Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Milan Bandić - Page 4 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Milan Bandić

+7
silver fox
croking
vess
PICOLOG1
frikusha
nobody
Admin
11 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 4:15 pm

Admin je napisao/la:

danas se borba vodi ekonomijom a ne bunama i na ulici. a što se tiče sirotinje nje će uvijek biti jer netko mora biti i siromašan da bi radio one poslove koje bogat čovjek ne želi raditi, kad ne bude više jeftine radne snage neće biti ni kapitalizma.

sirotinjo, svi u generalni štrajk , jer ak ne bute delali propal bu kapitalizam.

osnoval bum sindikat sirotinje . cijena sata rada 100 € - meni 1 € provizije.
ispod te satnice niko ko je u sindikatu ne smije radit.


vidi mudraca - sirotinja bu se borila ulažući lovu?

si bil nedavno na kojem izboru za miss?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  Admin čet sij 06, 2011 6:16 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:

danas se borba vodi ekonomijom a ne bunama i na ulici. a što se tiče sirotinje nje će uvijek biti jer netko mora biti i siromašan da bi radio one poslove koje bogat čovjek ne želi raditi, kad ne bude više jeftine radne snage neće biti ni kapitalizma.

sirotinjo, svi u generalni štrajk , jer ak ne bute delali propal bu kapitalizam.

osnoval bum sindikat sirotinje . cijena sata rada 100 € - meni 1 € provizije.
ispod te satnice niko ko je u sindikatu ne smije radit.


vidi mudraca - sirotinja bu se borila ulažući lovu?

si bil nedavno na kojem izboru za miss?

mora se raditi inače nema kruha, takvi koji su za štrajk je manje jer većina ljudi koliko toliko pristojno živi. a ovi koji prekapaju po kontejnerima njima nije do štrajka i prosvjeda jer su se pomirili sa sudbinom i bitno im je da skupe što više boca a ne nikakav štrajk. ajde mi navedi di je sirotinja, kmetovi preuzela vlast?? nigdje!

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 7:18 pm

Admin je napisao/la:
mora se raditi inače nema kruha, takvi koji su za štrajk je manje jer većina ljudi koliko toliko pristojno živi. a ovi koji prekapaju po kontejnerima njima nije do štrajka i prosvjeda jer su se pomirili sa sudbinom i bitno im je da skupe što više boca a ne nikakav štrajk. ajde mi navedi di je sirotinja, kmetovi preuzela vlast?? nigdje!

1990 u hr.
oni koji nisu imali ni za kavu jer su bili ljenčine i neradnici uguzivanjem u hdz su postali bogatuni dok su drugi stradavali na ratištima.
a taj način uguzivanja i "kruha bez motike" su sve stranke rado prigrlile.
al love više nema a računi dolaze na naplatu...izgleda da će se za mjesto u remetincu morat uzet rezervacija zbog prebukiranosti.
ostatak lopova će ić na manje popularna prihvatilišta.

btw dal si mi ideju za novi izborni slogan:

sakupljači boca svih zemalja ujedinimo se

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 7:29 pm

]Milan Bandić - Page 4 Capitalism-in-a-nutshell


Zadnja promjena: silver fox; pet sij 07, 2011 5:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 7:34 pm

Milan Bandić - Page 4 Tonybiddlecartoon2
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  silver fox čet sij 06, 2011 7:37 pm

i naravno kao i svugdje , uvijek bar jedan juda.
kolko ih hrvatska ima ?
Milan Bandić - Page 4 Ano0017l
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  Admin čet sij 06, 2011 7:58 pm

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
mora se raditi inače nema kruha, takvi koji su za štrajk je manje jer većina ljudi koliko toliko pristojno živi. a ovi koji prekapaju po kontejnerima njima nije do štrajka i prosvjeda jer su se pomirili sa sudbinom i bitno im je da skupe što više boca a ne nikakav štrajk. ajde mi navedi di je sirotinja, kmetovi preuzela vlast?? nigdje!

1990 u hr.
oni koji nisu imali ni za kavu jer su bili ljenčine i neradnici uguzivanjem u hdz su postali bogatuni dok su drugi stradavali na ratištima.
a taj način uguzivanja i "kruha bez motike" su sve stranke rado prigrlile.
al love više nema a računi dolaze na naplatu...izgleda da će se za mjesto u remetincu morat uzet rezervacija zbog prebukiranosti.
ostatak lopova će ić na manje popularna prihvatilišta.

btw dal si mi ideju za novi izborni slogan:

sakupljači boca svih zemalja ujedinimo se


svaki gazda će plaćati radnike što manje može bez obzira kako je postao vlasnik firme, samo je profit bitan drugo je sve sporedno. to je logika kapitalizma i svi tako rade i kako god okreneš dođe ti na isto.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  vess čet sij 06, 2011 10:15 pm

Pa nije baš tako. Koliko i rijetki bili pametni kapitalisti će plaćati radnika pošteno, a ne što je manje moguće. Imaš primjer čak i ovdje - dm plaća prodavačice oko iljadu eura. I posve su svjesni da s time nit će si stan kupiti, nit jahtu no recimo donekle pristojno će živjeti.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  Admin pet sij 07, 2011 5:11 am

vess je napisao/la:Pa nije baš tako. Koliko i rijetki bili pametni kapitalisti će plaćati radnika pošteno, a ne što je manje moguće. Imaš primjer čak i ovdje - dm plaća prodavačice oko iljadu eura. I posve su svjesni da s time nit će si stan kupiti, nit jahtu no recimo donekle pristojno će živjeti.

ma to je super, ali takva je politika vlasnika, profit mu je nešto manji ali opet velik. no većina uopće ne mari za radnike jer ih mogu lako zamijeniti sa drugim s burze.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  vess pet sij 07, 2011 6:23 am

Ha! Vidiš, citirao si moj post, iako nije bilo potrebe za citiranjem...

Glede izrabljivanja radnika od strane kapitalista, tu bi država trebala biti regulativ, da je normalna, tj. da je čemu.

vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  Admin pet sij 07, 2011 7:22 am

sorry opet ta navika. država ne može biti regulativ zato što kapitalisti posuđuju novac državama i sve države drže u šahu, oni su premreženi i nema šanse to neko promijeniti. kapitalisti kupuju državne obveznice i time kreditiraju države i kako onda da im država stane na kraj?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  sirena pet sij 07, 2011 7:56 am

vess je napisao/la:Pa nije baš tako. Koliko i rijetki bili pametni kapitalisti će plaćati radnika pošteno, a ne što je manje moguće. Imaš primjer čak i ovdje - dm plaća prodavačice oko iljadu eura. I posve su svjesni da s time nit će si stan kupiti, nit jahtu no recimo donekle pristojno će živjeti.

Konačno,hvala bogu stigla si,dobila si odmah plusić jer se u potpunosti slažem s ovim kaj si rekla. Very Happy
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  silver fox pet sij 07, 2011 3:53 pm

Admin je napisao/la:
svaki gazda će plaćati radnike što manje može bez obzira kako je postao vlasnik firme, samo je profit bitan drugo je sve sporedno. to je logika kapitalizma i svi tako rade i kako god okreneš dođe ti na isto.

da svaki gazda gleda da su mu troškovi proizvodnje što manji a dobit što veća.
al također pravi gazda zna da ako radnici nisu zadovoljni tad ni kvaliteta rada ,proizvedenog ... obavljenog posla nije očekivane kvalitete i tad cijena gotove robe il usluge pada i postaje nekonkurentan na tržištu.
samo u hr gdje ne vlada kapitalizam ( jer u kapitalizmu je nezamislivo dugogodišnje potraživanje naplate i ostala hr sranja ) već bahaćenje lopova i prevaranata koje štiti politika ( jer uzima pinku ) je moguće da prava radnika ne postoje već su mrtvo slovo na papiru.

a onome kome još nije jasno kakav frik kapitalističko-robovskog odnosa vlada u hr možda će oči otvorit skorašnji potpuni bankrot gradova, županija i države kad strenđeri dođu po naplatu . a takav sigurno ništa novog il boljeg ne može ponuditi ogoljenom radništvu i seljaštvu.


silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  lavica pet sij 07, 2011 5:14 pm

mrtvo slovo na papiru.

spomenut ću samo zakon u kojem radnik sa četrdeset godina radnog staža ima mirovinu sa kojom si nemre platiti ni režije u zimskim mjesecima...

mrtvo slovo na papiru je rješenje u kojem isti taj radnik treba da čučne i posere se na isto to rješenje jer šparancija na njegovim leđima i njegovo strpljivo toleriranje tzv. iznenađenja zbog tisuću kuna božićnica i sl. sranja od novaca su bile prodavanje magle...no toliko njih oko mene to puši...
admin je imao potpuno pravo budale treba stiskati dok ima rupica na remenu a onda jednom godišnje baci komadić papira i ti si najbolji gazda na svijetu...
no kako vidim i ovaj internet je pojeo malo zdravog razuma i umjesto kruha i igara dobili mi slova i kurvara...

nononon
put ljubavi
sve mi to smrdi na pohlepu...
evo ja završavam sa zimskim radostima ... opet imam grižnju savjesti ... došla sam sa stopedeset eurića a tako se dobro zabavila i toliko toga kupila i počastila... no ono pohlepno u meni se pita da li vam moja reputacija zaista kaj znači.... evo plusić adminu da zaokružimo na trideset...
confused
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Milan Bandić - Page 4 Empty Re: Milan Bandić

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.