Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Što trenutno radite? - Page 5 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Što trenutno radite?

+10
vess
kuman
ajasofia
Miskec
Il-Dottore
lilly
Tomislav
badmax28
ivi
Admin
14 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  ivi uto pro 14, 2010 9:57 am

dosada, dosada i samo dosada.... al ajd danas mi terapije pocinju.. jeeeeeee imat cu kaj za radit... Very Happy
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  vess uto pro 14, 2010 7:42 pm

ajasofia je napisao/la:više ne kontam sad sam opet jaaaako sretna jer kako sam danas malo bila na e forumu silno zaljubljena u jednu personu tamo ja se opet logirala i enky me onak pošteno najurila tak da sad više nemrem ni čitati kaj drugi pišu,,, šteta je nepopravljiva i sad mi onaj gore veli šta si tražila to si dobila...a ja mu beskrajno zahvalna jer mi sada kosa na glavi posvjetlila a duša se prosvjetlila...evo Sv.Nikola ispunio moj dom (troje slatke dječice i hrpa slatkiša i grickalica ) za ručak samo pomfrite i kečape...papapapapapap
I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven Suspect

As, dakle enky je sve luđa?!? Nisam mogla vjerovati da od top ludoga ima i luđe, no eto... Čuj, ne sviđa ti se valjda onaj zatucanac adam?!? Shocked Zatucanijeg lika nisam vidjela...
Glede izlaženja van - nemoj izlaziti, nije za živa bića, a mislim da je i neživome hladno.
Glede kafe - pijem bijelu kavu (malo instant kave, malo smeđeg šećera, puno vruće vode, malo mlijeka), a s vremena na vrijeme se odvikavam pa pređem na kakao.
Kupovala sam onu instant K plus. Odvratna je - kisela, gorka i smrdi. Pa sam danas našla, po istoj cijeni takoreći Nescaffe, akcija u Konzumu, i to sam si ubola pa sam baš happy.
Inače se zabavljam na njuškalu. Ima super stvarčica za sitnu lovu. Tražim si neke tople debele dolčevitke i našla baš lijepu Concept. To me podsjetilo da više nema vrle hr firme Concept, a imali su super odjeću i po ok cijeni. Što se desilo, pitam se...baš sam tužna što ih nema, a vraćali su nadu u hr gospodarstvo.
E još nešto ima - nagradna igra za novu kuhinju. Sutra je zadnji dan pa bum nacrtala kuhinju iz snova i poslala im.
Evo linka, koga zanima: http://www.uzmilovu.net/item.asp?id=2961
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  blinky sri pro 15, 2010 12:06 pm

kako nimam s kim popit kafu, ja spekla krumpirušu i takoooo je dooooobra da sam si ispekla prste, jezik i grlo zbog nestrpljenja..... What a Face
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  ivi sri pro 15, 2010 12:10 pm

blinky je napisao/la:kako nimam s kim popit kafu, ja spekla krumpirušu i takoooo je dooooobra da sam si ispekla prste, jezik i grlo zbog nestrpljenja..... What a Face

jooooooo moje najdraze jeloooo..... ima za mene??? Shocked
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  blinky sri pro 15, 2010 12:30 pm

ivi je napisao/la:
blinky je napisao/la:kako nimam s kim popit kafu, ja spekla krumpirušu i takoooo je dooooobra da sam si ispekla prste, jezik i grlo zbog nestrpljenja..... What a Face

jooooooo moje najdraze jeloooo..... ima za mene??? Shocked


ma naravno da ima, i još je fino vruća Smile Smile Smile :O)
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  sirena sri pro 15, 2010 1:03 pm

blinky je napisao/la:kako nimam s kim popit kafu, ja spekla krumpirušu i takoooo je dooooobra da sam si ispekla prste, jezik i grlo zbog nestrpljenja..... What a Face

Blago tebi i ja bi voljela da se opečem zbog tak finih stvari al nažalost ne znam peč krumpirušu...mislim znam ja svašta al to kaj se mora tjesto razvlačit mi baš i neide. Crying or Very sad Embarassed
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  sirena sri pro 15, 2010 1:04 pm

blinky je napisao/la:kako nimam s kim popit kafu, ja spekla krumpirušu i takoooo je dooooobra da sam si ispekla prste, jezik i grlo zbog nestrpljenja..... What a Face

Blago tebi i ja bi voljela da se opečem zbog tak finih stvari al nažalost ne znam peč krumpirušu...mislim znam ja svašta al to kaj se mora tjesto razvlačit mi baš i neide. Crying or Very sad Embarassed
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  ivi sri pro 15, 2010 6:11 pm

sirena je napisao/la:
blinky je napisao/la:kako nimam s kim popit kafu, ja spekla krumpirušu i takoooo je dooooobra da sam si ispekla prste, jezik i grlo zbog nestrpljenja..... What a Face

Blago tebi i ja bi voljela da se opečem zbog tak finih stvari al nažalost ne znam peč krumpirušu...mislim znam ja svašta al to kaj se mora tjesto razvlačit mi baš i neide. Crying or Very sad Embarassed

ni ja isto... kad gledam baku kak nateze to tijesto sam cekam da pukne a nece a kad ga ja sam taknem rupe na sve strane Evil or Very Mad
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  vess čet pro 16, 2010 1:47 am

Ja i dalje bdijem. Vrlo interesantno - nisam spavala nekih 36 sati, išla okolo po studeni, nisam na drogama, a osjećam se ok?!? Kako noć padne a onda i odmiče ja sve manje pospana, wtf...afro

Palo mi na pamet pitanje di je eš?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 9:08 am

ivi (sri pro 15, 2010 7:11 pm) je napisao/la:
ni ja isto... kad gledam baku kak nateze to tijesto sam cekam da pukne a nece a kad ga ja sam taknem rupe na sve strane Evil or Very Mad

ha , kad imaš prečvrst stisak ! Što trenutno radite? - Page 5 A010
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 9:14 am

vess (čet pro 16, 2010 2:47 am) je napisao/la:Ja i dalje bdijem. Vrlo interesantno - nisam spavala nekih 36 sati, išla okolo po studeni, nisam na drogama, a osjećam se ok?!? Kako noć padne a onda i odmiče ja sve manje pospana, wtf...afro

Palo mi na pamet pitanje di je eš?

veliš bdiješ a

Što trenutno radite? - Page 5 Greensmilies-028 ? a zakaj ?

evo di je eš :

Što trenutno radite? - Page 5 SpringsmileŠto trenutno radite? - Page 5 TreeswingŠto trenutno radite? - Page 5 Laie_23
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 9:33 am

danas sam pisal Što trenutno radite? - Page 5 08 da mi daruje Što trenutno radite? - Page 5 Diablesse-ange-et-demon jer sam bil Što trenutno radite? - Page 5 Angel08 cijele ove godine .
aja sofija mi je Što trenutno radite? - Page 5 Voyante-2943da bum dobil Što trenutno radite? - Page 5 0006 i Što trenutno radite? - Page 5 Moto-avance-3 i da bum bil Što trenutno radite? - Page 5 Gazda .
to me tak Što trenutno radite? - Page 5 487 .
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  sirena čet pro 16, 2010 7:07 pm

silver fox je napisao/la:danas sam pisal Što trenutno radite? - Page 5 08 da mi daruje Što trenutno radite? - Page 5 Diablesse-ange-et-demon jer sam bil Što trenutno radite? - Page 5 Angel08 cijele ove godine .
aja sofija mi je Što trenutno radite? - Page 5 Voyante-2943da bum dobil Što trenutno radite? - Page 5 0006 i Što trenutno radite? - Page 5 Moto-avance-3 i da bum bil Što trenutno radite? - Page 5 Gazda .
to me tak Što trenutno radite? - Page 5 487 .


Joj blago tebi kak je tebi lijepo,samo se zekaš a mozak ti radi da znaš da ti zavidim al malo ne puno Laughing
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  vess čet pro 16, 2010 7:23 pm

I ja mu malo zavidim, ali više se veselim što postoji takav stvor i što je nekome na ovom svijetu unatoč svemu ok.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 10:33 pm

sirena je napisao/la:
Joj blago tebi kak je tebi lijepo,samo se zekaš a mozak ti radi da znaš da ti zavidim al malo ne puno Laughing

Što trenutno radite? - Page 5 Beach

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  silver fox čet pro 16, 2010 10:35 pm

vess je napisao/la:I ja mu malo zavidim, ali više se veselim što postoji takav stvor i što je nekome na ovom svijetu unatoč svemu ok.

Što trenutno radite? - Page 5 Smilie_pc_007Što trenutno radite? - Page 5 531
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 8:27 am

silver fox je napisao/la:
vess je napisao/la:I ja mu malo zavidim, ali više se veselim što postoji takav stvor i što je nekome na ovom svijetu unatoč svemu ok.

Što trenutno radite? - Page 5 Smilie_pc_007Što trenutno radite? - Page 5 531

Kaj da ti velim svaki dan sve manje vjerujem u to kak je on O.K. mislim da je sve to krinka a možda se varam...ma nema veze bar nas dobro zabavlja... znaš Vess da su na dvorovima imali svoje zabavljače tak sad imamo i mi po imenu Silver a mislim da ovak nekak izgleda
jocolor
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  vess pet pro 17, 2010 10:49 am

Zašto misliš da nije ok? Pa Lija nije zloban, on se zeka. Dvorske lude su obično bile najinteligentniji stvorovi koji su jedini imali pravi svašta kralju reći, a da im ne ode glava. Tako su obično govorili istinu koju su drugi morali prešućivati. E da je naš Tuđman imao takvu jednu dvorsku ludu, bilo bi super!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 11:57 am

vess je napisao/la:Zašto misliš da nije ok? Pa Lija nije zloban, on se zeka. Dvorske lude su obično bile najinteligentniji stvorovi koji su jedini imali pravi svašta kralju reći, a da im ne ode glava. Tako su obično govorili istinu koju su drugi morali prešućivati. E da je naš Tuđman imao takvu jednu dvorsku ludu, bilo bi super!

Zato jer jako sličnog njemu imam doma.Kad smo među ljudima je jako pravedan,karakteran,pošten,odan itd a ne želim ponavljati priču kakav je bio prema meni i dijetetu iako se to čini mi se samo prividno poboljšalo,daje si truda a onda i opet nekontrolirano bude jako grub i prema djetetu i prema meni.
Vidiš sad je Silver tu jako suosjećajan po pitanju Eš a mene je ismijavao na e-forumu i tako sam ja naišla na dosta toga...ma velim ti takvog imam doma izvana med i mlijeko a prema vlastitoj obitelji hm... ma ne želim načimati temu nebitno važno je da se trudi da funkcioniramo kao obitelj pa kaj bude.Ja se nadam da će biti ok.
Znaš tebi će možda kao i drugima ovo zvučati bedasto al mislim da Silver nije kakvim se predstavlja a osobno me ni ne zanima imam svojih problema...poslat ću ti PP
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  silver fox pet pro 17, 2010 2:39 pm

sirena je napisao/la:
vess je napisao/la:Zašto misliš da nije ok? Pa Lija nije zloban, on se zeka. Dvorske lude su obično bile najinteligentniji stvorovi koji su jedini imali pravi svašta kralju reći, a da im ne ode glava. Tako su obično govorili istinu koju su drugi morali prešućivati. E da je naš Tuđman imao takvu jednu dvorsku ludu, bilo bi super!

Zato jer jako sličnog njemu imam doma.Kad smo među ljudima je jako pravedan,karakteran,pošten,odan itd a ne želim ponavljati priču kakav je bio prema meni i dijetetu iako se to čini mi se samo prividno poboljšalo,daje si truda a onda i opet nekontrolirano bude jako grub i prema djetetu i prema meni.
Vidiš sad je Silver tu jako suosjećajan po pitanju Eš a mene je ismijavao na e-forumu i tako sam ja naišla na dosta toga...ma velim ti takvog imam doma izvana med i mlijeko a prema vlastitoj obitelji hm... ma ne želim načimati temu nebitno važno je da se trudi da funkcioniramo kao obitelj pa kaj bude.Ja se nadam da će biti ok.
Znaš tebi će možda kao i drugima ovo zvučati bedasto al mislim da Silver nije kakvim se predstavlja a osobno me ni ne zanima imam svojih problema...poslat ću ti PP

sirena je napisao/la:
Kaj da ti velim svaki dan sve manje vjerujem u to kak je on O.K. mislim da je sve to krinka a možda se varam...ma nema veze bar nas dobro zabavlja... znaš Vess da su na dvorovima imali svoje zabavljače tak sad imamo i mi po imenu Silver a mislim da ovak nekak izgleda
jocolor

Što trenutno radite? - Page 5 922

kak me shračkala a samo sam se malo zekal.

Što trenutno radite? - Page 5 540

kaj ti nisam dal dobre savjete ?
zakaj me hočeš odmah Što trenutno radite? - Page 5 Break_pc2 ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  sirena pet pro 17, 2010 6:25 pm

silver fox je napisao/la:
sirena je napisao/la:
vess je napisao/la:Zašto misliš da nije ok? Pa Lija nije zloban, on se zeka. Dvorske lude su obično bile najinteligentniji stvorovi koji su jedini imali pravi svašta kralju reći, a da im ne ode glava. Tako su obično govorili istinu koju su drugi morali prešućivati. E da je naš Tuđman imao takvu jednu dvorsku ludu, bilo bi super!

Zato jer jako sličnog njemu imam doma.Kad smo među ljudima je jako pravedan,karakteran,pošten,odan itd a ne želim ponavljati priču kakav je bio prema meni i dijetetu iako se to čini mi se samo prividno poboljšalo,daje si truda a onda i opet nekontrolirano bude jako grub i prema djetetu i prema meni.
Vidiš sad je Silver tu jako suosjećajan po pitanju Eš a mene je ismijavao na e-forumu i tako sam ja naišla na dosta toga...ma velim ti takvog imam doma izvana med i mlijeko a prema vlastitoj obitelji hm... ma ne želim načimati temu nebitno važno je da se trudi da funkcioniramo kao obitelj pa kaj bude.Ja se nadam da će biti ok.
Znaš tebi će možda kao i drugima ovo zvučati bedasto al mislim da Silver nije kakvim se predstavlja a osobno me ni ne zanima imam svojih problema...poslat ću ti PP

sirena je napisao/la:
Kaj da ti velim svaki dan sve manje vjerujem u to kak je on O.K. mislim da je sve to krinka a možda se varam...ma nema veze bar nas dobro zabavlja... znaš Vess da su na dvorovima imali svoje zabavljače tak sad imamo i mi po imenu Silver a mislim da ovak nekak izgleda
jocolor

Što trenutno radite? - Page 5 922

kak me shračkala a samo sam se malo zekal.

Što trenutno radite? - Page 5 540

kaj ti nisam dal dobre savjete ?
zakaj me hočeš odmah Što trenutno radite? - Page 5 Break_pc2 ?

Evo ovak ....zamisli da sam i ja oduševljena sa svim što ti napišeš i da uzdišem i da te hvalim. s kim bi se ti onda prepirao? da li bi imao razloga natjerati mozak da ti radi da mi odgovoriš na lijep način a ujedno i smiješan....
Pa čovječe o čem bumo ti i ja debatirali nego ti si u krivu a ja u pravu, kaj ne vidiš da je odmah Vess pitala zakej ja mislim da je Lija ovak ili onak???
Eto od danas bum i ja bila s tobom oduševljena pa buš mi objašnjaval sve ono kaj nisam dobro skužila. scratch

Vidim ja da se ti u sve razumiješ! Laughing
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  silver fox pet pro 17, 2010 6:52 pm

sirena je napisao/la:
Evo ovak ....zamisli da sam i ja oduševljena sa svim što ti napišeš i da uzdišem i da te hvalim. s kim bi se ti onda prepirao? da li bi imao razloga natjerati mozak da ti radi da mi odgovoriš na lijep način a ujedno i smiješan....
Pa čovječe o čem bumo ti i ja debatirali nego ti si u krivu a ja u pravu, kaj ne vidiš da je odmah Vess pitala zakej ja mislim da je Lija ovak ili onak???
Eto od danas bum i ja bila s tobom oduševljena pa buš mi objašnjaval sve ono kaj nisam dobro skužila. scratch

Vidim ja da se ti u sve razumiješ! Laughing

provokatorica a ? mojim tragovima se krećeš ? sram te bilo !

u startu sam te ovak nekak zamislil - Što trenutno radite? - Page 5 Pms

a ti obična Što trenutno radite? - Page 5 Girl_witch

no nema veze ja bum uvijek Što trenutno radite? - Page 5 15
kad ti bu trebalo nekaj pojasnit http://smileydatabase.com/smilies/254.gifŠto trenutno radite? - Page 5 487
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  sirena sri pro 22, 2010 8:47 pm

silver fox je napisao/la:
provokatorica a ? mojim tragovima se krećeš ? sram te bilo !

u startu sam te ovak nekak zamislil - Što trenutno radite? - Page 5 Pms

a ti obična Što trenutno radite? - Page 5 Girl_witch

no nema veze ja bum uvijek Što trenutno radite? - Page 5 15
kad ti bu trebalo nekaj pojasnit http://smileydatabase.com/smilies/254.gifŠto trenutno radite? - Page 5 487

Baš ti hvala na ovakvim prekrasnim komentarima i sličicama.Vidim ja da se ti kao razumiješ u sve faze žena samo kaj si malo fulal kaj se mene tiće. Very Happy
A čuj i ovo mi bolje izgleda nek oni tvoji komadi. Very Happy
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  blinky sub sij 15, 2011 7:30 pm

sirena je napisao/la:
blinky je napisao/la:kako nimam s kim popit kafu, ja spekla krumpirušu i takoooo je dooooobra da sam si ispekla prste, jezik i grlo zbog nestrpljenja..... What a Face

Blago tebi i ja bi voljela da se opečem zbog tak finih stvari al nažalost ne znam peč krumpirušu...mislim znam ja svašta al to kaj se mora tjesto razvlačit mi baš i neide. Crying or Very sad Embarassed

ne znam ni ja razvlačiti tijesto, ali sam naučila kako zamazati ovo kupovno, mrak ispadne Smile

u teču(lonac) otopi malo maslaca i podlij sa mlijekom, premaži list sa time ubaci što hočeš sir, krumpir, blitvum, špinat, i zarolaj po dva lista. kad sve zamotaš s ostatkom mlika i maslaca premaži i još umuti vrhnje i jedno jaje pa i sa time premaži....mmmmmmmmmmmm
Da, motaj po dva lista tijesta da ne ispadne ti pre mljackavo alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  blinky sub sij 15, 2011 7:36 pm

muž glaba koščobu što sam donjela peseku, dijete tamani kiflice i priča s bakom na tulipon, a ja sam se nakon duuuugo vremena dofatila kompislava Cool Cool
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

Što trenutno radite? - Page 5 Empty Re: Što trenutno radite?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.