Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Svjetsko prvenstvo I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Svjetsko prvenstvo

3 posters

Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Svjetsko prvenstvo

Postaj  Admin ned lip 20, 2010 1:30 pm

Danas prava poslastica Brazil v Obala Bjelokosti. Za sada mi Argentina izgleda najbolje.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  Admin sri srp 07, 2010 9:10 pm

U finalu igraju Španjolska i Nizozemska, netko će 1. puta biti prvak.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  badmax28 čet srp 08, 2010 6:58 pm

svi nesto pametuju spanjolska ovo ono a od pocetka su igrali sugavo a bili najjaci favoriti.....to robben daje dva komada i bok
badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25539
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  Admin čet srp 08, 2010 7:01 pm

badmax28 je napisao/la:svi nesto pametuju spanjolska ovo ono a od pocetka su igrali sugavo a bili najjaci favoriti.....to robben daje dva komada i bok

ja navijam za nizozemsku jer su zaslužili jedan naslov. nakon 74' i 78' i 98'

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  cussler sub srp 24, 2010 3:13 pm

Vjerovao sam da će neka afrička repka dogurati dalje od kvalifikacija. Jedino Gana je pokazala nešto više u nogometu. Ipak to je daleko od igre koja može biti hvale vrijedna.

U tom pravcu još moraju puno raditi kako bi bili netko i nešto, jedino im preostaje da izvoze nogometaše za male novce, a to je nešto.
cussler
cussler

Broj postova : 48
Points : 25278
Join date : 24.07.2010
Lokacija : Ciko table i malo bliže

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  Admin sub srp 24, 2010 3:16 pm

cussler je napisao/la:Vjerovao sam da će neka afrička repka dogurati dalje od kvalifikacija. Jedino Gana je pokazala nešto više u nogometu. Ipak to je daleko od igre koja može biti hvale vrijedna.

U tom pravcu još moraju puno raditi kako bi bili netko i nešto, jedino im preostaje da izvoze nogometaše za male novce, a to je nešto.

Recimo igrači Obale bjelokosti su svi redom u vrhunskim klubovima ali kad igraju zajedno jednostavno ne ide, taktički je teško uklopiti toliko takvih igrača. a Gana je imala nevjerojatan peh, a sigurno je slabija od Obale bjelokosti po imenima.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  cussler sub srp 24, 2010 5:35 pm

Admin je napisao/la:
cussler je napisao/la:Vjerovao sam da će neka afrička repka dogurati dalje od kvalifikacija. Jedino Gana je pokazala nešto više u nogometu. Ipak to je daleko od igre koja može biti hvale vrijedna.

U tom pravcu još moraju puno raditi kako bi bili netko i nešto, jedino im preostaje da izvoze nogometaše za male novce, a to je nešto.

Recimo igrači Obale bjelokosti su svi redom u vrhunskim klubovima ali kad igraju zajedno jednostavno ne ide, taktički je teško uklopiti toliko takvih igrača. a Gana je imala nevjerojatan peh, a sigurno je slabija od Obale bjelokosti po imenima.
ž

I Urugvaj, Švicarska pa i Nizozemska su mnogo slabije po imenima od jednog Brazila, Argentine, Italije i Francuske, ali su ipak lijepo iznenadili i pokazali volju, znanje i što je najvažnije borbenost.
Mamine maze koje misle da mogu pobijediti nekoga čim se njihovo ime objavi na listi igrača koji nastupaju tog dana ne dobijaju utakmicu. Nogomet po mom mišljenju je ekipni sport koji igra 11 dobro uvježbanih i uigranih igrača. To nije skup 11 jedinki koji igra svak za sebe. Takav nogomet su nam htjeli podariti Talijani, Englezi, Francuzi pa čak i Obala Bjelokosti. Francuzi su otišli čak i dalje posvađali se tko će sastavljati ekipu pored živog i zdravog izbornika, doduše bez muda da pošalje neke doma bez mogućnosti povratka.
Cilj priprema repke je u tome da se uigraju kvalitetni igrači sa svim svojim dobrim i lošim stranama. Oni trebaju biti prilagodljivi i disciplinirani , a ne tašti i samodopadni kao npr. C. Ronaldo, Rooney, gotovo svi Francuzi. Stoga Nijemci mogu igrati uvijek čvrsto i disciplinirano, taktički čisto i prepoznatljivo bez iznimke. Nažalost tu se gubi individualizam jer je kolektiv jako bitan. Pobjeđuje 11 igrača. Ne može ili je teško napraviti nešto kao Olić - Lion 3:0, to se na prošlom svetskom prvenstvu nije dogodilo, a i kad se dogodi ne vidim trenera koji skače od sreće jer mu nije to pobijedila ekipa već pojedinac. Meni kao gledatelju je to zanimljivo, a što kad se desi da ti takvog igrača protivnički igrač potrga (grub, brutalan start tipa Taylor na Dudua Eduarda) i što sad ostajemo bez napada, bez gol majstora.
Baš sam se razbalavio, a rekoh sebi neću više o tome.
cussler
cussler

Broj postova : 48
Points : 25278
Join date : 24.07.2010
Lokacija : Ciko table i malo bliže

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  Admin sub srp 24, 2010 5:49 pm

PO meni je najbolji primjer timskog rada KK Partizan i Duško Vujošević koji je sa malim proračunom i bez zvijezda sa domaćikm igračima došao do final foura. treneri su isto jako bitni.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  cussler sub srp 24, 2010 5:56 pm

Ne samo treneri već svaki član ekipe, psiholozi, treneri , liječnici, uprava, sponzori itd.
Neću duljiti već treba malo prolistati kako su Nijemci uključili znanost u stvaranje i prepoznavanje mladih nogometaša. I mi imamo nešto slično koje ću sažeti u jednu rečenicu. Rođo imam jednog malog bili mi ga mogao progurati do Ajduka (Dinama) njegovi će se odužiti pr$utom i vinom.
cussler
cussler

Broj postova : 48
Points : 25278
Join date : 24.07.2010
Lokacija : Ciko table i malo bliže

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  Admin sub srp 24, 2010 6:00 pm

cussler je napisao/la:Ne samo treneri već svaki član ekipe, psiholozi, treneri , liječnici, uprava, sponzori itd.
Neću duljiti već treba malo prolistati kako su Nijemci uključili znanost u stvaranje i prepoznavanje mladih nogometaša. I mi imamo nešto slično koje ću sažeti u jednu rečenicu. Rođo imam jednog malog bili mi ga mogao progurati do Ajduka (Dinama) njegovi će se odužiti pr$utom i vinom.

ma mnogi naši ljudi kritiziraju Hrvatsku ali ako imaš dovoljno novca ovdje je odlično za živjeti. recimo u munchenu u pola 10 navečer radnim danom nemreš sresti čovjeka na ulici, nemreš cugat u parku u 10 sati a da ti neka baba ne viče s prozora. kakav je i to život. sorry za off topic.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Svjetsko prvenstvo Empty Re: Svjetsko prvenstvo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.