Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
savršenstvo ili ne  I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

savršenstvo ili ne

3 posters

Go down

savršenstvo ili ne  Empty savršenstvo ili ne

Postaj  Fijolin čet oľu 17, 2011 10:07 pm

stvarno ste rijetki na ovom forumu ... nema vas da me motivirate,inspirišete ... jednom je neko negdje spomenuo da smo savršeno djelo savršenog konstruktora ali mu smrt nije bila baš po volji i napisao sam ovo što slijedi i sada cu sa tim otvoriti temu ... da vas pitam da li vi spoznajete to savršenstvo i na koji nacin,opet ako ne kako , kako to objašnjavate ... ... smrt,a šta se tu ima shvacat ? smrt nam je dodjeljena po rodjenju,samo bi je mnogi rado izbjegli,prave se blesavi,naucila gospoda birat najbolje iz zivota i u zanosu moci i slasti zaboravljati svoju smrtnost i prolaznost.no kao što napisah po rodjenju nam je i smrt uz nas. pa bi rado procitao u cemu vidiš da smo stvoreni na divan nacin,cak i svemir i da nam je savršeni konstruktor sve savršeno skrojio.ja to ne vidim,ja vidim samo kaos i agresivnost,nadmetanje za nadmoc,za hranu,za zenke i sl.evo krenimo od svemira;kaos nebeskih tijela i njihova prolaznost-tu se kao nešto vrte,mjenjaju agregatna stanja,nisu stabilna, veliki privlace manje i svojom silom ih tjeraju da im budu sateliti kao robovi, nekima sve to dopizdi da prolupaju eksplodiraju,ogromni asteroidi poput terorista lutaju svemirom i prijete da unište da satru neko nebesko tijelo, meteori poput kamikaza ulijecu nepozvani i nanose štetu,cak i sunce nam drago što nam zivot znaci ima vjek trajanja.planeta nam draga i bica na njoj divna su,jel? zivotinje mesozderi,divna su stvorenja,u nedostatku lovine poješce i svoje mladunce a kralj nam zivotinja lav ce nekad i iz lijenosti pojesti mladunce da ne ustaje iz sjene baobaba,borice se do smrti za muzjacku nadmoc,jaci muzjak dobija pravo da prvi objeduje,pravo da oplodjava zenke,pravo da uvodi teror dok ne ostari dok neizmoca.a biljojedi, skromne duše zvakace travu i dok majka iz maternice izbacuje potomak šakal ce da cuci pored nje i cim izidje onako toplo,još slijepo zabice mu ocnjake u vrat.mi ljudi,mi smo tek savršeni,jel?kako smo se lijepo kroz povjest razvijali i druzili,zabiljezene su kulture koje su vadile fetus iz nosecih majki da bi se ugostio vecerao pred spavanje plemenski poglavica,gdje su nestale u krvi,ognju,patnji,boli cijele nacije cijele kulture ? radi zlata,zemlje zar ne?divna smo bica.a naša tijela savršena i divna da zaboravimo sve drugo, sjetimo se samo neke nevidljive bakterije što nam je u stanju natjerati tijelo na raspadanje i bol.da mozda si u pravu:divno smo napravljeni cak i svemir, savršeno smo dijelo savršenog konstruktora,samo ja to ne vidim !

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24123
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  ivi sri oľu 30, 2011 5:13 pm

jako dobro.... nase tijelo funkcionira dok je zdravo na jedan savrseni nacin , a opet tolko je krhko i nesavrseno... a psiha... eee... to je vec drugi pojam... i tu se jasnno vidi kolko smo ne savrseni jos jedan covijek sam po sebi moze bit pametan ali u masi nikako... ipak smo mi zivotinje i djelujemo svjesno ili ne po zakonu copora... savrsenstvo je teska rijec, zapravo ne znam za sto je izmisljena jer se u apsolutno svemu moze naci neka nesavrsena tocka.. pa cak i umjetnost stara po tisuce godina nazvana savrsenom ovisi o oku promatraca study
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  Fijolin sri oľu 30, 2011 8:34 pm

ivi je napisao/la:jako dobro.... nase tijelo funkcionira dok je zdravo na jedan savrseni nacin , a opet tolko je krhko i nesavrseno... a psiha... eee... to je vec drugi pojam... i tu se jasnno vidi kolko smo ne savrseni jos jedan covijek sam po sebi moze bit pametan ali u masi nikako... ipak smo mi zivotinje i djelujemo svjesno ili ne po zakonu copora... savrsenstvo je teska rijec, zapravo ne znam za sto je izmisljena jer se u apsolutno svemu moze naci neka nesavrsena tocka.. pa cak i umjetnost stara po tisuce godina nazvana savrsenom ovisi o oku promatraca study
ja sam slijep pa nigdje ne spoznam savršenstvo sem u savršenom neskladu , no za tebe ima nade , imaš nešto poput mrene koja nije opasna jer evo stiže proljece opet si zaljubljena i uživaj u savršenstvu života ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24123
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  ivi čet oľu 31, 2011 10:38 am

Fijolin je napisao/la:
ivi je napisao/la:jako dobro.... nase tijelo funkcionira dok je zdravo na jedan savrseni nacin , a opet tolko je krhko i nesavrseno... a psiha... eee... to je vec drugi pojam... i tu se jasnno vidi kolko smo ne savrseni jos jedan covijek sam po sebi moze bit pametan ali u masi nikako... ipak smo mi zivotinje i djelujemo svjesno ili ne po zakonu copora... savrsenstvo je teska rijec, zapravo ne znam za sto je izmisljena jer se u apsolutno svemu moze naci neka nesavrsena tocka.. pa cak i umjetnost stara po tisuce godina nazvana savrsenom ovisi o oku promatraca study
ja sam slijep pa nigdje ne spoznam savršenstvo sem u savršenom neskladu , no za tebe ima nade , imaš nešto poput mrene koja nije opasna jer evo stiže proljece opet si zaljubljena i uživaj u savršenstvu života ...

jesam sad rekla da savrsenstvo ne postoji I love you a opet trebamo uzivati u ¨savvrsenstvu zivota¨ koliko got on nesavrsen bio flower
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  Fijolin sub tra 02, 2011 5:09 pm

ivi je napisao/la:
Fijolin je napisao/la:
ivi je napisao/la:jako dobro.... nase tijelo funkcionira dok je zdravo na jedan savrseni nacin , a opet tolko je krhko i nesavrseno... a psiha... eee... to je vec drugi pojam... i tu se jasnno vidi kolko smo ne savrseni jos jedan covijek sam po sebi moze bit pametan ali u masi nikako... ipak smo mi zivotinje i djelujemo svjesno ili ne po zakonu copora... savrsenstvo je teska rijec, zapravo ne znam za sto je izmisljena jer se u apsolutno svemu moze naci neka nesavrsena tocka.. pa cak i umjetnost stara po tisuce godina nazvana savrsenom ovisi o oku promatraca study
ja sam slijep pa nigdje ne spoznam savršenstvo sem u savršenom neskladu , no za tebe ima nade , imaš nešto poput mrene koja nije opasna jer evo stiže proljece opet si zaljubljena i uživaj u savršenstvu života ...

jesam sad rekla da savrsenstvo ne postoji I love you a opet trebamo uzivati u ¨savvrsenstvu zivota¨ koliko got on nesavrsen bio flower
ups. pa tek sam sad primjetio da ovaj tvoj citat može biti protumacen i na drugi nacin --- smijem pitati --- i da li se uživati u savršenstvu života sa nesavršenim ?

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24123
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  vess ned tra 10, 2011 7:15 am

Ma kakvo savršenstvo, to je glupa floskula specista koji kroz tu laž plasiraju da je homo sapiens tobož više vrijedan što mu daje alibi za razne gadosti.
U materijalnom svijetu nema savršenstva, samo ideje mogu eventualno biti savršene.
Što se tiče građe tijela, npr. kukac je inteligentnije smišljen no homo sapiens, a i druge životinje.
Prošlu nedjelju sam gledala Na rubu znanosti. Jeste li znali da je npr atlas (prvi kralježak) u homo sapiensa u 90% slučajeva prirodno iščašen?!? Što naravno stvara mnogobrojne probleme...Onih 10% koji imaju atlas na mjestu, valjda su to ti savršeniji, potomci vanzemaljaca Very Happy
Ma molim vas, pa pogledajte samo kralježnicu - tako je dizajnirana da nema šanse da izdrži cijeli ljudski vijek već se ofuca već u mlađim godinama.


Zadnja promjena: vess; ned tra 10, 2011 7:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25606
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  vess ned tra 10, 2011 7:42 am

ivi je napisao/la:jesam sad rekla da savrsenstvo ne postoji I love you a opet trebamo uzivati u ¨savvrsenstvu zivota¨ koliko got on nesavrsen bio flower

E bravo, ovo je jedan zen stav. Da budemo npr kao ptičice na grani, bezbrižne, neopterećene mislima, posve u sadašnjem trenutku. Veliki je to kunst.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25606
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  Fijolin ned tra 10, 2011 11:48 am

vess je napisao/la:Ma kakvo savršenstvo, to je glupa floskula specista koji kroz tu laž plasiraju da je homo sapiens tobož više vrijedan što mu daje alibi za razne gadosti.
U materijalnom svijetu nema savršenstva, samo ideje mogu eventualno biti savršene.
Što se tiče građe tijela, npr. kukac je inteligentnije smišljen no homo sapiens, a i druge životinje.
Prošlu nedjelju sam gledala Na rubu znanosti. Jeste li znali da je npr atlas (prvi kralježak) u homo sapiensa u 90% slučajeva prirodno iščašen?!? Što naravno stvara mnogobrojne probleme...Onih 10% koji imaju atlas na mjestu, valjda su to ti savršeniji, potomci vanzemaljaca Very Happy
Ma molim vas, pa pogledajte samo kralježnicu - tako je dizajnirana da nema šanse da izdrži cijeli ljudski vijek već se ofuca već u mlađim godinama.
vess draga pa da li se raščlaniti homo sapiens od materijalnog svijeta ili je za to vec prekasno ? ... pa čuj lopata kralježnicu svine , ko se ne bavi lopatom odvec mnogo i sacuvace kralježnicu !

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24123
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  vess ned tra 10, 2011 12:49 pm

Ne da se homo sapiens raščlaniti od materijalnog svijeta jer mu je to jedina postojbina.
Osim motike kralježnicu svije i puno sjedenja - naprosto nije nizašta!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25606
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  Fijolin ned tra 10, 2011 7:29 pm

vess je napisao/la:Ne da se homo sapiens raščlaniti od materijalnog svijeta jer mu je to jedina postojbina.
Osim motike kralježnicu svije i puno sjedenja - naprosto nije nizašta!
... kad očitao sam tvoj post kroz glavu mi prodjoše dvije stvari i uspio sam se nasmijati prvu cu ti otipkat lako a druga je malo nepristojna pa ce ici teže jer stalo mi do pristojnosti --- prva : kad vec stvari sa homo sapiensom tako stoje , trebali su nas oni vodozemci iz druge teme pod svoje i bez pokušaja našeg otpora ... ... druga ( izvini na prostoti riječi ) ; negdje sam čuo da : muškarac sa motikom izgubi kralježnicu a muškarac na stolici muda ! ... ( lijepo je s tobom razmjenjivati mišljenja pa se osjecam dužnim radi boljeg razumjevanja da ti otipkam ; da pod izrazom " lopata" smatram svaku legalnu djelatnost i obrt ...) Wink

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24123
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

savršenstvo ili ne  Empty Re: savršenstvo ili ne

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.