama tako nešto nikad nije palo ni na pamet.Sa Ustašama je spriječen san o Velikoj Srbiji.
Ne s.eri kad moram tako da ti kazem.Kako se zove ono hrvatsko selo gde su Ustase pobili klince u Osnovnoj skoli i njihovim crevima okitili ucionicu?Da nista drugo nisu uradili-ovo je dovoljno...ja ne mogu da razumem bolesnike bilo da su srbi,Hrvati,Amerikanci,Afrikanci..hebeni bolesnik-je bolesnik-i nista vise i nista manje.
Now you got it Very Happy
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Admin uto kol 17, 2010 11:37 am

Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  ivi uto kol 17, 2010 11:39 am

Admin je napisao/la:Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.
a slatko mi je kak je tocku stavio u s.eri
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  s78zr uto kol 17, 2010 11:44 am

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.
a slatko mi je kak je tocku stavio u s.eri
Stavila-Sanja ovde..jel zvucim kao musko?oh...ja se ispricavam,tj. izvinjavam...al ponekad izgubim manire kad cujem ove shallow komentare
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Admin uto kol 17, 2010 11:50 am

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.
a slatko mi je kak je tocku stavio u s.eri

stavila je točku jer misli da su riječi cenzurirane a nisu. možete pisati sve riječi jer niti jedna nije cenzurirana.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  ivi uto kol 17, 2010 11:53 am

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.
a slatko mi je kak je tocku stavio u s.eri

stavila je točku jer misli da su riječi cenzurirane a nisu. možete pisati sve riječi jer niti jedna nije cenzurirana.
a staviLA pardon... znam da je zato zato i kazem da mi je slatko kak netko to na necenzurirani forum stavlja.
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  ivi uto kol 17, 2010 11:54 am

s78zr je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.
a slatko mi je kak je tocku stavio u s.eri
Stavila-Sanja ovde..jel zvucim kao musko?oh...ja se ispricavam,tj. izvinjavam...al ponekad izgubim manire kad cujem ove shallow komentare
isprika jos jednom... moja glupa nagadjanja Embarassed
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  s78zr uto kol 17, 2010 11:54 am

croking je napisao/la:Kada je u Beogradskoj skupštini pucano u Stjepana Radića i ostale Hrvatske zastupnike,Ante Pavelić je iskočio kroz prozor i tada je odlučio iz Sabora preći u ilegalu i protiv srpskog metka boriti se metkom.Bježi iz Jugoslavije i osniva Ustaški pokret.Revolucionarni pokret za oslobođenje Hrvatske iz ralja Velikosrpskog hegemonizma.Naime Alexandar je uveo diktaturu,uništen je Hrvatski gospodarski poredak na ruku srpskog seljaka,ubijani su Hrvati diljem zemlje,raspušten je sabor u Zagrebu je ćirilicom pisalo na svim javnim mjestima,banke,pošte sve je pisalo ćirilicom,zapravo je napravljena velika srbija po Načretju Ilije Granašanina.I zato i Ustaše i makedonski VMRO izvršavaju atentat na kralja.Zašto su Ustaše bile brutalne prema Srbima?Pa kada je proglašena NDH,čak i par dana prije ,čim je se Jugoslavija raspala uslijed Hitlerove ofenzive,Srbi su počeli raditi ustanke i protjerivati Hrvate.Logičan odgovor Ustaške vlasti bila je represija.Da se tada nije tako postupilo prema Srbima,toliko bi ih bilo 91 da oslobođenje i proglašenje Hrvatske 91 ne bilo ni moguće,zapravo pitanje srba koje rješeno,traktorijadom poslije Oluje,počelo je se rješavati 41 završilo je 95.Srbi što su tražili to su dobili a Ustaški zločini nisu upće toliki koliko su ih preuveličali,više je ljudi u Jasenovcu ubijeno poslije 45,nego za vrijeme Ustaša,zato su ga komunisti i preorali da sakriju dokaze,A u Beogradu postoje i službeni dokumenti o stradalima u svim logorima ali ih Beograd neće objaviti jer brojke ne odgo0varaju mitu.Sa koji se manipulira masama.I treba razlikovati Ustašku vojsku koja je bila sastavljena od profesionalaca koji bili obučeni samo za prodore i vojne operacije od "nastaša" kako su ih zvali tada,a to su lokalne jedinice koje su se osvećivale za neka svoja stradanja.Recimo četnici su pekli svećenike,dok Ustašama tako nešto nikad nije palo ni na pamet.Sa Ustašama je spriječen san o Velikoj Srbiji.
Ovako nemoj pogresno da me shvatis...ja jednostavno ne mogu da podrzim nikoga ko raspiruje mrznju.Ako je Hrvat i ako je normalan-prijatelji smo.Naravno da imam prijatelje Hrvate.I Srbe.Meni je samo muka od tih prica.I kako vidim,to ce dugo biti tako.Ima normalnih ljudi i ovde i tamo,ali vracanje u proslost i kopanje po starim ranama-nigde nas nece odvesti.To je ono sto ja mislim.
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  s78zr uto kol 17, 2010 11:55 am

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.
a slatko mi je kak je tocku stavio u s.eri

stavila je točku jer misli da su riječi cenzurirane a nisu. možete pisati sve riječi jer niti jedna nije cenzurirana.
hahaha..ja zaboravila za to..al ono..malo pristojnije zvuci kad stavim tu tacku Laughing
s78zr
s78zr

Broj postova : 13
Points : 25158
Join date : 10.08.2010
Age : 46
Lokacija : Serbia

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  ivi uto kol 17, 2010 11:57 am

s78zr je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:Vidim počelo je malo žešće, to se traži. ja se kao admin neću uplitati a vi recite što god mislite i želite reći.
a slatko mi je kak je tocku stavio u s.eri

stavila je točku jer misli da su riječi cenzurirane a nisu. možete pisati sve riječi jer niti jedna nije cenzurirana.
hahaha..ja zaboravila za to..al ono..malo pristojnije zvuci kad stavim tu tacku Laughing
lol! jebes pristojnost. emancipirale smo se Very Happy
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  croking uto kol 17, 2010 12:39 pm

[quote="s78zr"]
croking je napisao/la:Kada je u Beogradskoj skupštini pucano u Stjepana Radića i ostale Hrvatske zastupnike,Ante Pavelić je iskočio kroz prozor i tada je odlučio iz Sabora preći u ilegalu i protiv srpskog metka boriti se metkom.Bježi iz Jugoslavije i osniva Ustaški pokret.Revolucionarni pokret za oslobođenje Hrvatske iz ralja Velikosrpskog hegemonizma.Naime Alexandar je uveo diktaturu,uništen je Hrvatski gospodarski poredak na ruku srpskog seljaka,ubijani su Hrvati diljem zemlje,raspušten je sabor u Zagrebu je ćirilicom pisalo na svim javnim mjestima,banke,pošte sve je pisalo ćirilicom,zapravo je napravljena velika srbija po Načretju Ilije Granašanina.I zato i Ustaše i makedonski VMRO izvršavaju atentat na kralja.Zašto su Ustaše bile brutalne prema Srbima?Pa kada je proglašena NDH,čak i par dana prije ,čim je se Jugoslavija raspala uslijed Hitlerove ofenzive,Srbi su počeli raditi ustanke i protjerivati Hrvate.Logičan odgovor Ustaške vlasti bila je represija.Da se tada nije tako postupilo prema Srbima,toliko bi ih bilo 91 da oslobođenje i proglašenje Hrvatske 91 ne bilo ni moguće,zapravo pitanje srba koje rješeno,traktorijadom poslije Oluje,počelo je se rješavati 41 završilo je 95.Srbi što su tražili to su dobili a Ustaški zločini nisu upće toliki koliko su ih preuveličali,više je ljudi u Jasenovcu ubijeno poslije 45,nego za vrijeme Ustaša,zato su ga komunisti i preorali da sakriju dokaze,A u Beogradu postoje i službeni dokumenti o stradalima u svim logorima ali ih Beograd neće objaviti jer brojke ne odgo0varaju mitu.Sa koji se manipulira masama.I treba razlikovati Ustašku vojsku koja je bila sastavljena od profesionalaca koji bili obučeni samo za prodore i vojne operacije od "nastaša" kako su ih zvali tada,a to su lokalne jedinice koje su se osvećivale za neka svoja stradanja.Recimo četnici su pekli svećenike,dok Ustašama tako nešto nikad nije palo ni na pamet.Sa Ustašama je spriječen san o Velikoj Srbiji.
Ovako nemoj pogresno da me shvatis...ja jednostavno ne mogu da podrzim nikoga ko raspiruje mrznju.Ako je Hrvat i ako je normalan-prijatelji smo.Naravno da imam prijatelje Hrvate.I Srbe.Meni je samo muka od tih prica.I kako vidim,to ce dugo biti tako.Ima normalnih ljudi i ovde i tamo,ali vracanje u proslost i kopanje po starim ranama-nigde nas nece odvesti.To je ono sto ja mislim.Tako i ja mislim,ali ne mogu dopustiti da se četnici glorificiraju,kada su Hrvatima trajni neprijatelji (a 85% srba podržava četnički pokret) a da se Ustašama stalno prepisuje nešto što nema veze,sa istinom.Ja osuđujem svaki zločin koji je počinjen i žao mi je svake nevine žrtve.Ali neke se stvari nisu mogle izbjeći,Srbi su uvjek radili balvan revolucije po Hrvatskoj i što su tražili do su dobili,kako 41 tako i 91,tj,95. a i danas opet počinju dizat tenzije i počimat stare priče,tipa proslava u Srbu.Kada Srbi zaborave Veliku Srbiju i Hrvati će Ustaše.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  croking uto kol 17, 2010 12:44 pm

s78zr je napisao/la:
croking je napisao/la:Kada je u Beogradskoj skupštini pucano u Stjepana Radića i ostale Hrvatske zastupnike,Ante Pavelić je iskočio kroz prozor i tada je odlučio iz Sabora preći u ilegalu i protiv srpskog metka boriti se metkom.Bježi iz Jugoslavije i osniva Ustaški pokret.Revolucionarni pokret za oslobođenje Hrvatske iz ralja Velikosrpskog hegemonizma.Naime Alexandar je uveo diktaturu,uništen je Hrvatski gospodarski poredak na ruku srpskog seljaka,ubijani su Hrvati diljem zemlje,raspušten je sabor u Zagrebu je ćirilicom pisalo na svim javnim mjestima,banke,pošte sve je pisalo ćirilicom,zapravo je napravljena velika srbija po Načretju Ilije Granašanina.I zato i Ustaše i makedonski VMRO izvršavaju atentat na kralja.Zašto su Ustaše bile brutalne prema Srbima?Pa kada je proglašena NDH,čak i par dana prije ,čim je se Jugoslavija raspala uslijed Hitlerove ofenzive,Srbi su počeli raditi ustanke i protjerivati Hrvate.Logičan odgovor Ustaške vlasti bila je represija.Da se tada nije tako postupilo prema Srbima,toliko bi ih bilo 91 da oslobođenje i proglašenje Hrvatske 91 ne bilo ni moguće,zapravo pitanje srba koje rješeno,traktorijadom poslije Oluje,počelo je se rješavati 41 završilo je 95.Srbi što su tražili to su dobili a Ustaški zločini nisu upće toliki koliko su ih preuveličali,više je ljudi u Jasenovcu ubijeno poslije 45,nego za vrijeme Ustaša,zato su ga komunisti i preorali da sakriju dokaze,A u Beogradu postoje i službeni dokumenti o stradalima u svim logorima ali ih Beograd neće objaviti jer brojke ne odgo0varaju mitu.Sa koji se manipulira masama.I treba razlikovati Ustašku vojsku koja je bila sastavljena od profesionalaca koji bili obučeni samo za prodore i vojne operacije od "nastaša" kako su ih zvali tada,a to su lokalne jedinice koje su se osvećivale za neka svoja stradanja.Recimo četnici su pekli svećenike,dok Ustašama tako nešto nikad nije palo ni na pamet.Sa Ustašama je spriječen san o Velikoj Srbiji.
Ne s.eri kad moram tako da ti kazem.Kako se zove ono hrvatsko selo gde su Ustase pobili klince u Osnovnoj skoli i njihovim crevima okitili ucionicu?Da nista drugo nisu uradili-ovo je dovoljno...ja ne mogu da razumem bolesnike bilo da su srbi,Hrvati,Amerikanci,Afrikanci..hebeni bolesnik-je bolesnik-i nista vise i nista manje.
Now you got it Very Happy

Vidim da te istina pecka,ali ja se neću spuštat na razinu tvoga vokabulara, a to o crijevima objesi mačku o rep.Koje selo?Koja škola?Ne izmišljaj!Ali ja znam selo koje su četnici u "antifašističkom" ustanku u Srbu zapalili i seljane pobili,svećenika na ražanj nabili,zove se Borićevac.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Slou uto kol 17, 2010 2:37 pm

Ma ne valjaju ni jedni ni drugi! Eto vam ga sad!


Slou

Broj postova : 29
Points : 25156
Join date : 14.08.2010
Age : 32
Lokacija : Sarajevo

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Miskec uto kol 17, 2010 6:27 pm

croking, ne valja ti retorika, to je u domenu nacional..., ne bih dalje naljutićeš se. Hajde da pišemo o Jasenovcu, da li je i to bio deo neke osvete? Da li je deo srpske propagande nož kojim se lakše i brže kolje, da li je vađenje očiju deo te propagande? Da li je čuveni malj deo srpske propagande? Da li je kocakanje brojem ubijenih (kao da je i jedan malo) srpska propaganda? Još će ispasti da su Srbi sami sebe klali tamo. Da li su jame po Hrvatskoj deo te propagande? Da li je državna i politika klera u NDH bila 30% pobiti, 30% proterati, 30% pokatoličiti propaganda? Izvini to nema veze sa osvetom, to je, budimo objektivni GENOCID, pa zar Stepinac, čijim se avatarom ponosiš, nije bio duhovni ideolog te politike? Stvarno nema smisla da neke stvari predstavljaš i opravdavaš pod velom nekakve osveti i brutalnog ubijanja svega što je Srpsko.
Jako si iskrivio događaje u skupštini kraljevine, pucano je u Pavla Radića i Đuru Basaričeka, što Račića kao ubicu svakako ne opravdava. Od osude streljanjem izvukao ga je advokat Hrvat, pročitaj malo, iznenadićeš se. Potom su ga ubili presudom partizanskog suda, ima li tu logike? Zašto bi tvoja teorija zavere bila ispravna, a recimo moja ne? Zašto je u Hrvatskoj Gavrilo Princip terorista, po meni on bi trebao da ima spomenik umesto Jelačića, jer je Hrvatsku oslobodio od one komedije od države Austrougarske, kojoj smo mi nekoliko puta potprašili, kako su zaslužili. Da li je po tebi domoljubno što je u Mraiboru bio haos i tuča oko dočeka Hitlera između Slovenaca i Hrvata?
O partizanima mislim sve najgore, na čelu sa bitangom Brozom, ubili su više Srba nego Nemci, po "oslobođenju" Beograda pobijeno je više intelektualaca nego u celoj Kraljevini, izvođeni su kao stoka. Posebna priča je Goli otok, o kome možemo naširoko. I onda ispade da su svi Srbi, opet ubice, četnici, koljači, ... Pa zaista nema smisla. Mom rođaku je pobijena cela porodica jer je odbio da se vrati iz zarobljeništva, znaš li koliko ima onih koji nisu prošli "test" po povratku i likvidirani na licu mesta
Nema kraja takvoj retorici vodi nas su krug. Po meni istoriju i događaje u njoj treba ostaviti istoričarima, pa toliko je vremena prošlo.
Što se tiče balvan revolucije, nemam ni slova opravdanja za osione glave koji su poklon EU u vidu RSK, zanemarili zbog nekoliko bitangi među njima.
I još nešto Tadić se izvinio za sva zlodela koja su učinili oni kada se on nije ni rodio. Pa šta hoćete više od nas, zar treba da klečimo pred vama, a zašto vi ne biste pred nama, recimo? Kada se počne o tome, onda sledi klasična priča:"Pa to je bilo davno". Ako tako vodimo retoriku i meni je davno bio rat u Hrvatskoj, ali ne, moj predsednik države i stranke je smogao da pogleda sve u oči i kaže:"Izvinite", u moje ime i ime svih Srba, a kada to kaže predsednik onda to ima težinu izvinjenja celog naroda. Klečati nećemo, kao ni vi.
Moram još nešto da dodam, voleo bih da za vikend dođeš u Guču (eklatantan primer srpskog kiča i kulturnog dna), da vidiš kako polude tvoji sunarodnici obučeni u kompletnu četničku ikonografiju. Šta to treba da predstavlja, da li je to tebi normalno, koji je to nivo domoljubne svesti? Kako je moguće da se četničke kokarde i CD-ovi sa istim pesmama kupuju kao da su od zlata? Ima li tu dvoličnosti i prema kome, prema Srbima? Svakako ne! Prema hrvatskim žrtvama tih koljača? Svakako da!
Mene ne bi naterali ni u ludilu da obučem nešto slično, bilo ustaško, bilo četničko, a posebno partizansko.
Nešto mi tu nije jasno, definitivno, da oni koji nas ne žele na Jadranu, ovde odlepe za onim od čega dobijaju napade besnila u Hrvatskoj? Sada ćeš reći ili neko drugi, da nisu svi Hrvati protiv dolaska Srba na more.
Pa nisu ni svi Srbi četnici čoveče!!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Ustastvo vs Srbi Empty Re: Ustastvo vs Srbi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.