Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Josipović sa Srbima - Page 4 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Josipović sa Srbima

+10
kerberus
Il-Dottore
Miskec
B.W.A
PICOLOG1
mika38
Tomislav
ivi
Admin
KapetanNemo
14 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Miskec uto kol 03, 2010 5:21 pm

Nema šanse da se u Bosni bilo šta promeni, imam svoje mišljenje o Bosni, ali neću ga izneti, u svakom slučaju se slažem da je to bure baruta. Što se tiče YU po principu Radića, slažem se, ali to su opcije za demokratsku državu i one koji bi da ih vode ili su je vodili, sve drugo je ovo što danas imamo kao ostatke te tvorevine, a moglo je sve drugačije, pa da onih šest stotina miliona evra ostavimo na Hvaru (kakav raj majko mila) Braču, Dubrovniku, Poreču
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  mika38 uto kol 03, 2010 5:23 pm

Miskec je napisao/la:Te bitange kao što su Arkan, Šešelj i ostali, na čelu sa Miloševićem, su tamo gde im je i mesto, jedan je popio metak od svojih, drugi će iz Haga nogama napred, a treći, kao kolovođa je tako već završio.
Moja malenkost sa tim nema ništa, svakom Hrvatu mogu pogledati u oči, ja sam šest meseci proveo u zatvoru zajedno sa onima koji su rekli da neće učestvovati u ratu koji Srbije ne vodi. Ja sam ostao bez posla kao tehnološki višak iako sam bio jedini koji je radio taj posao u svojoj kompaniji, jer sam bio izdajnik. Pa da li je normalno da sam za jedne četnik i koljač, a za druge izdajnik i fukara? Neće biti da je tako, a za to mi daju pravo moji prijatelji iz Hrvatske, koji znaju ko sam i šta sam i sa kojima sam se viđao i kada je bilo ludo doći u Srbiju i obratno. I danas idem u Hrvatsku u Poreč, Zagreb, Donje Hrašćane, sve su to moji prijatelji. Da li je normalno da me Hrvat kao četnika i koljača uzme za kuma svom sinu? Četnik sam za bitange, a za normalne sam Miša iz Beograda za koga znaju, ako dođu u Srbiju i ne navrate, "nahebali su" kao jež. Znaju da je doček Nove godine u Beogradu lud i da niko ne pita ko je i odakle bilo ko. Ako si stvarno bio, onda znaš o čemu pišem.
NOB me iritira jer o njemu pišu oni čiji su dedovi uz otvorenu dozvolu države na svojim radnjama i kafanama pisali:" Psima, srbima, ciganima i jevrejima zabranjen ulaz", baš tako, samo psima velikim slovom. Oni čiji sinovi nisu ginuli na sremskom frontu, već ponosno na ruskom. Te Brozove bajke o narodnostima u NOB-u su priče za malu decu, zna se ko je izneo drugi svetski rat na svojim leđima.

X Svaka čast, samo treba neke stvari istražiti, onda se takove manifestacije financiraju.
Mene najviše ljute ovi moji slijepci i glupani, koji su takve tuke i povodljivi da me ponekad sram što sam Hrvat.
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  mika38 uto kol 03, 2010 5:24 pm

Miskec je napisao/la:Nema šanse da se u Bosni bilo šta promeni, imam svoje mišljenje o Bosni, ali neću ga izneti, u svakom slučaju se slažem da je to bure baruta. Što se tiče YU po principu Radića, slažem se, ali to su opcije za demokratsku državu i one koji bi da ih vode ili su je vodili, sve drugo je ovo što danas imamo kao ostatke te tvorevine, a moglo je sve drugačije, pa da onih šest stotina miliona evra ostavimo na Hvaru (kakav raj majko mila) Braču, Dubrovniku, Poreču

Mislim da Bosnu treba podijeliti jer ovakvo umjetno stanje je glupo.
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore uto kol 03, 2010 5:24 pm

Miskec je napisao/la:Nema šanse da se u Bosni bilo šta promeni, imam svoje mišljenje o Bosni, ali neću ga izneti, u svakom slučaju se slažem da je to bure baruta. Što se tiče YU po principu Radića, slažem se, ali to su opcije za demokratsku državu i one koji bi da ih vode ili su je vodili, sve drugo je ovo što danas imamo kao ostatke te tvorevine, a moglo je sve drugačije, pa da onih šest stotina miliona evra ostavimo na Hvaru (kakav raj majko mila) Braču, Dubrovniku, Poreču

Pa to i kažem, vi ljetujete u Grčkoj većinom a možete u Hrvatskoj, isti jezik, sličan mentalitet, isto sve, al naravno mržnja s oba dvije strane je prisutna ne ko prije, al postoji, a mržnju je stvorila elita, ne obični ljudi, koji nisu ni znali do 1918 tko je to, znali jesu al nisu gledali na to.

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore uto kol 03, 2010 5:26 pm

mika38 je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Nema šanse da se u Bosni bilo šta promeni, imam svoje mišljenje o Bosni, ali neću ga izneti, u svakom slučaju se slažem da je to bure baruta. Što se tiče YU po principu Radića, slažem se, ali to su opcije za demokratsku državu i one koji bi da ih vode ili su je vodili, sve drugo je ovo što danas imamo kao ostatke te tvorevine, a moglo je sve drugačije, pa da onih šest stotina miliona evra ostavimo na Hvaru (kakav raj majko mila) Braču, Dubrovniku, Poreču

Mislim da Bosnu treba podijeliti jer ovakvo umjetno stanje je glupo.

Ne, prvo treba osigurati Hrvatima treći entitet, pa tek onda ako to ne bude funkcioniralo, jednostavno se odijeliti, jer ako nemamo entitet,teško ćemo dobiti pravo na to osim oružjem.

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  mika38 uto kol 03, 2010 5:27 pm

Il-Dottore je napisao/la:
mika38 je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Nema šanse da se u Bosni bilo šta promeni, imam svoje mišljenje o Bosni, ali neću ga izneti, u svakom slučaju se slažem da je to bure baruta. Što se tiče YU po principu Radića, slažem se, ali to su opcije za demokratsku državu i one koji bi da ih vode ili su je vodili, sve drugo je ovo što danas imamo kao ostatke te tvorevine, a moglo je sve drugačije, pa da onih šest stotina miliona evra ostavimo na Hvaru (kakav raj majko mila) Braču, Dubrovniku, Poreču

Mislim da Bosnu treba podijeliti jer ovakvo umjetno stanje je glupo.

Ne, prvo treba osigurati Hrvatima treći entitet, pa tek onda ako to ne bude funkcioniralo, jednostavno se odijeliti, jer ako nemamo entitet,teško ćemo dobiti pravo na to osim oružjem.

To sam i mislio. Wink
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Miskec uto kol 03, 2010 5:31 pm

Imam 48 godina i voleo bih da ova deca danas izvuku neku pouku iz svega, da se ne obaziru na još uvek prisuten priče o nekakvom bratstvu i jedinstvu, to je tako nametnuto da naprosto boli, već da multipliciraju sve ono što može da ih spoji po pitanju ekonomije, kulture i sporta. Već sam pisao o tome, to bi bilo sasvim dovoljno za nomalne odnose dve države. Što se tiče Bosne, isto mislim, ali nisam hteo da potaknem raspravu u tom smislu. Ovakva kakva je danas, gora je od one pre devedesetih.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore uto kol 03, 2010 5:32 pm

Miskec je napisao/la:Imam 48 godina i voleo bih da ova deca danas izvuku neku pouku iz svega, da se ne obaziru na još uvek prisuten priče o nekakvom bratstvu i jedinstvu, to je tako nametnuto da naprosto boli, već da multipliciraju sve ono što može da ih spoji po pitanju ekonomije, kulture i sporta. Već sam pisao o tome, to bi bilo sasvim dovoljno za nomalne odnose dve države. Što se tiče Bosne, isto mislim, ali nisam hteo da potaknem raspravu u tom smislu. Ovakva kakva je danas, gora je od one pre devedesetih.

Pa regionalna suradnja je sasvim ok, znači svatko sebi, svatko ima državu ali suradnja u području ekonomije, kulture, sporta, borbe protiv kriminala, i gdje nitko neće uzeti takvu ulogu da ugnjetava druge, nego na partnerskom principu surađivati.

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Miskec uto kol 03, 2010 5:35 pm

Kosovo i Bosna, ne zna se gde je gore, možda politički gledano u Bosni, ali ekonomski, na Kosovu je mrak. Nama je jasno, samo nam to još niko zvanično nije rekao da je Kosovo nova država i neka im, taj deo Srbije je bio balast koji ni jedna ekonomija ne bi izdržala, pa ako zapadni svet misli da onaj lignit na kom Kosovo leži, vredi svega ovoga, hvala im lepo, kosovo je bilo rupa bez dna za Srbiju.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore uto kol 03, 2010 5:37 pm

Miskec je napisao/la:Kosovo i Bosna, ne zna se gde je gore, možda politički gledano u Bosni, ali ekonomski, na Kosovu je mrak. Nama je jasno, samo nam to još niko zvanično nije rekao da je Kosovo nova država i neka im, taj deo Srbije je bio balast koji ni jedna ekonomija ne bi izdržala, pa ako zapadni svet misli da onaj lignit na kom Kosovo leži, vredi svega ovoga, hvala im lepo, kosovo je bilo rupa bez dna za Srbiju.

Ne znam zašto su neki od Srba i zapeli toliko za Kosovo, pa onda bi Srbija imala više od 20% Albanaca u državi, na kraju bi vam i Thaci bio Premijer.S tim da se predviđa da će Kosovo imati 8 milijuna stanovnika 2050, a Hrvata i Srba na ovim prostorima će biti manje, onda ja jasno da se bolje odmaknuti.

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Miskec uto kol 03, 2010 5:40 pm

Iskreno ne mislim da više postoji način da se ponovo razbukti, EU i SAD to ne bi dozvolile, suviše su resursa uložili da se sve smiri. Mada .... kada bolje razmislim ta Bosna ostaje vatrica koja tinja, ali to bi verovatno bilo lokalnog karaktera i zbrisani bi bili oni koji bi se u to upustili, što ne znači da takvih budala nema.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Miskec uto kol 03, 2010 5:46 pm

Znaš kako mi smo (DS) došli na vlast, između ostalog, na krilima toga da ćemo pokušati da zadržimo Kosovo na način koji neće dovesti do ponovnog bombardovanja Srbije, mada smo u startu znali da bijemo glavom u zid. Nije jednostavno politički sada reći:" Mi smo pokušali sve što je u našoj moći, Sud, UN, ovo, ono i gotovo, nismo uspeli", ako bi to uradili na izborima bi na vlast došao Nikolić, njegova pudlica Vučić, retardirani Koštunica, a da se ne lažemo, imamo nameru još dugo da vladamo.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore uto kol 03, 2010 5:50 pm

Miskec je napisao/la:Znaš kako mi smo (DS) došli na vlast, između ostalog, na krilima toga da ćemo pokušati da zadržimo Kosovo na način koji neće dovesti do ponovnog bombardovanja Srbije, mada smo u startu znali da bijemo glavom u zid. Nije jednostavno politički sada reći:" Mi smo pokušali sve što je u našoj moći, Sud, UN, ovo, ono i gotovo, nismo uspeli", ako bi to uradili na izborima bi na vlast došao Nikolić, njegova pudlica Vučić, retardirani Koštunica, a da se ne lažemo, imamo nameru još dugo da vladamo.

E pa znam, tu je i poanta da se ne smije reći zbog ljudi da je kosovo otišlo, dobro jedino sjeverni dio sa Srbima treba zadržati, recimo europske diplomate su često govorile kako vlast u Srbiji njima govori drugo nego što govori narodu, da im je jasno sve za Kosovo, a tu se slažem da je bolje za sve u regiji da vlada DS nego bilo tko drugi.

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Admin uto kol 03, 2010 6:16 pm

slažem se da niti jedan političar u srbiji ne smije reći da je kosovo izgubljeno jer bi nestao iz politike.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Miskec uto kol 03, 2010 7:29 pm

Ne, ne, nismo se razumeli, samo taržimo modus na koji način ćemo to objasniti, ma lako je proveriti bilo koga da pitate sa olakšanjem će izgovoriti da je Kosovo otišlo i hvala dragom Bogu da je tako. Ali ne žele to da čuju od onih koji Srbiju vode, ne barem tako ogoljeno. Uostalom videćete jako brzo, nije Tadić pao s kruške pa da ne zna šta sutra. Pa ni m, ko poslanik, ko odbornik, ima nas.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Admin uto kol 03, 2010 7:57 pm

Miskec je napisao/la:Ne, ne, nismo se razumeli, samo taržimo modus na koji način ćemo to objasniti, ma lako je proveriti bilo koga da pitate sa olakšanjem će izgovoriti da je Kosovo otišlo i hvala dragom Bogu da je tako. Ali ne žele to da čuju od onih koji Srbiju vode, ne barem tako ogoljeno. Uostalom videćete jako brzo, nije Tadić pao s kruške pa da ne zna šta sutra. Pa ni m, ko poslanik, ko odbornik, ima nas.

sve će to ići postepeno. Cool i neće biti problema.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore uto kol 03, 2010 11:36 pm

Miskec je napisao/la:Ne, ne, nismo se razumeli, samo taržimo modus na koji način ćemo to objasniti, ma lako je proveriti bilo koga da pitate sa olakšanjem će izgovoriti da je Kosovo otišlo i hvala dragom Bogu da je tako. Ali ne žele to da čuju od onih koji Srbiju vode, ne barem tako ogoljeno. Uostalom videćete jako brzo, nije Tadić pao s kruške pa da ne zna šta sutra. Pa ni m, ko poslanik, ko odbornik, ima nas.

Ok, pa dobro kad sazrije vrijeme, tako je i s uhićenjem Karadžića bilo, prvo mora doći vrijeme, pa tek onda raditi takve poteze.

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Admin uto kol 03, 2010 11:56 pm

Il-Dottore je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Ne, ne, nismo se razumeli, samo taržimo modus na koji način ćemo to objasniti, ma lako je proveriti bilo koga da pitate sa olakšanjem će izgovoriti da je Kosovo otišlo i hvala dragom Bogu da je tako. Ali ne žele to da čuju od onih koji Srbiju vode, ne barem tako ogoljeno. Uostalom videćete jako brzo, nije Tadić pao s kruške pa da ne zna šta sutra. Pa ni m, ko poslanik, ko odbornik, ima nas.

Ok, pa dobro kad sazrije vrijeme, tako je i s uhićenjem Karadžića bilo, prvo mora doći vrijeme, pa tek onda raditi takve poteze.

karadžić je gostovao u emisiji htv-a na rubu znanosti. njegov put skrivanja je za roman.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore sri kol 04, 2010 12:03 am

Admin je napisao/la:
Il-Dottore je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Ne, ne, nismo se razumeli, samo taržimo modus na koji način ćemo to objasniti, ma lako je proveriti bilo koga da pitate sa olakšanjem će izgovoriti da je Kosovo otišlo i hvala dragom Bogu da je tako. Ali ne žele to da čuju od onih koji Srbiju vode, ne barem tako ogoljeno. Uostalom videćete jako brzo, nije Tadić pao s kruške pa da ne zna šta sutra. Pa ni m, ko poslanik, ko odbornik, ima nas.

Ok, pa dobro kad sazrije vrijeme, tako je i s uhićenjem Karadžića bilo, prvo mora doći vrijeme, pa tek onda raditi takve poteze.

karadžić je gostovao u emisiji htv-a na rubu znanosti. njegov put skrivanja je za roman.

Ma ja mislim da su srpske tajne službe znale gdje je on, samo ga nisu htjeli predati dok nije došlo politički pogodno vrijeme.

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Admin sri kol 04, 2010 12:09 am

Il-Dottore je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Il-Dottore je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Ne, ne, nismo se razumeli, samo taržimo modus na koji način ćemo to objasniti, ma lako je proveriti bilo koga da pitate sa olakšanjem će izgovoriti da je Kosovo otišlo i hvala dragom Bogu da je tako. Ali ne žele to da čuju od onih koji Srbiju vode, ne barem tako ogoljeno. Uostalom videćete jako brzo, nije Tadić pao s kruške pa da ne zna šta sutra. Pa ni m, ko poslanik, ko odbornik, ima nas.

Ok, pa dobro kad sazrije vrijeme, tako je i s uhićenjem Karadžića bilo, prvo mora doći vrijeme, pa tek onda raditi takve poteze.

karadžić je gostovao u emisiji htv-a na rubu znanosti. njegov put skrivanja je za roman.

Ma ja mislim da su srpske tajne službe znale gdje je on, samo ga nisu htjeli predati dok nije došlo politički pogodno vrijeme.

i to je moguće. iako nagrada od 5 mil$ je mogao neki agent u fušu ga izdati za lovu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore sri kol 04, 2010 12:11 am

Admin je napisao/la:
Il-Dottore je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Il-Dottore je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Ne, ne, nismo se razumeli, samo taržimo modus na koji način ćemo to objasniti, ma lako je proveriti bilo koga da pitate sa olakšanjem će izgovoriti da je Kosovo otišlo i hvala dragom Bogu da je tako. Ali ne žele to da čuju od onih koji Srbiju vode, ne barem tako ogoljeno. Uostalom videćete jako brzo, nije Tadić pao s kruške pa da ne zna šta sutra. Pa ni m, ko poslanik, ko odbornik, ima nas.

Ok, pa dobro kad sazrije vrijeme, tako je i s uhićenjem Karadžića bilo, prvo mora doći vrijeme, pa tek onda raditi takve poteze.

karadžić je gostovao u emisiji htv-a na rubu znanosti. njegov put skrivanja je za roman.

Ma ja mislim da su srpske tajne službe znale gdje je on, samo ga nisu htjeli predati dok nije došlo politički pogodno vrijeme.

i to je moguće. iako nagrada od 5 mil$ je mogao neki agent u fušu ga izdati za lovu.

Nije isplaćena nagrada, kažu Ameri, sad koliko je za vjerovati Amerima???

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Admin sri kol 04, 2010 1:12 am

ja sam čuo da je isplaćena na neki tajni račun na maldivima. e da sam bar gledao na rubu znanosti s karadžićem mogao sam postati bogataš.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Miskec sri kol 04, 2010 6:46 am

Znate šta, to smem da potpišem, ne postoji Srbin, pa makar bio i najveći "patriota", mladićevac (kako sebe zovu), nacionalno osvećeni Srbin (šta god to značilo), koji ne bio za ruku odveo Mladića za tih pet miliona dolara. Prema tome, priče o gore spomenutim pridevima su za malu decu, dali bi ga oni i za mnogo manju cifru da im se ponudi. Meni je njega pun kofer, zbog njega trpim kao građanin svoje zemlje. Hajde "junače", generale, šta li je sve već, predaj se i pokaži onima u Hagu da su pogrešili, dokaži im nedokazivo. Neka je i jedan musliman ubijen mučki (a nije, ubijeno ih je mnogo), pa je zločin.
Pričao sam sa nekim drugovima i imam utisak da zaista jedno vreme niko nije znao gde je Karadžić, sa onom bradom i dugom kosom, stvarno je bilo teško prepoznati ga. Koliko sam razumeo, sam se otkrio ne znam tačno na koji način, u hvatanju su pomogli Nemci, toliko znam. Što se tiče Mladića, imam utisak da se njime trguje sa EU i SAD, da sve strane znaju gde je, ali da nekima ne odgovara da sada bude uhvaćen, pri tom mislim na inostrane krugove, ima tu dosta prljavog veša.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Admin sri kol 04, 2010 10:23 am

Miskec je napisao/la:Znate šta, to smem da potpišem, ne postoji Srbin, pa makar bio i najveći "patriota", mladićevac (kako sebe zovu), nacionalno osvećeni Srbin (šta god to značilo), koji ne bio za ruku odveo Mladića za tih pet miliona dolara. Prema tome, priče o gore spomenutim pridevima su za malu decu, dali bi ga oni i za mnogo manju cifru da im se ponudi. Meni je njega pun kofer, zbog njega trpim kao građanin svoje zemlje. Hajde "junače", generale, šta li je sve već, predaj se i pokaži onima u Hagu da su pogrešili, dokaži im nedokazivo. Neka je i jedan musliman ubijen mučki (a nije, ubijeno ih je mnogo), pa je zločin.
Pričao sam sa nekim drugovima i imam utisak da zaista jedno vreme niko nije znao gde je Karadžić, sa onom bradom i dugom kosom, stvarno je bilo teško prepoznati ga. Koliko sam razumeo, sam se otkrio ne znam tačno na koji način, u hvatanju su pomogli Nemci, toliko znam. Što se tiče Mladića, imam utisak da se njime trguje sa EU i SAD, da sve strane znaju gde je, ali da nekima ne odgovara da sada bude uhvaćen, pri tom mislim na inostrane krugove, ima tu dosta prljavog veša.

mladić će prije umrijeti nego će ga predati sudu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Il-Dottore sri kol 04, 2010 2:56 pm

Miskec je napisao/la:Znate šta, to smem da potpišem, ne postoji Srbin, pa makar bio i najveći "patriota", mladićevac (kako sebe zovu), nacionalno osvećeni Srbin (šta god to značilo), koji ne bio za ruku odveo Mladića za tih pet miliona dolara. Prema tome, priče o gore spomenutim pridevima su za malu decu, dali bi ga oni i za mnogo manju cifru da im se ponudi. Meni je njega pun kofer, zbog njega trpim kao građanin svoje zemlje. Hajde "junače", generale, šta li je sve već, predaj se i pokaži onima u Hagu da su pogrešili, dokaži im nedokazivo. Neka je i jedan musliman ubijen mučki (a nije, ubijeno ih je mnogo), pa je zločin.
Pričao sam sa nekim drugovima i imam utisak da zaista jedno vreme niko nije znao gde je Karadžić, sa onom bradom i dugom kosom, stvarno je bilo teško prepoznati ga. Koliko sam razumeo, sam se otkrio ne znam tačno na koji način, u hvatanju su pomogli Nemci, toliko znam. Što se tiče Mladića, imam utisak da se njime trguje sa EU i SAD, da sve strane znaju gde je, ali da nekima ne odgovara da sada bude uhvaćen, pri tom mislim na inostrane krugove, ima tu dosta prljavog veša.

Slažem se s tim ,da bi većina ljudi i za manje pare "izdala" Karadžića, npr kako kaže Božidar Spasić šef vaše SDB u vijeme komunizma, u četničkoj emigraciji među 5 četnika je bilo 6 doušnika za pare UDBA-e Laughing .
A što se tiče Mladića, pa i ja mislim da je on uteg Srbiji, ako već smatra da je nevin, to on kaže, onda dokaži tu nevinost na sudu, vojnički časno i dostojanstveno( mada je on dostojanstvenost već pokopao Crying or Very sad )

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

Josipović sa Srbima - Page 4 Empty Re: Josipović sa Srbima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.