Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

3 posters

Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  Fijolin ned oľu 13, 2011 6:50 pm

nisam se mogao odlučiti da li temu tu staviti ili na religiju... no kako mi djete bliže i treba mu pomoći u odrastanju a bog i religije su postojale i prije mene pa sam tu u roditeljskom kutku ... moja djevojčica je tada imala 4 godine i bili smo na kasnom noćnom sankanju i nekako je naletila na izbočinu kao skakaonu i odletila sa staze u smrznutu kupinu, šikaru udarila o metalnu ogradu ,jedva sam se probio do nje. malecka je ležala nepomično i dok sam joj prilazio izustio sam slučajno ( jer to inače ne činim nikad) " o bože moj ". ... malena moja se nasmijala i rekla mi " tajo nije mi ništa a kako je bogo , jesam li ga zgazila ? " ... nisam siguran da sam se tada najbolje snašao ... sada me zanima šta smatrate ispravnim načinom predstavljanja boga djetetu predškolskog uzrasta ?

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  Tomislav sri oľu 16, 2011 5:59 pm

Fijolin je napisao/la:nisam se mogao odlučiti da li temu tu staviti ili na religiju... no kako mi djete bliže i treba mu pomoći u odrastanju a bog i religije su postojale i prije mene pa sam tu u roditeljskom kutku ... moja djevojčica je tada imala 4 godine i bili smo na kasnom noćnom sankanju i nekako je naletila na izbočinu kao skakaonu i odletila sa staze u smrznutu kupinu, šikaru udarila o metalnu ogradu ,jedva sam se probio do nje. malecka je ležala nepomično i dok sam joj prilazio izustio sam slučajno ( jer to inače ne činim nikad) " o bože moj ". ... malena moja se nasmijala i rekla mi " tajo nije mi ništa a kako je bogo , jesam li ga zgazila ? " ... nisam siguran da sam se tada najbolje snašao ... sada me zanima šta smatrate ispravnim načinom predstavljanja boga djetetu predškolskog uzrasta ?
Ja kao ateist sam odavno objasnio kćeri da bog ne postoji Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  sirena sri oľu 16, 2011 8:11 pm

Fijolin
Mislim da si to morao i ranije djetetu objasniti.Ja sam svojoj kćeri još u ranijoj dobi govorila o dragom bogu i vjeri u kojoj je rođena,pokazivala joj slike krštenja i sve to objašnjavala, a djeca dok ne sazriju kao i mi vide boga svojim očima.Mislim da nisi pogriješio samo joj moraš objasniti da neke stvari djeca i odrasli ne gledaju isto i da će to sve shvatiti što joj nije jasno kad malo poraste.


Zadnja promjena: sirena; sri oľu 16, 2011 8:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  sirena sri oľu 16, 2011 8:13 pm

Tomislav je napisao/la:
Fijolin je napisao/la:nisam se mogao odlučiti da li temu tu staviti ili na religiju... no kako mi djete bliže i treba mu pomoći u odrastanju a bog i religije su postojale i prije mene pa sam tu u roditeljskom kutku ... moja djevojčica je tada imala 4 godine i bili smo na kasnom noćnom sankanju i nekako je naletila na izbočinu kao skakaonu i odletila sa staze u smrznutu kupinu, šikaru udarila o metalnu ogradu ,jedva sam se probio do nje. malecka je ležala nepomično i dok sam joj prilazio izustio sam slučajno ( jer to inače ne činim nikad) " o bože moj ". ... malena moja se nasmijala i rekla mi " tajo nije mi ništa a kako je bogo , jesam li ga zgazila ? " ... nisam siguran da sam se tada najbolje snašao ... sada me zanima šta smatrate ispravnim načinom predstavljanja boga djetetu predškolskog uzrasta ?
Ja kao ateist sam odavno objasnio kćeri da bog ne postoji Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mislim da si malo pregrub,jer ako ti nevjeruješ u ništa, treba cijeniti i poštovati odabir drugih.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  Fijolin sri oľu 16, 2011 9:14 pm

"tomislav" pa šta radiš na forumu bez cenzure a djeci si boga cenzurisao ... ... ... sirena draga samo na taj nacin pojam boga namecem svojoj malenoj a ne zelim to ... pokušavam samo objasniti njegovu prisutnost i to u granicama bez obaveza , ne zelim razvijanje njenih spoznaja stavljati nametnutim cinom , neka sama sve razumije na svoj nacin ... neka uvjek ima slobodu i neka sve razvija po svom osjecaju ... vjera,nevjera neka bude njen izbor samo sa iskrenim osjecajem , da izgradi sebe kako sebe osjeca ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  Tomislav čet oľu 17, 2011 9:12 am

Fijolin je napisao/la:"tomislav" pa šta radiš na forumu bez cenzure a djeci si boga cenzurisao ... ... ... sirena draga samo na taj nacin pojam boga namecem svojoj malenoj a ne zelim to ... pokušavam samo objasniti njegovu prisutnost i to u granicama bez obaveza , ne zelim razvijanje njenih spoznaja stavljati nametnutim cinom , neka sama sve razumije na svoj nacin ... neka uvjek ima slobodu i neka sve razvija po svom osjecaju ... vjera,nevjera neka bude njen izbor samo sa iskrenim osjecajem , da izgradi sebe kako sebe osjeca ...
Krivo razmišljanje,ja nisam mogao cenzurirati ono što ne postoji,zar ne?
Nisam punio glavu nepotrebnim stvarima,sad je dovoljno velika da sama odluči o tome-nije li to poštenije?

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  sirena čet oľu 17, 2011 11:32 am

Što se tiće poštenja mislim da je slično stvari ukusa, ljudi isto tako na poštenje gledaju na neki svoj način.
A što se tiće slobode,ona nam je nažalost donjela sve ovo zlo,to je moje mišljenje.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  Fijolin čet oľu 17, 2011 8:16 pm

sirena je napisao/la:Što se tiće poštenja mislim da je slično stvari ukusa, ljudi isto tako na poštenje gledaju na neki svoj način.
A što se tiće slobode,ona nam je nažalost donjela sve ovo zlo,to je moje mišljenje.
... ... sirena draga o kojem zlu i u kakvoj slobodi govoriš , daj malo opširnije , nisam skužio ... Basketball

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

a kako je bogo,jesam li ga zgazila ? Empty Re: a kako je bogo,jesam li ga zgazila ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.