Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Gospodarska situacija u Hrvatskoj I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Gospodarska situacija u Hrvatskoj

+4
Boky
Vuger
acafaca
Admin
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin pet srp 23, 2010 7:24 pm

Problemi su duboki i trebaju korijenite promjene, stalno povećavanje državne potrošnje, nova zaduživanja, pad standarda građana, itd.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  acafaca sri kol 11, 2010 1:35 pm

Admin je napisao/la:Problemi su duboki i trebaju korijenite promjene, stalno povećavanje državne potrošnje, nova zaduživanja, pad standarda građana, itd.
Sta se zalite?!Duplo vam je bolje nego nama u Srbiji!

acafaca

Broj postova : 37
Points : 25197
Join date : 09.08.2010
Age : 40
Lokacija : San Isidro,MADRID

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 2:03 pm

acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:Problemi su duboki i trebaju korijenite promjene, stalno povećavanje državne potrošnje, nova zaduživanja, pad standarda građana, itd.
Sta se zalite?!Duplo vam je bolje nego nama u Srbiji!

pa žale se i drugi u europi kojima je bolje nego nama. ljudi uvijek hoće bolje.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Vuger sri kol 11, 2010 2:31 pm

acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:Problemi su duboki i trebaju korijenite promjene, stalno povećavanje državne potrošnje, nova zaduživanja, pad standarda građana, itd.
Sta se zalite?!Duplo vam je bolje nego nama u Srbiji!
Citirat ću CNN...Srbija je izašla i službeno iz recesije, Hrvatska još tone. :! Very Happy ..da super nam je...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Boky sri kol 11, 2010 2:35 pm

Vuger je napisao/la:
acafaca je napisao/la:
Admin je napisao/la:Problemi su duboki i trebaju korijenite promjene, stalno povećavanje državne potrošnje, nova zaduživanja, pad standarda građana, itd.
Sta se zalite?!Duplo vam je bolje nego nama u Srbiji!
Citirat ću CNN...Srbija je izašla i službeno iz recesije, Hrvatska još tone. :! Very Happy ..da super nam je...
Dobro ali koliko god nam bilo loše vjeruj mi U Srbiji je puno gore...

Boky

Broj postova : 19
Points : 25160
Join date : 11.08.2010

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Vuger sri kol 11, 2010 2:38 pm

možda i je istina, ali kolko sam ja upučen , u Srbiji ima više političke volje u sferi gospodarstva....kod nas nema, vidi se s aviona da Šuker, krije prave podatke i vidi se da su svi u panici, i da nemaju rješenje...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 2:40 pm

Vuger je napisao/la:možda i je istina, ali kolko sam ja upučen , u Srbiji ima više političke volje u sferi gospodarstva....kod nas nema, vidi se s aviona da Šuker, krije prave podatke i vidi se da su svi u panici, i da nemaju rješenje...

država ne može bankrotirati. sjeti se bankrota argentine u koja je danas sasvim ok.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Vuger sri kol 11, 2010 2:40 pm

...a imamo mi puno bliži primjer Grčka....
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 2:47 pm

Vuger je napisao/la:...a imamo mi puno bliži primjer Grčka....

Grčka će se isto izvući i ako dođe do situacije kaou argentini. btw. nikome ne bi odgovarao "bankrot Grčke" jer bi to više pogodilo cijelu europi i svjetska tržišta nego samo grčku.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  lilly sri kol 11, 2010 4:39 pm

Admin je napisao/la:
država ne može bankrotirati. sjeti se bankrota argentine u koja je danas sasvim ok.
može itekako bankrotirati.
A onda ušeta MMF. Koji lijepo samo štiti državni proračun.
A to radi tako da finu sreže mirovine, zdravstvo, činovnike i državnu upravu, nabije porez, i sve što je potrebno da proračun bude u plusu.
Kao rezultat imat ćemo stihiju na ulicama.
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 4:46 pm

lilly je napisao/la:
Admin je napisao/la:
država ne može bankrotirati. sjeti se bankrota argentine u koja je danas sasvim ok.
može itekako bankrotirati.
A onda ušeta MMF. Koji lijepo samo štiti državni proračun.
A to radi tako da finu sreže mirovine, zdravstvo, činovnike i državnu upravu, nabije porez, i sve što je potrebno da proračun bude u plusu.
Kao rezultat imat ćemo stihiju na ulicama.

to što ti spominješ nije bankrot, to su samo bolni rezovi. Bankrot je sasvim nešto drugo, recimo kad neka firma postane insolventna i ide u stečaj (medicinskim riječnikom liječenje) i ako se stečajem ne uspije restrukturirati firmu i postaviti na zdrave noge uz ili bez naplate vjerovnika. ako se stečajem ne uspije izliječiti firmu ona ide u likvidaciju (što znači da firma prestaje postojati). bankrotom države koji je nemoguć bi država prestala postojati i izgubila suverenitet tj. bila prodana da se naplate vjerovnici (oni koji su je kreditirali). neki osnovni pojmovi iz ekonomije ne bi škodili lilly.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  lilly sri kol 11, 2010 4:48 pm

Ako pogledaš bolje moj post, ja sam napisala što se dogodi nakon bankrota.
nisam definirala bankort
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  lilly sri kol 11, 2010 4:49 pm

Država ne može bankrotirati u istom smislu kao i nekakvo poduzeće.
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sri kol 11, 2010 5:12 pm

MMF bi bilo recimo stečaj, btw države koje su pozvale u pomoć MMF danas su izašle iz recesije. ali hrvatski političari to neće jer bi time izgubili glasove jer mmf je poput policajca koji nemilice reže socijalna prava pa bi time izgubuli glasove.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  croking uto kol 24, 2010 4:14 pm

Hrvatska vlada očito nema više nikakvu moć ni vlast, ta moć je u rukama kapitalista kojima je ta ista vlada u bescijenje rasprodala sve što je vrijedilo. Glatko odustajanje od oporezivanja banaka najnoviji je dokaz za to. Koliko je vlada nisko pala dokazuje i činjenica da je za savjetnika o tomu postavila Borislava Škegru, plaćenika upravo tih stranih banaka. Svojevremeno je Škegro izjavio da je odlično što smo sve banke prodali strancima, a kada se takav čovjek uzima za savjetnika, onda možemo zamišljati kakva nas sudbina očekuje.

Stoga vlada zbog straha od krupnoga kapitala, udara po apatičnoj sirotinji, diže cijene benzina i cigareta kako bi se pokrpale proračunske rupe, koje su sve veće. Zabrinjavajuće je to što se svi hvale najuspješnijom turističkom sezonom od kada postoji hrvatska država, a u jeku te sezone u državnoj blagajni nema novca. I po tomu se vidi kuda nas je dovela politika rasprodaje, pa je i u turizmu, kao u bankarskom, naftnom, telefoniji, farmaceutskom, prehrambenom i inim sektorima, zaokružena priča o profitu koji se iznosi iz Hrvatske, i zbog toga mi ni od čega ne dobivamo višak vrijednosti ili zaradu, nego nam ostaje samo porez. A ukoliko je nešto i promaklo globalistima, pa bi Hrvati možda mogli na tomu i zaraditi u svojoj domovini, tu se pojavljuju enormne kamate na nepotrebne i uludo utrošene kredite, pa se i tu jedva krpa kraj s krajem i sav višak vrijednosti odlazi nam na kamate.

Ni jedne riječi iz vlade ne može se čuti o stvaranju novih vrijednosti, proizvodnje, nego se samo čuje kako namaknuti još novca, gdje rezati, komu uzeti. Došli smo u situaciju da nam vlada i ne treba, jer sve ovo može obavljati ministarstvo finacija. Vlada se igra vatrom koje nije ni svjesna, u nedostatku hrabrosti, bezkičmenjačka vlada vapi za prosvjedima i nemirima građana, to im treba kao ozeblomu sunce. Jedino im nemiri velikih razmjera mogu poslužiti kao poticaj i opravdanje pred njihovim gazdama, da i njima počnu uzimati. Dok se god ti nemiri ne dogode oni će rezati sirotinji, stoga je bolje da se dogode što prije, jer odgađanjem svi gubimo, a globalisti i "moderni" okupatori zarađuju na nama.

Kao početak rješavanje krize HČSP predlaže slijedeće - izvadak iz našeg političkog programa - dolje

3. PREKID RASPRODAJE PRIRODNIH BOGATSTAVA I UNIŠTAVANJA GOSPODARSTVA

Marionetske vlade su uspješno izvršile zadatak zbog kojega su i instalirane na vlast, a koji je bio slijedeći, potpuno osiromašiti Hrvatsku, rasprodati njena vitalna bogatstva, razrušiti privredu, rasprodati banke i uspješna poduzeća, te potpuno urušiti moral i dostojanstvo hrvatskoga čovjeka, a osobito uništiti i vojničku pobjedničku čast hrvatskih ratnika. A sve to za račun stranih, nama neprijateljskih, gospodara koji su ih doveli i održavaju na vlasti. Zato se HČSP zalaže za prekid svih rasprodaja i reafirmaciju vlastitog gospodarstva. Zbog toga što je malo toga vrijednoga ostalo a što još nisu uspjeli uništiti i rasprodati, hrvatski narod ima pravo posegnuti za izvanrednim mjerama. Kao suveren narod u svojoj suverenoj nacionalnoj državi, mi smo obvezatni zaštititi naš vlastiti prosperitet i blagostanje, i to je minimum ispod kojega častan narod koji drži do sebe ne smije ići. Stoga, po našem povijesnom državnom i u ratu izborenom pravu, držimo da je nužna nacionalizacija na prijevaru otetih vitalnih gospodarskih grana i monopolnih sustava, te oni imaju po tomu ponovno postati vlasništvo naroda, a ne kao sada da se njihovom gospodarskom snagom bogate drugi, koji to nisu stekli i koji na to nemaju nikakvo pravo. Hrvatska treba postati zemlja rada, a višak vrijednosti toga rada ima se reinvestirati za dobrobit i blagostanje hrvatskoga naroda i države a ne stranih gospodara ili multinacionalnih kompanija.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sub kol 28, 2010 12:10 pm

@croking

veliki svjetski mešetari kao Soros i slični mogu nas uništiti kad hoće, samo da sruše kunu i mi smo u bijedi. shvati da tako male države ne znače ništa i da same nemogu puno napraviti bez podrške moćnika iz svijeta. Mi smo Hrvati samo na papiru i u mozgu premda nam o svemu odlučuju svjetski moćnici.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  croking sub kol 28, 2010 2:26 pm

Admin je napisao/la:@croking

veliki svjetski mešetari kao Soros i slični mogu nas uništiti kad hoće, samo da sruše kunu i mi smo u bijedi. shvati da tako male države ne znače ništa i da same nemogu puno napraviti bez podrške moćnika iz svijeta. Mi smo Hrvati samo na papiru i u mozgu premda nam o svemu odlučuju svjetski moćnici.

To mi je jasno ali zašto još nemamo nekog svjetskog zaštitnika,kao npr, Srbija?Mi lutamo besciljno prostranstvima Svijeta,a usput nas svatko očeše,i uzme i pomalo.Svjestan sam da moramo igrati po tržišnoj utakmici ali neki stav moramo imati,zato nas nitko ni ne poštuje,gledaj kako se Slovenija postavlja, a postavlja se zato što ima zaleđe.Koje smo mi izgubili,a iamli smo ga,u Njemačkoj.Ako ne poštuješ sam sebe neće te ni drugi.









croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sub kol 28, 2010 2:34 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:@croking

veliki svjetski mešetari kao Soros i slični mogu nas uništiti kad hoće, samo da sruše kunu i mi smo u bijedi. shvati da tako male države ne znače ništa i da same nemogu puno napraviti bez podrške moćnika iz svijeta. Mi smo Hrvati samo na papiru i u mozgu premda nam o svemu odlučuju svjetski moćnici.

To mi je jasno ali zašto još nemamo nekog svjetskog zaštitnika,kao npr, Srbija?Mi lutamo besciljno prostranstvima Svijeta,a usput nas svatko očeše,i uzme i pomalo.Svjestan sam da moramo igrati po tržišnoj utakmici ali neki stav moramo imati,zato nas nitko ni ne poštuje,gledaj kako se Slovenija postavlja, a postavlja se zato što ima zaleđe.Koje smo mi izgubili,a iamli smo ga,u Njemačkoj.Ako ne poštuješ sam sebe neće te ni drugi.


ma ne radi se tu o državama nego o bankama, milijarderima koji mogu kupiti cijelu hrvatsku. u današnjem svijetu za kapital granice više ne postoje, a kompanije, banke, milijarderi su jači od džava i drže u šaci sve države svijeta. države postoje samo na papiru.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  croking pon kol 30, 2010 8:36 pm

Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:@croking

veliki svjetski mešetari kao Soros i slični mogu nas uništiti kad hoće, samo da sruše kunu i mi smo u bijedi. shvati da tako male države ne znače ništa i da same nemogu puno napraviti bez podrške moćnika iz svijeta. Mi smo Hrvati samo na papiru i u mozgu premda nam o svemu odlučuju svjetski moćnici.

To mi je jasno ali zašto još nemamo nekog svjetskog zaštitnika,kao npr, Srbija?Mi lutamo besciljno prostranstvima Svijeta,a usput nas svatko očeše,i uzme i pomalo.Svjestan sam da moramo igrati po tržišnoj utakmici ali neki stav moramo imati,zato nas nitko ni ne poštuje,gledaj kako se Slovenija postavlja, a postavlja se zato što ima zaleđe.Koje smo mi izgubili,a iamli smo ga,u Njemačkoj.Ako ne poštuješ sam sebe neće te ni drugi.


ma ne radi se tu o državama nego o bankama, milijarderima koji mogu kupiti cijelu hrvatsku. u današnjem svijetu za kapital granice više ne postoje, a kompanije, banke, milijarderi su jači od džava i drže u šaci sve države svijeta. države postoje samo na papiru.

Pa za ove države na Balkanu,može se reći da su samo na papiru.Ili recimo Estonija,Latvija,Rumunjska.Razlozi za to su dubki i sežu daleko i u prošlost.Za imperijalističke sile,to ne možemo reći.
Iza svakog milijardera,iz Britanije,Njemačke,Amerike, itd.stoji još netko,ili neka "organizacija",recimo "crna ruža" iz Amerike,iz koje je došlo nekoliko zadnjih predsjednika SADa,to je par ljudi,koji upravljaju nacijom,ali zastupaju svoje države,dok,recimo kod nas djeluje strani privatni kapital ali on radi u intersu svoje matične,države.A ni nemamo rješenja kako mu se suprostaviti( ni snage) a fali nam i mudrosti,tj,mudrih političara.Koje ne mogu kupiti ti milijarderi.










croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin sub ruj 04, 2010 12:33 pm

misliš da prosječni amerikanac ima neke koristi od djelovanja tih milijardera?? pa tamo ima više sirotinje i klošara nego u hrvatskoj. radi se na bogaćenju uskog kruga ljudi od čega obična raja nema nikakve koristi bilo gdje u svijetu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  croking sub ruj 04, 2010 8:01 pm

Admin je napisao/la:misliš da prosječni amerikanac ima neke koristi od djelovanja tih milijardera?? pa tamo ima više sirotinje i klošara nego u hrvatskoj. radi se na bogaćenju uskog kruga ljudi od čega obična raja nema nikakve koristi bilo gdje u svijetu.


Nema koristi,ali ti prosječni ratuju za njihove interse!
To se zove mudrost,to znači imperij,i to znači da imaju državu iza sebe.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Admin ned ruj 05, 2010 8:45 am

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:misliš da prosječni amerikanac ima neke koristi od djelovanja tih milijardera?? pa tamo ima više sirotinje i klošara nego u hrvatskoj. radi se na bogaćenju uskog kruga ljudi od čega obična raja nema nikakve koristi bilo gdje u svijetu.


Nema koristi,ali ti prosječni ratuju za njihove interse!
To se zove mudrost,to znači imperij,i to znači da imaju državu iza sebe.

ratuju za interese masona koji su povezani svjetski i nisu ograničeni na državu. opet od svih tih ratova će imati koristi samo pojedinci, oni vode ratove za pojedince, nikakva država nema veze s time. obični smrtnici mogu zaraditi najviše koji milijun i nikako nemogu postati milijarderi bez podrške masona. svi milijarderi svijeta su kontrfolirani od masona i ništa nemogu napraviti bez njihovog znanja, a glavna masonerija ti je u vatikanu i masoni postoje odkad je kršćanstva. tako da je vatikan najveće zlo na svijetu. a ovi koje se busaju u prsa sa velikim hrvatsvom, srpstvom i sličnim su budale jer države postoje samo na papiru. ja i moja obitelj smo zaradili dovoljno novaca da smo se osigurali za dosta godina i nije me briga ni za hrvatsvo ni za srpstvo ni za takve gluposti jer od toga nema nikakve koristi. znači poanta je gledaj kako ćeš ti uspjeti u životu a ne nekakve države i slične gluposti koje zapravo ne postoje.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  croking ned ruj 05, 2010 10:26 am

Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:misliš da prosječni amerikanac ima neke koristi od djelovanja tih milijardera?? pa tamo ima više sirotinje i klošara nego u hrvatskoj. radi se na bogaćenju uskog kruga ljudi od čega obična raja nema nikakve koristi bilo gdje u svijetu.


Nema koristi,ali ti prosječni ratuju za njihove interse!
To se zove mudrost,to znači imperij,i to znači da imaju državu iza sebe.

ratuju za interese masona koji su povezani svjetski i nisu ograničeni na državu. opet od svih tih ratova će imati koristi samo pojedinci, oni vode ratove za pojedince, nikakva država nema veze s time. obični smrtnici mogu zaraditi najviše koji milijun i nikako nemogu postati milijarderi bez podrške masona. svi milijarderi svijeta su kontrfolirani od masona i ništa nemogu napraviti bez njihovog znanja, a glavna masonerija ti je u vatikanu i masoni postoje odkad je kršćanstva. tako da je vatikan najveće zlo na svijetu. a ovi koje se busaju u prsa sa velikim hrvatsvom, srpstvom i sličnim su budale jer države postoje samo na papiru. ja i moja obitelj smo zaradili dovoljno novaca da smo se osigurali za dosta godina i nije me briga ni za hrvatsvo ni za srpstvo ni za takve gluposti jer od toga nema nikakve koristi. znači poanta je gledaj kako ćeš ti uspjeti u životu a ne nekakve države i slične gluposti koje zapravo ne postoje.

Slažem se iznešenim,osim oko podjele naroda,ona je neizbježna i tisućljetno prisutna.A zapravo ključ uspjeha jednog naroda,leži u ovome što si ti naveo,osobnom uspjehu.Što je svaki pojedinac bogatiji to je i bogatija država(s tim da državu gledaj kroz prizmu nacije).Uzmimo primjer Židova,gdje svaki pojedinac,pridonosi bogastvu Izraela,ali kroz svoj osobni probitak,i bohgastvo i oni ne biraju sredstva da se obogate i obagate svoju državu..Što je dobro za njih.Ista stvar je sa Britancima koji stoljećima pljačkaju i bogate se.Recimo Njemačka,podigla se dva puta u vrlo kratko razdoblju i to između dva rata,gdje je bila gubitnik.A to sve zato što su nacionalno osvješteni.Prvo je znači rad za sebe i svoju korist,a drugo je rad za ,državu.Zato i jesu tako jaki.Mi nismo osvješteni,mi gledamo osobni uspjeh,što je svakako pohvalno i potrebno,jer označava rad,ali nemamo označenu granicu,kada bi dio taj rada trebali prenijet i za dobrobit nacije i države.Nas dvojica u većini razmišljamo jednako,ali se razilazimo u tome,da ja sam uspio do 30 godine,skućio se itd. i ti isto,ali razlika između nas ja da,tebe ne zanima nacija,čiji si pripadnik,država u kojo živiš,ne zanima te društvo koje ti je na neki način ipak omogućilo da uspiješ,a ja sad gledam kako da pomognem naciji i učinim i nju uspješnom.Za mene Hrvatstvo ipak ima jednu stoljetnu važnost.Naravno,ta pomoć ne znači samo novac,nego,kod nas ljude prvo treba izvući iz socijalizma i tog razmišljanja, i trebaju shvatiti da trebaju raditi,da ne postoji "naše" nego privatno vlasništvo i treba urediti društvo,po sistemu koliko je tko sposoban da toliko i dobiva.Stara je poslovica,"nemoj čovjeku davati ribu,nego na uči da ju lovi.


















croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  croking ned ruj 05, 2010 10:53 am

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:misliš da prosječni amerikanac ima neke koristi od djelovanja tih milijardera?? pa tamo ima više sirotinje i klošara nego u hrvatskoj. radi se na bogaćenju uskog kruga ljudi od čega obična raja nema nikakve koristi bilo gdje u svijetu.


Nema koristi,ali ti prosječni ratuju za njihove interse!
To se zove mudrost,to znači imperij,i to znači da imaju državu iza sebe.

ratuju za interese masona koji su povezani svjetski i nisu ograničeni na državu. opet od svih tih ratova će imati koristi samo pojedinci, oni vode ratove za pojedince, nikakva država nema veze s time. obični smrtnici mogu zaraditi najviše koji milijun i nikako nemogu postati milijarderi bez podrške masona. svi milijarderi svijeta su kontrfolirani od masona i ništa nemogu napraviti bez njihovog znanja, a glavna masonerija ti je u vatikanu i masoni postoje odkad je kršćanstva. tako da je vatikan najveće zlo na svijetu. a ovi koje se busaju u prsa sa velikim hrvatsvom, srpstvom i sličnim su budale jer države postoje samo na papiru. ja i moja obitelj smo zaradili dovoljno novaca da smo se osigurali za dosta godina i nije me briga ni za hrvatsvo ni za srpstvo ni za takve gluposti jer od toga nema nikakve koristi. znači poanta je gledaj kako ćeš ti uspjeti u životu a ne nekakve države i slične gluposti koje zapravo ne postoje.

Slažem se iznešenim,osim oko podjele naroda,ona je neizbježna i tisućljetno prisutna.A zapravo ključ uspjeha jednog naroda,leži u ovome što si ti naveo,osobnom uspjehu.Što je svaki pojedinac bogatiji to je i bogatija država(s tim da državu gledaj kroz prizmu nacije).Uzmimo primjer Židova,gdje svaki pojedinac,pridonosi bogastvu Izraela,ali kroz svoj osobni probitak,i bohgastvo i oni ne biraju sredstva da se obogate i obagate svoju državu..Što je dobro za njih.Ista stvar je sa Britancima koji stoljećima pljačkaju i bogate se.Recimo Njemačka,podigla se dva puta u vrlo kratko razdoblju i to između dva rata,gdje je bila gubitnik.A to sve zato što su nacionalno osvješteni.Prvo je znači rad za sebe i svoju korist,a drugo je rad za ,državu.Zato i jesu tako jaki.Mi nismo osvješteni,mi gledamo osobni uspjeh,što je svakako pohvalno i potrebno,jer označava rad,ali nemamo označenu granicu,kada bi dio taj rada trebali prenijet i za dobrobit nacije i države.Nas dvojica u većini razmišljamo jednako,ali se razilazimo u tome,da ja sam uspio do 30 godine,skućio se itd. i ti isto,ali razlika između nas ja da,tebe ne zanima nacija,čiji si pripadnik,država u kojo živiš,ne zanima te društvo koje ti je na neki način ipak omogućilo da uspiješ,a ja sad gledam kako da pomognem naciji i učinim i nju uspješnom.Za mene Hrvatstvo ipak ima jednu stoljetnu važnost.Naravno,ta pomoć ne znači samo novac,nego,kod nas ljude prvo treba izvući iz socijalizma i tog razmišljanja, i trebaju shvatiti da trebaju raditi,da ne postoji "naše" nego privatno vlasništvo i treba urediti društvo,po sistemu koliko je tko sposoban da toliko i dobiva.Stara je poslovica,"nemoj čovjeku davati ribu,nego na uči da ju lovi.

Zato sam ja desničar a ti ljevičar. afro


















croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  silver fox uto stu 30, 2010 10:25 am

pa kaj ne treba prvo imat gospodarstvo da bi se pričalo o njemu?
konkretno : samo mali broj odabranih ( čitaj todorić i sl. ) imaju
kakvo takvo gospodarstvo.
država je vlasnik čega? propalih investicija? koje banke?
a lova kad nije tvoja ... ha , ko je u kreditima zna o čemu pričam.

kad sve zbrojiš država odavno nije više naša - kupili ju stranci.
i čemu onda frka kad bankrotira nekaj kaj nije tvoje? farao
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Gospodarska situacija u Hrvatskoj Empty Re: Gospodarska situacija u Hrvatskoj

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.