Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Spam  - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Spam  - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Spam  - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Spam  - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Spam  - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Spam  - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Spam  - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Spam  - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Spam  - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Spam

+7
peep
lilly
mrzimspammere
Admin
NocniBravar
ivi
thecoil
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  WAKA_WAKA pon ruj 06, 2010 1:08 am

Evo da se i ja malo izreklamiram, napravio sam nabrzinu i "DRUGINECENZURIRANIFORUMUHRVATA" pa zato molim vas da se u sto vecem broju odoazoveze mome pozivu da se prijavite, registrirate i da sto vise pisete na forumu. To sve je bez reklame i klikova tako da se ne morate bojati da cu zaradjivati na vama! Osim toga moderatora nema, ima samo admin foruma koji na prijedloge otvara nove podkategorije.

Novi, ustvari najnoviji necenzurirani forum mozete naci na sljedecoj adresi: http://druginecenzuriraniforumhr.freeforums.org/index.php
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  stela69 pon ruj 06, 2010 4:26 pm

WAKA WAKA ipak smo ja i ti po struci kolege. Ajd da ti ja na jednom od mojih servera dignem 500mb prostora MySql data bazu pa integriramo ili tufat ili pcpin chat da pokazemo djeci kako se to radi javi mi se na email.
admin@net-chat.eu ili na info@cropeople.eu a forum bi mogo imat URL
na primjer www.forum.cro-net.eu sta kazes ?
Ps na tvoj se forum nisma mogla regat ne pokazuje spam codove Wink
stela69
stela69

Broj postova : 16
Points : 25061
Join date : 30.08.2010
Lokacija : Malo tu malo tam!

http://www.69.com

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  Tomislav pon ruj 06, 2010 5:53 pm

stela69 je napisao/la:WAKA WAKA ipak smo ja i ti po struci kolege. Ajd da ti ja na jednom od mojih servera dignem 500mb prostora MySql data bazu pa integriramo ili tufat ili pcpin chat da pokazemo djeci kako se to radi javi mi se na email.
admin@net-chat.eu ili na info@cropeople.eu a forum bi mogo imat URL
na primjer www.forum.cro-net.eu sta kazes ?
Ps na tvoj se forum nisma mogla regat ne pokazuje spam codove Wink
Evo izdajnika(ili izdajnice)u vlastitim redovima.Stela,drž se ti radije despota lol!

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  stela69 pon ruj 06, 2010 6:11 pm

Koga cu se ja drzat nemoj ti o tome brinuti. A koji to vlastiti redovi? Pojasni da i ja znam o cemu je rijec. Admin mi je naprico na netcgatu o nekakvim tisucama posjeta a ja sam 4 dan regana i zadnji sama regan user. Daj me malo rasvijetli ja sam jos mala i neiskusna. Embarassed
stela69
stela69

Broj postova : 16
Points : 25061
Join date : 30.08.2010
Lokacija : Malo tu malo tam!

http://www.69.com

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  WAKA_WAKA uto ruj 07, 2010 1:52 am

Tomislav je napisao/la:Evo izdajnika(ili izdajnice)u vlastitim redovima.Stela,drž se ti radije despota lol!


Decko hajde oladi....
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  WAKA_WAKA uto ruj 07, 2010 1:55 am

stela69 je napisao/la:WAKA WAKA ipak smo ja i ti po struci kolege. Ajd da ti ja na jednom od mojih servera dignem 500mb prostora MySql data bazu pa integriramo ili tufat ili pcpin chat da pokazemo djeci kako se to radi javi mi se na email.
admin@net-chat.eu ili na info@cropeople.eu a forum bi mogo imat URL
na primjer www.forum.cro-net.eu sta kazes ?
Ps na tvoj se forum nisma mogla regat ne pokazuje spam codove Wink


Dok sam ja surfa internetom ova djeca su se srala jos u pelene hehehe!
Chat ti je dobar ali moze biti i bolji, zasto se ne moze reg na stranici ili mi je izmaklo nesto ?
Forum uredit nije strasno strasnije ga je napraviti atraktivnim i zabavnim da ljudi diskutiraju. A dobar chat bi stvarno bila prava stvar!
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  WAKA_WAKA uto ruj 07, 2010 2:01 am

stela69 je napisao/la:Koga cu se ja drzat nemoj ti o tome brinuti. A koji to vlastiti redovi? Pojasni da i ja znam o cemu je rijec. Admin mi je naprico na netcgatu o nekakvim tisucama posjeta a ja sam 4 dan regana i zadnji sama regan user. Daj me malo rasvijetli ja sam jos mala i neiskusna. Embarassed

pa naravno da ima tisucu klikova dnevno , ali sa dvi IP adrese, osim toga vidi se i po postovima koliko ima usera i koliko se pise. ali meni je od svega toga najzabavnije da je decko uvjeren da ce osvojiti internet svojim polovnim forumom hehe! a osim toga brise postove sto mu kvari totalno ime foruma pa da mi nije toliko smijesno nebi ni pisa niti jedan post, ovako cisto iz zabave s posla mu tutnem tu i tamo koji post da mu nije dosadno ujutro heheh!

a tomislav misli ako zenski nick odgovori na jedan post da ce mu odman dati picke Laughing sigurno baci svaku vecer drkicu na tvoj avatar Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  Admin uto ruj 07, 2010 9:22 am

WAKA_WAKA je napisao/la:
stela69 je napisao/la:Koga cu se ja drzat nemoj ti o tome brinuti. A koji to vlastiti redovi? Pojasni da i ja znam o cemu je rijec. Admin mi je naprico na netcgatu o nekakvim tisucama posjeta a ja sam 4 dan regana i zadnji sama regan user. Daj me malo rasvijetli ja sam jos mala i neiskusna. Embarassed

pa naravno da ima tisucu klikova dnevno , ali sa dvi IP adrese, osim toga vidi se i po postovima koliko ima usera i koliko se pise. ali meni je od svega toga najzabavnije da je decko uvjeren da ce osvojiti internet svojim polovnim forumom hehe! a osim toga brise postove sto mu kvari totalno ime foruma pa da mi nije toliko smijesno nebi ni pisa niti jedan post, ovako cisto iz zabave s posla mu tutnem tu i tamo koji post da mu nije dosadno ujutro heheh!

a tomislav misli ako zenski nick odgovori na jedan post da ce mu odman dati picke Laughing sigurno baci svaku vecer drkicu na tvoj avatar Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ja nisam bio često na forumu u posljednje vrijeme tako da je brisanje postova nije moja krivnja, ja jednostavno nemam vremena bit toliko na forumu za razliku od tebe. što se mene tiče piši šta hoćeš jer je ovo necenzurirano, ali ne kužim zašto pišeš stalno iste postove na različitim temama???

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Šala

Postaj  Tomislav uto ruj 07, 2010 10:12 am

stela69 je napisao/la:Koga cu se ja drzat nemoj ti o tome brinuti. A koji to vlastiti redovi? Pojasni da i ja znam o cemu je rijec. Admin mi je naprico na netcgatu o nekakvim tisucama posjeta a ja sam 4 dan regana i zadnji sama regan user. Daj me malo rasvijetli ja sam jos mala i neiskusna. Embarassed

Stela,pa to je samo bila lol! šala

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  WAKA_WAKA uto ruj 07, 2010 10:41 am

Tomislav je napisao/la:

Stela,pa to je samo bila lol! šala

papak zaboravi nece ti dati picke! joj majko jesi naporan! MRS !!!
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  WAKA_WAKA uto ruj 07, 2010 10:50 am

Admin je napisao/la:
ja nisam bio često na forumu u posljednje vrijeme tako da je brisanje postova nije moja krivnja, ja jednostavno nemam vremena bit toliko na forumu za razliku od tebe. što se mene tiče piši šta hoćeš jer je ovo necenzurirano, ali ne kužim zašto pišeš stalno iste postove na različitim temama???

ETO VIDIS ZNACI IPAK PRIZNAS DA SU POSTOVI BRISANI! ZNACI TVOJE NECEZURIRANI FORUM JE ZA KURCA!

PA NARAVNO DA IMAM VREMENA BITI NA "FORUMU" I INTERNETU JER TO MI JE POSA ZA TO DOBIVAM NOVAC KUZIS NE!

EH SAD TI NE KUZIS ZASTO JA PISEM ISTA SRANJA PO RAZNIM TEMAMA
PA ISTO TAKO SAM SE JA PITA JER SAM AKTIVNI KORISNIK I SUDIONIK NA PAR FORUMA I STRANICA KAKO MOZE IDIOT KAO TI DOLAZITI SVAKI DAN I SPAMATI SA JEFTINOM REKLAMOM ZA TRECERAZREDNI "FORUM"! I ZNAS STA SAM ODLUCIO??
KAKO SI TI MENI I OSTALIM NORMALNIM LJUDIMA ISAO NA KURAC TAKO CU I JA TEBI! A VJERUJ MI U TOME SAM PROFESIONALAC! A VREMENA I ZIVACA IMAM NA PRETEK TAKO DA CU TI VECERAS OPET OSTAVITI X BESMISLENIH POSTOVA

KUZIS NE???
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  stela69 uto ruj 07, 2010 3:09 pm

Da adamin tu prigovara SPAMERIMA a samo sa spamanjem je uspio prikupiti par usera. Sada ka da se kod njega spama brise postove jadno jadno. Kako to da ne dolaze useri od viskog INDEXIRANJA kod Google hahahahahahaha lol!
stela69
stela69

Broj postova : 16
Points : 25061
Join date : 30.08.2010
Lokacija : Malo tu malo tam!

http://www.69.com

[Vrh] Go down

Spam  - Page 2 Empty Re: Spam

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.